Wrocław 11 - 12.05.2019
Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2019. Mistrzostwa Dolnego Śląska w wielobojach [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.70 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -1.5 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 12.80 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -1.5 III KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!
3 3 s 1 13.04 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -1.5 III NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
4 5 s 1 13.33 ŚLIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL -1.5 IV MORKA Piotr # Z/0210/19 2023 LDK!
5 8 s 1 13.39 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -1.5 IV WALCZAK Michał # Z/1077/18 2023 LDK!
6 9 s 1 13.41 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U14 WP -1.5 IV BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
7 10 s 1 13.44 NOWAK Nadia WLKS Wrocław # 2004 U16 DS -1.5 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/2695/18 2023 LDK!
8 12 s 1 13.52 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -1.5 IV
1 4 s 2 13.31 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -0.6 IV WALCZAK Michał Z/4988/18 2023 5 LDK!
2 11 s 2 13.44 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.6 IV # LDK!
3 13 s 2 13.53 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.6 IV B.D. 4 LDK!
4 17 s 2 13.69 GUT Agata GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -0.6 IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1283/18 , 2020 4 LDK!
5 23 s 2 13.83 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -0.6 V # LDK!
6 24 s 2 13.84 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS -0.6 V KOTYNIA Hanna LDK!
7 34 s 2 14.06 BUK Matylda MKS MOS Wrocław # 2005 U16 DS -0.6 V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/0093/19 , 2023 LDK!
8 s 2 15.74 BRZÓSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -0.6 -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0472/20 2023 LDK!
1 6 s 3 13.36 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP +0.7 IV WALCZAK Michał Z/1055/18 2023 4 LDK!
2 14 s 3 13.56 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.7 IV # LDK!
3 15 s 3 13.65 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS +0.7 IV SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2023 5
4 22 s 3 13.79 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U16 ZP +0.7 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2023 LDK!
5 25 s 3 13.86 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +0.7 V #
6 27 s 3 13.92 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.7 V
7 33 s 3 14.04 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.7 V # LDK!
8 47 s 3 14.77 FREUND Nikola KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +0.7 --
1 18 s 4 13.70 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U16 LU +0.2 IV B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2023
2 19 s 4 13.72 ROMANIUK Dominika LUKS Namysłów 2005 U16 OP +0.2 IV LDK!
3 20 s 4 13.74 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.2 IV
4 21 s 4 13.76 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 2005 U16 DS +0.2 IV
5 28 s 4 13.94 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U16 PM +0.2 V KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2023 LDK!
6 31 s 4 14.01 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.2 V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
7 36 s 4 14.19 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP +0.2 V PTAK Krzysztof Z/5044/18 2023 BEZ LDK!
8 59 s 4 16.07 DURSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2004 U16 DS +0.2 --
1 7 s 5 13.37 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław # 2005 U16 DS +0.5 IV B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2023 LDK!
2 37 s 5 14.28 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +0.5 V SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2023
3 38 s 5 14.30 GŁUCH Sofija WLKS Wrocław 2005 U16 DS +0.5 V
4 39 s 5 14.41 ROCZYŃSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +0.5 V
5 41 s 5 14.53 KRIKS Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS +0.5 --
6 42 s 5 14.54 MŁOCEK Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.5 -- LDK!
7 48 s 5 14.95 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +0.5 --
8 49 s 5 15.03 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +0.5 --
1 32 s 6 14.04 URBAŃCZYK Nicola UKS-MOS Opole 2005 U16 OP 0.0 V LDK!
2 40 s 6 14.52 KISZKIEL Marta GKS Start Długołęka 2004 U16 DS 0.0 --
3 44 s 6 14.62 OLEKSYK Amelia OLA Dolnośląskie 2006 U14 DS 0.0 -- B.D. LDK!
4 55 s 6 15.72 HEREZO Małgorzata MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS 0.0 -- # LDK!
5 57 s 6 15.75 WEREMKOWICZ Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS 0.0 --
6 58 s 6 15.86 PIECHURSKA Sylwia MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS 0.0 --
1 29 s 7 13.97 CIEŚLACHOWSKA Julia SMKS Parasol Wrocław # 2005 U16 DS +1.3 V B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0442/19 , 2023 LDK!
2 30 s 7 13.98 WILCZYŃSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP +1.3 V MUSIAŁ Mirosław # 4 LDK!
3 35 s 7 14.07 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +1.3 V LACH Magdalena # Z/2803/18 2023 LDK!
4 s 7 15.02 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +1.3 -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/2920/19 2023
5 51 s 7 15.13 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +1.3 --
6 52 s 7 15.26 NAWROCKA Julia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP +1.3 -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz LDK!
7 53 s 7 15.45 BUSZEWSKA Zuzanna MKS Siechnice 2005 U16 DS +1.3 -- #
8 60 s 7 16.40 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +1.3 --
1 16 s 8 13.66 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U16 DS -0.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2023 BEZ LDK!
2 26 s 8 13.91 KOPEĆ Sylwia WLKS Wrocław # 2005 U16 DS -0.5 V LDK!
3 43 s 8 14.60 SMUSZ Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -0.5 -- # LDK!
4 45 s 8 14.71 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 2004 U16 DS -0.5 -- LDK!
5 46 s 8 14.73 CHLASTAWA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -0.5 -- # LDK!
6 50 s 8 15.13 WOŹNIAK Zofia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -0.5 --
7 54 s 8 15.68 MIZIELSKA Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2005 U16 DS -0.5 --
8 56 s 8 15.73 NITARSKA Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -0.5 -- LDK!
1 1 e 1 12.12 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.4 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
2 2 e 1 12.20 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +0.4 II KNULL Mariusz 2 LDK!
2 3 e 1 12.20 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.4 II STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
4 4 e 1 12.42 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +0.4 II #
5 5 e 1 12.50 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +0.4 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
6 7 e 1 12.66 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS +0.4 II LDK!
7 8 e 1 12.72 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS +0.4 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
8 14 e 1 13.11 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U23 SL +0.4 III B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
1 9 e 2 12.80 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.2 III SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek # 3 LDK!
2 11 e 2 12.91 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.2 III
3 13 e 2 13.03 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS +0.2 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
4 16 e 2 13.17 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +0.2 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022
5 19 e 2 13.22 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS +0.2 IV
6 21 e 2 13.24 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS +0.2 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
7 23 e 2 13.29 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP +0.2 IV
8 29 e 2 13.48 KALINA Olga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.2 IV #
1 6 e 3 12.56 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -0.5 II #
2 10 e 3 12.90 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.5 III LDK!
3 12 e 3 12.98 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.5 III # LDK!
4 15 e 3 13.13 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP -0.5 III
5 18 e 3 13.19 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.5 III
6 25 e 3 13.36 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.5 IV WOSIEK Jacek # 4 LDK!
7 28 e 3 13.45 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP -0.5 IV
1 17 e 4 13.19 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP +1.1 III # LDK!
2 20 e 4 13.22 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.1 IV BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2023
3 22 e 4 13.28 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP +1.1 IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
4 24 e 4 13.33 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +1.1 IV
5 26 e 4 13.37 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.1 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
6 27 e 4 13.39 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +1.1 IV # LDK!
7 30 e 4 13.62 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.1 IV
8 32 e 4 13.77 KOCIOŁEK Julia MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +1.1 IV
1 34 e 5 13.79 STUPIEC Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS -1.7 IV
2 35 e 5 13.83 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U20 DS -1.7 --
3 38 e 5 13.98 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2002 U18 DS -1.7 --
4 39 e 5 13.99 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -1.7 -- #
5 41 e 5 14.21 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 2003 U18 OP -1.7 -- LDK!
6 43 e 5 14.45 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -1.7 --
7 45 e 5 14.49 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -1.7 -- B.D. 5 LDK!
8 46 e 5 14.51 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -1.7 -- LDK!
1 31 e 6 13.68 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.1 IV WOSIEK Jacek # 5 LDK!
2 33 e 6 13.77 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +0.1 IV
3 37 e 6 13.92 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.1 --
4 40 e 6 14.12 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +0.1 -- WYSOCKA Wanda # 5 LDK!
5 42 e 6 14.27 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U20 DS +0.1 --
6 47 e 6 14.52 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.1 --
7 48 e 6 14.64 WIATER Wioletta MKS Siechnice 1997 U23 DS +0.1 --
8 49 e 6 14.65 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2023
1 36 e 7 13.86 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -1.7 -- MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
2 44 e 7 14.46 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP -1.7 -- ZOK Roman Z/1263/18 2021 BEZ
3 50 e 7 14.89 JAŃDZIAK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -1.7 -- LDK!
4 51 e 7 14.97 WALIDUDA Justyna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP -1.7 --
5 52 e 7 15.08 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -1.7 --
6 53 e 7 15.16 ŁUCZKOWSKA Oliwia MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.7 -- LDK!
7 54 e 7 15.31 FRANKOWICZ Dominika SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS -1.7 --
1 f A 12.80 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -1.9 III WALCZAK Michał Z/1058/18 2023 3 LDK!
2 f A 13.00 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -1.9 III KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!
3 f A 13.25 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -1.9 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
4 f A 13.40 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -1.9 IV WALCZAK Michał # Z/1077/18 2023 LDK!
5 f A 13.52 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -1.9 IV WALCZAK Michał Z/4988/18 2023 5 LDK!
6 f A 13.52 ŚLIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL -1.9 IV MORKA Piotr # Z/0210/19 2023 LDK!
7 f A 13.60 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław # 2005 U16 DS -1.9 IV B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2023 LDK!
1 f 1 12.03 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.2 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
2 f 1 12.12 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.2 I STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
3 f 1 12.45 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -0.2 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
4 f 1 12.74 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -0.2 II LDK!
5 f 1 12.75 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS -0.2 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
1 f 2 12.81 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.3 III
2 f 2 12.82 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.3 III SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek # 3 LDK!
3 f 2 12.90 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.3 III LDK!
4 f 2 13.00 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.3 III # LDK!
5 f 2 13.18 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U23 SL -0.3 III B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
200 m K
1 1 s 1 25.61 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.4 II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2023
2 2 s 1 25.95 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.4 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
3 3 s 1 26.02 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +1.4 II
4 4 s 1 26.03 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS +1.4 II LDK!
5 5 s 1 26.08 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS +1.4 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
6 10 s 1 27.46 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS +1.4 IV KNULL Marta 2 LDK!
1 6 s 2 26.20 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS +1.0 II
2 7 s 2 27.15 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.0 III # LDK!
3 8 s 2 27.16 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS +1.0 III GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
4 9 s 2 27.31 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS +1.0 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
5 11 s 2 27.83 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.0 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek # 3 LDK!
6 14 s 2 27.92 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.0 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
7 21 s 2 28.62 RUTKOWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 2005 U16 DS +1.0 V B.D. LDK!
8 46 s 2 31.74 WOŹNIAK Zofia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +1.0 --
1 19 s 3 28.47 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP +0.8 IV ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
2 28 s 3 29.07 GUT Agata GKS Start Długołęka 2004 U16 DS +0.8 V BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1283/18 , 2020 4 LDK!
3 40 s 3 30.73 ROCZYŃSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +0.8 --
4 43 s 3 31.49 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +0.8 --
5 44 s 3 31.55 FREUND Nikola KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +0.8 --
6 49 s 3 31.82 DRZEWIECKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +0.8 --
7 51 s 3 32.40 WEREMKOWICZ Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +0.8 --
1 13 s 4 27.88 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U16 DS +0.4 IV B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
2 15 s 4 28.03 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U20 DS +0.4 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
3 17 s 4 28.09 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.4 IV WOSIEK Jacek # 4 LDK!
4 20 s 4 28.62 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.4 V
5 27 s 4 29.04 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +0.4 --
6 36 s 4 29.60 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +0.4 -- B.D. 5 LDK!
1 12 s 5 27.84 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP +0.5 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2023 LDK!
2 18 s 5 28.09 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.5 IV B.D. 4 LDK!
3 24 s 5 28.93 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +0.5 --
4 26 s 5 29.00 NOWAK Zuzanna WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS +0.5 --
5 29 s 5 29.14 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.5 --
6 30 s 5 29.19 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.5 V
1 16 s 6 28.08 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP +1.2 IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
2 31 s 6 29.26 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U20 DS +1.2 --
3 33 s 6 29.45 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.2 -- WOSIEK Jacek # 5 LDK!
4 37 s 6 29.77 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +1.2 V
5 42 s 6 31.08 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +1.2 -- #
6 47 s 6 31.75 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +1.2 --
1 23 s 7 28.78 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +1.6 -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
2 32 s 7 29.31 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +1.6 --
3 35 s 7 29.54 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP +1.6 -- # LDK!
4 39 s 7 30.69 STUPIEC Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS +1.6 --
5 45 s 7 31.62 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP +1.6 -- ZOK Roman Z/1263/18 2021 BEZ
6 48 s 7 31.80 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +1.6 --
1 22 s 8 28.74 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U16 WP +1.0 V B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
2 25 s 8 28.93 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +1.0 V # LDK!
3 34 s 8 29.46 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP +1.0 -- PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2021 LDK!
4 38 s 8 30.40 BEDNARZ Patrycja LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP +1.0 -- ZOK Roman BEZ LDK!
5 41 s 8 30.75 WALIDUDA Justyna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP +1.0 --
6 50 s 8 32.14 FRANKOWICZ Dominika SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS +1.0 --
1 2 w 1 26.59 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS +0.3 III 746
2 3 w 1 27.22 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS +0.3 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 694
3 4 w 1 27.37 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +0.3 IV 681
4 8 w 1 29.52 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP +0.3 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 516
1 1 w 2 25.27 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +0.2 II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 862
2 5 w 2 28.26 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +0.2 IV B.D. B.D. 610
3 6 w 2 29.18 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +0.2 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 541
4 7 w 2 29.35 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U20 LB +0.2 -- LDK! 528
5 9 w 2 29.97 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ 484
1 1 w 3 25.99 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -0.1 II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! 798
2 5 w 3 27.82 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS -0.1 IV LDK! 645
3 7 w 3 27.96 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -0.1 IV SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK! 634
4 8 w 3 27.97 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS -0.1 IV 633
5 10 w 3 28.41 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -0.1 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK! 599
6 11 w 3 28.67 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS -0.1 -- # 579
1 6 w 4 27.84 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.2 IV SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2023 643
2 9 w 4 28.01 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.2 IV MAŃKA Bogumił B.D. Z/2645/17 2023 630
3 13 w 4 29.18 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -0.2 -- 541
4 14 w 4 29.93 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -0.2 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK! 487
5 15 w 4 30.17 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -0.2 -- LDK! 470
6 17 w 4 30.49 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -0.2 -- LDK! 448
1 2 w 5 26.61 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU +0.1 III SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK! 745
2 3 w 5 27.32 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.1 IV LDK! 685
3 4 w 5 27.81 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +0.1 IV B.D. # LDK! 646
4 12 w 5 29.11 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +0.1 -- 546
5 16 w 5 30.22 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +0.1 -- 467
6 18 w 5 33.27 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +0.1 -- 278
400 m K
1 1 s 1 55.89 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS I ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
2 2 s 1 56.42 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
3 3 s 1 57.33 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2023
4 4 s 1 58.78 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II
5 5 s 1 60.20 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 1999 U23 OP III
6 6 s 1 61.05 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP III WALCZAK Michał Z/0794/16 2023 2
7 12 s 1 61.71 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
8 15 s 1 62.20 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
1 7 s 2 61.22 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
2 9 s 2 61.27 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U20 OP III LDK!
3 10 s 2 61.31 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. # Z/1866/16 2023
4 11 s 2 61.66 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2003 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!
5 16 s 2 62.56 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1470/17 2022 3 LDK!
6 19 s 2 63.33 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS IV
7 24 s 2 64.76 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP --
8 26 s 2 64.82 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- LDK!
1 21 s 3 63.79 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP IV PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2021 LDK!
2 22 s 3 64.28 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
3 23 s 3 64.75 PIETRZAK Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP --
4 29 s 3 65.81 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP -- SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek # , Z/3704/17 , 2022 LDK!
5 31 s 3 67.17 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS --
6 36 s 3 69.26 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS --
7 37 s 3 70.20 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP --
1 8 s 4 61.22 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2002 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz 4 LDK!
2 13 s 4 61.84 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 2003 U18 DS III #
3 14 s 4 61.96 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila # Z/1080/18 2023 4
4 27 s 4 65.30 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
5 28 s 4 65.51 MŚCISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- BIALIC Marek 3 LDK!
6 30 s 4 66.24 RYBCZYŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP --
7 32 s 4 67.59 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -- #
8 35 s 4 68.55 BEDNARZ Patrycja LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP -- ZOK Roman BEZ LDK!
1 18 s 5 62.79 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP IV # LDK!
2 20 s 5 63.74 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP IV BUŚKO Michał # 4 LDK!
3 25 s 5 64.79 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP V WALCZAK Michał # Z/0650/19 2023 LDK!
4 33 s 5 67.91 SŁOMIAN Jagoda WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1270/18 2020 5 LDK!
5 38 s 5 70.27 KOTLARZ Katarzyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1314/19 2020 LDK!
6 39 s 5 70.44 SADOWSKA Amelia MKS MOS Wrocław # 2005 U16 DS -- B.D. LDK!
1 17 s 6 62.74 DŁUGOSZ Paulina MKS Siechnice # 1997 U23 DS -- B.D. # 3
2 34 s 6 67.97 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -- #
3 40 s 6 71.33 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS --
4 41 s 6 78.21 PIECHURSKA Sylwia MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS --
600 m K
1 1 s 1 1:44.70 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2023 LDK!
2 2 s 1 1:45.17 KOPEĆ Sylwia WLKS Wrocław # 2005 U16 DS IV LDK!
3 3 s 1 1:45.94 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2023 LDK!
4 4 s 1 1:46.20 BUK Matylda MKS MOS Wrocław # 2005 U16 DS V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/0093/19 , 2023 LDK!
5 5 s 1 1:48.35 KARAMON Aleksandra MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS V
6 6 s 1 1:48.36 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka # 2004 U16 DS V BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
7 7 s 1 1:48.85 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U14 OP V BUŚKO Przemysław # Z/6140/21 2023 2 LDK!
8 11 s 1 1:50.55 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/1268/18 2022 5 LDK!
9 12 s 1 1:50.78 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!
10 13 s 1 1:52.51 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U16 DS -- FIT Wiktor B.D. # Z/0467/19 2023 BEZ LDK!
11 14 s 1 1:52.82 BANASIAK Joanna MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz # Z/1031/19 2023 LDK!
1 8 s 2 1:49.47 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP V ZDONEK Filip # Z/0987/19 2023 LDK!
2 9 s 2 1:49.67 DAŃKOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U14 DS V
3 10 s 2 1:49.85 KONURY Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U16 WP V PTAK Krzysztof Z/5045/18 2021 5
4 15 s 2 1:52.92 KOT Aldona UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -- LDK!
5 16 s 2 1:56.24 LISOWSKA Martyna GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1354/19 , 2021 LDK!
6 17 s 2 2:13.54 KWIATKOWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
7 18 s 2 2:21.02 BOGUCKA Jagoda MLKS Sokół Lubin 2005 U16 DS --
8 19 s 2 2:21.38 JANIK Patrycja UMLKS START Wieruszów 2004 U16 LD --
1 1 w 1 1:48.13 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK! 557
2 2 w 1 1:50.57 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK! 513
3 3 w 1 1:52.05 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2023 LDK! 487
4 4 w 1 1:54.90 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 439
5 5 w 1 1:55.28 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP -- KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK! 433
6 6 w 1 1:55.54 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK! 428
7 7 w 1 1:56.76 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK! 409
8 8 w 1 1:56.77 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK! 409
9 9 w 1 1:59.21 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK! 371
10 15 w 1 2:02.06 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! 328
11 16 w 1 2:02.30 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK! 325
1 10 w 2 1:59.45 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U14 WP -- LDK! 367
2 11 w 2 1:59.79 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 362
3 12 w 2 2:00.93 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK! 345
4 13 w 2 2:01.58 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK! 335
5 14 w 2 2:01.71 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK! 333
6 17 w 2 2:05.63 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- ŁABUL Wioletta 4 LDK! 279
7 18 w 2 2:07.28 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 257
8 19 w 2 2:11.22 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2023 LDK! 209
9 20 w 2 2:17.26 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP -- 144
10 21 w 2 2:30.44 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK! 43
  w 2 DNF CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022 0
800 m K
1 1 s 1 2:26.41 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
2 2 s 1 2:30.62 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0489/17 2022 4
3 3 s 1 2:36.45 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:36.49 MŚCISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- BIALIC Marek 3 LDK!
5 5 s 1 2:41.62 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2021 4 LDK!
6 6 s 1 2:50.06 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS --
1 1 w 1 2:31.48 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB IV SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 674
2 2 w 1 2:36.49 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 614
3 3 w 1 2:41.10 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D. B.D. 560
4 4 w 1 2:42.23 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 548
5 5 w 1 2:46.56 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 500
6 6 w 1 2:54.83 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS -- 415
7 7 w 1 2:56.26 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ 401
  w 1 DNS BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -- 0
1 1 w 2 2:28.15 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP IV B.D. # LDK! 716
2 2 w 2 2:36.81 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK! 610
3 4 w 2 2:37.56 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK! 601
4 5 w 2 2:44.39 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! 524
5 6 w 2 2:46.53 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2023 500
6 7 w 2 2:47.11 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- MAŃKA Bogumił B.D. Z/2645/17 2023 494
7 10 w 2 2:57.18 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK! 392
8 11 w 2 2:59.49 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS -- LDK! 370
9 12 w 2 3:02.85 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! 339
10 15 w 2 3:05.96 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 312
1 3 w 3 2:36.97 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- # 608
2 8 w 3 2:48.21 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS -- 482
3 9 w 3 2:56.35 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! 400
4 13 w 3 3:03.24 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 336
5 14 w 3 3:03.39 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- LDK! 334
6 16 w 3 3:11.27 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK! 268
7 17 w 3 4:05.28 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- 6
  w 3 DNF GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 0
1500 m K
1 1 s 1 4:57.03 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2001 U20 DS III
2 2 s 1 5:00.93 ANDRUSZKÓW Aleksandra MKS Siechnice # 1997 U23 DS -- WOSIEK Jacek #
3 3 s 1 5:02.79 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0489/17 2022 4
4 4 s 1 5:05.03 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 1999 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2023
5 5 s 1 5:13.05 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 2002 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!
6 6 s 1 5:22.22 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/3248/19 2023
7 7 s 1 5:26.96 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2023
8 8 s 1 5:28.33 CYZA Oliwia UKS Sprint Legnica 2002 U18 DS --
80 pł K
1 1 s 1 12.51 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP 0.0 III DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2023 LDK!
2 2 s 1 12.63 NOWAK Nadia WLKS Wrocław # 2004 U16 DS 0.0 III KOBIAŁKA Kamil # Z/2695/18 2023 LDK!
3 3 s 1 12.87 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP 0.0 III ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
4 4 s 1 13.00 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U16 LU 0.0 III B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2023
5 6 s 1 13.52 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS 0.0 IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
6 7 s 1 13.56 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS 0.0 IV # LDK!
7 10 s 1 14.31 URBAŃCZYK Nicola UKS-MOS Opole 2005 U16 OP 0.0 V LDK!
8 13 s 1 15.48 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U14 WP 0.0 -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
1 9 s 2 14.24 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -0.4 V LACH Magdalena # Z/2803/18 2023 LDK!
2 11 s 2 14.98 ALEKSANDROWICZ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.4 --
3 12 s 2 15.03 CHLASTAWA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -0.4 -- # LDK!
4 16 s 2 15.94 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.4 --
5 17 s 2 16.06 ZENKA Michalina MLKS Polonia Środa Śląska 2004 U16 DS -0.4 --
6 18 s 2 16.73 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -0.4 -- # LDK!
7 19 s 2 17.16 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -0.4 --
1 5 s 3 13.46 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U16 ZP -0.9 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2023 LDK!
2 8 s 3 13.61 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -0.9 IV #
3 15 s 3 15.90 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.9 --
4 14 s 3 15.90 KALETA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.9 --
5 20 s 3 18.32 NITARSKA Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -0.9 -- LDK!
  s 3 DNF ROMANIUK Dominika LUKS Namysłów 2005 U16 OP -0.9 -- LDK!
1 1 w 1 12.26 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +1.2 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK! 824
2 2 w 1 12.33 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS +1.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK! 813
3 4 w 1 12.51 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS +1.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK! 785
4 7 w 1 12.97 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP +1.2 III KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK! 715
5 11 w 1 13.19 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +1.2 IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! 683
6 15 w 1 14.01 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +1.2 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK! 568
7 16 w 1 14.06 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP +1.2 V PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK! 562
8 19 w 1 14.43 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +1.2 V DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK! 513
1 3 w 2 12.33 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +1.1 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK! 813
2 5 w 2 12.72 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP +1.1 III DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2023 LDK! 753
3 6 w 2 12.86 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +1.1 III MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK! 732
4 10 w 2 13.14 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS +1.1 IV ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022 690
5 20 w 2 14.52 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP +1.1 V PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2023 LDK! 502
6 22 w 2 20.24 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP +1.1 -- 29
1 8 w 3 13.07 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -0.3 IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 700
2 9 w 3 13.08 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -0.3 IV ŁABUL Wioletta 4 LDK! 699
3 12 w 3 13.47 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -0.3 IV DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK! 643
4 13 w 3 13.52 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -0.3 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 636
5 14 w 3 13.64 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP -0.3 IV PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK! 619
6 17 w 3 14.11 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -0.3 V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 555
7 18 w 3 14.24 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U14 WP -0.3 V LDK! 538
8 21 w 3 16.40 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -0.3 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK! 290
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.21 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS +0.1 II KNULL Marta 2 LDK!
2 2 s 1 15.48 NAJWER Julia WLKS Wrocław 2002 U18 DS +0.1 II
3 3 s 1 15.59 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS +0.1 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
4 4 s 1 15.77 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +0.1 III MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
5 5 s 1 16.74 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS +0.1 III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK!
6 6 s 1 16.92 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +0.1 IV # LDK!
7 7 s 1 16.99 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +0.1 IV
8 8 s 1 18.50 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +0.1 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
1 1 w 1 14.37 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU +2.0 I SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK! 927
2 2 w 1 14.45 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +2.0 I B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! 916
3 4 w 1 15.77 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +2.0 III SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK! 743
4 6 w 1 16.05 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP +2.0 III 708
5 11 w 1 16.80 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB +2.0 III LDK! 619
6 12 w 1 17.08 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS +2.0 IV 587
7 13 w 1 17.20 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +2.0 IV MAŃKA Bogumił B.D. Z/2645/17 2023 574
  w 1 DQ GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +2.0 -- 0
1 3 w 2 15.37 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.5 II LDK! 793
2 8 w 2 16.36 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS +1.5 III LDK! 671
3 9 w 2 16.62 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.5 III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK! 640
4 10 w 2 16.66 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.5 III LDK! 635
5 14 w 2 17.40 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS +1.5 IV # 552
6 15 w 2 17.45 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +1.5 IV 547
1 5 w 3 15.82 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +1.3 III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2023 736
2 7 w 3 16.31 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +1.3 III B.D. # LDK! 677
3 16 w 3 18.50 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +1.3 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK! 438
4 17 w 3 18.62 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +1.3 -- 426
100 m pł K
1 1 s 1 14.34 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS 0.0 I #
2 2 s 1 16.01 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS 0.0 III MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
3 3 s 1 16.85 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław 1999 U23 DS 0.0 III
1 1 w 1 15.32 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +1.0 II 800
2 2 w 1 15.80 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +1.0 III 739
3 3 w 1 15.99 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS +1.0 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 715
4 5 w 1 16.52 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +1.0 III B.D. B.D. 652
5 6 w 1 16.85 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS +1.0 III 614
6 8 w 1 17.21 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U20 LB +1.0 IV LDK! 573
1 4 w 2 16.43 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +1.7 III SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 662
2 7 w 2 17.03 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +1.7 IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 593
3 9 w 2 18.56 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP +1.7 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 432
4 10 w 2 19.24 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP +1.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ 368
400 m pł K K
1 1 s 1 66.12 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U20 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023
2 2 s 1 66.74 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
3 3 s 1 69.51 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP IV HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!
4 4 s 1 71.91 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
5 5 s 1 72.50 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999 U23 DS --
6 6 s 1 72.70 ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 2001 U20 ZP IV ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6394/15 2019 3
  s 1 DNF WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2023 M
1 1 s 2 68.77 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2023
2 2 s 2 74.40 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK!
3 3 s 2 74.71 KUNICKA Emilia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP --
4 4 s 2 76.15 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U18 DS --
5 5 s 2 79.29 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS --
6 6 s 2 81.98 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:56.77 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP IV GÓRSKA Hanna ZDONEK Filip # , Z/0850/17 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 6:12.02 WOŹNIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK!
3 3 s 1 6:16.61 WOŹNIAK Żaneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # 5 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 6:54.94 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- B.D. 1
2 2 s 1 7:14.32 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
3 3 s 1 7:29.64 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP II
4 4 s 1 7:35.66 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 1998 U23 PK -- B.D. BEZ
5 5 s 1 8:22.27 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS IV LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS III
2 f 1 1.50 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław # 2003 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2023
3 f 1 1.50 JACULA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U16 WP IV
4 f 1 1.45 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U16 DS IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1310/18 , 2023 4 LDK!
4 f 1 1.45 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
6 f 1 1.40 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 2003 U18 DS --
7 f 1 1.35 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2023 LDK!
8 f 1 1.30 KALETA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
1 1 w 1 1.61 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP III 747
2 3 w 1 1.52 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM IV B.D. B.D. 644
2 2 w 1 1.52 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 644
4 6 w 1 1.46 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB IV SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 577
5 5 w 1 1.46 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 577
6 4 w 1 1.46 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS IV 577
7 7 w 1 1.40 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U20 LB -- LDK! 512
8 8 w 1 1.37 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 481
9 9 w 1 1.37 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -- 481
10 10 w 1 1.34 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ 449
1 1 w 2 1.64 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! 783
2 2 w 2 1.55 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III LDK! 678
3 4 w 2 1.52 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU IV SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK! 644
3 3 w 2 1.52 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP IV 644
5 5 w 2 1.52 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS IV MAŃKA Bogumił B.D. Z/2645/17 2023 644
6 6 w 2 1.46 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV LDK! 577
7 7 w 2 1.46 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP IV B.D. # LDK! 577
8 8 w 2 1.46 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS IV LDK! 577
9 10 w 2 1.43 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK! 544
10 9 w 2 1.43 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 544
11 11 w 2 1.40 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 512
12 12 w 2 1.40 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2023 512
13 14 w 2 1.34 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS -- 449
14 13 w 2 1.34 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- LDK! 449
15 15 w 2 1.31 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- # 419
16 16 w 2 1.31 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK! 419
17 17 w 2 1.28 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK! 389
18 18 w 2 1.16 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- 275
1 w 3 1.61 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP III DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK! 747 83 118
2 w 3 1.58 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK! 712
3 w 3 1.52 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK! 644
4 w 3 1.52 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022 644
5 w 3 1.49 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP IV DMP U20 MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 610 88
6 w 3 1.49 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP IV PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK! 610
7 w 3 1.46 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP IV DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK! 577 78
8 w 3 1.46 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK! 577
9 w 3 1.43 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK! 544
10 w 3 1.43 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP V MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK! 544
11 w 3 1.40 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP V KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK! 512
12 w 3 1.40 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 512
13 w 3 1.34 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 449
14 w 3 1.34 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2023 LDK! 449
15 w 3 1.31 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP -- 419
16 w 3 1.31 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK! 419
16 w 3 1.31 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK! 419
18 w 3 1.28 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! 389
19 w 3 1.28 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2023 LDK! 389
20 w 3 1.28 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- ŁABUL Wioletta 4 LDK! 389
21 w 3 1.28 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U14 WP -- LDK! 389
22 w 3 1.25 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK! 359
W dal K
1 f 1 5.18 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U20 DS +1.4 III
2 f 1 4.72 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP +1.5 -- PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
3 f 1 4.62 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -0.6 --
4 f 1 4.52 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +1.0 V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2023 4 LDK!
5 f 1 4.23 WILCZYŃSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP +1.6 -- MUSIAŁ Mirosław # 4 LDK!
6 f 1 4.07 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +0.6 -- WYSOCKA Wanda # 5 LDK!
7 f 1 3.84 KRIKS Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS +2.0 --
8 f 1 3.68 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.6 -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/2920/19 2023
1 1 w 1 5.41 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB -0.9 II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 674
2 2 w 1 5.06 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +0.8 IV 576
3 3 w 1 4.80 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS -1.6 IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 506
4 4 w 1 4.75 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -0.7 -- B.D. B.D. 492
5 5 w 1 4.55 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS -0.5 -- 441
6 6 w 1 4.53 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +0.9 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 436
7 7 w 1 4.16 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP -0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ 345
8 8 w 1 4.02 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP +1.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 312
  w 1 DNS BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U20 LB 0.0 -- LDK! 0
1 1 w 2 5.27 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +1.6 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! 634
2 2 w 2 4.91 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +1.0 IV B.D. # LDK! 535
3 3 w 2 4.76 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS -0.5 -- 495
4 4 w 2 4.73 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +1.4 -- MAŃKA Bogumił B.D. Z/2645/17 2023 487
5 5 w 2 4.69 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU +1.2 -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK! 477
6 6 w 2 4.68 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.5 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK! 474
7 7 w 2 4.62 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB +0.8 -- LDK! 459
8 9 w 2 4.61 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS +0.9 -- LDK! 456
9 8 w 2 4.61 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP +1.0 -- 456
10 10 w 2 4.56 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.7 -- LDK! 443
11 11 w 2 4.45 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +1.2 -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2023 416
12 12 w 2 4.32 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.9 -- LDK! 384
13 13 w 2 4.32 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -0.6 -- SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK! 384
14 14 w 2 4.31 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +0.7 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK! 381
15 15 w 2 4.03 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +1.7 -- 315
16 16 w 2 3.92 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS -1.0 -- # 290
17 17 w 2 3.61 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +0.9 -- 223
  w 2 NM MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS 0.0 -- 0
1 w 3 5.16 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +1.3 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK! 603
2 w 3 5.05 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS -1.3 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK! 573
3 w 3 4.98 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS +0.9 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK! 554
4 w 3 4.86 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP +2.0 IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK! 522
5 w 3 4.64 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +1.0 V MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK! 464
6 w 3 4.62 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +0.6 V ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK! 459
7 w 3 4.56 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP +1.6 V DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK! 443
8 w 3 4.48 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP -0.6 -- KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK! 423
9 w 3 4.47 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +1.2 -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! 421
10 w 3 4.43 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -0.2 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK! 411
11 w 3 4.43 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.5 -- ŁABUL Wioletta 4 LDK! 411
12 w 3 4.35 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP +0.9 -- DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2023 LDK! 391
13 w 3 4.34 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +1.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 388
14 w 3 4.23 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +0.9 -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 362
15 w 3 4.13 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP +1.3 -- 338
16 w 3 4.12 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP +0.7 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK! 336
17 w 3 4.02 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U14 WP +1.0 -- LDK! 312
18 w 3 4.01 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +1.8 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 310
19 w 3 3.76 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP +1.1 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2023 LDK! 254
20 w 3 3.69 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -2.5 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK! 239
21 w 3 3.66 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +1.6 -- DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK! 233
  w 3 DNF CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS 0.0 -- ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022 0
Trójskok K
1 f 1 11.71 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +1.0 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022
2 f 1 11.36 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP +0.7 III GÓRSKA Hanna # 3 LDK!
3 f 1 11.13 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.9 III
4 f 1 10.11 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +1.4 -- GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
5 f 1 10.07 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów # 2001 U20 WP +1.2 -- B.D. #
6 f 1 9.75 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -1.1 -- B.D.
  f 1 NM FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U20 DS 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 12.66 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
2 f 1 12.16 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS III ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
3 f 1 12.03 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława 3 LDK!
4 f 1 11.77 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. # Z/2924/17 2023
5 f 1 11.38 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U18 OP III GŁOWACKI Leszek 3
6 f 1 11.05 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III #
7 f 1 10.68 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!
8 f 1 10.59 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz 5 LDK!
9 f 1 10.30 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U18 OP IV SACZKO Andrzej 4 LDK!
10 f 1 9.83 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS IV LDK!
11 f 1 9.53 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS V
12 f 1 9.16 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 2002 U18 WP --
13 f 1 9.06 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS V KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0641/19 , 2023 LDK!
14 f 1 8.82 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 2003 U18 WP --
15 f 1 8.07 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2023 5 LDK!
16 f 1 7.92 ZADWÓRNA Oliwia MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!
17 f 1 7.66 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- URBATZKA Natalia # Z/3925/17 2022 BEZ LDK!
18 f 1 7.39 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
19 f 1 7.37 ZENKA Michalina MLKS Polonia Środa Śląska 2004 U16 DS --
20 f 1 7.25 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice # 2005 U16 DS -- PIERZCHAŁA Władysław # Z/2796/20 2022
21 f 1 7.19 CHMIELOWSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
22 f 1 6.20 STODOLNIK Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U14 DS --
23 f 1 6.18 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS --
24 f 1 6.18 AWREJCEWICZ Hanna MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -- LDK!
  f 1 NM PIETRUK Ingrid MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS --
1 1 w 1 12.27 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! 679
2 2 w 1 11.08 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III LDK! 600
3 3 w 1 10.52 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS IV MAŃKA Bogumił B.D. Z/2645/17 2023 564
4 4 w 1 9.82 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS IV 518
5 5 w 1 9.14 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- 473
6 6 w 1 8.98 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- # 463
7 7 w 1 8.82 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2023 452
8 8 w 1 8.78 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS -- LDK! 450
9 9 w 1 8.47 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK! 430
10 10 w 1 8.24 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK! 415
11 11 w 1 8.18 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS -- 411
12 13 w 1 7.90 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK! 393
13 12 w 1 7.90 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 393
14 14 w 1 7.81 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! 387
15 15 w 1 7.78 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK! 385
16 16 w 1 7.50 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK! 367
17 17 w 1 7.15 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- LDK! 345
18 18 w 1 7.15 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 345
1 w 2 10.94 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! 591
2 w 2 10.30 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK! 549
3 w 2 9.75 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK! 513
4 w 2 9.50 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP V DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK! 497
5 w 2 8.60 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK! 438
6 w 2 8.13 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK! 408
7 w 2 8.09 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK! 405
8 w 2 8.08 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- ŁABUL Wioletta 4 LDK! 405
9 w 2 7.77 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK! 385
10 w 2 7.68 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP -- 379
11 w 2 7.65 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U14 WP -- LDK! 377
12 w 2 7.59 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2023 LDK! 373
13 w 2 6.78 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK! 321
14 w 2 6.77 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK! 320
15 w 2 6.67 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK! 314
16 w 2 6.63 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 311
17 w 2 6.63 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 311
18 w 2 6.57 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2023 LDK! 308
19 w 2 6.46 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK! 301
20 w 2 6.32 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP -- KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK! 292
21 w 2 5.72 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 254
22 w 2 5.47 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022 238
Kula (4) K
1 f 1 12.79 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U20 DS I PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
2 f 1 11.82 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U23 PM II PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2023
3 f 1 9.74 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U20 DS IV LDK!
4 f 1 8.02 SAMULSKA Wiktoria UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/1886/18 2019 BEZ
1 1 w 1 9.60 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 503
2 2 w 1 9.38 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB IV SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 489
3 3 w 1 9.29 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM IV B.D. B.D. 483
4 4 w 1 9.08 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 469
5 5 w 1 8.34 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS -- 421
6 6 w 1 8.18 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 411
7 7 w 1 7.55 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -- 370
8 8 w 1 7.22 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U20 LB -- LDK! 349
9 9 w 1 6.23 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ 286
  w 1 DNS DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP -- 0
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.11 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS IV MIKOŁAJCZYK Wiesława 3 LDK!
2 f 1 30.21 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS IV KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0641/19 , 2023 LDK!
3 f 1 20.86 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- LDK!
  f 1 NM WYCHOWANIEC Maja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 33.27 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U23 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2023
2 f 1 28.18 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS IV ULIASZ Małgorzata 4 LDK!
3 f 1 27.07 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U18 OP IV SACZKO Andrzej 4 LDK!
4 f 1 25.08 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- #
5 f 1 20.23 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 53.24 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS I KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław # , Z/2161/16 , 2022 LDK!
2 f 1 45.71 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS III LDK!
3 f 1 44.08 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS III B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2021 3 LDK!
4 f 1 43.53 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. # Z/2924/17 2023
5 f 1 35.99 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 2002 U18 WP IV
6 f 1 35.05 DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK!
7 f 1 30.55 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS V
8 f 1 25.21 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 2003 U18 WP --
9 f 1 24.73 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!
10 f 1 23.61 ZADWÓRNA Oliwia MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!
11 f 1 21.54 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- URBATZKA Natalia # Z/3925/17 2022 BEZ LDK!
Młot (4) K
1 f 1 60.08 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP I
2 f 1 48.52 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP I
3 f 1 44.48 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U20 DS II
4 f 1 35.90 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U20 DS IV WODNICKI Łukasz
Oszczep (500) K
1 f 1 43.94 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS II WOCHNA Robert Z/2812/17 2023 2 LDK!
2 f 1 39.98 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
3 f 1 39.19 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2023 2 LDK!
4 f 1 37.78 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP III LDK!
5 f 1 33.06 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!
6 f 1 29.05 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/3452/16 2019 2 LDK!
7 f 1 21.76 ALEKSANDROWICZ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
8 f 1 18.32 NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
1 w 1 32.43 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK! 523
2 w 1 26.86 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! 417
3 w 1 26.80 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- MAŃKA Bogumił B.D. Z/2645/17 2023 416
4 w 1 26.70 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK! 414
5 w 1 26.57 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! 412
6 w 1 26.57 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK! 412
7 w 1 24.86 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! 380
8 w 1 24.39 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 371
9 w 1 21.21 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2023 311
10 w 1 19.86 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- # 286
11 w 1 19.62 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- 282
12 w 1 19.00 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 270
13 w 1 18.25 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK! 256
14 w 1 17.82 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- LDK! 249
15 w 1 17.13 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS -- LDK! 236
16 w 1 16.64 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK! 227
17 w 1 16.58 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS -- 226
18 w 1 11.86 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 140
Oszczep (600) K
1 f 1 43.30 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II #
2 f 1 32.52 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
1 1 w 1 27.91 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D. B.D. 437
2 2 w 1 27.26 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS -- 425
3 3 w 1 26.55 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 411
4 4 w 1 24.59 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 375
5 5 w 1 22.55 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 336
6 6 w 1 21.85 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 323
7 7 w 1 14.87 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ 194
  w 1 NM BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -- 0
5-bój K MŁ K
1 f 1 3168 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
2 f 1 3122 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
3 f 1 2707 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
4 f 1 2655 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP III DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK!
5 f 1 2514 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
6 f 1 2469 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP IV MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK!
7 f 1 2453 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP IV DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2023 LDK!
8 f 1 2445 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
9 f 1 2422 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK!
10 f 1 2412 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
11 f 1 2375 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP IV KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
12 f 1 2231 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP V PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK!
13 f 1 2183 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB V ŁABUL Wioletta 4 LDK!
14 f 1 2136 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
15 f 1 2071 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
16 f 1 1983 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U14 WP -- LDK!
17 f 1 1963 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK!
18 f 1 1686 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK!
19 f 1 1662 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2023 LDK!
20 f 1 1572 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022
21 f 1 1537 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK!
22 f 1 1309 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP --
7-bój J MŁ K
1 f 1 4746 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM I B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
2 f 1 4012 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU III SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK!
3 f 1 3854 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III LDK!
4 f 1 3809 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/2645/17 2023
5 f 1 3774 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP III B.D. # LDK!
6 f 1 3759 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK!
7 f 1 3611 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK!
8 f 1 3570 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS IV SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2023
9 f 1 3405 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS IV LDK!
10 f 1 3377 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP IV
11 f 1 3334 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV LDK!
12 f 1 3283 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS IV
13 f 1 3197 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- #
14 f 1 2903 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- LDK!
15 f 1 2636 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
16 f 1 2613 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK!
17 f 1 1963 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS --
18 f 1 1952 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
7-bój K
1 f 1 4261 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
2 f 1 4021 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS III BANASZEK Grzegorz 2 LDK!
3 f 1 3878 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM III B.D. B.D.
4 f 1 3639 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS III
5 f 1 3508 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
6 f 1 3085 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
7 f 1 2527 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ
  f 1 DNF BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS --
  f 1 DNF DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP --
  f 1 DNF BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U20 LB -- LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.73 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -0.3 III WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!
2 2 s 1 11.91 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -0.3 IV JASIŃSKI Cyprian # LDK!
3 3 s 1 12.10 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U16 DS -0.3 IV LDK!
4 4 s 1 12.19 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS -0.3 IV KNULL Mariusz 4 LDK!
5 5 s 1 12.23 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -0.3 V BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5
6 6 s 1 12.26 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -0.3 V # LDK!
7 7 s 1 12.31 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS -0.3 V KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta 5 LDK!
8 8 s 1 12.57 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 2004 U16 DS -0.3 V
1 9 s 2 12.61 ANDRZEJEWSKI Maciej UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP +0.4 V
2 10 s 2 12.69 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP +0.4 V WALCZAK Michał Z/0649/19 2023 LDK!
3 11 s 2 12.69 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U16 DS +0.4 V OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2023 LDK!
4 14 s 2 13.37 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +0.4 --
5 15 s 2 13.49 MOTYKA Dominik MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP +0.4 -- LDK!
6 18 s 2 13.88 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS +0.4 -- ROSTEK William # Z/3314/19 2023
7 19 s 2 13.89 ORDOWSKI Sebastian MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U16 DS +0.4 --
1 12 s 3 12.70 GIDZIŃSKI Michał WLKS Wrocław 2004 U16 DS -0.8 V #
2 13 s 3 12.84 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -0.8 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!
3 16 s 3 13.54 BRANDYK Filip WLKS Wrocław 2006 U14 DS -0.8 -- KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/3444/19 2021 LDK!
4 17 s 3 13.69 DZIAŁOSZEK Karol WLKS Wrocław 2005 U16 DS -0.8 --
5 20 s 3 14.02 KACZMAREK Dawid MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -0.8 -- LDK!
6 21 s 3 14.16 KORCZYŃSKI Tymon MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.8 -- ŁOŚ Dariusz Z/2645/20 2022
1 1 e 1 10.83 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP +0.3 I #
2 2 e 1 10.86 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.3 I ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
3 4 e 1 10.93 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +0.3 II WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
4 5 e 1 11.04 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U23 DS +0.3 II
5 6 e 1 11.12 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U18 OP +0.3 II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
6 7 e 1 11.13 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.3 II B.D. 1
7 15 e 1 11.48 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +0.3 III B.D. 3
8 35 e 1 12.22 KOWALSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1991 Sen WP +0.3 --
1 3 e 2 10.89 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +1.4 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
2 8 e 2 11.14 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP +1.4 II WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2023
3 9 e 2 11.16 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +1.4 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2023
4 10 e 2 11.29 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS +1.4 II LDK!
5 11 e 2 11.33 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +1.4 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2023
6 12 e 2 11.33 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.4 III
7 13 e 2 11.34 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +1.4 III BIALIC Marek B.D. LDK!
1 14 e 3 11.41 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD -1.5 III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
2 16 e 3 11.65 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U18 WP -1.5 III WALCZAK Michał Z/0690/19 2023
3 19 e 3 11.75 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.5 III # LDK!
4 21 e 3 11.78 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP -1.5 IV
5 22 e 3 11.80 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U18 WP -1.5 IV WALCZAK Michał Z/4126/18 2023
6 23 e 3 11.85 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -1.5 -- B.D. 3
7 24 e 3 11.91 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U20 DS -1.5 IV GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022 LDK!
8 26 e 3 12.00 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U18 OP -1.5 IV SACZKO Andrzej 3 LDK!
1 17 e 4 11.70 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP -0.5 III B.D.
2 18 e 4 11.72 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP -0.5 III
3 27 e 4 12.02 ALEKSIAYUK Anton KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -0.5 IV #
4 28 e 4 12.05 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -0.5 IV
5 29 e 4 12.09 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS -0.5 IV
6 31 e 4 12.15 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.5 IV WOSIEK Jacek BEZ LDK!
7 32 e 4 12.16 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 2002 U18 WP -0.5 IV
1 25 e 5 11.93 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -0.2 IV WALCZAK Michał Z/1082/18 2023 3
2 33 e 5 12.18 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.2 IV
3 34 e 5 12.21 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS -0.2 -- KUCZA Roman # Z/4181/18 2022 4
4 36 e 5 12.33 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS -0.2 --
5 39 e 5 12.36 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.2 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK!
6 44 e 5 12.87 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS -0.2 --
1 20 e 6 11.77 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP -0.5 IV B.D.
2 30 e 6 12.09 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -0.5 IV LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
3 37 e 6 12.33 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.5 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2023 LDK!
4 38 e 6 12.34 ŻYLUK Jakub MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.5 --
5 40 e 6 12.45 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP -0.5 --
6 41 e 6 12.49 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS -0.5 --
7 42 e 6 12.49 FRĄCKOWIAK Kamil GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -0.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/3518/18 2021 BEZ
1 43 e 7 12.67 SITKOWSKI Paweł UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS -1.7 --
2 45 e 7 13.00 KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 2003 U18 DS -1.7 -- LDK!
3 46 e 7 13.34 KOBRZAK Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -1.7 --
4 47 e 7 13.66 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.7 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2022 BEZ LDK!
1 f A 11.64 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!
2 f A 11.96 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U16 DS -0.1 IV LDK!
3 f A 12.00 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -0.1 IV JASIŃSKI Cyprian # LDK!
4 f A 12.06 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS -0.1 IV KNULL Mariusz 4 LDK!
5 f A 12.23 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -0.1 V # LDK!
6 f A 12.31 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -0.1 V BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5
7 f A 12.34 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 2004 U16 DS -0.1 V
8 f A 12.39 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS -0.1 V KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta 5 LDK!
1 f 1 10.89 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -0.7 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
2 f 1 10.90 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -0.7 I ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
3 f 1 10.91 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP -0.7 II WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
4 f 1 10.95 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U23 DS -0.7 II
5 f 1 11.10 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP -0.7 II #
6 f 1 11.15 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP -0.7 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2023
7 f 1 11.16 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U18 OP -0.7 II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
8 f 1 11.23 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -0.7 II B.D. 1
1 f 2 11.28 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.1 II
2 f 2 11.33 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.1 III BIALIC Marek B.D. LDK!
3 f 2 11.38 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD +0.1 III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
4 f 2 11.43 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +0.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2023
5 f 2 11.45 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +0.1 III B.D. 3
1 1 w 1 11.53 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS 0.0 III 746
2 2 w 1 12.26 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP 0.0 -- 601
3 3 w 1 12.29 ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS 0.0 -- 595
1 1 w 2 11.59 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP -0.5 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK! 734
2 2 w 2 11.72 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS -0.5 III 707
3 3 w 2 11.93 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP -0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2023 665
4 4 w 2 12.09 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -0.5 IV 633
5 5 w 2 12.26 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U20 OP -0.5 -- 601
6 6 w 2 12.46 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS -0.5 -- 563
7 7 w 2 12.59 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U20 DS -0.5 -- 540
8 8 w 2 12.61 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2001 U20 LB -0.5 -- SKORUPA Joanna BEZ LDK! 536
1 1 w 3 11.61 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS 0.0 III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2023 2 LDK! 730
2 2 w 3 11.65 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS 0.0 III LDK! 721
3 3 w 3 11.98 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS 0.0 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! 655
4 4 w 3 12.01 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 2003 U18 WP 0.0 IV 649
5 6 w 3 12.31 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB 0.0 -- 591
1 5 w 4 12.31 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -0.6 -- 591
2 7 w 4 12.32 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -0.6 -- 589
3 8 w 4 12.53 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS -0.6 -- 551
4 9 w 4 12.62 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 2002 U18 WP -0.6 -- B.D. 534
5 10 w 4 12.84 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -0.6 -- MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! 495
200 m M
1 1 s 1 22.89 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +1.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2023
2 2 s 1 23.00 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD +1.1 III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
3 3 s 1 23.19 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD +1.1 III URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
4 5 s 1 23.48 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.1 III # LDK!
5 6 s 1 23.55 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.1 III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
6 10 s 1 24.07 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U18 DS +1.1 IV
7 13 s 1 24.32 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U20 DS +1.1 IV GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022 LDK!
1 4 s 2 23.34 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP +2.0 III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
2 7 s 2 23.74 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +2.0 -- B.D. 3
3 8 s 2 23.78 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS +2.0 IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
4 9 s 2 23.89 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +2.0 IV URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
5 11 s 2 24.15 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS +2.0 IV B.D. Z/1613/15 2021
6 14 s 2 24.55 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS +2.0 --
7 25 s 2 25.79 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U18 OP +2.0 -- ZOK Roman Z/1463/19 2022
1 15 s 3 24.72 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U16 OP +1.4 V ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
2 20 s 3 25.16 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U16 DS +1.4 V OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2023 LDK!
3 29 s 3 27.01 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U16 DS +1.4 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!
4 30 s 3 28.02 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2022 BEZ LDK!
1 12 s 4 24.17 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 2000 U20 DS +1.7 IV
2 16 s 4 24.75 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +1.7 --
3 19 s 4 24.96 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.7 -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
4 21 s 4 25.22 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.7 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK!
5 22 s 4 25.52 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +1.7 --
6 28 s 4 26.92 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP +1.7 -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
1 17 s 5 24.94 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +1.6 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2023 LDK!
2 18 s 5 24.95 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.6 --
3 23 s 5 25.61 KRAWCZYK Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +1.6 --
4 24 s 5 25.76 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 2004 U16 DS +1.6 --
5 26 s 5 26.10 ZAWADKA Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U16 OP +1.6 -- # LDK!
6 27 s 5 26.74 MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław # 2001 U20 DS +1.6 -- ADAMEK Marek # Z/1355/20 2023
400 m M
1 1 s 1 48.81 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2023 LDK!
2 2 s 1 49.38 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS II #
3 3 s 1 49.39 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK!
4 4 s 1 49.53 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD II GABRYSIAK Marcin # Z/1260/13 2023 1
5 5 s 1 50.46 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS II
6 6 s 1 50.86 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
7 7 s 1 50.88 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U20 OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2023 LDK!
8 8 s 1 51.31 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS III B.D. 3
1 13 s 2 52.48 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS III SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!
2 14 s 2 52.54 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS III B.D. Z/1613/15 2021
3 16 s 2 53.01 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U18 DS IV
4 17 s 2 53.18 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
5 18 s 2 53.61 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
6 20 s 2 53.88 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP IV DZIUBA Jacek # Z/2423/17 2022 3
7 24 s 2 54.76 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD --
1 15 s 3 52.93 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
2 22 s 3 54.17 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U16 OP IV ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
3 25 s 3 54.93 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- WALCZAK Michał B.D. # Z/1075/18 2023
4 26 s 3 54.93 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
5 29 s 3 55.99 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela BEZ LDK!
6 30 s 3 56.48 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U20 DS --
7 34 s 3 57.79 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -- LDK!
1 9 s 4 51.64 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD III URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
2 27 s 4 55.45 KRAWCZYK Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP --
3 28 s 4 55.71 SZCZECH Kacper UKS Sprint Legnica 2003 U18 DS --
4 31 s 4 56.88 MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław # 2001 U20 DS -- ADAMEK Marek # Z/1355/20 2023
5 33 s 4 57.14 FRĄCKOWIAK Kamil GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3518/18 2021 BEZ
6 36 s 4 58.92 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
7 38 s 4 59.28 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U18 OP -- ZOK Roman Z/1463/19 2022
1 10 s 5 51.70 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP III OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2023 LDK!
2 11 s 5 51.88 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2023
3 21 s 5 54.14 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV WALCZAK Michał # Z/0845/17 2023
4 32 s 5 56.96 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS -- #
5 35 s 5 58.22 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U16 DS -- MATOSZ Włodzimierz # Z/0644/19 2023 BEZ LDK!
6 37 s 5 59.15 WIŚNIEWSKI Kryspin MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS --
7 39 s 5 60.50 PIĘTA Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- JANECZEK Jarosław FIT Wiktor # , Z/1273/18 , 2023 4 LDK!
1 12 s 6 52.34 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0690/19 2023
2 19 s 6 53.77 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2023
3 23 s 6 54.37 RYSZEWSKI Maciej MUKS Gim 2 Nysa 2003 U18 OP IV RYSZEWSKI Jacek 3 LDK!
4 40 s 6 71.58 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS --
1 w 1 56.45 ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- 542
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP -- 0
  w 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- 0
1 w 2 52.24 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK! 714
2 w 2 53.22 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS IV 672
3 w 2 54.93 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- 602
4 w 2 55.41 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U20 OP -- 582
5 w 2 56.44 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2001 U20 LB -- SKORUPA Joanna BEZ LDK! 542
6 w 2 57.66 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS -- 496
7 w 2 61.76 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U20 DS -- 355
  w 2 DNS PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2023 0
1 1 w 3 54.97 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! 600
2 4 w 3 57.26 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -- 511
3 5 w 3 57.96 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 485
4 6 w 3 58.75 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 2003 U18 WP -- 457
  w 3 DNS ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2023 2 LDK! 0
1 2 w 4 56.54 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! 538
2 3 w 4 57.11 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS -- 517
3 7 w 4 60.51 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -- 396
4 8 w 4 61.86 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! 352
5 9 w 4 63.62 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 2002 U18 WP -- B.D. 298
800 m M
1 1 s 1 1:54.47 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
2 2 s 1 1:54.51 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # , Z/0488/17 , 2023 LDK!
3 3 s 1 1:56.66 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2023 2
4 4 s 1 1:57.32 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2023 3
5 5 s 1 1:57.75 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III B.D. 2
6 6 s 1 2:00.34 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS III SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!
7 8 s 1 2:01.93 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 1998 U23 DS III
8 9 s 1 2:03.94 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa # 1999 U23 OP -- B.D. B.D. #
9 10 s 1 2:05.88 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS IV JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2020 3 LDK!
10 14 s 1 2:09.91 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U23 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2021 4
1 7 s 2 2:01.59 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP III OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2023 LDK!
2 11 s 2 2:06.02 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS IV
3 12 s 2 2:07.43 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U20 DS IV B.D. # Z/3667/15 2023
4 13 s 2 2:09.55 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U20 DS -- B.D. Z/2586/17 2023
5 15 s 2 2:10.09 STASIK Marek MKS Siechnice 1997 U23 DS -- B.D. #
6 16 s 2 2:13.54 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS --
7 17 s 2 2:14.20 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U20 DS --
8 18 s 2 2:15.56 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS -- #
1000 m M
1 s 1 2:49.31 MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U16 DS IV # LDK!
2 s 1 2:50.00 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 2005 U16 DS IV GOLEC Dominik B.D. Z/0098/19 2021 5 LDK!
3 s 1 2:56.18 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP V NALEPA Marek # Z/1158/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 3:00.66 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0664/19 2023 BEZ LDK!
5 s 1 3:04.22 JANAS Filip SMKS Parasol Wrocław # 2004 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/1589/18 2023 BEZ LDK!
6 s 1 3:05.11 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0513/20 2023 BEZ LDK!
7 s 1 3:11.33 CHOROSZY Ksawery WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U16 DS -- LDK!
8 s 1 3:12.85 PIETRUSZKA Maciej SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -- # LDK!
9 s 1 3:14.90 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- #
10 s 1 3:17.60 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- LDK!
11 s 1 3:19.16 SZPYRKA Alan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U14 DS -- MATOSZ Włodzimierz B.D. ŚWIERCZYŃSKI Dariusz # Z/1277/18 2022 BEZ LDK!
12 s 1 3:20.50 KARKULOWSKI Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS --
1 1 w 1 3:03.44 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -- WOLIŃSKI Wojciech # Z/1299/18 2023 5 631
2 2 w 1 3:05.95 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK! 607
3 3 w 1 3:06.33 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP -- 604
4 4 w 1 3:21.15 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0063/18 2023 3 472
5 5 w 1 3:21.82 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2023 466
6 6 w 1 3:25.49 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 436
7 7 w 1 3:26.87 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- B.D. MARCINÓW Józef # , Z/3559/19 , 2022 LDK! 425
8 8 w 1 3:27.87 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0528/19 2023 417
9 9 w 1 3:33.78 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # 2004 U16 OP -- DOMIN Adam # Z/0936/18 2023 LDK! 372
10 10 w 1 3:34.66 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2023 4 LDK! 365
11 11 w 1 3:35.81 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -- WYROBA Piotr # Z/0732/18 2023 BEZ 357
1500 m M
1 1 s 1 3:58.86 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # , Z/0488/17 , 2023 LDK!
2 2 s 1 3:59.22 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U18 OP II # LDK!
3 3 s 1 3:59.86 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS II B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2023
4 4 s 1 4:02.85 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS III
5 5 s 1 4:03.04 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola # 1999 U23 LD III #
6 6 s 1 4:03.76 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
7 7 s 1 4:05.46 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III B.D. 2
8 8 s 1 4:06.46 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/2413/15 2023
9 9 s 1 4:07.66 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III B.D. 3
10 10 s 1 4:10.52 CZWAKIEL Bartłomiej MLUKS Tarnów 1998 U23 MA III
11 12 s 1 4:12.09 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS IV URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
12 14 s 1 4:12.83 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 1998 U23 DS --
13 15 s 1 4:14.72 WITKOWSKI Marcin SMKS Parasol Wrocław # 1985 Sen DS -- GOLEC Dominik Z/0474/16 2023 3
14 16 s 1 4:15.73 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U20 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2022 3
15 17 s 1 4:20.40 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U20 DS IV B.D. # Z/3667/15 2023
16 19 s 1 4:21.97 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1994 Sen DS -- WOSIEK Jacek Z/3195/20 2023
17 23 s 1 4:27.23 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS --
18 24 s 1 4:31.09 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2020 3 LDK!
19 26 s 1 4:35.25 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U20 DS -- B.D. Z/2586/17 2023
1 11 s 2 4:11.07 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/1073/18 2023
2 13 s 2 4:12.13 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV
3 18 s 2 4:21.12 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
4 20 s 2 4:23.01 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP --
5 21 s 2 4:23.83 CZAJKA Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata # 5 LDK!
6 22 s 2 4:24.51 STASIK Marek MKS Siechnice 1997 U23 DS -- B.D. #
7 25 s 2 4:34.07 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP -- NALEPA Marek # Z/2555/19 2022 LDK!
8 27 s 2 4:35.76 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
9 28 s 2 4:36.22 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS --
10 29 s 2 4:42.49 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS --
11 30 s 2 4:47.35 RĘBISZ Szymon MUKS Gim 2 Nysa 2001 U20 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
12 31 s 2 4:49.59 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2023
13 32 s 2 5:23.31 KOSIŃSKI Daniel MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U16 DS --
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP -- 0
1 w 2 5:16.86 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS -- 467
2 w 2 5:27.94 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U20 OP -- 410
3 w 2 5:28.91 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- 405
4 w 2 5:32.31 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS -- 388
5 w 2 5:39.26 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U20 DS -- 355
  w 2 DNS WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2001 U20 LB -- SKORUPA Joanna BEZ LDK! 0
1 1 w 3 5:32.24 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! 388
2 2 w 3 5:32.47 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 2003 U18 WP -- 387
3 3 w 3 5:32.99 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 385
4 4 w 3 5:34.34 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS -- 378
5 5 w 3 5:34.91 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -- 375
6 6 w 3 5:51.73 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! 299
7 7 w 3 6:00.14 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -- 264
8 8 w 3 6:02.83 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! 253
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.74 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS 0.0 III #
1 1 w 1 16.08 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -1.7 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK! 724
2 3 w 1 16.52 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP -1.7 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0063/18 2023 3 675
3 6 w 1 17.85 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -1.7 V WOLIŃSKI Wojciech # Z/1299/18 2023 5 539
4 7 w 1 18.26 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U16 OP -1.7 V SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2023 4 LDK! 499
5 9 w 1 19.26 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -1.7 -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2023 410
6 11 w 1 20.20 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -1.7 -- B.D. MARCINÓW Józef # , Z/3559/19 , 2022 LDK! 334
1 2 w 2 16.49 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP -0.2 III 679
2 4 w 2 16.54 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ -0.2 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 673
3 5 w 2 16.89 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # 2004 U16 OP -0.2 III DOMIN Adam # Z/0936/18 2023 LDK! 636
4 8 w 2 18.63 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -0.2 -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0528/19 2023 465
5 10 w 2 20.03 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -0.2 -- WYROBA Piotr # Z/0732/18 2023 BEZ 347
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.59 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP 0.0 II
2 2 s 1 14.67 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS 0.0 II KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK!
3 3 s 1 15.37 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP 0.0 III PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
4 4 s 1 15.40 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP 0.0 III JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
5 5 s 1 15.47 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS 0.0 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
6 6 s 1 16.57 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP 0.0 -- OLCZYK Hubert B.D. # Z/0665/16 2023 LDK!
1 1 w 1 14.94 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS 0.0 II LDK! 857
2 2 w 1 16.76 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS 0.0 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! 650
3 7 w 1 19.04 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 2002 U18 WP 0.0 -- B.D. 429
4 9 w 1 20.15 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB 0.0 -- 337
1 3 w 2 16.91 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +0.6 -- 634
2 4 w 2 17.66 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS +0.6 -- 557
3 5 w 2 18.27 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP +0.6 -- 499
4 6 w 2 18.69 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 2003 U18 WP +0.6 -- 460
5 8 w 2 19.85 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +0.6 -- MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! 361
110 m pł M (99.1) M
2 2 s 1 15.35 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP 0.0 II SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2023
1 1 w 1 16.05 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP +1.3 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK! 727
2 2 w 1 17.08 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS +1.3 IV 616
3 3 w 1 17.24 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS +1.3 IV 599
4 4 w 1 17.69 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U20 DS +1.3 -- 554
5 5 w 1 17.84 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS +1.3 -- 540
6 6 w 1 18.72 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U20 OP +1.3 -- 457
  w 1 DNF WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2001 U20 LB +1.3 -- SKORUPA Joanna BEZ LDK! 0
110 m pł M
1 1 s 1 15.26 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS 0.0 II B.D. 1
3 3 s 1 15.88 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS 0.0 III B.D. 3
  w 1 DNF ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +1.3 -- 0
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP +1.3 -- 0
  w 1 DNS JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.3 -- 0
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.45 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
2 2 s 1 57.91 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP III OLCZYK Hubert B.D. # Z/0665/16 2023 LDK!
3 3 s 1 60.27 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
4 4 s 1 63.33 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS --
5 5 s 1 63.45 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela BEZ LDK!
6 6 s 1 64.28 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
7 7 s 1 64.85 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
1 s 2 61.41 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 2003 U18 OP --
2 s 2 62.13 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
3 s 2 64.11 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP --
4 s 2 65.49 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 2002 U18 DS --
  s 2 DNF BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.72 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD II GABRYSIAK Marcin # Z/1260/13 2023 1
2 2 s 1 55.70 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023 92
3 3 s 1 57.11 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III
4 4 s 1 57.68 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III
5 5 s 1 57.75 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U20 OP III B.D.
6 6 s 1 62.83 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U20 OP --
2000 m prz M
1 1 s 1 6:02.62 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- SZCZUREK Leszek 2
2 2 s 1 6:17.88 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP III
3 3 s 1 6:30.15 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2023 2
4 4 s 1 6:56.87 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 2002 U18 OP -- LDK!
5 5 s 1 7:53.36 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U18 DS -- BIALIC Katarzyna 5 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.03 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS II
2 f 1 1.90 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997 U23 DS III B.D. 1
3 f 1 1.90 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
4 f 1 1.85 PASTUSZKA Eryk KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III MAŃKA Bogumił B.D. # Z/1767/17 2022
5 f 1 1.85 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS III B.D.
6 f 1 1.80 KOZŁOWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
7 f 1 1.80 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS IV B.D. #
8 f 1 1.40 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
9 f 1 1.40 KUJAWIAKOWSKI Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS --
  f 1 NM HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 4 LDK!
1 1 w 1 1.88 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS III 696
2 2 w 1 1.76 ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- 593
  w 1 NM OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP -- 0
1 1 w 2 1.85 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK! 670
2 3 w 2 1.76