Ruda ¦l±ska 18.05.2019
Mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.48 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -1.8 -- PRENCEL Piotr # Z/5604/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 8.62 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U14 SL -1.8 -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
3 4 s 1 8.85 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -1.8 -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
4 7 s 1 9.07 RZESZUTEK Kornelia UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -1.8 -- LDK!
5 12 s 1 9.24 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -1.8 -- LDK!
6 15 s 1 9.37 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL -1.8 -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
7 20 s 1 9.57 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -1.8 -- JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
1 14 s 2 9.30 WI¦NIOWSKA Zofia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL +1.8 -- LDK!
2 16 s 2 9.43 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +1.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2023 BEZ
3 18 s 2 9.48 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +1.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
4 23 s 2 9.63 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL +1.8 -- LDK!
5 24 s 2 9.66 PRZYBYŁEK Alicja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +1.8 -- LDK!
6 32 s 2 10.49 PAWLAK Lidia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL +1.8 -- LDK!
1 5 s 3 9.03 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +0.3 -- PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2023 LDK!
2 6 s 3 9.06 KAPLER Paulina UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL +0.3 -- LDK!
3 9 s 3 9.12 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +0.3 -- LDK!
4 21 s 3 9.61 MYSZOR Łucja UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL +0.3 -- LDK!
5 21 s 3 9.61 KLUGE Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +0.3 -- # LDK!
6 28 s 3 9.96 SKOWRON Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +0.3 --
7 30 s 3 10.23 TRZEJA Jolanta AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL +0.3 --
8 36 s 3 10.71 ZEIDLER Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL +0.3 -- #
1 10 s 4 9.16 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL -1.9 -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
2 10 s 4 9.16 KOBIERSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -1.9 -- LDK!
3 13 s 4 9.29 GRUBA Patrycja TL ROW Rybnik 2006 U14 SL -1.9 -- LDK!
4 17 s 4 9.46 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U14 SL -1.9 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
5 19 s 4 9.55 GAWLAS Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -1.9 -- LDK!
6 25 s 4 9.69 PIWOWARCZYK Maja MOSM Tychy 2006 U14 SL -1.9 -- #
7 35 s 4 10.58 MARTIN Wanessa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -1.9 --
1 3 s 5 8.82 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL -1.5 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
2 8 s 5 9.09 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U14 SL -1.5 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
3 29 s 5 10.12 LIPNICKA Agnieszka MOSM Tychy 2007 U14 SL -1.5 -- GAWLINA Józef # Z/2941/19 2023
4 31 s 5 10.32 STROJNA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -1.5 --
5 33 s 5 10.57 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -1.5 -- SITARSKI Michał # Z/1798/19 2023
1 26 s 6 9.81 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -0.2 -- SITARSKI Michał # Z/1808/19 2023
2 27 s 6 9.86 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U12 SL -0.2 -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
3 33 s 6 10.57 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -0.2 -- SITARSKI Michał # Z/1811/19 2023
4 37 s 6 10.81 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -0.2 -- SITARSKI Michał # Z/1792/19 2023
5 38 s 6 10.82 CHOJNACKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -0.2 -- SITARSKI Michał # Z/1794/19 2022 LDK!
6 39 s 6 10.97 GÓRKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -0.2 -- SITARSKI Michał # Z/1815/19 2023
100 m K
1 1 s 1 11.84 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL +0.3 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 12.41 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.3 II
3 3 s 1 12.47 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL +0.3 II
4 4 s 1 12.50 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL +0.3 II
5 7 s 1 12.84 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.3 III LDK!
6 11 s 1 13.05 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 2004 U16 SL +0.3 III FOJCIK Dorota 2 LDK!
7 15 s 1 13.17 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL +0.3 III CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2021 2 LDK!
1 5 s 2 12.79 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U14 SL +0.2 III B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
2 6 s 2 12.83 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL +0.2 III
3 8 s 2 12.85 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL +0.2 III PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
4 9 s 2 12.96 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL +0.2 III CIUK Marek Z/3211/16 2020 2
5 10 s 2 13.01 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL +0.2 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
6 12 s 2 13.07 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL +0.2 III
7 13 s 2 13.08 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U18 SL +0.2 III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
8 28 s 2 13.64 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU +0.2 IV BONK Stanisław
1 14 s 3 13.12 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL +1.1 III LAMCH Czesław B.D. # Z/2463/18 2020
2 17 s 3 13.29 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U20 SL +1.1 IV
3 19 s 3 13.35 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik 2002 U18 SL +1.1 IV LDK!
4 21 s 3 13.43 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +1.1 IV DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2023 4 LDK! 53 94
5 22 s 3 13.52 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +1.1 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
6 23 s 3 13.53 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL +1.1 IV LAMCH Mariola 3 LDK!
7 26 s 3 13.62 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U16 SL +1.1 IV B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
8 30 s 3 13.70 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL +1.1 -- B.D.
1 16 s 4 13.20 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL +0.6 III DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2023 2 LDK!
2 18 s 4 13.31 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL +0.6 IV
3 25 s 4 13.61 KO¦CIELNA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL +0.6 IV CIUK Marek Z/3318/19 2019
4 27 s 4 13.63 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL +0.6 IV B.D. B.D. LDK!
5 29 s 4 13.69 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL +0.6 IV
6 31 s 4 13.74 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL +0.6 IV
7 34 s 4 13.78 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów 2004 U16 SL +0.6 IV # LDK!
8 39 s 4 14.02 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL +0.6 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. # , Z/4415/17 , 2023 LDK!
1 24 s 5 13.59 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL +1.3 IV
2 31 s 5 13.74 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +1.3 IV LDK!
3 33 s 5 13.77 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL +1.3 IV LDK!
4 36 s 5 13.85 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL +1.3 V CIUK Marek # Z/3048/18 2019 5 LDK!
5 37 s 5 13.87 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +1.3 -- KOBĘDZA Jan 5 LDK!
6 42 s 5 14.07 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 2005 U16 SL +1.3 V LDK!
1 20 s 6 13.36 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL +2.4 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
2 35 s 6 13.81 SZCZEPAŃSKA Iga KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL +2.4 --
3 38 s 6 13.97 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U16 SL +2.4 V WAJDA Aleksandra 4 LDK!
4 43 s 6 14.10 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL +2.4 V KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2023 BEZ
5 45 s 6 14.17 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +2.4 V JARCZOK Miłosz # Z/5205/19 2023 LDK!
6 52 s 6 14.37 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +2.4 V LDK!
1 40 s 7 14.04 PRZYBYLSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL +0.2 -- CIUK Marek Z/3320/19 2019
2 48 s 7 14.28 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +0.2 --
3 53 s 7 14.48 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL +0.2 V CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
4 55 s 7 14.57 SVETLICIC Hana UKS Trójka Mikołów 2005 U16 SL +0.2 -- LDK!
5 56 s 7 14.76 LIPSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL +0.2 --
6 58 s 7 14.97 ROZMUS Katarzyna MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +0.2 --
7 61 s 7 15.24 ZAJˇC Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL +0.2 -- LDK!
1 47 s 8 14.27 BIAŁOBRZEWSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +0.9 V LDK!
2 50 s 8 14.36 JAREK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL +0.9 -- #
3 50 s 8 14.36 KO¦CIUCH Klara CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL +0.9 -- CIUK Marek Z/3319/19 2019
4 54 s 8 14.52 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL +0.9 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/1002/18 2023 BEZ
5 57 s 8 14.86 MAJDAK Wiktoria MKS Żywiec 2005 U16 SL +0.9 -- FIJAK Krystyna Z/5027/18 2021 5
6 62 s 8 15.48 BŁASZCZYK Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL +0.9 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna BEZ LDK!
1 41 s 9 14.05 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.9 -- LDK!
2 44 s 9 14.12 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL +1.9 V LDK!
3 46 s 9 14.18 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL +1.9 V SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2023 BEZ LDK!
4 49 s 9 14.29 LETOCHA Nadia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL +1.9 V
5 59 s 9 15.03 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL +1.9 -- JARCZOK Miłosz # Z/3160/19 2023 BEZ LDK!
6 60 s 9 15.14 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL +1.9 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.24 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL +0.5 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 25.31 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U23 SL +0.5 II
3 3 s 1 26.00 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL +0.5 II
4 5 s 1 26.23 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL +0.5 II
5 10 s 1 26.58 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U20 SL +0.5 III #
6 19 s 1 27.95 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU +0.5 IV BONK Stanisław
1 3 s 2 26.00 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL +0.2 II
2 7 s 2 26.26 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.2 III LDK!
3 8 s 2 26.31 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +0.2 III B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
4 12 s 2 26.76 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U18 SL +0.2 III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
5 18 s 2 27.46 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL +0.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
6 20 s 2 27.96 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL +0.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
1 5 s 3 26.23 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL 0.0 II MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!
2 9 s 3 26.57 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U18 SL 0.0 III LDK!
3 13 s 3 26.98 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL 0.0 III DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2023 2 LDK!
4 14 s 3 27.12 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL 0.0 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
5 15 s 3 27.20 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL 0.0 III
6 31 s 3 29.30 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2021 4
1 22 s 4 28.18 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -0.2 IV
2 26 s 4 29.12 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -0.2 V SPISAK Barbara # 4 LDK!
3 27 s 4 29.13 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL -0.2 --
4 28 s 4 29.15 FRANIEL Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL -0.2 V SPISAK Barbara 5 LDK!
5 44 s 4 30.71 ¦WIĘCICKA Maja GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -0.2 -- LDK!
1 17 s 5 27.36 WYSOCZAŃSKA Zofia MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL +1.0 IV SZYJKA Beata 3 LDK!
2 24 s 5 28.75 SZCZEPAŃSKA Iga KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL +1.0 --
3 29 s 5 29.17 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL +1.0 -- CIUK Marek Z/3210/16 2019 4 LDK!
4 33 s 5 29.70 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +1.0 --
5 35 s 5 29.90 BˇK Aleksandra MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL +1.0 --
6 38 s 5 30.05 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL +1.0 V LDK!
1 25 s 6 29.02 STUPAŁA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL +0.9 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra 5 LDK!
2 30 s 6 29.29 HYBA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL +0.9 --
3 32 s 6 29.43 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.9 -- KOBĘDZA Jan 5 LDK!
4 34 s 6 29.82 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.9 -- LDK!
5 40 s 6 30.25 ZAKRZEWSKA Dominika GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +0.9 -- LDK!
1 11 s 7 26.70 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -0.1 III MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
2 23 s 7 28.32 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -0.1 IV LDK!
3 48 s 7 31.18 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2021 LDK!
4 49 s 7 31.63 BUCHWALD Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -0.1 -- LDK!
1 39 s 8 30.15 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -0.7 V JARCZOK Miłosz # Z/5205/19 2023 LDK!
2 41 s 8 30.36 KRAWCZYK Maja GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -0.7 -- LDK!
3 47 s 8 30.96 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2004 U16 SL -0.7 -- LDK!
1 16 s 9 27.30 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -0.3 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
2 20 s 9 27.96 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL -0.3 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
3 37 s 9 30.01 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -0.3 V LDK!
4 43 s 9 30.54 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -0.3 -- CHRIST Marek 5 LDK!
1 36 s 10 29.91 SCHYMCZYK Kinga UKS Olimpia Zabrze 2006 U14 SL 0.0 V
2 42 s 10 30.48 GRUBA Patrycja TL ROW Rybnik 2006 U14 SL 0.0 -- LDK!
3 45 s 10 30.81 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek 4 LDK!
4 46 s 10 30.92 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL 0.0 -- JARCZOK Miłosz # Z/3160/19 2023 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.86 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U23 SL I B.D.
2 2 s 1 59.19 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL III
3 3 s 1 59.52 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL III HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!
4 4 s 1 59.94 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
5 6 s 1 60.33 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL III
6 10 s 1 62.05 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL IV LDK!
1 7 s 2 60.97 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
2 8 s 2 61.26 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL III
3 11 s 2 62.23 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL IV LDK!
4 13 s 2 64.60 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL --
5 14 s 2 64.68 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
6 20 s 2 67.43 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U18 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2023
1 5 s 3 60.27 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!
2 12 s 3 63.79 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
3 16 s 3 65.09 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
4 17 s 3 65.26 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- LDK!
1 9 s 4 62.00 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
2 15 s 4 64.80 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U16 SL V LDK!
3 18 s 4 66.21 PALKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL V LDK!
4 19 s 4 66.71 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2023 BEZ LDK! 71
5 21 s 4 68.72 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 2005 U16 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:18.37 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U23 SL III B.D.
2 2 s 1 2:22.15 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL III
3 3 s 1 2:22.25 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ III DMP DMP U20 WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2023 LDK! 60 109
4 6 s 1 2:29.67 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U18 SL IV GAWLINA Józef B.D. # Z/2138/17 2023 LDK!
5 7 s 1 2:29.96 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL IV
6 12 s 1 2:37.17 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2023 3 LDK!
7 15 s 1 2:46.65 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna BEZ LDK!
1 4 s 2 2:25.37 KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0669/17 2020 3 LDK!
2 5 s 2 2:27.92 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL IV # LDK!
3 8 s 2 2:31.33 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota KRÓL Krzysztof Z/0906/18 2021 LDK!
4 9 s 2 2:32.73 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2023 5 LDK!
5 10 s 2 2:34.16 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 2002 U18 SL -- #
6 11 s 2 2:34.90 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U16 SL V BONK Anna # Z/3971/18 2023 BEZ
7 13 s 2 2:38.48 LISOWSKA Daria MOSM Tychy 2005 U16 SL --
8 14 s 2 2:40.90 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -- LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:13.42 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL --
2 2 s 1 5:14.38 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U20 SL -- JONDA Czesław Z/4241/15 2023 3
3 3 s 1 5:30.17 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL --
400 m pł K K
1 1 s 1 59.53 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I DMP WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023 139
2 2 s 1 64.59 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL II B.D.
3 3 s 1 71.30 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
4 4 s 1 76.84 KOWALCZYK Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra 5 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.31 BRAMBERGER Paulina
BˇK Agata
GUTT Emilia
ROJEK Natalia
RMKS Rybnik 2002
2002
2003
2003
U18 SLK --


FOJCIK Dorota
Z/3624/16
2022
3
2 2 s 1 51.91 MUSZYŃSKA Nina
KO¦CIELNA Patrycja
TOBOREK Aleksandra
PRZYBYLSKA Weronika
CKS Budowlani Częstochowa 2003
2003
2003
2003
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
LAMCH Mariola
CIUK Marek
Z/0666/17
Z/3318/19
Z/3320/19
2021
2019
2019
2

3

3 3 s 1 52.14 GÓRSKA Dominika
TKOCZ Zofia
BARTUSEK Karolina
HYBA Martyna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003
2003
2003
2003
U18 SLK -- CZYŻ Katarzyna
B.D. PRENCEL Piotr

Z/3185/17
, Z/2281/17
2023
, 2023
3

1 4 s 2 52.56 CYRULIŃSKA Oliwia
CICHOCKA Anastazja
CAŁUS Barbara
TRˇBCZYŃSKA Nadia
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2004
2004
2005
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta
, Z/3419/18
Z/2921/18
Z/2922/18
Z/2920/18
, 2023
2023
2023
2021
4
3
5
5
2 5 s 2 52.68 OZIĘBŁO Wanessa
CICHY Laura
MAJKA Emilia
SZCZYRBA Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004
2004
2005
2004
U16 SLK -- PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir B.D.

KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir
, Z/2407/17
Z/2410/17
, 2023
2023
4

3
3 6 s 2 52.74 WALICKA Anna
STĘPIEŃ Dagmara
PLAMINIAK Roksana
BˇBEL Karolina
AZS-AWF Katowice 2005
2005
2005
2005
U16 SLK --
CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/0820/18
Z/0814/18
2023
2023
3
4
4
4 7 s 2 57.07 SIKORSKA Marcelina
KALINO Paulina
DUDA Patrycja
KARMELITA Julia
AZS-AWF Katowice 2006
2006
2007
2007
U14 SLK -- CHRIST Marek

CHRIST Marek
CHRIST Marek
Z/1533/19
2023
4
BEZ

5 8 s 2 57.92 WI¦NIOWSKA Zofia
PORWOLIK Oliwia
ABSYL Wiktoria
WÓJCIK Magdalena
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2007
2007
U14 SLK --

ROLAK Dorota
WAJDA Aleksandra
Z/2319/18
Z/2316/18
2023
2023

BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.50 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U18 SL IV
2 f 1 1.45 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 46 75
2 f 1 1.45 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL IV DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK! 75
4 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2023 4 LDK!
5 f 1 1.40 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 2003 U18 SL -- LDK!
6 f 1 1.40 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL V DMP U20 SITARSKI Michał # Z/4376/17 2023 5 LDK! 68
7 f 1 1.40 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -- LDK!
8 f 1 1.30 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
9 f 1 1.30 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
10 f 1 1.25 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
11 f 1 1.25 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!
12 f 1 1.25 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
13 f 1 1.20 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U12 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.60 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 1997 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2020 1
2 f 1 3.40 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023 117
3 f 1 3.20 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U18 SL II #
4 f 1 2.80 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 2003 U18 SL III
5 f 1 2.60 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U16 SL IV
  f 1 NM BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U16 SL -- #
W dal K
1 f 1 5.54 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL +0.4 II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
2 f 1 5.23 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U20 SL +0.4 III
3 f 1 5.23 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U18 SL +0.4 III FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
4 f 1 5.00 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 1991 Sen SL +1.1 --
5 f 1 4.98 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -0.2 IV DMP DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK! 59
6 f 1 4.92 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL +0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
7 f 1 4.88 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +2.0 -- KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
8 f 1 4.67 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL -0.1 --
9 f 1 4.61 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL +0.4 -- B.D. B.D. LDK!
10 f 1 4.61 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL +0.2 V CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
11 f 1 4.58 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U16 SL +0.7 V B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
12 f 1 4.49 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL +0.6 -- B.D.
13 f 1 4.42 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL -0.6 --
14 f 1 4.40 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U16 SL +0.7 -- WAJDA Aleksandra 4 LDK!
15 f 1 4.14 ZABROCKA Nikola GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +0.2 -- LDK!
16 f 1 4.10 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL +0.3 -- SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2023 BEZ LDK!
17 f 1 4.06 KAMIŃSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL +0.6 --
18 f 1 3.67 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL +0.1 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/1002/18 2023 BEZ
W dal strefa K
1 f 1 4.72 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U14 SL -0.8 -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 f 1 4.62 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL -0.5 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
3 f 1 4.36 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -0.1 -- SPISAK Barbara # 4 LDK!
4 f 1 4.36 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL -0.2 -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
5 f 1 4.21 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL +1.0 -- LDK!
6 f 1 4.16 TOMASZEK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -0.7 --
7 f 1 4.12 KOBIERSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -1.0 -- LDK!
8 f 1 4.11 RZESZUTEK Kornelia UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -1.8 -- LDK!
9 f 1 4.04 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -0.1 -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
10 f 1 3.98 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL -0.3 -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
11 f 1 3.97 JANUSZKIEWICZ Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +0.1 -- LDK!
12 f 1 3.96 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
13 f 1 3.90 KAPLER Paulina UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -0.7 -- LDK!
14 f 1 3.80 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -2.9 -- LDK!
15 f 1 3.79 WI¦NIOWSKA Zofia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -0.1 -- LDK!
16 f 1 3.63 MYSZOR Łucja UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -0.9 -- LDK!
17 f 1 3.58 TRZEJA Jolanta AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL +0.4 --
18 f 1 3.57 KLUGE Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -1.3 -- # LDK!
19 f 1 3.55 ZAGÓRSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +0.2 -- #
20 f 1 3.50 GAWLAS Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -0.6 -- LDK!
21 f 1 3.34 TARGAS Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -1.6 -- #
22 f 1 3.30 NOWAK Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -1.5 --
23 f 1 3.10 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -0.6 -- SITARSKI Michał # Z/1804/19 2023
24 f 1 2.79 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -0.7 -- SITARSKI Michał # Z/1817/19 2023
Trójskok K
1 f 1 10.85 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL -0.2 III
2 f 1 10.72 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -0.6 IV JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
3 f 1 10.42 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +0.9 IV
4 f 1 9.80 SZABLA Patrycja MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.5 -- LDK!
Kula (2) K
1 f 1 10.31 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.95 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
1 f 2 9.41 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!
Kula (4) K
1 f 1 8.29 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL -- RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2020
2 f 1 8.26 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.31 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
2 f 1 28.27 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL IV PILAREK Sławomir # 4 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 37.24 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL II
2 f 1 35.28 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 f 1 35.11 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL III #
4 f 1 34.02 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
5 f 1 30.65 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV LDK!
6 f 1 30.40 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U20 SL IV
7 f 1 29.92 LE¦NIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 2000 U20 MA IV
8 f 1 29.28 FORY¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL IV
9 f 1 27.93 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2023 BEZ LDK!
10 f 1 23.93 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
11 f 1 22.61 MIAŁKOWSKA Bianka MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL --
12 f 1 22.55 KOŁODZIEJ Dominika MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL --
13 f 1 21.38 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2023 LDK!
14 f 1 20.43 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
Młot (3) K
1 f 1 51.12 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL II WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2023 1 LDK!
2 f 1 38.42 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA IV LDK!
3 f 1 29.84 TARNAWSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL --
1 f 2 42.95 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U16 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/5482/18 2023 5 LDK!
2 f 2 29.97 ZIÓŁKOWSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL V
Młot (4) K
1 f 1 41.68 BŁASZCZYK Kamila WLKS Wrocław 1999 U23 DS III B.D. LDK!
2 f 1 38.02 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL III RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2020
Oszczep (500) K
1 f 1 32.29 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV LDK!
2 f 1 30.12 DOBIES Julia MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL -- #
3 f 1 29.99 KOSĘDKA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
4 f 1 25.66 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -- LDK!
5 f 1 25.40 BĘC Marcela MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
6 f 1 25.35 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2023 LDK!
7 f 1 16.66 PERUŻYŃSKA Julia RMKS Rybnik 2004 U16 SL -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 41.12 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II B.D. # Z/6409/15 2023 1
2 f 1 33.52 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 f 1 30.17 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U20 SL IV
4 f 1 29.26 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL --
60 m M
1 1 s 1 7.72 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U14 SL +0.5 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 7.99 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +0.5 -- # LDK!
3 6 s 1 8.68 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U14 SL +0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
4 7 s 1 8.80 RATKA Szymon MOSM Tychy 2006 U14 SL +0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2021
5 10 s 1 9.08 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +0.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
6 11 s 1 9.21 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U14 SL +0.5 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
7 19 s 1 9.67 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +0.5 -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
1 17 s 2 9.63 MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -1.0 -- LDK!
2 17 s 2 9.63 SKOWRONEK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -1.0 --
3 23 s 2 10.03 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 2007 U14 SL -1.0 -- LDK!
4 24 s 2 10.10 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -1.0 -- #
5 27 s 2 10.49 WI¦NIOWSKI Antoni UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL -1.0 -- LDK!
6 29 s 2 10.63 DZWONEK Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -1.0 --
1 3 s 3 8.04 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 2006 U14 SL -1.1 -- LDK!
2 4 s 3 8.22 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -1.1 --
3 8 s 3 8.85 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U14 SL -1.1 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
4 9 s 3 8.90 ZIMNY Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U14 SL -1.1 --
5 13 s 3 9.34 DOMAŃSKI Jacek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -1.1 --
6 20 s 3 9.71 DZIEDZIC Maksymilian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL -1.1 -- LDK!
1 5 s 4 8.58 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -0.6 -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 12 s 4 9.25 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U14 SL -0.6 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
3 21 s 4 9.83 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U14 SL -0.6 -- GAWLINA Józef # Z/3409/19 2023
4 26 s 4 10.45 HEBA Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.6 -- #
1 22 s 5 9.88 GROSS Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- #
2 30 s 5 10.64 OKOLUS Maks SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U12 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2526/19 2022 LDK!
3 31 s 5 11.43 ŁAPOT Franciszek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1810/19 2022
4 32 s 5 11.70 BAGIŃSKI Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1795/19 2022
1 14 s 6 9.40 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL +0.9 -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2023 LDK!
2 15 s 6 9.41 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U12 SL +0.9 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
3 16 s 6 9.62 WÓJCIK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1998/18 2021 LDK!
4 25 s 6 10.31 WÓJCIK Miłosz MOSM Tychy 2009 U12 SL +0.9 --
5 28 s 6 10.54 NOWAK Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL +0.9 -- SPISAK Barbara # Z/3694/19 2023
6 33 s 6 12.59 ZEMRYS Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL +0.9 --
100 m M
1 1 s 1 10.96 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +0.2 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
2 1 s 1 10.96 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.2 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2023 LDK!
3 3 s 1 10.99 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U23 SL +0.2 II
4 3 s 1 10.99 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +0.2 II B.D. # Z/4779/15 2023 II
5 5 s 1 11.02 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL +0.2 II
6 8 s 1 11.27 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL +0.2 II
7 44 s 1 16.35 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL +0.2 -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
1 6 s 2 11.19 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 Sen SL +0.7 II
2 7 s 2 11.24 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +0.7 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
3 9 s 2 11.44 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.7 III HOMA Wioleta # 2 LDK!
4 11 s 2 11.54 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.7 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2023
5 12 s 2 11.58 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 2001 U20 SL +0.7 III KUZAK Piotr # Z/3169/17 2021 3
6 14 s 2 11.61 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL +0.7 III
7 38 s 2 12.87 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL +0.7 -- CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3837/15 2019 2 LDK!
1 12 s 3 11.58 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U18 SL +0.3 III LDK!
2 15 s 3 11.79 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U16 SL +0.3 IV
3 16 s 3 11.90 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.3 IV KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2023
4 17 s 3 11.92 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U16 SL +0.3 IV # LDK!
5 26 s 3 12.32 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +0.3 -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
1 19 s 4 11.96 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL +0.5 IV
2 21 s 4 12.05 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL +0.5 IV KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17, Z/2118/17 2022, 2023
3 22 s 4 12.06 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.5 IV
4 23 s 4 12.15 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL +0.5 IV CIUK Marek # Z/3695/18 2023 5 LDK!
5 24 s 4 12.29 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U18 SL +0.5 -- FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2021 BEZ LDK!
6 25 s 4 12.30 SZOTA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL +0.5 -- LDK!
7 29 s 4 12.50 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.5 -- LDK!
1 20 s 5 12.00 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL +0.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
2 28 s 5 12.42 ZYCHOWICZ Bartłomiej MKS Żywiec 2005 U16 SL +0.8 V FIJAK Krystyna Z/4167/18 2019 5
3 29 s 5 12.50 NIBISZ Kamil MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL +0.8 --
4 32 s 5 12.59 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL +0.8 V KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2023 BEZ
5 33 s 5 12.65 NIEWIEM Wiktor MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL +0.8 V LDK!
6 34 s 5 12.68 BUCHACZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U20 SL +0.8 --
7 35 s 5 12.69 MALORNY Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL +0.8 V
1 18 s 6 11.93 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL +0.9 IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
2 31 s 6 12.56 CZˇSTKIEWICZ Tomasz MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL +0.9 --
3 36 s 6 12.74 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.9 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2023 BEZ LDK! 68
4 37 s 6 12.81 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL +0.9 --
5 39 s 6 12.93 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.9 -- LDK!
1 10 s 7 11.51 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 1995 Sen SL +0.6 III
2 27 s 7 12.37 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.6 -- LDK!
3 40 s 7 13.03 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U16 SL +0.6 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
4 41 s 7 13.06 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +0.6 -- DMP U20 KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2023 BEZ LDK! 63
5 42 s 7 13.34 Y A MOSM Tychy 2004 U16 SL +0.6 --
6 43 s 7 13.53 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.6 -- LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.08 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -1.0 II MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2023 LDK!
2 2 s 1 22.13 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL -1.0 II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
3 3 s 1 22.54 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -1.0 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
4 5 s 1 23.04 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL -1.0 III
5 8 s 1 23.14 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL -1.0 III ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2
1 4 s 2 23.02 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U18 SL -0.7 III
2 6 s 2 23.09 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -0.7 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2023
3 9 s 2 23.23 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -0.7 III LDK!
4 10 s 2 23.45 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL -0.7 III
5 11 s 2 23.49 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -0.7 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
1 7 s 3 23.12 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL -0.4 III HOMA Wioleta B.D. 2 LDK!
2 12 s 3 23.85 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL -0.4 IV #
3 13 s 3 23.86 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U16 SL -0.4 IV
1 15 s 4 23.94 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP 0.0 IV MICHALSKA Alicja # 2 LDK!
2 16 s 4 24.47 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U16 SL 0.0 V # LDK!
3 19 s 4 25.48 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL 0.0 -- LDK!
4 20 s 4 25.77 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL 0.0 -- CIUK Marek # Z/3695/18 2023 5 LDK!
5 21 s 4 25.84 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL 0.0 -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
6 23 s 4 26.08 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
1 14 s 5 23.88 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 1995 Sen SL -0.1 --
2 17 s 5 24.58 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL -0.1 --
3 18 s 5 25.27 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL -0.1 --
4 22 s 5 26.04 SZOTA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -0.1 -- LDK!
5 24 s 5 26.84 JANKOWSKI Wojciech MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL -0.1 --
1 25 s 6 27.66 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK!
2 26 s 6 28.00 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -0.3 -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
3 27 s 6 28.13 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.3 -- LDK!
4 28 s 6 28.25 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -0.3 -- KOS Kamil # Z/2318/19 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.41 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U20 SL II
2 2 s 1 50.72 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
3 3 s 1 51.19 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 1995 Sen SL III B.D. 2
4 7 s 1 51.88 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków # 1993 Sen MA III OSTROWSKA Justyna B.D. # Z/3199/17 2023
5 12 s 1 52.83 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
6 15 s 1 53.18 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL IV
1 5 s 2 51.68 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U18 SL III LDK!
2 9 s 2 52.64 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U20 SL III BONK Anna # Z/3903/18 2022 4
3 10 s 2 52.73 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL III LAMCH Mariola 3 LDK!
4 11 s 2 52.81 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL IV
5 14 s 2 53.16 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL IV
6 18 s 2 54.30 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL IV
1 6 s 3 51.77 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U18 SL III BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
2 8 s 3 51.94 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U20 SL III
3 16 s 3 53.29 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL IV SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
4 17 s 3 53.52 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
1 4 s 4 51.29 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL III LDK!
2 19 s 4 54.32 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV # LDK!
3 21 s 4 55.38 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2023 5
4 22 s 4 55.53 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 1999 U23 SL -- B.D.
5 25 s 4 57.08 SZYMCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U20 SL --
6 27 s 4 58.32 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- LDK!
1 13 s 5 52.89 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS IV WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2023 LDK!
2 20 s 5 54.90 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech # LDK!
3 26 s 5 57.87 POWOLNY Kewin MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL --
4 29 s 5 59.33 WYLOTEK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL --
1 23 s 6 56.42 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2023 4 LDK!
2 24 s 6 56.79 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U16 SL V HELBIK Marzanna # Z/4565/18 2023 5 LDK!
3 28 s 6 58.34 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -- LDK!
4 30 s 6 62.13 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U16 SL -- LDK!
5 31 s 6 69.17 RYNIAK Igor SPLA Tychy # 2005 U16 SL -- B.D. Z/2936/19 2023
800 m M
1 1 s 1 2:02.21 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1831/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 2:02.49 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL IV #
3 3 s 1 2:04.61 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U20 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
4 5 s 1 2:05.21 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U20 SL IV
5 6 s 1 2:05.84 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2023 LDK!
6 7 s 1 2:06.93 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL IV #
7 11 s 1 2:13.45 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL --
1 4 s 2 2:04.85 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL IV
2 8 s 2 2:09.53 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL --
3 9 s 2 2:09.58 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
4 10 s 2 2:10.00 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
5 12 s 2 2:15.99 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!
6 13 s 2 2:26.79 KUC Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -- #
1500 m M
1 1 s 1 4:09.98 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice 1995 Sen SL III
2 2 s 1 4:10.43 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL III B.D. Z/1863/11 2023 3
3 3 s 1 4:18.00 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL IV
4 5 s 1 4:23.51 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
5 6 s 1 4:24.28 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U20 SL -- MORKA Piotr Z/2520/19 2023
6 7 s 1 4:24.75 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice # 2001 U20 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. # Z/0560/19 2023
7 10 s 1 4:28.20 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U18 SL --
8 12 s 1 4:28.77 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
8 11 s 1 4:28.77 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 2000 U20 SL --
10 13 s 1 4:29.23 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL --
11 17 s 1 4:35.06 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- FOJCIK Dorota # Z/0956/18 2021 BEZ
1 4 s 2 4:18.05 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0785/17 2023 3
2 8 s 2 4:26.32 PIWOŃSKI Jakub MOSiR Łaziska Górne 2002 U18 SL --
3 9 s 2 4:27.64 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL --
4 14 s 2 4:30.52 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
5 15 s 2 4:31.89 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL -- B.D. #
6 16 s 2 4:31.98 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U18 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2023
7 18 s 2 4:40.79 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
8 19 s 2 4:41.78 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
4x100 m M
1 1 s 1 44.07 RECLIK Piotr
GARUS Kamil
LASKOWSKI Mikołaj
KULIGOWSKI Michał
RMKS Rybnik 2003
2002
2002
2002
U18 SLK -- FOJCIK Dorota

SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
Z/3688/18
Z/0577/19
Z/2963/17
2022
2023
2022
4
3
3
2 2 s 1 44.64 BROŻEK Tobiasz
¦WIERCZEK Jakub
GRZEGORZEWICZ Patryk
ZALEWSKI Tomasz
MKS-SMS Victoria Racibórz 2003
2003
2002
2003
U18 SLK -- SZYJKA Beata

MORKA Piotr B.D.
Z/0303/16
2023
3

3 3 s 1 45.25 PALETKO Łukasz
PUTO Mateusz
MINORCZYK Borys
STRYCZEK Szymon
MKS Czechowice-Dziedzice 2003
2003
2003
2003
U18 SLK --
HOMA Wioleta B.D.
KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta
Z/1125/19
2023
2

2
4 4 s 1 47.16 JANKOWSKI Wojciech
TATARCZYK Brunon
CZˇSTKIEWICZ Tomasz
WIEWIÓRKA Paweł
MKS-MOS Katowice 2003
2002
2003
2002
U18 SLK --


ROLAK Dorota
Z/3197/16
2023
2
  s 1 DQ JANIA Mateusz
SZOTA Bartosz
PONISZOWSKI Wiktor
WYLOTEK Bartosz
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003
2003
2002
2003
U18 SLK -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna


Z/2296/17
2023

Wzwyż M
1 f 1 1.85 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL III LDK!
2 f 1 1.80 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U18 SL IV HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK!
3 f 1 1.45 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.70 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr # Z/3514/16 2023 1
2 f 1 4.00 GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II
3 f 1 3.80 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3251/19 2023 LDK!
4 f 1 3.20 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U16 SL IV #
  f 1 NM BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/4103/17 2023
W dal M
1 f 1 6.43 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL -0.6 III
2 f 1 6.43 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.2 III LDK!
3 f 1 6.33 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.1 III #
4 f 1 5.94 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U18 SL +0.3 IV FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
5 f 1 5.91 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U18 SL -0.1 IV SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
6 f 1 5.77 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL -0.2 --
7 f 1 5.76 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -0.5 -- LDK!
8 f 1 5.44 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL -0.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
9 f 1 5.20 ZYCHOWICZ Bartłomiej MKS Żywiec 2005 U16 SL -2.0 -- FIJAK Krystyna Z/4167/18 2019 5
10 f 1 4.07 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL -1.8 -- LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.78 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U14 SL -0.3 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 5.17 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 2006 U14 SL +0.8 -- LDK!
3 f 1 4.66 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -1.0 -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
4 f 1 4.55 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U14 SL +1.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
5 f 1 4.54 RATKA Szymon MOSM Tychy 2006 U14 SL -0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2021
6 f 1 4.45 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +1.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 4.21 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U14 SL -0.8 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 4.18 DOMAŃSKI Jacek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +0.9 --
9 f 1 4.14 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U14 SL -0.1 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
10 f 1 4.10 DZIEDZIC Maksymilian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL +0.3 -- LDK!
11 f 1 4.08 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U14 SL +1.1 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
12 f 1 3.74 BICZYCKI Franciszek MOSM Tychy 2007 U14 SL -0.9 --
13 f 1 3.66 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL +1.6 -- SITARSKI Michał # Z/4312/18 2022 BEZ LDK!
14 f 1 3.54 MUSIOŁ Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL +0.1 --
15 f 1 3.52 JANIEC Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL +0.5 --
16 f 1 3.47 WI¦NIOWSKI Antoni UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL -0.2 -- LDK!
17 f 1 3.30 NOWAK Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -0.8 -- SPISAK Barbara # Z/3694/19 2023
18 f 1 3.28 WÓJCIK Miłosz MOSM Tychy 2009 U12 SL +1.9 --
19 f 1 3.26 ZAJDA Tymoteusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +0.1 -- #
Trójskok M
1 f 1 12.42 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL +0.9 -- SZYJKA Beata 3 LDK!
2 f 1 12.37 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL -0.1 --
3 f 1 12.19 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 2002 U18 SL -0.8 -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2021 BEZ
4 f 1 12.19 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL +1.0 --
Kula (5) M
1 f 1 15.19 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 14.02 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL III #
3 f 1 13.86 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
4 f 1 9.03 KAMIŃSKI Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -- LDK!
1 f 2 10.84 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
2 f 2 9.79 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL -- LDK!
  f 2 NM PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL -- BONK Stanisław Z/3549/15 2020 2
Kula (6) M
1 f 1 11.37 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U20 SL IV KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
Kula (7.26) M
1 f 1 15.02 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U23 SL I #
Dysk (1) M
1 f 1 54.41 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL II BONK Stanisław Z/3549/15 2020 2
2 f 1 20.89 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.98 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 39.95 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL III GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
3 f 1 38.86 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
4 f 1 37.12 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U18 SL IV LDK!
5 f 1 36.57 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL IV LDK!
6 f 1 35.08 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL IV #
7 f 1 34.71 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof 4 LDK!
8 f 1 34.30 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2020 4
9 f 1 30.82 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
10 f 1 22.69 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof BEZ LDK!
  f 1 NM BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.44 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U20 SL II
2 f 1 30.59 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U20 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
Dysk (2) M
1 f 1 46.66 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL I BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
Młot (5) M
1 f 1 42.80 GEMBALCZYK Adam RMKS Rybnik 2002 U18 SL IV
2 f 1 40.86 KUTERASIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL IV
3 f 1 39.19 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- B.D. BEZ LDK!
4 f 1 24.14 CZEKAŁA Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL --
5 f 1 19.66 KAMIŃSKI Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -- LDK!
1 f 2 39.77 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2022 5
2 f 2 33.15 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL V LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 52.81 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
Oszczep (600) M
1 f 1 38.56 LISAK Jakub MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U16 SL V LDK!
2 f 1 30.36 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U16 SL -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 37.83 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
2 f 1 35.80 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/3500/17 2023 II
3 f 1 29.60 SIDOROWICZ Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL --
4 f 1 24.34 CZˇSTKIEWICZ Tomasz MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.799905061722 sekund