Szczecinek 18.05.2019
PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w biegu na 5000 metrów [DMP] [DMP U20]
5000 m K
1 1 s 1 16:20.61 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2022 1
2 2 s 1 16:38.74 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 1999 U23 LB I B.D.
3 3 s 1 17:11.61 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2024
4 4 s 1 17:14.19 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA I MIREK Wacław Z/0804/13 2021 1
5 5 s 1 17:14.27 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA I B.D. MIREK Wacław , Z/0143/14 , 2020
6 6 s 1 17:33.36 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2023
7 7 s 1 17:38.36 KACZMAREK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II B.D.
8 8 s 1 17:42.58 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 U23 LD II WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2023 1
9 9 s 1 17:43.90 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022
10 10 s 1 17:47.75 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD II B.D. 2
11 11 s 1 18:04.54 WASILEWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2022 2
12 12 s 1 18:16.45 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 1998 U23 LD III B.D. 3
13 13 s 1 18:47.59 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD III
14 14 s 1 19:01.09 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 1998 U23 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/1598/14 2020 3
15 15 s 1 19:15.61 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U23 PM III B.D.
  s 1 DNF KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 1998 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2021 2
  s 1 DNF MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 U23 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2024
1 1 s 2 16:56.73 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2024 LDK!
2 2 s 2 17:02.25 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL I
3 3 s 2 17:33.64 MIKSZUTA Emilia LUKS Start Nakło # 2001 U20 KP II SZAŁACH Krzysztof # Z/1549/15 2024
4 4 s 2 17:45.39 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD II #
5 5 s 2 17:50.25 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!
6 6 s 2 17:54.61 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 2001 U20 LD II
7 7 s 2 18:00.05 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U20 LD II
8 8 s 2 18:17.92 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3
9 9 s 2 19:10.93 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2001 U20 DS III
10 10 s 2 19:16.26 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U20 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2024 3
11 11 s 2 19:26.46 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL III
12 12 s 2 19:28.43 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U20 SL III CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
13 13 s 2 19:42.11 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2023 3
14 14 s 2 20:10.60 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U20 PM IV MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2024 4
15 15 s 2 20:49.33 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1794/18 2024
  s 2 DNF ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL --
  s 2 DNF GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2024 1
5000 m M
1 1 s 1 14:36.88 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2023 M
2 2 s 1 14:43.06 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II JARCZOK Miłosz # Z/0361/15 1
3 3 s 1 14:52.49 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2023 1
4 4 s 1 14:54.85 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2023
5 5 s 1 14:55.74 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1
6 6 s 1 14:59.17 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II MIREK Wacław Z/0469/15 2020
7 7 s 1 15:08.52 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1674/14 2023
8 8 s 1 15:10.99 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 1997 U23 PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1061/14 , 2024
9 9 s 1 15:12.44 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II
10 10 s 1 15:12.79 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 1997 U23 MZ II
11 11 s 1 15:13.24 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP II
12 12 s 1 15:22.64 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL III B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023
13 13 s 1 15:24.16 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP III DMP B.D. 61
14 14 s 1 15:34.61 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 1998 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2023 2
15 15 s 1 15:38.84 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998 U23 WN III
16 16 s 1 15:39.75 JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 U23 PM III B.D. B.D. Z/0687/15 2024
17 17 s 1 15:42.60 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
18 18 s 1 15:43.24 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2023 3
19 19 s 1 15:54.00 ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo # 1997 U23 PM III B.D. KRÓL Krzysztof # , Z/1012/17 , 2024
20 20 s 1 16:06.99 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U23 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
21 21 s 1 16:18.19 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 1999 U23 SL III
  s 1 DNF MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS -- B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2023
  s 1 DNF MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- SZCZUREK Leszek 2
  s 1 DNF HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 U23 LD --
1 1 s 2 15:00.23 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U20 MZ II B.D. # Z/4260/15 2024 2
2 2 s 2 15:06.79 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U20 DS II SZAŁEK Andrzej # Z/2602/15 2024 LDK!
3 3 s 2 15:19.79 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD III
4 4 s 2 15:25.33 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM III JOST Zbigniew # Z/1856/15 2023 2
5 5 s 2 15:26.21 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
6 6 s 2 15:26.56 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
7 7 s 2 15:36.53 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP III B.D. 3 LDK!
8 8 s 2 15:42.62 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2000 U20 WP III
9 9 s 2 15:43.55 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ III
10 10 s 2 15:48.73 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U20 LD III B.D.
11 11 s 2 15:48.94 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/5610/15 2023
12 12 s 2 15:50.23 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III
13 13 s 2 16:04.03 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL III MICHALSKA Alicja B.D. # Z/1062/17 2022 LDK!
14 14 s 2 16:09.20 GROTH Patryk GKS Żukowo 2000 U20 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/1154/15 2019
15 15 s 2 16:09.87 STRASZAK Piotr LKS Zorza Gdynia 2000 U20 PM III WALENDZIAK Renata Z/1506/18 2019 4
16 16 s 2 16:10.42 OSET Piotr RKS Łódź 2001 U20 LD III
17 17 s 2 16:16.19 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD III
18 18 s 2 16:17.55 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP III
19 19 s 2 16:18.49 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 2001 U20 WP III B.D.
20 20 s 2 16:20.55 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U20 MZ IV
21 21 s 2 16:34.69 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA IV GIZA Maciej B.D. # Z/1781/18 2020
22 22 s 2 16:38.32 LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 2000 U20 PM IV MARKOWICZ Eugeniusz Z/1944/15 2020 3
23 23 s 2 17:01.82 KEMPA Maciej OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP IV BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2023
24 24 s 2 18:04.43 GLAPA Szymon MKL Jarocin 2000 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1868/19 2019
  s 2 DNF MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2024 3
  s 2 DNF WIŚNIEWSKI Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ --
  s 2 DNF TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP --
  s 2 DNF RZEPECKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 2000 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/5000/15 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2090270519257 sekund