Łódź 15.05.2019
Nestle Cup
60 m K
1 s 1 8.62 DYLEWSKA Amelia UKS Czempion Bełchatów 2006 U14 LD 0.0 -- B.D. B.D. BEZ LDK!
2 s 1 9.51 ADAMCZYK Zuzanna AZS Łódź # 2007 U14 LD 0.0 -- SZULC-MATEJA Justyna LDK!
1 s 2 9.25 JAWORSKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -0.1 -- # LDK!
2 s 2 9.65 ŁĄPIEŚ Magdalena UKS 55 Łódź 2006 U14 LD -0.1 -- GĘBARSKI Łukasz BEZ LDK!
1 s 3 8.86 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -0.3 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2024 LDK!
1 s 4 9.42 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -0.4 -- # LDK!
2 s 4 9.60 MUSIAŁOWSKA Weronika OLA Łódzkie 2006 U14 LD -0.4 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
1 s 5 9.38 ŁOJSZCZYK Klaudia UKS Vis Skierniewice 2006 U14 LD -0.8 -- LDK!
2 s 5 9.67 MIROWSKA Weronika AZS Łódź # 2007 U14 LD -0.8 -- SZULC-MATEJA Justyna LDK!
1 s 7 8.86 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U14 LD +0.1 -- GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
3 s 7 9.85 KŁACZEK Wiktoria OLA Łódzkie 2006 U14 LD +0.1 -- SYGDZIAK Zofia BEZ LDK!
4 s 7 9.94 ZAŁOGA Julia OLA Łódzkie 2006 U14 LD +0.1 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
1 s 8 9.59 ŚPIEWAK Hanna UKS 55 Łódź 2006 U14 LD +0.3 -- PALISZEWSKI Maciej LDK!
1 s 9 9.68 JÓŹWIAK Julia OLA Łódzkie 2006 U14 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
3 s 9 10.26 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U14 LD 0.0 -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1906/19 2023 LDK!
1 s 15 10.11 WŁODARCZYK Blanka LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -0.7 -- LDK!
1 s 18 9.24 RUS Maja AZS Łódź 2009 U12 LD +0.1 -- LDK!
2 s 18 9.90 GÓRNICKA Kaja UKS Vis Skierniewice 2008 U12 LD +0.1 -- # LDK!
1 s 19 9.73 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U12 LD +0.5 -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1911/19 2023 LDK!
3 s 19 9.90 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U12 LD +0.5 -- KORWEK Joanna # Z/3819/19 2024 LDK!
100 m K
1 s 1 13.75 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U16 LU -0.8 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0401/19 2024 LDK!
2 s 1 14.39 WALUSIŃSKA Kinga MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD -0.8 V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0253/18 2019 LDK!
5 s 1 16.13 ZASPA-ŁABĘDZKA Natalia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD -0.8 -- PALISZEWSKI Maciej LDK!
1 s 2 13.58 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U16 LU -1.0 IV MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!
2 s 2 14.64 KRÓLAK Joanna AZS Łódź 2004 U16 LD -1.0 -- SYGDZIAK Zofia BEZ LDK!
3 s 2 15.63 SZYMAŃSKA Marta MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD -1.0 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0389/18 2019 LDK!
1 s 3 13.54 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź # 2005 U16 LD -0.2 IV BLAUSZ Henryka # Z/0238/18 2024
2 s 3 14.14 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -0.2 V RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
5 s 3 16.22 FRĄTCZAK Iga AZS Łódź 2004 U16 LD -0.2 --
1 s 4 14.53 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2005 U16 LD 0.0 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2023 LDK!
2 s 4 14.93 KICIŃSKA Pamela RKS Łódź 2004 U16 LD 0.0 -- LDK!
300 m K
1 s 1 44.63 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2024 LDK!
2 s 1 44.79 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U16 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!
3 s 1 45.07 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD IV B.D. #
4 s 1 48.77 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U16 LD -- KOPEĆ Dominik # Z/0464/19 2024 LDK!
5 s 1 58.98 STOLAREK Wioletta UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U16 LD --
1 s 2 49.74 MIECZYŃSKA Alicja RKS Łódź 2005 U16 LD -- # LDK!
2 s 2 51.93 EJSMONT Magdalena AZS Łódź 2004 U16 LD --
1 s 3 53.31 GÓRNICKA Lena UKS Vis Skierniewice 2006 U14 LD -- # LDK!
1 s 4 45.79 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 s 4 47.15 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U14 LD V GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
3 s 4 53.96 KRAWCZYK Daria LUKS Boguszyce 2006 U14 LD -- B.D. LDK!
1 s 5 50.20 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U14 LD -- B.D. Z/0399/19 2023 LDK!
3 s 5 57.08 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1906/19 2023 LDK!
600 m K
1 s 1 1:46.05 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
2 s 1 1:52.05 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2007 U14 LD -- B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
3 s 1 1:54.11 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!
4 s 1 1:58.63 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
5 s 1 2:04.15 ROSIŃSKA Emilia LUKS Boguszyce 2006 U14 LD -- B.D. LDK!
7 s 1 2:06.78 ŚWIĄDER Adrianna LUKS Boguszyce 2006 U14 LD -- B.D. LDK!
9 s 1 2:08.40 BRYNKIEWICZ Amelia UKS Lisy Zgierz 2006 U14 LD -- # LDK!
1 s 2 1:41.56 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
2 s 2 1:45.36 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP IV MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian , Z/1433/18 , 2024 LDK!
3 s 2 1:52.18 HORNA Dominika RKS Łódź 2005 U16 LD -- LDK!
4 s 2 1:54.11 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U16 LD -- #
5 s 2 2:00.79 GASIŃSKA Martyna LUKS Boguszyce 2004 U16 LD -- LDK!
6 s 2 2:03.33 MODRO Aleksandra OLA Łódzkie 2005 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
7 s 2 2:03.84 ROMANOWSKA Agata UKS Lisy Zgierz 2004 U16 LD --
8 s 2 2:06.01 ZAJĄC Maja UKS Lisy Zgierz 2005 U16 LD --
9 s 2 2:07.24 BAŃCZYK Klaudia OLTS Opoczno Sport Team 2004 U16 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0307/18 2018 LDK!
10 s 2 2:15.61 KIJAŃSKA Nadia RKS Łódź 2005 U16 LD -- LDK!
1000 m K
1 s 1 3:20.23 LESKA Antonina UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD IV SKARBA Andrzej 5 LDK!
  s 1 DNF RZEŹNICZAK Maria MKS Zduńska Wola 2005 U16 LD --
200 m pł K
1 s 1 31.63 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP +0.1 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!
2 s 1 33.60 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD +0.1 IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
3 s 1 34.38 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 2004 U16 LD +0.1 V SYGDZIAK Zofia 4 LDK!
4 s 1 37.97 MUŻDŻYŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD +0.1 -- OSTOJSKI Piotr LDK!
5 s 1 48.14 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U16 LD +0.1 -- LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.45 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
2 f 1 1.45 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U16 LD IV KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2024 4 LDK!
3 f 1 1.40 CZUBIAK Kinga UKS Błyskawica Domaniewice 2005 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/3244/19 2020 5
4 f 1 1.25 ŚPIEWAK Hanna UKS 55 Łódź 2006 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej LDK!
4 f 1 1.40 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U16 LD V B.D. Z/5486/18 2023 5
5 f 1 1.30 JEDYŃSKA Anna UKS 55 Łódź 2005 U16 LD -- LDK!
6 f 1 1.30 STOLAREK Wioletta UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U16 LD --
1 f 2 1.51 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U14 LD IV ROJEK Julita LISIAK Adam # , Z/0310/18 , 2023 LDK!
2 f 2 1.35 JAGODZIŃSKA Roksana UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U14 LD -- B.D. Z/0225/20 2022 LDK!
3 f 2 1.30 NOWICKA Hanna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 4.91 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U16 LD 0.0 IV PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!
2 f 1 4.76 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U16 LD 0.0 V KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2024 4 LDK!
3 f 1 4.60 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U16 LU 0.0 V GDAŃSKI Andrzej # Z/0401/19 2024 LDK!
4 f 1 4.42 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U16 LD 0.0 -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!
5 f 1 4.40 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
6 f 1 4.35 MUŻDŻYŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD 0.0 -- OSTOJSKI Piotr LDK!
7 f 1 4.30 NETTIK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD 0.0 -- # LDK!
8 f 1 4.26 KRÓLAK Joanna AZS Łódź 2004 U16 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia BEZ LDK!
9 f 1 4.16 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD 0.0 -- OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!
10 f 1 4.10 KICIŃSKA Pamela RKS Łódź 2004 U16 LD 0.0 -- LDK!
11 f 1 4.06 WALUSIŃSKA Kinga MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0253/18 2019 LDK!
12 f 1 4.02 SZCZUDŁO Wiktoria AZS Łódź 2004 U16 LD 0.0 --
13 f 1 4.00 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 2004 U16 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia 4 LDK!
15 f 1 3.86 PIWKO Malwina AZS Łódź 2004 U16 LD 0.0 --
16 f 1 3.86 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U16 LU 0.0 -- MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!
18 f 1 3.85 SZYMAŃSKA Marta MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0389/18 2019 LDK!
19 f 1 3.80 JEDYŃSKA Anna UKS 55 Łódź 2005 U16 LD 0.0 -- LDK!
20 f 1 3.65 ZASPA-ŁABĘDZKA Natalia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.44 DYLEWSKA Amelia UKS Czempion Bełchatów 2006 U14 LD 0.0 -- B.D. B.D. BEZ LDK!
2 f 1 4.40 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2007 U14 LD 0.0 -- B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
3 f 1 4.35 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2024 LDK!
4 f 1 4.21 WNUK Bianka AZS Łódź 2007 U14 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia LDK!
5 f 1 4.18 GÓRNICKA Lena UKS Vis Skierniewice 2006 U14 LD 0.0 -- # LDK!
6 f 1 4.08 DEDECJUS Ewa AZS Łódź 2006 U14 LD 0.0 -- LDK!
7 f 1 4.02 ROSIŃSKA Emilia LUKS Boguszyce 2006 U14 LD 0.0 -- B.D. LDK!
8 f 1 4.00 KOTYNIA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U14 LD 0.0 -- BELTER Artur LDK!
9 f 1 3.99 ŁĄPIEŚ Magdalena UKS 55 Łódź 2006 U14 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz BEZ LDK!
11 f 1 3.94 DRYZEK Inka AZS Łódź # 2007 U14 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia BEZ LDK!
14 f 1 3.83 ŚWIĄDER Adrianna LUKS Boguszyce 2006 U14 LD 0.0 -- B.D. LDK!
15 f 1 3.79 JAWORSKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD 0.0 -- # LDK!
20 f 1 3.63 MIROWSKA Weronika AZS Łódź # 2007 U14 LD 0.0 -- SZULC-MATEJA Justyna LDK!
22 f 1 3.56 KRAWCZYK Daria LUKS Boguszyce 2006 U14 LD 0.0 -- B.D. LDK!
23 f 1 3.53 MUSIAŁOWSKA Weronika OLA Łódzkie 2006 U14 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
28 f 1 3.02 JÓŹWIAK Julia OLA Łódzkie 2006 U14 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
1 f 2 3.86 RUS Maja AZS Łódź 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
2 f 2 3.82 MOTYLEWSKA Eliza UKS 55 Łódź 2008 U12 LD 0.0 -- LDK!
3 f 2 3.80 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U12 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/3819/19 2024 LDK!
4 f 2 3.43 WŁODARCZYK Blanka LUKS Boguszyce 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
5 f 2 3.36 GÓRNICKA Kaja UKS Vis Skierniewice 2008 U12 LD 0.0 -- # LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.74 CZUBIK Bogumiła AZS-AWF Warszawa # 2004 U16 MZ IV KRET Waldemar LDK!
2 f 1 10.36 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2023 3 LDK!
3 f 1 9.81 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U16 LD IV PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!
4 f 1 9.24 KLIMCZAK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD V BELTER Artur # LDK!
5 f 1 8.47 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2020 4
Ppal (150) K
1 f 1 48.00 KOLOS Klaudia UKS Jedynka Łowicz 2006 U14 LD -- KRET Waldemar KRET Waldemar LDK!
2 f 1 41.00 ŁOJSZCZYK Klaudia UKS Vis Skierniewice 2006 U14 LD -- LDK!
3 f 1 40.50 WÓJCIK Jagoda UKS Jedynka Łowicz 2006 U14 LD -- KRET Waldemar KRET Waldemar LDK!
4 f 1 39.50 ZAWADZKA Magdalena AZS Łódź 2006 U14 LD --
5 f 1 39.00 ŻEGOTA Paulina OLA Łódzkie 2006 U14 LD -- B.D. LDK!
6 f 1 38.00 ZAŁOGA Julia OLA Łódzkie 2006 U14 LD -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
7 f 1 33.00 KŁACZEK Wiktoria OLA Łódzkie 2006 U14 LD -- SYGDZIAK Zofia BEZ LDK!
14 f 1 22.50 SELIGA Karolina OLA Łódzkie 2006 U14 LD -- KARP Sławomir LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 29.08 CZUBIK Bogumiła AZS-AWF Warszawa # 2004 U16 MZ V KRET Waldemar LDK!
2 f 1 27.37 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2023 3 LDK!
3 f 1 24.53 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2020 4
4 f 1 22.46 SULKOWSKA Emilia MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/4379/18 2019
60 m M
1 s 1 8.82 MASŁOWSKI Alan UKS GOK Zduny 2007 U14 LD 0.0 -- ZNYK Stanisław B.D. Z/4279/18 2022 LDK!
2 s 1 9.47 GRUSZCZYŃSKI Dominik OLA Łódzkie 2006 U14 LD 0.0 -- B.D. B.D. LDK!
3 s 1 9.65 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U14 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
5 s 1 11.45 STĘPNIAK Igor OLA Łódzkie 2006 U14 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
1 s 2 8.87 KUNICKI Kacper OLA Łódzkie 2006 U14 LD -1.3 -- KARP Sławomir KARP Sławomir KARP Sławomir LDK!
2 s 2 9.37 STEFANIAK Karol OLA Łódzkie 2006 U14 LD -1.3 -- SZULC-MATEJA Justyna LDK!
3 s 2 9.87 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -1.3 -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
1 s 3 9.73 FRÓG Piotr RKS Łódź 2006 U14 LD -0.5 -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
2 s 3 9.86 GAJOWNICZEK Kamil RKS Łódź # 2006 U14 LD -0.5 -- JETTER Piotr # BEZ LDK!
1 s 4 8.79 SIEDLECKI Adrian LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2006 U14 LD -0.1 -- # LDK!
1 s 5 7.93 MILCZAREK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U14 LD -1.0 -- GRABOLUS Marek # Z/3828/19 2021 LDK!
2 s 5 8.72 KARMAZYN Łukasz UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -1.0 -- LDK!
1 s 6 8.71 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U14 LD -0.9 -- B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2023 LDK!
2 s 6 9.34 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U14 LD -0.9 -- SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0835/21 , 2023 LDK!
1 s 7 8.99 SITKIEWICZ Kamil AZS Łódź 2006 U14 LD -0.8 -- BRÓDKA Daniel BEZ LDK!
2 s 7 9.59 JAKUBOWSKI Igor OLA Łódzkie 2006 U14 LD -0.8 -- SZULC-MATEJA Justyna LDK!
3 s 7 9.61 WÓJCIK Krystian UKS 55 Łódź 2007 U14 LD -0.8 -- LDK!
1 s 11 9.73 POBŁOCKI Mateusz MKS Zduńska Wola 2008 U12 LD -0.9 -- SULIŃSKI Andrzej LDK!
2 s 11 9.84 WROCIŃSKI Bartłomiej UKS Lisy Zgierz 2008 U12 LD -0.9 -- B.D. # LDK!
1 s 12 9.76 GRAMSZ Miłosz UKS Azymut Pabianice # 2008 U12 LD -1.1 -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
1 s 13 10.32 LEHMAN Dawid OLA Łódzkie 2008 U12 LD -1.3 -- B.D. LDK!
4 s 14 11.15 JANKOWSKI Kacper MKS Zduńska Wola 2008 U12 LD -1.3 --
1 s 15 9.70 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U12 LD -0.9 -- LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/5247/19 , 2024 LDK!
2 s 15 9.93 KLATKA Szymon OLA Łódzkie 2009 U12 LD -0.9 -- SZEWCZYK Tomasz
100 m M
1 s 1 12.04 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U16 LD +0.7 IV # LDK!
2 s 1 12.78 RATUSZNY Adrian AZS Łódź 2004 U16 LD +0.7 -- SYGDZIAK Dagmara BEZ LDK!
3 s 1 13.01 GAŁA Michał AZS Łódź 2004 U16 LD +0.7 -- SYGDZIAK Dagmara BEZ LDK!
4 s 2 15.07 ŻYŁKA Szymon UKS 55 Łódź 2005 U16 LD -1.3 -- OSTOJSKI Piotr PSKIT Małgorzata LDK!
1 s 3 12.71 PAWELEC Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD 0.0 V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4378/18 , 2020 BEZ LDK!
2 s 3 13.87 GRZEJSZCZAK Nikodem UKS Vis Skierniewice 2005 U16 LD 0.0 -- LDK!
3 s 3 14.53 KACZMAREK Oliwier UKS 55 Łódź 2005 U16 LD 0.0 -- PSKIT Małgorzata LDK!
300 m M
1 s 1 42.20 MILCZAREK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U14 LD V GRABOLUS Marek # Z/3828/19 2021 LDK!
2 s 1 43.06 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK!
3 s 1 48.08 SIEDLECKI Adrian LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2006 U14 LD -- # LDK!
1 s 2 38.49 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U16 LD III LDK!
2 s 2 39.18 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U16 LD IV GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2023 LDK!
3 s 2 39.31 PAWELEC Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4378/18 , 2020 BEZ LDK!
4 s 2 39.67 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
5 s 2 43.78 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
6 s 2 50.16 STAJUDA Kajetan UKS Lisy Zgierz 2005 U16 LD --
1 s 3 47.73 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0409/19 2023 BEZ LDK!
2 s 3 51.44 ŚNIAROWSKI Szymon OLA Łódzkie 2007 U14 LD -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
3 s 3 52.89 PIEKARSKI Krystian UKS Lisy Zgierz 2006 U14 LD -- # LDK!
600 m M
1 s 1 1:36.50 DĄBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
2 s 1 1:37.00 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD V LDK!
3 s 1 1:42.28 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U16 LD -- #
4 s 1 1:44.98 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
5 s 1 1:49.29 TUTEK Bartłomiej MKS Zduńska Wola 2005 U16 LD --
1 s 2 1:44.25 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U14 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2023 LDK!
2 s 2 1:45.42 MOTYL Marcin RKS Łódź 2006 U14 LD -- #
3 s 2 1:49.44 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola # 2006 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz # Z/3607/19 2023 LDK!
5 s 2 1:51.51 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2023 LDK!
6 s 2 2:03.61 GRYGIEL Tomasz UKS 55 Łódź # 2007 U14 LD -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0739/24 , LDK!
7 s 2 2:06.74 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- # LDK!
9 s 2 2:56.47 SZYMANIAK Igor UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -- # LDK!
1000 m M
1 s 1 2:52.45 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD V BELTER Artur # LDK!
2 s 1 2:53.83 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U16 LD V WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2023 LDK!
3 s 1 2:56.98 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD V BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2024 LDK!
4 s 1 3:01.63 CZEMIERZEWSKI Kamil RKS Łódź 2004 U16 LD -- LDK!
5 s 1 3:05.24 KIJAŃSKI Wiktor RKS Łódź 2004 U16 LD -- LDK!
6 s 1 3:07.81 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U16 LD -- # LDK!
7 s 1 3:10.92 LEO Paweł RKS Łódź 2004 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna BEZ LDK!
8 s 1 3:12.48 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD -- # LDK!
9 s 1 3:13.77 JÓŹWIAK Krzysztof UKS Lisy Zgierz 2004 U16 LD --
10 s 1 3:24.35 GŁUSZCZAK Mateusz RKS Łódź 2005 U16 LD -- LDK!
11 s 1 3:26.53 ŻYŁKA Szymon UKS 55 Łódź 2005 U16 LD -- OSTOJSKI Piotr PSKIT Małgorzata LDK!
12 s 1 3:34.34 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U16 LD -- LDK!
200 m pł M
1 s 1 28.93 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 2004 U16 LD +0.3 IV LDK!
2 s 1 30.16 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ +0.3 V RĄCZKA Paweł # Z/0070/19 2024 LDK!
3 s 1 33.31 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U16 LD +0.3 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!
4 s 1 35.15 RĘKORAJSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD +0.3 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/4381/18 2019
Wzwyż M
1 f 1 1.30 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U14 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
2 f 1 1.20 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
1 f 2 1.70 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
2 f 2 1.50 RATUSZNY Adrian AZS Łódź 2004 U16 LD -- SYGDZIAK Dagmara BEZ LDK!
3 f 2 1.45 RĘKORAJSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/4381/18 2019
W dal M
1 f 1 5.73 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD +9.9 V B.D. 4 LDK!
2 f 1 5.19 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD +9.9 -- LDK!
3 f 1 5.00 NIEKRASZEWICZ Kajetan MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD +9.9 -- BELTER Artur BEZ LDK!
4 f 1 4.81 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD +9.9 --
5 f 1 4.22 KACZMAREK Oliwier UKS 55 Łódź 2005 U16 LD +9.9 -- PSKIT Małgorzata LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.86 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U14 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK!
2 f 1 4.49 SITKIEWICZ Kamil AZS Łódź 2006 U14 LD 0.0 -- BRÓDKA Daniel BEZ LDK!
3 f 1 4.40 KUNICKI Kacper OLA Łódzkie 2006 U14 LD 0.0 -- KARP Sławomir KARP Sławomir KARP Sławomir LDK!
4 f 1 4.23 ŚNIAROWSKI Szymon OLA Łódzkie 2007 U14 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
5 f 1 4.17 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U14 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0835/21 , 2023 LDK!
6 f 1 4.16 MOTYL Marcin RKS Łódź 2006 U14 LD 0.0 -- #
7 f 1 4.15 GRYGIEL Tomasz UKS 55 Łódź # 2007 U14 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0739/24 , LDK!
8 f 1 4.15 KARMAZYN Łukasz UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD 0.0 -- LDK!
9 f 1 4.14 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
11 f 1 3.92 GRUSZCZYŃSKI Dominik OLA Łódzkie 2006 U14 LD 0.0 -- B.D. B.D. LDK!
12 f 1 3.90 WÓJCIK Krystian UKS 55 Łódź 2007 U14 LD 0.0 -- LDK!
14 f 1 3.71 FRÓG Piotr RKS Łódź 2006 U14 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
23 f 1 3.03 CESARZ Maks OLA Łódzkie 2007 U14 LD 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
1 f 2 3.89 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3471/19 2023 LDK!
2 f 2 3.40 GRONOSTAJ Artur UKS 55 Łódź 2008 U12 LD 0.0 -- LDK!
3 f 2 3.26 GRAMSZ Miłosz UKS Azymut Pabianice # 2008 U12 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
4 f 2 3.19 LEHMAN Dawid OLA Łódzkie 2008 U12 LD 0.0 -- B.D. LDK!
5 f 2 3.17 JANKOWSKI Kacper MKS Zduńska Wola 2008 U12 LD 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 12.40 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD V JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2023 LDK!
2 f 1 11.44 GAJEWSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD V LDK!
3 f 1 9.30 WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD -- LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 44.00 STĘPNIAK Igor OLA Łódzkie 2006 U14 LD -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
2 f 1 43.50 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola # 2006 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz # Z/3607/19 2023 LDK!
3 f 1 40.50 CESARZ Maks OLA Łódzkie 2007 U14 LD -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
4 f 1 39.00 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/3720/21 2023 LDK!
5 f 1 37.00 SZYMANIAK Igor UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -- # LDK!
6 f 1 36.50 GAJOWNICZEK Kamil RKS Łódź # 2006 U14 LD -- JETTER Piotr # BEZ LDK!
7 f 1 36.00 GRUNTKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U14 LD -- BELTER Artur LDK!
8 f 1 33.50 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0409/19 2023 BEZ LDK!
9 f 1 33.00 TOMCZYK Mateusz OLA Łódzkie 2006 U14 LD -- SZULC-MATEJA Justyna LDK!
10 f 1 32.00 STEFANIAK Karol OLA Łódzkie 2006 U14 LD -- SZULC-MATEJA Justyna LDK!
11 f 1 31.50 JAKUBOWSKI Igor OLA Łódzkie 2006 U14 LD -- SZULC-MATEJA Justyna LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 33.25 KUCHARCZYK Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD -- B.D. # LDK!
2 f 1 30.48 WYSZYŃSKI Ryszard UKS Błyskawica Domaniewice 2005 U16 LD -- B.D. Z/3245/19 2021
3 f 1 28.35 RUBACHA Grzegorz UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U16 LD --
4 f 1 26.39 WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD -- LDK!
5 f 1 25.77 GRZEJSZCZAK Nikodem UKS Vis Skierniewice 2005 U16 LD -- LDK!
6 f 1 25.33 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5837330818176 sekund