Wrocław 29.05.2019
Międzynarodowy mityng wojskowy. 19. Memoriał Edwarda Listosa [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.70 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP +1.5 M DMP LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek Z/0903/11 2022 M 149
2 2 s 1 11.75 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +1.5 M DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM 146
3 3 s 1 12.01 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.5 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 128
4 4 s 1 12.05 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 Sen LD +1.5 I B.D. 1
5 5 s 1 12.10 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +1.5 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
6 7 s 1 12.33 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U20 WP +1.5 II MARCINIAK Roman B.D. Z/1473/15 2022
1 6 s 2 12.20 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.7 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
2 8 s 2 12.35 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.7 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
4 11 s 2 12.69 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.7 II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022
5 12 s 2 12.76 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 2001 U20 LD +0.7 III WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2022 2
6 14 s 2 12.90 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.7 III #
1 10 s 3 12.67 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +0.9 II DMP ROSTEK William Z/4785/18 2022 LDK! 89
2 13 s 3 12.76 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.9 III
3 15 s 3 13.33 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS +0.9 IV LDK!
4 16 s 3 13.55 WASZKIEWICZ Hanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS +0.9 IV
5 17 s 3 13.64 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.9 IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
200 m K
1 1 s 1 23.51 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM +1.6 M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2022 MM
2 2 s 1 23.98 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL +1.6 M MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2022 MM
3 3 s 1 24.46 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +1.6 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
4 4 s 1 24.51 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +1.6 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2022 1
5 5 s 1 24.52 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU +1.6 I MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2022
1 6 s 2 24.94 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U18 PK +0.2 II DMP MAZUR Janusz B.D. # Z/3127/16 2022 116
2 7 s 2 24.96 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.2 II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022
3 8 s 2 24.97 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.2 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
4 9 s 2 25.13 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U20 WP +0.2 II MARCINIAK Roman B.D. Z/1473/15 2022
5 14 s 2 26.39 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U20 WP +0.2 III
  s 2 DNF WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.2 -- #
1 10 s 3 25.27 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS +1.0 II SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
2 11 s 3 25.46 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.0 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
3 12 s 3 25.72 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +1.0 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
4 13 s 3 26.13 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +1.0 II ROSTEK William Z/4785/18 2022 LDK!
5 15 s 3 27.10 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +1.0 III
6 16 s 3 27.38 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS +1.0 IV
7 17 s 3 27.86 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.0 IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
400 m K
1 1 s 1 54.77 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 Sen PM I
2 2 s 1 55.30 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
3 3 s 1 55.32 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
4 5 s 1 56.14 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
6 8 s 1 56.58 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U20 PK II
1 4 s 2 55.55 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS I DMP ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2022 2 124
2 6 s 2 56.16 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB I PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2022 2 LDK!
3 9 s 2 56.79 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2022 2 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:08.43 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U23 ZP I B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
4 4 s 1 2:10.10 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP I DMP B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1 116
5 5 s 1 2:10.61 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0939/12 2022 M
7 7 s 1 2:11.06 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy # 2002 U18 PM II KRÓL Krzysztof # Z/1272/15 2022 I LDK!
8 9 s 1 2:20.11 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna 2 LDK!
9 16 s 1 2:29.84 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U23 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
  s 1 DNF CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
  s 1 DNF KROT Izabela UKS 12 Kalisz 1997 U23 WP -- B.D. WIŚNIEWSKI Paweł , Z/0442/13 , 2020 2
1 8 s 2 2:18.16 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III DMP OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022 76
2 10 s 2 2:20.96 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/5718/18 2021 LDK!
3 11 s 2 2:21.10 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL III HELBIK Joachim # Z/1186/18 2022 2 LDK!
4 12 s 2 2:21.66 DŁUGOSZ Paulina MKS Siechnice # 1997 U23 DS III B.D. # 3
5 13 s 2 2:22.28 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U20 DS III
6 14 s 2 2:24.26 OBST Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP III
7 15 s 2 2:24.87 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2003 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:13.26 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991 Sen ZP M KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2022 M
2 2 s 1 4:21.79 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2022
4 4 s 1 4:25.46 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U20 ZP I KOSTRZEBA Jacek # Z/1567/15 2022 1
5 5 s 1 4:26.13 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 1996 Sen LB I B.D. Z/3914/16 2022 1
6 6 s 1 4:29.61 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM I POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2022 1 LDK!
7 7 s 1 4:31.08 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD I B.D. B.D. # Z/1051/15 2022
8 8 s 1 4:31.94 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 2001 U20 PM I THIEL Adam Z/2119/15 2022 2
9 9 s 1 4:33.63 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK! 137
10 10 s 1 4:35.00 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!
11 11 s 1 4:41.97 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/1144/16 2022
12 12 s 1 4:42.44 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. # Z/0442/16 2022 LDK!
14 14 s 1 4:44.54 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin 2001 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2020 1
16 17 s 1 4:46.85 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U18 LB III BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
17 18 s 1 4:48.01 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL III
18 19 s 1 4:51.51 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
  s 1 DNF KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- B.D. KRÓL Zbigniew , Z/0990/18 , 2022
1 15 s 2 4:45.83 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2022
2 21 s 2 5:17.73 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2022
5000 m K
1 s 1 16:02.28 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 1988 Sen LU M DMP JAKUBOWSKI Marek Z/2651/11 2022 154
2 s 1 16:11.26 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD I B.D. GIŻYŃSKI Mariusz # , Z/3112/11 , 2022
3 s 1 16:56.54 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU I DMP KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/2650/11 2022 1 126
4 s 1 17:10.41 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 1999 U23 LB I DRACZYŃSKI Adam B.D. Z/1455/15 2021
5 s 1 17:17.96 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 1989 Sen MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0647/14 2022 2
6 s 1 17:31.01 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2022 LDK! 109
7 s 1 17:41.23 SZYSZKA Anna KS Prefbet-Sonarol # 1990 Sen PD II B.D. Z/5043/11 2022
8 s 1 18:12.80 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 1995 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz Z/0843/12 2021
400 m pł K K
1 1 s 1 57.18 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/3750/11 2022 MM
2 2 s 1 60.03 SAGANIAK Justyna AZS Łódź 1995 Sen LD I B.D. M
3 3 s 1 61.72 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP I B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022
4 4 s 1 61.99 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U23 MA I DMP B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2022 115
5 5 s 1 62.32 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
1 6 s 2 63.84 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U20 DS II B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
2 7 s 2 64.38 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 1999 U23 OP II
3 8 s 2 64.80 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II
  s 2 DNF BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1866/16 2022
1 10 s 3 67.51 NOWAK Karolina WLKS Wrocław 1997 U23 DS III
2 11 s 3 68.88 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U20 OP III LDK!
3 12 s 3 70.58 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
4 13 s 3 71.78 STRZAŁKA Julia WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS IV
5 14 s 3 72.03 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS IV #
6 15 s 3 72.88 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS IV GIERCZYK Estera 3 LDK!
3000 m prz K
1 s 1 10:05.64 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 U23 SL M B.D. B.D. B.D. # Z/0479/13 2022
2 s 1 10:20.02 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL I B.D. Z/2776/15 2020 1
3 s 1 10:35.71 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 1996 Sen PK I B.D. 1
4 s 1 10:38.60 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I B.D. 1
5 s 1 10:38.82 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 2001 U20 PM I
6 s 1 10:49.79 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U23 KP I STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0446/13 2021 1
7 s 1 11:19.15 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 1998 U23 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0143/16 2021 3
8 s 1 11:37.94 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U23 PK II DMP KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2022 70
  s 1 DNF ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL --
  s 1 DNF KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 U23 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2022 1
Tyczka K
1 f 1 4.05 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 164
3 f 1 3.80 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I
Kula (4) K
1 f 1 18.35 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU MM DMP LIĆWINKO Michał B.D. # Z/4665/11 2022 MM 178
2 f 1 17.47 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM DMP NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2022 MM 167
Oszczep (600) K
1 f 1 41.56 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II JOPEK Mateusz # Z/0619/13 2021 1
2 f 1 27.60 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS --
100 m M
1 1 s 1 10.23 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP +0.8 MM
2 2 s 1 10.64 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU +0.8 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022 134
4 4 s 1 10.74 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.8 I ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
5 6 s 1 10.78 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA +0.8 I GIZA Andrzej Z/0148/11 2020 1
1 7 s 2 10.93 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -0.3 II GÓRSKI Dariusz B.D. # Z/0236/16 2022
2 8 s 2 10.99 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U23 LD -0.3 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2021
3 9 s 2 11.07 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -0.3 II WOJTKOWSKI Maciej # Z/4065/11 2021
4 12 s 2 11.17 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.3 II BIALIC Marek B.D. LDK!
5 20 s 2 12.17 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 1984 Masters WP -0.3 -- #
2 10 s 3 11.12 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +1.7 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2022
3 11 s 3 11.13 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.7 II
4 13 s 3 11.30 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +1.7 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
5 14 s 3 11.43 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP +1.7 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
6 16 s 3 11.52 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +1.7 III B.D. 3
1 15 s 4 11.49 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.1 III B.D. 3
2 17 s 4 11.72 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS +1.1 III
3 18 s 4 12.04 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS +1.1 IV
4 19 s 4 12.17 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS +1.1 IV SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2020
200 m M
1 1 s 1 21.47 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +0.5 I WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
2 3 s 1 21.79 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.5 I DMP ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! 118
3 5 s 1 22.01 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.5 II B.D. 1
4 6 s 1 22.42 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA +0.5 II GIZA Andrzej Z/0148/11 2020 1
5 7 s 1 22.52 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS +0.5 II
2 4 s 2 21.88 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.9 I ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2022
3 8 s 2 22.82 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.9 III BIALIC Marek B.D. LDK!
4 9 s 2 22.85 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +0.9 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
1 10 s 3 22.90 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.8 III
2 11 s 3 23.53 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS +1.8 III
4 13 s 3 23.64 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.8 -- B.D. 3
5 14 s 3 24.03 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U18 DS +1.8 IV
6 15 s 3 24.20 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS +1.8 IV
8 17 s 3 25.37 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS +1.8 -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2020
400 m M
1 1 s 1 47.48 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 1995 Sen DS I LISOWSKI Józef Z/0195/12 2022 1
2 2 s 1 47.53 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP I DMP BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2022 132
3 3 s 1 47.54 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU I DMP HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/4557/15 2022 132
4 4 s 1 47.96 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1077/14 2022 124
5 5 s 1 47.99 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 U23 LU I DMP JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1 123
7 10 s 1 48.82 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U23 LB II SASKA Tomasz B.D. Z/0509/15 2021
1 7 s 2 48.40 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS I ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
2 8 s 2 48.62 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL II MORKA Piotr Z/0303/16 2022 1 LDK!
3 9 s 2 48.79 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
4 11 s 2 49.02 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK!
5 13 s 2 49.94 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4403/15 2022
6 14 s 2 50.00 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK!
1 15 s 3 50.58 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 2002 U18 MZ III RADKE Karol Z/2053/15 2021 3 LDK!
2 16 s 3 50.66 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III # LDK!
3 17 s 3 50.91 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP III B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
1 18 s 4 51.13 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/2711/15 2022 3
2 19 s 4 51.29 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U20 DS III
3 22 s 4 51.75 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U20 DS III B.D. B.D. # Z/2601/15 2022
4 23 s 4 52.41 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS III B.D. Z/1613/15 2021
1 12 s 5 49.85 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK!
2 20 s 5 51.34 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr # , Z/1136/16 , 2020 LDK!
3 21 s 5 51.35 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP III
4 24 s 5 52.75 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U20 LD III
800 m M
1 1 s 1 1:49.47 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2022 MM
2 2 s 1 1:55.20 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2022 LDK!
4 5 s 1 1:57.85 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP III OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK!
5 6 s 1 1:58.14 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/2413/15 2022
6 9 s 1 1:58.61 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III
  s 1 DNF MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2022
1 4 s 2 1:57.51 DUBUS Adrien KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA III B.D.
2 7 s 2 1:58.23 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD III KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2022
3 8 s 2 1:58.54 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP III GRENDA Jan Z/0605/18 2022 2
4 10 s 2 1:58.88 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS III SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!
5 11 s 2 2:00.06 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2022
6 12 s 2 2:01.13 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa # 1999 U23 OP III KOŁODZIEJ Tomasz # Z/1501/18 2022
7 13 s 2 2:01.25 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/5717/18 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:43.70 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
2 2 s 1 3:43.99 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997 U23 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2022 MM
3 3 s 1 3:45.40 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1123/13 2022 130
4 4 s 1 3:46.71 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU I DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2022 123
5 5 s 1 3:48.62 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 1989 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2022 MM
6 6 s 1 3:50.39 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 Sen SL II
7 7 s 1 3:50.84 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/1785/13 2022
8 8 s 1 3:51.35 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U18 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2022 2 LDK!
9 9 s 1 3:52.20 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
10 10 s 1 3:52.96 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 Sen SL II B.D. # 1
12 14 s 1 3:57.13 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA II KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022
13 15 s 1 3:57.66 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP II
14 21 s 1 4:02.38 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 2001 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2019 2
15 28 s 1 4:05.77 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U20 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2022
  s 1 DNF KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2021 LDK!
  s 1 DNF MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA -- DMP SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2022 2
  s 1 DNF DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 1995 Sen MA -- DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2022
1 12 s 2 3:55.39 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek # , Z/0488/17 , 2022 LDK!
2 13 s 2 3:56.58 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
3 16 s 2 3:59.24 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa # 2000 U20 MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
4 17 s 2 3:59.88 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2022 70
5 18 s 2 4:00.29 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów # 2000 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1296/15 2022
6 19 s 2 4:00.45 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS II JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2
7 20 s 2 4:01.66 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL II HELBIK Joachim # Z/0664/15 2022 3
8 22 s 2 4:02.48 SKIBIAK Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2000 U20 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2602/15 2022
9 23 s 2 4:03.22 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2022 3
10 24 s 2 4:03.63 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
11 25 s 2 4:04.35 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/4077/11 2020 2
12 26 s 2 4:04.85 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 2001 U20 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2019 2
13 27 s 2 4:05.72 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS III B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2022
14 30 s 2 4:07.97 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
15 33 s 2 4:13.96 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS IV ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
  s 2 DNF CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022
1 29 s 3 4:05.95 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP III LDK!
2 31 s 3 4:08.73 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2022
3 32 s 3 4:10.80 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2022 LDK!
4 34 s 3 4:17.68 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr # Z/4675/18 2021 LDK!
5 35 s 3 4:17.87 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U20 DS IV B.D. Z/2586/17 2022
6 36 s 3 4:18.41 STASIK Marek MKS Siechnice 1997 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2154/19 2021
5000 m M
1 s 1 14:07.01 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 1992 Sen MZ I
2 s 1 14:12.15 KULKA Szymon RLTL Optima Radom # 1993 Sen MZ I TRZOS Leszek # Z/2485/11 2022
3 s 1 14:19.99 NOWICKI Adam MKL Szczecin 1990 Sen ZP I MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2022 M
4 s 1 14:20.48 KARBOWIAK Kamil Air Zone Warszawa # 1995 Sen MZ I B.D. # Z/0597/14 2022
5 s 1 14:45.82 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL II B.D. B.D. # , Z/0420/14 , 2022 1
6 s 1 15:04.79 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 1982 Masters LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2022 2
7 s 1 15:06.87 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1995 Sen LD II B.D. B.D. Z/0415/13 2022
8 s 1 15:12.21 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 Sen PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2022 1
9 s 1 15:25.74 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS III
10 s 1 15:40.54 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III B.D. 2
11 s 1 15:58.07 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III B.D. 3
12 s 1 16:30.09 SOBCZYK Tomasz MKS Siechnice 1977 Masters DS -- B.D. Z/1218/11 2021 3
  s 1 DNF KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2022 1
  s 1 DNF GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS -- B.D. # Z/1684/11 2022 M
  s 1 DNF DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1986 Sen PD --
  s 1 DNF NOWAK Jakub KS Prefbet-Sonarol # 1989 Sen PD -- B.D. B.D. , Z/4091/11 , 2022
110 m pł M
2 s 1 13.91 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP +0.9 M B.D. BOCHENEK Dominik # , Z/2199/11 , 2020 M
3 s 1 14.87 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.9 I B.D. 1
4 s 1 15.18 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.9 II
5 s 1 15.37 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +0.9 II B.D. 3
300 m pł M
1 s 1 36.57 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP -- KRÓL Zbigniew # Z/0373/11 2022 MM
2 s 1 37.85 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/0044/13 2020 1
3 s 1 37.99 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów # 1998 U23 WP -- B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
4 s 1 38.01 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
5 s 1 38.48 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1260/13 , 2022 1
6 s 1 39.92 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- B.D. 3
3000 m prz M
2 s 1 9:16.32 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 U23 LD II
3 s 1 9:16.60 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
4 s 1 9:17.32 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II SZCZUREK Leszek 2
5 s 1 9:24.59 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2022
7 s 1 9:29.01 MARSZAŁEK Patryk GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 1995 Sen PK II B.D. LASSOTA Lesław , Z/5472/15 , 2022
8 s 1 9:34.07 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1674/14 2022
9 s 1 9:56.61 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 1999 U23 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2022 3
  s 1 DNF KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP -- CZEPIEL Mateusz 1 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.13 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław 1998 U23 DS I
1 f 1 2.13 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2022
3 f 1 1.80 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- B.D.
4 f 1 1.70 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS --
  f 1 NM CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS -- B.D.
Tyczka M
1 f 1 4.55 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS I LDK!
2 f 1 4.15 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022 84
3 f 1 4.15 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U23 LD II
4 f 1 4.15 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS II
5 f 1 4.05 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
W dal M
1 f 1 7.46 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +1.8 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2022 124
2 f 1 6.91 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław 1999 U23 DS +0.4 II #
3 f 1 6.19 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.4 IV JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
4 f 1 6.01 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP -0.7 IV
5 f 1 5.89 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP +0.8 -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
Trójskok M
1 f 1 16.24 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS +1.4 M JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2022 1
2 f 1 14.75 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP +2.0 II OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2021 1
3 f 1 13.05 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP +0.2 IV
4 f 1 12.49 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.5 -- JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
5 f 1 12.31 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP +0.8 --
Kula (6) M
1 f 1 16.68 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 20.92 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan # Z/1690/11 2022
2 f 1 17.45 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1998 U23 SL I B.D. B.D. # , Z/0477/14 , 2022
3 f 1 14.73 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #
4 f 1 14.17 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 1998 U23 DS II
5 f 1 13.92 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2022 2
Dysk (1.75) M
3 f 1 55.83 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 64.38 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław 1983 Masters DS MM
2 f 1 56.88 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin # 1998 U23 LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. # Z/0205/14 2022 148
4 f 1 48.95 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1998 U23 SL I B.D. B.D. # , Z/0477/14 , 2022
5 f 1 47.80 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #
6 f 1 47.39 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP I
7 f 1 42.50 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 1999 U23 DS II B.D. #
8 f 1 41.40 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2022 2
9 f 1 35.09 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS III
  f 1 NM GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U23 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 80.89 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM
2 f 1 75.06 LEBIODA Piotr LUKS Hańcza Suwałki # 1992 Sen PD M B.D. Z/1328/14 2022
3 f 1 73.12 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 1991 Sen PM I PIĄTEK Mirosław Z/2549/11 2021 MM
4 f 1 56.88 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997 U23 DS II B.D. 1
5 f 1 50.89 SZOPA Michał niest. Warszawa 1992 Sen MZ III B.D.
6 f 1 48.36 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1999 U23 DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.918271064758 sekund