Zamość 01 - 02.06.2019
Mistrzostwa Polski LZS [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 3 e 1 12.48 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 2002 U18 LU -3.2 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0326/16 2021 LDK!
2 6 e 1 12.51 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -3.2 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  ZKN   KNF  
3 12 e 1 13.23 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U18 ZP -3.2 IV B.D. # Z/4749/17 2023 LDK!  ROSU  
4 14 e 1 13.44 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U18 LU -3.2 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
5 15 e 1 13.44 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD -3.2 IV KALINOWSKI Paweł 3 LDK!  ZKN  
6 18 e 1 13.80 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN -3.2 IV
7 21 e 1 14.68 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 2003 U18 WN -3.2 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0479/17 2020 LDK!  ROSU  
1 2 e 2 12.35 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -2.3 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2024 LDK!
2 4 e 2 12.49 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -2.3 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ZKN  
3 9 e 2 13.09 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U18 SK -2.3 III MIREK Andrzej Z/2710/16 2021 3  ZKN  
4 10 e 2 13.11 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -2.3 III B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 16 e 2 13.62 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -2.3 IV WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 19 e 2 14.20 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 2003 U18 WN -2.3 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0421/17 2020 4 LDK!  ROSU  
1 1 e 3 11.97 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +2.5 I B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 5 e 3 12.51 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 2002 U18 LU +2.5 II LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!  ROSU  
3 7 e 3 12.70 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP +2.5 II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2021 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 8 e 3 12.93 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 2002 U18 LU +2.5 III LESZCZYŃSKI Damian B.D. LDK!  ROSU  
5 11 e 3 13.14 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ +2.5 III # LDK!
6 13 e 3 13.44 UZARSKA Julia LKS Lubawa 2003 U18 WN +2.5 IV TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0420/17 2020 4 LDK!  ROSU  
7 17 e 3 13.70 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 2003 U18 WN +2.5 IV TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0423/17 2020 3 LDK!  ROSU  
8 20 e 3 14.40 KOŁODZIEJCZYK Monika KS Agros Zamość # 2003 U18 LU +2.5 -- PILIPIEC Tomasz Z/3891/16 2019 5
1 1 e 4 12.10 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +3.4 I B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
2 3 e 4 12.18 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +3.4 II CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN  
3 7 e 4 12.84 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ +3.4 III #
4 8 e 4 13.37 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U20 MA +3.4 IV MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
1 2 e 5 12.10 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +1.6 I GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!  ZKN  
2 4 e 5 12.39 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP +1.6 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
3 5 e 5 12.45 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U20 WN +1.6 II MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024  ZKN  
4 6 e 5 12.51 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U20 MZ +1.6 II MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
5 9 e 5 13.52 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +1.6 IV WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/1882/18 2024
1 f 1 12.04 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP 0.0 I B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 12.07 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP 0.0 I OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2024 LDK!
3 f 1 12.15 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 2002 U18 LU 0.0 I GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0326/16 2021 LDK!
4 f 1 12.17 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK 0.0 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  ZKN   KNF  
5 f 1 12.34 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP 0.0 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ZKN  
6 f 1 12.65 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 2002 U18 LU 0.0 II LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!  ROSU  
7 f 1 12.79 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP 0.0 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2021 2 LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 1 13.05 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 2002 U18 LU 0.0 III LESZCZYŃSKI Damian B.D. LDK!  ROSU  
1 f 2 12.10 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +0.3 I B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
2 f 2 12.11 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +0.3 I GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!  ZKN  
3 f 2 12.37 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.3 II CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN  
4 f 2 12.48 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP +0.3 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
5 f 2 12.50 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U20 WN +0.3 II MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024  ZKN  
6 f 2 12.63 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U20 MZ +0.3 II MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
7 f 2 12.92 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ +0.3 III #
8 f 2 13.42 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U20 MA +0.3 IV MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
200 m K
1 1 s 1 24.64 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +1.2 I DMP B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   124
2 2 s 1 24.97 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK +1.2 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  ZKN   KNF  
3 3 s 1 25.04 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 2002 U18 LU +1.2 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0326/16 2021 LDK!
4 4 s 1 25.17 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +1.2 II DMP OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2024 LDK! 110
5 6 s 1 25.55 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU +1.2 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
1 5 s 2 25.20 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP +1.1 II DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ZKN   109
2 8 s 2 26.28 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +1.1 III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
3 9 s 2 26.32 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 2002 U18 WP +1.1 III
4 10 s 2 26.41 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD +1.1 III B.D.
5 12 s 2 26.64 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP +1.1 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2021 2 LDK!  ROSU   ZKN  
1 7 s 3 25.96 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U18 LU +1.0 II MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
2 11 s 3 26.48 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +1.0 III JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 13 s 3 27.01 CHEŁSTOWSKA Martyna WMLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP +1.0 III WIERZBICKA Sylwia B.D. LDK!  ROSU  
4 14 s 3 27.01 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN +1.0 III
5 16 s 3 27.78 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.0 IV CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!  ROSU  
1 15 s 4 27.02 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP +0.4 III JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2023 4 LDK!
2 17 s 4 27.79 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP +0.4 IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # Z/1490/16 2024 4 LDK!  ROSU  
3 18 s 4 28.47 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +0.4 IV #
4 19 s 4 28.65 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 2003 U18 LU +0.4 -- LDK!
1 1 s 5 24.94 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP -0.1 II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
2 2 s 5 25.02 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB -0.1 II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN  
3 3 s 5 25.33 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -0.1 II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!  ZKN  
4 5 s 5 25.50 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK -0.1 II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024  ZKN   SKN  
1 4 s 6 25.38 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +0.9 II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
2 6 s 6 25.66 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.9 II CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN  
3 7 s 6 25.92 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U20 MZ +0.9 II MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
4 9 s 6 26.28 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA +0.9 III PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
5 10 s 6 26.29 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U20 WN +0.9 III MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024  ZKN  
6 14 s 6 27.78 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU +0.9 IV BONK Stanisław
1 8 s 7 26.21 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP +0.1 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
2 11 s 7 26.43 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ +0.1 III #
3 12 s 7 26.58 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU +0.1 III B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023
4 13 s 7 26.58 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD +0.1 III
5 15 s 7 27.83 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U20 LB +0.1 IV LDK!
6 16 s 7 27.97 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP +0.1 IV KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
1 17 s 8 28.14 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U20 MA +0.2 IV MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
2 18 s 8 28.51 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +0.2 -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/1882/18 2024
3 19 s 8 28.86 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP +0.2 -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2020 3 LDK!
4 20 s 8 28.97 DRWAL Sara KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA +0.2 -- MIREK Wacław B.D. # Z/5361/15 2023 LDK!
1 1 s 9 27.57 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U23 MZ +0.2 --
2 2 s 9 27.79 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło 1999 U23 KP +0.2 --
400 m K
1 1 s 1 57.23 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL II DMP PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN   104
2 2 s 1 57.44 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
3 5 s 1 60.44 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 2002 U18 WP III
4 9 s 1 61.25 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!  ROSU  
1 4 s 2 59.64 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA III PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 6 s 2 60.73 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
3 7 s 2 61.07 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN III  ZKN  
4 12 s 2 62.13 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
5 14 s 2 62.42 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP IV LDK!
6 16 s 2 64.19 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP IV
1 7 s 3 61.07 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD III B.D.
2 11 s 3 62.13 CHEŁSTOWSKA Martyna WMLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP IV WIERZBICKA Sylwia B.D. LDK!  ROSU  
3 13 s 3 62.32 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U18 ZP IV B.D. # Z/4749/17 2023 LDK!  ROSU  
4 17 s 3 64.85 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 2003 U18 LU -- LDK!
5 20 s 3 69.57 MENDEL Kinga MLUKS Tarnów 2003 U18 MA -- LDK!
  s 3 DQ SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 2003 U18 MA -- JASICZ Ryszard 5 LDK!
1 3 s 4 59.25 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 2003 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 10 s 4 61.66 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!  ZKN  
3 15 s 4 62.53 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # Z/1490/16 2024 4 LDK!  ROSU  
4 18 s 4 65.04 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!  ROSU  
5 21 s 4 70.74 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- LDK!
1 1 s 5 56.26 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
2 2 s 5 57.37 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024  ZKN   SKN  
3 4 s 5 59.48 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU III B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023
4 6 s 5 60.35 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U20 LU III DMP B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024 72
5 7 s 5 60.77 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA III PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
6 10 s 5 64.57 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU -- BONK Stanisław
1 3 s 6 58.97 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. # Z/2041/15 2022  ZKN  
2 5 s 6 59.90 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD III
3 8 s 6 61.95 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 2000 U20 PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0542/17 2019
4 9 s 6 62.75 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA IV
5 11 s 6 64.78 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2020 3 LDK!
1 1 s 7 61.55 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U23 MZ III
2 2 s 7 63.08 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło 1999 U23 KP --
3 3 s 7 66.29 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1997 U23 LB -- WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
800 m K
1 1 s 1 2:14.24 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL II PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 2:15.34 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 2:19.38 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U18 MZ III LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 1 2:20.13 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!  ZKN  
5 5 s 1 2:20.95 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
6 6 s 1 2:21.81 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!  ZKN  
7 10 s 1 2:31.44 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
1 7 s 2 2:25.07 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
2 8 s 2 2:28.10 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA IV B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
3 9 s 2 2:29.45 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!  ROSU  
4 11 s 2 2:33.09 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- LDK!
5 12 s 2 2:33.97 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN --  ZKN  
  s 2 DNF GOCAŁEK Martyna MKS Zduńska Wola 2002 U18 LD --
1 1 s 3 2:11.70 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  KNF   SKN   108
2 2 s 3 2:14.01 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U20 LD II  ZKN  
3 3 s 3 2:14.89 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U20 LD II URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
4 4 s 3 2:16.24 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot # 2001 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023  ZKN  
5 5 s 3 2:16.39 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ II LDK!  ZKN  
6 7 s 3 2:19.43 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U20 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. # Z/1755/15 2021 LDK!  ZKN  
7 8 s 3 2:19.61 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U20 SK III WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1753/15 2024  ZKN  
8 11 s 3 2:19.87 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!  ZKN  
1 6 s 4 2:18.72 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP III  ZKN  
2 9 s 4 2:19.66 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 2000 U20 PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0542/17 2019
3 10 s 4 2:19.69 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III B.D. # LDK!  ZKN  
4 12 s 4 2:21.10 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
5 13 s 4 2:22.88 JAWORSKA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/1358/16 2024 LDK!
6 14 s 4 2:24.19 SAPKO Julia KS Agros Zamość 2001 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian KUZDRA Dariusz # , Z/3892/16 , 2020 4 LDK!
7 15 s 4 2:26.33 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA IV
8 16 s 4 2:28.17 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD IV B.D.
9 17 s 4 2:32.79 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4
1 s 7 2:13.05 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KNF   SKN  
2 s 7 2:14.82 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD II B.D. 2
3 s 7 2:17.09 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 1997 U23 WP II B.D. 2
4 s 7 2:19.33 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U23 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021  ZKN  
5 s 7 2:40.08 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 1998 U23 WP -- B.D.
1500 m K
1 s 1 4:49.37 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD III MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina B.D. # Z/0431/18 2024 LDK!  ZKN  
2 s 1 4:58.98 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U18 MA IV LDK!  ZKN  
3 s 1 4:59.42 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD IV LDK!  ROSU   ZKN  
4 s 1 5:05.37 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
5 s 1 5:19.19 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
6 s 1 5:25.71 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 2003 U18 LU -- HODUN Rafał 5 LDK!
7 s 1 5:26.76 DUDEK Aleksandra MKS Agros Chełm 2002 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LDK!
8 s 1 5:28.19 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  ROSU  
9 s 1 5:45.01 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- LDK!
  s 1 DNF RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2002 U18 LU --
1 s 2 4:35.82 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U20 LD II  ZKN  
2 s 2 4:35.90 LEWNA Weronika AML Słupsk # 2001 U20 PM II B.D. Z/2119/15 2023  ZKN  
3 s 2 4:38.54 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN  
4 s 2 4:39.64 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD II #  ZKN  
5 s 2 4:43.62 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II B.D. # LDK!  ZKN  
6 s 2 4:44.84 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!  ZKN  
7 s 2 4:46.79 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U20 PD III B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
8 s 2 4:48.27 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
9 s 2 4:50.00 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot # 2001 U20 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023  ZKN  
10 s 2 4:50.03 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD III B.D.
11 s 2 4:57.68 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U20 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. # Z/1755/15 2021 LDK!  ZKN  
12 s 2 5:11.59 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2024 3  ZKN  
13 s 2 5:28.67 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 2001 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2020 BEZ LDK!
14 s 2 5:58.47 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 2000 U20 KP --
  s 2 DNF GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U20 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
1 s 3 4:30.93 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KNF   SKN  
2 s 3 4:36.17 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD II B.D. 2
3 s 3 4:39.37 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
4 s 3 4:46.14 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U23 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021  ZKN  
5 s 3 5:10.36 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD --
3000 m K
1 s 1 10:04.22 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN  
2 s 1 10:09.47 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD II MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina B.D. # Z/0431/18 2024 LDK!  ZKN  
3 s 1 10:11.64 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
4 s 1 10:14.90 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U20 PD II B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
5 s 1 10:20.40 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2023
6 s 1 10:45.78 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
7 s 1 11:03.45 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD III
8 s 1 11:07.25 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ IV
9 s 1 11:12.29 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!  ZKN  
10 s 1 11:13.41 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2024 3  ZKN  
11 s 1 11:15.12 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2024 BEZ
12 s 1 11:34.31 ROŚ Martyna KKB MOSiR Krosno # 2003 U18 PK IV SOCHA Tomasz Z/5252/18 2021
13 s 1 11:45.25 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 2001 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2020 BEZ LDK!
14 s 1 11:49.81 WOLF Paulina PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP --
15 s 1 11:50.04 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2002 U18 LU --
16 s 1 11:54.17 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 2002 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2022 4 LDK!
17 s 1 12:07.22 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U18 MA -- KARAŚ Stanisław B.D. Z/1199/18 2024
18 s 1 12:26.92 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 2003 U18 LU -- HODUN Rafał 5 LDK!
  s 1 DNF KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD -- #  ZKN  
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 14.12 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU +2.3 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 6 e 1 15.01 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +2.3 II LDK!  ROSU   ZKN  
3 8 e 1 15.23 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +2.3 II LDK!  ROSU  
4 10 e 1 15.72 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +2.3 II
5 12 e 1 15.86 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ +2.3 III WOJTCZAK-BELNIAK Dorota 4 LDK!  ROSU  
6 15 e 1 16.09 CARUK Anna MLKS Agros Żary 2003 U18 LB +2.3 III LDK!  ROSU   ZKN  
  e 1 DQ CHRZANOWSKA Magdalena UKS Cyprianka 2003 U18 KP +2.3 -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/3381/17 2021 5 LDK!
1 1 e 2 13.81 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB +0.6 I ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 3 e 2 14.44 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +0.6 I JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 11 e 2 15.75 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +0.6 II MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 13 e 2 16.04 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD +0.6 III SUPROŃ Jarosław 2 LDK!  ZKN  
5 17 e 2 16.39 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB +0.6 III WOŹNIAK Daniel 3 LDK!
6 18 e 2 16.63 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +0.6 III SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK!  ROSU  
1 4 e 3 14.48 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +0.2 I B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
2 5 e 3 14.49 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU +0.2 I MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  ZKN  
3 7 e 3 15.23 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +0.2 II SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 9 e 3 15.45 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +0.2 II  ZKN  
5 14 e 3 16.08 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM +0.2 III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
6 16 e 3 16.29 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +0.2 III #
1 f 1 13.50 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB +1.9 I ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 f 1 14.06 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU +1.9 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 f 1 14.22 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU +1.9 I MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  ZKN  
4 f 1 14.26 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +1.9 I JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 14.37 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +1.9 I B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
6 f 1 14.64 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.9 II SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 1 14.80 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.9 II LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 1 15.32 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.9 II LDK!  ROSU  
100 m pł K
1 2 e 1 14.59 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB +1.5 II  ZKN  
2 4 e 1 15.18 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS +1.5 II MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
3 6 e 1 17.12 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U20 LB +1.5 IV LDK!
4 9 e 1 18.12 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP +1.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
1 1 e 2 13.90 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +0.3 I NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  KNF   SKN  
2 3 e 2 14.67 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA +0.3 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN   111
3 5 e 2 16.48 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +0.3 III KLIN Aleksandra 4 LDK!
4 7 e 2 17.12 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB +0.3 IV
5 8 e 2 17.71 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP +0.3 IV KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
1 e 3 15.62 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP +1.5 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
1 f 1 13.78 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +1.8 I NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 14.45 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA +1.8 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN   120
3 f 1 14.55 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB +1.8 II  ZKN  
4 f 1 14.95 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS +1.8 II MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
5 f 1 16.57 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +1.8 III KLIN Aleksandra 4 LDK!
6 f 1 17.10 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U20 LB +1.8 IV LDK!
7 f 1 17.23 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB +1.8 IV
8 f 1 17.40 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP +1.8 IV KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
1 f 2 15.71 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP +1.9 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
2 f 2 17.50 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP +1.9 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
400 m pł K K
1 1 s 1 61.78 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP I B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 1 62.72 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  ZKN  
3 3 s 1 64.28 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA II PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 1 66.57 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 2002 U18 WP III PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # Z/3408/16 2021 4 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 66.74 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2710/16 2021 3  ZKN  
6 10 s 1 69.33 DAMS Wiktoria AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB IV PAPUGA Sebastian B.D. # Z/0414/17 2024 LDK!  ROSU  
1 6 s 2 67.69 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD III GRYNIEWICZ Wiktor 4 LDK!
2 7 s 2 67.76 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK!  ROSU  
3 8 s 2 68.64 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP III LDK!
4 9 s 2 68.82 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U18 OP III
  s 2 DNF NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 2003 U18 MA -- JASICZ Ryszard B.D. # 2 LDK!
1 12 s 3 70.38 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD IV #
2 13 s 3 71.52 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!  ZKN  
3 16 s 3 72.97 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 17 s 3 76.10 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP --
5 18 s 3 83.05 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- LDK!
1 11 s 4 69.58 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 2003 U18 LU IV GDAŃSKI Andrzej GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech # Z/0034/17 2021 3 LDK!
2 14 s 4 71.59 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 2003 U18 LU IV GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech # 4 LDK!
3 15 s 4 72.26 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB IV
1 1 s 5 63.41 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN  
2 2 s 5 63.81 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
3 3 s 5 64.18 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. # Z/2041/15 2022  ZKN  
4 4 s 5 64.60 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
1 5 s 6 67.56 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U20 OP III LDK!  ZKN  
2 6 s 6 73.01 PILARSKA Paulina OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP --
3 7 s 6 74.67 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
1 s 7 64.60 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 1999 U23 OP II  ZKN  
3 s 7 69.99 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U23 PM -- B.D.
4x100 m K
1 s 1 48.86 LESZCZYŃSKA Anna
MIKIEWICZ Dominika
ŚNIADKOWSKA Gabriela
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 2000
2001
2001
2001
U20 POD -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D.
GRYNIEWICZ Wiktor
KLIN Aleksandra
NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D.
Z/2041/15
Z/0596/16
2022
2023

2
4

2 s 1 49.79 FRĄCKOWIAK Oliwia
JANKOWSKA Martyna
NOWAK Zuzanna
NEUMANN Sara
UKS Orkan Środa Wlkp. 2001
2000
2001
2000
U20 WLP -- ZAWORSKI Marek B.D.
HEMMERLING Andrzej
KACZOR Mieczysław
B.D. BYTNIEWSKI Szymon
Z/1639/15
Z/6373/15
Z/1653/15
, Z/1648/15
2020
2021
2021
, 2023
3
2
2

1 s 2 48.75 DAMS Wiktoria
MATUSIAK Maria
MAJEWSKA Marika
ZIMNA Marta
LUKS Orkan Września 2003
2002
2002
2002
U18 WLP -- PAPUGA Sebastian B.D.
PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław
ZALESKA-POSMYK Izabela B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
Z/0414/17
Z/3408/16
Z/2685/16
Z/2210/19
2024
2021
2024
2024

4


2 s 2 49.68 MAGRYTA Katarzyna
SZELIGA Martyna
OLESZCZYŃSKA Amelia
FABIAŃCZYK Martyna
MKS Agros Chełm 2002
2003
2003
2002
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian B.D.
LESZCZYŃSKI Damian
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian

2
3
2
3 s 2 50.38 MASIEJCZYK Aleksandra
MILEWSKA Elżbieta
JANKOWSKA Aleksandra
IWANIUK Magdalena
KS Podlasie Białystok 2002
2003
2002
2002
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor
KALINOWSKI Paweł
GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata
B.D.
, Z/0448/16
, 2024
4
3


4 s 2 51.13 CARUK Anna
PAWŁOW Nina
KWIATKOWSKA Adrianna
MISTOŃ Zuzanna
MLKS Agros Żary 2003
2002
2002
2002
U18 LBU --


5 s 2 53.13 TYKARSKA Adrianna
WROŃSKA Laura
FAFIŃSKA Emilia
UZARSKA Julia
LKS Lubawa 2002
2003
2003
2003
U18 WMZ -- TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
Z/3339/16
Z/0421/17
Z/0423/17
Z/0420/17
2019
2020
2020
2020
BEZ
4
3
4
1500 m prz K
1 s 1 5:16.94 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 s 1 5:28.46 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA III B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
3 s 1 5:31.13 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!
4 s 1 5:34.24 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U18 SK III
5 s 1 5:35.06 FAŁDROWICZ Dorota RLTL GGG Radom # 2003 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/0389/17 , 2024 LDK!  ROSU  
2000 m prz K
1 s 1 7:13.44 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U20 SK II WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1753/15 2024  ZKN  
2 s 1 7:14.50 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP II  ZKN  
3 s 1 7:28.10 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  KNF   SKN  
4 s 1 7:31.91 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 2001 U20 LB III  ZKN  
5 s 1 8:05.36 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4
  s 1 DQ WUSIEWICZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB --
4x400 m K
1 2 s 1 4:04.77 MAGRYTA Katarzyna
WASILUK Agata
CIUPEK Sylwia
JASTRZĄB Izabela
MKS Agros Chełm 2002
2000
2000
2000
U20 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian B.D.
B.D. MAKSYMIUK Zbigniew
BONK Stanisław
B.D. JAROS Marek B.D.
, Z/0973/15
, Z/4184/18
, 2023
, 2024




2 3 s 1 4:08.56 KAMIEŃ Wiktoria
ŚMIETANKA Olga
KAMIEŃ Julia
GAJEWSKA Karolina
MKS Unia Hrubieszów 2002
2003
2002
2001
U20 LBE -- MAGDZIAK Tomasz
KAMIEŃ Mirosław
MAGDZIAK Tomasz
GIZA Maciej B.D.
Z/3000/16
Z/3073/17
Z/3086/16
Z/0576/15
2021
2021
2021
2024
3
3
4

3 5 s 1 4:12.40 KOŁODZIEJCZYK Lidia
MAŁECKA Katarzyna
WIŚNIEWSKA Katarzyna
WOLAK Wiktoria
ULKS MOSiR Sieradz 2000
2000
2000
2002
U20 LDZ -- B.D. FIRLIT Roman
KUŚ Tomasz B.D.
CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D.
FIRLIT Roman
, Z/4999/15
Z/1959/17
Z/1958/17
Z/0470/16
, 2022
2022
2024
2019
2


BEZ
4 6 s 1 4:13.61 NAJBEREK Weronika
DRWAL Sara
JAWORSKA Oliwia
SOWA Oliwia
MLUKS Tarnów 2003
2001
2001
2001
U20 MLP -- JASICZ Ryszard B.D.
MIREK Wacław B.D.
MIREK Wacław B.D.
MIREK Wacław B.D.
Z/5361/15
Z/1358/16
Z/2094/15
2023
2024
2024
2



5 7 s 1 4:17.73 PACZYŃSKA Wiktoria
BEMBNISTA Martyna
ŚWIDERSKA Weronika
STRZELEWICZ Zuzanna
LUKS Start Nakło 1999
2002
2000
2002
U23 KPO --
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
Z/3439/16
Z/0023/15
Z/0024/15
2023
2021
2024
4
2

1 1 s 2 3:58.37 DAMS Wiktoria
MATUSIAK Maria
MAJEWSKA Marika
GUZOWSKA Martyna
LUKS Orkan Września 2003
2002
2002
2003
U18 WLP -- PAPUGA Sebastian B.D.
PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław
ZALESKA-POSMYK Izabela B.D.
PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/0414/17
Z/3408/16
Z/2685/16
, Z/4476/15
2024
2021
2024
, 2024

4


2 4 s 2 4:10.04 OLESZCZYŃSKA Amelia
SZELIGA Martyna
ZAWROTNIAK Urszula
FABIAŃCZYK Martyna
MKS Agros Chełm 2003
2003
2003
2002
U18 LBE -- WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
3
2
4
2
3 8 s 2 4:20.55 CZAPKA Oliwia
WELCZ Aleksandra
SZLENDAK Martyna
MIEDZIAK Natalia
KS Agros Zamość 2003
2003
2002
2002
U18 LBE -- GDAŃSKI Andrzej GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech
GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech
SWATOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech
Z/0034/17
2021
3
4
4
BEZ
  s 2 DQ UZARSKA Julia
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra
WROŃSKA Laura
FAFIŃSKA Emilia
LKS Lubawa 2003
2003
2003
2003
U18 WMZ -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
Z/0420/17
Z/0479/17
Z/0421/17
Z/0423/17
2020
2020
2020
2020
4

4
3
3000 m prz K
1 s 1 11:47.61 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U23 PM II B.D.
2 s 1 12:28.69 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 1998 U23 WP III B.D.
Wzwyż K
1 f 1 1.76 JANKOWSKA Aleksandra KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U18 LU I GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 1.70 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS I LDK!  ROSU  
3 f 1 1.65 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 f 1 1.62 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 2002 U18 PD II KLIN Aleksandra 3 LDK!
5 f 1 1.59 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP III # LDK!  ZKN  
6 f 1 1.59 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III LDK!  ROSU  
7 f 1 1.59 ZDYBAŁ Nikola LKS Fenix Słupsk 2003 U18 PM III GRECKA Ewa # Z/5282/18 2021 5
8 f 1 1.55 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
9 f 1 1.50 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
9 f 1 1.50 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD IV #
11 f 1 1.50 HOŚCIŁO Żaneta GOKSiT Suchowola # 2003 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech # 3 LDK!
12 f 1 1.45 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U18 SK IV MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021  ZKN  
13 f 1 1.45 SŁAWIŃSKA Kamila GOKSiT Suchowola # 2003 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech 4 LDK!
14 f 1 1.45 WOLAK Wiktoria ULKS MOSiR Sieradz 2002 U18 LD IV FIRLIT Roman Z/0470/16 2019 BEZ
15 f 1 1.35 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
1 f 2 1.62 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD II B.D.
2 f 2 1.62 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM II B.D.  ZKN  
3 f 2 1.59 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP III LDK!
4 f 2 1.59 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD III # LDK!
5 f 2 1.55 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB III
1 f 3 1.55 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U23 WP III KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2021 2  ZKN  
W dal K
1 f 1 5.42 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U18 MZ +0.3 II
2 f 1 5.41 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +0.5 II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
3 f 1 5.35 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD -0.3 III KALINOWSKI Paweł 3 LDK!  ZKN  
4 f 1 5.10 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -0.1 III  ZKN  
5 f 1 5.05 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP +1.2 IV GÓRSKA Hanna B.D. # LDK!  ZKN  
6 f 1 5.05 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.3 IV LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 1 5.02 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.0 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!  ROSU  
8 f 1 4.93 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD +0.6 IV SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
9 f 1 4.92 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD +0.6 IV KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!  ZKN  
10 f 1 4.84 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD -0.1 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
11 f 1 4.83 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U18 WN +0.4 IV
12 f 1 4.74 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.7 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!
13 f 1 4.69 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU +0.4 -- KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!
14 f 1 4.67 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +0.1 -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
15 f 1 4.54 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +0.1 -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
16 f 1 4.46 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -0.6 -- LDK!  ROSU  
17 f 1 4.39 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 2003 U18 WN +0.6 --
18 f 1 4.32 PACAŁATY Julia STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP -0.3 -- LDK!
19 f 1 4.23 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB +0.3 -- RADZEWICZ Małgorzata 4 LDK!
20 f 1 4.19 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -0.2 -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
21 f 1 4.16 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń # 2003 U18 KP -0.2 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0784/19 2024
1 f 2 5.86 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN +0.9 I PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  ZKN   KNF   SKN  
2 f 2 5.81 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB -0.1 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN  
3 f 2 5.51 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U20 KP 0.0 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
4 f 2 5.12 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP -0.1 III LDK!  ZKN  
5 f 2 5.09 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +0.1 IV CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/1958/17 2024
6 f 2 4.66 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ +0.4 --  KNF   SKN  
7 f 2 4.60 MAŁECKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +0.5 -- KUŚ Tomasz B.D. # Z/1959/17 2022
1 f 3 5.36 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -0.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
2 f 3 5.15 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U23 MZ +0.2 III B.D. 3  ZKN  
3 f 3 4.63 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U23 WP +0.7 -- KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2021 2  ZKN  
Trójskok K
1 f 1 11.70 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP -1.1 II GÓRSKA Hanna B.D. # LDK!  ZKN  
2 f 1 11.35 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U18 MZ -0.8 III
3 f 1 10.95 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU -0.9 III DMP KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK! 70
4 f 1 10.86 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U18 WN -1.3 III
5 f 1 10.80 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD -0.6 III KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!  ZKN  
6 f 1 10.74 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -0.5 IV WOŹNIAK Daniel 3 LDK!
7 f 1 10.57 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +0.6 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
8 f 1 10.55 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk 2002 U18 MZ -0.5 IV B.D.  ZKN  
9 f 1 9.93 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 2002 U18 MZ -2.7 -- B.D. B.D. LDK!
10 f 1 9.76 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 2003 U18 WN -0.2 --
11 f 1 9.72 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 2002 U18 MZ -1.2 -- MIERZEJEWSKI Marek 5 LDK!
12 f 1 9.57 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -1.4 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
13 f 1 9.56 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -1.9 -- DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK! 25
14 f 1 9.38 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń # 2003 U18 KP -0.2 -- DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0784/19 2024 21
1 f 2 11.84 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN -0.9 II PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  ZKN   KNF   SKN  
2 f 2 11.23 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP -0.1 III LDK!  ZKN  
3 f 2 11.19 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM -0.5 III
4 f 2 11.08 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD -0.9 III CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/1958/17 2024
5 f 2 11.06 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U20 KP -0.1 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
6 f 2 10.62 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ -0.1 IV  KNF   SKN  
7 f 2 10.33 MAŁECKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD -0.3 IV KUŚ Tomasz B.D. # Z/1959/17 2022
8 f 2 10.05 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD +0.4 -- # LDK!
1 f 3 11.07 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U23 MZ -0.6 III B.D. 3  ZKN  
Kula (3) K
1 f 1 14.63 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ I BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK!  SKN  
2 f 1 13.65 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 13.56 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 13.12 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II PAWLAK Przemysław B.D. LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 12.16 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 2002 U18 MZ III  ZKN  
6 f 1 11.92 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U18 SK III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021  ZKN  
7 f 1 11.80 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!
8 f 1 11.05 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 1 11.55 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD III #
10 f 1 10.99 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
11 f 1 10.89 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
12 f 1 10.88 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD IV SUPROŃ Jarosław 4 LDK!  ZKN  
13 f 1 10.86 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP IV BIERNACKI Jacek B.D. # Z/2924/17 2024
14 f 1 10.61 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków # 2002 U18 MA IV MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2024 LDK!  ZKN  
15 f 1 10.58 SZABLEWSKA Dominika LKS OSiR Pleszew 2003 U18 WP IV
16 f 1 10.47 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2020 3
17 f 1 10.26 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD IV SIKORSKI Karol Z/2544/17 2023 1  KNF   SKN  
18 f 1 10.17 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ROSU   ZKN  
19 f 1 10.12 BOCHAT Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP IV
20 f 1 10.03 MASŁOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD IV
Kula (4) K
1 f 1 13.18 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I B.D. LDK!  ZKN   SKN  
2 f 1 11.11 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U23 MZ III
1 f 2 10.54 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP III LDK!  ZKN  
2 f 2 10.48 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM III B.D.  ZKN  
3 f 2 10.40 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
4 f 2 10.20 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U20 ZP III GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024  KNF   SKN  
5 f 2 9.34 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
6 f 2 9.34 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP IV KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
7 f 2 9.05 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 2001 U20 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2019 4
Dysk (1) K
1 f 1 40.33 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP II  KNF   SKN  
2 f 1 33.83 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM III
3 f 1 30.64 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 2001 U20 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2019 4
4 f 1 27.46 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U20 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
5 f 1 24.11 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD --  ZKN  
6 f 1 22.99 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
7 f 1 19.74 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- B.D.  ZKN   SKN  
1 f 2 35.35 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 2 35.34 MROCZKOWSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2002 U18 MZ III  ZKN  
3 f 2 32.69 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 2 32.58 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP III LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!  ZKN  
5 f 2 32.49 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 2 32.10 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK!  SKN  
7 f 2 31.10 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP IV
8 f 2 28.69 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2024
9 f 2 27.21 SZABLEWSKA Dominika LKS OSiR Pleszew 2003 U18 WP IV
10 f 2 27.03 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!  ROSU  
11 f 2 26.90 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław 4 LDK!  ZKN  
12 f 2 25.20 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
13 f 2 23.54 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 2002 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. Z/3343/16 2020 LDK!
  f 2 NM RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- KUBALA Łukasz # 1 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
1 f 3 45.20 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 U23 WN I PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2024 1  ZKN  
2 f 3 43.12 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP I  KNF   SKN  
3 f 3 35.72 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U23 MZ III
Młot (3) K
1 f 1 58.42 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U18 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. # Z/6533/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 56.80 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS I KUBALA Łukasz # 1 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
3 f 1 48.85 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 2003 U18 LU II PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2021 3 LDK!  ZKN  
4 f 1 48.40 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II B.D.
5 f 1 47.73 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II PAWLAK Przemysław B.D. LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 45.89 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS III B.D. B.D. 3 LDK!  ROSU  
7 f 1 45.71 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS III LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 1 45.06 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP III LDK!
9 f 1 40.37 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 2002 U18 MZ IV  ZKN  
10 f 1 39.42 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP IV BIERNACKI Jacek B.D. # Z/2924/17 2024
11 f 1 37.40 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U18 LU IV PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3  ZKN  
12 f 1 31.93 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB --
13 f 1 27.90 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2024
14 f 1 23.74 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 53.81 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP I  KNF   SKN  
2 f 1 46.42 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U20 DS II  ZKN  
3 f 1 46.00 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II B.D.  ZKN   SKN  
4 f 1 44.12 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LDK!  ZKN  
5 f 1 42.57 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U20 LB III  ZKN   SKN  
6 f 1 41.19 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD III  ZKN  
7 f 1 38.76 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2020 3
8 f 1 37.89 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB III
9 f 1 24.80 DELEŻUK Karolina KS Agros Zamość 2001 U20 LU -- B.D. Z/1881/18 2019 BEZ
1 f 2 64.63 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 U23 LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2024  KNF   SKN   174
2 f 2 61.18 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP I  KNF   SKN  
Oszczep (500) K
1 f 1 48.80 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD I SIKORSKI Karol Z/2544/17 2023 1  KNF   SKN  
2 f 1 44.42 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków # 2002 U18 MA II MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 43.15 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 39.98 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 37.01 PUZANOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD III
6 f 1 34.44 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!  ROSU  
7 f 1 33.50 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 2002 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. Z/3343/16 2020 LDK!
8 f 1 33.45 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!  ROSU  
9 f 1 31.70 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA -- B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!  ZKN  
10 f 1 30.72 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA -- LDK!  ZKN  
11 f 1 30.71 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U18 OP -- LDK!  ROSU  
12 f 1 28.94 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 2003 U18 SK -- B.D.
13 f 1 28.30 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2020 3
14 f 1 25.92 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP --
15 f 1 25.32 KROPSKA Oliwia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- B.D. BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 48.92 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP I LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 44.73 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U20 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 44.24 STYŚ Agata AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I B.D. #  ZKN  
4 f 1 34.86 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
5 f 1 31.70 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV
1 f 2 45.72 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I B.D. LDK!  ZKN   SKN  
2 f 2 31.04 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 U23 WN -- PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2024 1  ZKN  
3 f 2 23.67 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
Chód 5 km K
1 s 1 28:44.90 HACZYK Marta UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP III B.D. 2 LDK!  ZKN  
2 s 1 29:25.45 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP III KENSIK Jan 3 LDK!  ZKN  
3 s 1 30:15.13 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2021 4 LDK!
4 s 1 33:06.31 KANIA Martyna MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU IV
5 s 1 34:09.55 FILIPIAK Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ --
6 s 1 34:56.24 KASPRZAK Amelia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP --
7 s 1 34:56.93 ROSA Marlena MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew BEZ LDK!
1 s 2 27:13.56 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP III LDK!  ZKN  
2 s 2 28:03.28 DROZDEK Marcelina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ III CHYLIŃSKI Andrzej # Z/2488/15 2023  ZKN  
3 s 2 32:23.91 GORCZYŃSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2000 U20 MZ IV  ZKN  
4 s 2 34:18.27 TRACZUK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 2001 U20 LU --
1 s 3 30:43.67 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1997 U23 LB -- WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
100 m M
1 s 1 12.15 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U23 WP +1.7 --
1 2 e 1 11.24 DUTKIEWICZ Filip PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP +3.2 II KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
2 4 e 1 11.38 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ +3.2 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 7 e 1 11.50 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD +3.2 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
4 9 e 1 11.54 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U18 WP +3.2 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
5 13 e 1 11.72 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 2003 U18 MA +3.2 III JASICZ Ryszard 4 LDK!
6 14 e 1 11.77 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U18 WN +3.2 IV MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/3346/18 2024
1 1 e 2 10.91 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU +0.6 II DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   110
2 8 e 2 11.54 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm # 2003 U18 LU +0.6 III FROŃCZUK Rafał # 3 LDK!  ROSU  
3 12 e 2 11.69 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.6 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
4 15 e 2 11.78 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U18 MA +0.6 IV ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
5 16 e 2 11.81 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU +0.6 IV WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian B.D. # , Z/0091/17 , 2024 LDK!  ROSU  
6 17 e 2 11.90 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2002 U18 MZ +0.6 IV ZABOROWSKI Marcin 4 LDK!
1 3 e 3 11.29 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP +0.5 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
2 5 e 3 11.40 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD +0.5 III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   72
3 6 e 3 11.50 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP +0.5 III KRZEWIŃSKI Ignacy 4 LDK!
4 10 e 3 11.59 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +0.5 III
5 11 e 3 11.60 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 2003 U18 SK +0.5 III LDK!  ZKN  
6 18 e 3 12.06 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm # 2003 U18 LU +0.5 IV LDK!
7 19 e 3 12.15 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS +0.5 IV LDK!  ROSU  
1 1 e 4 10.80 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ +0.7 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  ZKN   SKN  
2 2 e 4 10.89 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +0.7 I SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  ZKN  
3 3 e 4 11.00 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ +0.7 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
4 8 e 4 11.11 JANIK Marcin KS Agros Zamość 2001 U20 LU +0.7 II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2020 3
5 12 e 4 11.33 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +0.7 III #
6 14 e 4 11.45 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +0.7 III LDK!  ZKN   SKN  
7 15 e 4 11.45 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD +0.7 III GRABOLUS Marek # Z/6326/15 2020 3
8 18 e 4 11.62 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 2000 U20 LU +0.7 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
1 4 e 5 11.09 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U20 KP -1.0 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
2 11 e 5 11.30 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD -1.0 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
3 13 e 5 11.43 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD -1.0 III
4 16 e 5 11.54 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU -1.0 III #
5 19 e 5 11.74 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB -1.0 III
6 20 e 5 11.76 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ -1.0 IV #
7 21 e 5 11.90 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U20 ZP -1.0 IV LDK!  ZKN  
8 22 e 5 11.90 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP -1.0 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2024
1 5 e 6 11.09 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP +1.7 II  ZKN  
1 5 e 6 11.09 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 2001 U20 LD +1.7 II FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
3 7 e 6 11.11 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U20 PM +1.7 II B.D. 2
4 9 e 6 11.15 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +1.7 II B.D. 3
5 10 e 6 11.24 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +1.7 II #
6 17 e 6 11.62 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP +1.7 III KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
  e 6 DQ WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD +1.7 -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3  ZKN  
1 f 1 11.03 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU +2.1 II DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   100
2 f 1 11.12 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP +2.1 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
3 f 1 11.34 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm # 2003 U18 LU +2.1 III FROŃCZUK Rafał # 3 LDK!  ROSU  
4 f 1 11.35 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD +2.1 III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   76
5 f 1 11.38 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ +2.1 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 11.44 DUTKIEWICZ Filip PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP +2.1 III KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
7 f 1 11.50 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD +2.1 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
8 f 1 11.53 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP +2.1 III KRZEWIŃSKI Ignacy 4 LDK!
1 f 2 10.74 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +0.9 I SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  ZKN  
2 f 2 10.78 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ +0.9 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  ZKN   SKN  
3 f 2 10.87 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U20 KP +0.9 I KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
4 f 2 10.98 JANIK Marcin KS Agros Zamość 2001 U20 LU +0.9 II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2020 3
5 f 2 11.05 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 2001 U20 LD +0.9 II FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
6 f 2 11.06 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ +0.9 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
7 f 2 11.06 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP +0.9 II  ZKN  
8 f 2 11.17 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U20 PM +0.9 II B.D. 2
200 m M
1 1 s 1 22.19 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +1.9 II KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # 2 LDK!  ROSU   ZKN   KNF  
2 2 s 1 22.78 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +1.9 II  ZKN  
3 3 s 1 22.84 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP +1.9 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
4 7 s 1 23.29 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS +1.9 III ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  ZKN  
1 4 s 2 23.03 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm # 2003 U18 LU +0.2 III FROŃCZUK Rafał # 3 LDK!  ROSU  
2 6 s 2 23.24 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP +0.2 III LDK!  ROSU   ZKN  
3 8 s 2 23.45 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.2 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
1 5 s 3 23.06 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS 0.0 III CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2024
2 9 s 3 23.61 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD 0.0 IV FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
3 10 s 3 23.63 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2003 U18 LD 0.0 IV
4 11 s 3 23.76 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U18 MA 0.0 IV ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
5 15 s 3 24.36 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U18 WP 0.0 IV WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
1 12 s 4 24.25 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -0.9 IV OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK!
2 13 s 4 24.26 BEDNARCZYK Kacper RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ -0.9 IV BŁASIŃSKA Aneta # 4 LDK!  ROSU  
3 14 s 4 24.35 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U18 WN -0.9 IV MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/3346/18 2024
4 16 s 4 24.41 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm # 2003 U18 LU -0.9 -- LDK!
5 17 s 4 24.92 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD -0.9 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2020
1 16 s 5 23.25 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ +2.3 III #
2 22 s 5 23.75 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +2.3 IV #
3 24 s 5 24.10 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP +2.3 IV ROŻEJ Marek Z/0233/19 2024
4 25 s 5 24.12 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP +2.3 IV KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
  s 5 DQ RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD +2.3 --
1 5 s 6 22.29 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 2001 U20 LD +2.0 II FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
2 8 s 6 22.52 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +2.0 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
3 19 s 6 23.46 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 2000 U20 LD +2.0 III KUŚ Tomasz Z/0259/19 2020
1 1 s 7 21.59 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ +1.3 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  ZKN   SKN  
2 7 s 7 22.45 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U20 KP +1.3 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
3 10 s 7 22.64 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU +1.3 II #
4 15 s 7 23.09 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +1.3 III LDK!  ZKN   SKN  
1 2 s 8 21.96 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U20 ZP +1.8 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  KNF   SKN  
2 3 s 8 22.20 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U20 PM +1.8 II B.D. 2
3 4 s 8 22.28 JANIK Marcin KS Agros Zamość 2001 U20 LU +1.8 II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2020 3
4 6 s 8 22.31 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ +1.8 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
1 9 s 9 22.61 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD +0.4 II
2 11 s 9 22.84 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ +0.4 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK!  ZKN  
3 12 s 9 22.94 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U20 PD +0.4 III B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
4 13 s 9 23.03 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD +0.4 III GRABOLUS Marek # Z/6326/15 2020 3
5 14 s 9 23.05 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +0.4 III B.D. 3
1 17 s 10 23.29 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +0.3 III #
2 18 s 10 23.35 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U20 ZP +0.3 III LDK!
3 20 s 10 23.51 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +0.3 III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
4 21 s 10 23.60 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U20 LD +0.3 III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
5 23 s 10 23.87 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 2000 U20 LU +0.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
1 1 s 11 22.54 BARYŚ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 U23 SL +1.5 II
2 2 s 11 23.16 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 1997 U23 MZ +1.5 III
3 3 s 11 23.46 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD +1.5 III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
4 4 s 11 24.62 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U23 WP +1.5 --
5 5 s 11 25.85 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP +1.5 --
400 m M
1 1 s 1 49.31 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS II DMP ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  ZKN   100
2 2 s 1 49.33 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # 2 LDK!  ROSU   ZKN   KNF  
3 3 s 1 50.12 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS II CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2024
4 4 s 1 50.31 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD II DMP KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN   84
5 6 s 1 51.68 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP III LDK!  ROSU   ZKN  
1 5 s 2 51.58 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 7 s 2 51.91 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
3 8 s 2 52.15 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!  ZKN  
4 9 s 2 52.85 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!  ROSU  
5 10 s 2 53.25 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 2003 U18 PD IV FROŃCZUK Rafał # LDK!  ROSU  
6 11 s 2 53.28 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK!
1 12 s 3 53.44 ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA IV SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2024
2 13 s 3 54.19 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
3 14 s 3 54.32 KABATA Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # 3 LDK!
4 15 s 3 54.85 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin 4 LDK!
5 16 s 3 55.60 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ -- # LDK!  ROSU  
6 17 s 3 56.72 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
1 18 s 4 52.48 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024 55
2 16 s 4 53.60 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD IV #
3 17 s 4 54.08 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 2000 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/0259/19 2020
4 11 s 4 55.07 A A KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD --
5 19 s 4 55.46 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS --  ZKN  
1 1 s 5 49.76 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/2537/16 2024  ZKN  
2 2 s 5 50.04 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP II B.D. 2
3 4 s 5 50.11 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
4 5 s 5 50.40 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U20 OP II B.D.  ZKN  
5 6 s 5 50.54 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK!  ZKN  
6 8 s 5 51.55 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III  ZKN   SKN  
1 3 s 6 50.11 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS II URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2024 3
2 7 s 6 51.43 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U20 LU III B.D.
3 9 s 6 52.07 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
  s 6 DQ LEWALSKI Błażej LKS Lubawa 2001 U20 WN -- TYKARSKI Marek B.D. Z/5536/15 2019
  s 6 DQ SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- ROŻEJ Marek Z/0233/19 2024
1 10 s 7 52.11 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD III #
2 12 s 7 52.57 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP III
3 13 s 7 52.58 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U20 WN III
4 14 s 7 53.04 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
5 15 s 7 53.38 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD IV #
6 20 s 7 57.05 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD --
1 s 8 49.45 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD II CIERPLIKOWSKI Bartosz # Z/1260/13 2024 1
2 s 8 49.63 BARYŚ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 U23 SL II
3 s 8 49.71 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II B.D.  ZKN  
4 s 8 51.28 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
800 m M
1 1 s 1 1:55.40 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # , Z/0488/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 1:56.66 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP II OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2024 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 1:57.06 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP III  ZKN  
4 4 s 1 1:58.70 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 2002 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3
5 5 s 1 2:01.63 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2003 U18 LB III DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2024 LDK!
6 6 s 1 2:01.93 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3  ZKN  
7 7 s 1 2:03.45 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
8 9 s 1 2:05.91 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU IV
1 8 s 2 2:05.65 ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA IV SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2024
2 10 s 2 2:06.24 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD IV KLESZCZEWSKA Joanna # 4 LDK!  ZKN  
3 11 s 2 2:07.28 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 2003 U18 LU IV KUCHARSKI Marek Z/2202/19 2020
4 12 s 2 2:09.78 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 2003 U18 PD -- FROŃCZUK Rafał # LDK!  ROSU  
5 13 s 2 2:15.60 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
6 14 s 2 2:16.55 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- LDK!  ROSU  
7 15 s 2 2:18.92 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 2003 U18 MA -- LDK!
8 16 s 2 2:21.05 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
1 1 s 3 1:55.42 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS II URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2024 3
2 2 s 3 1:56.82 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP II B.D. 2
3 3 s 3 1:57.13 GRAD Filip OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2023  ZKN  
4 4 s 3 1:57.81 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
5 6 s 3 1:59.19 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP III
6 7 s 3 1:59.30 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III  ZKN  
7 8 s 3 1:59.88 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ III B.D.
8 10 s 3 2:00.83 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
9 12 s 3 2:06.05 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 2001 U20 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2019 3
1 5 s 4 1:58.64 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3  ZKN  
2 9 s 4 2:00.21 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
3 11 s 4 2:02.14 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 2001 U20 LB IV
4 13 s 4 2:06.24 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U20 LU IV B.D.
5 14 s 4 2:08.30 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U20 WN --
6 15 s 4 2:16.20 ALBRECHT Norbert KS Agros Zamość 2001 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/1727/18 2019 BEZ
1 s 5 1:57.67 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 1999 U23 MZ III  ZKN  
2 s 5 1:57.87 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998 U23 WN III
3 s 5 1:58.08 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP III #  ZKN  
4 s 5 1:58.09 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS III WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
5 s 5 1:58.53 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD III KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2024
6 s 5 2:01.71 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2024 3
7 s 5 2:06.35 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 1999 U23 LU -- WILCZEK Janusz # Z/2537/15 2021 BEZ
1500 m M
1 s 1 4:14.38 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP IV OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2024 LDK!  ZKN  
2 s 1 4:16.72 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 2002 U18 LU IV ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3  ZKN  
3 s 1 4:19.75 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!  ROSU  
4 s 1 4:23.02 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU --
5 s 1 4:24.04 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 2003 U18 LU -- KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2019 4 LDK!
6 s 1 4:25.45 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz B.D. , Z/5308/18 , 2024 LDK!
7 s 1 4:25.77 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna # 4 LDK!  ZKN  
8 s 1 4:28.49 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 2003 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz 3 LDK!  ZKN  
9 s 1 4:30.28 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 2003 U18 LU --
10 s 1 4:43.53 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
11 s 1 5:00.25 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 2003 U18 MA -- LDK!
1 s 2 4:05.89 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ III B.D.
2 s 2 4:06.11 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III  ZKN  
3 s 2 4:07.09 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3  ZKN  
4 s 2 4:08.47 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2024 3  ZKN  
5 s 2 4:08.75 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III  ZKN  
6 s 2 4:09.18 GRAD Filip OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2023  ZKN  
7 s 2 4:10.43 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U20 PM III # LDK!  ZKN  
8 s 2 4:12.20 GROTH Patryk GKS Żukowo 2000 U20 PM IV KRÓL Krzysztof B.D. Z/1154/15 2019  ZKN  
9 s 2 4:13.00 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
10 s 2 4:13.67 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV
11 s 2 4:19.01 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS IV URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
12 s 2 4:27.54 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 2001 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2020 4
13 s 2 4:28.11 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- WOSIEK Jacek Z/3234/17 2024
14 s 2 4:35.40 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 2001 U20 WN --
15 s 2 4:36.92 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 2001 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2019 3
1 s 3 4:01.19 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U23 MZ II B.D.
2 s 3 4:13.41 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS -- WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
3 s 3 4:25.53 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -- #  ZKN  
3000 m M
1 s 1 8:54.63 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III  ZKN  
2 s 1 9:06.86 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM III JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
3 s 1 9:19.70 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U20 ZP IV B.D. LDK!  ZKN  
4 s 1 9:29.07 GROTH Patryk GKS Żukowo 2000 U20 PM IV KRÓL Krzysztof B.D. Z/1154/15 2019  ZKN  
5 s 1 9:32.83 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 2001 U20 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2020 4
6 s 1 9:50.43 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 2001 U20 LU IV KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2020
7 s 1 10:48.98 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 2001 U20 WN --
  s 1 DNF DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 2001 U20 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!
1 s 2 8:52.54 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U18 OP III # LDK!  ROSU   ZKN  
2 s 2 8:56.57 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 2002 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3  ZKN  
3 s 2 9:25.65 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!  ROSU  
4 s 2 9:37.73 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 2003 U18 LU IV
5 s 2 9:38.35 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD IV ADAMCZYK Dariusz
6 s 2 9:41.33 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!  ROSU  
7 s 2 9:45.22 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz B.D. , Z/5308/18 , 2024 LDK!
8 s 2 9:45.69 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!  ROSU   ZKN  
9 s 2 9:48.27 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U18 MA IV JASICZ Ryszard # Z/0082/17 2024 4 LDK!
10 s 2 9:51.35 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 2003 U18 LU IV KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2019 4 LDK!
11 s 2 10:02.81 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 2003 U18 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz 3 LDK!  ZKN  
5000 m M
1 s 1 15:55.27 JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 U23 PM III B.D. B.D. Z/0687/15 2024
2 s 1 15:59.99 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U23 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
3 s 1 16:07.42 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2024 3
4 s 1 16:44.55 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP --
5 s 1 17:17.00 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 1999 U23 LU -- WILCZEK Janusz # Z/2537/15 2021 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.49 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD +1.1 II STACHURSKA Agnieszka 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 3 e 1 14.96 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS +1.1 II CZAJKOWSKI Waldemar 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 5 e 1 15.74 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD +1.1 III KOWALCZYK Paweł 4 LDK!
4 6 e 1 15.91 MIŚKÓW Kasjan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP +1.1 IV PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/2885/18 2024 LDK!  ROSU  
5 7 e 1 16.14 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP +1.1 IV KARNAS Zbigniew 3 LDK!  ZKN  
6 10 e 1 16.42 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U18 MZ +1.1 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. # , Z/0379/17 , 2024 LDK!  ROSU  
7 12 e 1 16.66 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +1.1 --
8 14 e 1 17.51 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP +1.1 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. , Z/1433/17 , 2022 LDK!
1 2 e 2 14.73 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP -0.2 II  ZKN  
2 4 e 2 15.66 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -0.2 III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!  ROSU  
3 8 e 2 16.28 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS -0.2 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
4 9 e 2 16.38 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U18 PM -0.2 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
5 11 e 2 16.46 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -0.2 IV LDK!  ROSU   ZKN  
6 13 e 2 17.17 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -0.2 -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!
7 15 e 2 17.52 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP -0.2 --
1 f 1 14.28 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD +1.8 II STACHURSKA Agnieszka 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 14.56 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +1.8 II  ZKN  
3 f 1 14.95 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS +1.8 II CZAJKOWSKI Waldemar 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 15.14 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +1.8 III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!  ROSU  
5 f 1 16.02 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP +1.8 IV KARNAS Zbigniew 3 LDK!  ZKN  
6 f 1 16.07 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD +1.8 IV KOWALCZYK Paweł 4 LDK!
7 f 1 16.08 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS +1.8 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
8 f 1 17.55 MIŚKÓW Kasjan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP +1.8 -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/2885/18 2024 LDK!  ROSU  
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.09 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U20 ZP +0.5 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  KNF   SKN  
2 e 1 14.67 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 2000 U20 LU +0.5 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2020 2  ZKN  
3 e 1 15.52 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS +0.5 II  ZKN  
4 e 1 15.60 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U20 ZP +0.5 II LDK!
5 e 1 15.77 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +0.5 III SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024  ZKN  
6 e 1 16.02 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +0.5 III B.D. #
1 f 1 13.77 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U20 ZP +0.5 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 14.53 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 2000 U20 LU +0.5 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2020 2  ZKN  
3 f 1 15.17 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +0.5 II SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024  ZKN  
4 f 1 15.67 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +0.5 II B.D. #
5 f 1 26.70 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS +0.5 --  ZKN  
  f 1 DNF ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U20 ZP +0.5 -- LDK!
110 m pł M
  e 1 DNF DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD +0.5 --  ZKN  
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.93 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 4 s 1 58.55 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 2003 U18 OP IV  ZKN  
3 6 s 1 59.11 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!  ROSU  
4 10 s 1 61.78 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
1 3 s 2 57.59 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP III KARNAS Zbigniew 3 LDK!  ZKN  
2 5 s 2 59.01 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
3 8 s 2 60.13 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP IV
4 14 s 2 63.33 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!  ROSU   ZKN  
5 18 s 2 69.05 SOBCZAK Bartłomiej KSLZS Kruszwica # 2003 U18 KP -- LUZAK Małgorzata 3 LDK!  ZKN  
1 9 s 3 61.40 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2024 LDK!  ROSU  
2 11 s 3 62.08 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał 4 LDK!
3 12 s 3 62.17 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!
4 16 s 3 66.54 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 2003 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech 5 LDK!
  s 3 DQ RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD -- STACHURSKA Agnieszka 2 LDK!  ROSU   ZKN  
1 2 s 4 57.02 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!  ZKN  
2 7 s 4 59.24 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU IV WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian B.D. # , Z/0091/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 13 s 4 63.24 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
4 15 s 4 65.42 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- LDK!  ROSU  
5 17 s 4 67.02 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 53.84 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU I DMP HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/2537/16 2024  ZKN   115
1 2 s 1 54.56 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD II CIERPLIKOWSKI Bartosz # Z/1260/13 2024 1
2 3 s 1 56.54 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III  ZKN   SKN  
3 4 s 1 57.33 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U20 OP III B.D.  ZKN  
4 5 s 1 58.55 KUBIAK Sebastian MKL Toruń # 2001 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1940/15 2021
1 1 s 2 54.43 BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I B.D. # LDK!
1 2 s 2 56.45 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 2000 U20 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2020 3
2 6 s 2 61.51 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV
3 7 s 2 62.45 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U20 ZP -- LDK!  ZKN  
4 8 s 2 63.22 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 2001 U20 MZ -- LDK!
4x100 m M
1 s 1 42.44 WÓJCICKI Kamil
JAKÓBCZYK Mateusz
JANIK Marcin
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamość 2000
2000
2001
2000
U20 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/4572/18
Z/5230/15
Z/1507/18
Z/2121/17
2019
2020
2020
2020
3
3
3
2
2 s 1 43.30 GOŁĄB Jarosław
KĘDZIERSKI Mateusz
GAWRON Patryk
JAKÓBCZAK Mateusz
ULKS MOSiR Sieradz 2000
2000
2001
2001
U20 LDZ -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D.
KUŚ Tomasz
FIRLIT Roman
FIRLIT Roman
Z/2244/18
Z/0259/19
Z/2333/16
Z/3549/18
2024
2020
2020
2020



BEZ
3 s 1 43.88 ŻAMOJTUK Maciej
WNOROWSKI Przemysław
OSTAPOWICZ Daniel
KALISZEWSKI Jakub
KS Podlasie Białystok 2001
2001
2000
2000
U20 POD --


B.D.

1 s 2 44.43 MAŁECKI Jakub
CIARKA Bartosz
MAŁECKI Adrian
KORYCKI Jakub
MKS Bank BS Płońsk 2003
2002
2002
2002
U18 MAZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew
ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert
ZABOROWSKI Marcin
, Z/2613/16
, 2021
3
4

4
2 s 2 45.34 DUTKIEWICZ Filip
PAPROCKI Mateusz
WŁODARCZAK Jacek
KABATA Filip
PLKS Gwda Piła 2003
2003
2002
2003
U18 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy
SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian
KRZEWIŃSKI Ignacy
Z/3565/16
2022

4
3
3
3 s 2 46.04 SZAJNER Wojciech
GĘBCZYK Przemysław
BEDNARCZYK Kacper
KOLASIŃSKI Hubert
RLTL ZTE Radom 2003
2003
2002
2003
U18 MAZ -- TRZOS Leszek
BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D.
Z/5753/18
, Z/0379/17
2023
, 2024
3
3
4

  s 2 DQ CIAPA Bartłomiej
GRZEGORZEWSKI Szymon
JASIAK Kacper
KRUPIŃSKI Dawid
ULKS MOSiR Sieradz 2003
2002
2002
2003
U18 LDZ -- KUŚ Tomasz
FIRLIT Roman
FIRLIT Roman
KUŚ Tomasz
Z/5163/18
Z/0258/19
Z/0471/16
Z/4078/18
2020
2023
2023
2022

4
BEZ
3
2000 m prz M
1 s 1 6:11.13 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP III  ZKN  
2 s 1 6:13.83 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. # Z/3739/16 2024
3 s 1 6:20.02 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!  ROSU  
4 s 1 6:22.55 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!  ROSU   ZKN  
5 s 1 6:26.63 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3  ZKN  
6 s 1 6:34.57 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD IV ADAMCZYK Dariusz
7 s 1 6:47.65 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 2002 U18 SK IV
8 s 1 6:49.33 BARTCZAK Tobiasz LKS OSiR Pleszew 2002 U18 WP IV
9 s 1 6:52.27 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 2002 U18 OP -- LDK!
10 s 1 6:57.69 ORACZKO Denis RLTL GGG Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2024 3 LDK!  ROSU  
11 s 1 7:16.51 ANCUTA Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3738/17 2021 LDK!
12 s 1 7:19.94 KARWOWSKI Krystian MKS Bank BS Płońsk 2002 U18 MZ --
13 s 1 7:22.10 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
14 s 1 7:28.56 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- LDK!  ROSU  
4x400 m M
1 s 1 3:24.89 PĘDZIWIATR Jakub
PAWŁOWSKI Patryk
WRÓBEL Jakub
MARUSZEWSKI Arkadiusz
ULKS MOSiR Sieradz 1999
1997
1999
1998
U23 LDZ -- B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz
CIERPLIKOWSKI Bartosz
KUŚ Tomasz B.D.
WOSIEK Jacek
, Z/0930/17
Z/1260/13
Z/1161/16
Z/3276/15
, 2024
2024
2024
2024

1


2 s 1 3:26.08 PIÓRO Olaf
SOŁTYSIAK Bartosz
SOŁTYSIAK Daniel
RATAJCZYK Jakub
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001
2001
2001
2001
U20 LBU -- SASKA Tomasz B.D.
ROŻEJ Marek
ROŻEJ Marek B.D.
Z/5773/15
Z/0233/19
Z/0234/19
2023
2024
2024



3 s 1 3:31.61 KĘDZIA Krzysztof
WIECZOREK Mikołaj
RUDNIK Piotr
SZCZEPANIAK Jakub
UMLKS START Wieruszów 2000
2001
2000
2003
U20 LDZ --
WOSIEK Jacek

ROŻEJ Marek
Z/3234/17
Z/3273/17
2024
2024


4 s 1 3:32.97 ŻAMOJTUK Maciej
DANILCZUK Michał
WNOROWSKI Przemysław
WNOROWSKI Damian
KS Podlasie Białystok 2001
2001
2001
2000
U20 POD --


5 s 1 3:36.89 BODURA Szymon
KRYŚ Kamil
TOMALAK Piotr
LASECKI Miłosz
LKS Orkan Ostrzeszów 2002
2003
2001
2001
U20 WLP --
WALCZAK Michał

Z/4126/18
2024

6 s 1 3:42.52 GĘBCZYK Przemysław
ANDRYSZCZYK Krystian
ORACZKO Denis
SZAJNER Wojciech
RLTL ZTE Radom 2003
2002
2003
2003
U18 MAZ -- BŁASIŃSKA Aneta

BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur
TRZOS Leszek
, Z/0388/17
Z/5753/18
, 2024
2023
3
3
3
3000 m prz M
1 s 1 9:24.10 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U20 SK II MIREK Andrzej Z/2504/17 2024 1  KNF   SKN  
2 s 1 9:47.92 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM III JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
3 s 1 10:16.56 KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom 2000 U20 MZ IV
4 s 1 10:19.91 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U20 ZP IV B.D. LDK!  ZKN  
5 s 1 11:16.52 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 2001 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2020
1 s 2 9:15.79 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1  ZKN  
2 s 2 9:24.26 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD II KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021  ZKN  
3 s 2 9:31.82 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2024 1  KNF   SKN  
4 s 2 9:47.04 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998 U23 WN III
5 s 2 10:00.17 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB III
6 s 2 10:03.50 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 1999 U23 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2023 3
  s 2 DNF KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2023 2
Wzwyż M
1 f 1 2.03 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  ZKN   107
2 f 1 1.99 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U18 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 1.91 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U18 WP III PAWLAK Przemysław 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 1.91 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U18 OP III  ZKN  
5 f 1 1.82 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III B.D. #
6 f 1 1.79 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2023 4 LDK!  ZKN  
6 f 1 1.79 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 2002 U18 MZ IV
8 f 1 1.79 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4
9 f 1 1.79 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
10 f 1 1.75 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2022 4  ZKN  
11 f 1 1.75 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2021 4 LDK!  ROSU  
  f 1 NM NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
  f 1 NM MIŚKÓW Kasjan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/2885/18 2024 LDK!  ROSU  
1 f 2 1.97 PASTUSZKA Eryk KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II B.D. #
2 f 2 1.95 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
3 f 2 1.95 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB II  ZKN  
4 f 2 1.75 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP IV  ZKN  
1 f 3 1.91 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 1999 U23 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2020 2  ZKN  
W dal M
1 f 1 6.42 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 1997 U23 MZ +0.5 III
2 f 1 6.40 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD +0.6 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024  ZKN  
1 f 2 7.03 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU +0.2 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/5232/15 2024  ZKN  
2 f 2 6.95 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +0.2 II  ZKN  
3 f 2 6.63 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 2001 U20 KP +0.5 III # LDK!  ZKN  
4 f 2 6.57 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL -0.1 III #  ZKN  
5 f 2 6.52 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD +0.6 III ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3  ZKN  
6 f 2 6.45 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP -0.1 III  ZKN  
7 f 2 6.43 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -0.1 III B.D. #
8 f 2 6.41 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP +0.6 III  ZKN  
9 f 2 6.25 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ +0.5 IV BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  ZKN  
10 f 2 6.21 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 2000 U20 WP 0.0 IV
11 f 2 6.19 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +0.8 IV DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2024 44
12 f 2 6.09 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP +0.6 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2021 4
13 f 2 6.00 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U20 MZ +0.9 IV
14 f 2 5.89 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP +0.1 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2024
15 f 2 5.85 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U20 OP +0.4 --  ZKN  
16 f 2 5.81 JAKÓBCZAK Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 2001 U20 LD +0.3 -- FIRLIT Roman Z/3549/18 2020 BEZ
17 f 2 4.73 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie 2000 U20 MZ -0.2 --  ZKN  
1 f 3 6.67 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD +0.8 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2024 2 LDK!  ZKN   70
2 f 3 6.48 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP +2.2 III SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/3565/16 2022 3 LDK!
3 f 3 6.40 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP +1.5 III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2024 3 LDK!  ZKN  
4 f 3 6.34 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD +0.6 III KOTOWSKI Jan # Z/3265/16 2022 3 LDK!  ZKN  
5 f 3 6.25 WOLSKI Patryk KKB MOSiR Krosno # 2002 U18 PK +1.7 IV SOCHA Tomasz Z/2441/16 2021
6 f 3 6.21 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 2002 U18 WP +1.3 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2021 4 LDK!  ROSU  
7 f 3 6.17 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD -0.6 IV
8 f 3 6.12 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +0.7 IV
9 f 3 5.93 BRUDŁO Wiktor ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +2.7 IV
10 f 3 5.88 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 2003 U18 MA +2.3 -- JASICZ Ryszard 4 LDK!
11 f 3 5.86 WĘCLEWSKI Dawid KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP -0.9 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/2610/16 , 2020 LDK!  ZKN  
12 f 3 5.80 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS -0.4 -- B.D. # LDK!
13 f 3 5.71 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS +0.2 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
14 f 3 5.71 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 2003 U18 SK +1.9 -- LDK!  ZKN  
15 f 3 5.70 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP +1.5 -- KRZEWIŃSKI Ignacy 4 LDK!
16 f 3 5.47 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
17 f 3 5.40 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD +0.6 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2020
18 f 3 5.37 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS +1.6 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2024 LDK!  ROSU  
Trójskok M
1 f 1 12.99 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS +0.1 IV B.D. # LDK!
2 f 1 12.91 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP -0.2 IV GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2023 4 LDK!  ZKN  
3 f 1 12.73 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP -0.1 IV SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/3565/16 2022 3 LDK!
4 f 1 12.69 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U18 LD -1.2 IV GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
5 f 1 12.66 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -0.2 IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2024 3 LDK!  ZKN  
6 f 1 12.35 WOLSKI Patryk KKB MOSiR Krosno # 2002 U18 PK -0.1 -- SOCHA Tomasz Z/2441/16 2021
7 f 1 12.25 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 2002 U18 WP +0.4 -- B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2021 4 LDK!  ROSU  
8 f 1 11.91 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD +0.7 -- KOTOWSKI Jan # Z/3265/16 2022 3 LDK!  ZKN  
9 f 1 11.57 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 2002 U18 MZ -0.4 --
10 f 1 11.51 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ -0.8 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4
  f 1 NM WIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2002 U18 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz BEZ LDK!
1 f 2 14.70 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ +0.1 II DMP BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  ZKN   99
2 f 2 13.93 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.1 III #  ZKN  
3 f 2 13.68 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U20 OP -0.1 III  ZKN  
4 f 2 13.55 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -0.1 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
5 f 2 13.28 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP +0.5 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2021 4
6 f 2 13.12 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 2000 U20 WP +1.7 IV
7 f 2 13.12 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD 0.0 IV #
8 f 2 12.57 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -0.4 -- NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2024
1 f 3 13.66 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD +0.4 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024  ZKN  
Kula (5) M
1 f 1 15.56 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2  ZKN  
2 f 1 15.20 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 2002 U18 PD II KLIN Aleksandra 2 LDK!  ZKN  
3 f 1 14.98 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 14.56 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024  ZKN  
5 f 1 14.20 MICHALAK Damian KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP III
6 f 1 13.94 ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # , Z/0452/16 , 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
7 f 1 13.83 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP III LDK!
8 f 1 13.64 MAC Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech # 4 LDK!
9 f 1 13.15 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK!  ZKN  
10 f 1 12.98 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech # 2 LDK!
11 f 1 12.36 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk # 2003 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024  ZKN  
12 f 1 12.30 STĘŻYCKI Nikodem ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
13 f 1 12.07 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 2002 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2022 3  ZKN  
14 f 1 11.64 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 2002 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2021 BEZ LDK!
15 f 1 10.80 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 18.38 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN   SKN  
2 f 1 18.04 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/3653/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 17.95 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 17.77 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KNF   SKN  
5 f 1 17.72 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I LDK!  KNF   SKN  
6 f 1 16.69 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U20 MZ I  ZKN   SKN  
7 f 1 16.38 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U20 MZ I  ZKN  
8 f 1 15.43 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024
9 f 1 15.39 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U20 OP II  ZKN   SKN  
10 f 1 11.96 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD IV  ZKN  
  f 1 NM HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- #  ZKN  
Kula (7.26) M
1 f 1 16.80 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ I  ZKN   SKN  
2 f 1 14.49 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS II #  SKN  
3 f 1 14.41 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
4 f 1 14.39 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 1997 U23 LU II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
5 f 1 12.96 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS III
6 f 1 12.79 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 1999 U23 DS III B.D. #  SKN  
7 f 1 12.77 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U23 PM III KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2021 2
8 f 1 11.35 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS -- B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2024  ZKN  
Dysk (1.5) M
1 f 1 54.65 ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # , Z/0452/16 , 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 f 1 49.20 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 47.27 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 43.49 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech # 2 LDK!
5 f 1 41.75 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD III #
6 f 1 41.27 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP III #
7 f 1 40.19 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP III LDK!
8 f 1 38.56 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U18 LB IV LDK!  ZKN  
9 f 1 37.61 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 2002 U18 PD IV KLIN Aleksandra 2 LDK!  ZKN  
10 f 1 34.50 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ --
11 f 1 32.93 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2021 2  ZKN  
  f 1 NM KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2  ZKN  
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.77 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 54.51 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 52.61 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN   SKN  
4 f 1 48.89 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U20 LU II B.D. Z/4325/15 2022 1  KNF   SKN  
5 f 1 47.92 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U20 OP II  ZKN   SKN  
6 f 1 47.65 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U20 MZ II  ZKN   SKN  
7 f 1 46.88 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024
8 f 1 46.00 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD II #  ZKN  
9 f 1 43.72 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/3653/15 2024  KNF   SKN  
10 f 1 40.63 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U20 MZ III  ZKN  
11 f 1 38.42 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!  ZKN  
12 f 1 31.76 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- B.D. B.D. # Z/5938/15 2024
Dysk (2) M
1 f 1 46.52 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #  SKN  
2 f 1 45.66 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
3 f 1 41.50 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
4 f 1 41.12 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 1999 U23 DS II B.D. #  SKN  
5 f 1 41.02 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U23 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2021 2
6 f 1 37.96 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 1997 U23 LU III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
Młot (5) M
1 f 1 58.39 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2021 2  ZKN  
2 f 1 56.30 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 2002 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2022 3  ZKN  
3 f 1 56.09 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 52.76 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2024 3
5 f 1 48.02 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 45.84 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2022 3 LDK!
7 f 1 45.62 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP IV RADTKE Aleksandra # Z/0278/17 2024 5 LDK!
8 f 1 41.87 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2022 5
9 f 1 35.98 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 2002 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2021 BEZ LDK!
10 f 1 26.39 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U18 LB -- LDK!  ZKN  
  f 1 NM ŁUŹNIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/3737/17 2020 4 LDK!  ZKN  
Młot (6) M
1 f 1 65.27 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2021 1  KNF   SKN  
2 f 1 58.81 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2  ZKN  
3 f 1 55.60 ŁAPO Artur UKS Achilles Leszno # 2000 U20 WP II  ZKN  
4 f 1 46.01 BARTOSIEWICZ Gracjan LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/2359/17 2023 4
Młot (7.26) M
1 f 1 59.58 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024  KNF   SKN   125
2 f 1 55.63 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2024  ZKN   111
3 f 1 51.21 TUZ Damian KS Agros Zamość 1997 U23 LU II ROSA Mikołaj B.D. Z/1400/13 2020 1  ZKN  
Oszczep (700) M
1 f 1 78.66 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U18 KP I KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/0033/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 67.40 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP I LDK!  ZKN   SKN  
3 f 1 59.23 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 2002 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr B.D. Z/5656/15 2019 LDK!
4 f 1 58.06 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD II ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2024  ZKN  
5 f 1 53.36 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk # 2003 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024  ZKN  
6 f 1 52.13 ZAWADZKI Jakub KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD III
7 f 1 49.74 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS IV B.D. # 4 LDK!  ROSU  
8 f 1 41.61 GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 2002 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin 4 LDK!  ROSU  
9 f 1 41.34 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA -- LDK!
10 f 1 40.90 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- LDK!  ROSU   ZKN  
11 f 1 40.59 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD -- KRYSTOŃ Wojciech # 3 LDK!
12 f 1 40.32 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA --
13 f 1 37.27