Ruda ¦l±ska 24.05.2019
Zawody wojewódzkie LDK! [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.78 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -0.4 -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
2 4 s 1 9.22 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -0.4 -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2023 BEZ LDK!
3 6 s 1 9.66 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U12 SL -0.4 -- HELBIK Marzanna # Z/4551/19 2023 LDK!
4 9 s 1 9.68 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U12 SL -0.4 -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
5 12 s 1 9.72 PUDŁOWSKA Amelia TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/4359/19 2022 BEZ LDK!
6 13 s 1 9.80 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -0.4 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1589/21 2023 LDK!
7 16 s 1 10.05 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -0.4 -- LDK!
1 5 s 2 9.63 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -1.6 -- # LDK!
2 17 s 2 10.13 NIEMIEC Julia TS AKS Chorzów 2008 U12 SL -1.6 -- GRUCHEL Marzena Z/3045/18 2022 BEZ LDK!
3 19 s 2 10.19 POŁEDNIK Milena MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U12 SL -1.6 -- LDK!
4 23 s 2 10.28 NOWAK Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -1.6 --
5 25 s 2 10.35 ZEIDLER Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -1.6 -- #
6 29 s 2 10.55 PAWLAK Lidia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -1.6 -- LDK!
7 32 s 2 10.65 SZOMBARA Julia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -1.6 -- B.D. Z/2285/20 2023 LDK!
1 3 s 3 9.22 OSSOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U12 SL -1.6 -- GÓRECKA Małgorzata Z/1719/20 2023 LDK!
2 10 s 3 9.70 NIECKARZ Zuzanna UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -1.6 -- LDK!
3 14 s 3 9.84 MACHNIK Wiktoria UKS Chromik Mysłowice 2008 U12 SL -1.6 -- LDK!
4 21 s 3 10.24 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL -1.6 -- SZCZYRK Janusz # Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
5 22 s 3 10.26 KRZYSZKOWSKA Zuzanna GKS Piast Gliwice 2008 U12 SL -1.6 --
6 39 s 3 11.82 GŁOMBIK Alicja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -1.6 -- LDK!
1 8 s 4 9.68 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 2008 U12 SL -0.9 -- LDK!
2 15 s 4 9.86 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U12 SL -0.9 -- JARCZOK Miłosz # Z/3319/20 2023 BEZ LDK!
3 18 s 4 10.17 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U12 SL -0.9 -- RAMUS Józef # Z/2680/20 2023 LDK!
4 26 s 4 10.37 BOROWIK Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U12 SL -0.9 -- #
5 34 s 4 10.93 RYNDAK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U12 SL -0.9 -- LDK!
6 35 s 4 10.94 JARCZYK Emilia TS AKS Chorzów 2008 U12 SL -0.9 -- GRUCHEL Marzena # Z/2843/20 2022 LDK!
1 2 s 5 8.79 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL -1.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 7 s 5 9.67 TABORSKA Oliwia MCKiS Jaworzno 2008 U12 SL -1.3 -- LDK!
3 11 s 5 9.71 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U12 SL -1.3 -- PROKSA Robert # Z/2905/19 2023 LDK!
4 20 s 5 10.22 ¦CIBORSKI Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U12 SL -1.3 --
5 27 s 5 10.49 KOPEĆ Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U12 SL -1.3 -- # LDK!
6 42 s 5 12.87 SZCZEPAŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U12 SL -1.3 --
1 24 s 6 10.31 NOREK Milena TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -0.9 -- GRUCHEL Marzena # Z/4392/19 2022 LDK!
2 28 s 6 10.51 GŁĘDEK Roksana MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL -0.9 -- BEDNARCZYK Józef Z/2590/19 2021 LDK!
3 33 s 6 10.74 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie # 2009 U12 SL -0.9 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/4520/19 2023 LDK!
4 36 s 6 11.03 SOBCZYK Łucja MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL -0.9 -- BEDNARCZYK Józef Z/2608/19 2021 LDK!
5 37 s 6 11.19 PODSIADLIK Matylda CKS Budowlani Częstochowa 2009 U12 SL -0.9 -- CIUK Marek # Z/5694/22 2022 LDK!
6 38 s 6 11.54 KASPRZAK Zofia KB MOSiR Jastrzębie 2009 U12 SL -0.9 -- B.D. LDK!
1 30 s 7 10.55 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +0.5 -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2023 LDK!
2 31 s 7 10.60 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2009 U12 SL +0.5 -- PODCHUL Krzysztof # Z/4390/19 2020 LDK!
3 40 s 7 12.33 GOLEC Jadwiga MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U12 SL +0.5 --
4 41 s 7 12.34 REMBISZ Rozalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U12 SL +0.5 -- LAMCH Mariola LDK!
1 1 e 1 8.03 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U14 SL -0.5 -- B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
2 2 e 1 8.39 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.5 -- PRENCEL Piotr # Z/5604/18 2023 5 LDK!
3 4 e 1 8.62 CZYSZCZON Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -0.5 -- LDK!
4 6 e 1 8.81 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U14 SL -0.5 -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
5 9 e 1 8.95 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
6 12 e 1 9.13 KAPLER Paulina UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -0.5 -- LDK!
7 24 e 1 9.50 WI¦NIOWSKA Zofia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -0.5 -- LDK!
1 7 e 2 8.88 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U14 SL +0.2 -- B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
2 14 e 2 9.26 GÓRAK Paulina TS AKS Chorzów 2007 U14 SL +0.2 -- LDK!
3 13 e 2 9.26 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL +0.2 -- LDK!
4 15 e 2 9.31 WIˇZEK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U14 SL +0.2 -- LDK!
5 22 e 2 9.40 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +0.2 -- JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
6 28 e 2 9.81 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL +0.2 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2023 LDK!
7 36 e 2 10.30 BARCZYK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U14 SL +0.2 -- LDK!
1 3 e 3 8.59 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL -0.6 -- GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
2 5 e 3 8.76 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -0.6 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2023 LDK!
3 8 e 3 8.90 SCHEIBEL Julia LKS Pszczyna 2006 U14 SL -0.6 -- KŁÓSKA Karolina LDK!
4 10 e 3 8.98 PEŁKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -0.6 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/2257/20 2023 LDK!
5 30 e 3 9.86 HERCOG Weronika TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -0.6 -- PODCHUL Krzysztof Z/4358/19 2021 BEZ LDK!
6 33 e 3 10.18 SĘDZIAK Wiktoria MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -0.6 -- LDK!
7 39 e 3 10.47 DUDEK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL -0.6 --
1 11 e 4 9.05 RZESZUTEK Kornelia UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL +0.3 -- LDK!
2 20 e 4 9.34 MAZUR Julia MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL +0.3 -- LDK!
3 19 e 4 9.34 KOPEĆ Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL +0.3 --
3 18 e 4 9.34 STASZEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL +0.3 -- LDK!
5 23 e 4 9.40 KONDZIELNIK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL +0.3 -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3604/21 2021 LDK!
6 37 e 4 10.31 GRABOWSKA Nikola MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL +0.3 --
1 17 e 5 9.33 KALITA Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U14 SL -0.6 --
2 26 e 5 9.71 DREJ Julia RMKS Rybnik 2007 U14 SL -0.6 -- FOJCIK Dorota
3 27 e 5 9.81 ZAGÓRSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.6 -- #
4 29 e 5 9.84 DˇBROWSKA Wiktoria LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL -0.6 --
5 32 e 5 9.89 BIEŃKOWSKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -0.6 -- LDK!
6 40 e 5 10.59 MIKU¦KIEWICZ Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U14 SL -0.6 -- LDK!
1 16 e 6 9.32 HABRYKA Weronika UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -0.7 -- LDK!
2 21 e 6 9.37 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -0.7 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
3 25 e 6 9.57 KUBOSZEK Zofia MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -0.7 -- BIELA Monika # Z/3859/19 2021 BEZ LDK!
4 31 e 6 9.88 IWANTSON Nellie RMKS Rybnik 2007 U14 SL -0.7 --
5 34 e 6 10.22 PAWĘZOWSKA Julia UKS Chromik Mysłowice 2007 U14 SL -0.7 -- LDK!
6 35 e 6 10.29 JURGA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U14 SL -0.7 -- # LDK!
7 38 e 6 10.33 KAPINOS Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U14 SL -0.7 -- LDK!
100 m K
1 1 s 1 13.06 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -1.0 III PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
2 2 s 1 13.11 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -1.0 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 13.48 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U16 SL -1.0 IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof # , Z/3294/18 , 2023 LDK! 92
4 4 s 1 13.62 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -1.0 IV DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 45 87
5 5 s 1 13.70 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -1.0 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
6 6 s 1 13.74 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -1.0 IV
7 7 s 1 13.97 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -1.0 V KOTUŁA Krzysztof Z/0458/18 2022 3 LDK!
8 8 s 1 14.00 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -1.0 V LDK!
1 9 s 2 14.03 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów 2004 U16 SL +0.1 V # LDK!
2 10 s 2 14.16 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL +0.1 V LDK!
3 11 s 2 14.22 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL +0.1 V LDK!
4 12 s 2 14.30 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL +0.1 V KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2023 BEZ
5 13 s 2 14.37 MAJKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL +0.1 V # LDK!
6 14 s 2 14.43 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 2005 U16 SL +0.1 V LDK!
1 15 s 3 14.61 BEYER Julia TS AKS Chorzów 2005 U16 SL -0.4 --
2 16 s 3 14.67 MACIASZEK Małgorzata TS AKS Chorzów 2005 U16 SL -0.4 --
3 17 s 3 14.71 KRAWCZYK Maja GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -0.4 -- LDK!
4 18 s 3 14.97 ZAJˇC Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -0.4 -- LDK!
5 19 s 3 15.01 BUCHWALD Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -0.4 -- LDK!
6 20 s 3 15.44 LENDZIK Emilia TS AKS Chorzów 2004 U16 SL -0.4 --
7 21 s 3 15.97 JAŃCZAK Karolina GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL -0.4 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.71 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL II CHRIST Marek CHRIST Marek # 3 LDK!
2 2 s 1 43.89 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 44.25 SZCZE¦NIAK Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL III LDK!
4 4 s 1 44.33 MAZUREK Magdalena UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL III
5 9 s 1 46.85 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 2005 U16 SL V
  s 1 DNF ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik # 2005 U16 SL --
1 7 s 2 46.74 KATRYNIOK Roksana MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL V LDK!
2 8 s 2 46.81 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL V LDK!
3 13 s 2 48.61 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2021 LDK!
4 16 s 2 49.09 WYDMUCH Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3312/19 2020 LDK!
5 19 s 2 49.99 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- LDK!
1 10 s 3 47.59 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V JARCZOK Miłosz # Z/5205/19 2023 LDK!
2 11 s 3 47.67 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0952/19 , 2021 BEZ LDK!
3 14 s 3 48.62 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL --
4 18 s 3 49.71 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL --
5 21 s 3 51.15 TOMKOWSKA Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- LDK!
1 5 s 4 46.17 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL IV HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK!
2 6 s 4 46.73 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
3 12 s 4 48.23 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL V CHRIST Marek 5 LDK!
4 15 s 4 48.97 BIELECKA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- LDK!
5 17 s 4 49.22 SZEWCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -- LDK!
6 20 s 4 50.40 ALBERSKA Emilia TS AKS Chorzów 2005 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3023/18 2022 BEZ
1 1 e 1 43.67 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U14 SL III ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 2 e 1 45.63 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 2006 U14 SL IV # LDK!
3 4 e 1 46.09 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL IV SPISAK Barbara # 4 LDK!
4 5 e 1 46.45 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL IV MARMUR Stanisław # Z/0926/19 2022 BEZ LDK!
5 13 e 1 47.65 GRUBA Patrycja TL ROW Rybnik 2006 U14 SL V LDK!
6 14 e 1 47.67 SCHYMCZYK Kinga UKS Olimpia Zabrze 2006 U14 SL V
1 6 e 2 46.70 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2022 BEZ LDK!
2 7 e 2 46.92 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
3 8 e 2 47.05 KOBIERSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL V LDK!
4 10 e 2 47.25 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
5 18 e 2 49.43 PRZE¬DZING Hanna TL ROW Rybnik 2006 U14 SL -- LDK!
1 9 e 3 47.11 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
2 12 e 3 47.57 MACHALICA Dominika MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL V # LDK!
3 16 e 3 48.92 KUPCZAK Sara MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- LDK!
4 17 e 3 49.09 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -- LDK!
5 29 e 3 51.36 GAWLAS Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -- LDK!
1 11 e 4 47.54 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL V MICHALSKA Alicja # Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
2 15 e 4 48.21 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U14 SL V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
3 23 e 4 50.01 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # Z/0981/18 2023 BEZ
4 27 e 4 50.55 SLESIONA Julia UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL --
5 31 e 4 51.88 ŁUKASZCZUK Zuzanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL -- # LDK!
6 46 e 4 55.63 SWALSKA Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2007 U14 SL -- LDK!
1 26 e 5 50.36 ADAMEK Julia MKS Iskra Pszczyna 2006 U14 SL -- BIELA Monika # Z/3855/19 2021 BEZ LDK!
2 33 e 5 52.32 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
3 35 e 5 52.95 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
4 38 e 5 53.51 SOŁTYSIAK Ewa UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL -- LDK!
5 43 e 5 54.57 KUBACZ Anna UKS Trójka Mikołów 2008 U12 SL -- LDK!
6 47 e 5 55.96 KURASZ Paulina UKS Trójka Mikołów 2008 U12 SL -- LDK!
1 19 e 6 49.54 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
2 22 e 6 49.90 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2023 BEZ LDK!
3 37 e 6 53.15 JAGIELSKA Emilia MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/0932/19 2021 BEZ LDK!
4 48 e 6 56.13 MUSIAŁ Milena CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- LAMCH Mariola LDK!
5 49 e 6 56.92 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
1 3 e 7 45.93 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK!
2 21 e 7 49.85 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -- PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2023 LDK!
3 25 e 7 50.25 OSSOWSKA Julia UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL --
4 42 e 7 54.38 SIKORSKA Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- LAMCH Czesław # Z/4661/19 2019 LDK!
1 20 e 8 49.78 KAPTUR Elena MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL --
2 28 e 8 51.00 POTWORA Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- LDK!
3 30 e 8 51.62 WRONA Zuzanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL -- # LDK!
4 32 e 8 52.24 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1420/20 2023 LDK!
5 39 e 8 53.67 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -- BIELA Monika # Z/3860/19 2023 LDK!
6 50 e 8 58.40 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie # 2007 U14 SL -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4590/19 , 2023 LDK!
1 34 e 9 52.48 KOTAS Paulina MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -- # LDK!
2 40 e 9 53.98 HUCULAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3900/19 2021 LDK!
3 41 e 9 54.03 PRZYBYŁEK Alicja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- LDK!
4 44 e 9 55.15 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna # 2007 U14 SL -- # LDK!
5 52 e 9 59.31 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL -- MORKA Piotr # Z/2813/21 2023 LDK!
1 24 e 10 50.02 BARYCKA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL -- SZYJKA Anna # Z/2804/21 2022 LDK!
2 36 e 10 52.98 ŻURADZKA Alicja TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4384/19 2020 BEZ LDK!
3 45 e 10 55.29 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- LDK!
4 51 e 10 58.42 MATYKA Zuzanna MOSiR Łaziska Górne 2009 U12 SL -- BONK Anna # Z/4099/20 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:36.86 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2023 2 LDK!
2 2 s 1 1:38.39 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U16 SL II BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
3 3 s 1 1:40.94 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL III OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
4 4 s 1 1:42.55 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1981/18 2023 LDK!
5 5 s 1 1:43.11 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL IV JACYSZYN Lechosław # Z/0929/19 2021 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:45.97 KROMOŁOWSKA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL IV LAMCH Czesław # Z/4364/18 2022 4 LDK!
7 7 s 1 1:46.81 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2023 5 LDK!
8 8 s 1 1:47.86 CENDROWSKA Sandra CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL V CIUK Marek # Z/2026/18 2020 4 LDK!
9 11 s 1 1:51.80 PALKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL -- LDK!
10 12 s 1 1:53.81 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -- LDK!
11 13 s 1 1:54.18 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
12 15 s 1 1:54.41 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna BEZ LDK!
1 9 s 2 1:49.99 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U16 SL V BONK Anna # Z/3971/18 2022 BEZ
2 10 s 2 1:51.53 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2023 BEZ LDK!
3 14 s 2 1:54.20 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2022 LDK!
4 16 s 2 1:55.52 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan # , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
5 17 s 2 1:58.07 KAWA Iga MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL --
6 18 s 2 1:58.31 POLIWODA Nicola TS AKS Chorzów 2005 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3032/18 2020 BEZ
7 19 s 2 1:59.01 KOCUREK Julita MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- LDK!
8 20 s 2 1:59.96 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/1517/19 2022 LDK!
9 21 s 2 2:09.13 KRZAK Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
1 10 s 3 1:56.59 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
2 12 s 3 1:58.01 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1408/20 2022 LDK!
3 13 s 3 1:59.41 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1403/20 2023 LDK!
4 15 s 3 2:00.49 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2023 LDK!
5 16 s 3 2:01.70 TOLL Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- CIUK Marek # LDK!
6 21 s 3 2:11.31 WO¬NIAK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL --
7 22 s 3 2:11.38 ŁOPATA Nadia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- LDK!
8 23 s 3 2:29.27 KACZMARSKA Zuzanna GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -- LDK!
1 1 s 4 1:45.67 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
2 2 s 4 1:47.69 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U14 SL V MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2022 LDK!
3 3 s 4 1:48.67 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL V PASZTA Wiesław # Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 4 1:48.85 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL V LDK!
5 5 s 4 1:51.40 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL -- PROKSA Robert # Z/2186/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 4 1:53.15 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2023 LDK!
7 7 s 4 1:54.43 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL -- CHRIST Marek 4 LDK!
8 8 s 4 1:55.66 WRÓBEL Julia LKS Pszczyna 2006 U14 SL -- LDK!
9 9 s 4 1:56.28 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
1 11 s 5 1:57.66 SANDERS Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4621/19 2020 BEZ LDK!
2 14 s 5 1:59.46 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- LDK!
3 17 s 5 2:02.89 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- RUSZEL Piotr # Z/4609/19 2022 BEZ LDK!
4 18 s 5 2:03.45 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK!
5 19 s 5 2:05.80 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów # 2006 U14 SL -- B.D. # Z/0959/19 2023 LDK!
6 20 s 5 2:06.69 MĘDREK Julia MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.36 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -1.4 IV JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 14.04 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -1.4 V CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
3 3 s 1 15.47 BURZAWA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -1.4 -- LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.30 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK!
2 f 1 1.25 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK!
3 f 1 1.25 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
3 f 1 1.25 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4595/19 2021 BEZ LDK!
5 f 1 1.25 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
6 f 1 1.25 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL -- B.D. Z/7889/21 2023 LDK!
7 f 1 1.20 TARGAS Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- #
8 f 1 1.05 SKOWRON Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL --
1 f 2 1.45 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
2 f 2 1.45 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL IV SITARSKI Michał # Z/4376/17 2023 5 LDK!
3 f 2 1.40 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 2005 U16 SL V GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2022 5
4 f 2 1.30 GRAJA Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- LDK!
5 f 2 1.30 ŁUKACZ Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL -- B.D. # BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 4.89 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U16 SL +0.4 IV B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
2 f 1 4.77 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL +0.2 V CHRIST Marek 3 LDK!
3 f 1 4.41 SKORUPA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL +1.0 --
4 f 1 4.23 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.6 -- LDK!
5 f 1 3.90 REGDAS Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -0.3 -- LDK!
6 f 1 3.85 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2004 U16 SL +1.0 -- LDK!
7 f 1 3.64 STEPANIUK Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL +0.7 -- LDK!
W dal strefa K
1 f 1 3.65 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL 0.0 -- BIELA Monika # Z/3861/19 2023 LDK!
2 f 1 3.63 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U12 SL 0.0 -- RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 3.60 ZAWALSKA Jagoda MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U12 SL 0.0 -- LDK!
4 f 1 3.52 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1811/19 2023
5 f 1 3.52 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1808/19 2023
6 f 1 3.51 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
7 f 1 3.47 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U12 SL 0.0 -- MORKA Piotr # Z/2816/21 2023 LDK!
8 f 1 3.45 CHOJNACKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1794/19 2022 LDK!
9 f 1 3.38 PODOLSKA Matylda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1803/19 2023
10 f 1 3.35 WALA Katarzyna TL Athletics Jastrzębie # 2008 U12 SL 0.0 -- LDK!
11 f 1 3.28 URBAŃSKA Judyta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U12 SL 0.0 -- LDK!
12 f 1 3.27 KOŁACZYK Malwina CKS Budowlani Częstochowa 2009 U12 SL 0.0 -- CIUK Marek # LDK!
13 f 1 3.25 KAPTUR Zuzanna MCKiS Jaworzno 2008 U12 SL 0.0 -- LDK!
14 f 1 3.22 BAHER Fryel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/4651/19 2023 LDK!
15 f 1 3.15 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1798/19 2023
16 f 1 3.14 MA¦LANKA Lena GKS Piast Gliwice 2008 U12 SL 0.0 -- # LDK!
17 f 1 3.11 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/4652/19 2023 LDK!
18 f 1 3.10 PIETRYKA Emilia TL Athletics Jastrzębie # 2009 U12 SL 0.0 -- B.D. # LDK!
19 f 1 2.92 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1804/19 2023
20 f 1 2.90 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1817/19 2023
21 f 1 2.87 WROBEL Ula TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL 0.0 -- LDK!
22 f 1 2.80 GÓRKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1815/19 2023
23 f 1 2.80 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1800/19 2023
1 f 2 5.00 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 f 2 4.68 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
3 f 2 4.57 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
4 f 2 4.40 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2021 LDK!
5 f 2 4.32 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL 0.0 -- SZYJKA Anna # Z/2803/21 2023 LDK!
6 f 2 4.27 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir # Z/1292/21 2023 LDK!
7 f 2 4.16 WYDRA Aleksandra GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL 0.0 -- # LDK!
8 f 2 4.12 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
9 f 2 4.07 BIAŁOBRZEWSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL 0.0 -- LDK!
10 f 2 4.01 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
11 f 2 3.90 MUSIK Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL 0.0 -- LAMCH Mariola LDK!
12 f 2 3.72 SIKORA Laura MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL 0.0 --
13 f 2 3.59 GRUBIN Katarzyna GKS Piast Gliwice 2006 U14 SL 0.0 --
14 f 2 3.59 MˇCZKA Linda CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4605/19 , 2019 LDK!
15 f 2 3.56 RYCZKOWSKA Hanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL 0.0 --
16 f 2 3.50 KOWALSKA Jagoda MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL 0.0 -- # LDK!
17 f 2 3.38 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK!
18 f 2 3.36 BOROWIK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL 0.0 -- #
19 f 2 3.34 WAWRZYŃCZAK Maja CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL 0.0 -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław # Z/4657/19 2019 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.35 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
2 f 1 9.79 PRZYBYŁO Adrianna UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL V
3 f 1 9.44 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!
4 f 1 8.84 KOSS Natalia UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL V
5 f 1 8.31 GRZESICKA Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
6 f 1 7.01 JASNOCH Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 45.50 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 40.50 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/0936/20 2022 BEZ LDK!
3 f 1 39.50 SAŁAHUB Oliwia TS AKS Chorzów 2006 U14 SL -- LDK!
4 f 1 32.50 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta MICHALSKA Alicja # Z/4618/19, Z/3930/20 2019, 2022 LDK!
5 f 1 29.50 BEK Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL --
6 f 1 28.50 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
7 f 1 21.50 FRANICZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL --
8 f 1 19.00 OWCZAREK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4637/19 2021 LDK!
9 f 1 17.00 JANIK Julia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -- RAMUS Józef # Z/1184/19 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 28.31 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL V KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
2 f 1 21.15 GĘBSKA Julia TS AKS Chorzów 2005 U16 SL --
3 f 1 12.61 GRUCHEL Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL -- LDK!
60 m M
1 1 s 1 7.56 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -0.8 -- ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
2 2 s 1 7.80 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -0.8 -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
3 4 s 1 8.23 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -0.8 --
4 5 s 1 8.41 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -0.8 -- WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
5 6 s 1 8.89 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -0.8 -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
6 7 s 1 8.92 KOWALSKI Robert UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -0.8 -- LDK!
7 12 s 1 9.18 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/4356/19 2022 BEZ LDK!
1 9 s 2 8.98 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -0.8 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
2 11 s 2 9.17 NOWAK Igor MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -0.8 --
3 13 s 2 9.40 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/4357/19 2022 BEZ LDK!
4 16 s 2 9.63 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.8 -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
5 17 s 2 9.65 MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.8 -- LDK!
6 18 s 2 9.73 SYREK Mateusz MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -0.8 --
7 22 s 2 10.54 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.8 -- #
1 3 s 3 8.15 MIKUŁA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL -0.4 -- B.D. Z/3211/19 2021
2 8 s 3 8.96 ROGACZ Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL -0.4 -- GÓRECKA Małgorzata B.D. , Z/10254/21 , 2021 LDK!
3 15 s 3 9.52 WILCZEK Jakub GKS Piast Gliwice 2006 U14 SL -0.4 --
4 19 s 3 9.80 POGONOWSKI Adam GKS Piast Gliwice 2006 U14 SL -0.4 -- LDK!
5 21 s 3 10.39 WARZECHA Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.4 --
6 23 s 3 10.57 CIE¦LA Daniel GKS Piast Gliwice 2006 U14 SL -0.4 --
1 10 s 4 9.10 MIGDALSKI Marcin GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -1.2 --
2 14 s 4 9.48 GŁOWNIA Kacper MCKiS Jaworzno 2007 U14 SL -1.2 -- LDK!
3 20 s 4 10.09 STĘPNIOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL -1.2 -- RZEWNICKI Wiktor Z/4165/19 2023 LDK!
1 2 e 1 9.17 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -1.1 -- # LDK!
2 4 e 1 9.60 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U12 SL -1.1 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
3 5 e 1 9.64 LUBOŃ Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U12 SL -1.1 -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3322/20 2023 LDK!
4 6 e 1 9.65 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -1.1 -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2023 LDK!
5 8 e 1 9.78 GROSS Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -1.1 -- #
6 22 e 1 10.54 BRZˇKALIK Tadeusz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -1.1 -- B.D. Z/4696/22 2022 LDK!
1 14 e 2 10.14 SZOMBARA Miłosz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U12 SL -0.8 -- B.D. Z/2284/20 2022 LDK!
2 16 e 2 10.19 WI¦NIOWSKI Antoni UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL -0.8 -- LDK!
3 22 e 2 10.54 ¦LUZ Gabry¶ GKS Piast Gliwice 2008 U12 SL -0.8 --
4 26 e 2 10.60 PA¦ Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U12 SL -0.8 -- KMAK Angelika # Z/1578/21 2023 LDK!
5 27 e 2 10.63 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -0.8 -- B.D. Z/2283/20 2023 LDK!
6 30 e 2 10.97 KURLEJ Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -0.8 -- RZEWNICKI Wiktor LDK!
7 36 e 2 11.36 ŁAPOT Franciszek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -0.8 -- SITARSKI Michał # Z/1810/19 2022
8 37 e 2 11.38 BAGIŃSKI Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -0.8 -- SITARSKI Michał # Z/1795/19 2022
1 3 e 3 9.28 NOCOŃ Konrad RMKS Rybnik 2008 U12 SL -0.1 -- FOJCIK Dorota
2 10 e 3 9.91 MROWIEC Tomasz MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL -0.1 --
3 11 e 3 9.94 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL -0.1 -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
4 13 e 3 9.97 KOZIOŁ Szymon GKS Piast Gliwice 2008 U12 SL -0.1 -- RAMUS Józef # Z/3304/18 2022 LDK!
5 18 e 3 10.31 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U12 SL -0.1 -- MORKA Piotr # Z/2830/21 2023 LDK!
6 19 e 3 10.36 KIDERYS Olivier MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U12 SL -0.1 --
7 20 e 3 10.43 KOCIK Kamil RMKS Rybnik 2008 U12 SL -0.1 -- FOJCIK Dorota
1 1 e 4 8.78 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -1.2 -- SYZDEK Mariusz # Z/1364/19 2023 LDK!
2 12 e 4 9.95 GUTOWSKI Remigiusz RMKS Rybnik 2008 U12 SL -1.2 -- FOJCIK Dorota
3 21 e 4 10.45 DANILUK Kamil MCKiS Jaworzno 2008 U12 SL -1.2 -- LDK!
4 24 e 4 10.55 MILICZEK Artur UKS Olimp Mazańcowice # 2008 U12 SL -1.2 -- KRUPIŃSKI Piotr Z/6037/21 2022 LDK!
5 28 e 4 10.71 KONOPACKI Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U12 SL -1.2 --
6 40 e 4 11.77 KALINA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -1.2 --
1 7 e 5 9.73 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U12 SL -0.5 -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2023 LDK!
2 9 e 5 9.90 MˇCZKA Aleksander TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -0.5 -- GRUCHEL Marzena # Z/4389/19 2022 LDK!
3 15 e 5 10.17 DROŻNIEWICZ Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -0.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/1721/19 2022 LDK!
4 25 e 5 10.56 LAMPART Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL -0.5 -- PEROŃ Katarzyna # Z/0939/19 2022 LDK!
5 33 e 5 11.18 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL -0.5 -- MARMUR Stanisław # Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
6 38 e 5 11.58 BUCIOR Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -0.5 -- B.D. Z/1816/19 2021
1 17 e 6 10.25 PAWULA Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -0.8 -- RZEWNICKI Wiktor Z/7948/21 2021 LDK!
2 29 e 6 10.91 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -0.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2023 LDK!
3 31 e 6 10.99 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie # 2010 U12 SL -0.8 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/4643/19 2023 LDK!
4 32 e 6 11.12 ŁOPATA Aleksander MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL -0.8 -- LDK!
5 34 e 6 11.30 MOŻDŻONEK Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -0.8 -- SITARSKI Michał # Z/1809/19 2021
6 35 e 6 11.34 JAGIELSKI Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -0.8 -- SPISAK Barbara Z/5195/21 2022 LDK!
7 39 e 6 11.61 NEJMAN Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -0.8 -- B.D. Z/1807/19 2021
100 m M
1 1 s 1 12.09 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U16 SL -0.5 IV # LDK!
2 2 s 1 12.13 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -0.5 IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 12.19 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U16 SL -0.5 IV PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2023 5
4 4 s 1 12.74 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -0.5 V KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2023 BEZ
1 5 s 2 12.91 MALORNY Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -1.0 --
2 6 s 2 13.19 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U14 SL -1.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
3 7 s 2 13.21 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -1.0 -- LDK!
4 8 s 2 14.04 DYBAŁA Michał MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -1.0 -- SZCZYRK Janusz BEZ LDK!
5 9 s 2 14.65 DYMAREK Filip GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -1.0 -- # LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.44 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL II HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 37.87 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL III LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 37.94 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2023 LDK!
4 4 s 1 38.41 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL III
5 5 s 1 40.28 SÓWKA Maciej TL ROW Rybnik 2004 U16 SL IV LDK!
1 6 s 2 40.61 WYDMUCH Kajetan UKS Kusy Warszawa # 2004 U16 MZ V KĘDZIORA Robert # Z/3342/19 2021 LDK!
2 7 s 2 42.18 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK!
3 10 s 2 44.52 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
1 8 s 3 42.34 TRESZCZOTKO Dominik GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL V LDK!
2 9 s 3 42.41 SZWAJNOCH Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL V LDK!
3 11 s 3 47.18 FABI¦ Adam TS AKS Chorzów 2005 U16 SL --
4 12 s 3 48.32 NOWAK Dawid MCKiS Jaworzno 2004 U16 SL --
1 2 s 4 45.25 KLOSE Piotr MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U14 SL -- LDK!
2 3 s 4 45.75 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
3 4 s 4 49.57 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
4 6 s 4 51.58 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U14 SL -- PASZTA Anna # Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
5 9 s 4 52.78 BOROWICZ Adam CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/10777/21 , 2021 BEZ LDK!
6 12 s 4 53.96 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
1 1 s 5 44.07 KLISZ Karol UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL -- LDK!
2 8 s 5 52.20 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 2007 U14 SL -- LDK!
3 11 s 5 53.83 JASITA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL --
4 13 s 5 54.39 FIL Jakub MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/0930/19 2022 BEZ LDK!
5 14 s 5 54.41 JANAS Rafał TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4355/19 2022 BEZ LDK!
1 5 s 6 49.73 BRZOZOWSKI Adam MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL --
2 7 s 6 51.94 CHUDERSKI Adrian MCKiS Jaworzno 2007 U14 SL --
3 10 s 6 53.41 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL -- MORKA Piotr # Z/2823/21 2023 LDK!
4 15 s 6 55.28 BOJDA Arkadiusz LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
5 16 s 6 62.40 KOWOLIK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:41.64 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -- # LDK!
2 2 s 1 1:44.21 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom # 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
3 3 s 1 1:47.44 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:47.94 MˇDRY Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta BEZ LDK!
5 5 s 1 1:48.69 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:48.74 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice # 2007 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur # Z/0136/22 2023 LDK!
7 7 s 1 1:50.35 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 2006 U14 SL -- # LDK!
8 8 s 1 1:53.81 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
9 9 s 1 1:59.87 KOKOSZKA Antoni MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -- LDK!
10 10 s 1 2:21.07 SOBCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL -- MORKA Piotr # Z/2820/21 2023 LDK!
1 1 s 2 1:29.44 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL --
2 2 s 2 1:29.46 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL III GAJEWSKI Wojciech # LDK!
3 3 s 2 1:31.36 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
4 4 s 2 1:33.11 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
5 5 s 2 1:33.67 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL IV LDK!
6 6 s 2 1:43.25 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
7 7 s 2 1:43.48 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
8 8 s 2 1:45.08 KĘDZIOR Marcin LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL --
1000 m M
1 1 s 1 3:03.59 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/1026/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:17.17 SZEPS Jan CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -- CIUK Marek Z/1526/19 2019
3 3 s 1 3:47.44 HARWIG Dawid MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL --
Wzwyż M
1 f 1 1.45 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -- # LDK!
2 f 1 1.40 MUSIAŁ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0937/20 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.35 PAŁASZ Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4598/19 2020 BEZ LDK!
4 f 1 1.15 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- #
5 f 1 1.00 PACHE Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL --
1 f 2 1.55 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -- # LDK!
2 f 2 1.40 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2023
W dal M
1 f 1 6.15 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL +0.8 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
2 f 1 4.88 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +0.4 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.15 FILIPIEC Kacper MKS Iskra Pszczyna 2008 U12 SL 0.0 -- BIELA Monika # Z/3856/19 2021 LDK!
2 f 1 4.06 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1294/21 , 2023 LDK!
3 f 1 4.02 STAWOWY Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U12 SL 0.0 -- PASZTA Anna # Z/4166/19 2023 LDK!
4 f 1 3.84 WÓJCIK Michał TS AKS Chorzów 2008 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena # Z/4391/19 2022 LDK!
5 f 1 3.82 STRUZIK Mateusz RMKS Rybnik 2009 U12 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota
6 f 1 3.78 MYSZOR Hubert RMKS Rybnik 2009 U12 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota # Z/4418/20 2023 LDK!
7 f 1 3.75 TISZBIEREK Borys GKS Piast Gliwice 2008 U12 SL 0.0 -- # LDK!
8 f 1 3.66 BARANOWSKI Jan MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1580/21 2022 LDK!
9 f 1 3.64 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/4312/18 2022 BEZ LDK!
10 f 1 3.63 NOWAK Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara # Z/3694/19 2023
11 f 1 3.57 KUREK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1793/19 2021
12 f 1 3.57 ZAJˇC Bartosz TS AKS Chorzów 2009 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena # Z/2851/20 2022 LDK!
13 f 1 3.55 LEWANDOWICZ Mateusz GKS Piast Gliwice 2008 U12 SL 0.0 -- LDK!
14 f 1 3.50 KRYCA Kacper TS AKS Chorzów 2009 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena # Z/4388/19 2022 LDK!
15 f 1 3.50 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
16 f 1 3.50 KRUZEL Tomasz TS AKS Chorzów 2008 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/4393/19 2021 BEZ LDK!
17 f 1 3.40 ŻURAWIK Konrad MCKiS Jaworzno 2008 U12 SL 0.0 --
18 f 1 3.38 WRÓBLEWSKI Maksymilian GKS Piast Gliwice 2008 U12 SL 0.0 -- # LDK!
19 f 1 3.37 MUSIOŁ Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 --
20 f 1 3.34 RYNDAK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 --
21 f 1 3.32 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U12 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1590/21 2023 LDK!
22 f 1 3.24 DZWONEK Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL 0.0 --
23 f 1 2.80 BABIARZ Jakub GKS Piast Gliwice 2009 U12 SL 0.0 -- RAMUS Józef # Z/0124/21 2022 LDK!
1 f 2 5.50 OGIEGŁO Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL 0.0 -- LDK!
2 f 2 5.30 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 2006 U14 SL 0.0 -- LDK!
3 f 2 4.83 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
4 f 2 4.45 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
5 f 2 3.85 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie # 2007 U14 SL 0.0 -- # LDK!
6 f 2 3.72 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL 0.0 -- #
7 f 2 3.70 STRYCZEK Mikołaj MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL 0.0 --
8 f 2 3.08 ZAJDA Tymoteusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL 0.0 -- #
Kula (5) M
1 f 1 10.48 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
2 f 1 10.21 KRĘŻEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL -- LDK!
3 f 1 9.36 CHOWANIAK Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -- # LDK!
4 f 1 9.31 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL -- LDK!
5 f 1 8.57 NOWAK Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- LDK!
6 f 1 7.36 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/2651/20 , 2021 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 47.50 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/1363/19 2022 LDK!
2 f 1 40.00 JURA Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- CIUK Marek # Z/4619/19 2020 BEZ LDK!
3 f 1 39.50 KOS Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U14 SL --
4 f 1 39.50 GIESZCZYK Tymon GKS Piast Gliwice 2006 U14 SL --
5 f 1 38.50 ADAMUSZEK Jakub MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL --
6 f 1 38.00 JA¦KIEWICZ Miłosz GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -- LDK!
7 f 1 38.00 DROŻNIAK Antoni TL Athletics Jastrzębie # 2006 U14 SL -- B.D. # LDK!
8 f 1 35.50 PIECYK Wiktor TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4353/19 2022 BEZ LDK!
9 f 1 35.00 MROZEK Łukasz GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL --
10 f 1 34.50 WOJCIECHOWSKI Michal TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4383/19 2021 BEZ LDK!
11 f 1 34.00 JUSZCZYK Oskar LKS Gol-Start Częstochowa # 2007 U14 SL -- RUSZEL Piotr # Z/4819/22 2022 LDK!
12 f 1 34.00 WOJACZEK Remigiusz TL Athletics Jastrzębie # 2006 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # LDK!
13 f 1 30.50 OLEJNICZAK-JASICKI Szymon GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -- LDK!
14 f 1 29.50 HEBA Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- #
15 f 1 27.50 CENDROWSKI Marcel GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -- RAMUS Józef # Z/3298/18 2022 LDK!
16 f 1 27.00 PAŁKA Bartosz GKS Piast Gliwice 2006 U14 SL --
17 f 1 22.00 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/3783/20 , 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 39.82 LISAK Jakub MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U16 SL V LDK!
2 f 1 33.96 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
3 f 1 33.16 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U16 SL -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 29.71 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3425/19 2022 5 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 26.602328062057 sekund