Zgorzelec 08.06.2019
Memoriał Jana Krzyżaka i Michała Kordy [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.14 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U18 ZP +0.6 III B.D. # Z/4749/17 2023 LDK!
2 2 s 1 13.74 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +0.6 IV #
200 m K
1 1 s 1 27.13 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U18 ZP +2.7 III B.D. # Z/4749/17 2023 LDK!
2 2 s 1 28.03 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +2.7 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
3 4 s 1 28.53 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +2.7 V B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!
1 3 s 2 28.43 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +0.8 IV #
2 5 s 2 28.92 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 2005 U16 DS +0.8 V ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2024 LDK!
3 6 s 2 31.47 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS +0.8 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 70.85 ZIELONKO Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0653/19 2021 LDK!
2 2 s 1 72.24 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2021 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:26.12 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:28.42 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!
3 3 s 1 2:35.83 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:52.19 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2021 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
2 2 s 1 15.33 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +2.1 II MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
3 1 s 1 15.93 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 2002 U18 DS +2.1 III LDK!
  s 1 DNF BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +2.1 --
100 m pł K
1 3 s 1 15.20 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS +2.1 II MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 64.20 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
2 2 s 1 68.38 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK!
3 3 s 1 68.42 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U18 DS III GIERCZYK Estera 3 LDK!
4 5 s 1 74.96 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
1 4 s 2 74.16 WO¬NIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK!
2 6 s 2 77.84 RYNKIEIWCZ Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK!
3 7 s 2 81.32 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.62 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II
2 f 1 1.60 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS III
3 f 1 1.50 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 2002 U18 DS IV LDK!
3 f 1 1.50 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB IV
5 f 1 1.45 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
5 f 1 1.45 WRZESIŃSKA Zuzanna MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS IV
7 f 1 1.35 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
8 f 1 1.20 AMBROŻEWICZ Justyna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2005 U16 DS --
Tyczka K
1 f 1 2.04 ANYSZCZY Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V LDK!
  f 1 NM RYNKIEIWCZ Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK!
W dal K
1 f 1 5.52 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +1.3 II B.D.
2 f 1 5.28 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U20 DS +2.0 III
3 f 1 4.87 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U20 DS +1.0 IV
4 f 1 4.56 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +1.2 V B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!
5 f 1 4.54 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +0.8 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK!
6 f 1 4.47 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 2005 U16 DS +0.7 -- ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2024 LDK!
7 f 1 4.35 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS 0.0 --
8 f 1 4.29 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS +0.9 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK!
9 f 1 3.93 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +1.4 --
10 f 1 3.30 WRZESIŃSKA Zuzanna MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS +1.6 --
Trójskok K
1 f 1 10.98 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +4.6 III
2 f 1 10.51 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U20 DS +2.6 IV
3 f 1 10.44 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U18 DS +1.7 IV GIERCZYK Estera 3 LDK!
4 f 1 10.05 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS +1.3 --
5 f 1 9.29 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +2.0 --
  f 1 NM STRZAŁKA Julia WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U20 DS 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 10.90 SENKOWSKA Karolina O¦ AZS Poznań # 2002 U18 WP IV BIERNACKI Jacek B.D. # Z/2924/17 2024
2 f 1 10.77 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków # 2002 U18 MA IV MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2023 LDK!
3 f 1 9.54 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS --
4 f 1 8.88 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V LDK!
5 f 1 6.81 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS --
6 f 1 5.34 AWREJCEWICZ Hanna MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -- LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.57 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
2 f 1 11.04 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3
3 f 1 9.38 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 1999 U23 DS --
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.54 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS IV KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0641/19 , 2024 LDK!
2 f 1 27.19 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB V LDK!
3 f 1 25.16 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V LDK!
4 f 1 23.24 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
5 f 1 20.19 KURASIEWICZ Marta MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS --
6 f 1 17.15 AWREJCEWICZ Hanna MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 48.52 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
2 f 1 36.52 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław # , Z/2161/16 , 2022 LDK!
3 f 1 31.75 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK!
Młot (3) K
1 f 1 56.67 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS I KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław # , Z/2161/16 , 2022 LDK!
2 f 1 47.48 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS III LDK!
3 f 1 46.66 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS III B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2021 3 LDK!
4 f 1 45.80 SENKOWSKA Karolina O¦ AZS Poznań # 2002 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. # Z/2924/17 2024
5 f 1 45.00 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III
6 f 1 42.01 DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III LDK!
7 f 1 33.55 MATJEJÓS Anna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- # LDK!
1 f 2 35.76 DWORNIKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2004 U16 DS IV B.D. 5 LDK!
2 f 2 33.09 SOWA Angelika MLKS Echo Twardogóra 2005 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/3771/19 2020 LDK!
3 f 2 32.55 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V LDK!
4 f 2 31.50 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS V URBATZKA Natalia # Z/3925/17 2022 BEZ LDK!
5 f 2 30.82 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS V
6 f 2 24.36 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
7 f 2 23.03 KURASIEWICZ Marta MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS --
8 f 2 22.49 SARZYŃSKA Amelia MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- # LDK!
  f 2 NM MRÓZ Angelika MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- LDK!
Młot (4) K
1 f 1 47.02 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U20 LB II
2 f 1 40.75 CIE¦LAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB III
3 f 1 34.60 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U20 DS IV WODNICKI Łukasz
Oszczep (500) K
1 f 1 42.96 RZE¬NICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS II WOCHNA Robert Z/2812/17 2023 2 LDK!
2 f 1 41.66 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2023 2 LDK!
3 f 1 38.63 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków # 2002 U18 MA III MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2023 LDK!
4 f 1 28.74 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U18 DS -- LDK!
5 f 1 28.63 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0533/19 2023 LDK!
6 f 1 27.87 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U18 DS -- LDK!
7 f 1 26.23 SIKORA Iga MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U18 DS -- LDK!
8 f 1 15.17 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS --
Oszczep (600) K
1 f 1 34.39 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 1999 U23 DS --
100 m M
1 1 s 1 11.51 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS +2.3 III ROŻEJ Marek B.D. # Z/5139/18 2024 LDK!
2 2 s 1 11.73 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +2.3 III WOSIEK Jacek BEZ LDK!
3 3 s 1 11.82 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS +2.3 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
4 4 s 1 12.04 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +2.3 -- B.D. 3
5 8 s 1 12.63 SIWEK Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS +2.3 -- LDK!
1 5 s 2 12.25 SCHILBERG Maksymilian MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS +1.1 -- LDK!
2 6 s 2 12.28 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS +1.1 V LDK!
3 7 s 2 12.33 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS +1.1 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
4 9 s 2 12.76 FORMICKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2005 U16 DS +1.1 -- LDK!
5 10 s 2 13.35 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +1.1 --
200 m M
1 1 s 1 23.37 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS +0.7 III URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3
2 2 s 1 24.97 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS +0.7 -- LDK!
3 3 s 1 25.22 SIWEK Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS +0.7 -- LDK!
1 4 s 2 25.77 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -0.1 -- LDK!
2 5 s 2 25.90 SCHILBERG Maksymilian MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -0.1 -- LDK!
3 6 s 2 27.73 FORMICKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2005 U16 DS -0.1 -- LDK!
4 7 s 2 27.92 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -0.1 --
400 m M
1 1 s 1 50.71 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS III URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3
2 2 s 1 52.47 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
3 3 s 1 53.87 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:05.47 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS IV URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
2 2 s 1 2:14.71 WI¦NIEWSKI Kryspin MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS --
3 3 s 1 2:16.43 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U18 DS -- BIALIC Katarzyna 5 LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 19.34 ROMANOWSKI Filip WKS ¦l±sk Wrocław # 2004 U16 DS +2.3 -- WYROBA Piotr SIERADZKI Andrzej # Z/0732/18, Z/0732/18 2023, 2024
2 s 1 20.92 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +2.3 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2023 BEZ LDK!
3 s 1 21.72 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS +2.3 -- ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.90 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.7 II KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK!
2 2 s 1 15.90 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +0.7 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
3 3 s 1 16.63 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS +0.7 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
400 m pł J MŁ M
3 3 s 1 59.57 BŁASZCZYK Gaspar MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS IV
4 4 s 1 59.76 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS IV PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.13 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I
2 2 s 1 58.63 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS III B.D. 3
Wzwyż M
1 f 1 1.94 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB III
2 f 1 1.90 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U18 DS III
3 f 1 1.74 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM V KAŃSKI Ryszard # Z/3035/19 2024 LDK!
4 f 1 1.70 BAŁUT Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS -- #
5 f 1 1.70 ROMANOWSKI Filip WKS ¦l±sk Wrocław # 2004 U16 DS V WYROBA Piotr SIERADZKI Andrzej # Z/0732/18, Z/0732/18 2023, 2024
6 f 1 1.45 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.84 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS III LDK!
2 f 1 3.44 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # 4 LDK!
W dal M
1 f 1 7.10 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -0.5 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2024
2 f 1 6.45 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.7 III B.D. 3
3 f 1 5.84 BRUDŁO Wiktor ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +0.7 --
4 f 1 5.14 GAWŁOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +3.9 --
5 f 1 5.09 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +1.3 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 4.80 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS +2.3 -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.77 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP +1.8 II
2 f 1 13.30 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS +0.7 III URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
3 f 1 11.56 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS +2.0 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.16 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK!
2 f 1 15.23 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!
3 f 1 12.57 STĘŻYCKI Nikodem ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB IV
4 f 1 12.22 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V LDK!
5 f 1 10.21 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB --
  f 1 NM KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2023
Kula (6) M
1 f 1 16.67 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I LDK!
2 f 1 15.93 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB II WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2023 1
3 f 1 13.23 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U20 DS III
4 f 1 11.67 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS IV LDK!
5 f 1 8.75 NIEDO¦PIAŁ Marcelin MKL 12 Jelenia Góra 2001 U20 DS --
Dysk (1) M
1 f 1 48.61 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS II ŁO¦ Dariusz Z/1347/18 2024 LDK!
2 f 1 47.40 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin # 2004 U16 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/3628/18 2024 LDK!
3 f 1 34.66 CIE¦LIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS V #
4 f 1 34.01 MAŁY Samuel MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS V LDK!
5 f 1 30.70 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 28.40 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.69 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK!
2 f 1 38.66 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS IV LDK!
3 f 1 37.58 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS IV ŁO¦ Dariusz Z/1347/18 2024 LDK!
4 f 1 35.59 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB IV
5 f 1 31.32 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz 5 LDK!
6 f 1 26.10 ULIKOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.71 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I LDK!
2 f 1 47.94 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U20 DS II
  f 1 NM KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2000 U20 DS --
Dysk (2) M
1 f 1 50.10 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023
Młot (5) M
1 f 1 56.45 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!
2 f 1 46.07 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS IV LDK!
3 f 1 37.92 POLOWY Klaudiusz MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS --
4 f 1 37.02 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin # 2004 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/3628/18 2024 LDK!
1 f 2 35.07 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V LDK!
2 f 2 29.37 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2023 LDK!
3 f 2 28.58 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK!
4 f 2 26.27 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/1347/18 2024 LDK!
5 f 2 26.00 OBUCHOWSKI Konrad MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- FLOREK Dariusz BEZ LDK!
6 f 2 24.00 CIE¦LIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -- #
7 f 2 22.60 MAŁY Samuel MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -- LDK!
Młot (6) M
1 f 1 36.70 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS IV LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 52.51 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław 1998 U23 DS II
Oszczep (600) M
1 f 1 29.44 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 51.69 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1037/16 2023 3 LDK!
2 f 1 48.81 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS IV B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2022 4 LDK!
3 f 1 39.31 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2024 BEZ
4 f 1 34.92 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- KWIECIŃSKI Rafał BEZ LDK!
5 f 1 32.36 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz 5 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 53.36 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
2 f 1 33.04 NIED¬WIECKI Krystian ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB --
3 f 1 32.23 NIEDO¦PIAŁ Marcelin MKL 12 Jelenia Góra 2001 U20 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.6408979892731 sekund