Bielsko-Biała 08.06.2019
18. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.30 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U14 SL +1.5 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 3 s 1 8.44 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +1.5 -- PRENCEL Piotr # Z/5604/18 2023 5 LDK!
4 6 s 1 8.60 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL +1.5 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
5 7 s 1 8.61 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U14 SL +1.5 -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
7 11 s 1 8.65 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD +1.5 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2023 LDK!
8 14 s 1 8.80 SCHEIBEL Julia LKS Pszczyna 2006 U14 SL +1.5 -- KŁÓSKA Karolina LDK!
1 4 s 2 8.53 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +0.7 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
2 18 s 2 8.88 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL +0.7 -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
4 21 s 2 8.99 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U14 SL +0.7 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
1 2 s 3 8.38 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U14 MA +1.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
2 8 s 3 8.63 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U14 SL +1.2 -- KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
3 19 s 3 8.93 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL +1.2 -- #
5 32 s 3 9.29 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL +1.2 -- LDK!
6 35 s 3 9.35 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +1.2 -- JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
7 36 s 3 9.40 PRZE¬DZING Hanna TL ROW Rybnik 2006 U14 SL +1.2 -- LDK!
8 38 s 3 9.42 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U14 SL +1.2 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
1 16 s 4 8.87 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL +0.7 -- #
2 26 s 4 9.09 ZIELKE Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL +0.7 -- #
3 27 s 4 9.13 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +0.7 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
4 40 s 4 9.55 PIWOWARCZYK Maja MOSM Tychy 2006 U14 SL +0.7 -- #
6 42 s 4 9.76 GRUCA Julia TS AKS Chorzów 2007 U14 SL +0.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/4381/19 2021 BEZ LDK!
7 44 s 4 10.03 LIPNICKA Agnieszka MOSM Tychy 2007 U14 SL +0.7 -- GAWLINA Józef # Z/2941/19 2023
1 16 s 5 8.87 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL +0.7 -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
2 24 s 5 9.03 IRZYKOWSKA Julia BKL Bełchatów 2006 U14 LD +0.7 --
4 39 s 5 9.50 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL +0.7 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
5 45 s 5 10.08 SĘDZIAK Wiktoria MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL +0.7 -- LDK!
6 46 s 5 10.10 CZAPLA Oliwia TS AKS Chorzów 2007 U14 SL +0.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/4371/19 2021 BEZ LDK!
7 48 s 5 11.68 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +0.7 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
1 8 s 6 8.63 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD +1.4 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
2 13 s 6 8.73 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U14 MA +1.4 -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
3 20 s 6 8.96 BIAŁOBRZEWSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +1.4 -- LDK!
4 29 s 6 9.21 TOMASZEK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +1.4 --
5 30 s 6 9.28 WRONA Zuzanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL +1.4 -- # LDK!
6 33 s 6 9.34 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U14 MA +1.4 -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
7 47 s 6 10.30 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA +1.4 -- LDK!
1 12 s 7 8.71 ROPSKA Nikola LKS Orzeł Kozy 2007 U14 SL +1.2 --
2 15 s 7 8.81 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U14 SL +1.2 -- RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
3 25 s 7 9.05 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2021 LDK!
4 28 s 7 9.16 CZARNECKA Roksana RMKS Rybnik # 2007 U14 SL +1.2 -- # LDK!
5 37 s 7 9.41 PIECZKA Katarzyna LKS Pszczyna 2007 U14 SL +1.2 -- LDK!
6 43 s 7 9.87 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +1.2 -- JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
1 1 e 1 8.56 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL +1.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 3 e 1 8.99 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +1.4 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
3 4 e 1 9.09 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U12 MA +1.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
4 7 e 1 9.32 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +1.4 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
5 13 e 1 9.52 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL +1.4 -- # LDK!
6 17 e 1 9.75 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +1.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
7 18 e 1 9.81 DĘBOWSKA Oliwia BKL Bełchatów 2008 U12 LD +1.4 -- LDK!
1 4 e 2 9.09 HELLER Lena LKS Orzeł Kozy 2008 U12 SL +1.5 -- HARAT Beata Z/4576/19 2022 BEZ LDK!
2 6 e 2 9.23 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.5 -- GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
3 7 e 2 9.32 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 2008 U12 SL +1.5 -- LDK!
4 11 e 2 9.36 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA +1.5 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
5 15 e 2 9.66 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U12 SL +1.5 -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
6 19 e 2 9.83 PUDŁOWSKA Amelia TS AKS Chorzów 2009 U12 SL +1.5 -- GRUCHEL Marzena Z/4359/19 2022 BEZ LDK!
2 24 e 3 10.23 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +0.8 -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2023 LDK!
3 25 e 3 10.33 WOLNA Martyna BKL Bełchatów 2009 U12 LD +0.8 -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
4 28 e 3 10.57 GŁĘDEK Roksana MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL +0.8 -- LDK!
5 30 e 3 11.19 JAMRÓŻ Faustyna ULKS Bielgim Bielany 2008 U12 MA +0.8 --
1 9 e 4 9.34 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL +1.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
2 9 e 4 9.34 ZIOBRO Anna KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL +1.8 -- LDK!
3 12 e 4 9.43 ROGALA Victoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U12 SL +1.8 --
4 16 e 4 9.70 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U12 MA +1.8 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
5 21 e 4 10.06 TARABURA Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL +1.8 --
6 27 e 4 10.56 GNIEWEK Martyna UKS Wisła 2008 U12 SL +1.8 -- B.D. BEZ
7 31 e 4 11.20 AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 2008 U12 MA +1.8 --
1 14 e 5 9.55 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD +0.3 -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
3 22 e 5 10.18 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA +0.3 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
4 23 e 5 10.20 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U12 SL +0.3 -- LDK!
5 26 e 5 10.42 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2023 LDK!
6 29 e 5 10.90 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U12 SL +0.3 -- KUZAK Piotr # Z/2600/19 2023 LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.36 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 2001 U20 MA +2.5 II
2 2 s 1 13.49 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +2.5 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 15.12 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA +2.5 -- MUNIAK Michał # Z/0363/16 2023 BEZ
2 19 s 4 14.57 LORAŃCZYK Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.7 -- LDK!
1 1 s 5 12.59 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP +1.1 II B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2023
2 2 s 5 12.69 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 2004 U16 SL +1.1 II FOJCIK Dorota 2 LDK!
4 4 s 5 13.26 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA +1.1 IV
6 12 s 5 14.03 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik # 2005 U16 SL +1.1 V
2 9 s 6 13.78 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.3 IV LDK!
3 10 s 6 13.84 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA +1.3 V ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2020 BEZ
5 15 s 6 14.13 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA +1.3 V
6 16 s 6 14.14 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA +1.3 V ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
3 13 s 7 14.10 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL +2.0 V JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2021 LDK!
4 14 s 7 14.11 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U16 MA +2.0 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
5 17 s 7 14.26 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +2.0 V JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2022 LDK!
6 21 s 7 14.59 MAJDAK Wiktoria MKS Żywiec 2005 U16 SL +2.0 -- FIJAK Krystyna Z/5027/18 2021 5
1 1 e 1 11.59 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK +4.0 M KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 2 e 1 11.69 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL +4.0 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
3 3 e 1 11.79 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +4.0 M KNULL Mariusz 2 LDK!
4 4 e 1 12.04 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +4.0 I STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
5 5 e 1 12.09 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL +4.0 I
6 6 e 1 12.24 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +4.0 II
1 9 e 2 12.36 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +2.7 II #
2 10 e 2 12.42 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 2001 U20 MA +2.7 II
3 11 e 2 12.77 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL +2.7 III
4 11 e 2 12.77 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL +2.7 III
5 13 e 2 12.86 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +2.7 III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
6 14 e 2 13.04 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +2.7 III
1 16 e 3 13.13 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA +2.2 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
2 20 e 3 13.31 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U20 MA +2.2 IV MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
3 20 e 3 13.31 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL +2.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
4 22 e 3 13.35 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik 2002 U18 SL +2.2 IV LDK!
1 7 e 4 12.30 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA +1.4 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023 110
2 15 e 4 13.05 LEGIECKA Kamila UKS Żaczek Połaniec # 2002 U18 SK +1.4 III WAWRZKIEWICZ Agnieszka # 4 LDK!
3 18 e 4 13.19 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL +1.4 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
4 24 e 4 13.54 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL +1.4 IV
5 26 e 4 13.63 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL +1.4 IV KUZAK Piotr # Z/0927/18 2023 4
6 27 e 4 13.69 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL +1.4 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
7 27 e 4 13.69 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +1.4 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2022 3 LDK!
1 22 e 5 13.35 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL +1.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
2 25 e 5 13.61 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +1.8 IV KOBĘDZA Jan 5 LDK!
3 29 e 5 13.77 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.8 IV LDK!
4 32 e 5 14.03 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +1.8 --
1 17 e 6 13.14 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +2.2 III KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
3 30 e 6 13.86 ZAKRZEWSKA Dominika GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +2.2 -- LDK!
4 31 e 6 13.92 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 1990 Sen ZP +2.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2023 BEZ
5 33 e 6 14.20 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL +2.2 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
6 34 e 6 14.49 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U18 SL +2.2 -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2023
7 35 e 6 14.76 PROKOPIUK Marta GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +2.2 -- LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.17 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +3.0 I STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
2 2 s 1 24.86 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL +3.0 I
3 3 s 1 25.18 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +3.0 II
4 4 s 1 25.60 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +3.0 II #
5 12 s 1 26.93 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 1997 U23 SL +3.0 III
1 6 s 2 26.02 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 2001 U20 MA +2.9 II
2 7 s 2 26.03 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL +2.9 II
3 8 s 2 26.31 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +2.9 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
4 9 s 2 26.43 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U20 SL +2.9 III #
5 10 s 2 26.64 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +2.9 III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
6 13 s 2 26.96 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +2.9 III
1 11 s 3 26.84 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL +2.9 III
2 16 s 3 27.66 LEGIECKA Kamila UKS Żaczek Połaniec # 2002 U18 SK +2.9 IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka # 4 LDK!
3 15 s 3 27.66 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL +2.9 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
4 17 s 3 27.91 LEGASZEWSKA Maria KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +2.9 IV JOPEK Mateusz B.D. # Z/1426/17 2022
5 18 s 3 27.98 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA +2.9 IV GIZA Andrzej # Z/1955/17 2023 4
6 19 s 3 28.02 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U20 MA +2.9 IV MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
1 20 s 4 28.35 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA +1.6 IV KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
2 21 s 4 28.70 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +1.6 -- KOBĘDZA Jan 5 LDK!
3 23 s 4 28.92 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL +1.6 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
4 26 s 4 29.29 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL +1.6 -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2021 4
5 27 s 4 29.48 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +1.6 --
1 24 s 5 29.05 KONIOR Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.9 V LDK!
2 28 s 5 29.69 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.9 -- LDK!
3 30 s 5 29.98 KRAWCZYK Maja GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL +1.9 V LDK!
4 31 s 5 30.14 ZAKRZEWSKA Dominika GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +1.9 -- LDK!
3 22 s 6 28.89 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL +1.1 -- KUZAK Piotr # Z/0927/18 2023 4
4 25 s 6 29.27 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA +1.1 --
5 29 s 6 29.90 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U18 SL +1.1 -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2023
300 m K
1 1 s 1 40.45 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP -- B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2023
3 3 s 1 45.49 MADEJ Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL IV
4 5 s 1 46.19 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U16 SL IV SYSAK Tomasz 5 LDK!
1 4 s 2 45.97 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL IV LDK!
2 6 s 2 46.24 GIBIEC Pola MUKS SZS Cieszyn 2005 U16 SL IV #
4 8 s 2 47.14 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL V LDK!
5 10 s 2 49.88 DORULOK Kinga MUKS SZS Cieszyn 2005 U16 SL --
1 2 s 3 46.34 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 3 s 3 47.38 PODOLSKA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL V LDK!
3 4 s 3 51.17 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
4 6 s 3 52.32 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
5 19 s 3 60.14 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
1 8 s 4 52.64 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
2 11 s 4 54.29 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -- # LDK!
3 14 s 4 55.94 ANTONOWICZ Nadia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U12 SL --
4 20 s 4 60.63 DĘBOWSKA Oliwia BKL Bełchatów 2008 U12 LD -- LDK!
5 21 s 4 65.15 WOLNA Martyna BKL Bełchatów 2009 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
6 22 s 4 72.18 JAMRÓŻ Faustyna ULKS Bielgim Bielany 2008 U12 MA --
2 7 s 5 52.53 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
3 10 s 5 54.04 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U12 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2022 LDK!
5 13 s 5 55.56 TARABURA Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL --
6 16 s 5 57.61 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U12 SL -- LDK!
7 23 s 5 73.25 AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 2008 U12 MA --
1 5 s 6 51.57 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U12 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4551/19 2023 LDK!
2 9 s 6 52.79 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
3 15 s 6 57.29 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2023 LDK!
4 17 s 6 58.36 ZYGMUNT Gaja MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL --
5 18 s 6 58.85 BARAŃSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL --
1 1 e 1 43.60 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
2 2 e 1 44.76 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
3 4 e 1 45.27 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL IV SPISAK Barbara # 4 LDK!
4 5 e 1 45.83 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
6 8 e 1 46.93 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U14 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
1 3 e 2 45.12 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U14 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
2 7 e 2 46.62 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
3 10 e 2 47.23 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL V #
4 12 e 2 47.32 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U14 SL V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
5 14 e 2 48.12 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL V LDK!
6 20 e 2 48.80 PRZE¬DZING Hanna TL ROW Rybnik 2006 U14 SL -- LDK!
1 17 e 3 48.31 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2023 LDK!
2 18 e 3 48.36 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U14 SL V # LDK!
3 19 e 3 48.63 KUSZYK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1939/19 2022 BEZ LDK!
4 21 e 3 48.91 LEGUT Martyna LKS Orzeł Kozy 2007 U14 SL -- HARAT Beata Z/4584/19 2020 BEZ LDK!
5 23 e 3 49.27 ZIELKE Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL -- #
6 24 e 3 49.32 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
1 15 e 4 48.22 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL V #
2 26 e 4 49.85 ŁUKASZCZUK Zuzanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL -- # LDK!
3 29 e 4 52.64 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
4 30 e 4 53.93 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna # 2007 U14 SL -- # LDK!
5 34 e 4 57.39 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
1 11 e 5 47.30 WRÓBEL Julia LKS Pszczyna 2006 U14 SL V LDK!
2 27 e 5 50.22 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U14 SL -- FIJAK Krystyna # Z/1075/20 2022 LDK!
3 32 e 5 56.30 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
4 33 e 5 57.17 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
5 35 e 5 58.33 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 2007 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3324/18 2022 BEZ
1 9 e 6 47.02 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
2 16 e 6 48.29 HANDZLIK Paulina LKS Orzeł Kozy 2007 U14 SL V
3 22 e 6 48.93 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL -- # LDK!
4 28 e 6 51.16 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
5 31 e 6 54.69 PIECUCH Anna MKS Żywiec 2007 U14 SL -- B.D. LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.48 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL II
2 2 s 1 60.85 BANA¦ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA III PA¦ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
3 4 s 1 61.63 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
4 5 s 1 61.93 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL III
5 6 s 1 62.46 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U18 SL IV LDK!
6 8 s 1 63.82 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL IV LDK!
1 7 s 2 63.16 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU IV BONK Stanisław
2 9 s 2 63.92 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL IV
3 10 s 2 65.31 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
4 11 s 2 65.52 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL --
5 12 s 2 65.54 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
6 13 s 2 67.53 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
2 14 s 3 69.14 SZYSZKA Martyna GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- LDK!
3 15 s 3 71.35 WODNICKA Julia GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef 5 LDK!
600 m K
2 3 s 1 1:40.80 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2023 LDK!
4 5 s 1 1:42.40 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
7 8 s 1 1:50.64 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz # 2004 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan # Z/4872/18 2020 LDK!
8 10 s 1 1:58.28 LISOWSKA Daria MOSM Tychy 2005 U16 SL --
9 12 s 1 2:05.49 KORZONEK Martyna LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL --
4 13 s 2 2:41.79 MĘDRZAK Weronika ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA --
5 14 s 2 3:01.26 NOWAK Alicja ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA --
  s 2 DNF MACIˇG Alicja ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA --
800 m K
1 1 s 1 2:13.20 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II
2 2 s 1 2:16.10 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL II #
3 3 s 1 2:17.26 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 2:17.30 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL II LDK!
5 5 s 1 2:19.33 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL III
6 6 s 1 2:19.62 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL III LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
7 7 s 1 2:19.66 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!
2 9 s 2 2:30.05 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/1005/13 2021 3
3 10 s 2 2:30.43 HRUBY Anna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA --
4 11 s 2 2:45.18 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- LDK!
5 12 s 2 3:00.28 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
1500 m K
1 1 s 1 4:53.04 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U20 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
2 2 s 1 4:59.75 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
3 3 s 1 5:02.90 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U18 MA IV KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2020 3 LDK!
4 4 s 1 5:07.67 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
5 5 s 1 5:10.17 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL --
6 6 s 1 5:10.60 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL --
7 7 s 1 5:11.17 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
8 8 s 1 5:13.03 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
9 9 s 1 5:14.27 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 2002 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2022 4 LDK!
11 11 s 1 5:28.11 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL --
13 13 s 1 5:45.96 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 1999 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2022
14 14 s 1 5:49.98 KONDOSZEK Roksana MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL --
  s 1 DNF STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
80 pł K
1 1 s 1 12.77 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL +1.2 III OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
3 3 s 1 13.45 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +1.2 IV LDK!
4 4 s 1 14.78 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U16 SL +1.2 V SYSAK Tomasz 5 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.88 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -0.4 I GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
2 2 s 1 14.47 ROMASZKO Monika KS Agros Zamo¶ć 2002 U18 LU -0.4 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2023 LDK!
3 3 s 1 14.59 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -0.4 II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK!
4 4 s 1 16.75 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -0.4 III B.D. B.D. LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.24 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP +1.5 I B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2023
2 2 s 1 14.40 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA +1.5 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023
3 3 s 1 14.48 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA +1.5 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
4 4 s 1 15.56 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA +1.5 II GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
5 5 s 1 15.74 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +1.5 II MEHLICH Ronald B.D. # Z/2036/17 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków # 2003 U18 MA III B.D. 3 LDK!
2 f 1 1.45 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U18 SL IV
3 f 1 1.40 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 2003 U18 SL -- LDK!
3 f 1 1.40 GUZ Matylda KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -- ZAPART Stanisław Z/0003/17 2020 LDK!
5 f 1 1.35 KRZU¦ Laura MKS Żywiec 2002 U18 SL -- FIJAK Krystyna BEZ
1 f 2 1.60 KU¬NIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA III DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3049/18 2023 4 115
2 f 2 1.55 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
4 f 2 1.45 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków # 2003 U18 MA IV B.D. 3 LDK!
5 f 2 1.45 STEFANIAK Natalia RMKS Rybnik 2004 U16 SL IV FOJCIK Dorota Z/2508/18 2023 5 LDK!
6 f 2 1.35 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.75 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023 148
2 f 1 2.85 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 2003 U18 SL III
3 f 1 2.45 CHRAPEK Kamila MKS Ustroń 2003 U18 SL IV
  f 1 NM GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U18 SL -- #
W dal K
1 f 1 4.97 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków # 2003 U18 MA +1.6 IV B.D. 3 LDK!
2 f 1 4.96 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U16 MA +3.2 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
3 f 1 4.90 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +1.1 IV LDK!
6 f 1 4.55 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA +4.9 V
7 f 1 4.43 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA +1.8 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2020 BEZ
8 f 1 4.41 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA +2.3 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
9 f 1 4.32 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.5 -- LDK!
10 f 1 4.26 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA +1.7 --
13 f 1 3.36 MACIˇG Alicja ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA +1.0 --
14 f 1 3.32 NOWAK Alicja ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA +2.0 --
15 f 1 3.14 MĘDRZAK Weronika ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA +0.8 --
  f 1 NM WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
1 f 2 5.55 WAWROWSKA Emilia O¦ AZS Poznań # 2003 U18 WP +2.9 II DMP KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2023 LDK! 95
2 f 2 5.13 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U18 SL +4.5 III BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
3 f 2 5.08 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA +3.4 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
4 f 2 5.05 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +1.0 IV JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
5 f 2 5.02 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +2.4 IV DMP DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK! 61
6 f 2 4.89 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA +3.8 IV SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2023
7 f 2 4.88 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA +2.8 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2023 BEZ LDK!
8 f 2 4.75 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL +2.6 -- B.D. LDK!
9 f 2 4.51 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL +2.1 --
10 f 2 4.12 ZABROCKA Nikola GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +3.1 -- LDK!
11 f 2 3.96 PROKOPIUK Marta GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +2.3 -- LDK!
1 f 3 5.83 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 Sen PK +3.2 I BORA Piotr # Z/1399/12 2023
2 f 3 5.54 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA +3.4 II DMP ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2023 95
3 f 3 5.41 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 2001 U20 MA +3.6 II #
4 f 3 5.23 LEGASZEWSKA Maria KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +3.8 III JOPEK Mateusz B.D. # Z/1426/17 2022
5 f 3 5.16 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +3.0 III KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
6 f 3 5.12 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA +1.4 III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
7 f 3 4.92 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL +2.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
8 f 3 4.73 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL +3.3 -- B.D.
9 f 3 4.47 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U20 SL +1.3 --
  4.90 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U18 SL +1.2 IV BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
  5.17 LEGASZEWSKA Maria KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.8 III JOPEK Mateusz B.D. # Z/1426/17 2022
W dal strefa K
1 f 1 4.99 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
3 f 1 4.70 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
4 f 1 4.53 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
5 f 1 4.51 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara # 4 LDK!
6 f 1 4.45 CZARNECKA Roksana RMKS Rybnik # 2007 U14 SL 0.0 -- # LDK!
7 f 1 4.40 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2021 LDK!
8 f 1 4.40 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
9 f 1 4.39 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
11 f 1 4.26 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U14 SL 0.0 -- RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
12 f 1 4.23 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL 0.0 -- PRENCEL Piotr # Z/5604/18 2023 5 LDK!
13 f 1 4.22 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
14 f 1 4.22 KAPTUR Elena MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL 0.0 --
15 f 1 4.21 TOMASZEK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL 0.0 --
16 f 1 4.21 ROPSKA Nikola LKS Orzeł Kozy 2007 U14 SL 0.0 --
17 f 1 4.17 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
19 f 1 4.12 BIAŁOBRZEWSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL 0.0 -- LDK!
20 f 1 4.09 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
21 f 1 4.08 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U14 SL 0.0 -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
23 f 1 4.01 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
24 f 1 4.01 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna # Z/1075/20 2022 LDK!
25 f 1 3.99 WRONA Zuzanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL 0.0 -- # LDK!
27 f 1 3.93 IRZYKOWSKA Julia BKL Bełchatów 2006 U14 LD 0.0 --
28 f 1 3.81 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL 0.0 -- LDK!
29 f 1 3.76 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
30 f 1 3.76 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
31 f 1 3.72 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL 0.0 -- LDK!
32 f 1 3.69 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
33 f 1 3.56 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 2007 U14 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3324/18 2022 BEZ
34 f 1 3.40 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.97 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA III #
2 f 1 11.30 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA III BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 10.30 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
7 f 1 9.04 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!
9 f 1 8.37 NITA Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA --
10 f 1 8.05 GRZESICKA Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
11 f 1 7.47 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
13 f 1 6.95 STˇSIEK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
16 f 1 5.66 HRAPKOWICZ Paulina ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA --
2 f 2 12.70 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
4 f 2 11.24 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA III
Kula (4) K
1 f 1 13.48 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL I # LDK!
2 f 1 12.92 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
3 f 1 12.42 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II B.D. 1
5 f 1 9.87 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL IV
Dysk (0.75) K
1 f 1 41.68 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA II #
5 f 1 33.38 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
7 f 1 25.44 NITA Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA V
8 f 1 13.59 HRAPKOWICZ Paulina ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA --
Dysk (1) K
3 f 1 38.00 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL II #
4 f 1 37.57 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL II ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
5 f 1 36.14 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
6 f 1 35.48 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
7 f 1 34.56 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U20 SL III
8 f 1 34.03 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 2001 U20 MA III
10 f 1 29.68 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
11 f 1 28.29 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2023 BEZ LDK!
12 f 1 27.63 LE¦NIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 2000 U20 MA IV
13 f 1 24.62 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
14 f 1 20.27 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA --
Oszczep (500) K
3 f 1 36.80 GAMROTEK Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL IV SZYJKA Beata 5 LDK!
5 f 1 31.88 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA -- LDK!
6 f 1 31.56 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
7 f 1 29.56 KOSĘDKA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
8 f 1 27.36 BĘC Marcela MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
Oszczep (600) K
2 f 1 41.56 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II B.D. # Z/6409/15 2023 1
3 f 1 36.59 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U20 SL III
4 f 1 31.96 SROKA Natalia WKS Wawel Kraków # 2001 U20 MA IV B.D.
5 f 1 28.40 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL --
60 m M
1 3 s 1 9.12 RZˇDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4838/19 2023 LDK!
2 4 s 1 9.17 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA +1.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2021 BEZ
3 4 s 1 9.17 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL +1.4 -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2023 LDK!
4 6 s 1 9.20 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +1.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2021
5 11 s 1 9.47 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +1.4 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/3270/19 2022
6 12 s 1 9.50 NOCOŃ Konrad RMKS Rybnik 2008 U12 SL +1.4 -- FOJCIK Dorota
1 8 s 2 9.35 WÓJCIK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1998/18 2021 LDK!
2 10 s 2 9.42 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2023 BEZ LDK!
3 14 s 2 9.85 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.7 -- LDK!
3 14 s 2 9.85 SKRUDLIK Michał LKS Orzeł Kozy 2008 U12 SL +1.7 -- HARAT Beata # Z/4563/19 2022 LDK!
5 16 s 2 9.95 WÓJCIK Miłosz MOSM Tychy 2009 U12 SL +1.7 --
1 17 s 3 10.01 OKOLUS Maks SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U12 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2526/19 2022 LDK!
2 18 s 3 10.16 DANILUK Kamil MCKiS Jaworzno 2008 U12 SL +1.7 -- LDK!
3 20 s 3 10.23 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4093/19 2023 LDK!
4 21 s 3 10.36 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA +1.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4096/19 2023 LDK!
5 26 s 3 10.68 ROŻEK Mateusz SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA +1.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4839/19 2023 LDK!
1 24 s 4 10.57 HABEL Jan SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.5 -- LDK!
2 28 s 4 10.78 REC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.5 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4099/19 2023 LDK!
3 30 s 4 11.06 KRAJ Patryk SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.5 -- # LDK!
4 33 s 4 11.48 DYDAK Przemysław SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.5 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4095/19 2021 LDK!
5 34 s 4 11.59 KUBIŃSKI Igor SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA +1.5 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4098/19 2022 LDK!
1 1 s 5 8.66 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U12 LD +1.4 -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2023 LDK!
3 13 s 5 9.72 WO¦KO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U12 LD +1.4 -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3471/19 2023 LDK!
4 23 s 5 10.49 WIˇCEK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL +1.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/0438/21 2023 LDK!
5 29 s 5 10.89 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4707/18 2023 BEZ LDK!
6 32 s 5 11.43 JURGA Maciej SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.4 -- LDK!
1 7 s 6 9.32 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL +2.0 -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
2 9 s 6 9.38 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U12 MA +2.0 -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
3 25 s 6 10.63 RACZEK Aleksander MCKiS Jaworzno 2008 U12 SL +2.0 --
4 36 s 6 14.63 DZIKOWICZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +2.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4100/19 2023 LDK!
1 19 s 7 10.21 KOZAK Jan SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL +1.9 -- ŻUK Bartłomiej # Z/2368/18 2023 LDK!
2 22 s 7 10.48 O¦RÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA +1.9 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4094/19 2023 LDK!
3 27 s 7 10.74 DACHOWSKI Tymon SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA +1.9 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4841/19 2023 LDK!
4 31 s 7 11.29 ADAMIEC Mikołaj UKS Wisła 2011 U12 SL +1.9 -- B.D.
5 35 s 7 12.63 SOBCZYK Michał UKS Wisła 2013 U12 SL +1.9 -- B.D.
1 1 e 1 7.65 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U14 SL +1.0 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
2 2 e 1 7.68 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL +1.0 -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
3 4 e 1 8.06 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL +1.0 --
4 8 e 1 8.70 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U14 SL +1.0 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
5 9 e 1 8.71 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA +1.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
6 9 e 1 8.71 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U14 SL +1.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
7 12 e 1 8.84 RATKA Szymon MOSM Tychy 2006 U14 SL +1.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2021
8 13 e 1 8.90 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL +1.0 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
1 14 e 2 8.94 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 2007 U14 SL +1.6 -- GRUCHEL Marzena Z/4357/19 2022 BEZ LDK!
2 17 e 2 9.09 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U14 SL +1.6 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
4 23 e 2 9.20 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 2007 U14 SL +1.6 -- GRUCHEL Marzena Z/4356/19 2022 BEZ LDK!
5 24 e 2 9.21 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA +1.6 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
1 15 e 3 8.97 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U14 MA +2.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
2 22 e 3 9.18 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA +2.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4992/18 2019 BEZ
3 28 e 3 9.28 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +2.7 -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
4 32 e 3 9.40 MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +2.7 -- LDK!
5 33 e 3 9.43 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA +2.7 -- LDK!
1 11 e 4 8.74 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD +2.8 -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
2 16 e 4 9.06 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U14 MA +2.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2023 LDK!
3 20 e 4 9.13 DZIEDZIC Maksymilian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL +2.8 -- LDK!
4 31 e 4 9.34 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA +2.8 -- LDK!
5 35 e 4 9.63 MˇSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA +2.8 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
6 39 e 4 9.74 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 2007 U14 SL +2.8 -- LDK!
7 42 e 4 9.98 BICZYCKI Franciszek MOSM Tychy 2007 U14 SL +2.8 --
2 18 e 5 9.10 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA +1.8 -- LDK!
3 34 e 5 9.58 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA +1.8 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2021 BEZ LDK!
4 36 e 5 9.67 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA +1.8 -- # LDK!
5 45 e 5 10.09 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA +1.8 -- LDK!
6 48 e 5 10.36 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA +1.8 -- # LDK!
7 50 e 5 10.67 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA +1.8 -- LDK!
1 3 e 6 7.98 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL -0.6 -- B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
2 6 e 6 8.47 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA -0.6 -- GUJA Marta # Z/5151/19 2023 LDK!
3 7 e 6 8.48 DURAJ Leon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL -0.6 -- LDK!
4 19 e 6 9.11 HOŁDA Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 2006 U14 MA -0.6 -- LDK!
5 25 e 6 9.22 KONIOR Dominik SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL -0.6 -- LDK!
6 44 e 6 10.03 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -0.6 -- LDK!
1 27 e 7 9.24 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -0.2 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
2 29 e 7 9.29 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -0.2 -- # LDK!
3 40 e 7 9.75 ROMANIAK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -0.2 -- LDK!
4 43 e 7 10.00 WOJCIECHOWSKI Michal TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/4383/19 2021 BEZ LDK!
5 46 e 7 10.12 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -0.2 -- LDK!
6 49 e 7 10.61 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -0.2 -- LDK!
7 51 e 7 13.44 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -0.2 -- LDK!
1 30 e 8 9.30 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA +0.8 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3269/19 2020
2 37 e 8 9.71 DACHOWSKI Mikołaj SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA +0.8 -- # LDK!
3 38 e 8 9.73 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +0.8 -- LDK!
4 41 e 8 9.95 MARCZYŃSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA +0.8 -- LDK!
5 47 e 8 10.19 OSTÓJ Mikołaj UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA +0.8 -- LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.57 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL +1.7 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK! 61 106
3 3 s 1 12.15 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 2004 U16 LD +1.7 IV #
5 5 s 1 12.49 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.7 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2023 BEZ LDK! 73
6 6 s 1 12.53 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD +1.7 V MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!
7 7 s 1 12.88 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL +1.7 -- # LDK!
8 8 s 1 13.16 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.7 -- LDK!
1 1 s 2 10.44 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +4.1 M
2 2 s 2 10.53 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +4.1 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
3 3 s 2 10.64 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +4.1 M KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
4 4 s 2 10.66 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +4.1 I
5 5 s 2 10.67 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +4.1 I B.D. # Z/4779/15 2023 II
6 6 s 2 10.90 KNAPCZYK Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA +4.1 I B.D. B.D. Z/2687/18 2021
7 7 s 2 10.93 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +4.1 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
8 9 s 2 11.03 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 1981 Masters WP +4.1 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
9 8 s 2 11.03 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL +4.1 II
1 1 e 1 10.59 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +1.4 M
2 2 e 1 10.65 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +1.4 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
3 3 e 1 10.71 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL +1.4 I FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
4 5 e 1 10.76 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +1.4 I B.D. # Z/4779/15 2023 II
5 5 e 1 10.76 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +1.4 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
6 7 e 1 10.78 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +1.4 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
7 8 e 1 10.83 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL +1.4 I
8 10 e 1 10.85 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +1.4 I
9 14 e 1 10.96 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +1.4 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
1 4 e 2 10.73 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL +3.2 I
2 8 e 2 10.83 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +3.2 I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4403/15 2022
3 11 e 2 10.86 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP +3.2 I WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2023
4 12 e 2 10.89 KNAPCZYK Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA +3.2 I B.D. B.D. Z/2687/18 2021
5 13 e 2 10.89 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP +3.2 I
6 15 e 2 11.04 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 1981 Masters WP +3.2 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
7 19 e 2 11.30 KWA¦NY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U20 MA +3.2 II B.D.
8 28 e 2 11.52 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +3.2 III KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
1 15 e 3 11.04 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +2.0 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
2 18 e 3 11.23 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL +2.0 II
3 21 e 3 11.36 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U18 SL +2.0 III LDK!
4 23 e 3 11.38 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 1995 Sen SL +2.0 III
5 22 e 3 11.38 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U18 SL +2.0 III
6 25 e 3 11.46 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL +2.0 III
7 26 e 3 11.46 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 2001 U20 SL +2.0 III KUZAK Piotr # Z/3169/17 2021 3
1 17 e 4 11.2 r DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL +1.8 -- KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2023
2 20 e 4 11.3 r PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +1.8 -- JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
3 24 e 4 11.4 r BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U18 MA +1.8 -- DMP ŻˇDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK! 72
4 27 e 4 11.5 r SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 2000 U20 DS +1.8 --
5 30 e 4 11.6 r BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL +1.8 --
6 31 e 4 11.7 r KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U18 MA +1.8 --
7 32 e 4 11.7 r ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL +1.8 --
1 29 e 5 11.58 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 2002 U18 MA +2.1 III KRAWCEWICZ Maria B.D. Z/3551/18 2020
2 33 e 5 11.80 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +2.1 IV
3 34 e 5 11.92 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +2.1 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK!
4 35 e 5 11.92 WOJCIUCH Arkadiusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1997 U23 SL +2.1 -- B.D. HACZEK Mariusz # , Z/1177/14 , 2022
5 36 e 5 11.97 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U18 SL +2.1 IV FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2021 BEZ LDK!
6 37 e 5 11.99 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +2.1 IV
7 40 e 5 12.16 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +2.1 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2021 5 LDK!
1 38 e 6 12.04 LIZAK Tomasz MKS Żywiec 2003 U18 SL +3.0 IV B.D. Z/3293/18 2019 5
2 39 e 6 12.05 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +3.0 IV RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
3 41 e 6 12.17 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL +3.0 IV
4 41 e 6 12.17 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +3.0 IV LDK!
5 43 e 6 12.29 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL +3.0 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
6 44 e 6 12.51 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +3.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.15 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +1.9 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
2 2 s 1 21.46 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL +1.9 I FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
3 3 s 1 21.69 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA +1.9 I CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1
4 4 s 1 21.78 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.9 I MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
5 5 s 1 21.98 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +1.9 II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4403/15 2022
6 7 s 1 22.09 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +1.9 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
1 6 s 2 22.07 KNAPCZYK Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA +1.3 II B.D. B.D. Z/2687/18 2021
2 8 s 2 22.24 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP +1.3 II WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2023
3 9 s 2 22.50 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 1981 Masters WP +1.3 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
4 13 s 2 22.77 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL +1.3 II
5 19 s 2 23.66 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +1.3 -- KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
1 10 s 3 22.62 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +1.4 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
2 11 s 3 22.64 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +1.4 II HOMA Wioleta B.D. 2 LDK!
3 12 s 3 22.67 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL +1.4 II LDK!
4 14 s 3 23.17 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U18 SL +1.4 III
5 16 s 3 23.28 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U18 SL +1.4 III LDK!
6 17 s 3 23.32 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 2000 U20 DS +1.4 III
1 15 s 4 23.26 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 1995 Sen SL +1.2 III
2 18 s 4 23.63 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +1.2 IV JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
3 20 s 4 23.88 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL +1.2 IV
4 22 s 4 24.22 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U18 MA +1.2 IV
5 23 s 4 24.41 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 2002 U18 MA +1.2 -- KRAWCEWICZ Maria B.D. Z/3551/18 2020
1 21 s 5 24.16 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL +1.2 IV
2 24 s 5 24.45 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.2 --
3 26 s 5 24.81 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL +1.2 --
3 26 s 5 24.81 WOJCIUCH Arkadiusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1997 U23 SL +1.2 -- B.D. HACZEK Mariusz # , Z/1177/14 , 2022
5 29 s 5 25.35 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.2 -- LDK!
1 25 s 6 24.81 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U18 SL +2.2 -- FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2021 BEZ LDK!
2 28 s 6 24.97 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +2.2 --
3 30 s 6 25.63 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +2.2 -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
4 31 s 6 25.90 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +2.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
5 32 s 6 26.17 NIKIEL Maciek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +2.2 --
300 m M
1 1 s 1 37.89 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U16 LB III MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2023 LDK!
2 2 s 1 38.68 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 2004 U16 LD III #
4 5 s 1 40.95 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 2004 U16 SL V LDK!
5 7 s 1 43.59 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
2 6 s 2 42.30 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL V LDK!
3 8 s 2 44.60 PAWLUCY Mikołaj RMKS Rybnik 2006 U14 SL --
400 m M
1 2 s 1 50.58 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U18 OP III POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
2 3 s 1 50.99 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2023
3 4 s 1 51.01 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/5054/18 2023
4 5 s 1 51.27 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U18 SL III LDK!
5 6 s 1 51.45 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U20 SL III
6 10 s 1 53.35 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL IV #
7 12 s 1 53.63 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL IV
8 13 s 1 53.92 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U20 SL IV
1 7 s 2 52.39 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP III #
2 9 s 2 52.84 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz B.D. , Z/1345/20 , 2020 2
3 11 s 2 53.50 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL --
6 20 s 2 58.27 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
4 17 s 3 57.14 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
5 18 s 3 57.16 A O SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL --
6 19 s 3 57.86 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 2004 U16 MA --
  s 3 DQ GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
600 m M
2 2 s 1 1:49.56 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U12 LD -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:58.20 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4567/18 , 2023 BEZ LDK!
4 9 s 1 2:06.01 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # Z/0983/18 2023 BEZ
5 10 s 1 2:10.33 KOZAK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej # Z/2369/18 2023 LDK!
6 11 s 1 2:10.53 ADAMIEC Wiktor UKS Wisła 2008 U12 SL -- B.D.
7 13 s 1 2:11.41 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U12 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4650/19 2023 LDK!
8 14 s 1 2:12.38 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U12 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4550/19 2023 LDK!
1 4 s 2 2:00.51 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
2 6 s 2 2:02.45 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
3 7 s 2 2:02.83 LENART Oskar MOSM Tychy 2008 U12 SL -- #
4 8 s 2 2:05.67 LENART Paskal MOSM Tychy 2008 U12 SL -- #
5 15 s 2 2:13.36 STOLECKI Szymon UKS Czempion Bełchatów 2008 U12 LD -- # LDK!
6 20 s 2 2:34.15 SORDYL Maksymilian ULKS Bielgim Bielany 2008 U12 MA --
1 5 s 3 2:02.33 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2023 LDK!
2 12 s 3 2:10.61 KMIECIK Marcin RMKS Rybnik 2009 U12 SL -- FOJCIK Dorota # Z/4415/20 2021 LDK!
3 16 s 3 2:14.01 PRZˇDKA Radosław LKS Pszczyna 2009 U12 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4552/19 2023 LDK!
4 17 s 3 2:14.38 CZŁOWIEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 2009 U12 MA --
5 18 s 3 2:20.26 PŁONKA Bartosz ULKS Bielgim Bielany 2009 U12 MA --
6 19 s 3 2:23.45 ZACZYK Piotr MKS-MOSM Bytom # 2010 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/3172/20 2023 LDK!
7 21 s 3 2:39.35 WÓJCICKI Sebastian ULKS Bielgim Bielany 2009 U12 MA --
3 3 s 4 1:44.83 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom # 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
4 4 s 4 1:49.86 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
6 7 s 4 1:53.99 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
8 15 s 4 2:04.47 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
9 17 s 4 2:06.28 BOJDA Arkadiusz LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
2 8 s 5 1:54.22 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2023
3 9 s 5 1:58.48 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U14 SL -- GAWLINA Józef # Z/3409/19 2023
4 10 s 5 1:59.59 PA¦ Tomasz MOSM Tychy 2007 U14 SL -- #
5 11 s 5 1:59.94 PRZˇDKA Robert LKS Pszczyna 2006 U14 SL -- LDK!
7 13 s 5 2:03.43 BRY¦ Bartłomiej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL --
8 16 s 5 2:04.71 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 2007 U14 SL -- LDK!
9 18 s 5 2:07.46 CHUDERSKI Adrian MCKiS Jaworzno 2007 U14 SL --
800 m M
1 1 s 1 1:55.85 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023
2 2 s 1 1:57.28 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2022 2
3 3 s 1 1:57.66 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 1991 Sen SL III B.D. B.D. 2
4 4 s 1 1:57.94 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2023 LDK! 63
5 5 s 1 1:58.26 DUBUS Adrien KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA III B.D.
6 6 s 1 1:58.65 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2019 2
7 7 s 1 1:59.27 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 Sen SL III PASZTA Wiesław 2
8 8 s 1 2:00.59 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL III #
  s 1 DNF BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
1 9 s 2 2:00.63 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków # 1993 Sen MA III OSTROWSKA Justyna B.D. # Z/3199/17 2023
2 10 s 2 2:01.61 ¦LIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1954/17 2020
3 11 s 2 2:01.66 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0079/17 2023 41
4 12 s 2 2:05.07 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 1999 U23 SL -- B.D.
5 13 s 2 2:05.21 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL IV
6 14 s 2 2:05.55 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA IV LDK!
8 18 s 2 2:09.10 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
1 16 s 3 2:07.62 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL --
2 17 s 3 2:08.60 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL -- #
3 19 s 3 2:09.23 CENDRZAK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
4 20 s 3 2:14.12 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2022 BEZ
5 21 s 3 2:15.01 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U18 MA --
6 22 s 3 2:27.62 KUC Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL --
1000 m M
2 2 s 1 2:46.06 KOKOSIŃSKI Jakub LKS Omega Kleszczów 2004 U16 LD IV
4 4 s 1 2:54.08 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD V BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2023 LDK!
5 5 s 1 3:02.25 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -- LDK!
6 6 s 1 3:06.95 DˇBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
8 8 s 1 3:28.66 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2023 BEZ
1500 m M
2 2 s 1 4:06.72 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
3 3 s 1 4:08.85 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U20 MA III KUKLA Rafał 4 LDK!
4 4 s 1 4:30.13 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2023
5 5 s 1 4:33.01 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
6 6 s 1 4:50.91 KOŁODZIEJCZYK Łukasz GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:59.63 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
2 2 s 1 9:31.87 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA IV GIZA Maciej B.D. # Z/1781/18 2020
3 3 s 1 9:38.53 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL IV
4 4 s 1 9:39.20 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U18 SL IV
5 5 s 1 9:42.05 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U18 SL IV GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2023
6 6 s 1 9:49.13 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL IV B.D.
7 7 s 1 9:53.42 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA IV GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!
8 8 s 1 9:54.34 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 2000 U20 SL IV
9 9 s 1 9:57.70 KUDRYS Kazimierz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL IV
10 10 s 1 9:59.03 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U18 SL IV FOJCIK Dorota # Z/0956/18 2021 BEZ
11 11 s 1 10:05.60 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL IV
12 12 s 1 10:16.34 ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL --
  s 1 DNF BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL --
  s 1 DNF ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA -- LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.21 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL +2.7 III DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 21.36 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +2.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.31 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL +2.7 II ROLAK Dorota Z/3197/16 2023 2
3 3 s 1 16.27 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +2.7 IV LDK!
4 4 s 1 17.02 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +2.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.05 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL III HOMA Wioleta 3 LDK!
2 2 s 1 58.99 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV # LDK!
3 3 s 1 60.60 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL IV RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 62.48 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
400 m pł M
1 s 1 58.42 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL III JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U20 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
2 f 1 1.90 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL III LDK!
3 f 1 1.90 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2023 76
4 f 1 1.85 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 2002 U18 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2021 2
6 f 1 1.60 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- LDK!
6 f 1 1.60 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2023
8 f 1 1.55 LADA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
1 f 2 1.60 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -- # LDK!
2 f 2 1.55 ¬ALOUDIK Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL --
3 f 2 1.55 KAWA Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL --
4 f 2 1.50 ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 2004 U16 MA --
Tyczka M
1 f 1 4.05 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 1999 U23 SL II
2 f 1 3.85 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3251/19 2023 LDK!
  f 1 NM BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/4103/17 2023
  f 1 NM KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U18 SL -- KRUPIŃSKI Piotr # Z/3514/16 2023 1
  f 1 NM GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS --
W dal M
1 f 1 6.86 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U18 MA +2.1 II KUKLA Rafał 3 LDK!
2 f 1 6.39 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +4.2 III LDK!
3 f 1 6.25 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +2.0 IV RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
5 f 1 5.99 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U18 SL +1.8 IV FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
6 f 1 5.82 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +3.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
7 f 1 5.61 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 2002 U18 SL +3.7 -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2021 BEZ
9 f 1 5.03 KAPUSTA Kacper MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +3.0 --
1 f 2 5.75 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL +2.8 V DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
3 f 2 5.13 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2023 BEZ LDK!
4 f 2 5.02 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U16 LB +1.7 -- MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2023 LDK!
5 f 2 4.59 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +1.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
6 f 2 4.58 ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 2004 U16 MA +2.9 --
7 f 2 4.15 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD +1.9 -- MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!
1 f 3 7.41 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +4.6 I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2023
2 f 3 7.11 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +3.9 II KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
3 f 3 6.64 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL +2.7 III
4 f 3 6.45 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +3.7 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2020 3
6 f 3 6.25 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA +2.5 IV ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2023
7 f 3 6.21 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 1994 Sen MA +2.2 -- ZAPART Stanisław Z/0080/11 2020 BEZ
8 f 3 4.79 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL +2.7 -- #
  5.49 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL +1.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
  6.82 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U18 MA +1.5 II KUKLA Rafał 3 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 6.15 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 5.32 DURAJ Leon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL 0.0 -- LDK!
4 f 1 5.05 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
5 f 1 5.03 MICHALCZYK Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL 0.0 -- LDK!
6 f 1 4.82 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
7 f 1 4.81 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta # Z/5151/19 2023 LDK!
9 f 1 4.63 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
10 f 1 4.47 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
11 f 1 4.44 HOŁDA Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 2006 U14 MA 0.0 -- LDK!
12 f 1 4.39 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
13 f 1 4.32 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
14 f 1 4.31 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
15 f 1 4.30 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
16 f 1 4.27 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
17 f 1 4.15 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4992/18 2019 BEZ
18 f 1 4.15 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- # LDK!
19 f 1 4.12 DZIEDZIC Maksymilian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL 0.0 -- LDK!
21 f 1 4.07 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2021 BEZ LDK!
22 f 1 4.06 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
23 f 1 4.02 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
24 f 1 4.01 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL 0.0 -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
25 f 1 4.00 RATKA Szymon MOSM Tychy 2006 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2021
26 f 1 3.92 MˇSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
27 f 1 3.90 ROMANIAK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
28 f 1 3.90 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3269/19 2020
29 f 1 3.90 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2023 LDK!
30 f 1 3.85 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL 0.0 -- LDK!
31 f 1 3.83 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
32 f 1 3.83 LURANC Dawid ULKS Bielgim Bielany 2006 U14 MA 0.0 --
33 f 1 3.71 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
34 f 1 3.64 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
35 f 1 3.63 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- # LDK!
36 f 1 3.63 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
37 f 1 3.62 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
38 f 1 3.57 DACHOWSKI Mikołaj SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- # LDK!
39 f 1 3.56 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- # LDK!
40 f 1 3.55 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
41 f 1 3.51 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
42 f 1 3.43 MARCZYŃSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
43 f 1 3.43 OSTÓJ Mikołaj UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
44 f 1 3.43 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
45 f 1 3.42 BICZYCKI Franciszek MOSM Tychy 2007 U14 SL 0.0 --
46 f 1 2.40 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
  f 1 NM MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL 0.0 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.91 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL III BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
2 f 1 12.21 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL V BONK Stanisław Z/3549/15 2020 2
3 f 1 11.16 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
4 f 1 9.67 KRAMER Konrad SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL --
5 f 1 7.01 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3327/18 2019 BEZ
6 f 1 6.58 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA --
Kula (6) M
1 f 1 14.24 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U20 SL II
2 f 1 13.64 CZYŻ Michał MKS Ustroń 2000 U20 SL III
3 f 1 13.26 KRÓL Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP III
4 f 1 12.44 WDANIEC Szymon KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA IV TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1903/17 2019
5 f 1 12.42 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
6 f 1 11.95 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA IV
7 f 1 10.97 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U20 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
Kula (7.26) M
1 f 1 16.16 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I
2 f 1 15.77 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I
3 f 1 15.61 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I
4 f 1 14.38 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL II
5 f 1 14.29 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U23 SL II #
6 f 1 12.82 MAGNUCKI Szymon KS AZS AWF Kraków # 1996 Sen MA III #
Dysk (1) M
1 f 1 32.01 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
2 f 1 25.86 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3327/18 2019 BEZ
3 f 1 23.58 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 2005 U16 MA --
  f 1 NM PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL -- BONK Stanisław Z/3549/15 2020 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.35 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL II BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
2 f 1 45.94 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
3 f 1 39.31 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL III
4 f 1 38.35 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL IV GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
5 f 1 38.13 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U18 SL IV LDK!
6 f 1 35.56 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK!
7 f 1 35.24 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL IV BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
8 f 1 34.12 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
9 f 1 32.92 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2020 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 55.71 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U20 SL I
2 f 1 40.35 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U20 SL III B.D.
3 f 1 34.85 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U20 SL IV KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
4 f 1 29.47 WDANIEC Szymon KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1903/17 2019
5 f 1 28.87 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA --
Dysk (2) M
1 f 1 47.30 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL I BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
2 f 1 41.18 MAGNUCKI Szymon KS AZS AWF Kraków # 1996 Sen MA II #
Oszczep (700) M
2 f 1 45.12 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
3 f 1 44.01 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2021 4 LDK!
4 f 1 43.70 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2021 BEZ
5 f 1 42.64 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- B.D. # Z/5379/19 2023
6 f 1 42.44 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL -- RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # Z/2999/17 2019 3 LDK!
7 f 1 40.82 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- PRENCEL Piotr # Z/3500/17 2023 II
8 f 1 34.44 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 51.87 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U23 SL III BONK Stanisław
2 f 1 45.00 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków # 2000 U20 MA IV DMP MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2023 43

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 41.434555053711 sekund