Leszno 08.06.2019
Mityng okręgowy UKS Achilles Leszno [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.68 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP +2.9 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M 151
2 18 e 1 13.28 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP +2.9 IV
3 23 e 1 13.41 KALINA Olga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +2.9 IV ROSTEK William # Z/0592/15 2022
4 39 e 1 14.02 KLIMASZYK Anastazja OŚ AZS Poznań 2002 U18 WP +2.9 --
5 57 e 1 15.34 WOJCIECHOWSKA Tamara OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP +2.9 --
1 2 e 2 12.16 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -2.1 II B.D.
2 19 e 2 13.31 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP -2.1 IV
3 24 e 2 13.43 STRĄCZKOWSKA Zofia KS Energetyk Poznań 2005 U16 WP -2.1 IV GRENDA Jan WIADEREK Piotr # Z/0170/19 2021 LDK!
4 46 e 2 14.39 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U18 WP -2.1 -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
1 5 e 3 12.52 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -0.4 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2022 LDK!
2 16 e 3 13.12 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U18 WP -0.4 III B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
3 20 e 3 13.31 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U14 WP -0.4 IV BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
4 45 e 3 14.32 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP -0.4 -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2020 3 LDK!
5 53 e 3 14.86 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP -0.4 -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
1 3 e 4 12.26 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -1.3 II KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2022
2 21 e 4 13.33 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 2004 U16 WP -1.3 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1134/17 2022 4
3 41 e 4 14.12 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -1.3 -- LDK!
4 44 e 4 14.26 MARLIKOWSKA Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 2005 U16 WP -1.3 V
5 52 e 4 14.71 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -1.3 -- GÓRSKA Hanna # Z/4277/19 2022 LDK!
1 4 e 5 12.42 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP -1.2 II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 22 e 5 13.39 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP -1.2 IV KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
3 33 e 5 13.90 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U18 WP -1.2 -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
4 43 e 5 14.23 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -1.2 V MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
5 47 e 5 14.43 DWORAKOWSKA Wiktoria SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS -1.2 -- GOLEC Dominik # Z/3677/19 2021
1 8 e 6 12.82 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 2002 U18 WP -1.0 III
2 14 e 6 13.08 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -1.0 III PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2022 LDK!
3 17 e 6 13.24 CZAJKA Olga MKL Jarocin # 2004 U16 WP -1.0 IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
4 30 e 6 13.84 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP -1.0 --
5 35 e 6 13.91 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U14 WP -1.0 V RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2021 5 LDK!
1 6 e 7 12.66 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 2002 U18 WP -2.7 II PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # Z/3408/16 2021 4 LDK!
2 10 e 7 12.96 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2002 U18 WP -2.7 III ZIELIŃSKA Janina Z/2687/16 2019 2
3 12 e 7 13.04 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP -2.7 III
4 32 e 7 13.87 TRÓJNARA Hanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -2.7 V KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek Z/3765/17 2021 4 LDK!
5 42 e 7 14.12 GROMADZIŃSKA Martyna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP -2.7 V ZIELIŃSKA Janina Z/5171/18 2021
6 49 e 7 14.62 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP -2.7 -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2021 BEZ
1 7 e 8 12.73 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -2.4 II
2 25 e 8 13.46 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań # 1990 Sen WP -2.4 --
3 31 e 8 13.85 IWAN Weronika OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP -2.4 V
4 36 e 8 13.91 SZWANKE Anna OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP -2.4 --
5 55 e 8 15.08 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -2.4 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
6 56 e 8 15.13 BURDZIAK Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP -2.4 --
1 15 e 9 13.09 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U23 WP -1.9 III JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2022 3
2 26 e 9 13.50 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 2002 U18 WP -1.9 IV SADOWSKI Waldemar Z/1425/17 2021 2
3 38 e 9 14.00 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 2007 U14 WP -1.9 V GÓRSKA Hanna # Z/4212/18 2022 BEZ LDK!
4 40 e 9 14.09 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP -1.9 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
5 48 e 9 14.50 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -1.9 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK!
6 59 e 9 15.77 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -1.9 -- LDK!
1 11 e 10 12.99 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -2.6 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2021 2 LDK!
2 27 e 10 13.51 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP -2.6 IV
3 34 e 10 13.90 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -2.6 V WALCZAK Michał Z/4987/18 2022 5 LDK!
4 37 e 10 13.99 ARNING Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U18 WP -2.6 --
5 50 e 10 14.67 WOJCIECHOWSKA Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo # 2006 U14 WP -2.6 -- PIEKARSKA Monika Z/2969/19 2022
6 58 e 10 15.54 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -2.6 --
1 9 e 11 12.93 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA +1.5 III GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
2 13 e 11 13.06 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP +1.5 III
3 28 e 11 13.63 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP +1.5 --
4 29 e 11 13.80 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.5 IV
5 51 e 11 14.69 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +1.5 --
6 54 e 11 14.93 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U14 WP +1.5 -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 LDK!
1 1 f 1 11.98 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -2.4 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M 130
2 2 f 1 12.33 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -2.4 II KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2022
3 3 f 1 12.40 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -2.4 II B.D.
4 4 f 1 12.56 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -2.4 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2022 LDK!
1 1 f 2 12.63 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP +2.5 II
2 2 f 2 12.79 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP +2.5 III
3 3 f 2 12.80 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 2002 U18 WP +2.5 III
4 4 f 2 12.88 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP +2.5 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2021 2 LDK!
5 5 f 2 12.88 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA +2.5 III GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
6 6 f 2 12.92 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2002 U18 WP +2.5 III ZIELIŃSKA Janina Z/2687/16 2019 2
200 m K
1 5 s 1 26.58 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +1.4 III PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2022 LDK!
2 10 s 1 26.96 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U18 WP +1.4 III B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
3 15 s 1 27.66 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 2004 U16 WP +1.4 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1134/17 2022 4
4 37 s 1 30.70 KABAT Gabriela UKS Sportowiec Borowo 2003 U18 WP +1.4 -- ITKOWIAK Beata Z/2568/17 2019 BEZ
1 16 s 2 27.77 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP -0.5 IV ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1
2 36 s 2 30.69 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -0.5 -- GÓRSKA Hanna # Z/4277/19 2022 LDK!
3 42 s 2 32.15 NOSEK Martyna UKS Sportowiec Borowo 2004 U16 WP -0.5 -- ITKOWIAK Beata Z/2709/18 2019 BEZ
4 47 s 2 34.00 CHEŁMINIAK Maria UKS Sportowiec Borowo 2005 U16 WP -0.5 -- ITKOWIAK Beata Z/2718/18 2019 BEZ
1 25 s 3 28.92 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 2007 U14 WP +1.1 V GÓRSKA Hanna # Z/4212/18 2022 BEZ LDK!
2 35 s 3 30.63 CHUDZIAK Angelika UKS Sportowiec Borowo 2003 U18 WP +1.1 -- ITKOWIAK Beata Z/2716/18 2018 5
3 44 s 3 32.42 DĄBROWSKA Agata CKS Helios Czempiń 2006 U14 WP +1.1 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2974/19 2020
4 45 s 3 32.51 HECZKO Anita UKS Sportowiec Borowo 2003 U18 WP +1.1 -- B.D.
5 46 s 3 33.68 BARŁOŻYK Laura UKS Sportowiec Borowo 2005 U16 WP +1.1 -- ITKOWIAK Beata Z/2717/18 2019 BEZ
1 2 s 4 25.11 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP +2.4 II B.D.
2 39 s 4 31.65 NOWAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U16 WP +2.4 -- B.D. CICHOWLAS Agnieszka Z/3140/19 2020 LDK!
3 43 s 4 32.19 WOJCIECHOWSKA Tamara OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP +2.4 --
1 1 s 5 24.98 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP +2.0 II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 3 s 5 25.73 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB +2.0 II B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela # , Z/2685/16 , 2022 LDK!
3 4 s 5 25.87 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 2002 U18 WP +2.0 II PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # Z/3408/16 2021 4 LDK!
4 7 s 5 26.77 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U16 WP +2.0 III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2022 3 LDK!
  s 5 DNF ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP +2.0 --
1 6 s 6 26.73 CZAJKA Olga MKL Jarocin # 2004 U16 WP +1.4 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
2 8 s 6 26.80 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP +1.4 III
3 9 s 6 26.95 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U20 WP +1.4 III GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
4 11 s 6 27.02 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań # 1990 Sen WP +1.4 III
5 12 s 6 27.04 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP +1.4 III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
1 13 s 7 27.30 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP +2.5 III
2 14 s 7 27.52 KALINA Olga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +2.5 IV ROSTEK William # Z/0592/15 2022
3 18 s 7 27.94 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP +2.5 IV
4 19 s 7 27.96 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U16 DS +2.5 IV B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
1 17 s 8 27.82 IWAN Weronika OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP +1.5 IV
2 20 s 8 28.06 RZEPECKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP +1.5 IV GOŚCINIAK Marcin LDK!
3 22 s 8 28.42 STRĄCZKOWSKA Zofia KS Energetyk Poznań 2005 U16 WP +1.5 IV GRENDA Jan WIADEREK Piotr # Z/0170/19 2021 LDK!
4 27 s 8 29.08 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP +1.5 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
1 21 s 9 28.39 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U18 WP +1.4 IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
2 23 s 9 28.66 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.4 --
3 24 s 9 28.77 SZWANKE Anna OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP +1.4 --
4 28 s 9 29.15 WOŹNIAK Karolina UKS Sportowiec Borowo 2003 U18 WP +1.4 -- ITKOWIAK Beata Z/2704/18 2019 5
5 29 s 9 29.30 MARLIKOWSKA Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 2005 U16 WP +1.4 V
1 26 s 10 29.01 BUCHERT Martyna UKS Sportowiec Borowo 2003 U18 WP +0.1 -- B.D.
2 30 s 10 29.76 PAŹDZIOR Marta SSR Start Poznań # 2003 U18 WP +0.1 -- B.D. Z/2703/18 2022
3 31 s 10 29.89 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.1 -- LDK!
4 33 s 10 30.17 KLIMASZYK Anastazja OŚ AZS Poznań 2002 U18 WP +0.1 --
1 32 s 11 29.99 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo # 2006 U14 WP +1.0 V PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
2 34 s 11 30.56 BURDZIAK Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP +1.0 --
3 38 s 11 31.15 POMYKAŁA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo # 2004 U16 WP +1.0 -- GOŚCINIAK Marcin Z/2708/18 2022
4 40 s 11 31.70 STANISŁAWKA Agata UKS Piątka Jarocin 2005 U16 WP +1.0 -- SZYMKOWIAK Marcin # Z/0165/19 2020
5 41 s 11 32.07 CINCIO Martyna UKS Piątka Jarocin 2004 U16 WP +1.0 -- SZYMKOWIAK Marcin Z/1641/18 2019 BEZ
400 m K
1 1 s 1 57.20 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
2 2 s 1 58.46 RZEPCZYŃSKA Klaudia OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP II #
3 3 s 1 60.44 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
4 5 s 1 60.94 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2002 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3912/17 2019 3
5 6 s 1 61.06 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 2002 U18 WP III
6 9 s 1 61.89 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
1 4 s 2 60.45 GÓRAL Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2001 U20 WP III
2 7 s 2 61.37 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U16 WP III B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
3 8 s 2 61.56 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP III B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
4 11 s 2 63.15 MATAN Zuzanna MKL Jarocin 2001 U20 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/1670/15 2019 4
5 16 s 2 66.97 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2020 3 LDK!
6 18 s 2 68.27 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek Z/3760/17 2019 3 LDK!
1 10 s 3 62.64 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U16 WP IV GRENDA Jan # Z/0255/16 2022 3 LDK!
2 13 s 3 64.59 ZIARKIEWICZ Hanna KS Energetyk Poznań 2006 U14 WP V GRENDA Jan # Z/4237/18 2021 5 LDK!
3 14 s 3 66.34 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0712/15 2022
4 15 s 3 66.57 BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 2006 U14 WP V PIEKARCZYK Leszek GRENDA Jan # , Z/4239/18 , 2022 BEZ LDK!
5 17 s 3 67.76 NOWAKOWSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2002 U18 WP -- #
6 21 s 3 70.32 KACZMAREK Dominika UKS Sportowiec Borowo 2004 U16 WP -- ITKOWIAK Robert Z/2713/18 2019 BEZ
1 12 s 4 63.97 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 2005 U16 WP IV B.D. GRENDA Jan # , Z/4238/18 , 2022 5 LDK!
2 19 s 4 68.65 ROŻEK Olga MKS Juvenia Puszczykowo # 2005 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/4259/20 2022
3 22 s 4 70.60 JANKOWIAK Gabriela UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek # , Z/2831/18 , 2021 BEZ LDK!
4 25 s 4 73.34 KOSTYK Klaudia UKS Sportowiec Borowo 2003 U18 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2570/17 2019 BEZ
5 26 s 4 75.76 JANKOWIAK Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP --
6 27 s 4 76.06 MATYJA Maria CKS Helios Czempiń 2006 U14 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2971/19 2020
1 20 s 5 70.20 KLIMEK Nadzieja UKS Dąb Suchy Las 2006 U14 WP -- CECH Aleksandra GULCZYŃSKA Grażyna # , Z/1092/18 , 2021 LDK!
3 24 s 5 71.90 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo # 2005 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0284/20 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:17.51 MATUSZCZAK Michalina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP III
2 2 s 1 2:18.52 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
3 3 s 1 2:21.44 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/0293/17 2022 5 LDK! 111
4 4 s 1 2:23.96 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP III GÓRSKA Hanna # Z/0987/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:24.32 OBST Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP III
6 6 s 1 2:25.33 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U18 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2022 3
7 9 s 1 2:32.73 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2021 4 LDK!
1 7 s 2 2:26.28 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/1080/18 2022 4
2 8 s 2 2:29.62 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań # 2004 U16 WP IV GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
3 10 s 2 2:35.02 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2022
4 11 s 2 2:37.49 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U20 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2022
5 12 s 2 2:41.64 WIATER Wioletta MKS Siechnice 1997 U23 DS --
6 13 s 2 2:45.09 KOT Aldona UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/4213/18 2022 BEZ LDK!
7 14 s 2 2:59.60 KURZAWA Marta MKL Jarocin 2004 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/1775/18 , 2020 5 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:48.82 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2022 LDK!
2 2 s 1 4:54.57 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U18 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK! 104
3 3 s 1 4:55.35 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2022 LDK!
4 4 s 1 4:55.48 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 2002 U18 WP III SADOWSKI Waldemar Z/1424/17 2021 4
5 5 s 1 4:58.87 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/1422/17 2022 LDK!
6 6 s 1 4:59.50 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 2003 U18 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2022 5
7 7 s 1 5:00.03 WUSIEWICZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB IV
8 8 s 1 5:02.24 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/1423/17 2022 LDK!
9 9 s 1 5:03.03 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0489/17 2022 4
10 10 s 1 5:21.30 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 2002 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2021 3 LDK!
11 11 s 1 5:35.78 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo # 2004 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/1944/19 2022 LDK!
12 12 s 1 5:44.66 PRUCHNIEWICZ Wiktoria UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/4123/19 2019 BEZ
13 13 s 1 6:32.26 HOŁOWIECKA Daria UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP -- B.D. LDK!
  s 1 DNF FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 2001 U20 LB --
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.64 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB -0.1 I B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela # , Z/2685/16 , 2022 LDK!
2 2 s 1 15.24 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS -0.1 II KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2021 LDK!
3 3 s 1 16.32 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.1 III SKRZYPACZ Adrian Z/2110/17 2022
1 4 s 2 16.83 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 2002 U18 WP -4.5 III SADOWSKI Waldemar Z/1425/17 2021 2
2 5 s 2 17.35 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP -4.5 IV BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
3 6 s 2 18.49 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -4.5 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.84 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U20 WP -0.1 II GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
200 m pł K
1 1 s 1 31.74 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +2.2 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 31.95 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U14 WP +2.2 III BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
3 3 s 1 32.29 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +2.2 III B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 33.67 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U16 WP +2.2 IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # Z/1831/19 2022 LDK!
5 5 s 1 36.91 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +2.2 --
6 6 s 1 37.59 OLBRYCH Barbara MKS Piast Głogów 2004 U16 DS +2.2 -- LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.93 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP II HEMMERLING Andrzej B.D. Z/6373/15 2021 LDK!
2 2 s 1 64.25 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP II WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
3 3 s 1 64.65 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U20 WP II
4 4 s 1 68.71 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/0292/17 2022 3 LDK! 106
5 6 s 1 70.66 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999 U23 DS --
1 5 s 2 69.09 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 2003 U18 WP IV B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2021 3 LDK!
2 7 s 2 72.00 WOJNOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 2002 U18 DS IV BIELAWA Przemysław Z/2373/16 2020 BEZ LDK!
3 8 s 2 73.65 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2022 4 LDK!
4 9 s 2 82.18 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:02.32 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2022 LDK!
2 2 s 1 5:29.77 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III B.D. 3 LDK!
3 3 s 1 5:43.38 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP IV GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna # , Z/0850/17 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 5:44.26 PÓŁROLNICZAK Katarzyna MKL Jarocin 2002 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz # Z/4600/18 2020 LDK!
5 5 s 1 5:48.39 GRZYBOWSKA Alicja LKS OSiR Pleszew 2003 U18 WP IV
6 6 s 1 5:49.99 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP IV
7 7 s 1 5:52.61 NIWCZYK Karolina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP IV
  s 1 DNF STYŚ Aleksandra MKL Jarocin 2001 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2020 1
Wzwyż K
1 1 f 1 1.75 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 U23 WP I WALCZAK Marek # Z/0309/14 2022 1
2 2 f 1 1.70 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP I KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2022 1 LDK!
3 3 f 1 1.40 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U14 DS V KARPOWICZ Tadeusz Z/2790/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1.40 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP V ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
3 3 f 1 1.40 WALENDOWSKA Nel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP V LDK!
6 6 f 1 1.40 RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 2006 U14 DS V DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/3442/19 2022 BEZ LDK! 68
7 7 f 1 1.40 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS V B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 1.40 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK!
9 9 f 1 1.40 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP V WALCZAK Marek # Z/1084/18 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 1.35 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U14 DS -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2022 BEZ LDK! 62
W dal K
1 1 f 1 5.66 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +4.4 II DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2022 LDK! 103
2 2 f 1 5.39 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP +5.6 III
3 3 f 1 5.19 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP +3.0 III GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2022
4 4 f 1 4.99 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U16 WP -1.0 IV CHWAŁEK Jarosław Z/0473/18 2022 3 LDK!
5 5 f 1 4.94 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP +1.4 IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2021 3 LDK!
6 6 f 1 4.93 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 U23 WP +2.0 -- WALCZAK Michał Z/1128/14 2022
7 7 f 1 4.74 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2110/17 2022
8 8 f 1 4.60 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP -2.0 V ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
9 9 f 1 4.56 GROMADZIŃSKA Martyna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP +2.9 V ZIELIŃSKA Janina Z/5171/18 2021
10 10 f 1 4.42 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2005 U16 WP +3.4 -- GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2022
11 11 f 1 4.34 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP -1.7 -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2021 BEZ
12 12 f 1 4.27 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U18 WP -0.9 -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
13 13 f 1 4.26 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U14 WP +2.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2021 5 LDK!
14 14 f 1 4.17 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo # 2006 U14 WP +1.7 -- PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
15 15 f 1 4.14 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U14 WP +2.1 -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 LDK!
16 16 f 1 3.66 JANKOWIAK Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -0.2 --
17 17 f 1 3.64 DĄBROWSKA Agata CKS Helios Czempiń 2006 U14 WP +4.3 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2974/19 2020
18 18 f 1 3.45 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP +0.9 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
  5.65 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +0.6 II DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2022 LDK! 102
Trójskok K
1 1 f 1 11.75 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP +0.5 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1
2 2 f 1 11.74 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP +1.6 II
3 3 f 1 10.21 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +1.9 IV GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
4 4 f 1 9.95 JARMOLUK Weronika MKS Baszta Szamotuły 2002 U18 WP +0.6 --
5 5 f 1 9.89 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP +0.9 V WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.54 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
2 2 f 1 11.10 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III #
3 3 f 1 10.74 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
1 1 f 2 8.90 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice # 2005 U16 DS V PIERZCHAŁA Władysław # Z/2796/20 2022
2 2 f 2 8.02 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2021 BEZ
3 3 f 2 7.75 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
Kula (4) K
1 1 f 1 11.22 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP III
2 2 f 1 10.93 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP III GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2022 1
3 3 f 1 9.32 MICHALAK Łucja UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP IV
4 4 f 1 9.06 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
5 5 f 1 8.74 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 42.03 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
2 2 f 1 29.57 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U18 WP -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
3 3 f 1 27.95 GRYPCZYŃSKA Dominika UKS Sportowiec Borowo 2003 U18 WP -- ITKOWIAK Robert Z/2714/18 2018 BEZ
4 4 f 1 25.58 JESSA Roksana UKS Sportowiec Borowo 2002 U18 WP -- ITKOWIAK Robert Z/2576/17 2019 BEZ
1 f 2 18.94 KŁONICKA Joanna UKS Sportowiec Borowo 2005 U16 WP -- B.D. Z/3142/19 2019
Oszczep (600) K
1 1 f 1 42.90 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II JOPEK Mateusz # Z/0619/13 2021 1
2 2 f 1 33.83 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
100 m M
1 5 e 1 11.03 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP -2.0 II GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
2 18 e 1 11.77 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP -2.0 IV WALCZAK Michał B.D. Z/1191/18 2022
3 36 e 1 13.00 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS -2.0 -- B.D. Z/0626/16 2022
4 39 e 1 13.67 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem # 1957 Masters WP -2.0 -- B.D. Z/2561/21 2022
1 1 e 2 10.72 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP +3.7 I
2 7 e 2 11.21 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U20 DS +3.7 II
3 12 e 2 11.60 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +3.7 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
4 16 e 2 11.68 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP +3.7 III KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
5 40 e 2 13.75 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U14 WP +3.7 -- LDK!
1 2 e 3 10.77 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -2.9 I
2 14 e 3 11.62 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP -2.9 III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
3 15 e 3 11.63 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP -2.9 III BIEDERMANN Roman B.D. 2
4 29 e 3 12.38 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -2.9 V BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
5 35 e 3 12.90 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 2004 U16 WP -2.9 --
6 41 e 3 14.12 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U16 WP -2.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK!
1 3 e 4 10.89 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP -2.2 I B.D. 1
2 13 e 4 11.62 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP -2.2 III
3 19 e 4 11.79 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -2.2 IV
4 37 e 4 13.11 CISZEWSKI Jan MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -2.2 -- BIELAWA Przemysław Z/0732/19 2020 LDK!
5 42 e 4 14.83 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -2.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
1 6 e 5 11.09 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin # 2001 U20 LU -3.5 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3875/15 2022 95
2 17 e 5 11.75 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -3.5 III DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022 51
3 22 e 5 11.97 CHMIEL Maciej MKL Jarocin # 2004 U16 WP -3.5 IV GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
4 34 e 5 12.77 WALCZAK Michał LUKS Orkan Września 2002 U18 WP -3.5 -- B.D. Z/2209/19 2020
5 43 e 5 15.66 KAŹMIERCZAK Kamil MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -3.5 -- LDK!
1 4 e 6 11.03 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -3.5 II GÓRSKI Dariusz B.D. # Z/0236/16 2022
2 10 e 6 11.46 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP -3.5 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
3 23 e 6 12.03 CHUDY Adam LUKS Orkan Września 2002 U18 WP -3.5 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/2633/17 , 2020 4 LDK!
4 32 e 6 12.66 NOWACZYK Jan OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP -3.5 V
5 33 e 6 12.71 STACHOWSKI Mateusz UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP -3.5 --
1 20 e 7 11.79 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 Sen WP -4.2 -- HEMMERLING Andrzej Z/0931/12 2021 1
2 21 e 7 11.90 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno 1992 Sen WP -4.2 -- GÓRSKI Dariusz Z/4258/11 2021
3 24 e 7 12.09 PIASEK Fryderyk MKS Baszta Szamotuły 2002 U18 WP -4.2 IV ZIELIŃSKA Janina Z/2980/19 2019
4 28 e 7 12.37 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP -4.2 --
5 44 e 7 17.00 SZEFER Marcel MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -4.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4091/18 2022 BEZ LDK!
1 8 e 8 11.36 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 Sen WP -1.9 III KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
2 9 e 8 11.37 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP -1.9 III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
3 25 e 8 12.15 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS -1.9 IV
4 26 e 8 12.18 GIEŁDA Filip MKS-MOS Śrem 2002 U18 WP -1.9 IV B.D. Z/5111/18 2019 BEZ
5 31 e 8 12.52 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP -1.9 V ZIELIŃSKA Janina # Z/4195/18 2022 5
1 11 e 9 11.57 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 2001 U20 WP -3.3 III GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2
2 27 e 9 12.33 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -3.3 V GÓRSKA Hanna # Z/4973/18 2021 BEZ LDK!
3 30 e 9 12.47 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP -3.3 --
4 38 e 9 13.42 CZERNIAK Fabian MUKS Kadet Rawicz 2006 U14 WP -3.3 -- LDK!
1 1 f 1 10.54 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +1.0 M
2 2 f 1 10.69 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP +1.0 I B.D. 1
3 3 f 1 10.86 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin # 2001 U20 LU +1.0 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3875/15 2022 114
4 4 f 1 10.94 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP +1.0 II GÓRSKI Dariusz B.D. # Z/0236/16 2022
1 1 f 2 11.25 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 Sen WP +0.7 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
2 2 f 2 11.30 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U20 DS +0.7 II
3 3 f 2 11.30 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP +0.7 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
4 4 f 2 11.81 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +0.7 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
200 m M
1 2 s 1 22.53 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP +0.9 II
2 8 s 1 23.28 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP +0.9 III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
3 11 s 1 23.93 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +0.9 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
4 17 s 1 25.53 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U18 WP +0.9 -- JAGACIAK Jarosław Z/2705/18 2022 LDK!
5 18 s 1 25.60 STACHOWSKI Mateusz UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP +0.9 --
1 12 s 2 24.35 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP +1.3 IV KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
2 19 s 2 26.21 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS +1.3 -- B.D. Z/0626/16 2022
3 20 s 2 26.57 NOWACZYK Jan OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP +1.3 --
1 1 s 3 22.44 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 2001 U20 WP +1.3 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2
2 3 s 3 22.61 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP +1.3 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
3 4 s 3 22.74 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U20 DS +1.3 II
4 5 s 3 22.93 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP +1.3 III
5 7 s 3 23.27 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP +1.3 III WALCZAK Michał B.D. Z/1191/18 2022
6 10 s 3 23.64 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U20 WP +1.3 IV BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0793/15 2022
1 6 s 4 23.15 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP +1.0 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
2 9 s 4 23.63 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +1.0 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
1 13 s 5 24.37 CHUDY Adam LUKS Orkan Września 2002 U18 WP +1.0 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/2633/17 , 2020 4 LDK!
2 14 s 5 24.77 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +1.0 --
3 15 s 5 24.78 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP +1.0 V GÓRSKA Hanna # Z/4973/18 2021 BEZ LDK!
4 16 s 5 25.41 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP +1.0 --
5 21 s 5 27.74 FRAŚ Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 1962 Masters WP +1.0 -- B.D. Z/4670/18 2022 BEZ
400 m M
1 1 s 1 49.80 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP II
2 2 s 1 50.08 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2022 LDK!
3 3 s 1 50.25 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 1998 U23 WP II
4 5 s 1 51.17 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP III
5 7 s 1 51.48 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 1999 U23 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
6 9 s 1 52.33 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP III
1 4 s 2 51.06 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0793/15 2022
2 6 s 2 51.20 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
3 8 s 2 52.25 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Michał # Z/0845/17 2022 107
4 10 s 2 52.73 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS III
5 11 s 2 52.88 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/4274/18 2022 5 LDK!
6 15 s 2 53.90 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U20 WP IV
1 12 s 3 53.00 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP --
2 13 s 3 53.06 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP IV GRENDA Jan Z/0605/18 2022 2
3 17 s 3 55.01 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U20 WP --
4 19 s 3 55.55 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
5 21 s 3 55.75 KAJDAN Hubert LUKS Orkan Września 2004 U16 WP V PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/2364/17 2020 3 LDK!
1 18 s 4 55.37 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/0857/18 2021 3 LDK!
2 22 s 4 56.17 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U16 WP V GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
3 24 s 4 61.45 STACHURSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP --
1 14 s 5 53.70 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK!
2 16 s 5 54.08 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS IV
2 23 s 5 71.80 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych # 2006 U14 DS -- KUCZAJ Tomasz # Z/5186/19 2022 LDK!
3 20 s 5 55.57 CIECZKA Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U18 WP -- LDK!
4 23 s 5 57.80 MUSIELAK Norbert MKS-MOS Śrem 2005 U16 WP -- B.D. Z/1945/19 2019
800 m M
1 1 s 1 2:01.69 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
2 2 s 1 2:02.14 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U18 WP IV DMP U20 ŁUCZAK Bernadeta Z/1573/18 2022 LDK! 96
3 3 s 1 2:02.87 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 2001 U20 LB IV
4 4 s 1 2:04.54 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U20 DS IV B.D. Z/2586/17 2022
5 5 s 1 2:05.10 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV WALCZAK Michał # Z/1075/18 2022 3
6 6 s 1 2:06.91 KUŁDO Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP IV GRENDA Jan # Z/1575/18 2021 3
7 7 s 1 2:08.08 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 2001 U20 LB -- WISZ Mateusz BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2019
8 8 s 1 2:12.92 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP -- B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2022 4 LDK!
9 10 s 1 2:18.22 MATUSZAK Piotr MKL Jarocin 2004 U16 WP -- KOŚCIELNIAK Marzena # Z/1753/19 2021 LDK!
1 9 s 2 2:18.16 KUBIAK Kacper MKL Jarocin 2004 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1776/18 , 2021 5 LDK!
2 11 s 2 2:29.47 NAWROCKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP --
3 12 s 2 2:30.14 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U16 WP -- LDK!
4 13 s 2 2:30.27 HANDKE Mikołaj UKS Jedynka Gostyń 2004 U16 WP -- B.D. Z/1073/19 2022
5 14 s 2 2:35.34 KOWALCZYK Igor CKS Helios Czempiń 2006 U14 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2973/19 2020
6 15 s 2 2:36.46 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U12 WP -- ZDONEK Filip Z/4276/19 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:02.25 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP III
2 2 s 1 4:02.30 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2022 1
3 3 s 1 4:03.38 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 1998 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2022 2
4 4 s 1 4:03.79 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP III
5 5 s 1 4:05.64 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2000 U20 WP III
6 6 s 1 4:06.11 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/2413/15 2022
7 7 s 1 4:07.52 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2022
8 12 s 1 4:10.75 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 1998 U23 DS III
9 13 s 1 4:11.33 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych # 2006 U14 DS III KUCZAJ Tomasz # Z/5186/19 2022 LDK!
10 14 s 1 4:13.19 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester # Z/1180/17 2021 2 LDK!
11 20 s 1 4:20.40 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB --
1 8 s 2 4:07.72 GRAD Filip OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
2 9 s 2 4:08.64 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3
3 10 s 2 4:10.44 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2022
4 11 s 2 4:10.58 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa # 1999 U23 OP III KOŁODZIEJ Tomasz # Z/1501/18 2022
5 15 s 2 4:13.97 GALAS Kacper MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U18 WP IV LDK!
6 16 s 2 4:17.60 PĘKALA Piotr Akademia Biegowa Żary # 1998 U23 LB -- SKORUPA Krzysztof # Z/0976/14 2022 LDK!
7 18 s 2 4:18.06 DACHTERA Jan OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -- B.D.
8 21 s 2 4:22.73 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2022
9 25 s 2 4:28.46 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
10 30 s 2 4:38.77 KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 2003 U18 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0410/17 , 2019 5 LDK!
11 32 s 2 4:50.84 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 2001 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2021 4
1 17 s 3 4:18.01 BURKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP IV
2 19 s 3 4:19.47 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2003 U18 LB IV DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2022 LDK!
3 22 s 3 4:25.89 BANASZAK Kacper KS Stal Pleszew # 2003 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2022
4 23 s 3 4:26.52 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U16 WP V DMP U20 GRENDA Jan Z/1110/17 2022 4 LDK! 75
5 24 s 3 4:28.43 RETTIG Rafał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U18 WP --
6 26 s 3 4:29.60 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna GRENDA Jan B.D. # , Z/0923/16 , 2022 LDK!
7 27 s 3 4:31.32 MATYJA Kamil OŚ AZS Poznań 2002 U18 WP --
8 28 s 3 4:35.01 GLAPA Szymon MKL Jarocin 2000 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1868/19 2019
9 29 s 3 4:36.84 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS --
10 31 s 3 4:42.04 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
11 33 s 3 6:00.98 BUGAJEWSKI Dawid CKS Helios Czempiń 2005 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2976/19 2019
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.07 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -2.0 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
2 2 s 1 18.28 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -2.0 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/4272/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 19.27 WRÓBEL Jakub MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -2.0 -- LDK!
4 4 s 1 19.63 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -2.0 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 20.40 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -2.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 17.11 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP -4.1 --
2 2 s 1 18.77 SZNAJDER Patryk MKS Piast Głogów 2003 U18 DS -4.1 -- BIELAWA Przemysław Z/1953/18 2021 BEZ LDK!
110 m pł M
1 1 s 1 15.37 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 Sen WP -4.1 II HEMMERLING Andrzej Z/0931/12 2021 1
2 2 s 1 15.57 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -4.1 II
200 m pł M
1 1 s 1 30.70 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +0.9 -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/4272/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 31.80 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 2004 U16 WP +0.9 --
3 3 s 1 32.49 WRÓBEL Jakub MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +0.9 -- LDK!
4 4 s 1 32.80 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U16 WP +0.9 -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław # , Z/2830/18 , 2021 BEZ LDK!
5 5 s 1 33.48 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U16 WP +0.9 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II
2 2 f 1 1.70 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.60 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław # , Z/2830/18 , 2021 BEZ LDK!
4 5 f 1 1.55 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2022 BEZ LDK! 63
5 4 f 1 1.55 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.68 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U20 WP +3.3 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2022 3
2 2 f 1 6.34 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +2.6 III
3 3 f 1 6.32 CHMIEL Maciej MKL Jarocin # 2004 U16 WP +4.8 III GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
4 4 f 1 6.22 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 2002 U18 WP +3.6 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2021 4 LDK!
5 5 f 1 6.19 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP +3.0 IV GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK!
6 6 f 1 6.07 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +3.2 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2022 5 LDK!
7 7 f 1 6.01 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -0.4 IV WALCZAK Michał Z/1082/18 2022 3
8 8 f 1 5.88 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.2 -- JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
9 9 f 1 5.83 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +4.2 -- LDK!
10 10 f 1 5.31 MAĆKOWIAK Hubert LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP +4.7 -- GRAŚ Jarosław Z/3092/19 2022
11 11 f 1 5.16 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +2.3 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK!
12 12 f 1 5.11 TEPER Patryk MKS Piast Głogów 2002 U18 DS +3.9 -- LDK!
13 13 f 1 4.72 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U14 WP +4.0 -- LDK!
14 14 f 1 4.43 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U16 WP +0.7 -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK!
15 15 f 1 4.26 CZERNIAK Fabian MUKS Kadet Rawicz 2006 U14 WP +2.4 -- LDK!
16 16 f 1 4.26 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -0.4 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
17 17 f 1 4.25 KOWALCZYK Igor CKS Helios Czempiń 2006 U14 WP +1.1 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2973/19 2020
18 18 f 1 3.73 KAŹMIERCZAK Kamil MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -1.1 -- LDK!
  4.66 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U14 WP -1.2 -- LDK!
  5.80 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +1.7 -- LDK!
  6.23 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP -0.8 IV
  6.56 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U20 WP 0.0 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2022 3
Trójskok M
1 1 f 1 13.33 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U20 WP +1.0 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2022 3
2 2 f 1 13.11 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +2.2 IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2022 5 LDK! 99
3 3 f 1 12.77 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP +0.4 IV
4 4 f 1 12.66 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP -2.3 IV
5 5 f 1 12.34 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.9 -- JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
6 6 f 1 12.14 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 2002 U18 WP -0.8 -- B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2021 4 LDK!
7 7 f 1 11.24 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +0.2 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK! 65
8 8 f 1 11.01 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem # 1957 Masters WP -0.4 -- B.D. Z/2561/21 2022
9 9 f 1 9.60 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U16 DS +1.3 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 10.69 NIEMCZYK Eryk MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5142/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 10.52 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP V KOBIERSKI Andrzej # Z/4804/19 2022 LDK!
3 3 f 1 9.74 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych # 2006 U14 DS -- KUCZAJ Tomasz # Z/5186/19 2022 LDK!
1 1 f 2 16.96 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2022 2 LDK!
2 2 f 2 15.00 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 18.49 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2022 LDK!
2 2 f 1 17.94 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I MAŁECKI Marcin B.D. # Z/3653/15 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.87 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan # Z/1690/11 2022
2 2 f 1 11.63 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS -- B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 40.29 KOBASA Mariusz LKS Polkowice 2004 U16 DS V
2 2 f 1 20.88 SZEFER Marcel MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4091/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 38.07 CZERWIŃSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -- GÓRSKA Hanna 4 LDK!
2 2 f 1 36.95 KAŹMIERCZAK Adam UKS Sportowiec Borowo 2003 U18 WP -- ITKOWIAK Robert Z/2569/17 2019 BEZ
Oszczep (800) M
1 1 f 1 53.22 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/5938/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.728520870209 sekund