Jelenia Góra 15.06.2019
Karkonoski mityng lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.78 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +0.9 M
2 2 s 1 11.84 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.9 M B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
3 3 s 1 11.88 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.9 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 137
4 4 s 1 12.11 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.9 I CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
5 5 s 1 12.14 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +0.9 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 150
6 7 s 1 12.52 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS +0.9 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
7 8 s 1 12.54 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.9 II KUCZA Roman B.D. ROSTEK William # , Z/0450/17 , 2022 LDK!
1 6 s 2 12.43 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +1.1 II STOLARCZYK Grzegorz # Z/3313/11 2022 1
2 9 s 2 12.58 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +1.1 II DMP ROSTEK William Z/4785/18 2022 LDK! 94
3 10 s 2 12.67 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.1 II ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK!
4 11 s 2 12.75 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +1.1 II
5 12 s 2 12.84 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS +1.1 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
6 14 s 2 12.87 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.1 III SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2022 3 LDK!
7 15 s 2 12.96 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +1.1 III B.D. B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr #
1 16 s 3 12.98 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U18 ZP +0.5 III DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK! 113
2 17 s 3 13.05 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.5 III ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2022 4 LDK!
3 18 s 3 13.07 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.5 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
4 19 s 3 13.26 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +0.5 IV BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
5 20 s 3 13.27 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +0.5 IV
6 22 s 3 13.38 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.5 IV
7 24 s 3 13.45 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +0.5 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
8 27 s 3 13.49 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.5 IV B.D. 4 LDK!
1 13 s 4 12.86 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS +1.2 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
2 21 s 4 13.29 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.2 IV WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
3 23 s 4 13.39 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +1.2 IV ROSTEK William # Z/0267/19 2021 LDK!
4 25 s 4 13.45 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.2 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
5 28 s 4 13.49 SZCZEGIELNIAK-REKIEL Aleksandra MKS Siechnice 1997 U23 DS +1.2 --
6 30 s 4 13.50 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.2 IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
6 29 s 4 13.50 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS +1.2 IV KOTYNIA Hanna LDK!
8 31 s 4 13.58 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U20 DS +1.2 IV
1 26 s 5 13.48 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.7 IV ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/1919/17 2021 5 LDK!
2 32 s 5 13.68 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +1.7 IV
3 34 s 5 13.76 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.7 IV B.D. 5 LDK!
4 38 s 5 13.82 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +1.7 V
5 39 s 5 13.83 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.7 --
1 33 s 6 13.72 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +1.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
2 35 s 6 13.76 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +1.2 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
3 36 s 6 13.76 KISZKIEL Marta GKS Start Długołęka 2004 U16 DS +1.2 IV
4 42 s 6 13.99 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +1.2 V SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
5 45 s 6 14.20 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.2 -- LDK!
6 46 s 6 14.27 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS +1.2 --
7 47 s 6 14.37 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U20 DS +1.2 --
1 37 s 7 13.82 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 2005 U16 DS +1.4 V ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2022 LDK!
2 40 s 7 13.84 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +1.4 V #
3 41 s 7 13.91 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +1.4 --
4 43 s 7 14.02 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +1.4 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
5 48 s 7 14.39 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +1.4 V
6 51 s 7 14.65 DYBAŚ Dominika ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB +1.4 -- # LDK!
7 53 s 7 15.13 MASIEL Maja ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +1.4 -- #
1 44 s 8 14.02 LISOWSKA Martyna GKS Start Długołęka 2005 U16 DS +1.7 V BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1354/19 , 2021 LDK!
2 49 s 8 14.58 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS +1.7 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!
3 50 s 8 14.59 WOŹNIAK Zofia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +1.7 --
4 52 s 8 14.82 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS +1.7 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK!
5 54 s 8 15.23 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS +1.7 -- LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.12 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.2 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
2 2 s 1 24.35 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -0.2 I
3 3 s 1 24.98 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.2 II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022
4 4 s 1 25.31 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS -0.2 II SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
5 5 s 1 25.31 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -0.2 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
1 6 s 2 25.56 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -0.2 II STOLARCZYK Grzegorz # Z/3313/11 2022 1
2 7 s 2 25.64 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -0.2 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
3 8 s 2 25.66 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.2 II ROSTEK William Z/4785/18 2022 LDK!
4 10 s 2 26.14 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -0.2 II DMP U20 KUCZA Roman B.D. ROSTEK William # , Z/0450/17 , 2022 LDK! 123
5 15 s 2 27.12 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -0.2 III B.D. B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr #
1 9 s 3 25.90 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS +0.6 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
2 11 s 3 26.42 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.6 III ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK!
3 14 s 3 27.07 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.6 III SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2022 3 LDK!
4 16 s 3 27.26 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.6 III ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2022 4 LDK!
5 18 s 3 27.28 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +0.6 III
6 19 s 3 27.47 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS +0.6 IV ROSTKOWSKA Anna # Z/0959/17 2022 2 LDK!
1 12 s 4 27.05 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U16 DS +1.3 III B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
2 13 s 4 27.05 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U18 ZP +1.3 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK!
3 17 s 4 27.27 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.3 III MAKUCH Beata 4 LDK!
4 22 s 4 27.72 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.3 IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
5 25 s 4 27.98 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +1.3 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
6 31 s 4 28.72 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +1.3 V
1 20 s 5 27.65 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.4 IV
2 23 s 5 27.80 SZCZEGIELNIAK-REKIEL Aleksandra MKS Siechnice 1997 U23 DS +0.4 --
3 26 s 5 27.99 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.4 IV ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/1919/17 2021 5 LDK!
4 28 s 5 28.11 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.4 IV B.D. 4 LDK!
5 34 s 5 28.88 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +0.4 --
6 41 s 5 29.61 LIGIŻYŃSKA Angelika KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS +0.4 -- LDK!
1 29 s 6 28.18 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.4 --
2 30 s 6 28.60 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 2005 U16 DS +0.4 V ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2022 LDK!
3 33 s 6 28.81 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.4 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
4 36 s 6 29.11 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +0.4 --
5 38 s 6 29.32 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U20 DS +0.4 --
1 32 s 7 28.79 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS 0.0 --
2 35 s 7 28.95 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS 0.0 V
3 37 s 7 29.20 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS 0.0 V
4 40 s 7 29.60 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U20 DS 0.0 --
5 43 s 7 30.14 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS 0.0 --
1 24 s 8 27.95 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +0.3 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
2 27 s 8 28.03 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.3 IV ŁABUL Wioletta 4 LDK!
3 45 s 8 30.34 WOŹNIAK Zofia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +0.3 --
4 46 s 8 31.65 DYBAŚ Dominika ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB +0.3 -- # LDK!
1 21 s 9 27.69 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.4 IV WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
2 39 s 9 29.52 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.4 V
3 42 s 9 29.90 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +0.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
4 44 s 9 30.30 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +0.4 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
5 47 s 9 32.95 MASIEL Maja ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +0.4 -- #
6 48 s 9 35.08 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS +0.4 -- LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.38 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS I DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022 114
2 2 s 1 60.17 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
3 3 s 1 60.50 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 2003 U18 DS III #
4 4 s 1 62.40 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!
  s 1 DNF SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
1 5 s 2 63.23 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
2 6 s 2 66.38 CARUK Anna MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- LDK!
3 7 s 2 66.62 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2021 4 LDK!
4 8 s 2 67.65 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!
5 9 s 2 68.91 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- B.D. 5 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:18.82 CLOE Klaudia niest. Katowice 1999 U23 SL III
2 2 s 1 2:20.76 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III
3 3 s 1 2:22.28 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
4 4 s 1 2:22.93 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
5 5 s 1 2:23.81 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U20 DS III
6 6 s 1 2:29.69 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:44.73 SADOWSKA Amelia MKS MOS Wrocław # 2005 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/0552/20 , 2020 LDK!
8 8 s 1 2:47.24 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 2005 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/0544/19 2022 LDK!
9 9 s 1 2:50.80 SZUMACHER Apolonia MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U16 DS -- B.D. KUCZA Roman # , Z/1146/19 , 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:23.91 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U18 LB II BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 11:04.02 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3
3 3 s 1 11:22.54 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 2001 U20 LB IV
4 4 s 1 11:36.61 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0489/17 2022 4
5 5 s 1 11:56.74 BASIAK Victoria KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna # Z/2978/18 2020 5 LDK!
6 6 s 1 12:10.05 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 2002 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2021 3 LDK!
7 7 s 1 13:02.25 KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0464/18 2022 BEZ
  s 1 DNF ROSTKOWSKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 1980 Masters DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0016/13 2022 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.22 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS +0.5 II KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2021 LDK!
2 2 s 1 15.32 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.5 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2021 2 LDK!
3 3 s 1 15.50 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +0.5 II MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
4 4 s 1 15.64 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS +0.5 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
5 5 s 1 15.84 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +0.5 III
6 6 s 1 17.16 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +0.5 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
7 7 s 1 18.18 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +0.5 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.33 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS I #
2 2 s 1 64.43 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II
3 3 s 1 68.67 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
4 6 s 1 70.93 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
1 4 s 2 68.91 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK!
2 5 s 2 69.88 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB IV
3 7 s 2 73.06 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999 U23 DS --
Tyczka K
1 f 1 3.80 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I
2 f 1 2.20 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS V ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2022
W dal K
1 f 1 5.46 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +0.6 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022
2 f 1 5.36 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS +0.7 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
3 f 1 5.22 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS +1.1 III LDK!
4 f 1 5.19 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS 0.0 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
5 f 1 5.15 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS +0.6 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK!
6 f 1 5.06 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +0.7 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
7 f 1 5.02 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS +0.5 IV
8 f 1 4.95 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.7 IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
9 f 1 4.55 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -1.1 V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
10 f 1 4.41 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -1.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2110/17 2022
11 f 1 4.25 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB +0.6 -- LDK!
12 f 1 4.18 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -0.6 --
13 f 1 4.13 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +0.6 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
14 f 1 3.85 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -0.7 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK!
  f 1 NM SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB 0.0 --
Trójskok K
1 f 1 11.02 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U20 DS -0.5 III
2 f 1 10.43 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -0.6 IV LDK!
3 f 1 9.96 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS +1.7 --
4 f 1 9.10 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -1.0 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 22.70 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- LDK!
2 f 1 18.25 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
Dysk (1) K
1 f 1 35.29 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U23 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
2 f 1 31.08 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!
  f 1 NM ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2022 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 41.23 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
2 f 1 35.32 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!
3 f 1 32.19 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/5324/18 2021 5
4 f 1 20.34 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
  f 1 NM DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 39.65 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS II DMP MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3 92
100 m M
1 1 s 1 10.60 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +0.3 M
2 2 s 1 10.78 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.3 I ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
3 3 s 1 10.86 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP +0.3 I GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
4 4 s 1 10.97 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.3 II BIALIC Marek B.D. LDK!
5 5 s 1 11.06 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP +0.3 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
6 6 s 1 11.07 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.3 II B.D. 1
7 8 s 1 11.17 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS +0.3 II
8 10 s 1 11.40 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U20 DS +0.3 III
1 7 s 2 11.10 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.9 II ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2022
2 9 s 2 11.36 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -0.9 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
3 11 s 2 11.48 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.9 III ROSTEK William # Z/1262/18 2021 3 LDK!
4 12 s 2 11.57 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -0.9 III
5 13 s 2 11.63 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno 1992 Sen WP -0.9 III GÓRSKI Dariusz Z/4258/11 2021
6 14 s 2 11.67 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS -0.9 III B.D.
7 17 s 2 11.85 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.9 IV WOSIEK Jacek BEZ LDK!
8 19 s 2 11.94 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U20 DS -0.9 IV GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
1 15 s 3 11.79 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.9 IV ROSTEK William # Z/5139/18 2022 3 LDK!
2 16 s 3 11.79 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U18 MA -0.9 IV ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2022 LDK!
3 18 s 3 11.89 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS -0.9 IV KUCZA Roman # Z/4181/18 2022 4
4 20 s 3 11.95 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 2003 U18 DS -0.9 IV
5 23 s 3 12.02 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.9 IV WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
6 24 s 3 12.09 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS -0.9 IV
7 26 s 3 12.14 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS -0.9 IV
1 21 s 4 11.98 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -0.4 IV BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
2 22 s 4 12.00 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS -0.4 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
3 27 s 4 12.22 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -0.4 V PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2022 5 LDK!
4 28 s 4 12.29 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -0.4 V WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
5 35 s 4 13.94 ORDOWSKI Sebastian MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U16 DS -0.4 --
1 25 s 5 12.11 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS -1.2 IV ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/3923/17 2022 LDK!
2 29 s 5 12.47 BIERNAT Maksymilian KS SMS Szklarska Poręba 2005 U16 DS -1.2 V ROSTKOWSKA Anna # Z/3718/19 2020 LDK!
3 30 s 5 12.56 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -1.2 V WISZ Mateusz # Z/2303/19 2021 LDK!
4 31 s 5 12.64 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -1.2 V BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
5 32 s 5 12.86 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS -1.2 -- B.D. Z/0626/16 2022
6 33 s 5 13.08 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -1.2 -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3921/17 2022 BEZ LDK!
7 34 s 5 13.43 HASIÓW Szymon ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -1.2 --
200 m M
1 1 s 1 21.41 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +1.7 M DMP ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! 134
2 2 s 1 21.52 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.7 I ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2022
3 3 s 1 22.26 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS +1.7 II
4 5 s 1 22.47 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP +1.7 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
5 13 s 1 23.97 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U20 DS +1.7 IV GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
1 4 s 2 22.29 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS 0.0 II BIALIC Marek B.D. LDK!
2 6 s 2 22.69 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
3 8 s 2 23.16 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS 0.0 III ROSTEK William # Z/1262/18 2021 3 LDK!
4 23 s 2 24.85 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS 0.0 -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2020
5 24 s 2 25.34 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U16 LB 0.0 V WISZ Mateusz # Z/2303/19 2021 LDK!
1 7 s 3 22.90 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U20 DS -2.1 III
2 10 s 3 23.73 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -2.1 IV
3 11 s 3 23.90 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS -2.1 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
4 14 s 3 24.04 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U18 MA -2.1 IV ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2022 LDK!
5 16 s 3 24.57 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -2.1 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
6 20 s 3 24.66 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS -2.1 --
1 9 s 4 23.64 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS -1.8 -- B.D.
2 15 s 4 24.34 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS -1.8 IV KUCZA Roman # Z/4181/18 2022 4
3 18 s 4 24.60 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 2003 U18 DS -1.8 --
4 19 s 4 24.61 BANAŚ Dawid ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -1.8 --
5 22 s 4 24.80 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS -1.8 --
1 12 s 5 23.95 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS +0.2 IV PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2021 5 LDK!
2 17 s 5 24.58 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB +0.2 V PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2022 5 LDK!
3 21 s 5 24.78 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.2 -- WOSIEK Jacek BEZ LDK!
4 26 s 5 25.48 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS +0.2 -- B.D. Z/0626/16 2022
1 25 s 6 25.47 BIERNAT Maksymilian KS SMS Szklarska Poręba 2005 U16 DS +0.1 V ROSTKOWSKA Anna # Z/3718/19 2020 LDK!
2 27 s 6 25.91 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U16 LB +0.1 -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
3 28 s 6 27.08 ŚWIDERSKI Remigiusz KS SMS Szklarska Poręba 2005 U16 DS +0.1 -- LDK!
4 29 s 6 28.40 ORDOWSKI Sebastian MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U16 DS +0.1 --
400 m M
1 1 s 1 48.38 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS I KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK!
2 2 s 1 48.43 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS I ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK!
3 3 s 1 49.95 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 1998 U23 WP II
4 4 s 1 51.04 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr # , Z/1136/16 , 2020 LDK!
5 6 s 1 55.23 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
6 8 s 1 55.55 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
1 5 s 2 54.44 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS IV ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/3923/17 2022 LDK!
2 7 s 2 55.26 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/0965/17 2022 LDK!
3 9 s 2 55.95 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna 3 LDK!
4 10 s 2 58.54 KUŹNIK Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -- PAWELEC Marcin # Z/3424/19 2022 LDK!
5 11 s 2 59.54 KURPAS Rafał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
800 m M
1 1 s 1 1:53.06 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
2 2 s 1 1:55.33 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
3 3 s 1 1:55.99 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS II B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2022
4 4 s 1 1:56.76 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS II SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!
5 5 s 1 1:57.09 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
6 6 s 1 1:58.38 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III
7 7 s 1 2:01.99 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
8 8 s 1 2:02.42 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS IV ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/5717/18 2022 LDK!
9 10 s 1 2:03.58 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1994 Sen DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/3195/20 , 2021
10 15 s 1 2:09.34 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U20 DS --
  s 1 DNF KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2021 LDK!
1 9 s 2 2:02.85 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
2 11 s 2 2:03.93 MAIK Jakub MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS IV
3 12 s 2 2:04.49 KISIEL Jakub KS SMS Szklarska Poręba 1988 Sen DS --
4 13 s 2 2:05.25 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS IV GOLEC Dominik # Z/0465/18 2022 4 LDK!
5 14 s 2 2:08.35 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 2001 U20 LB --
6 16 s 2 2:11.75 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 2001 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2021 4
7 17 s 2 2:16.30 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2021 BEZ
8 18 s 2 2:22.66 BIELICKI Dominik UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS --
3000 m M
1 1 s 1 9:03.28 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB III
2 2 s 1 9:04.84 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III B.D. 2
3 3 s 1 9:15.39 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2003 U18 LB IV DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2022 LDK!
4 4 s 1 9:38.28 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U20 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2022 3
5 5 s 1 9:50.53 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
6 6 s 1 9:54.86 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 2001 U20 LB IV WISZ Mateusz BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2019
7 7 s 1 12:57.78 SZUMACHER Jan MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U16 DS -- B.D. KUCZA Roman # , Z/1145/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U20 DS -- B.D. Z/2586/17 2022
110 m pł MŁ M
3 3 s 1 16.97 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -1.6 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
4 4 s 1 20.56 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -1.6 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.93 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS -1.6 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
2 2 s 1 16.55 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS -1.6 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
110 m pł M (99.1) M
2 2 s 1 15.47 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U20 DS -0.4 II
3 3 s 1 15.72 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -0.4 III
110 m pł M
1 1 s 1 15.02 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -0.4 II
4 4 s 1 15.73 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -0.4 II B.D. 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.03 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
2 2 s 1 57.34 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
3 3 s 1 59.33 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
4 4 s 1 59.44 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS IV
5 5 s 1 60.02 BŁASZCZYK Gaspar MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS IV KUBALA Łukasz Z/5360/18 2019 4
6 6 s 1 60.38 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 52.82 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I #
2 2 s 1 53.51 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I
3 3 s 1 55.83 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022 90
4 4 s 1 57.68 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U20 DS III B.D. B.D. # Z/2601/15 2022
5 5 s 1 59.92 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- B.D. 3
Tyczka M
1 f 1 4.60 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS I LDK!
2 f 1 4.40 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022 100
3 f 1 4.20 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS II
4 f 1 4.00 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
5 f 1 3.80 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS III
6 f 1 2.60 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2020
  f 1 NM MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U23 LD --
W dal M
1 f 1 7.35 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +1.4 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2022 116
2 f 1 6.59 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.5 III B.D. 3
3 f 1 6.54 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.3 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
4 f 1 6.21 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +2.0 IV
5 f 1 6.16 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS +1.8 IV
6 f 1 6.04 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +1.8 IV WOLIŃSKI Wojciech # Z/1299/18 2022 5
7 f 1 5.96 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.6 IV JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
8 f 1 4.97 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +2.1 -- DMP DMP U20 GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 4 52
9 f 1 4.13 HASIÓW Szymon ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +0.9 --
  f 1 NM CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS 0.0 -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3921/17 2022 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.49 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +0.5 III DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2022 5 LDK! 109
2 f 1 12.74 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS +1.1 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
3 f 1 12.58 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.1 -- JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
4 f 1 12.49 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4
Dysk (1) M
1 f 1 48.96 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS II ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.98 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
2 f 1 37.44 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB IV
3 f 1 37.10 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
4 f 1 34.43 ADAMCZYK Krzysztof LKS Polkowice 2002 U18 DS --
5 f 1 32.63 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- LDK!
6 f 1 32.33 BIERNAT Jan LKS Polkowice 2003 U18 DS -- B.D. Z/5325/18 2020 5
7 f 1 30.50 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS --
8 f 1 30.10 ULIKOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS --
9 f 1 29.26 JÓZEFOWICZ Jakub LKS Polkowice 2003 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.86 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 36.50 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2
Dysk (2) M
1 f 1 40.83 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
Oszczep (600) M
1 f 1 43.61 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 45.90 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 54.28 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2
2 f 1 35.68 NIEDOŚPIAŁ Marcelin MKL 12 Jelenia Góra 2001 U20 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.184023857117 sekund