Wrocław 23.06.2019
Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.91 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.9 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 135
2 2 e 1 12.21 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS -0.9 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2021
3 3 e 1 12.23 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.9 II DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2021 2 146
4 4 e 1 12.28 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS -0.9 II DMP CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William # , Z/3488/15 , 2022 LDK! 112
5 14 e 1 12.97 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -0.9 III
  e 1 DNF GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS -0.9 --
1 5 e 2 12.52 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.6 II SKRZYPACZ Adrian # Z/1634/14 2022 2
2 6 e 2 12.55 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +0.6 II LDK!
3 7 e 2 12.62 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP +0.6 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2021 3
4 8 e 2 12.86 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.6 III ROSTEK William # Z/1920/17 2021 3 LDK!
5 15 e 2 12.99 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +0.6 III B.D.
6 16 e 2 13.00 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.6 III B.D. B.D. KUZAK Piotr #
7 18 e 2 13.13 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.6 III SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2021 3 LDK!
1 9 e 3 12.87 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +1.6 III DMP U20 NALEPA Marek Z/1157/18 2021 4 LDK! 118
2 12 e 3 12.93 NOWAK Karolina WLKS Wrocław 97 U23 DS +1.6 III
3 13 e 3 12.94 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS +1.6 III
4 17 e 3 13.08 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.6 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
5 19 e 3 13.21 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.6 IV DMP U20 ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2021 4 LDK! 103
6 20 e 3 13.26 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +1.6 IV NALEPA Marek Z/2643/17 2020 4
7 23 e 3 13.41 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +1.6 IV ROSTEK William #
1 10 e 4 12.91 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +0.2 III
2 11 e 4 12.92 ŚLIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz # 05 U16 SL +0.2 III SKALIK Joanna # Z/0210/19 2022 LDK!
3 21 e 4 13.29 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.2 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
4 22 e 4 13.33 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 00 U20 DS +0.2 IV MARSZEWSKI Tomasz B.D. B.D. Z/0578/17 2021
5 24 e 4 13.44 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 05 U16 DS +0.2 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
6 26 e 4 13.54 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.2 IV ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/1919/17 2021 5 LDK!
7 30 e 4 13.73 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 06 U14 DS +0.2 IV HONDOWSKA Aneta ROSTEK William # , Z/0268/19 , 2021 LDK!
1 25 e 5 13.48 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS 0.0 IV
2 27 e 5 13.69 NOWAK Zuzanna WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS 0.0 IV
3 28 e 5 13.72 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS 0.0 IV SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
4 29 e 5 13.73 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 02 U18 DS 0.0 IV B.D. Z/2983/19 2021
5 32 e 5 13.80 ARNING Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP 0.0 IV
6 36 e 5 13.92 KISZKIEL Marta GKS Start Długołęka 04 U16 DS 0.0 V
7 40 e 5 14.20 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS 0.0 -- B.D. 5 LDK!
1 31 e 6 13.76 CIEŚLACHOWSKA Julia SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS +1.0 IV DMP U20 B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0442/19 , 2021 LDK! 83
2 38 e 6 13.99 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP +1.0 V PTAK Krzysztof Z/5044/18 2021 BEZ LDK!
3 39 e 6 14.18 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +1.0 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2021 BEZ
4 41 e 6 14.30 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.0 V LDK!
5 43 e 6 14.66 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +1.0 --
6 45 e 6 15.25 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +1.0 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/0818/19 2021 51
1 33 e 7 13.81 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U14 DS +0.6 V KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 34 e 7 13.86 JURCZAK Maja MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.6 -- #
3 35 e 7 13.88 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 06 U14 DS +0.6 V #
4 37 e 7 13.96 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP +0.6 V PTAK Krzysztof Z/3362/18 2021 BEZ LDK!
5 42 e 7 14.31 PICHUR Marta WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.6 V KOBIAŁKA Kamil # Z/4680/19 2022 LDK!
6 44 e 7 14.73 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.6 -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2021 BEZ
7 46 e 7 15.45 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.6 --
8 47 e 7 15.79 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS +0.6 -- LDK!
1 f 1 11.91 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.2 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 135
2 f 1 12.27 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS +0.2 II DMP CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William # , Z/3488/15 , 2022 LDK! 112
3 f 1 12.58 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.2 II SKRZYPACZ Adrian # Z/1634/14 2022 2
4 f 1 12.58 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP +0.2 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2021 3
5 f 1 12.60 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +0.2 II LDK!
6 f 1 12.74 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +0.2 II DMP U20 NALEPA Marek Z/1157/18 2021 4 LDK! 123
200 m K
1 1 s 1 25.15 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.2 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2021 2
2 2 s 1 26.00 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +1.2 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2021 3 LDK!
3 3 s 1 26.64 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.2 III ROSTEK William # Z/1920/17 2021 3 LDK!
4 4 s 1 26.95 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.2 III ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2021 4 LDK!
5 6 s 1 27.09 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.2 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2021 3 LDK! 105
1 5 s 2 27.01 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -1.3 III B.D. B.D. KUZAK Piotr #
2 7 s 2 27.22 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -1.3 III
3 8 s 2 27.58 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -1.3 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
4 11 s 2 28.12 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -1.3 IV NALEPA Marek Z/2643/17 2020 4
5 14 s 2 28.44 NOWAK Zuzanna WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -1.3 IV
6 16 s 2 28.61 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -1.3 V DMP U20 85
1 9 s 3 27.92 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.3 IV DMP U20 93
2 17 s 3 28.94 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +0.3 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
3 19 s 3 29.09 ARNING Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP +0.3 --
4 20 s 3 29.15 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS +0.3 -- B.D. 5 LDK!
5 22 s 3 29.75 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.3 V LDK!
6 23 s 3 30.05 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB +0.3 -- LDK!
7 24 s 3 30.60 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.3 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2021 BEZ
8 26 s 3 31.07 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 02 U18 DS +0.3 -- B.D. Z/2983/19 2021
1 15 s 4 28.52 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS +0.9 V SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
2 21 s 4 29.32 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 06 U14 DS +0.9 V #
3 25 s 4 30.62 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.9 --
4 27 s 4 31.61 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.9 -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2021 BEZ
5 28 s 4 31.80 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.9 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
6 29 s 4 32.57 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.9 -- MAKUCH Beata Z/0818/19 2021
7 31 s 4 34.31 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS +0.9 -- LDK!
1 10 s 5 28.11 KONURY Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 05 U16 WP -0.2 IV PTAK Krzysztof Z/5045/18 2021 5
2 12 s 5 28.29 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP -0.2 IV
3 13 s 5 28.30 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 05 U16 DS -0.2 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
4 18 s 5 29.02 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U14 DS -0.2 V KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
5 30 s 5 32.60 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.2 --
400 m K
1 1 s 1 59.19 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS III
2 2 s 1 61.95 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2021 3
3 3 s 1 62.04 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS IV ROSTEK William Z/1079/15 2021
1 4 s 2 63.69 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV
2 5 s 2 63.96 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS IV GOLEC Dominik Z/0501/17 2021 4
3 6 s 2 68.94 CHOWANEK Oliwia LUKS Namysłów 03 U18 OP -- WOLAK Bożena 3 LDK!
4 7 s 2 69.45 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0365/16 2021 BEZ
5 8 s 2 70.19 WIATER Wioletta MKS Siechnice 97 U23 DS --
  s 2 DNF BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- B.D.
800 m K
1 1 s 1 2:19.67 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2021 3 LDK!
2 2 s 1 2:21.51 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III
3 3 s 1 2:21.87 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 99 U23 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2021
4 4 s 1 2:32.40 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 98 U23 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0549/17 2022
5 5 s 1 2:33.35 CYZA Oliwia UKS Sprint Legnica 02 U18 DS --
6 6 s 1 2:35.78 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2021 4 LDK!
7 7 s 1 2:39.97 BANASIAK Joanna MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- DMP U20 ROSTEK William # Z/1031/19 2021 LDK! 68
8 8 s 1 2:40.77 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4127/18 2021 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:00.77 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP IV SADOWSKI Waldemar Z/1424/17 2021 4
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.26 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.0 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2021 2 LDK!
2 2 s 1 15.29 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.0 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
3 3 s 1 15.66 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP +1.0 II SADOWSKI Waldemar Z/1425/17 2021 2
4 6 s 1 17.26 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +1.0 IV NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4
2 5 s 2 17.16 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS +1.3 IV LDK!
3 7 s 2 18.11 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +1.3 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
100 m pł K
1 4 s 2 15.91 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS +1.3 III
200 m pł K
1 1 s 1 29.94 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 30.91 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
3 5 s 1 35.17 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS -0.3 V JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2022 LDK!
4 3 s 1 36.21 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 04 U16 DS -0.3 -- SKRZYPACZ Adrian # Z/0711/18 2022
5 4 s 1 37.21 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.3 --
400 m pł K K
1 1 s 1 65.45 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 00 U20 DS II MARSZEWSKI Tomasz B.D. B.D. Z/0578/17 2021
2 2 s 1 66.18 NOWAK Karolina WLKS Wrocław 97 U23 DS III
3 3 s 1 66.88 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III DMP U20 NALEPA Marek Z/1470/17 2021 3 LDK! 116
4 4 s 1 67.44 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS III STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3394/15 2021
5 5 s 1 67.56 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2021 4 112
6 6 s 1 67.67 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1866/16 2022
1 7 s 2 68.08 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U20 LB III
2 8 s 2 69.52 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/0292/17 2021 3 LDK! 103
3 9 s 2 72.78 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2020 4 LDK!
4 10 s 2 73.86 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS -- #
5 11 s 2 74.32 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2021 4 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS III
2 f 1 1.55 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/2478/18 2021 4
3 f 1 1.55 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0494/16 2021 3 LDK!
4 f 1 1.50 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV DMP U20 92
4 f 1 1.50 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2021 4
6 f 1 1.50 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS IV
  f 1 NM KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 04 U16 DS -- DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1310/18 , 2021 4 LDK!
  f 1 NM DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP -- WALCZAK Marek # Z/0309/14 2022 1
Tyczka K
1 f 1 3.90 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS I DMP ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2022 157
2 f 1 3.80 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS I B.D.
3 f 1 3.20 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II DMP ŁOŚ Dariusz # Z/0099/14 2021 1 101
4 f 1 2.20 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- RADZEWICZ Małgorzata 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.99 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.7 I DMP STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2021 126
2 f 1 5.86 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +1.6 I B.D. #
3 f 1 5.81 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.8 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
4 f 1 5.51 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.9 II DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022 93
5 f 1 5.18 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +1.8 III B.D.
6 f 1 5.18 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.6 III B.D. #
7 f 1 5.07 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS +1.8 IV
8 f 1 4.72 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP -1.4 V DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 69
9 f 1 4.63 BUCZKOWSKA Anastazja MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +0.9 -- LDK!
10 f 1 3.51 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS +1.2 --
  f 1 NM CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2021 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.51 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS -0.5 IV
2 f 1 10.31 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław # 03 U18 DS +0.5 IV SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
3 f 1 10.23 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów # 01 U20 WP -1.1 IV NALEPA Marek B.D. # Z/1034/15 2021
4 f 1 10.01 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS -1.0 -- GIERCZYK Estera 3 LDK!
5 f 1 9.93 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +1.2 -- GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna # Z/0532/17 2021 5 LDK!
6 f 1 9.87 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.4 -- LDK!
7 f 1 9.19 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -0.6 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
8 f 1 9.14 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -0.7 -- LDK!
  f 1 NM LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 11.85 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława 3 LDK!
2 f 1 10.91 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4
3 f 1 10.77 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS IV #
Kula (4) K
1 f 1 12.74 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2021 1
Młot (3) K
1 f 1 45.05 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2021 3 LDK!
2 f 1 44.02 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III
Młot (4) K
1 f 1 60.19 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U23 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2021 1
2 f 1 46.85 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2021 1
3 f 1 45.57 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 00 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2021
Oszczep (500) K
1 f 1 29.62 LIZAK Karolina WLKS Wrocław 04 U16 DS V
2 f 1 19.80 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2022 LDK!
3 f 1 19.77 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
  f 1 NM GORCZYŃSKA Patrycja WLKS Wrocław # 06 U14 DS --
  f 1 NM KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.70 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.9 I B.D. #
2 2 e 1 10.71 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 00 U20 ZP -0.9 I #
3 3 e 1 10.90 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.9 I #
3 4 e 1 10.90 WYKROTA Patryk OŚ AZS Poznań # 00 U20 WP -0.9 I OSIK Tadeusz WALCZAK Michał Z/1067/17 2021
5 5 e 1 10.94 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS -0.9 II DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! 107
6 6 e 1 10.99 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS -0.9 II ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
7 9 e 1 11.26 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -0.9 II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2021 2
1 7 e 2 11.13 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -0.1 II
2 8 e 2 11.25 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS -0.1 II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK!
3 11 e 2 11.36 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.1 III
4 13 e 2 11.59 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -0.1 III B.D. 3
5 14 e 2 11.63 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS -0.1 III
6 16 e 2 11.66 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.1 III ROSTEK William # Z/1262/18 2021 3 LDK!
1 10 e 3 11.36 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 03 U18 PM +1.1 III RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
2 12 e 3 11.48 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.1 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2021 3
3 15 e 3 11.63 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +1.1 III DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/4126/18 2021 3 104
4 17 e 3 11.68 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS +1.1 III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/5731/18 , 2021 5 LDK!
5 18 e 3 11.70 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS +1.1 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2021
6 20 e 3 11.76 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.1 IV HOFFMAN Wioletta 4 LDK!
7 24 e 3 11.96 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.1 IV WOSIEK Jacek BEZ LDK!
1 19 e 4 11.71 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.7 III ROSTEK William # Z/5139/18 2021 3 LDK!
2 21 e 4 11.84 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.7 IV DMP U20 WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2021 LDK! 94
3 22 e 4 11.92 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS +1.7 IV JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
4 26 e 4 12.26 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U18 LB +1.7 -- LDK!
1 23 e 5 11.96 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB -1.4 IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2021 4 LDK!
2 25 e 5 12.25 GRABA Jakub WLKS Wrocław 01 U20 DS -1.4 --
3 28 e 5 12.49 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 05 U16 DS -1.4 V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2021 LDK!
4 29 e 5 13.01 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2021
5 30 e 5 13.33 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2021 BEZ
1 f 1 10.69 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 00 U20 ZP +0.5 I #
2 f 1 10.71 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.5 I B.D. #
3 f 1 10.99 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +0.5 II #
4 f 1 11.12 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.5 II
5 f 1 11.27 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.5 II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2021 2
6 f 1 11.33 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS +0.5 III ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK!
7 f 1 11.35 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 03 U18 PM +0.5 III RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
200 m M
1 1 s 1 21.58 WYKROTA Patryk OŚ AZS Poznań # 00 U20 WP -2.1 I DMP OSIK Tadeusz WALCZAK Michał Z/1067/17 2021 127
2 2 s 1 21.82 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS -2.1 I DMP ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! 117
3 3 s 1 21.93 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS -2.1 II ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK!
4 4 s 1 22.03 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -2.1 II #
5 5 s 1 22.33 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95 Sen DS -2.1 II LISOWSKI Józef Z/0195/12 2022 1
6 7 s 1 22.63 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP -2.1 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2021 2
1 6 s 2 22.54 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS +0.7 II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK!
2 8 s 2 22.71 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.7 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
3 9 s 2 22.74 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 01 U20 DS +0.7 II
4 10 s 2 23.00 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 03 U18 WP +0.7 III OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika Z/2375/17 2020 3 LDK!
5 11 s 2 23.18 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +0.7 III B.D. 3
6 12 s 2 23.30 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.7 III DMP DMP U20 ROSTEK William # Z/1262/18 2021 3 LDK! 66 109
1 13 s 3 23.34 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +0.5 III MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2021 4
2 14 s 3 23.94 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS +0.5 IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/5731/18 , 2021 5 LDK!
3 15 s 3 23.98 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +0.5 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
4 16 s 3 24.65 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.5 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2021 LDK!
5 17 s 3 24.76 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS +0.5 -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2020
6 18 s 3 27.02 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2021
400 m M
1 1 s 1 48.99 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2380/16 2021 106
2 2 s 1 49.17 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2022
3 3 s 1 50.52 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP III
4 4 s 1 50.56 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2021 3
5 5 s 1 50.89 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS III GOLEC Dominik # Z/0219/16 2021
6 6 s 1 51.80 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 01 U20 DS III B.D. Z/1613/15 2021
7 7 s 1 52.36 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS III
1 10 s 2 55.94 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- #
2 11 s 2 56.10 MAĆKAŁA Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej B.D. Z/0551/17 2021
3 12 s 2 57.10 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 00 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2021
4 15 s 2 58.06 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- LDK!
1 8 s 3 55.39 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U16 LB V WISZ Mateusz Z/4695/17 2021 3 LDK!
2 9 s 3 55.87 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 04 U16 DS V
3 13 s 3 57.63 BIELICKI Dominik UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS --
4 14 s 3 57.64 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Mateusz # Z/2303/19 2021 LDK!
5 16 s 3 58.97 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2021 BEZ LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:09.24 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
2 2 s 1 4:11.94 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III B.D. 3
3 3 s 1 4:18.68 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0465/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 4:19.03 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 03 U18 LB IV DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2021 LDK!
5 5 s 1 4:20.06 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 94 Sen DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/3195/20 , 2021
6 6 s 1 4:20.83 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 01 U20 DS IV B.D. # Z/3667/15 2021
7 7 s 1 4:23.89 BANASZAK Kacper KS Stal Pleszew # 03 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2021
8 8 s 1 4:26.15 STASIK Marek MKS Siechnice 97 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2154/19 2021
9 9 s 1 4:35.15 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 00 U20 DS --
10 10 s 1 4:36.27 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek # Z/2555/19 2021 LDK!
11 11 s 1 4:38.69 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -- NALEPA Marek # Z/1158/18 2021 BEZ LDK!
12 12 s 1 4:56.84 PIETRUSZKA Maciej SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -- # LDK!
13 13 s 1 5:00.06 DZIEDZIC Bartosz MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- B.D. Z/4753/19 2020
3000 m M
1 1 s 1 9:12.35 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa # 99 U23 OP III KOŁODZIEJ Tomasz # Z/1501/18 2021
2 2 s 1 9:19.48 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS IV JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2
3 3 s 1 9:37.35 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2021 5 LDK!
4 4 s 1 9:48.29 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS IV DMP U20 ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr # Z/4675/18 2021 LDK! 92
5 5 s 1 10:05.03 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS IV
6 6 s 1 10:08.49 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 01 U20 DS IV SOBCZYK Tomasz Z/2132/15 2020 BEZ
  s 1 DNF KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2020 3 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.00 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS +0.8 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
2 2 s 1 16.37 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.8 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK!
3 3 s 1 16.52 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +0.8 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2021 3 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.86 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -1.5 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2020 2
2 2 s 1 15.34 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 01 U20 DS -1.5 II
3 3 s 1 15.41 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -1.5 II PTAK Krzysztof Z/3744/16 2021 3 LDK!
110 m pł M
1 1 s 1 15.10 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -1.5 II
2 2 s 1 15.79 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -1.5 III B.D. 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.88 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2021 4 LDK!
2 2 s 1 57.94 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2021 3
3 3 s 1 59.11 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 03 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1560/17 2020 3
4 4 s 1 59.66 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS IV
5 5 s 1 61.18 BŁASZCZYK Gaspar MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/5360/18 2019 4
6 6 s 1 61.52 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- ROSTEK William TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0456/16 2020 BEZ LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.40 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP I
2 2 s 1 54.75 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
3 3 s 1 55.07 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS II DMP ROŻEJ Marek Z/2642/15 2022 99
4 4 s 1 61.36 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV
2000 m prz M
1 1 s 1 6:05.52 SKIBIAK Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec # 00 U20 DS II ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2602/15 2022
2 2 s 1 6:18.23 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS --
3 3 s 1 6:35.97 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2021 3
4 4 s 1 6:39.53 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- B.D. 3
5 5 s 1 6:44.84 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2401/17 2021 4
6 6 s 1 7:01.63 BANASZAK Kacper KS Stal Pleszew # 03 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2021
  s 1 DNF FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/1558/17 2021 4 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.85 KOZŁOWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III B.D.
2 f 1 1.80 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 PIASECKI Grzegorz KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2325/16 2021 4 LDK! 99
3 f 1 1.80 BAŁUT Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS IV DMP WIŚNIEWSKI Paweł # Z/1400/19 2022 55
4 f 1 1.75 MOŻDZIERZ Eryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej Z/4676/19 2019
Tyczka M
1 f 1 4.70 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS I LDK!
2 f 1 4.20 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II
2 f 1 4.20 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U23 LD II
4 f 1 4.00 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS II DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2021 74
5 f 1 4.00 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 01 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2021
6 f 1 3.80 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U20 DS III
7 f 1 3.60 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Masters DS III ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13, Z/1232/13 2019, 2
8 f 1 2.80 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2020
W dal M
1 f 1 6.67 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -2.2 III B.D. 3
2 f 1 6.58 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław 99 U23 DS +1.9 III #
3 f 1 6.50 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 02 U18 MZ -1.2 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2021 LDK!
4 f 1 6.39 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS -0.9 III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2021 3 99
5 f 1 6.34 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +1.9 III URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
6 f 1 6.33 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +1.7 III DMP U20 WALCZAK Marek # Z/1078/18 2022 4 LDK! 96
7 f 1 6.02 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS +2.0 --
8 f 1 5.88 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -1.0 V WOLIŃSKI Wojciech # Z/1299/18 2021 5
9 f 1 5.71 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.3 V WISZ Dariusz # Z/0787/19 2021 BEZ LDK!
10 f 1 5.55 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +1.8 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.63 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS -1.0 IV JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
2 f 1 12.18 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.2 -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2021 4
Kula (5) M
1 f 1 16.66 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2021 2 LDK!
2 f 1 14.51 PEŁKA Dawid WLKS Wrocław 02 U18 DS III
3 f 1 12.57 STĘŻYCKI Nikodem ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV
4 f 1 10.92 SOCHA Paweł UKS Sprint Legnica 04 U16 DS V KUBERSKI Mirosław # Z/1613/17 2021 BEZ
5 f 1 10.40 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB --
Kula (6) M
1 f 1 18.15 GOŹDZIEWICZ Piotr AZS-AWF Warszawa # 01 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/3653/15 2021
2 f 1 17.06 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
3 f 1 16.85 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2021 1
4 f 1 14.70 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II
5 f 1 11.85 KRÓL Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP IV
Kula (7.26) M
1 f 1 16.82 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I
2 f 1 15.11 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS I DMP KOTWICA Czesław # Z/0201/14 2021 109
3 f 1 13.75 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2021 2
4 f 1 13.72 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II B.D.
5 f 1 12.11 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice # 80 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2022
  f 1 NM GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U23 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2021
Dysk (1) M
1 f 1 33.96 MARCINIAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP V
Dysk (1.5) M
1 f 1 56.67 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS I KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2021 2 LDK!
2 f 1 45.24 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2021 2 LDK!
3 f 1 44.06 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # 03 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2021 LDK!
4 f 1 43.09 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III WIECZOREK Elżbieta # Z/4324/18 2021 2
5 f 1 36.48 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 02 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2021 LDK!
  f 1 NM BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB --
Dysk (1.75) M
1 f 1 54.26 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 45.88 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II
Dysk (2) M
1 f 1 48.00 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2021
2 f 1 47.03 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS I KOTWICA Czesław # Z/0201/14 2021
3 f 1 45.30 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 99 U23 DS II B.D. #
4 f 1 40.31 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2021 2
Młot (5) M
1 f 1 29.25 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- WIECZOREK Elżbieta # Z/4324/18 2021 2
2 f 1 24.12 MARCINIAK Kacper niest. Gdańsk 03 U18 PM -- B.D. BEZ
Młot (7.26) M
1 f 1 52.68 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS II B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2022
2 f 1 51.94 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II B.D.
Oszczep (800) M
1 f 1 77.76 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin # 95 Sen LU M DMP KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/2300/11 2021 162

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.380888938904 sekund