G銥le (SWE) 11 - 14.07.2019
12. Mistrzostwa Europy U23
100 m K
1 1 s 1 11.48 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U23 SL -1.8 M KRUPA Iwona Z/1069/13 2023 MM
1 1 p 2 11.41 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U23 SL -1.4 M KRUPA Iwona Z/1069/13 2023 MM
1 f 1 11.15 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U23 SL +0.6 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2023 MM
200 m K
3 11 s 3 23.96 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Bia造stok 1998 U23 PD -0.1 M GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2023
2 7 s 4 23.86 KOTWIx Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ +0.6 M JADCZAK Bo瞠na B.D. KOTUx Krzysztof Z/0634/15 2023
  p 1 DNF KOTWIx Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -1.1 -- JADCZAK Bo瞠na B.D. KOTUx Krzysztof Z/0634/15 2023
6 9 p 2 24.11 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Bia造stok 1998 U23 PD -0.3 I GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2023
2 2 w 1 24.29 SUΒK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -1.6 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 953
400 m K
1 4 s 2 53.11 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Bia造stok # 1998 U23 PD M B.D. B.D. , Z/1152/14 , 2023
1 f 1 52.34 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Bia造stok # 1998 U23 PD MM B.D. B.D. , Z/1152/14 , 2023
800 m K
2 6 s 1 2:06.93 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I WOΘOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
5 f 2:07.46 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I WOΘOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
5 9 w 2 2:17.28 SUΒK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP II B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 861
1500 m K
3 12 s 1 4:30.54 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2023
4 f 4:25.12 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2023
5000 m K
8 f 15:57.86 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U23 SL M HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2022 1
100 m p K
4 13 s 1 13.87 HULISZ Zuzanna MKL Toru 1999 U23 KP -1.2 I HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
1 3 s 2 13.58 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Krak闚 1998 U23 MA -1.1 M 印USARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
2 14 s 5 13.88 WOJTUNIK Klaudia AZS 鏚 # 1999 U23 LD -0.1 I B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
1 1 p 1 13.00 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Krak闚 1998 U23 MA +1.8 MM 印USARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
4 7 p 1 13.46 WOJTUNIK Klaudia AZS 鏚 # 1999 U23 LD +1.8 M B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
4 11 p 2 13.57 HULISZ Zuzanna MKL Toru 1999 U23 KP +1.3 M HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
2 f 12.82 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Krak闚 1998 U23 MA +1.8 MM 印USARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
7 f 13.49 WOJTUNIK Klaudia AZS 鏚 # 1999 U23 LD +1.8 M B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
4 5 w 1 14.07 SUΒK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -2.6 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 968
400 m p K K
2 10 s 4 59.07 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M JADCZAK Bo瞠na B.D. Z/0635/15 2023
3 8 p 2 58.44 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M JADCZAK Bo瞠na B.D. Z/0635/15 2023
8 f 59.69 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I JADCZAK Bo瞠na B.D. Z/0635/15 2023
3000 m prz K
3 4 s 2 10:09.35 KAPAx Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU M B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2023
8 f 10:12.23 KAPAx Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU M B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2023
4x100 m K
2 5 e 1 44.43 MIERZY垶KA Jagoda
GRANASZEWSKA Marlena
SICIARZ Klaudia
SWOBODA Ewa
POLSKA 1998
1998
1998
1997
U23 POL -- ROSTEK William B.D.
GRANASZEWSKI Artur B.D.
印USARCZYK Ewa B.D.
KRUPA Iwona
Z/0925/14
Z/1209/14
Z/0137/14
Z/1069/13
2023
2023
2023
2023


MM
MM
3 f 44.08 SICIARZ Klaudia
GRANASZEWSKA Marlena
KOTWIx Martyna
SWOBODA Ewa
POLSKA 1998
1998
1999
1997
U23 POL -- 印USARCZYK Ewa B.D.
GRANASZEWSKI Artur B.D.
JADCZAK Bo瞠na B.D. KOTUx Krzysztof
KRUPA Iwona
Z/0137/14
Z/1209/14
Z/0634/15
Z/1069/13
2023
2023
2023
2023
MM


MM
4x400 m K
1 f 3:32.56 ΜZOWSKA Karolina
WOSZTYL Natalia
WIDAWSKA Natalia
KACZMAREK Natalia
POLSKA 1999
1999
1999
1998
U23 POL -- OGONOWSKI Jakub
JADCZAK Bo瞠na B.D.
B.D. KOBIAΘA Kamil
B.D. B.D.
Z/0304/15
Z/0635/15
, Z/2554/15
, Z/1152/14
2023
2023
, 2023
, 2023




Wzwy K
7 12 s 2 1.78 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2023 M
10 f 1.80 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2023 M
4 4 w 1 1.82 SUΒK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP M B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 1003
Tyczka K
5 11 s 1 4.15 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U23 PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2023
  f NM KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U23 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2023
W dal K
5 8 w 2 5.80 SUΒK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP +0.3 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 789
Tr鎩skok K
7 14 s 1 12.74 BEDNAREK Agnieszka AZS 鏚 1998 U23 LD +1.0 I SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2023 1
5 7 s 2 13.20 WOTA Gaja WKS Wawel Krak闚 1998 U23 MA +0.8 I B.D.
10 f 12.91 WOTA Gaja WKS Wawel Krak闚 1998 U23 MA +1.2 I B.D.
Kula (4) K
3 6 s 1 16.09 印EPOWRO垶KA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M OLSZEWSKI Rados豉w Z/0073/14 2022
7 f 15.96 印EPOWRO垶KA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I OLSZEWSKI Rados豉w Z/0073/14 2022
4 16 w 1 12.06 SUΒK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP II B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 665
Dysk (1) K
2 5 s 2 54.74 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gda雟k 1998 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2023 M
12 f 48.63 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gda雟k 1998 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2023 M
M這t (4) K
  e 1 NM MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP --
2 4 e 2 64.92 危IECH Aleksandra KS Agros Zamo嗆 1997 U23 LU M ROSA Miko豉j B.D. Z/1398/13 2023
4 f 66.87 危IECH Aleksandra KS Agros Zamo嗆 1997 U23 LU M ROSA Miko豉j B.D. Z/1398/13 2023
Oszczep (600) K
3 9 s 2 52.09 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka # 1997 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2023
10 f 48.38 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka # 1997 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2023
6 10 w 2 42.50 SUΒK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP II B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 715
7-b鎩 K
6 f 5954 SUΒK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP MM B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
Ch鏚 20 km K
2 1:35:54 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ MM CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2023 MM
100 m M
6 16 e 2 10.85 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wroc豉w 1998 U23 DS -1.9 I B.D. #
6 12 e 3 10.83 涉K ㄆkasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU -1.0 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023
7 15 p 2 10.92 涉K ㄆkasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU -1.4 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023
5 18 w 1 11.43 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ +1.9 III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 767
200 m M
2 11 s 3 21.22 BRZEZI垶KI Adrian MKL Toru 1998 U23 KP +1.1 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
2 12 s 4 21.23 BALCEREK Adam O AZS Pozna 1998 U23 WP +1.2 M
5 12 p 1 21.38 BRZEZI垶KI Adrian MKL Toru 1998 U23 KP -1.2 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
400 m M
2 11 s 1 47.63 HOΣB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU I HOΣB Grzegorz B.D. # Z/4557/15 2023
1 2 s 4 47.16 ZIMNY Tymoteusz O AZS Pozna # 1998 U23 WP M BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2023
6 11 p 1 47.34 HOΣB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU I HOΣB Grzegorz B.D. # Z/4557/15 2023
3 4 p 2 46.41 ZIMNY Tymoteusz O AZS Pozna # 1998 U23 WP M BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2023
4 f 46.52 ZIMNY Tymoteusz O AZS Pozna # 1998 U23 WP M BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2023
6 12 w 1 51.79 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 734
800 m M
2 2 s 1 1:48.88 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I B.D. WOΘOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2023
1 f 1:48.75 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I B.D. WOΘOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2023
1500 m M
9 20 s 1 3:50.09 WΜDARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II #
8 9 s 2 3:47.69 KOZΜWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2023 M
10 f 3:52.93 KOZΜWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2023 M
  w 4:49.14 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 624
110 m p M
1 4 s 1 14.13 SIEROCKI Micha AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU -1.9 I SIEROCKI Micha B.D. B.D. # Z/0724/15 2023
2 7 s 2 14.20 浩BROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ -1.9 I BxSI垶KI Artur # Z/0213/13 2022 M
2 6 p 1 13.69 浩BROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ +1.1 MM BxSI垶KI Artur # Z/0213/13 2022 M
2 7 p 2 13.81 SIEROCKI Micha AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU +0.7 M SIEROCKI Micha B.D. B.D. # Z/0724/15 2023
2 f 13.63 SIEROCKI Micha AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU +1.4 MM SIEROCKI Micha B.D. B.D. # Z/0724/15 2023
6 f 13.90 浩BROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ +1.4 M BxSI垶KI Artur # Z/0213/13 2022 M
  w 14.99 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ +0.2 I RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 851
4x100 m M
4 6 e 2 39.90 HAMPEL Eryk
PAJ… Rafa
GAxNDZIEJ Jakub
BRZEZI垶KI Adrian
POLSKA 1997
1999
1997
1998
U23 POL -- MARUSZEWSKI Piotr
HOMA Wioleta B.D.
B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/1125/13
Z/0363/15
Z/4501/15
2022
2023
2023


1

  f DNF HAMPEL Eryk
PAJ… Rafa
GAxNDZIEJ Jakub
BRZEZI垶KI Adrian
POLSKA 1997
1999
1997
1998
U23 POL -- MARUSZEWSKI Piotr
HOMA Wioleta B.D.
B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/1125/13
Z/0363/15
Z/4501/15
2022
2023
2023


1

4x400 m M
2 4 s 2 3:07.12 BUZAx Miko豉j
MIROSxW Cezary
RZE昧ICZAK Mateusz
HOΣB Maciej
POLSKA 1998
1997
1998
1998
U23 POL -- BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan
JAROS Marek B.D.
KOPE Dominik B.D.
HOΣB Grzegorz B.D.
Z/3182/17
Z/1644/13
Z/0865/14
Z/4557/15
2023
2023
2023
2023

1
M

4 f 3:07.37 RZE昧ICZAK Mateusz
MIROSxW Cezary
HOΣB Maciej
ZIMNY Tymoteusz
POLSKA 1998
1997
1998
1998
U23 POL -- KOPE Dominik B.D.
JAROS Marek B.D.
HOΣB Grzegorz B.D.
BAUMGART Iwona
Z/0865/14
Z/1644/13
Z/4557/15
Z/0812/14
2023
2023
2023
2023
M
1


Wzwy M
1 1 s 1 2.16 KOBIELSKI Norbert MKS Inowroc豉w 1997 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2023
3 f 2.23 KOBIELSKI Norbert MKS Inowroc豉w 1997 U23 KP M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2023
4 5 w 2 2.00 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 803
Tyczka M
  w 4.40 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 731
W dal M
3 6 e 1 7.66 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 1999 U23 LU +1.6 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
2 3 e 2 7.84 R荅A垶KI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA +3.0 M
5 f 7.78 R荅A垶KI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA +1.0 I
10 f 7.54 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 1999 U23 LU +2.8 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
8 16 w 1 6.78 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ +1.8 III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 762
Kula (7.26) M
1 1 s 1 20.44 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
6 11 s 2 18.32 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M OLSZEWSKI Rados豉w B.D. # Z/0477/14 2023
1 f 21.51 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
11 f 18.16 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M OLSZEWSKI Rados豉w B.D. # Z/0477/14 2023
5 7 w 2 14.39 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 752
Dysk (2) M
3 6 s 2 55.90 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin # 1998 U23 LU I KAMI垶KI Damian B.D. # Z/0205/14 2023
3 f 60.01 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin # 1998 U23 LU M KAMI垶KI Damian B.D. # Z/0205/14 2023
  w 40.38 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 672
Oszczep (800) M
2 4 s 2 76.35 MRZYG笈 Cyprian AZS-AWFiS Gda雟k 1998 U23 PM M PI﹗EK Miros豉w # Z/0962/14 2023 MM LDK!
1 f 84.97 MRZYG笈 Cyprian AZS-AWFiS Gda雟k 1998 U23 PM MM PI﹗EK Miros豉w # Z/0962/14 2023 MM LDK!
  w 50.16 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 591
10-b鎩 M
11 f 7287 HORBOWICZ Rafa KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ M RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0588879585266 sekund