Białogard 19.07.2019
21. Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy
100 m K
1 1 s 1 12.22 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP +0.1 II B.D. 1
2 2 s 1 12.39 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU +0.1 II MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2023
3 3 s 1 12.62 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 2002 U18 PM +0.1 II
4 4 s 1 12.72 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP +0.1 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
5 5 s 1 12.82 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS +0.1 III
6 6 s 1 12.93 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +0.1 III OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024
7 8 s 1 13.11 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP +0.1 III
8 11 s 1 13.37 KOBIERECKA Julia STS Pomerania Szczecinek # 2001 U20 ZP +0.1 IV # LDK!
1 7 s 2 13.11 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP +0.6 III
2 9 s 2 13.20 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +0.6 III KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # , Z/5260/15 , 2023 LDK!
3 10 s 2 13.32 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań # 1990 Sen WP +0.6 --
4 12 s 2 13.50 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.6 IV
5 13 s 2 13.52 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP +0.6 IV
6 14 s 2 13.82 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP +0.6 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
7 15 s 2 13.95 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U14 MZ +0.6 V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
8 17 s 2 14.13 KRZEMIŃSKA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP +0.6 V LDK!
1 16 s 3 14.05 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U14 WP +0.4 V SZOSTAK Janusz # Z/3139/19 2023 BEZ LDK!
2 18 s 3 14.36 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS +0.4 --
3 19 s 3 14.57 STĘPIEŃ Wiktoria KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz 5 LDK!
4 20 s 3 14.72 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.4 --
5 21 s 3 15.09 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2023 LDK!
6 22 s 3 15.67 BASIOR Zuzanna KM Aktywni Sochaczew 2006 U14 MZ +0.4 -- LDK!
7 23 s 3 16.32 FLIS Gabriela KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ +0.4 -- LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.33 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU 0.0 I MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2023
2 2 s 1 24.65 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP 0.0 I B.D. 1
3 3 s 1 25.56 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP 0.0 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
4 5 s 1 26.68 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP 0.0 III OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024
1 4 s 2 26.51 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP +0.4 III
2 6 s 2 26.75 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań # 1990 Sen WP +0.4 III
3 8 s 2 27.00 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +0.4 III KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # , Z/5260/15 , 2023 LDK!
4 9 s 2 27.21 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP +0.4 III
5 10 s 2 27.79 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +0.4 IV B.D.
6 12 s 2 28.08 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP +0.4 IV
1 11 s 3 28.02 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U14 KP +0.3 IV
2 13 s 3 28.40 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM +0.3 IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
3 14 s 3 28.61 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP +0.3 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
4 15 s 3 28.72 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +0.3 -- B.D. B.D.
5 16 s 3 29.37 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP +0.3 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
6 19 s 3 29.98 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS +0.3 --
1 7 s 4 26.79 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP +0.4 III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
2 17 s 4 29.41 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U14 WP +0.4 V SZOSTAK Janusz # Z/3139/19 2023 BEZ LDK!
3 18 s 4 29.54 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U14 MZ +0.4 V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
4 20 s 4 36.04 FLIS Gabriela KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ +0.4 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.19 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS --
2 2 s 1 46.64 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS V
3 3 s 1 47.75 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS V
400 m K
1 1 s 1 55.10 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. 1
2 2 s 1 58.85 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!
3 3 s 1 58.91 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
1 4 s 2 64.19 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
2 5 s 2 64.47 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM IV RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!
3 6 s 2 71.71 KLUPŚ Marta PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2935/18 2022 5 LDK!
4 7 s 2 73.11 LUDWICKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0126/19 2023
800 m K
1 1 s 1 2:12.26 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 1996 Sen LB II MISJAN Rafał # Z/3914/16 2023 1
2 2 s 1 2:19.39 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 2003 U18 KP III B.D. # 4 LDK!
3 3 s 1 2:19.52 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
4 4 s 1 2:24.55 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
5 5 s 1 2:34.89 ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 2001 U20 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6394/15 2019 3
6 6 s 1 2:35.71 LEWANDOWSKA Anna MKL Szczecinek 1999 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/2186/16 2019 BEZ
7 7 s 1 2:35.92 RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM --
8 8 s 1 2:36.68 KOSIARKIEWICZ Martyna UKS Wiking Rychnowy 2005 U16 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1738/18 2019 5
9 9 s 1 2:41.00 WIERZBOWSKA Kalina WKS Śląsk Wrocław # 2005 U16 DS --
  s 1 DNF ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:25.50 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2023
2 2 s 1 4:25.90 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!
3 3 s 1 4:28.97 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL I SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!
4 4 s 1 4:32.55 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów 2002 U18 ZP II B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1277/15 , 2022
5 5 s 1 4:32.92 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 1999 U23 LB II B.D.
6 6 s 1 4:33.02 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
7 7 s 1 4:40.13 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U18 LB II BIESIADA Ryszard B.D. Z/0444/17 2024 LDK!
8 8 s 1 4:46.57 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2023 3 LDK!
9 9 s 1 4:49.61 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 1998 U23 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/1598/14 2020 3
10 10 s 1 4:50.87 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III LDK!
11 11 s 1 5:03.36 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 U20 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2023
12 12 s 1 5:10.79 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 1998 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2021 2
13 13 s 1 5:14.27 ZADERETSKA Sofiya AML Słupsk # 2001 U20 PM --
14 14 s 1 5:20.54 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 2002 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2021 3 LDK!
15 15 s 1 5:34.84 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. # 5 LDK!
  s 1 DNF GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U23 ZP -- B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
3000 m K
1 1 s 1 10:03.19 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP II B.D. B.D.
2 2 s 1 10:09.28 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP II CHOCHLIUK Grażyna # 3 LDK!
3 3 s 1 10:37.33 WOŹNIAK Joanna RAZ Szczecin # 2001 U20 ZP III SZYCH Robert # Z/4761/19 2023
4 4 s 1 10:39.56 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP III SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2023 2
80 pł K
1 1 s 1 15.13 DMITROCA Natalia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP +1.0 -- LDK!
2 2 s 1 15.86 KIELING Anna GULKS Barwice 1962 Masters ZP +1.0 -- B.D. Z/2757/18 2023 BEZ
3 3 s 1 16.38 DMITROCA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP +1.0 -- LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.45 SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +0.5 II REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/0039/16 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 16.17 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM +0.5 III RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!
2 2 s 1 16.40 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +0.5 III B.D.
3 3 s 1 16.80 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +0.5 III B.D. B.D.
  s 1 DNF KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA +0.5 -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
100 m M
1 1 s 1 10.79 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP +0.2 I GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
2 2 s 1 10.86 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP +0.2 I B.D. # Z/4587/11 2022
3 3 s 1 10.90 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU +0.2 I B.D. B.D. Z/0103/14 2022
4 4 s 1 11.31 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 1993 Sen ZP +0.2 III JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2020 2
5 5 s 1 11.33 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.2 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
6 7 s 1 11.54 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP +0.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
1 6 s 2 11.51 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U16 KP +0.4 III ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
2 8 s 2 11.81 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM +0.4 IV ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK!
3 9 s 2 11.82 ROKICKI Łukasz KL Iskra Białogard 1983 Masters ZP +0.4 -- B.D. Z/3085/18 2023 BEZ
4 10 s 2 11.89 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 2004 U16 KP +0.4 IV LDK!
5 11 s 2 12.06 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 2002 U18 WP +0.4 IV
6 12 s 2 12.64 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ +0.4 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2024 BEZ
7 13 s 2 13.06 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard # 2003 U18 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.55 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU +0.4 I B.D. B.D. Z/0103/14 2022
2 2 s 1 21.61 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP +0.4 I B.D. # Z/4587/11 2022
3 3 s 1 21.94 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP +0.4 II GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
4 4 s 1 22.85 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.4 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
5 13 s 1 25.71 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ +0.4 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2024 BEZ
1 5 s 2 22.97 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U16 KP +0.2 III ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
2 6 s 2 23.73 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP +0.2 -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
3 7 s 2 24.26 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 2002 U18 WP +0.2 IV
4 8 s 2 24.40 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM +0.2 IV ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK!
5 9 s 2 24.60 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 2004 U16 KP +0.2 V LDK!
1 10 s 3 25.18 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2006 U14 WP +0.5 V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2023 5 LDK!
2 11 s 3 25.32 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard # 2003 U18 ZP +0.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2023 LDK!
3 12 s 3 25.66 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP +0.5 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # Z/1069/19 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.39 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 2002 U18 ZP II KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2022 3 LDK!
2 2 s 1 50.88 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM III B.D. ADAMCZYK Dariusz
3 3 s 1 51.79 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U18 PM III B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!
4 4 s 1 51.83 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U18 ZP III #
5 7 s 1 53.03 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U18 DS IV B.D. B.D. # LDK!
1 5 s 2 52.21 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. , Z/1433/17 , 2022 LDK!
2 6 s 2 52.59 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP III WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!
3 8 s 2 53.27 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 1996 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1667/16 2020 BEZ
4 9 s 2 54.06 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 2001 U20 ZP IV
5 10 s 2 61.46 CACH Hubert KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP -- LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:51.43 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
2 2 s 1 1:54.49 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Sen KP II B.D. Z/0781/11 2023 2
3 3 s 1 1:54.57 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
4 4 s 1 1:55.36 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa # 2000 U20 MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
5 5 s 1 1:55.48 KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U20 PM II
6 6 s 1 1:55.83 CACH Łukasz WMLKS Pomorze Stargard # 2002 U18 ZP II LDK!
7 7 s 1 1:58.17 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
8 8 s 1 2:00.46 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP III
9 9 s 1 2:01.18 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2003 U18 LB III DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2024 LDK!
10 10 s 1 2:02.67 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
11 11 s 1 2:03.31 RZENIECKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U20 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1948/15 2021 BEZ
12 12 s 1 2:05.29 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP IV #
13 13 s 1 2:06.75 GRZYB Kamil KB Dziesiątka Białogard 2000 U20 ZP IV B.D. Z/2281/19 2020
14 14 s 1 2:27.90 ŁAGOCKI Maksymilian Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:06.89 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP III
2 2 s 1 4:08.06 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 2001 U20 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2019 2
3 3 s 1 4:08.09 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/1073/18 2023
4 4 s 1 4:24.29 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1994 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1688/20 2023
5 5 s 1 4:25.93 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 2002 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/1505/18 2021
6 6 s 1 4:32.47 LEWINSKI Konrad MKL Toruń # 2001 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2023
7 7 s 1 4:40.34 LEWANDOWSKI Bogdan MKL Szczecinek 2001 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0643/16 2019 BEZ
8 8 s 1 4:49.23 WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 1999 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2019 4
3000 m M
1 1 s 1 8:40.35 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP II LDK!
2 2 s 1 8:43.94 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # , Z/0488/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 8:47.12 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2023 3
4 4 s 1 8:47.72 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2023 3
5 5 s 1 8:50.53 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
6 6 s 1 9:03.88 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U23 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
7 7 s 1 9:07.93 DERDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1993 Sen PM III MYKOWSKI Jerzy Z/4365/11 2022 3
8 8 s 1 9:09.67 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 2001 U20 WP III B.D.
9 9 s 1 9:24.63 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2023 BEZ LDK!
10 10 s 1 9:44.33 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP IV CZUBASZEK Jarosław # Z/2216/19 2023 4 LDK!
11 11 s 1 9:58.82 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2024 BEZ
2000 m M
1 1 s 1 6:04.97 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2023 LDK!
2 2 s 1 6:26.89 JAKUBOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz # Z/4942/18 2022 5
3 3 s 1 6:55.74 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!
5000 m M
1 s 1 13:59.91 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 1992 Sen MZ I B.D.
2 s 1 14:03.30 KULKA Szymon RLTL Optima Radom # 1993 Sen MZ I TRZOS Leszek # Z/2485/11 2023
3 s 1 15:22.97 ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo # 1997 U23 PM III B.D. KRÓL Krzysztof # , Z/1012/17 , 2024
4 s 1 15:30.25 SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM III B.D. B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2024
5 s 1 15:47.45 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa # 1999 U23 OP III B.D. B.D. #
6 s 1 15:51.12 KUŚMIDER Andrzej WMLKS Pomorze Stargard 1983 Masters ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1191/16 2023 3
7 s 1 15:59.49 GUMKOWSKI Szymon GKS Żukowo # 1999 U23 PM III B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
8 s 1 16:35.71 BURCZYK Robert LKS Zorza Gdynia # 1994 Sen PM -- B.D. B.D. , Z/4827/19 , 2019
  s 1 DNF BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2023
  s 1 DNF JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL -- HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
  s 1 DNF NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol # 1992 Sen PD -- B.D. Z/4502/11 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3524188995361 sekund