Chorzów 24.08.2019
Cykl zawodów LA
60 m K
1 2 s 1 8.24 MATY¦KIEWICZ Maja O¦ AZS Poznań # 2004 U16 WP +0.1 -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
5 25 s 1 9.14 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA +0.1 -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
6 30 s 1 9.50 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U14 DS +0.1 -- # LDK!
8 36 s 1 10.01 PŁOCKA Milena LKS Koluszki 2010 U12 LD +0.1 -- TOMCZYK Antoni Z/4288/19 2023
1 1 s 2 8.05 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U14 SL +0.3 -- B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
2 4 s 2 8.47 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD +0.3 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
3 6 s 2 8.50 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP +0.3 -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
5 12 s 2 8.61 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL +0.3 -- ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
6 38 s 2 11.26 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U12 LD +0.3 -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2023
1 3 s 3 8.41 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 2006 U14 DS +2.1 -- #
2 5 s 3 8.49 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL +2.1 -- GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
3 7 s 3 8.50 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U14 LD +2.1 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
4 13 s 3 8.66 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL +2.1 -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
5 14 s 3 8.68 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +2.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
6 16 s 3 8.72 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +2.1 -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
7 15 s 3 8.72 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U14 SL +2.1 -- KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
8 32 s 3 9.59 NIECKARZ Zuzanna UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL +2.1 -- LDK!
1 10 s 4 8.60 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -0.6 -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
2 18 s 4 8.93 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U14 SL -0.6 -- B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
3 19 s 4 8.96 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -0.6 -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
4 20 s 4 8.98 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -0.6 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2023 LDK!
5 21 s 4 9.03 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -0.6 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
6 22 s 4 9.07 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 2008 U12 MA -0.6 -- # LDK!
7 24 s 4 9.12 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA -0.6 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
8 27 s 4 9.23 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -0.6 -- LDK!
1 11 s 5 8.61 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +1.7 -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
2 26 s 5 9.21 WI¦NIOWSKA Zofia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL +1.7 -- LDK!
3 28 s 5 9.25 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +1.7 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
4 29 s 5 9.45 DAŃKÓW Dorota WLKS Wrocław 2007 U14 DS +1.7 -- # LDK!
5 31 s 5 9.56 PRZE¬DZING Hanna TL ROW Rybnik 2006 U14 SL +1.7 -- LDK!
6 33 s 5 9.59 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL +1.7 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
7 34 s 5 9.67 ADAMCZYK Maja KS Olkusz # 2008 U12 MA +1.7 -- KALEMBKA Kamil # Z/12071/21 2022 LDK!
8 37 s 5 10.35 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U12 MA +1.7 -- # LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.74 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL +1.1 II PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
2 3 s 1 13.14 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U16 SK +1.1 III JANUCHTA Krzysztof # 3 LDK!
3 4 s 1 13.30 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL +1.1 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
4 5 s 1 13.38 BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +1.1 IV GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0272/18 , 2020 LDK!
5 8 s 1 13.50 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA +1.1 IV SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
6 15 s 1 13.78 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS ŁódĽ # 2005 U16 LD +1.1 IV BLAUSZ Henryka # Z/0238/18 2023
  s 1 DNF MATY¦KIEWICZ Maja O¦ AZS Poznań # 2004 U16 WP +1.1 -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
1 9 s 2 13.50 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +3.5 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2023 4 LDK!
2 10 s 2 13.51 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK +3.5 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
3 11 s 2 13.52 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +3.5 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
4 13 s 2 13.72 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +3.5 IV PRENCEL Piotr # Z/5604/18 2023 5 LDK!
5 14 s 2 13.74 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U16 SK +3.5 IV LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2023 4 LDK!
6 21 s 2 14.18 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów 2004 U16 SL +3.5 V # LDK!
1 12 s 3 13.61 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 2006 U14 DS -0.7 IV #
2 17 s 3 13.95 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -0.7 V KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
3 18 s 3 13.97 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.7 V LDK!
4 19 s 3 14.05 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL -0.7 V
5 23 s 3 14.43 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik # 2005 U16 SL -0.7 V
1 22 s 4 14.24 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 2005 U16 SL -0.7 V LDK!
2 24 s 4 14.52 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U16 SL -0.7 -- WAJDA Aleksandra 4 LDK!
3 25 s 4 14.56 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U14 SL -0.7 -- B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
4 26 s 4 14.69 GAŻA Oliwia LKS Pszczyna 2005 U16 SL -0.7 -- # LDK!
5 27 s 4 14.78 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA -0.7 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2023 BEZ LDK!
3 7 s 5 13.48 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP -0.2 IV OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
6 28 s 5 14.89 KAPŁAN Oliwia UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL -0.2 --
7 29 s 5 15.46 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -0.2 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
1 1 e 1 12.73 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL -0.6 II
2 2 e 1 12.86 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U23 SL -0.6 III
3 3 e 1 12.95 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -0.6 III GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
4 4 e 1 13.00 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL -0.6 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
5 5 e 1 13.54 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -0.6 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
6 8 e 1 13.97 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL -0.6 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
1 6 e 2 13.82 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA +0.9 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
2 7 e 2 13.91 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 2001 U20 MA +0.9 -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/0607/15 2021 4
3 9 e 2 14.02 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA +0.9 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2023
4 10 e 2 14.54 GˇSŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U18 MA +0.9 -- LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.11 MATY¦KIEWICZ Maja O¦ AZS Poznań # 2004 U16 WP +0.2 II RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 26.44 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U23 SL +0.2 III
3 3 s 1 26.67 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL +0.2 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
4 4 s 1 27.73 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA +0.2 IV LDK!
5 6 s 1 28.27 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U16 SL +0.2 IV SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz # , Z/2157/20 , 2022 LDK!
1 5 s 2 28.15 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.9 IV GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
2 8 s 2 28.57 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA -0.9 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
3 10 s 2 29.21 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 2001 U20 MA -0.9 -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/0607/15 2021 4
4 11 s 2 29.38 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA -0.9 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2023
5 13 s 2 29.79 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS ŁódĽ # 2005 U16 LD -0.9 V BLAUSZ Henryka # Z/0238/18 2023
1 7 s 3 28.34 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD +1.0 IV RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
2 9 s 3 28.94 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD +1.0 V RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2023 LDK!
3 12 s 3 29.67 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL +1.0 --
4 14 s 3 29.86 GˇSŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U18 MA +1.0 -- LDK!
5 15 s 3 30.84 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA +1.0 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2023 BEZ LDK!
6 16 s 3 33.00 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U14 MA +1.0 -- GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.70 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U14 SK III JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/2208/20 , 2021 LDK!
2 2 s 1 44.36 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL III CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof # , Z/0013/20 , 2023 LDK!
3 3 s 1 44.57 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL III ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
4 4 s 1 44.91 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL III GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
5 6 s 1 45.59 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U14 LD IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
6 7 s 1 47.47 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U14 SL V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
1 8 s 2 49.27 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
2 9 s 2 50.23 PRZE¬DZING Hanna TL ROW Rybnik 2006 U14 SL -- LDK!
3 10 s 2 50.24 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2023 LDK!
4 14 s 2 51.79 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
5 18 s 2 52.54 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
6 20 s 2 55.80 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 2008 U12 MA -- # LDK!
1 5 s 3 45.56 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U14 LD IV TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2021
3 13 s 3 51.74 DAŃKÓW Dorota WLKS Wrocław 2007 U14 DS -- # LDK!
4 15 s 3 51.87 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2023
6 17 s 3 52.03 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
1 12 s 4 51.69 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U14 MA -- GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
2 19 s 4 54.69 NIECKARZ Zuzanna UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -- LDK!
3 21 s 4 56.35 NOWAK Julia UKS Lisy Zgierz 2006 U14 LD -- # LDK!
4 22 s 4 57.37 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U14 LD -- B.D. # LDK!
5 23 s 4 62.25 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/5251/19 2023 LDK!
1 2 e 1 43.55 BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0272/18 , 2020 LDK!
2 3 e 1 43.82 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 5 e 1 44.70 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U16 SL III SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz # , Z/2157/20 , 2022 LDK!
4 6 e 1 44.95 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III LDK!
5 7 e 1 45.69 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U16 SL IV BONK Anna # Z/3971/18 2023 BEZ
6 13 e 1 47.69 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2023 4
1 1 e 2 41.86 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
2 8 e 2 46.56 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/3719/19 2022
3 9 e 2 46.85 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL V LDK!
4 10 e 2 47.27 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0952/19 , 2021 BEZ LDK!
5 11 e 2 47.41 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
6 12 e 2 47.56 CENDROWSKA Sandra CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL V CIUK Marek # Z/2026/18 2020 4 LDK!
1 4 e 3 43.83 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- LDK!
2 14 e 3 47.82 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2023 5 LDK!
3 15 e 3 48.16 DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL V MALARZ Beata B.D. , Z/3958/18 , 2023 LDK!
4 16 e 3 51.73 CHÓRAS Laura CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2513/19 2019 LDK!
5 17 e 3 51.88 MARCINOWSKA Maria TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA --
400 m K
1 1 s 1 58.85 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL II
2 2 s 1 62.24 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
3 5 s 1 64.94 SAPKO Julia KS Agros Zamo¶ć 2001 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian KUZDRA Dariusz # , Z/3892/16 , 2020 4 LDK!
4 6 s 1 65.50 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
1 3 s 2 63.64 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
2 4 s 2 64.63 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2023 LDK!
3 7 s 2 66.73 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL --
4 8 s 2 67.07 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
5 9 s 2 67.86 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 2002 U18 LD -- #
600 m K
1 1 s 1 1:48.31 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
2 2 s 1 1:49.23 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce 2007 U14 SK V JANUCHTA Krzysztof # BEZ LDK!
3 3 s 1 1:49.26 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
4 5 s 1 1:51.12 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U14 SL -- MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2023 LDK!
5 7 s 1 1:52.56 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2023
6 8 s 1 1:52.62 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
7 9 s 1 1:55.95 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
8 11 s 1 1:57.55 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3472/19 2023 LDK!
9 12 s 1 1:59.83 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2879/19 2022 LDK!
10 17 s 1 2:07.09 BRYNKIEWICZ Amelia UKS Lisy Zgierz 2006 U14 LD -- # LDK!
11 18 s 1 2:07.11 MARCINIAK Oliwia UKS Lisy Zgierz 2006 U14 LD -- B.D. # LDK!
12 21 s 1 2:16.07 ADAMCZYK Maja KS Olkusz # 2008 U12 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/12071/21 2022 LDK!
2 6 s 2 1:52.17 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
3 10 s 2 1:56.37 OSSOWSKA Julia UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL --
4 13 s 2 1:59.95 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4170/19 2023
5 14 s 2 2:01.17 WALCZAK Nadia UKS Lisy Zgierz 2006 U14 LD -- B.D. LDK!
6 15 s 2 2:01.37 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U12 MA --
7 16 s 2 2:02.15 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U12 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1911/19 2023 LDK!
8 19 s 2 2:09.95 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
9 20 s 2 2:10.61 BARON Julia TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- CZECH Klaus Z/4148/19 2022 BEZ
10 22 s 2 2:20.53 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2023 LDK!
11 23 s 2 2:25.43 MAZUR Zofia UKS Lisy Zgierz # 2008 U12 LD -- B.D. LDK!
12 24 s 2 2:30.47 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U12 MA -- # LDK!
1 1 e 1 1:38.35 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2022 3 LDK!
2 2 e 1 1:39.82 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2023 LDK!
3 3 e 1 1:40.17 KOPEĆ Sylwia WLKS Wrocław # 2005 U16 DS III LDK!
4 4 e 1 1:40.63 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2004 U16 SL III
5 5 e 1 1:40.85 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL III OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
6 6 e 1 1:41.66 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
1 7 e 2 1:50.64 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
2 8 e 2 1:51.11 KRUSZCZAK Oliwia KKL Kielce 2004 U16 SK --
3 9 e 2 1:51.57 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz # 2004 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan # Z/4872/18 2020 LDK!
4 10 e 2 1:54.83 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 2004 U16 SK -- # LDK!
5 11 e 2 1:56.75 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2005 U16 SL --
6 12 e 2 1:58.11 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
7 13 e 2 2:09.03 DZIEKOŃSKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -- MALARZ Beata BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:00.72 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:01.04 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2023 2 LDK!
3 3 s 1 3:01.76 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U16 SL II BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
4 4 s 1 3:03.74 WI¦NIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2023 LDK!
5 5 s 1 3:05.02 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III MIREK Wacław # Z/5229/18 2022 LDK!
6 6 s 1 3:06.19 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III MIREK Wacław # Z/3284/19 2023 LDK!
7 7 s 1 3:09.84 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2023 LDK!
9 9 s 1 3:18.48 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/0277/18 2023 LDK!
10 10 s 1 3:20.64 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U16 SL IV BIELA Marek Z/2167/19 2021
11 11 s 1 3:20.96 LESKA Antonina UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD IV SKARBA Andrzej 5 LDK!
12 12 s 1 3:27.25 DRO¦ Olga CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL V LAMCH Czesław Z/3584/18 2023 5 LDK!
13 13 s 1 3:40.91 RADOMIAK Zofia UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD -- LDK!
14 14 s 1 3:42.53 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna BEZ LDK!
  s 1 DNF MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
  s 1 DNF SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 29.51 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U16 SK -2.1 II JANUCHTA Krzysztof # 2 LDK!
2 2 s 1 31.02 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS -2.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
3 3 s 1 31.17 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD -2.1 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
4 5 s 1 31.82 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS -2.1 III KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
1 4 s 2 31.64 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP -1.4 III ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
2 9 s 2 33.26 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL -1.4 IV
  s 2 DNF MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -1.4 -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
1 6 s 3 32.29 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -0.3 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!
2 7 s 3 32.67 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -0.3 IV # LDK!
3 8 s 3 33.01 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA -0.3 IV SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.40 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
1 f 1 1.53 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
2 f 1 1.25 NOWICKA Hanna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # BEZ LDK!
2 f 1 1.45 BARSZCZEWSKA Nikola MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U16 OP IV LDK!
3 f 1 1.20 KAPŁAN Oliwia UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL --
3 f 1 1.40 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK!
W dal K
3 f 1 4.46 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -2.5 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
5 f 1 4.28 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +1.5 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
6 f 1 4.28 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA -0.3 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
7 f 1 4.26 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +2.6 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
8 f 1 4.13 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -0.8 -- LDK!
9 f 1 4.11 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL +1.4 -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
10 f 1 3.81 WI¦NIOWSKA Zofia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL +0.4 -- LDK!
1 f 2 5.24 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS +0.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
2 f 2 5.03 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS +1.4 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
4 f 2 4.96 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK +0.1 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
5 f 2 4.83 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U16 SL -0.9 IV B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
6 f 2 4.80 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +0.9 IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
8 f 2 4.60 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U16 SK +0.2 V LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2023 4 LDK!
9 f 2 4.52 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U16 SK -1.8 V JANUCHTA Krzysztof # 3 LDK!
10 f 2 4.36 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U16 SL +0.1 -- WAJDA Aleksandra 4 LDK!
1 f 3 5.16 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +2.5 III KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
Kula (2) K
1 f 1 10.00 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 9.92 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
3 f 1 8.98 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.94 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
2 f 1 9.51 PRZYBYŁO Adrianna UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL V
3 f 1 9.22 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U16 SL V BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2023 5
4 f 1 5.86 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.99 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
2 f 1 8.02 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.87 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL II KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
2 f 1 35.31 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL III GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
3 f 1 26.98 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2005 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2639/20 2022 LDK!
4 f 1 22.41 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 34.96 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
2 f 1 33.86 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 27.29 MYDLARZ Joanna LKS Brzezina Osiek 2004 U16 MA V
2 f 1 24.85 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 2005 U16 SK -- LDK!
3 f 1 16.04 JASTRZˇB Emilia KKL Kielce 2006 U14 SK -- LDK!
60 m M
1 6 s 1 8.39 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -0.4 -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 7 s 1 8.44 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -0.4 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
3 10 s 1 8.63 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -0.4 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
4 11 s 1 8.65 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -0.4 -- SYZDEK Mariusz # Z/1364/19 2023 LDK!
5 12 s 1 8.71 ZIMNY Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U14 SL -0.4 --
6 15 s 1 8.96 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -0.4 -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
7 16 s 1 9.18 PIENIˇŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U12 MA -0.4 -- # LDK!
8 18 s 1 9.61 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -0.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
1 1 s 2 7.47 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -1.8 -- ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
2 2 s 2 7.63 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -1.8 -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
3 4 s 2 8.02 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 2006 U14 DS -1.8 -- B.D. # BEZ LDK!
4 8 s 2 8.45 KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U14 -1.8 -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
5 13 s 2 8.91 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom # 2007 U14 SL -1.8 -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
6 22 s 2 11.17 ZACZYK Piotr MKS-MOSM Bytom # 2010 U12 SL -1.8 -- SZCZYRK Janusz # Z/3172/20 2023 LDK!
7 23 s 2 11.79 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 2010 U12 MA -1.8 -- # LDK!
1 3 s 3 7.93 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -1.0 -- WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
2 5 s 3 8.11 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze # 1971 Masters MA -1.0 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2023
3 9 s 3 8.48 KLISZ Karol UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL -1.0 -- LDK!
7 19 s 3 10.21 WI¦NIOWSKI Antoni UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL -1.0 -- LDK!
8 20 s 3 10.49 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -1.0 -- # LDK!
9 21 s 3 10.97 BOROWIEC Mateusz TS AKS Chorzów 2008 U12 SL -1.0 -- LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.07 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL -2.4 II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
2 2 s 1 11.27 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL -2.4 II
3 3 s 1 11.42 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -2.4 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
4 4 s 1 11.46 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -2.4 III GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2021 1
5 5 s 1 11.63 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 1994 Sen MA -2.4 III
6 6 s 1 11.66 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 2001 U20 SL -2.4 III KUZAK Piotr # Z/3169/17 2021 3
7 9 s 1 11.83 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL -2.4 IV
8 14 s 1 12.87 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U18 LD -2.4 -- ZATORSKI Krzysztof # Z/2214/19 2022
1 7 s 2 11.77 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL +0.6 IV
2 8 s 2 11.81 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +0.6 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
3 10 s 2 11.87 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków 1989 Sen MA +0.6 -- B.D.
4 11 s 2 12.09 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL +0.6 IV KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
5 12 s 2 12.26 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL +0.6 -- LDK!
6 13 s 2 12.53 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA +0.6 -- B.D. Z/0788/19 2023
7 15 s 2 12.93 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze # 1971 Masters MA +0.6 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2023
1 2 e 1 11.84 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -2.9 IV PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2023 4
2 4 e 1 11.94 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U16 MA -2.9 IV LDK!
3 6 e 1 12.08 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -2.9 IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
4 7 e 1 12.19 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 2004 U16 LD -2.9 IV #
5 9 e 1 12.25 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA -2.9 V # LDK!
6 17 e 1 12.65 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL -2.9 V PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
7 22 e 1 15.94 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U16 MA -2.9 -- KUKLA Rafał # Z/1155/19 2023 LDK!
1 3 e 2 11.89 ZAJˇC Piotr KKL Kielce 2004 U16 SK 0.0 IV
2 5 e 2 12.05 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U16 OP 0.0 IV SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2023 4 LDK!
3 8 e 2 12.23 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U16 SL 0.0 V KRUPA Iwona # Z/3617/18 2023
4 11 e 2 12.32 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir Z/2650/20 2023 LDK!
5 19 e 2 12.97 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U16 SL 0.0 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
1 14 e 3 12.47 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.6 V GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 16 e 3 12.55 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL -0.6 V
3 18 e 3 12.80 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U16 SL -0.6 -- BOJKO Bogdan # Z/4169/19 2022
4 20 e 3 13.24 CINAL Jarosław MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U16 SL -0.6 --
5 21 e 3 13.61 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -0.6 -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
1 1 e 4 11.78 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -1.1 IV LAMCH Czesław # Z/4213/19 2021 LDK!
2 10 e 4 12.28 BOCHYŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2005 U16 DS -1.1 V
3 12 e 4 12.41 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -1.1 V LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
4 13 e 4 12.43 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U16 OP -1.1 V MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # 5 LDK!
5 15 e 4 12.53 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik # 2004 U16 SL -1.1 V OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
200 m M
1 1 s 1 22.04 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL -0.5 II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
2 2 s 1 22.48 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -0.5 II GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2021 1
3 3 s 1 22.95 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -0.5 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
4 4 s 1 23.13 WO¦KO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U18 LD -0.5 III RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2022 2 LDK!
5 5 s 1 23.43 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 2001 U20 SL -0.5 III KUZAK Piotr # Z/3169/17 2021 3
6 9 s 1 23.77 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL -0.5 IV
1 7 s 2 23.60 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 1994 Sen MA +0.4 III
2 8 s 2 23.74 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +0.4 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
3 10 s 2 24.41 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL +0.4 V LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
4 11 s 2 24.44 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U16 SL +0.4 V KRUPA Iwona # Z/3617/18 2023
1 6 s 3 23.58 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków 1989 Sen MA -0.1 III B.D.
2 12 s 3 24.50 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -0.1 V LAMCH Czesław # Z/4213/19 2021 LDK!
3 13 s 3 25.56 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA -0.1 -- B.D. Z/0788/19 2023
4 14 s 3 26.14 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U16 SL -0.1 -- BOJKO Bogdan # Z/4169/19 2022
5 15 s 3 26.29 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U18 LD -0.1 -- ZATORSKI Krzysztof # Z/2214/19 2022
300 m M
1 1 s 1 41.61 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 2006 U14 DS V B.D. # BEZ LDK!
2 2 s 1 43.45 KLISZ Karol UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL -- LDK!
3 3 s 1 44.21 KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U14 -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 45.51 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom # 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
5 5 s 1 45.53 ZIMNY Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U14 SL --
1 6 s 2 45.65 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
2 7 s 2 46.52 KARNAS Wiktor WLKS Wrocław 2006 U14 DS --
3 11 s 2 49.48 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2023
4 12 s 2 49.91 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -- SYZDEK Mariusz # Z/1364/19 2023 LDK!
5 13 s 2 50.64 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
6 16 s 2 56.93 WROCIŃSKI Bartłomiej UKS Lisy Zgierz 2008 U12 LD -- B.D. # LDK!
2 9 s 3 47.93 WO¦KO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3471/19 2023 LDK!
3 10 s 3 48.80 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4174/19 2022
4 14 s 3 50.79 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U12 LD -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł # Z/5247/19 2023 LDK!
1 1 e 1 37.17 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP II MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona # , Z/2074/18 , 2023 LDK!
2 2 e 1 37.27 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U16 MA II LDK!
3 3 e 1 38.16 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL III LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
4 4 e 1 38.54 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA III # LDK!
1 5 e 2 39.03 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL IV
2 7 e 2 40.80 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL V PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
3 8 e 2 40.95 NOWAK Jacek RMKS Rybnik # 2004 U16 SL V FOJCIK Dorota # Z/3720/19 2023
4 10 e 2 43.74 CINAL Jarosław MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U16 SL --
5 11 e 2 44.93 BRZEZINA Grzegorz MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL --
1 6 e 3 39.81 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA IV GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 9 e 3 41.25 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik # 2004 U16 SL V OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
400 m M
1 1 s 1 50.90 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U18 SL III LDK!
2 2 s 1 51.86 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U18 SL III BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
3 3 s 1 52.70 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U20 SL III BONK Anna # Z/3903/18 2022 4
4 5 s 1 53.56 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 2000 U20 MA IV
1 4 s 2 53.32 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL IV
2 6 s 2 55.52 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2023 5
3 7 s 2 57.04 RADWAŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 2003 U18 SK -- #
4 8 s 2 62.39 GARA Marcel UKS Kusy Bukowno 2003 U18 MA --
  s 2 DNF PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 1999 U23 SL -- B.D.
600 m M
1 1 s 1 1:41.18 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U14 LD --
2 5 s 1 1:52.05 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof # BEZ LDK!
3 6 s 1 1:54.13 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U14 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/3654/19 2023 LDK!
4 8 s 1 1:55.50 PARCHATKA Sebastian LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U14 OP -- # LDK!
5 9 s 1 1:56.04 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U12 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1294/21 , 2023 LDK!
6 12 s 1 2:03.96 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U12 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2444/19 2023
7 14 s 1 2:14.68 PARADECKI Maksymilian UKS Czempion Bełchatów 2009 U12 LD -- B.D. Z/3468/19 2023 LDK!
8 15 s 1 2:28.23 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- # LDK!
1 2 s 2 1:44.86 WOŁEK Błażej TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3310/19 2021 BEZ LDK!
2 3 s 2 1:46.76 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2023 LDK!
3 4 s 2 1:50.30 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/4953/19 2023
4 7 s 2 1:54.63 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 2006 U14 SL -- # LDK!
5 10 s 2 1:58.89 ANDRYSIAK Jan UKS Olimpia Zabrze 2007 U14 SL -- # LDK!
6 11 s 2 2:00.01 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- # LDK!
7 13 s 2 2:08.64 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # Z/0983/18 2023 BEZ
1 1 e 1 1:26.18 WˇCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U16 SK II JÓ¬WIK Krzysztof # Z/0488/19 2022 LDK!
2 2 e 1 1:27.65 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS II # LDK!
3 3 e 1 1:28.81 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2023 4 LDK!
4 4 e 1 1:29.73 WYDMUCH Kajetan UKS Kusy Warszawa # 2004 U16 MZ III KĘDZIORA Robert # Z/3342/19 2021 LDK!
5 5 e 1 1:30.38 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U16 SL III HELBIK Marzanna # Z/4565/18 2023 5 LDK!
6 6 e 1 1:30.40 MAŁASIŃSKI Dastin MKS-SMS Victoria Racibórz # 2004 U16 SL III
7 8 e 1 1:34.46 MORCINEK Szymon UKS Chromik Mysłowice 2004 U16 SL IV
8 9 e 1 1:35.44 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD V LDK!
9 11 e 1 1:37.60 PRZEWODOWSKI Grzegorz MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL V DUBIEL Adam # BEZ LDK!
10 13 e 1 1:37.68 DˇBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
11 20 e 1 1:43.06 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
1 7 e 2 1:33.94 JÓ¬WIAK Krzysztof UKS Lisy Zgierz 2004 U16 LD IV
2 10 e 2 1:36.38 SOKOŁOWSKI Karol RKS ŁódĽ # 2005 U16 LD V
Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '89.161.251.154' (99) in /var/www/vhosts/statystyka.pzla.pl/httpdocs/connect2.php on line 2
Brak polaczenia z serwerem MySQL.
Blad: