Stalowa Wola 15.06.2019
Letnie mistrzostwa województwa podkarpackiego Grup Naborowych LDK!. Liga LDK! - II rzut 2019
60 m K
1 e 1 8.91 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U12 PK +2.3 -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/5255/18 2023 BEZ LDK!
2 e 1 9.47 BAK Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +2.3 -- LDK!
3 e 1 9.55 DWORAK Milena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U12 PK +2.3 -- CZACHOR Karolina # Z/6767/21 2022
4 e 1 9.61 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U12 PK +2.3 -- KULIG Marzena # Z/3536/19 2023 LDK!
5 e 1 9.85 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK +2.3 -- WRÓBEL Marcin # Z/0972/21 2023 LDK!
6 e 1 10.24 DOBROWOLSKA Laura MKS Stal Nowa Dęba 2009 U12 PK +2.3 -- ŻAK Dariusz # Z/1722/20 2023 LDK!
7 e 1 10.44 WISZ Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK +2.3 --
8 e 1 12.60 JUHAN Julia KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK +2.3 --
1 e 2 8.93 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U12 PK +1.5 -- FUTYMA Zygmunt # Z/5551/18 2023 BEZ LDK!
2 e 2 9.37 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +1.5 -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2023 LDK!
3 e 2 9.41 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U12 PK +1.5 -- TORBA Tomasz # Z/3599/19 2023 LDK!
4 e 2 9.58 KUDYBA Hanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK +1.5 --
5 e 2 9.67 CZELNY Wiktoria KKB MOSiR Krosno 2008 U12 PK +1.5 -- SOCHA Tomasz Z/2565/21 2021
6 e 2 9.68 JANUS Julia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK +1.5 --
7 e 2 9.96 DWORAK Martyna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U12 PK +1.5 -- CZACHOR Karolina # Z/6766/21 2022
8 e 2 10.17 KROK Sandra CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK +1.5 --
1 e 3 9.48 MAJEWSKA Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK -0.6 --
2 e 3 9.86 LETNIOWSKA Julia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U12 PK -0.6 -- ŻAK Dariusz Z/3433/19 2023 LDK!
3 e 3 10.37 NYKIEL Ewa CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK -0.6 --
4 e 3 10.52 BABULA Monika LKS Stal Mielec 2008 U12 PK -0.6 --
5 e 3 10.63 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U12 PK -0.6 -- WĘGRZYN Monika # Z/6765/21 2023
6 e 3 10.69 KOŁODZIEJCZYK Milena MKL Sparta Stalowa Wola 2008 U12 PK -0.6 --
7 e 3 10.78 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U12 PK -0.6 -- ŻAK Dariusz # Z/1721/20 2023 LDK!
8 e 3 10.92 LORENC Karolina KKB MOSiR Krosno 2008 U12 PK -0.6 -- SOCHA Tomasz Z/2566/21 2021
1 e 4 9.49 DEJNAKA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +0.1 -- LDK!
2 e 4 9.90 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U12 PK +0.1 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0213/22 2022 LDK!
3 e 4 9.98 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U12 PK +0.1 -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3233/19 2023
4 e 4 10.16 KRAMEK Amelia KKS Victoria Stalowa Wola 2010 U12 PK +0.1 --
5 e 4 10.36 BŁAZIAK Maja CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK +0.1 --
6 e 4 10.76 PRACHOWSKA Hanna UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK +0.1 --
7 e 4 11.36 STACHURA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +0.1 --
8 e 4 11.51 ULASZEK Weronika ULKS Technik Trzcinica 2008 U12 PK +0.1 --
1 e 5 9.41 SĘK Laura CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK +2.2 --
2 e 5 9.67 ŻAK Nella KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U12 PK +2.2 -- # LDK!
3 e 5 9.96 FALKOWSKA Klaudia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U12 PK +2.2 -- OLEKSYK Grzegorz #
4 e 5 10.06 DUFAJ Klaudia KKB MOSiR Krosno 2008 U12 PK +2.2 --
5 e 5 10.06 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U12 PK +2.2 -- BARSZCZ Mirosław # Z/0058/21 2023 LDK!
6 e 5 10.15 LIS Marlena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK +2.2 -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3239/19 2021
7 e 5 10.45 PROCYK Maja UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +2.2 --
8 e 5 10.82 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów # 2010 U12 PK +2.2 -- WAŻNY Stanisław # Z/3395/20 2023 LDK!
1 e 6 10.17 MECLAR Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK -0.1 --
2 e 6 10.22 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK -0.1 -- SUGIER Maria # Z/2572/20 2023 LDK!
3 e 6 10.68 NIEMIEC Kornelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK -0.1 --
4 e 6 10.95 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U12 PK -0.1 -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3237/19 2023
5 e 6 11.04 PANKIEWICZ Amelia UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK -0.1 --
6 e 6 11.27 RZOŃCA Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2008 U12 PK -0.1 --
1 f A 8.89 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U12 PK +0.6 -- FUTYMA Zygmunt # Z/5551/18 2023 BEZ LDK!
2 f A 9.01 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U12 PK +0.6 -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/5255/18 2023 BEZ LDK!
3 f A 9.24 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U12 PK +0.6 -- TORBA Tomasz # Z/3599/19 2023 LDK!
4 f A 9.40 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +0.6 -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2023 LDK!
5 f A 9.50 SĘK Laura CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK +0.6 --
6 f A 9.51 BAK Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +0.6 -- LDK!
7 f A 9.59 DEJNAKA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +0.6 -- LDK!
8 f A 9.59 MAJEWSKA Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +0.6 --
100 m K
1 e 1 13.94 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U14 PK -1.0 V TORBA Tomasz # Z/3532/19 2023 LDK!
2 e 1 14.23 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -1.0 V # LDK!
3 e 1 14.65 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U14 PK -1.0 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2023 BEZ
4 e 1 14.73 ZIOŁOWICZ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -1.0 --
5 e 1 15.12 TOMKOWICZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U14 PK -1.0 -- # LDK!
6 e 1 15.18 PIECZONKA Lena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U14 PK -1.0 -- MARSZAŁEK Alicja Z/3709/19 2022 LDK!
7 e 1 15.39 NAKONIECZNA Katarzyna LKS Stal Mielec 2007 U14 PK -1.0 -- # LDK!
8 e 1 15.93 ZAJDEL Zuzanna KKB MOSiR Krosno 2006 U14 PK -1.0 -- SOCHA Tomasz Z/5750/18 2021
1 e 2 14.72 MARKOWICZ Weronika MKS Stal Nowa Dęba 2007 U14 PK -2.4 -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz Z/0607/18 2022 BEZ LDK!
2 e 2 14.75 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -2.4 -- SUGIER Maria # Z/0612/18 2023 BEZ LDK!
3 e 2 15.26 CHOLEWA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U14 PK -2.4 --
4 e 2 15.29 WÓJTOWICZ Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK -2.4 --
5 e 2 15.74 ŚWIĄTEK Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -2.4 --
6 e 2 16.44 KOSZUT Julia UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2006 U14 PK -2.4 --
1 e 3 14.51 RAŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -0.5 -- BIGUS Anna Z/3940/19 2021
2 e 3 14.52 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -0.5 -- SUGIER Maria # Z/3098/19 2023 LDK!
3 e 3 14.61 MIKA Aleksandra KS Komunalni Sanok 2006 U14 PK -0.5 -- GREGA Bartłomiej LDK!
4 e 3 14.65 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U14 PK -0.5 -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4604/18 , 2023 BEZ LDK!
5 e 3 14.82 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -0.5 -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5574/19 2023 LDK!
6 e 3 15.33 WĘGLARZ Martyna KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK -0.5 --
7 e 3 16.37 SZYMONA Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -0.5 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3197/18 2021 BEZ
8 e 3 16.92 WINIARSKA Zuzanna KKB MOSiR Krosno 2007 U14 PK -0.5 -- SOCHA Tomasz Z/2569/21 2021
1 e 4 14.62 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -0.6 -- BIGUS Anna # Z/4630/18 2023 BEZ LDK!
2 e 4 14.66 KUDYBA Michalina CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -0.6 --
3 e 4 15.79 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U14 PK -0.6 -- SOCHA Tomasz Z/2072/21 2023 LDK!
4 e 4 15.91 LORENC Klaudia KKB MOSiR Krosno 2006 U14 PK -0.6 -- SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5068/18 , 2021 BEZ LDK!
5 e 4 16.04 KOWALIK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -0.6 -- LDK!
6 e 4 16.10 KURAŚ Kinga KKB MOSiR Krosno 2007 U14 PK -0.6 -- SOCHA Tomasz Z/2718/21 2022 LDK!
7 e 4 16.13 MAŁEK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -0.6 --
8 e 4 17.95 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U14 PK -0.6 -- WAŻNY Stanisław Z/1345/21 2023 LDK!
1 e 5 16.20 KUROWSKA Julia MKL Sparta Stalowa Wola 2007 U14 PK +1.8 -- LDK!
2 e 5 16.23 WARCHOŁ Zuzanna OLA Zachodniopomorskie 2006 U14 ZP +1.8 --
3 e 5 17.13 FILA Julia KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK +1.8 --
4 e 5 17.24 BRZYSKA Weronika KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U14 PK +1.8 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0204/22 2022 LDK!
5 e 5 18.37 POWĘZKA Maria KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK +1.8 --
1 f A 14.27 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U14 PK -1.8 V TORBA Tomasz # Z/3532/19 2023 LDK!
2 f A 14.45 RAŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -1.8 V BIGUS Anna Z/3940/19 2021
3 f A 14.46 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -1.8 V # LDK!
4 f A 14.65 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -1.8 -- SUGIER Maria # Z/3098/19 2023 LDK!
5 f A 14.81 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -1.8 -- BIGUS Anna # Z/4630/18 2023 BEZ LDK!
6 f A 15.00 MIKA Aleksandra KS Komunalni Sanok 2006 U14 PK -1.8 -- GREGA Bartłomiej LDK!
7 f A 15.13 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U14 PK -1.8 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2023 BEZ
8 f A 15.33 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U14 PK -1.8 -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4604/18 , 2023 BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 57.95 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK -- SUGIER Maria # Z/2572/20 2023 LDK!
2 s 1 59.01 FALKOWSKA Klaudia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz #
3 s 1 60.79 WACHTA Klara MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6340/21 2023 LDK!
4 s 1 61.19 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk # 2009 U12 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/11444/21 2023 LDK!
5 s 1 63.26 SIKOR Tycjana MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U12 PK --
1 s 2 55.90 DEJNAKA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK -- LDK!
2 s 2 58.09 DWORAK Milena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U12 PK -- CZACHOR Karolina # Z/6767/21 2022
3 s 2 59.70 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U12 PK -- ŻAK Dariusz # Z/1721/20 2023 LDK!
4 s 2 63.29 BABULA Marika LKS Stal Mielec 2008 U12 PK -- KULIG Marzena # Z/2587/20 2021 LDK!
1 s 3 53.03 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U12 PK -- TORBA Tomasz # Z/3599/19 2023 LDK!
2 s 3 54.46 LETNIOWSKA Julia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/3433/19 2023 LDK!
3 s 3 54.83 BAK Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK -- LDK!
4 s 3 57.04 DOBROWOLSKA Laura MKS Stal Nowa Dęba 2009 U12 PK -- ŻAK Dariusz # Z/1722/20 2023 LDK!
5 s 3 57.39 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U12 PK -- KULIG Marzena # Z/3536/19 2023 LDK!
1 s 4 51.88 MATYJASIK Helena KS Komunalni Sanok 2008 U12 PK --
2 s 4 58.41 OZIMEK Hanna KML Lubaczów 2008 U12 PK -- WAŻNY Stanisław # Z/3394/20 2023 LDK!
3 s 4 63.49 RYBCZAK Oliwia UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK --
4 s 4 65.98 MALEC Julia UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK --
1 s 5 56.90 GRABIŃSKA Amelia LKS Stal Mielec 2008 U12 PK -- ŻĄDŁO Magdalena # Z/3535/19 2021 LDK!
2 s 5 57.67 MUCHA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2008 U12 PK --
3 s 5 58.63 STANKIEWICZ Pola KML Lubaczów # 2008 U12 PK -- # LDK!
4 s 5 61.14 GUZ Oktawia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U12 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3168/21 2022 LDK!
5 s 5 62.82 ADAMAREK Wiktoria KML Lubaczów 2008 U12 PK --
1 s 6 46.25 WAL Olga LKS Stal Mielec 2006 U14 PK IV ŻĄDŁO Magdalena ZIOŁO Stanisław # , Z/3542/19 , 2021 BEZ LDK!
2 s 6 46.78 MARKOWICZ Weronika MKS Stal Nowa Dęba 2007 U14 PK V ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz Z/0607/18 2022 BEZ LDK!
3 s 6 47.67 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK V # LDK!
4 s 6 47.90 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK V SUGIER Maria # Z/3098/19 2023 LDK!
5 s 6 51.68 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U14 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4604/18 , 2023 BEZ LDK!
6 s 6 54.89 WILK Anna KKB MOSiR Krosno 2007 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2567/21 2021
7 s 6 60.67 PARYLAK Anna LUKS Burza Rogi 2007 U14 PK --
1 s 7 48.66 KORZĘPA Karolina MKS Stal Nowa Dęba # 2006 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/3338/18 2022 LDK!
2 s 7 49.09 BIS Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 2006 U14 PK --
3 s 7 49.91 KUDYBA Michalina CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK --
4 s 7 50.66 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5574/19 2023 LDK!
5 s 7 51.13 MIKA Aleksandra KS Komunalni Sanok 2006 U14 PK -- GREGA Bartłomiej LDK!
6 s 7 55.27 KOSZUT Julia UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2006 U14 PK --
7 s 7 63.48 CHABKO Julita UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -- MIELNIKIEWICZ Lucjan BEZ LDK!
1 s 8 48.58 CHMURA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 2006 U14 PK --
2 s 8 52.88 KOSZTYŁA Emilia LUKS Burza Rogi 2007 U14 PK --
3 s 8 55.30 KOWALIK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -- LDK!
4 s 8 57.59 KURAŚ Kinga KKB MOSiR Krosno 2007 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2718/21 2022 LDK!
5 s 8 58.92 DEMBICZAK Aleksandra LUKS Burza Rogi 2007 U14 PK --
6 s 8 64.55 WOŁTOSZ Martyna LUKS Burza Rogi 2007 U14 PK --
600 m K
1 s 1 1:57.24 SZEWCZYK Weronika LUKS Burza Rogi 2008 U12 PK -- SZEWCZYK Sławomir SZEWCZYK Sławomir # Z/5557/18 2021 BEZ LDK!
2 s 1 1:57.77 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów # 2008 U12 PK -- WAŻNY Stanisław # Z/3397/20 2023 LDK!
3 s 1 1:58.66 SIKOR Tycjana MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U12 PK --
4 s 1 2:01.12 KUCAP Marlena UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK -- B.D. Z/3477/20 2022 LDK!
5 s 1 2:02.27 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U12 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1194/18 2023 BEZ LDK!
6 s 1 2:26.99 WAŻNY Gabriela KML Lubaczów 2009 U12 PK -- WAŻNY Stanisław # Z/3398/20 2023 LDK!
7 s 1 2:27.86 KOWALSKA Matylda KKS Victoria Stalowa Wola 2008 U12 PK --
8 s 1 2:34.33 WSZOŁA Michalina niest. Rzeszów 2008 U12 PK --
9 s 1 2:45.17 ŻACZEK Daria UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK --
10 s 1 2:52.99 ISKRA Julia KKS Victoria Stalowa Wola 2008 U12 PK -- #
1 s 2 1:46.87 WAL Martyna LKS Stal Mielec 2006 U14 PK V ŻĄDŁO Magdalena ZIOŁO Stanisław # , Z/3541/19 , 2021 BEZ LDK!
2 s 2 1:48.55 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 2006 U14 PK V ZIĘBA Julian # Z/1193/18 2023 4 LDK!
3 s 2 1:51.33 GRZELAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2006 U14 PK -- TORBA Agnieszka ŻĄDŁO Jacek # , Z/4748/18 , 2022 LDK!
4 s 2 1:53.03 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek WĘGRZYN Monika # , Z/2386/18 , 2023 LDK!
5 s 2 1:56.18 JASKOT Emilia MKS Stal Nowa Dęba 2006 U14 PK -- ŻAK Dariusz # Z/1461/18 2021 BEZ LDK!
6 s 2 1:56.49 ZIOŁOWICZ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK --
7 s 2 1:56.54 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/5761/18 2023 LDK!
8 s 2 2:01.35 MAKOŚ Amelia KKB MOSiR Krosno 2007 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2075/21 2022 LDK!
9 s 2 2:02.83 KYC Julia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -- # LDK!
10 s 2 2:04.73 PRESZ Julia KML Lubaczów 2007 U14 PK -- LDK!
11 s 2 2:09.08 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U14 PK -- DUDA Bogusław # Z/4611/18 2023 BEZ LDK!
12 s 2 2:11.48 WOŁK Martyna UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2007 U14 PK -- B.D. Z/3478/20 2020 LDK!
80 pł K
1 s 1 16.43 MOSKAL Kinga TS Sokół Jasło # 2007 U14 PK +1.2 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/3689/21 2022 LDK!
2 s 1 16.59 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U14 PK +1.2 -- DUDA Bogusław # Z/4611/18 2023 BEZ LDK!
3 s 1 16.69 KORZĘPA Karolina MKS Stal Nowa Dęba # 2006 U14 PK +1.2 -- ZIĘBA Julian # Z/3338/18 2022 LDK!
4 s 1 17.08 ŚWIĄTEK Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK +1.2 --
5 s 1 17.40 OZIMEK Nelly UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2007 U14 PK +1.2 -- CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek # Z/3451/18 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.30 WĘGRZYN Karolina LKS Stal Mielec 2007 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/3543/19 2022
2 f 1 1.25 LACHCIK Zofia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3198/18 2021 BEZ
3 f 1 1.05 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2023 BEZ
W dal K
1 1 4.43 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U12 PK 0.0 -- FUTYMA Zygmunt # Z/5551/18 2023 BEZ LDK!
2 1 4.15 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U12 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/5255/18 2023 BEZ LDK!
3 1 3.95 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U12 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2578/20 2023 LDK!
4 1 3.90 CZELNY Wiktoria KKB MOSiR Krosno 2008 U12 PK 0.0 -- SOCHA Tomasz Z/2565/21 2021
5 1 3.79 GRABIŃSKA Amelia LKS Stal Mielec 2008 U12 PK 0.0 -- ŻĄDŁO Magdalena # Z/3535/19 2021 LDK!
6 1 3.77 DUFAJ Klaudia KKB MOSiR Krosno 2008 U12 PK 0.0 --
7 1 3.75 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U12 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0213/22 2022 LDK!
8 1 3.68 MUCHA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2008 U12 PK 0.0 --
9 1 3.68 MAJEWSKA Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK 0.0 --
10 1 3.68 LIS Marlena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3239/19 2021
11 1 3.65 JANUS Julia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK 0.0 --
12 1 3.63 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U12 PK 0.0 -- WĘGRZYN Monika # Z/6765/21 2023
13 1 3.61 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK 0.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/0972/21 2023 LDK!
14 1 3.54 BŁAZIAK Maja CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK 0.0 --
15 1 3.52 KROK Sandra CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK 0.0 --
16 1 3.50 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U12 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław # Z/0058/21 2023 LDK!
17 1 3.48 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U12 PK 0.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/3687/21 2023 LDK!
18 1 3.42 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk # 2009 U12 PM 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/11444/21 2023 LDK!
19 1 3.47 SĘK Laura CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK 0.0 --
20 1 3.38 WYSOCKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK 0.0 --
20 1 3.38 GUZ Oktawia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U12 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław # Z/3168/21 2022 LDK!
22 1 3.38 KOŁODZIEJCZYK Milena MKL Sparta Stalowa Wola 2008 U12 PK 0.0 --
23 1 3.38 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U12 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3237/19 2023
24 1 3.38 NYKIEL Ewa CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK 0.0 --
25 1 3.36 WISZ Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK 0.0 --
26 1 3.36 PRACHOWSKA Hanna UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK 0.0 --
27 1 3.35 ŻAK Nella KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U12 PK 0.0 -- # LDK!
28 1 3.34 PROCYK Maja UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK 0.0 --
29 1 3.30 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U12 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3233/19 2023
30 1 3.27 JUHAN Julia KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK 0.0 --
31 1 3.24 MECLAR Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK 0.0 --
32 1 3.22 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U12 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3235/19 2023 LDK!
33 1 3.22 LORENC Karolina KKB MOSiR Krosno 2008 U12 PK 0.0 -- SOCHA Tomasz Z/2566/21 2021
34 1 3.18 STACHURA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK 0.0 --
35 1 3.01 RZOŃCA Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2008 U12 PK 0.0 --
36 1 2.95 ULASZEK Weronika ULKS Technik Trzcinica 2008 U12 PK 0.0 --
37 1 2.70 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U12 PK 0.0 -- SAMAGALSKI Tomasz # Z/2798/23 2023 LDK!
38 1 2.57 ANDRUSIEWICZ Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK 0.0 --
39 1 2.32 KRAMEK Amelia KKS Victoria Stalowa Wola 2010 U12 PK 0.0 --
40 1 2.14 PANKIEWICZ Amelia UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK 0.0 --
1 2 4.58 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U14 PK 0.0 V MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2023 BEZ
2 2 4.55 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK 0.0 V SUGIER Maria # Z/0612/18 2023 BEZ LDK!
3 2 4.47 CHMURA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 2006 U14 PK 0.0 --
4 2 4.33 WAL Olga LKS Stal Mielec 2006 U14 PK 0.0 -- ŻĄDŁO Magdalena ZIOŁO Stanisław # , Z/3542/19 , 2021 BEZ LDK!
5 2 4.25 WĘGRZYN Karolina LKS Stal Mielec 2007 U14 PK 0.0 -- TORBA Tomasz # Z/3543/19 2022
6 2 4.25 RAŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK 0.0 -- BIGUS Anna Z/3940/19 2021
7 2 4.09 MAKOŚ Amelia KKB MOSiR Krosno 2007 U14 PK 0.0 -- SOCHA Tomasz Z/2075/21 2022 LDK!
8 2 4.08 PIECZONKA Lena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U14 PK 0.0 -- MARSZAŁEK Alicja Z/3709/19 2022 LDK!
9 2 4.05 TOMKOWICZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U14 PK 0.0 -- # LDK!
10 2 4.02 NAKONIECZNA Katarzyna LKS Stal Mielec 2007 U14 PK 0.0 -- # LDK!
11 2 4.02 MAŁEK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK 0.0 --
12 2 3.90 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK 0.0 -- BIGUS Anna # Z/4630/18 2023 BEZ LDK!
13 2 3.90 UCHEREK Emilia LUKS Burza Rogi 2007 U14 PK 0.0 -- SZEWCZYK Sławomir # Z/5404/19 2019 LDK!
14 2 3.78 CZAJKA Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 2006 U14 PK 0.0 --
15 2 3.75 CHABKO Julita UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U14 PK 0.0 -- MIELNIKIEWICZ Lucjan BEZ LDK!
16 2 3.70 RYŚ Weronika LKS Stal Mielec 2006 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # , Z/3266/19 , 2021 LDK!
17 2 3.68 WĘGLARZ Martyna KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK 0.0 --
18 2 3.64 ULIASZ Julita LUKS Burza Rogi 2007 U14 PK 0.0 --
19 2 3.61 WINIARSKA Zuzanna KKB MOSiR Krosno 2007 U14 PK 0.0 -- SOCHA Tomasz Z/2569/21 2021
20 2 3.57 BYZDRA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 2006 U14 PK 0.0 --
21 2 3.46 GÓRECZNY Oliwia MKL Sparta Stalowa Wola 2006 U14 PK 0.0 --
22 2 3.44 MALAWICKA Ewa LUKS Burza Rogi 2007 U14 PK 0.0 --
23 2 3.30 OZIMEK Nelly UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2007 U14 PK 0.0 -- CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek # Z/3451/18 2022 BEZ LDK!
24 2 3.18 PIECUCH Nina LKS Stal Mielec 2006 U14 PK 0.0 --
25 2 2.94 WARCHOŁ Zuzanna KKS Victoria Stalowa Wola 2006 U14 PK 0.0 --
26 2 2.84 FILA Julia KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK 0.0 --
27 2 2.78 POWĘZKA Maria KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK 0.0 --
Kula (2) K
1 f 1 9.70 MADURA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3231/19 2021
2 f 1 9.62 CIEĆKO Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U14 PK -- LDK!
3 f 1 9.31 ZAWOJOWSKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U14 PK --
4 f 1 8.27 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2023 BEZ
5 f 1 8.20 LACHCIK Zofia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3198/18 2021 BEZ
6 f 1 7.85 KUPINIAK Honorata UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/3722/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 7.63 MOSKAL Kinga TS Sokół Jasło # 2007 U14 PK -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/3689/21 2022 LDK!
8 f 1 7.02 ZAJĄC Monika UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2007 U14 PK -- B.D. Z/3480/20 2020 LDK!
9 f 1 7.00 RYŚ Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3199/18 2021 BEZ
10 f 1 6.67 SZYMONA Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3197/18 2021 BEZ
11 f 1 6.67 ZASADNI Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3648/18 2021 BEZ
12 f 1 6.40 ZYGMUNT Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK --
60 m M
1 e 1 9.00 ZAWOJOWSKI Wojciech MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK +2.1 --
2 e 1 9.05 KOSZUT Jan UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK +2.1 -- B.D. Z/3472/20 2022 LDK!
3 e 1 9.64 KOT Paweł KS Komunalni Sanok 2009 U12 PK +2.1 -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/13608/21 2023 LDK!
4 e 1 9.75 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U12 PK +2.1 -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2023 LDK!
5 e 1 9.81 BROŻONOWICZ Leon LKS Stal Mielec 2009 U12 PK +2.1 -- ŻĄDŁO Jacek # Z/2588/20 2023 LDK!
6 e 1 9.82 FAMURAT Oliwier ULKS Technik Trzcinica 2009 U12 PK +2.1 --
7 e 1 10.70 STEFANIK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK +2.1 --
8 e 1 10.74 MIELNIK Igor UKS Tempo 5 Przemyśl # 2011 U12 PK +2.1 -- SUGIER Krzysztof Z/4454/22 2023 LDK!
1 e 2 8.82 NIEZGODA Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK +0.7 -- B.D. Z/3240/19 2019
2 e 2 9.20 MYŚLIWIEC Tomasz LKS Stal Mielec 2008 U12 PK +0.7 -- LDK!
3 e 2 9.53 SZYMCZYSZYN Szymon UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +0.7 --
4 e 2 9.66 KOWALCZYK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK +0.7 --
5 e 2 10.16 SZYPUŁA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK +0.7 --
6 e 2 10.31 BŁYSKAL Michał MKL Sparta Stalowa Wola 2008 U12 PK +0.7 --
7 e 2 10.77 BURKIEWICZ Norbert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U12 PK +0.7 -- WĘGRZYN Monika # Z/0013/23 2023
8 e 2 10.79 ŚNIOSEK Hubert KKS Victoria Stalowa Wola 2010 U12 PK +0.7 --
1 e 3 9.04 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK +0.3 -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2023 BEZ LDK!
2 e 3 9.58 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK +0.3 -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2023 LDK!
3 e 3 9.75 ŁADZIAK Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK +0.3 --
4 e 3 9.99 PYZNAR Oskar ULKS Technik Trzcinica 2009 U12 PK +0.3 --
5 e 3 10.12 LACH Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK +0.3 --
6 e 3 10.27 JASIURSKI Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2011 U12 PK +0.3 --
7 e 3 10.28 BORKOWSKI Piotr UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK +0.3 --
8 e 3 10.70 MOSKAL Antoni TS Sokół Jasło 2009 U12 PK +0.3 --
1 e 4 9.28 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK +1.5 -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2023 LDK!
2 e 4 9.82 BURDA Filip ULKS Technik Trzcinica 2008 U12 PK +1.5 --
3 e 4 10.07 KOPEĆ Dominik MKS Stal Nowa Dęba 2008 U12 PK +1.5 -- ŻAK Dariusz Z/3545/19 2023 LDK!
4 e 4 10.12 KIEŁTYKA Dominik UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2009 U12 PK +1.5 -- B.D. Z/3481/20 2022 LDK!
5 e 4 10.71 SEGELIN Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK +1.5 --
6 e 4 10.98 WĘGLARZ Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 2008 U12 PK +1.5 --
7 e 4 12.94 MICHAŁKIEWICZ Szymon UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK +1.5 --
1 e 5 9.06 ZARZYCZNY Bartłomiej UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK +0.6 -- B.D. Z/3453/20 2022 LDK!
2 e 5 9.12 KOBYLARZ Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U12 PK +0.6 --
3 e 5 9.43 WOŁOSZYN Franciszek MKL Sparta Stalowa Wola 2008 U12 PK +0.6 --
4 e 5 10.01 TUREK Konrad ULKS Technik Trzcinica 2008 U12 PK +0.6 --
5 e 5 10.52 LITWA Jakub ULKS Technik Trzcinica 2008 U12 PK +0.6 --
1 e 6 9.34 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U12 PK +1.1 -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2023 LDK!
2 e 6 10.64 OCZOŚ Tymoteusz KKB MOSiR Krosno 2010 U12 PK +1.1 --
3 e 6 10.96 WIŚNIOWSKI Ksawery UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK +1.1 --
4 e 6 11.38 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U12 PK +1.1 -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2023 LDK!
5 e 6 11.85 MIELNIKIEWICZ Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK +1.1 --
6 e 6 12.83 TULEJ Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK +1.1 --
1 f A 9.04 NIEZGODA Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK -1.9 -- B.D. Z/3240/19 2019
2 f A 9.19 ZAWOJOWSKI Wojciech MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK -1.9 --
3 f A 9.24 ZARZYCZNY Bartłomiej UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK -1.9 -- B.D. Z/3453/20 2022 LDK!
4 f A 9.31 MYŚLIWIEC Tomasz LKS Stal Mielec 2008 U12 PK -1.9 -- LDK!
5 f A 9.33 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK -1.9 -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2023 BEZ LDK!
6 f A 9.37 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK -1.9 -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2023 LDK!
7 f A 9.41 KOSZUT Jan UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK -1.9 -- B.D. Z/3472/20 2022 LDK!
8 f A 9.43 KOBYLARZ Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U12 PK -1.9 --
100 m M
1 e 1 13.07 ZIOBRO Mateusz LKS Stal Mielec 2006 U14 PK -0.9 -- ŻĄDŁO Jacek # Z/4435/18 2021 BEZ LDK!
2 e 1 13.97 KOŹMIC Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK -0.9 -- ŻĄDŁO Jacek BEZ LDK!
3 e 1 14.20 SZWEDKA Emanuel AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U14 PM -0.9 -- RATAJCZAK Maciej # Z/3361/20 2023 LDK!
4 e 1 14.31 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów # 2007 U14 PK -0.9 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/2175/19 2023 LDK!
5 e 1 14.32 PIETRYCKI Paweł KS Komunalni Sanok 2006 U14 PK -0.9 -- LDK!
6 e 1 14.96 WÓJCIK Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -0.9 -- MARSZAŁEK Alicja MARSZAŁEK Alicja , Z/4628/18 , 2019 BEZ LDK!
7 e 1 15.28 MARZEC Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -0.9 --
1 e 2 14.06 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK -0.7 -- WĘGRZYN Monika # Z/3339/18 2023 BEZ LDK!
2 e 2 14.32 JANIK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U14 PK -0.7 -- SOCHA Tomasz Z/5467/18 2022 BEZ LDK!
3 e 2 14.34 KAWAŁEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -0.7 --
4 e 2 14.46 SZALACHA Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -0.7 --
5 e 2 14.72 JAWORSKI Maksymilian UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2006 U14 PK -0.7 --
6 e 2 14.99 CHMURA Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -0.7 -- LDK!
7 e 2 16.94 KONIOR Hubert KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK -0.7 --
1 e 3 15.00 RUSIN Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK +0.3 --
2 e 3 15.18 BŁAŻEJ Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2007 U14 PK +0.3 --
3 e 3 15.48 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U14 PK +0.3 -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2023 LDK!
4 e 3 16.13 GRZYB Miłosz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U14 PK +0.3 --
5 e 3 16.89 SĘK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK +0.3 --
6 e 3 17.15 METLAK Bartłomiej UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK +0.3 --
1 f A 13.16 ZIOBRO Mateusz LKS Stal Mielec 2006 U14 PK -0.3 -- ŻĄDŁO Jacek # Z/4435/18 2021 BEZ LDK!
2 f A 13.85 KOŹMIC Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK -0.3 -- ŻĄDŁO Jacek BEZ LDK!
3 f A 13.95 PIETRYCKI Paweł KS Komunalni Sanok 2006 U14 PK -0.3 -- LDK!
4 f A 14.12 JANIK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U14 PK -0.3 -- SOCHA Tomasz Z/5467/18 2022 BEZ LDK!
5 f A 14.15 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK -0.3 -- WĘGRZYN Monika # Z/3339/18 2023 BEZ LDK!
6 f A 14.36 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów # 2007 U14 PK -0.3 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/2175/19 2023 LDK!
7 f A 14.38 KAWAŁEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -0.3 --
300 m M
1 s 1 46.87 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/1044/21 2023 LDK!
2 s 1 48.22 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2023 BEZ LDK!
3 s 1 49.11 KOBYLARZ Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U12 PK --
4 s 1 52.19 CISŁO Piotr LKS Stal Mielec 2008 U12 PK -- ŻĄDŁO Magdalena ŻĄDŁO Magdalena , Z/3533/19 , 2021 LDK!
5 s 1 52.51 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz # Z/6110/21 2023 BEZ LDK!
6 s 1 55.74 SZYMCZYSZYN Szymon UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK --
1 s 2 51.44 ZARZYCZNY Bartłomiej UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK -- B.D. Z/3453/20 2022 LDK!
2 s 2 57.97 NIEBIESZCZAŃSKI Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK --
3 s 2 59.81 MOŁODYŃSKI Aleksy MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6337/21 2021
4 s 2 64.33 JASIURSKI Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2011 U12 PK --
5 s 2 69.25 PISZ Łukasz UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK --
1 s 3 54.50 TKACZ Bruno UKS MTE Milanówek # 2009 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2052/21 2023 LDK!
2 s 3 55.73 KOT Paweł KS Komunalni Sanok 2009 U12 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/13608/21 2023 LDK!
3 s 3 57.11 LACH Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK --
4 s 3 59.87 KORYL Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK --
5 s 3 59.96 LEŚ Jan CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK --
6 s 3 64.53 KIEŁTYKA Dominik UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2009 U12 PK -- B.D. Z/3481/20 2022 LDK!
1 s 4 58.65 MALEC Antoni CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK --
2 s 4 59.58 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK -- B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
3 s 4 62.06 MAKOŚ Grzegorz UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK --
4 s 4 62.94 BORKOWSKI Piotr UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK --
5 s 4 63.63 PAJĄCZKOWSKI Piotr KML Lubaczów 2008 U12 PK --
1 s 5 44.49 ZIOBRO Mateusz LKS Stal Mielec 2006 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/4435/18 2021 BEZ LDK!
2 s 5 45.91 GABRYCHOWICZ Miłosz KS Komunalni Sanok 2006 U14 PK -- LDK!
3 s 5 47.00 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -- KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław # , Z/4602/18 , 2023 BEZ LDK!
4 s 5 47.07 PIETRYCKI Paweł KS Komunalni Sanok 2006 U14 PK -- LDK!
5 s 5 47.92 RUSIN Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK --
6 s 5 50.77 JAWORSKI Maksymilian UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2006 U14 PK --
7 s 5 58.69 SZALACHA Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U14 PK -- MAZUR Janusz Z/0065/21 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 1:54.88 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz # Z/6110/21 2023 BEZ LDK!
2 s 1 1:55.90 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk # 2008 U12 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11445/21 2023 LDK!
3 s 1 1:58.25 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U12 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 1:59.96 KOSZUT Jan UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK -- B.D. Z/3472/20 2022 LDK!
5 s 1 2:01.44 KOPEĆ Dominik MKS Stal Nowa Dęba 2008 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/3545/19 2023 LDK!
6 s 1 2:03.33 TKACZ Bruno UKS MTE Milanówek # 2009 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2052/21 2023 LDK!
7 s 1 2:13.91 KOZAK Szymon MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2010 U12 PK --
8 s 1 2:30.88 SZUBRYCHT Maciej LUKS Burza Rogi 2008 U12 PK --
1 s 2 1:46.92 BOSAK Michał KML Lubaczów # 2007 U14 PK -- WAŻNY Stanisław # Z/2916/20 2023 LDK!
2 s 2 1:47.56 MOSKWA Radosław CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -- LDK!
3 s 2 1:54.40 SERAFIN Dominik MKS Stal Nowa Dęba 2007 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/0634/18 2022 BEZ LDK!
4 s 2 2:02.83 PACŁAWSKI Kacper UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U14 PK --
5 s 2 2:04.46 ŁOSKOT Paweł UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2006 U14 PK -- B.D. Z/3476/20 2021 LDK!
6 s 2 2:08.97 BOSAK Mateusz KML Lubaczów # 2007 U14 PK -- WAŻNY Stanisław # Z/2918/20 2022 LDK!
7 e 2 2:13.83 MAJER Kacper MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2007 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz # Z/3478/21 2022 BEZ
100 m pł M
1 s 1 17.63 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK -1.6 -- WĘGRZYN Monika # Z/3339/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 17.80 MOSKWA Radosław CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -1.6 -- LDK!
3 s 1 19.78 KOŹMIC Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK -1.6 -- ŻĄDŁO Jacek BEZ LDK!
4 s 1 20.59 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK -1.6 -- KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław # , Z/4602/18 , 2023 BEZ LDK!
5 s 1 20.80 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U14 PK -1.6 -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.40 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U14 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2586/20 2023 LDK!
2 f 1 1.35 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U14 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # , Z/3540/19 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.20 ZDUŃ Hubert ULKS Technik Trzcinica 2007 U14 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3688/21 2023 LDK!
4 f 1 1.00 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U12 PK -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2023 BEZ LDK!
W dal M
  NM BROŻONOWICZ Leon LKS Stal Mielec 2009 U12 PK 0.0 -- ŻĄDŁO Jacek # Z/2588/20 2023 LDK!
1 1 4.32 MYŚLIWIEC Tomasz LKS Stal Mielec 2008 U12 PK 0.0 -- LDK!
2 1 4.21 ZAWOJOWSKI Wojciech MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK 0.0 --
3 1 4.21 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK 0.0 -- WRÓBEL Marcin # Z/1044/21 2023 LDK!
4 1 3.99 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk # 2008 U12 PM 0.0 -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11445/21 2023 LDK!
5 1 3.93 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U12 PK 0.0 -- ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
6 1 3.92 KOBYLARZ Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U12 PK 0.0 --
7 1 3.90 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U12 PK 0.0 -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2023 LDK!
8 1 3.81 PYZNAR Oskar ULKS Technik Trzcinica 2009 U12 PK 0.0 --
9 1 3.81 NIEZGODA Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U12 PK 0.0 -- B.D. Z/3240/19 2019
10 1 3.70 BURDA Filip ULKS Technik Trzcinica 2008 U12 PK 0.0 --
11 1 3.68 CISŁO Piotr LKS Stal Mielec 2008 U12 PK 0.0 -- ŻĄDŁO Magdalena ŻĄDŁO Magdalena , Z/3533/19 , 2021 LDK!
12 1 3.66 WOŁOSZYN Franciszek MKL Sparta Stalowa Wola 2008 U12 PK 0.0 --
13 1 3.62 BŁYSKAL Michał MKL Sparta Stalowa Wola 2008 U12 PK 0.0 --
14 1 3.62 KORYL Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK 0.0 --
15 1 3.61 MALEC Antoni CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK 0.0 --
16 1 3.60 ŁADZIAK Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK 0.0 --
17 1 3.56 LEŚ Jan CWKS Resovia Rzeszów 2008 U12 PK 0.0 --
18 1 3.54 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U12 PK 0.0 -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2023 LDK!
19 1 3.48 NIEBIESZCZAŃSKI Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK 0.0 --
20 1 3.52 WĘGLARZ Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 2008 U12 PK 0.0 --
21 1 3.51 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK 0.0 -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2023 LDK!
22 1 3.42 LITWA Jakub ULKS Technik Trzcinica 2008 U12 PK 0.0 --
23 1 3.29 WOŁCZAŃSKI Miłosz LUKS Burza Rogi 2008 U12 PK 0.0 --
24 1 3.24 KOWALCZYK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U12 PK 0.0 --
25 1 3.16 ŚNIOSEK Hubert KKS Victoria Stalowa Wola 2010 U12 PK 0.0 --
26 1 3.16 OCZOŚ Tymoteusz KKB MOSiR Krosno 2010 U12 PK 0.0 --
27 1 3.16 SZYPUŁA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK 0.0 --
28 1 3.11 BURKIEWICZ Norbert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U12 PK 0.0 -- WĘGRZYN Monika # Z/0013/23 2023
29 1 3.10 FAMURAT Oliwier ULKS Technik Trzcinica 2009 U12 PK 0.0 --
30 1 3.06 TUREK Konrad ULKS Technik Trzcinica 2008 U12 PK 0.0 --
31 1 3.02 STACHACZYŃSKI Igor TS Sokół Jasło 2009 U12 PK 0.0 --
32 1 3.02 WIŚNIOWSKI Ksawery UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK 0.0 --
33 1 2.88 STEFANIK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U12 PK 0.0 --
34 1 2.70 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U12 PK 0.0 -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2023 LDK!
35 1 2.69 SEGELIN Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK 0.0 --
36 1 2.55 PISZ Łukasz UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK 0.0 --
37 1 2.50 MIELNIKIEWICZ Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK 0.0 --
38 1 2.36 MOSKAL Antoni TS Sokół Jasło 2009 U12 PK 0.0 --
39 1 2.16 MICHAŁKIEWICZ Szymon UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U12 PK 0.0 --
1 2 4.83 GABRYCHOWICZ Miłosz KS Komunalni Sanok 2006 U14 PK 0.0 -- LDK!
2 2 4.55 JANIK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U14 PK 0.0 -- SOCHA Tomasz Z/5467/18 2022 BEZ LDK!
3 2 4.44 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # , Z/3540/19 , 2023 BEZ LDK!
4 2 4.42 KAWAŁEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK 0.0 --
5 2 4.39 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów # 2007 U14 PK 0.0 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/2175/19 2023 LDK!
6 2 4.32 WÓJCIK Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK 0.0 -- MARSZAŁEK Alicja MARSZAŁEK Alicja , Z/4628/18 , 2019 BEZ LDK!
7 2 4.05 SZALACHA Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK 0.0 --
8 2 4.00 MARZEC Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U14 PK 0.0 --
9 2 3.79 SĘK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK 0.0 --
10 2 3.70 BŁAŻEJ Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2007 U14 PK 0.0 --
11 2 3.58 KONIOR Hubert KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK 0.0 --
12 2 3.51 RYCHLAK Marcel KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK 0.0 --
13 2 3.47 PACŁAWSKI Kacper UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U14 PK 0.0 --
14 2 3.21 SZALACHA Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U14 PK 0.0 -- MAZUR Janusz Z/0065/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 7.43 PYRKA Adrian KKS Victoria Stalowa Wola 2006 U14 PK --
2 f 1 6.96 SKOWRON Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U14 PK -- LDK!
3 f 1 6.46 OLSZOWY Paweł UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2007 U14 PK --
4 f 1 6.45 CHODOROWSKI Hubert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK --
5 f 1 6.01 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/0125/21 2023 LDK!
6 f 1 5.95 RYCHLAK Marcel KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK --
7 f 1 5.41 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna # 2008 U12 PK -- B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
8 f 1 5.20 METLAK Bartłomiej UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U14 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2138068675995 sekund