Wrocław 31.08.2019
Powakacyjny mityng lekkoatletyczny
100 m K
1 1 s 1 12.73 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -0.8 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
1 2 s 1 12.73 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U23 WP -0.8 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2022 3
3 4 s 1 13.05 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -0.8 III B.D. B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr #
4 5 s 1 13.09 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.8 III ROSTEK William Z/4785/18 2022 LDK!
5 6 s 1 13.11 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.8 III SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2022 3 LDK!
6 8 s 1 13.17 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.8 III ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK!
7 13 s 1 13.46 ŚLIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL -0.8 IV SKALIK Joanna # Z/0210/19 2022 LDK!
1 3 s 2 12.93 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS -0.4 III KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2021 LDK!
2 12 s 2 13.27 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.4 IV ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2022 4 LDK!
3 15 s 2 13.52 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS -0.4 IV B.D.
4 18 s 2 13.61 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -0.4 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
5 20 s 2 13.63 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -0.4 IV BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
6 27 s 2 13.82 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.4 V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
7 28 s 2 13.82 GUT Agata GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -0.4 V BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1283/18 , 2020 4 LDK!
1 9 s 3 13.18 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS +0.1 III ROSTKOWSKA Anna # Z/0959/17 2022 2 LDK!
2 10 s 3 13.24 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.1 IV
3 11 s 3 13.26 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +0.1 IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0832/17 2021 4 LDK!
4 14 s 3 13.48 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP +0.1 IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
5 17 s 3 13.55 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP +0.1 IV ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
6 23 s 3 13.67 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.1 IV B.D. 4 LDK!
1 16 s 4 13.53 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU -1.1 IV SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
2 24 s 4 13.76 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U20 DS -1.1 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
3 26 s 4 13.81 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS -1.1 V KOTYNIA Hanna LDK!
4 33 s 4 13.90 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U16 DS -1.1 V KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
5 37 s 4 13.99 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U20 DS -1.1 --
6 39 s 4 14.06 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -1.1 -- ROSTEK William Z/1079/15 2022
7 51 s 4 14.39 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.1 -- ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/1919/17 2021 5 LDK!
1 7 s 5 13.16 STUPIEC Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS +0.6 III
2 21 s 5 13.64 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 2006 U14 DS +0.6 IV #
3 29 s 5 13.84 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.6 V # LDK!
4 35 s 5 13.98 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U14 DS +0.6 V HONDOWSKA Aneta ROSTEK William # , Z/0268/19 , 2022 LDK!
5 38 s 5 14.06 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS +0.6 V SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
6 49 s 5 14.32 CIEŚLACHOWSKA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2005 U16 DS +0.6 V B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0442/19 , 2022 LDK!
1 19 s 6 13.61 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +0.8 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
2 31 s 6 13.89 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 2005 U16 DS +0.8 V
3 42 s 6 14.17 ARNING Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U18 WP +0.8 --
4 43 s 6 14.17 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +0.8 --
5 45 s 6 14.20 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.8 V
6 48 s 6 14.29 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +0.8 V SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
7 53 s 6 14.54 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +0.8 --
1 30 s 7 13.87 KLAG Alicja MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -1.5 V SOBCZYK Tomasz Z/2956/19 2020
2 41 s 7 14.07 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -1.5 V SZAŁEK Andrzej # Z/1268/18 2022 5 LDK!
3 54 s 7 14.62 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -1.5 -- WYSOCKA Wanda # 5 LDK!
4 55 s 7 14.74 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS -1.5 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
5 59 s 7 14.81 SZYMAŃSKA Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -1.5 -- LDK!
6 60 s 7 14.84 GŁUCH Sofija WLKS Wrocław 2005 U16 DS -1.5 --
1 46 s 8 14.25 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.1 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK!
2 47 s 8 14.26 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.1 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2022 5 LDK!
3 56 s 8 14.75 WÓJCIK Alicja MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.1 -- LDK!
4 61 s 8 15.03 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.1 -- MAKUCH Beata Z/0818/19 2021
5 62 s 8 15.12 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.1 --
6 63 s 8 15.14 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -0.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/1334/19 2022 LDK!
7 64 s 8 15.17 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.1 --
1 50 s 9 14.36 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP -0.2 V PTAK Krzysztof Z/5044/18 2022 BEZ LDK!
2 52 s 9 14.48 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn Koźle 2006 U14 OP -0.2 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
3 65 s 9 15.32 FUCHS Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U16 DS -0.2 -- WOŚ Michał BEZ LDK!
4 67 s 9 15.55 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.2 --
5 68 s 9 15.89 ROSZYK Roksana SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS -0.2 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3929/19 2021 LDK!
6 69 s 9 16.39 PAJĄK Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.2 --
7 70 s 9 16.65 MARKOWSKA Milena SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS -0.2 -- CHORZĘPA Przemysław # Z/4777/19 2021 LDK!
1 22 s 10 13.65 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U14 DS -0.6 IV BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 32 s 10 13.89 STEPANETS Angelina MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -0.6 V LDK!
3 40 s 10 14.07 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U14 DS -0.6 V KOBIAŁKA Kamil # Z/5094/19 2022 LDK!
4 44 s 10 14.19 ABRAMOWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -0.6 V MARKOWSKI Tomasz # Z/1409/19 2021 LDK!
5 57 s 10 14.80 ŚNIEŻEK Lena GKS Start Długołęka 2006 U14 DS -0.6 -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/3927/19 , 2021 LDK!
6 58 s 10 14.80 DAŃKOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U14 DS -0.6 --
1 25 s 11 13.81 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS -1.2 V MARKOWSKI Tomasz # Z/0511/20 2022 LDK!
2 34 s 11 13.98 JURCZAK Maja MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS -1.2 -- #
3 36 s 11 13.99 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U14 DS -1.2 V BIELAWA Przemysław Z/5189/19 2022 LDK!
4 66 s 11 15.39 ZIELONKO Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -1.2 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0653/19 2021 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.69 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U23 WP -1.7 III JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2022 3
2 3 s 1 27.16 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.7 III ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK!
3 4 s 1 27.45 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS -1.7 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
4 5 s 1 27.58 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.7 IV SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2022 3 LDK!
5 6 s 1 27.73 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.7 IV ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2022 4 LDK!
6 9 s 1 28.50 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U16 DS -1.7 IV B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
1 2 s 2 26.96 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -0.6 III ROSTKOWSKA Anna # Z/0959/17 2022 2 LDK!
2 7 s 2 27.91 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.6 IV
3 8 s 2 28.17 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -0.6 IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0832/17 2021 4 LDK!
4 10 s 2 28.61 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.6 -- ROSTEK William Z/1079/15 2022
5 12 s 2 28.94 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.6 V # LDK!
6 14 s 2 29.03 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -0.6 V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
7 16 s 2 29.25 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -0.6 V # LDK!
1 13 s 3 28.98 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.9 V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
2 17 s 3 29.34 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -0.9 -- B.D. 5 LDK!
3 20 s 3 29.59 ARNING Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U18 WP -0.9 --
4 21 s 3 29.70 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS -0.9 --
5 23 s 3 29.89 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.9 V
1 19 s 4 29.42 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 2006 U14 DS -1.1 V #
2 24 s 4 29.94 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 2003 U18 OP -1.1 -- LDK!
3 26 s 4 31.14 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 2005 U16 DS -1.1 -- KNULL Elżbieta WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0689/21 , 2021 LDK!
4 27 s 4 31.78 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -1.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/1334/19 2022 LDK!
5 28 s 4 32.16 WÓJCIK Alicja MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.1 -- LDK!
6 29 s 4 32.26 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -1.1 --
7 30 s 4 32.55 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -1.1 -- MAKUCH Beata Z/0818/19 2021
1 11 s 5 28.88 PLECIŃSKA Paulina MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS +0.5 V WIŚNIEWSKA Gabriela LDK!
2 15 s 5 29.04 JURCZAK Maja MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS +0.5 -- #
3 18 s 5 29.36 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.5 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK!
4 22 s 5 29.72 STEPANETS Angelina MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS +0.5 V LDK!
5 25 s 5 30.99 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP +0.5 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.36 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
2 5 s 1 45.45 KLAG Alicja MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS IV SOBCZYK Tomasz Z/2956/19 2020
3 6 s 1 45.75 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/1268/18 2022 5 LDK!
4 7 s 1 46.06 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 2002 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/2371/16 2020 4 LDK!
5 10 s 1 47.30 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
6 13 s 1 48.73 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 2005 U16 DS --
1 2 s 2 45.27 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
2 8 s 2 46.26 ABRAMOWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/1409/19 2021 LDK!
3 9 s 2 46.50 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -- ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/1919/17 2021 5 LDK!
4 11 s 2 47.36 DAŃKOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U14 DS V
5 14 s 2 49.30 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn Koźle 2006 U14 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
6 15 s 2 49.37 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS --
1 3 s 3 45.29 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław # 2005 U16 DS IV B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2022 LDK!
2 4 s 3 45.34 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U16 DS IV GOLEC Dominik B.D. # Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
3 12 s 3 48.34 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U14 DS V BIELAWA Przemysław Z/5189/19 2022 LDK!
4 16 s 3 50.29 BRODZIAK Dominika MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek 5 LDK!
5 17 s 3 51.04 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
6 18 s 3 51.88 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS --
7 19 s 3 53.36 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
600 m K
1 1 s 1 1:42.57 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U16 WP III B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
2 2 s 1 1:46.84 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP V SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 1:47.02 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/0512/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:47.75 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U14 OP V BUŚKO Przemysław # Z/6140/21 2022 2 LDK!
5 5 s 1 1:48.32 KRUPA Urszula SSMKS Parasol Wrocław # 2004 U16 DS V WOSIEK Jacek # Z/1302/19 2022 2
6 6 s 1 1:51.58 KILARSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2432/20 2022 LDK!
7 s 1 1:54.59 LISOWSKA Martyna GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1354/19 , 2021 LDK!
8 7 s 1 1:54.85 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS --
9 s 1 1:58.55 KOTLARZ Katarzyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1314/19 2020 LDK!
10 8 s 1 1:58.91 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 2006 U14 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2021 BEZ LDK!
11 9 s 1 2:00.25 BANASIAK Joanna SSMKS Parasol Wrocław # 2004 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz # Z/1031/19 2022 LDK!
12 10 s 1 2:02.47 SZUMACHER Apolonia MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U16 DS -- B.D. KUCZA Roman # , Z/1146/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF SADOWSKA Amelia MKS MOS Wrocław # 2005 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/0552/20 , 2020 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:01.40 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 3:01.90 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/5718/18 2021 LDK!
3 3 s 1 3:07.48 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!
4 4 s 1 3:09.01 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP III RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1853/18 , 2022 4 LDK!
5 6 s 1 3:13.63 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U16 LB IV MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
6 7 s 1 3:17.54 BASIAK Victoria KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna # Z/2978/18 2020 5 LDK!
7 8 s 1 3:18.16 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U14 DS IV BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2022 BEZ LDK!
8 10 s 1 3:18.47 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0489/17 2022 4
9 11 s 1 3:23.92 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U16 WP V PTAK Krzysztof Z/1828/19 2022 LDK!
10 14 s 1 3:34.18 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4127/18 2022 BEZ LDK!
11 18 s 1 3:40.73 SŁOMIAN Jagoda WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1270/18 2020 5 LDK!
  s 1 DNF ROSTKOWSKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 1980 Masters DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0016/13 2022 BEZ
1 5 s 2 3:13.31 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2022
2 9 s 2 3:18.18 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U14 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
3 12 s 2 3:29.41 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U16 DS V JANECZEK Jarosław B.D. Z/0467/19 2022 BEZ LDK!
4 13 s 2 3:33.24 CHUDY Julia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP -- LDK!
5 15 s 2 3:36.09 KRYSIAK Amelia MUKS Gim 2 Nysa 2005 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
6 16 s 2 3:39.19 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1785/19 2022 LDK!
7 17 s 2 3:39.40 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 2005 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/0544/19 2022 LDK!
8 19 s 2 3:42.13 WOŹNIAK Żaneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata # , Z/1205/17 , 2021 5 LDK!
9 20 s 2 3:52.08 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- LDK!
10 21 s 2 4:07.70 BUSZEWSKA Zuzanna MKS Siechnice 2005 U16 DS -- #
1500 m K
1 1 s 1 4:52.66 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 2002 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!
2 2 s 1 5:00.66 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2003 U18 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!
3 3 s 1 5:03.28 ANDRUSZKÓW Aleksandra MKS Siechnice # 1997 U23 DS -- #
4 4 s 1 5:22.65 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 2002 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2021 3 LDK!
5 5 s 1 5:37.61 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka # 2004 U16 DS -- BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
  s 1 DNF ŚLIWIŃSKA Joanna WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2003 U18 DS -- LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.25 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU -1.3 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 12.78 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -1.3 III #
3 3 s 1 12.96 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP -1.3 III ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
4 4 s 1 13.10 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U16 DS -1.3 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/4109/20 2022 LDK!
5 5 s 1 13.94 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -1.3 V MARKOWSKA Małgorzata # Z/1746/18 2022 4 LDK!
6 6 s 1 14.80 KULIK Emila LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -1.3 V LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 16.09 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS -1.4 III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2021 2 LDK!
2 2 s 1 16.75 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS -1.4 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK!
3 3 s 1 17.57 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 2002 U18 DS -1.4 IV BIELAWA Przemysław Z/2371/16 2020 4 LDK!
4 4 s 1 18.18 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -1.4 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
  s 1 DNF JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U20 DS -1.4 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
200 m pł K
1 1 s 1 31.96 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.1 III #
2 2 s 1 32.72 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U16 DS +0.1 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/4109/20 2022 LDK!
3 3 s 1 32.97 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.1 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
4 4 s 1 38.12 ŚNIEŻEK Lena GKS Start Długołęka 2006 U14 DS +0.1 -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/3927/19 , 2021 LDK!
5 5 s 1 38.28 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +0.1 --
Wzwyż K
1 f 1 1.55 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/3457/19 , 2022 LDK!
2 f 1 1.55 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS III
3 f 1 1.45 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
4 f 1 1.45 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP IV PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.45 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK!
6 f 1 1.40 KALETA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS V
7 f 1 1.40 KULIK Emila LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V LDK!
8 f 1 1.35 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U14 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
9 f 1 1.30 BORUCZKOWSKA Emilia KL Ziemia Kłodzka 2004 U16 DS -- LDK!
10 f 1 1.30 LEWANDOWSKA Aleksandra GKS Start Długołęka 2004 U16 DS --
11 f 1 1.25 LIŚKIEWICZ Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2006 U14 DS -- LDK!
12 f 1 1.25 PAJĄK Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
13 f 1 1.20 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U14 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.18 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS +1.6 III LDK!
2 f 1 5.12 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS +1.5 III B.D.
3 f 1 5.07 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS +1.1 IV ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
4 f 1 4.82 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +1.6 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
5 f 1 4.69 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U14 WP +1.0 V PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 4.67 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS +0.5 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
7 f 1 4.64 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.4 -- MAKUCH Beata 4 LDK!
8 f 1 4.63 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U14 DS +1.8 V BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
9 f 1 4.44 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U16 DS +1.6 -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/1304/19 2022 LDK!
10 f 1 4.37 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS +0.7 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
11 f 1 4.31 NOWACKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2006 U14 DS +1.3 -- KARPIŃSKI Franciszek # Z/1149/19 2022 LDK!
12 f 1 4.23 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +1.9 -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
13 f 1 4.23 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U14 DS +1.6 -- SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
14 f 1 4.05 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 2006 U14 DS +1.0 -- #
15 f 1 4.03 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.6 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
16 f 1 3.90 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS +2.1 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
17 f 1 3.76 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +1.0 -- WYSOCKA Wanda # 5 LDK!
18 f 1 3.66 MARKOWSKA Milena SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +1.9 -- CHORZĘPA Przemysław # Z/4777/19 2021 LDK!
19 f 1 3.58 ROSZYK Roksana SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +0.5 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3929/19 2021 LDK!
20 f 1 3.46 SZYMAŃSKA Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.8 -- LDK!
  f 1 NM PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS 0.0 -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/3457/19 , 2022 LDK!
  f 1 NM MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.54 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
2 f 1 11.90 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III
3 f 1 9.84 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz 5 LDK!
4 f 1 8.36 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U16 DS -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/1304/19 2022 LDK!
5 f 1 7.41 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- LDK!
6 f 1 7.14 LOREK Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5036/19 2019 LDK!
7 f 1 6.93 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.44 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS IV LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 28.75 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV
  f 1 NM CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U20 DS -- LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 40.48 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
2 f 1 21.52 LOREK Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5036/19 2019 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.09 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -0.5 II ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK!
2 2 s 1 11.14 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -0.5 II ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
3 3 s 1 11.20 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U20 DS -0.5 II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK!
4 4 s 1 11.31 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U18 DS -0.5 III LDK!
5 5 s 1 11.45 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS -0.5 III LDK!
6 6 s 1 11.47 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.5 III BIALIC Marek B.D. LDK!
1 7 s 2 11.54 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U20 DS -0.6 III
2 8 s 2 11.60 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U18 DS -0.6 III KOBIAŁKA Kamil # Z/0553/19 2022 LDK!
3 9 s 2 11.73 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -0.6 III
4 10 s 2 11.77 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2001 U20 DS -0.6 IV WOŚ Michał Z/0444/19 2021
5 11 s 2 11.79 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.6 IV ROSTEK William # Z/5139/18 2022 3 LDK!
6 13 s 2 12.03 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.6 IV ROSTEK William # Z/1262/18 2021 3 LDK!
1 12 s 3 12.00 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS 0.0 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
2 14 s 3 12.14 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS 0.0 IV WOSIEK Jacek BEZ LDK!
3 15 s 3 12.16 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS 0.0 IV
4 16 s 3 12.19 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS 0.0 IV KUCZA Roman # Z/4181/18 2022 4
5 17 s 3 12.20 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS 0.0 IV BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
6 21 s 3 12.39 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS 0.0 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK!
7 22 s 3 12.57 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U18 DS 0.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4
1 18 s 4 12.23 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS -1.3 --
2 19 s 4 12.25 GRABA Jakub WLKS Wrocław 2001 U20 DS -1.3 --
3 20 s 4 12.34 ZIOMKO Eryk LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -1.3 V LDK!
4 23 s 4 12.58 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -1.3 V BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2022 5
5 25 s 4 12.74 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD -1.3 V URBANIAK Jarosław Z/5165/18 2020 5
6 26 s 4 13.05 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U20 DS -1.3 --
  s 4 DNF SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -1.3 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK!
1 27 s 5 13.07 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS -1.8 -- B.D. Z/0626/16 2022
2 28 s 5 13.16 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 2006 U14 DS -1.8 -- B.D. # BEZ LDK!
3 30 s 5 13.51 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -1.8 -- ROSTEK William # Z/3314/19 2022
4 31 s 5 13.63 BRANDYK Filip WLKS Wrocław 2006 U14 DS -1.8 -- KOBIAŁKA Kamil # Z/3444/19 2021 LDK!
5 33 s 5 14.68 PAWŁOWSKI Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS -1.8 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3922/17 2022 BEZ LDK!
1 24 s 6 12.61 ISZTWAN Przemysław MKS Piast Głogów # 2006 U14 DS -0.4 V B.D. KARPOWICZ Tadeusz # , Z/12299/21 , 2021 LDK!
2 29 s 6 13.19 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U14 DS -0.4 -- SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
3 32 s 6 13.90 KARNAS Wiktor WLKS Wrocław 2006 U14 DS -0.4 --
4 34 s 6 16.31 CHORZĘPA Wojciech SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS -0.4 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3927/17 2022 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.99 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U20 DS +0.2 II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 22.10 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.2 II ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK!
3 3 s 1 22.55 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.2 II ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
4 4 s 1 23.06 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U18 DS +0.2 III LDK!
5 5 s 1 23.24 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP +0.2 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
6 7 s 1 23.56 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.2 III BIALIC Marek B.D. LDK!
1 6 s 2 23.51 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -1.0 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
2 8 s 2 23.60 POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U20 DS -1.0 III ROSTKOWSKI Piotr Z/3013/17 2021 3 LDK!
3 9 s 2 23.84 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2001 U20 DS -1.0 IV WOŚ Michał Z/0444/19 2021
4 11 s 2 23.99 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -1.0 IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
5 12 s 2 24.05 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 2000 U20 DS -1.0 IV
1 10 s 3 23.85 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS +0.4 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
2 13 s 3 25.21 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.4 -- WOSIEK Jacek BEZ LDK!
3 14 s 3 25.52 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +0.4 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK!
4 15 s 3 27.94 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS +0.4 -- ROSTEK William # Z/3314/19 2022
300 m M
1 1 s 1 35.52 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
2 2 s 1 36.00 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- LDK!
3 3 s 1 36.07 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U20 DS --
4 4 s 1 36.83 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -- ROSTEK William # Z/5139/18 2022 3 LDK!
5 5 s 1 37.02 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!
6 6 s 1 37.48 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -- ROSTEK William # Z/1262/18 2021 3 LDK!
7 9 s 1 39.24 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS -- KUCZA Roman # Z/4181/18 2022 4
1 7 s 2 38.49 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS --
2 8 s 2 39.23 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
3 11 s 2 39.75 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2004 U16 DS IV WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata # BEZ LDK!
4 12 s 2 39.82 RYSZEWSKI Maciej MUKS Gim 2 Nysa 2003 U18 OP -- RYSZEWSKI Jacek 3 LDK!
5 13 s 2 39.88 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD IV URBANIAK Jarosław Z/5165/18 2020 5
6 16 s 2 41.56 GRINBERG Nikolas MUKS Gim 2 Nysa 2001 U20 OP --
7 18 s 2 42.46 DOŁOSZYŃSKI Dominik UKS Piast Bolków 2004 U16 DS V WÓJCIAK Tomasz # Z/1314/18 2020 BEZ LDK!
1 10 s 3 39.66 GRABA Jakub WLKS Wrocław 2001 U20 DS --
2 14 s 3 40.60 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U20 DS --
3 15 s 3 40.89 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2022
4 17 s 3 41.73 CISZEWSKI Jan MKS Piast Głogów 2004 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/0732/19 2020 LDK!
5 19 s 3 45.39 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U14 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:25.85 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U20 DS --
2 2 s 1 1:26.72 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
3 3 s 1 1:28.83 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U16 DS III BIELAWA Przemysław Z/0857/18 2021 3 LDK!
4 4 s 1 1:29.37 MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław # 2001 U20 DS -- ADAMEK Marek # Z/1355/20 2022
5 5 s 1 1:32.97 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław # 2006 U14 DS IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/0473/20 , 2022 LDK!
6 6 s 1 1:34.50 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5301/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:37.75 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U16 DS V MATOSZ Włodzimierz # Z/0644/19 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:38.31 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
9 9 s 1 1:38.70 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 2005 U16 DS V #
1000 m M
1 s 1 2:28.46 SKIBIAK Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2000 U20 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2602/15 2022
2 s 1 2:38.12 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP --
3 s 1 2:38.33 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa # 1999 U23 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz # Z/1501/18 2022
4 s 1 2:45.83 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2022 3
5 s 1 2:52.19 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U20 DS -- B.D. Z/2586/17 2022
6 s 1 2:52.44 KAUKA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP V # LDK!
7 s 1 2:53.03 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U16 WP V NALEPA Marek # Z/1829/19 2022 LDK!
8 s 1 2:53.42 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 U18 DS -- WOŚ Michał Z/0399/17 2022
9 s 1 2:55.94 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS --
10 s 1 2:56.53 POLAK Sebastian KL Ziemia Kłodzka 2001 U20 DS -- WOŚ Michał Z/1758/18 2022
11 s 1 3:00.20 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 2001 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2021 4
12 s 1 3:00.75 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0513/20 2022 BEZ LDK!
13 s 1 3:00.90 MALINOWSKI Emil MKST Astra Nowa Sól 2005 U16 LB -- BIESIADA Ryszard Z/3461/18 2020 BEZ LDK!
14 s 1 3:09.11 PIETRUSZKA Maciej SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -- # LDK!
15 s 1 3:13.45 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/0833/19 2022 BEZ LDK!
16 s 1 3:19.45 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5300/19 2022 LDK!
17 s 1 3:25.10 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2022 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.94 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -1.1 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
2 2 s 1 18.33 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U16 DS -1.1 V OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2022 LDK!
3 3 s 1 20.43 WRÓBEL Jakub MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -1.1 -- LDK!
110 m pł J MŁ M
2 2 s 1 18.25 SZNAJDER Patryk MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +0.1 -- BIELAWA Przemysław Z/1953/18 2021 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.73 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP +0.1 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
200 m pł M
1 1 s 1 28.15 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -0.7 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
2 2 s 1 29.26 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U16 DS -0.7 V OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2022 LDK!
3 3 s 1 30.47 SOLECKI Jakub LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -0.7 V LDK!
4 4 s 1 31.58 WITEK Karol LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U16 WP -0.7 -- LDK!
5 5 s 1 32.50 WRÓBEL Jakub MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -0.7 -- LDK!
6 6 s 1 33.96 KUCHCIŃSKI Kacper GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -0.7 -- #
7 7 s 1 36.34 CISZEWSKI Jan MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -0.7 -- BIELAWA Przemysław Z/0732/19 2020 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.85 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U18 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
2 f 1 1.85 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
3 f 1 1.60 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2004 U16 DS -- WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata # BEZ LDK!
4 f 1 1.50 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/1151/19 , 2021 BEZ LDK!
5 f 1 1.30 PAWŁOWSKI Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3922/17 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS --
  f 1 NM CHORZĘPA Wojciech SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3927/17 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.37 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +2.0 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
2 f 1 5.95 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 2000 U20 DS -1.2 IV
3 f 1 5.89 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +0.9 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4
4 f 1 5.83 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.5 -- JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
5 f 1 5.79 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS -1.0 --
6 f 1 5.66 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
7 f 1 5.27 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.3 -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
8 f 1 5.19 SZNAJDER Patryk MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +1.4 -- BIELAWA Przemysław Z/1953/18 2021 BEZ LDK!
9 f 1 4.57 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS +2.0 -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3921/17 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.48 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK!
2 f 1 15.89 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
3 f 1 15.85 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
4 f 1 11.11 MALKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS V LDK!
5 f 1 10.27 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2022 LDK!
6 f 1 10.27 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych # 2006 U14 DS -- KUCZAJ Tomasz # Z/5186/19 2022 LDK!
7 f 1 7.86 GIERSZEWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -- LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 40.74 CISZEWSKI-TORZ Jan LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP IV LDK!
2 f 1 33.26 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych # 2006 U14 DS V KUCZAJ Tomasz # Z/5186/19 2022 LDK!
3 f 1 31.80 MALKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS V LDK!
4 f 1 31.62 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2022 LDK!
5 f 1 23.05 GIERSZEWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -- LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 34.90 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3921/17 2022 BEZ LDK!
2 f 1 34.59 CISZEWSKI-TORZ Jan LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- LDK!
3 f 1 32.04 WITEK Karol LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U16 WP -- LDK!
4 f 1 31.61 ZIOMKO Eryk LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- LDK!
5 f 1 31.15 SOLECKI Jakub LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- LDK!
6 f 1 31.14 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2022 5 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.6344120502472 sekund