Przemyśl 07.09.2019
Międzywojewódzkie mistrzostwa U16 (MŁP-PKR)
100 m K
1 1 e 1 12.42 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +0.1 II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU  
2 5 e 1 13.22 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK +0.1 IV TITTINGER Katarzyna 4 LDK!  ROSU  
3 8 e 1 13.63 DZIUMAK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK +0.1 IV SUGIER Krzysztof 4 LDK!  ROSU  
4 11 e 1 13.79 ANTKIEWICZ Natalia MKS Stal Nowa Dęba # 2004 U16 PK +0.1 IV ŻĄDŁO Jacek ŻAK Dariusz , Z/0609/18 , 2023 LDK!
5 13 e 1 14.11 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK +0.1 V MOMOT Krzysztof # Z/3803/19 2023
6 15 e 1 14.42 JURCZAK Wiktoria UKS Kobylanka 2005 U16 MA +0.1 V B.D. Z/3431/19 2021
7 20 e 1 14.84 MARUT Adrianna KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U16 PK +0.1 -- KŁOSOWSKA Monika 5 LDK!  ROSU  
8 21 e 1 14.90 CZOSNEK Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA +0.1 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/2485/18 2021
1 2 e 2 12.70 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK +0.4 II KŁOSOWSKA Monika # 2 LDK!  ROSU  
2 3 e 2 13.11 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U16 PK +0.4 III ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2023 2 LDK!
3 7 e 2 13.55 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U16 MA +0.4 IV LDK!
4 12 e 2 13.91 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U16 PK +0.4 V TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
5 16 e 2 14.54 SUTKOWSKA Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U16 MA +0.4 -- # LDK!
6 18 e 2 14.58 BINKIEWICZ Agnieszka WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA +0.4 -- LDK!  ROSU  
7 22 e 2 16.23 BIERNAT Nikola SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA +0.4 --
8 23 e 2 16.89 LIDWIN Katarzyna MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA +0.4 -- B.D. Z/4087/19 2020
1 4 e 3 13.14 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA -0.7 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
2 6 e 3 13.37 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA -0.7 IV
3 9 e 3 13.72 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U16 PK -0.7 IV SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
4 10 e 3 13.78 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK -0.7 IV TITTINGER Katarzyna 5 LDK!  ROSU  
5 14 e 3 14.38 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U16 PK -0.7 V BIGUS Anna Z/4631/18 2024 5 LDK!
6 17 e 3 14.57 ADAMCZYK Justyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA -0.7 --  ROSU  
7 19 e 3 14.61 DOMIN Laura LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -0.7 -- ŻĄDŁO Magdalena 5 LDK!  ROSU  
1 f 1 12.46 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -0.9 II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU  
2 f 1 12.74 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK -0.9 II KŁOSOWSKA Monika # 2 LDK!  ROSU  
3 f 1 13.17 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U16 PK -0.9 III ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2023 2 LDK!
4 f 1 13.18 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA -0.9 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
5 f 1 13.41 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK -0.9 IV TITTINGER Katarzyna 4 LDK!  ROSU  
6 f 1 13.53 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA -0.9 IV
7 f 1 13.67 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U16 MA -0.9 IV LDK!
8 f 1 13.88 DZIUMAK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK -0.9 V SUGIER Krzysztof 4 LDK!  ROSU  
300 m K
1 1 s 1 40.61 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U16 PK II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 41.01 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U16 PK II ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2023 2 LDK!
3 3 s 1 43.60 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U16 MA III # LDK!  ROSU  
4 4 s 1 44.12 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław # , Z/3651/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 44.36 ANTKIEWICZ Natalia MKS Stal Nowa Dęba # 2004 U16 PK III ŻĄDŁO Jacek ŻAK Dariusz , Z/0609/18 , 2023 LDK!
1 6 s 2 45.56 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 2004 U16 PK IV ŻAK Dariusz Z/0602/18 2023 4 LDK!
2 7 s 2 45.82 PIKSA Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK IV SUGIER Krzysztof 4 LDK!  ROSU  
3 8 s 2 46.12 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK IV #  ROSU  
4 9 s 2 48.14 DOMIN Laura LKS Stal Mielec 2004 U16 PK V ŻĄDŁO Magdalena 5 LDK!  ROSU  
5 10 s 2 48.33 ADAMCZYK Justyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA V  ROSU  
6 11 s 2 48.82 KOWALSKI Kaya KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK -- # LDK!  ROSU  
600 m K
1 1 s 1 1:37.96 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK II ŁACHETA Grażyna 3 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 1:39.17 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 1:39.99 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U16 SL III SIEMIEŃSKA Barbara # 3 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 1:41.82 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 2004 U16 PK III TORBA Agnieszka # 4 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 1:43.94 GRUDZIEŃ Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA IV B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/3681/17 , 2021 LDK!  ROSU  
6 7 s 1 1:48.59 ŚLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U16 MA V B.D. # Z/5248/18 2022 5  ROSU  
1 6 s 2 1:47.25 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U16 MA V LDK!
2 8 s 2 1:50.19 ANIOŁ Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK -- LDK!  ROSU  
3 9 s 2 1:56.38 PIRÓG Wiktoria ULKS Lipinki 2005 U16 MA -- WOJNA Anna BEZ LDK!  ROSU  
4 10 s 2 1:56.91 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -- JASICZ Ryszard # BEZ LDK!  ROSU  
5 11 s 2 1:57.50 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team # 2005 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2483/18 2023
6 12 s 2 2:11.79 HEJMO Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA --  ROSU  
1000 m K
1 1 s 1 3:07.19 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U16 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 3:07.21 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U16 PK III ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian B.D. , Z/4635/18 , 2024 LDK!
3 3 s 1 3:07.52 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III MIREK Wacław # Z/5229/18 2022 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 3:08.84 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III MIREK Wacław # Z/0277/18 2023 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 3:20.22 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U16 MA IV B.D. 5 LDK!
6 6 s 1 3:24.88 SMALEC Martyna UKS Kobylanka 2005 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/5057/19 2021 BEZ
7 7 s 1 3:29.93 ADAMCZYK Agata ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA V  ROSU  
8 8 s 1 3:32.49 STARZEC Izabela MLUKS Tarnów 2005 U16 MA V
9 9 s 1 3:36.05 KOSIEC Estera TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA --
10 10 s 1 3:46.81 NOWAK Oliwia MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej BEZ LDK!
11 11 s 1 4:00.62 JANAS Emilia ULKS Lipinki 2005 U16 MA -- LDK!  ROSU  
2000 m K
1 1 s 1 6:44.43 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 6:46.17 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz # 2004 U16 MA II # LDK!
3 3 s 1 6:50.48 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 2004 U16 PK II ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2021 3 LDK!
4 4 s 1 7:08.02 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK III B.D. LDK!  ROSU  
5 5 s 1 7:08.50 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III MIREK Wacław # Z/3284/19 2024 LDK!
6 6 s 1 7:09.07 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U16 MA III LDK!
7 7 s 1 7:50.56 PIRÓG Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK V # LDK!  ROSU  
8 8 s 1 7:56.10 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U16 MA V JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # Z/4443/18 2024 BEZ LDK!
9 9 s 1 7:56.67 GRYCEWICZ Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA V
80 pł K
1 1 s 1 12.08 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA +0.8 II ŚLUSARCZYK Ewa 3 LDK!
2 2 s 1 12.46 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK +0.8 III SUGIER Maria Z/0324/18 2024 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 12.52 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA +0.8 III
4 5 s 1 13.39 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U16 PK +0.8 IV MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2024 5 LDK!
5 6 s 1 13.50 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA +0.8 IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!
6 9 s 1 13.83 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 2004 U16 MA +0.8 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2019 5 LDK!  ROSU  
1 7 s 2 13.53 MAJOWICZ Mariola CWKS Resovia Rzeszów # 2005 U16 PK +1.9 IV # LDK!
2 8 s 2 13.78 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +1.9 IV LDK!  ROSU  
3 10 s 2 13.86 SZCZEPANIK Anna CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK +1.9 V TITTINGER Katarzyna 5 LDK!  ROSU  
4 11 s 2 13.98 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +1.9 V LDK!  ROSU  
5 12 s 2 14.00 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U16 MA +1.9 V B.D. 5 LDK!
6 17 s 2 15.87 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA +1.9 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2020 5 LDK!  ROSU  
1 4 s 3 13.00 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA +0.9 III SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!  ROSU  
2 13 s 3 14.76 WALUŚ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U16 SL +0.9 V SYSAK Tomasz 5 LDK!
3 14 s 3 15.07 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA +0.9 --
4 15 s 3 15.11 KLAJA Martyna Kraków Athletics Team # 2005 U16 MA +0.9 -- # LDK!  ROSU  
5 16 s 3 15.22 NYTKO Wanesa SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA +0.9 --
200 m pł K
1 1 s 1 30.65 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK -0.7 II SUGIER Maria Z/0324/18 2024 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 30.67 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA -0.7 II ŚLUSARCZYK Ewa 3 LDK!
3 3 s 1 31.33 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA -0.7 II SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 31.56 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U16 MA -0.7 III LDK!
5 5 s 1 32.71 KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA -0.7 IV
6 12 s 1 37.01 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -0.7 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2020 5 LDK!  ROSU  
1 6 s 2 34.42 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U16 MA -0.3 V B.D. 5 LDK!
2 8 s 2 34.66 SZCZEPANIK Anna CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK -0.3 V TITTINGER Katarzyna 5 LDK!  ROSU  
3 11 s 2 36.73 WALUŚ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U16 SL -0.3 -- SYSAK Tomasz 5 LDK!
  s 2 DQ STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U16 PK -0.3 -- MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2024 5 LDK!
1 9 s 3 34.72 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U16 MA -0.1 V #
2 13 s 3 37.32 STOBIERSKA Alicja LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -0.1 -- TORBA Agnieszka 4 LDK!  ROSU  
3 14 s 3 37.74 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -0.1 --
4 15 s 3 38.23 KLAJA Martyna Kraków Athletics Team # 2005 U16 MA -0.1 -- # LDK!  ROSU  
1 7 s 4 34.60 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.7 V LDK!  ROSU  
2 10 s 4 35.37 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.7 V
3 16 s 4 38.54 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA -0.7 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
4 17 s 4 39.07 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -0.7 --
5 18 s 4 41.60 RADZIUKIEWICZ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA -0.7 --
4x100 m K
1 1 s 1 53.27 MARUT Adrianna
CYGAN Natalia
KOWALSKI Kaya
GUT Oliwia
KKS Victoria Stalowa Wola 2004
2005
2005
2005
U16 PDK -- KŁOSOWSKA Monika
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław

KŁOSOWSKA Monika
, Z/3651/18
, 2024
5
5
2
2 2 s 1 57.18 CZOSNEK Oliwia
BOCHENEK Weronika
PASIKIEWICZ Emilia
JAWIEŃ Wiktoria
SKS Kusy Kraków 2005
2005
2005
2005
U16 MLP -- CHRYCZYK Katarzyna


CHRYCZYK Katarzyna
Z/2485/18
Z/2486/18
2021
2021


3 3 s 1 64.42 SZEWCZYK Aleksandra
NYTKO Wanesa
ARCZYŃSKA Patrycja
BIERNAT Nikola
SKS Kusy Kraków 2004
2005
2005
2005
U16 MLP -- MĘDRECKA Małgorzata


Z/4669/17
2019
BEZ
  s 1 DQ BINKIEWICZ Agnieszka
GORZKOWSKA Patrycja
TATARCZUCH Jaśmina
LUKOSCHEK Karolina
WKS Wawel Kraków 2004
2005
2004
2005
U16 MLP --


  s 1 DQ SUTKOWSKA Gabriela
KLIMEK Gabriela
KAWIORSKA Małgorzata
ĆWIK Natalia
MLUKS Tarnów 2005
2005
2005
2004
U16 MLP --


Wzwyż K
1 f 1 1.56 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA III ZAPART Stanisław Z/3049/18 2023 4
2 f 1 1.51 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U16 PK IV TORBA Agnieszka 4 LDK!  ROSU  
3 f 1 1.45 ORŁOWSKA Julia LKS Stal Mielec 2004 U16 PK IV TORBA Agnieszka BEZ LDK!  ROSU  
4 f 1 1.45 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA IV LDK!  ROSU  
5 f 1 1.40 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 2004 U16 MA V
5 f 1 1.40 STOBIERSKA Alicja LKS Stal Mielec 2004 U16 PK V TORBA Agnieszka 4 LDK!  ROSU  
5 f 1 1.40 WOJNAR Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK V ZŁOTEK Grzegorz 4 LDK!  ROSU  
8 f 1 1.40 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U16 MA V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
9 f 1 1.40 JAWIEŃ Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna # Z/2486/18 2021
10 f 1 1.40 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2023 LDK!  ROSU  
11 f 1 1.35 SKÓRSKA Patrycja UKS Kobylanka 2005 U16 MA -- B.D. Z/3430/19 2019 BEZ
11 f 1 1.35 JAROSZ Amelia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK -- LDK!  ROSU  
13 f 1 1.35 NASSISI Michella KKB MOSiR Krosno 2005 U16 PK -- SOCHA Tomasz Z/5253/18 2020 BEZ LDK!
14 f 1 1.25 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2024 BEZ LDK!
  f 1 NM KIELISZEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK -- # LDK!  ROSU  
W dal K
1 f 1 5.19 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA -0.7 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
2 f 1 5.13 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -1.3 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!
3 f 1 4.89 MAJOWICZ Mariola CWKS Resovia Rzeszów # 2005 U16 PK -0.6 IV # LDK!
4 f 1 4.88 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U16 MA -0.1 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
5 f 1 4.77 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK -0.8 V TITTINGER Katarzyna 5 LDK!  ROSU  
6 f 1 4.71 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U16 PK +0.5 V SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
7 f 1 4.63 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 2004 U16 MA -0.4 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2019 5 LDK!  ROSU  
8 f 1 4.55 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA -0.9 V LDK!  ROSU  
9 f 1 4.48 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA -0.7 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2024 BEZ LDK!
10 f 1 4.38 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -0.3 -- LDK!  ROSU  
11 f 1 4.32 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U16 PK -0.8 -- BIGUS Anna Z/4631/18 2024 5 LDK!
12 f 1 4.21 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2023 LDK!  ROSU  
13 f 1 4.19 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA -0.5 -- LDK!  ROSU  
14 f 1 4.02 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +0.3 -- TORBA Agnieszka 4 LDK!  ROSU  
15 f 1 4.01 SOLEWSKA Lidia Kraków Athletics Team 2004 U16 MA +0.3 -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4177/19 2022
16 f 1 3.14 LIDWIN Katarzyna MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -0.9 -- B.D. Z/4087/19 2020
  f 1 NM BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U16 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
Kula (3) K
1 f 1 13.09 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA II #
2 f 1 11.60 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK III WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/5738/18 2024 LDK!  ROSU  
3 f 1 10.17 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA IV LDK!
4 f 1 9.55 DRAPAŁA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U16 PK V LDK!  ROSU  
5 f 1 8.84 RODZEŃ Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK V LDK!  ROSU  
6 f 1 8.77 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U16 PK V BIGUS Anna # Z/3204/18 2024 5
7 f 1 8.37 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U16 PK --  ROSU  
8 f 1 8.30 KLIMEK Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -- # LDK!  ROSU  
9 f 1 8.11 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  ROSU  
10 f 1 7.86 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -- LDK!
11 f 1 7.47 NIEMIEC Klaudia UKS Kobylanka 2005 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5262/18 2019 BEZ
12 f 1 7.32 SZCZĘDOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U16 PK --
13 f 1 6.59 MANIAK Paulina ULKS Lipinki 2005 U16 MA -- LDK!  ROSU  
14 f 1 5.63 PIENIĄŻEK Anita MUKS ILKUS Olkusz 2004 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/5340/18 2019 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 44.23 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA II #
2 f 1 37.69 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK III WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/5738/18 2024 LDK!  ROSU  
3 f 1 32.23 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA IV LDK!
4 f 1 27.39 DRAPAŁA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U16 PK V LDK!  ROSU  
5 f 1 25.48 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U16 PK V
6 f 1 24.34 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK V LDK!  ROSU  
7 f 1 21.39 SZCZĘDOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U16 PK --
8 f 1 20.48 SZYDŁOWSKA Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3232/19 2021
9 f 1 19.03 MANIAK Paulina ULKS Lipinki 2005 U16 MA -- LDK!  ROSU  
10 f 1 18.52 HACIA Iga KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK --  ROSU  
Młot (3) K
1 f 1 48.62 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U16 PK II  ROSU  
2 f 1 45.61 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  ROSU  
3 f 1 34.12 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK V LDK!  ROSU  
4 f 1 26.94 HACIA Iga KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK --  ROSU  
5 f 1 24.11 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 2004 U16 MA --
6 f 1 21.90 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U16 MA -- #  ROSU  
7 f 1 19.53 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U16 MA -- #  ROSU  
8 f 1 18.24 KIELISZEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK -- # LDK!  ROSU  
Oszczep (500) K
1 f 1 31.87 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U16 PK V BIGUS Anna # Z/3204/18 2024 5
2 f 1 27.22 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -- LDK!
3 f 1 26.28 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/4243/19 2024
4 f 1 25.73 BANAŚ Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK -- # LDK!  ROSU  
5 f 1 23.47 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U16 MA --
6 f 1 23.07 RODZEŃ Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK -- LDK!  ROSU  
7 f 1 22.31 BAZYLAK Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U16 PK -- LDK!  ROSU  
8 f 1 21.49 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U16 PK --
9 f 1 19.17 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U16 MA -- #  ROSU  
10 f 1 18.49 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U16 MA -- #  ROSU  
11 f 1 11.95 SZYDŁOWSKA Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3232/19 2021
12 f 1 10.12 PIENIĄŻEK Anita MUKS ILKUS Olkusz 2004 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/5340/18 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2004 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4669/17 2019 BEZ LDK!  ROSU  
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:38.11 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 2004 U16 PK II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 20:31.15 TOCZYŃSKA Amelia LKS Stal Mielec 2004 U16 PK --  ROSU  
3 3 s 1 20:31.21 ROSTOCKA Laura LKS Stal Mielec 2004 U16 PK --  ROSU  
100 m M
1 4 e 1 12.09 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK +0.5 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
2 7 e 1 12.15 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA +0.5 IV # LDK!  ROSU  
3 12 e 1 12.52 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK +0.5 V LDK!  ROSU  
4 13 e 1 12.53 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM +0.5 V # LDK!  ROSU  
5 17 e 1 12.94 POPIELA Kacper UKS Budowlani Nowy Sącz 2004 U16 MA +0.5 -- KLIMEK Józef Z/4836/19 2019
1 1 e 2 11.75 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA +0.7 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
2 5 e 2 12.10 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U16 MA +0.7 IV LDK!  ROSU  
3 9 e 2 12.39 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA +0.7 V
4 11 e 2 12.44 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA +0.7 V # LDK!
5 16 e 2 12.75 KIJOWSKI Bruno WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.7 V LDK!
6 22 e 2 13.84 KOTULA Marcin WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.7 --
1 2 e 3 11.78 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +0.1 IV TORBA Agnieszka # 4 LDK!  ROSU  
2 8 e 3 12.24 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK +0.1 V MAZUR Janusz Z/0736/19 2024  ROSU  
3 14 e 3 12.69 KOPROWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA +0.1 V LDK!
4 15 e 3 12.73 CIEŚLIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U16 PK +0.1 V MATUSZAK Robert # BEZ LDK!  ROSU  
5 19 e 3 13.34 STEFAŃSKI Bruno SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA +0.1 -- LDK!
6 21 e 3 13.70 KALIWODA Patryk MUKS ILKUS Olkusz 2004 U16 MA +0.1 -- B.D. Z/5060/19 2019
  e 3 DQ PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U16 MA +0.1 -- BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz # , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
1 3 e 4 11.98 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK +0.9 IV SUGIER Krzysztof 5 LDK!  ROSU  
2 6 e 4 12.11 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U16 MA +0.9 IV # LDK!  ROSU  
3 10 e 4 12.41 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA +0.9 V GIZA Andrzej 5 LDK!
4 18 e 4 13.21 BAŃDO Adrian WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA +0.9 -- LDK!
5 20 e 4 13.69 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 2004 U16 MA +0.9 -- BORAWSKI Krzysztof Z/4007/18 2019 BEZ
1 f 1 11.56 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA -0.3 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
2 f 1 11.59 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -0.3 III TORBA Agnieszka # 4 LDK!  ROSU  
3 f 1 11.83 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK -0.3 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
4 f 1 11.87 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U16 MA -0.3 IV LDK!  ROSU  
5 f 1 11.99 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA -0.3 IV # LDK!  ROSU  
6 f 1 12.01 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK -0.3 IV SUGIER Krzysztof 5 LDK!  ROSU  
7 f 1 12.08 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK -0.3 IV MAZUR Janusz Z/0736/19 2024  ROSU  
8 f 1 12.15 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -0.3 IV # LDK!  ROSU  
300 m M
1 1 s 1 36.04 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
2 2 s 1 37.13 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 37.29 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U16 MA II LDK!  ROSU  
4 4 s 1 37.75 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK III SUGIER Krzysztof 5 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 38.03 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA III # LDK!  ROSU  
6 6 s 1 38.10 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U16 MA III # LDK!  ROSU  
1 8 s 2 38.84 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK III LDK!  ROSU  
2 9 s 2 39.08 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK IV MAZUR Janusz Z/0736/19 2024  ROSU  
3 10 s 2 39.35 ARTYM Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U16 PK IV MAZUR Janusz Z/3792/17 2024 LDK!  ROSU  
4 11 s 2 39.45 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U16 PK IV BARSZCZ Ewa 5 LDK!  ROSU  
5 12 s 2 40.03 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA IV # LDK!
6 13 s 2 40.69 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA V
1 7 s 3 38.57 RYBIŃSKI Adrian KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U16 PK III DZIUBA Bogdan LDK!  ROSU  
2 14 s 3 42.71 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- LDK!
  s 3 DNF PAWŁOWSKI Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK -- # LDK!  ROSU  
600 m M
1 1 s 1 1:27.17 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U16 MA II LDK!
2 2 s 1 1:28.39 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U16 PK III KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!
3 3 s 1 1:28.48 GĘSIAK Ignacy KKB MOSiR Krosno 2004 U16 PK III KATAN Wacław SOCHA Tomasz Z/2454/18 2020 4 LDK!
4 4 s 1 1:28.52 SZWAJKA Aleksander KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK III LDK!  ROSU  
5 5 s 1 1:30.85 ŚWIERZ Filip UKS Kobylanka 2004 U16 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3429/19 2021 BEZ
6 6 s 1 1:31.02 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA III ZAPART Stanisław # Z/3050/18 2024 5
7 7 s 1 1:31.03 KNAP Jakub LKS Stal Mielec 2004 U16 PK III #
8 8 s 1 1:34.70 CZUBA Emanuel CWKS Resovia Rzeszów # 2005 U16 PK IV MAZUR Janusz Z/0394/18 2024 LDK!  ROSU  
1000 m M
1 1 s 1 2:46.30 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U16 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 2:46.88 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U16 PK IV #
3 3 s 1 2:46.90 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U16 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
4 4 s 1 2:53.37 KISZKA Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U16 PK V KOWAL Piotr # Z/2198/18 2024  ROSU  
5 5 s 1 2:53.96 TROJNIAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK V KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2024 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:57.86 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 2004 U16 MA V
7 7 s 1 3:00.05 NOSEK Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/4131/19 2020
8 8 s 1 3:00.06 BOROWIECKI Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2004 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/2544/19 2021
9 9 s 1 3:02.92 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 2005 U16 MA --
10 10 s 1 3:08.24 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 2005 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2645/19 2022 BEZ LDK!  ROSU  
2000 m M
1 1 s 1 6:06.66 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III B.D. GIZA Maciej # , Z/0271/18 , 2022 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 6:09.74 MOKRZYCKI Jan MKS Stal Nowa Dęba 2005 U16 PK III ŻAK Dariusz # Z/4688/18 2024 LDK!
3 3 s 1 6:18.88 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK IV SUGIER Maria Z/0320/18 2024 5 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 6:24.15 WRÓBEL Miłosz MLUKS Tarnów 2005 U16 MA V LDK!
5 5 s 1 6:27.62 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U16 MA V B.D. BEZ LDK!
6 6 s 1 6:34.91 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA V GIZA Andrzej B.D. # BEZ LDK!  ROSU  
7 7 s 1 6:35.06 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U16 MA V WŁODARCZYK Mirosław Z/3432/18 2023 BEZ
8 8 s 1 6:43.94 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA -- GIZA Maciej # Z/3091/19 2022 LDK!
9 9 s 1 6:58.36 BOGDAŃSKI Kacper MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz # 2005 U16 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz # Z/1046/18 2024
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.69 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +0.2 II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2024 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 15.79 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +0.2 III MUNIAK Michał 5 LDK!
3 3 s 1 16.14 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +0.2 III TORBA Agnieszka 5 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 21.07 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA +0.2 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
5 5 s 1 22.65 SĄCZAWA Piotr UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U16 PK +0.2 --
200 m pł M
1 1 s 1 27.00 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA 0.0 II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2024 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 28.06 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U16 PK 0.0 III TORBA Agnieszka 5 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 28.45 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA 0.0 IV MUNIAK Michał 5 LDK!
4 4 s 1 30.71 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
1 5 s 2 34.60 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
2 6 s 2 34.62 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA 0.0 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
3 7 s 2 36.14 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA 0.0 -- LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 49.16 A O
SUDER Alan
ŁUKASIEWICZ Sebastian
BANACHOWICZ Bartosz
SKS Kusy Kraków 2005
2004
2004
2004
U16 MLP --
MUNIAK Michał GUJA Marta
MUNIAK Michał
MUNIAK Michał
, Z/1247/18
, 2023

BEZ
5
2 2 s 1 49.42 KOPROWSKI Piotr
TOKARSKI Eryk
KIJOWSKI Bruno
BAŃDO Adrian
WKS Wawel Kraków 2004
2005
2005
2004
U16 MLP --


Wzwyż M
1 f 1 1.74 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA V MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/1247/18 , 2023 LDK!
2 f 1 1.71 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK V MOMOT Krzysztof # Z/3183/18 2024 BEZ
3 f 1 1.71 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U16 MA V WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ
4 f 1 1.71 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA V SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!
5 f 1 1.68 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek # Z/0323/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
6 f 1 1.60 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3496/19 2024
8 f 1 1.60 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  ROSU  
8 f 1 1.60 ULDYNOWICZ Robert KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK -- LDK!  ROSU  
9 f 1 1.55 A O SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -- LDK!
10 f 1 1.50 BURDZEL Dawid LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -- # LDK!  ROSU  
W dal M
1 f 1 6.19 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U16 MA -0.2 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ
2 f 1 6.08 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +1.0 IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  ROSU  
3 f 1 6.07 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +1.0 IV TORBA Agnieszka # 4 LDK!  ROSU  
4 f 1 5.81 BANACHOWICZ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.2 V MUNIAK Michał 5 LDK!
5 f 1 5.63 PAWŁOWSKI Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK -0.5 V # LDK!  ROSU  
6 f 1 5.59 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM -0.9 -- # LDK!  ROSU  
7 f 1 5.43 RURAK Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 2004 U16 PK -0.3 --
8 f 1 4.60 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 2004 U16 MA +0.1 -- BORAWSKI Krzysztof Z/4007/18 2019 BEZ
9 f 1 4.53 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U16 MA +1.0 -- BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz # , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
10 f 1 4.48 KOTULA Marcin WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +1.1 --
11 f 1 4.39 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.2 -- LDK!
12 f 1 4.18 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -0.9 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3496/19 2024
Kula (5) M
1 f 1 10.37 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA --
2 f 1 10.07 LUKSA Bartosz UKS Kobylanka 2005 U16 MA -- B.D. Z/5054/19 2021
3 f 1 10.02 BARTOCHA Maksymilian UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK -- LDK!
4 f 1 9.80 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2020 BEZ LDK!
5 f 1 9.69 WĘGRZYNIAK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U16 PK -- LDK!  ROSU  
6 f 1 9.50 GŁOWNIAK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK -- LDK!  ROSU  
7 f 1 9.45 KALIWODA Patryk MUKS ILKUS Olkusz 2004 U16 MA -- B.D. Z/5060/19 2019
8 f 1 9.30 KOCHANOWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK -- # LDK!  ROSU  
9 f 1 8.59 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 2004 U16 MA -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2020 BEZ
10 f 1 8.21 GĘŚLA Krzysztof MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U16 PK -- SIWEK Andrzej # Z/3267/19 2021
11 f 1 7.71 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2020 BEZ LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 39.96 SZUMIELEWICZ Daniel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK IV SUGIER Krzysztof BEZ LDK!  ROSU  
2 f 1 34.51 KOCHANOWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK V # LDK!  ROSU  
3 f 1 34.35 BARTOCHA Maksymilian UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK V LDK!
4 f 1 32.72 GŁOWNIAK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK V LDK!  ROSU  
5 f 1 28.38 WITAS Alan KKL Stal Stalowa Wola # 2004 U16 PK -- #
6 f 1 25.36 GĘŚLA Krzysztof MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U16 PK -- SIWEK Andrzej # Z/3267/19 2021
7 f 1 24.44 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U16 PK --
8 f 1 23.12 ULDYNOWICZ Robert KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK -- LDK!  ROSU  
9 f 1 17.65 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA --
  f 1 NM SUPERSON Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK -- #  ROSU  
Młot (5) M
1 f 1 43.51 WITAS Alan KKL Stal Stalowa Wola # 2004 U16 PK IV #
2 f 1 35.22 WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 2004 U16 MA V
3 f 1 27.89 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 2004 U16 MA -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2020 BEZ
4 f 1 22.98 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U16 MA -- #  ROSU  
5 f 1 21.27 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U16 MA -- B.D. # Z/4451/18 2022 BEZ  ROSU  
6 f 1 17.99 WOŹNIAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA -- #  ROSU  
7 f 1 17.66 CHWAJOŁ Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA -- #  ROSU  
8 f 1 10.51 SUDER Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA -- #  ROSU  
Oszczep (600) M
1 f 1 53.58 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U16 MA III B.D. # Z/4451/18 2022 BEZ  ROSU  
2 f 1 43.49 WĘGRZYNIAK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U16 PK IV LDK!  ROSU  
3 f 1 37.26 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U16 MA V #  ROSU  
4 f 1 35.27 SZUMIELEWICZ Daniel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK -- SUGIER Krzysztof BEZ LDK!  ROSU  
5 f 1 34.79 CHWAJOŁ Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA -- #  ROSU  
6 f 1 30.18 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2020 BEZ LDK!
7 f 1 29.18 SUDER Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA -- #  ROSU  
8 f 1 26.72 KARWALA Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- B.D. # LDK!
9 f 1 26.26 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2020 BEZ LDK!
10 f 1 25.29 WOŹNIAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA -- #  ROSU  
11 f 1 23.10 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U16 PK --
Chód 5 km M
1 1 s 1 26:48.25 IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U16 PK III KULIG Marzena Z/0411/18 2023 3  ROSU  
2 2 s 1 29:30.00 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U16 PK IV ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/4687/18 2024 LDK!
3 3 s 1 29:41.31 ŻMUDA Wiktor LKS Stal Mielec 2004 U16 PK IV  ROSU  
4 4 s 1 43:12.76 JAWORSKI Patryk LKS Stal Mielec 2004 U16 PK --  ROSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4667868614197 sekund