Wrocław 08.09.2019
Międzywojewódzkie mistrzostwa U16 (DŚL-LBU)
100 m K
1 1 e 1 12.84 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.4 III KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!  ROSU  
2 2 e 1 13.12 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.4 III
3 3 e 1 13.31 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.4 IV
4 4 e 1 13.49 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB +0.4 IV
5 6 e 1 13.55 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.4 IV B.D. 4 LDK!
6 10 e 1 13.72 GUT Agata GKS Start Długołęka 2004 U16 DS +0.4 IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1283/18 , 2020 4 LDK!  ROSU  
7 12 e 1 13.88 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +0.4 V B.D. 4 LDK!  ROSU  
1 8 e 2 13.62 KOTOWICZ Anna ULKS Sprinter Zielona Góra 2004 U16 LB -0.5 IV
2 9 e 2 13.70 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.5 IV # LDK!  ROSU  
3 11 e 2 13.78 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS -0.5 IV KOTYNIA Hanna LDK!  ROSU  
4 13 e 2 13.95 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -0.5 V # LDK!  ROSU  
5 17 e 2 14.18 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -0.5 V #
6 21 e 2 14.30 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS -0.5 V
7 39 e 2 16.74 KISZKIEL Marta GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -0.5 --
1 5 e 3 13.54 STEPANETS Angelina MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS +0.4 IV LDK!  ROSU  
2 7 e 3 13.59 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.4 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!  ROSU  
3 14 e 3 14.00 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB +0.4 V LDK!  ROSU  
4 19 e 3 14.23 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.4 V
5 20 e 3 14.24 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +0.4 V
6 22 e 3 14.33 CIEŚLACHOWSKA Julia SMKS Parasol Wrocław # 2005 U16 DS +0.4 V B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0442/19 , 2023 LDK!
7 25 e 3 14.54 SZEWCZYK Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS +0.4 -- LDK!
1 15 e 4 14.01 ŁOKIETKO Natalia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.3 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2024 LDK!
2 16 e 4 14.12 KOŁPAK Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB +0.3 V AUGUSTYNIAK Monika # 4 LDK!  ROSU  
3 18 e 4 14.18 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.3 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
4 23 e 4 14.52 PODYMA Olga ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB +0.3 -- # LDK!  ROSU  
5 26 e 4 14.67 ROCZYŃSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +0.3 --
6 27 e 4 14.71 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra # 2005 U16 LB +0.3 --
7 34 e 4 15.38 SEREMAK Sandra MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.3 -- # LDK!  ROSU  
1 30 e 5 15.08 FUCHS Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U16 DS -0.5 -- WOŚ Michał BEZ LDK!
2 31 e 5 15.16 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -0.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/1334/19 2023 LDK!
3 33 e 5 15.31 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.5 --
3 32 e 5 15.31 HEREZO Małgorzata MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -0.5 -- # LDK!
5 35 e 5 15.44 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.5 --
6 37 e 5 16.02 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -0.5 -- LDK!
7 38 e 5 16.14 WEREMKOWICZ Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.5 --
1 24 e 6 14.54 KRESOWIECKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB -0.4 --
2 28 e 6 14.82 JARZĘBOWSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.4 --
3 29 e 6 15.07 GAP Ada MLKS Rakowice 2005 U16 DS -0.4 -- LDK!
4 36 e 6 15.79 TOMIAK Karolina AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB -0.4 -- LDK!
5 40 e 6 17.25 WŁODARCZAK Natalia AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB -0.4 --
1 e 7 14.06 TERA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -0.5 V # LDK!  ROSU  
2 e 7 14.63 MAKÓWKA Malwina LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -0.5 -- #
1 f 1 12.97 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.8 III KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!  ROSU  
2 f 1 13.09 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.8 III
3 f 1 13.14 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.8 III
4 f 1 13.46 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB +0.8 IV
5 f 1 13.49 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.8 IV B.D. 4 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.39 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS II KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 44.19 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U16 DS III B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 44.87 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB III
4 4 s 1 45.43 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS IV # LDK!  ROSU  
5 6 s 1 45.67 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS IV # LDK!  ROSU  
6 7 s 1 45.93 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 2005 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2024 LDK!  ROSU  
7 8 s 1 46.08 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2024 BEZ LDK!
1 5 s 2 45.62 ABRAMOWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS IV # LDK!
2 9 s 2 46.40 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 2005 U16 DS IV
3 10 s 2 46.52 ZIELIŃSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB V # LDK!  ROSU  
4 11 s 2 46.62 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS V #
5 12 s 2 46.79 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary # 2005 U16 LB V # LDK!
6 15 s 2 48.53 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 2005 U16 DS -- KNULL Elżbieta WIŚNIEWSKA Gabriela BEZ LDK!  ROSU  
7 17 s 2 49.50 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS --
1 13 s 3 47.06 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB V LDK!  ROSU  
2 14 s 3 47.67 RÓŻAŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB V
3 16 s 3 49.00 RYBAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -- LDK!
4 18 s 3 50.48 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U16 DS -- LDK!
5 19 s 3 53.64 SEREMAK Sandra MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- # LDK!  ROSU  
600 m K
1 1 s 1 1:44.94 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 1:45.51 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław # 2005 U16 DS IV B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2024 LDK!
3 3 s 1 1:47.82 BUK Matylda MKS MOS Wrocław # 2005 U16 DS V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/0093/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 1:52.69 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary # 2004 U16 LB -- KACZMAREK Adam 4 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 1:52.96 KOTLARZ Katarzyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- LDK!  ROSU  
6 6 s 1 1:53.56 LISOWSKA Martyna GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1354/19 , 2021 LDK!
7 7 s 1 1:55.40 WIATROSZAK Laura SSMKS Parasol Wrocław 2005 U16 DS -- LDK!
8 8 s 1 1:57.69 JAROCIŃSKA Hanna MKL 12 Jelenia Góra 2005 U16 DS -- LDK!  ROSU  
9 9 s 1 2:00.65 SZUMACHER Apolonia MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U16 DS -- B.D. # LDK!
10 10 s 1 2:05.15 WOJEWÓDKA Agnieszka MLKS Rakowice 2005 U16 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/8096/21 2021 LDK!
11 11 s 1 2:16.74 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
12 12 s 1 2:22.90 SYPNIEWSKA Zuzanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U16 LB --
  s 1 DNF ALEKSANDROWICZ Maria MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS --
1000 m K
1 1 s 1 3:01.44 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB II LDK!
2 2 s 1 3:11.88 KOPEĆ Sylwia WLKS Wrocław # 2005 U16 DS III LDK!
3 3 s 1 3:13.19 PRZĘZAK Karolina ULKS Muflon Bielawa 2005 U16 DS IV SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/5365/19 , 2020 LDK!
4 4 s 1 3:20.86 JASICZEK Salomea SSMKS Parasol Wrocław 2005 U16 DS IV # LDK!
5 5 s 1 3:27.89 BANASIAK Joanna SMKS Parasol Wrocław # 2004 U16 DS V GOLEC Dominik B.D. # Z/1031/19 2023 LDK!  ROSU  
6 6 s 1 3:28.58 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!  ROSU  
7 7 s 1 3:30.30 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS V
8 8 s 1 3:34.64 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1785/19 2023 LDK!
9 9 s 1 3:36.71 ZIELONKO Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0653/19 2021 LDK!  ROSU  
10 10 s 1 3:40.03 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U16 LB -- B.D. Z/4764/19 2023  ROSU  
11 11 s 1 3:42.33 ZAMBRANO OJEDA Susana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB --
  s 1 DNF WACH Aleksandra GKS Start Długołęka # 2005 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022
2000 m K
1 s 1 6:57.90 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2024 LDK!  ROSU  
2 s 1 7:01.08 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U16 LB III MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!  ROSU  
3 s 1 7:12.21 KRUPA Urszula SMKS Parasol Wrocław # 2004 U16 DS III WOSIEK Jacek # Z/1302/19 2023 2
4 s 1 7:23.74 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB IV KIEDROWICZ Krystyna # Z/2174/17 2023 2 LDK!
5 s 1 7:25.97 MELNYK URBANIAK Ilona LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB IV LDK!
6 s 1 7:35.78 SMOLARCZYK Maja LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB V # LDK!
7 s 1 7:37.74 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka # 2004 U16 DS V BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!  ROSU  
8 s 1 7:41.53 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U16 DS V FIT Wiktor B.D. # Z/0467/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
9 s 1 7:50.90 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec # 2005 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0436/19 2024 LDK!
10 s 1 8:01.79 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 2005 U16 DS -- LDK!  ROSU  
11 s 1 8:06.44 TOMASIK Oliwia LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB -- LDK!
12 s 1 8:31.25 ŁASKAWIEC Nikol KS SMS Szklarska Poręba 2004 U16 DS -- LDK!  ROSU  
  s 1 DNF SŁOMIAN Jagoda WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1270/18 2020 5 LDK!  ROSU  
  s 1 DNF ROZUMEK Wiktoria MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -- # LDK!  ROSU  
80 pł K
1 2 s 1 12.29 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +0.2 II GIZA Maciej Z/1799/17 2024 LDK!  ROSU  
2 1 s 1 12.58 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.2 III LDK!  ROSU  
3 4 s 1 12.67 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS +0.2 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!  ROSU  
4 5 s 1 12.73 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.2 III #
5 3 s 1 13.03 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +0.2 IV B.D. 4 LDK!  ROSU  
6 9 s 1 13.17 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +0.2 IV B.D. BEZ LDK!  ROSU  
7 11 s 1 13.55 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.2 IV # LDK!  ROSU  
1 6 s 2 12.83 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.4 III ŁABUL Wioletta 4 LDK!  ROSU  
2 7 s 2 13.05 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.4 IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!  ROSU  
3 8 s 2 13.07 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB +0.4 IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
4 10 s 2 13.30 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U16 ZP +0.4 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2024 LDK!
5 13 s 2 14.49 SMUSZ Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS +0.4 V # LDK!
1 12 s 3 14.30 PIOŚ Emilia MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -1.0 V LDK!  ROSU  
2 14 s 3 14.53 KRIKS Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -1.0 V
3 15 s 3 15.56 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -1.0 --
4 16 s 3 16.56 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB -1.0 -- # LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 30.09 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!
2 2 s 1 31.08 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.1 II #
3 3 s 1 31.21 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2024 LDK!
4 5 s 1 31.54 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.1 III ŁABUL Wioletta 4 LDK!  ROSU  
5 8 s 1 32.50 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.1 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!  ROSU  
6 9 s 1 33.48 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U16 ZP +0.1 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2024 LDK!
7 11 s 1 35.21 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.1 V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!  ROSU  
1 6 s 2 32.28 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -0.2 III B.D. BEZ LDK!  ROSU  
2 7 s 2 32.44 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -0.2 III MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!  ROSU  
3 10 s 2 34.14 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -0.2 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!
4 12 s 2 35.45 KOŁPAK Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -0.2 V AUGUSTYNIAK Monika # 4 LDK!  ROSU  
5 13 s 2 36.09 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.2 --
1 4 s 3 31.45 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.0 II LDK!  ROSU  
2 14 s 3 42.36 MATUSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB +1.0 -- # LDK!  ROSU  
3 15 s 3 43.35 POŚLEDNIK Martyna ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +1.0 -- # LDK!  ROSU  
4x100 m K
1 1 s 1 52.41 FILA Urszula
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna
ŻABSKA Emilia
STEPANETS Angelina
MKS MOS Wrocław 2004
2004
2004
2005
U16 DOL --

SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/1259/18
2024

2 3 s 1 54.97 BRĘCZEWSKA Zofia
BLOK Natalia
DONAJ Jagoda
KRUPA Milena
KS AZS AWF Wrocław 2004
2005
2004
2004
U16 DOL --


B.D.
4
3 4 s 1 55.21 CHLASTAWA Karolina
BRZEZIŃSKA Karina
PUZIO Izabela
ABRAMOWICZ Katarzyna
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005
2004
2004
2005
U16 DOL --


4 5 s 1 55.50 WICHUŁA Maja
BISKUP Oliwia
KISZKIEL Marta
GUT Agata
GKS Start Długołęka 2004
2005
2004
2004
U16 DOL --


BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
, Z/1283/18
, 2020
4
5 7 s 1 56.55 ŁOKIETKO Natalia
HEREZO Małgorzata
KRĘŻLIK Julia
PINKOSZ Julia
MKS MOS Wrocław 2004
2005
2005
2004
U16 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek

SKRZYPIŃSKI Jacek
SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/1260/18
Z/1334/19
Z/1335/19
2024
2023
2023



1 2 s 2 54.35 KRÓL Zofia
MIAŻDŻYK Karolina
JARZĘBOWSKA Julia
ROCZYŃSKA Zofia
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004
2004
2005
2005
U16 DOL --


2 6 s 2 56.39 PICHUR Marta
GŁUCH Sofija
RUTKOWSKA Natalia
RUTKOWSKA Paulina
WLKS Wrocław 2004
2005
2004
2005
U16 DOL --


3 8 s 2 57.78 KOŁTON Julia
LISOWSKA Martyna
KALEMBA Kinga
WACH Aleksandra
GKS Start Długołęka 2005
2005
2004
2005
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKA Nina
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/5297/19
, Z/1354/19
, Z/1310/18
Z/5318/19
2021
, 2021
, 2024
2022


4

4 9 s 2 60.09 WIELEBYCZ Oliwia
WIELEBYCZ Kinga
KUDŁA Amelia
TOMASIAK Julia
ZLKL Zielona Góra 2005
2005
2005
2005
U16 LBU --

WALCZAK Jerzy
BEZ
5 10 s 2 62.07 BARTCZAK Anna
KRESOWIECKA Wiktoria
PAPIS Agata
TOMIAK Karolina
AZS-AWF Gorzów 2004
2005
2005
2005
U16 LBU --


Wzwyż K
1 f 1 1.45 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U16 DS IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
2 f 1 1.45 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
3 f 1 1.40 KULIK Emila LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V LDK!  ROSU  
4 f 1 1.40 LEWANDOWSKA Aleksandra GKS Start Długołęka 2004 U16 DS V  ROSU  
5 f 1 1.40 KOŁTON Julia GKS Start Długołęka 2005 U16 DS V BENKOWSKI Henryk BENKOWSKA Nina Z/5297/19 2021 LDK!
6 f 1 1.35 SOBIERAJ Wanessa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2005 U16 LB --
7 f 1 1.35 BORUCZKOWSKA Emilia KL Ziemia Kłodzka 2004 U16 DS -- LDK!
8 f 1 1.35 ZASTRUSZNA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -- LDK!  ROSU  
8 f 1 1.35 KLUCZYCKA Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1434/19 , 2021 LDK!  ROSU  
10 f 1 1.30 FALIŃSKA Lena MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- LDK!  ROSU  
11 f 1 1.30 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB -- LDK!  ROSU  
11 f 1 1.30 KALETA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
13 f 1 1.25 ŁOGOŻNA Olga MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -- KWAPICH Roman KWAPICH Roman # , Z/1435/19 , 2021 LDK!  ROSU  
14 f 1 1.20 WACHNICKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!  ROSU  
15 f 1 1.20 JÓŹWIAK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- LDK!  ROSU  
  f 1 NM BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U16 DS -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.20 ANYSZCZY Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V LDK!  ROSU  
2 f 1 2.00 FALIŃSKA Lena MLKS Agros Żary 2005 U16 LB V LDK!  ROSU  
3 f 1 1.80 WACHNICKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!  ROSU  
4 f 1 1.80 TOMASIAK Julia ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB --
5 f 1 1.40 KURIATA Marta MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- KORDASIEWICZ Joanna # LDK!  ROSU  
5 f 1 1.40 MAŁAŃCZUK Oliwia ZLKL Zielona Góra # 2005 U16 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra 5 LDK!
7 f 1 1.40 KOZŁOWSKA Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK!
  f 1 NM WIELEBYCZ Oliwia ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -- #  ROSU  
  f 1 NM KUDŁA Amelia ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -- WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!  ROSU  
  f 1 NM WIELEBYCZ Kinga ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -- #  ROSU  
W dal K
1 f 1 5.21 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -0.6 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!
2 f 1 5.09 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +0.7 IV GIZA Maciej Z/1799/17 2024 LDK!  ROSU  
3 f 1 5.08 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.6 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2024 LDK!
4 f 1 4.90 KOTOWICZ Anna ULKS Sprinter Zielona Góra 2004 U16 LB +0.7 IV
5 f 1 4.63 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -0.6 V
6 f 1 4.55 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U16 DS -0.8 V WOŚ Michał LDK!
7 f 1 4.53 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U16 DS -1.0 V B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
8 f 1 4.44 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U16 DS +0.6 -- KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2024 BEZ LDK!
9 f 1 4.30 ZIELIŃSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -1.1 -- # LDK!  ROSU  
10 f 1 4.29 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS -0.8 --
11 f 1 4.26 KULIK Emila LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -0.7 -- LDK!  ROSU  
12 f 1 4.20 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.6 --
13 f 1 4.15 GAP Ada MLKS Rakowice 2005 U16 DS +0.4 -- LDK!
14 f 1 4.12 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +0.5 --
15 f 1 4.11 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB +0.7 -- LDK!  ROSU  
16 f 1 4.11 CHLASTAWA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -0.7 -- # LDK!
17 f 1 4.08 LEWANDOWSKA Aleksandra GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -0.5 --  ROSU  
18 f 1 3.97 KALETA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -0.5 --
19 f 1 3.93 SOBIERAJ Wanessa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2005 U16 LB -0.8 --
20 f 1 3.89 DUDKIEWICZ Agnieszka MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -0.5 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
21 f 1 3.86 KĄDZIELA Alicja MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -0.6 -- LDK!  ROSU  
22 f 1 3.83 MAŁAŃCZUK Oliwia ZLKL Zielona Góra # 2005 U16 LB -0.7 -- NOWAKOWSKA Aleksandra 5 LDK!
23 f 1 3.80 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 2005 U16 DS -0.4 -- ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2024 LDK!  ROSU  
24 f 1 3.47 PAPIS Agata AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB +0.5 --
25 f 1 3.40 GARYGA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS +0.6 --
26 f 1 3.00 RÓŻAŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB 0.0 --
27 f 1 2.98 GŁUCH Sofija WLKS Wrocław 2005 U16 DS -0.8 --
28 f 1 2.92 RYBAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -0.7 -- LDK!
  f 1 NM STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS 0.0 -- BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!  ROSU  
  f 1 NM PICHUR Marta WLKS Wrocław 2004 U16 DS 0.0 -- # LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.54 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!  ROSU  
2 f 1 10.42 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB IV
3 f 1 10.40 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS IV KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0641/19 , 2024 LDK!  ROSU  
4 f 1 10.01 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/5324/18 2021 5
5 f 1 9.80 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U16 LB IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina # BEZ LDK!
6 f 1 9.56 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V LDK!  ROSU  
7 f 1 9.02 TERA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB V # LDK!  ROSU  
8 f 1 8.93 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice # 2005 U16 DS V PIERZCHAŁA Władysław # Z/2796/20 2022
9 f 1 8.47 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U16 DS -- WOŚ Michał LDK!
10 f 1 8.21 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -- # LDK!
11 f 1 7.97 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2024 LDK!
12 f 1 7.88 WYCHOWANIEC Maja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS -- LDK!  ROSU  
13 f 1 7.86 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
14 f 1 7.73 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- URBATZKA Natalia # Z/3925/17 2022 BEZ LDK!  ROSU  
15 f 1 7.71 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- LDK!  ROSU  
16 f 1 7.64 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2024 LDK!
17 f 1 6.97 WEREMKOWICZ Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
18 f 1 6.58 NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
19 f 1 6.29 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
20 f 1 4.82 ZASTRUSZNA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -- LDK!  ROSU  
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.78 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0641/19 , 2024 LDK!  ROSU  
2 f 1 34.15 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!
3 f 1 33.35 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB III KOWALSKI Zenon # Z/0220/18 2024 3 LDK!  ROSU  
4 f 1 30.44 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB IV
5 f 1 29.77 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB IV LDK!
6 f 1 29.40 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB IV LDK!
7 f 1 28.61 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS IV LDK!  ROSU  
8 f 1 27.34 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V LDK!  ROSU  
9 f 1 26.69 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V LDK!  ROSU  
10 f 1 26.41 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2024 LDK!
11 f 1 25.31 DWORNIKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2004 U16 DS V B.D. 5 LDK!  ROSU  
12 f 1 23.51 ZMACZYŃSKA Oliwia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -- # LDK!  ROSU  
13 f 1 21.78 WYCHOWANIEC Maja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS -- LDK!  ROSU  
14 f 1 21.55 NOVOTNA Sara MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!  ROSU  
15 f 1 20.30 MAKÓWKA Malwina LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -- #
16 f 1 19.81 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2024 LDK!
17 f 1 19.70 KURASIEWICZ Marta MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS --
18 f 1 17.89 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -- # LDK!
19 f 1 17.69 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS --
  f 1 NM PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina # BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 50.31 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB II KOWALSKI Zenon # Z/0220/18 2024 3 LDK!  ROSU  
2 f 1 36.41 DWORNIKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2004 U16 DS IV B.D. 5 LDK!  ROSU  
3 f 1 36.18 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!
4 f 1 31.06 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS V
5 f 1 30.79 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS V URBATZKA Natalia # Z/3925/17 2022 BEZ LDK!  ROSU  
6 f 1 27.74 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB V LDK!
7 f 1 27.03 KOZŁOWSKA Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB V WALCZAK Jerzy BEZ LDK!
8 f 1 26.42 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!  ROSU  
9 f 1 24.97 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!  ROSU  
10 f 1 24.69 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!  ROSU  
11 f 1 23.46 KURASIEWICZ Marta MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS --
12 f 1 22.57 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/0533/19 2023 LDK!  ROSU  
13 f 1 20.31 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2024 LDK!
14 f 1 19.01 LOREK Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5036/19 2019 LDK!  ROSU  
  f 1 NM OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 34.25 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/0533/19 2023 LDK!  ROSU  
2 f 1 34.08 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/5324/18 2021 5
3 f 1 29.82 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2024 LDK!
4 f 1 28.17 LIZAK Karolina WLKS Wrocław 2004 U16 DS V
5 f 1 23.56 NUŻYŃSKA Emilia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -- KACZMAREK Adam # BEZ LDK!  ROSU  
6 f 1 22.98 LOREK Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5036/19 2019 LDK!  ROSU  
7 f 1 19.35 NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
8 f 1 18.31 ŻOŁNECZKO Julia GKS Start Długołęka 2004 U16 DS --  ROSU  
9 f 1 17.46 GARYGA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
10 f 1 15.30 PODYMA Olga ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -- # LDK!  ROSU  
11 f 1 14.77 MATUSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -- # LDK!  ROSU  
  f 1 NM POŚLEDNIK Martyna ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -- # LDK!  ROSU  
Chód 3 km K
1 1 s 1 14:43.73 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB II WOŹNIAK Agnieszka # Z/2001/18 2024 3 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 17:54.35 JASTRZĘBSKA Małgorzata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB IV
3 3 s 1 19:20.62 CICHOSZ Maria SMKS Parasol Wrocław # 2005 U16 DS V GOLEC Dominik Z/0094/19 2024 LDK!
4 4 s 1 20:36.88 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- LDK!
5 5 s 1 20:41.15 RUTKOWSKA Paulina WLKS Wrocław 2005 U16 DS -- LDK!
6 6 s 1 20:46.51 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS --
7 7 s 1 23:05.11 PIECHURSKA Sylwia MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS --
8 8 s 1 23:31.41 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 2004 U16 DS --  ROSU  
9 9 s 1 23:37.37 WYRWIŃSKA Ewa LLKS Osowa Sień 2005 U16 LB -- LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.61 KISIL Kamil WLKS Wrocław # 2004 U16 DS -0.2 III # LDK!  ROSU  
2 2 e 1 11.88 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -0.2 IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!
3 3 e 1 11.91 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -0.2 IV HOFFMAN Wioletta 4 LDK!  ROSU  
4 4 e 1 12.01 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS -0.2 IV KNULL Mariusz 4 LDK!  ROSU  
5 6 e 1 12.10 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB -0.2 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
6 8 e 1 12.15 WAWRZYNIAK Piotr LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB -0.2 IV
7 14 e 1 12.55 TOPOROWSKI Szymon MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -0.2 V LDK!  ROSU  
1 9 e 2 12.25 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U16 LB +0.7 V WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
2 11 e 2 12.50 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U16 DS +0.7 V BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5  ROSU  
3 16 e 2 12.68 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS +0.7 V KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta 5 LDK!  ROSU  
4 17 e 2 12.77 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB +0.7 --
5 20 e 2 13.04 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS +0.7 -- LDK!
1 10 e 3 12.42 BIERNAT Maksymilian KS SMS Szklarska Poręba 2005 U16 DS +1.2 V # LDK!
2 12 e 3 12.52 FORMICKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2005 U16 DS +1.2 V LDK!  ROSU  
3 15 e 3 12.62 LEWANDOWSKI Jakub MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.2 V # LDK!  ROSU  
4 18 e 3 12.78 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD +1.2 --
5 21 e 3 13.22 HASIÓW Szymon ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +1.2 --
6 23 e 3 13.42 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS +1.2 -- ROSTEK William # Z/3314/19 2024
1 5 e 4 12.08 MYSIOREK Jakub MLKS Agros Żary 2005 U16 LB +0.2 IV #
2 7 e 4 12.12 DĄBROWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +0.2 IV # LDK!  ROSU  
3 13 e 4 12.55 GOLLASCH Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS +0.2 V LDK!  ROSU  
4 19 e 4 12.81 GULAJEW Dorian MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.2 -- LDK!  ROSU  
5 22 e 4 13.37 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB +0.2 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/4816/19 2023
1 f 1 11.65 KISIL Kamil WLKS Wrocław # 2004 U16 DS +0.3 III # LDK!  ROSU  
2 f 1 11.79 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS +0.3 IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!
3 f 1 11.86 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.3 IV HOFFMAN Wioletta 4 LDK!  ROSU  
4 f 1 11.94 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB +0.3 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
5 f 1 12.05 MYSIOREK Jakub MLKS Agros Żary 2005 U16 LB +0.3 IV #
6 f 1 12.11 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS +0.3 IV KNULL Mariusz 4 LDK!  ROSU  
7 f 1 12.35 DĄBROWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +0.3 V # LDK!  ROSU  
300 m M
1 1 s 1 38.21 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS III LDK!  ROSU  
2 2 s 1 38.59 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
3 3 s 1 39.10 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 2004 U16 DS IV
4 5 s 1 40.04 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2004 U16 DS IV WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata # BEZ LDK!
5 9 s 1 40.28 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U16 LB IV # LDK!  ROSU  
6 10 s 1 40.57 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB V
7 13 s 1 41.80 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS V LDK!
1 4 s 2 39.96 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD IV
2 6 s 2 40.05 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 2004 U16 DS IV  ROSU  
3 11 s 2 40.62 LEWANDOWSKI Jakub MLKS Agros Żary 2004 U16 LB V # LDK!  ROSU  
4 12 s 2 41.51 PIĘTA Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS V JANECZEK Jarosław FIT Wiktor # , Z/1273/18 , 2023 4 LDK!  ROSU  
5 16 s 2 42.76 FALISZEWSKI Radosław LLKS Osowa Sień # 2004 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5269/19 2019
1 7 s 3 40.15 ŻARKOWSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB IV
2 8 s 3 40.18 CISZEWSKI Jan MKS Piast Głogów 2004 U16 DS IV LDK!  ROSU  
3 14 s 3 42.01 BIERNAT Maksymilian KS SMS Szklarska Poręba 2005 U16 DS V # LDK!
4 15 s 3 42.75 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024
600 m M
1 1 s 1 1:28.02 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS III # LDK!  ROSU  
2 2 s 1 1:29.18 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U16 DS III LDK!  ROSU  
3 3 s 1 1:32.41 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2024 BEZ LDK!  ROSU  
4 4 s 1 1:33.31 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB IV SZWARC Marcin # Z/5315/18 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:35.19 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U16 DS V MATOSZ Włodzimierz # Z/0644/19 2024 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:35.58 DOŁOSZYŃSKI Dominik UKS Piast Bolków 2004 U16 DS V WÓJCIAK Tomasz # Z/1314/18 2020 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:35.91 KUŹNIK Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB V # LDK!  ROSU  
8 8 s 1 1:37.16 DUBERT Jakub MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2005 U16 LB V KWAPICH Roman Z/1431/19 2020 LDK!  ROSU  
9 9 s 1 1:38.11 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 2005 U16 DS V
10 10 s 1 1:38.64 SOBKOWIAK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/1312/19 2021 BEZ LDK!  ROSU  
11 11 s 1 1:39.00 WNĘK Paweł ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB V # LDK!  ROSU  
12 12 s 1 1:39.21 DOBRZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka # Z/1981/19 2023 LDK!
13 s 1 1:47.19 DZIAŁOSZEK Karol WLKS Wrocław 2005 U16 DS --
14 s 1 1:51.63 SZUMACHER Jan MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U16 DS -- B.D. # LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:51.38 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 2005 U16 DS V B.D. 5 LDK!
2 2 s 1 2:55.46 PESTKA Jakub OŚ AZS Poznań # 2005 U16 WP V PAPUGA Sebastian # Z/4985/18 2024 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 2:56.95 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 2004 U16 LB V LDK!  ROSU  
4 4 s 1 2:59.89 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V LDK!
5 5 s 1 3:01.17 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
6 6 s 1 3:03.44 HASIÓW Bartłomiej ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB --
7 7 s 1 3:05.05 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów # 2005 U16 LB -- PAPUGA Sebastian # Z/1982/19 2024 LDK!
8 8 s 1 3:08.61 PIETRUSZKA Maciej SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -- # LDK!
9 9 s 1 3:19.64 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
10 10 s 1 3:21.40 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2022 BEZ LDK!  ROSU  
11 11 s 1 3:36.98 ŚPIEWAK Aleksander SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -- LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:57.62 MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U16 DS II # LDK!  ROSU  
2 2 s 1 6:23.59 JANAS Filip SMKS Parasol Wrocław # 2004 U16 DS V GOLEC Dominik Z/1589/18 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 6:34.95 TEPPER Daniel UKS Maszewiak Maszewo 2004 U16 LB V LDK!
4 4 s 1 6:36.74 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata # Z/0664/19 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 6:36.95 MALINOWSKI Emil MKST Astra Nowa Sól 2005 U16 LB V BIESIADA Ryszard Z/3461/18 2020 BEZ LDK!  ROSU  
6 6 s 1 6:36.97 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2023 LDK!
7 7 s 1 6:54.82 FICYGOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/4694/17 , 2024 LDK!  ROSU  
8 8 s 1 6:55.34 KUŁDOSZ Bartosz MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- LDK!  ROSU  
9 9 s 1 7:10.40 DUDZIAK Dominik LLKS Osowa Sień 2004 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1769/18 2019
10 10 s 1 7:10.93 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- LDK!
11 11 s 1 7:17.17 KARKULOWSKI Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS --
  s 1 DNF BRUSIŁOWICZ Kacper WLKS Wrocław # 2004 U16 DS --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.29 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +1.0 II KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 15.60 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP +1.0 II PAPUGA Sebastian # Z/3111/18 2024 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 16.07 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +1.0 III KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
4 4 s 1 16.65 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS +1.0 III #  ROSU  
5 5 s 1 16.78 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS +1.0 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ROSU  
6 6 s 1 17.33 KACZMAREK Wojciech KL Lumel Zielona Góra # 2005 U16 LB +1.0 IV FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2024 LDK!  ROSU  
7 9 s 1 18.30 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U16 DS +1.0 V OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2024 LDK!
1 7 s 2 18.05 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -0.2 V # LDK!  ROSU  
2 10 s 2 19.14 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -0.2 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
3 11 s 2 19.15 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -0.2 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
4 12 s 2 19.46 WRÓBEL Jakub MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -0.2 -- LDK!  ROSU  
1 8 s 3 18.14 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +1.0 V KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
2 13 s 3 20.06 FILMANOWICZ Herbert ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +1.0 -- # LDK!  ROSU  
3 14 s 3 20.84 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS +1.0 -- ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
4 15 s 3 21.42 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław # 2004 U16 DS +1.0 -- SIERADZKI Andrzej # Z/0732/18 2024
200 m pł M
1 1 s 1 26.43 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP 0.0 II PAPUGA Sebastian # Z/3111/18 2024 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 26.89 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS 0.0 II KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 27.32 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS 0.0 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 27.43 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB 0.0 II KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 29.37 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U16 DS 0.0 V OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2024 LDK!
6 7 s 1 29.59 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS 0.0 V #  ROSU  
7 11 s 1 30.89 KACZMAREK Wojciech KL Lumel Zielona Góra # 2005 U16 LB 0.0 -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2024 LDK!  ROSU  
1 8 s 2 30.21 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -0.1 V KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
2 12 s 2 31.23 WRÓBEL Jakub MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -0.1 -- LDK!  ROSU  
3 14 s 2 32.33 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -0.1 --
4 15 s 2 33.61 GOJŻEWSKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB -0.1 -- LDK!  ROSU  
5 17 s 2 34.61 KUCHCIŃSKI Kacper GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -0.1 --
  s 2 DQ GAŃCZARCZYK Szymon MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -0.1 -- # LDK!  ROSU  
1 6 s 3 29.59 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS 0.0 V B.D. MARCINÓW Józef # , Z/3559/19 , 2022 LDK!  ROSU  
2 9 s 3 30.28 PAGELS Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS 0.0 V
3 10 s 3 30.63 BOCHYŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2005 U16 DS 0.0 --
4 13 s 3 31.44 FILMANOWICZ Herbert ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB 0.0 -- # LDK!  ROSU  
5 16 s 3 34.28 BIELECKI Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS 0.0 -- LDK!  ROSU  
6 18 s 3 37.45 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB 0.0 -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2023 LDK!  ROSU  
4x100 m M
1 1 s 1 47.05 MAC Szymon
HIRSCH Paweł
TOPOROWSKI Szymon
PŁOSZAJSKI Norbert
MLKS Agros Żary 2005
2004
2004
2004
U16 LBU -- WISZ Dariusz


HOFFMAN Wioletta
Z/3656/19
2023

4
2 2 s 1 47.30 CZERWIŃSKI Piotr
SZEWCZYK Kamil
BIAŁEK Kacper
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka 2005
2004
2004
2005
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk

BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
Z/3763/19
Z/2774/18
, Z/5731/18
2024
2023
, 2024

5
5
3 3 s 1 49.80 SADŁOWSKI Hugo
BRUSIŁOWICZ Kacper
DZIAŁOSZEK Karol
GIDZIŃSKI Michał
WLKS Wrocław 2004
2004
2005
2004
U16 DOL --


4 4 s 1 51.95 BIELECKI Jakub
GOLLASCH Kacper
ORMAN Marek
FORMICKI Mateusz
MKL 12 Jelenia Góra 2004
2004
2004
2005
U16 DOL --


5 5 s 1 53.44 HASIÓW Szymon
WNĘK Paweł
KUŹNIK Łukasz
HASIÓW Bartłomiej
ZLKL Zielona Góra 2005
2004
2005
2005
U16 LBU --


6 6 s 1 54.75 WÓJCIK Oskar
RATAJ Jan
DURTKA Hubert
BONDROW Hubert
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004
2005
2005
2004
U16 DOL --


7 7 s 1 55.19 MIERZWA Karol
KUCHCIŃSKI Kacper
OWCARZ Krystian
JASTRZĘBSKI Michał
GKS Start Długołęka 2005
2004
2005
2004
U16 DOL -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk


, Z/2772/18
, 2022
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.75 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM IV KAŃSKI Ryszard # Z/3035/19 2024 LDK!  ROSU  
2 f 1 1.65 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław # 2004 U16 DS V SIERADZKI Andrzej # Z/0732/18 2024
2 f 1 1.65 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS V LDK!  ROSU  
4 f 1 1.65 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2004 U16 DS V WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata # BEZ LDK!
4 f 1 1.65 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U16 DS V KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
6 f 1 1.65 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U16 DS V LDK!  ROSU  
7 f 1 1.60 GULAJEW Dorian MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- LDK!  ROSU  
7 f 1 1.60 PAGELS Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS --
7 f 1 1.60 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- WISZ Dariusz # Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  ROSU  
10 f 1 1.60 NOGALSKI Arkadiusz LLKS Osowa Sień 2004 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5218/19 2019
11 f 1 1.60 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
12 f 1 1.55 MYSIOREK Jakub MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- #
12 f 1 1.55 MYSIOREK Kacper MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- # LDK!
14 f 1 1.50 KIDA Oliwier MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- LDK!  ROSU  
15 f 1 1.45 FOŁTYN Damian MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- # LDK!
16 f 1 1.30 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2023 LDK!  ROSU  
Tyczka M
1 f 1 2.80 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V B.D. MARCINÓW Józef # , Z/3559/19 , 2022 LDK!  ROSU  
2 f 1 2.60 ZAMBROZIEWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra # 2005 U16 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra BEZ LDK!
3 f 1 2.60 RATAJ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- # LDK!
4 f 1 2.00 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 5.90 ROGALA Jan KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -1.0 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2024 LDK!
2 f 1 5.88 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.8 V WOLIŃSKI Wojciech # Z/1299/18 2024 5
3 f 1 5.85 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP +1.0 V BAUMGART Iwona Z/1771/18 2024
4 f 1 5.71 BOCHYŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2005 U16 DS -0.6 V
5 f 1 5.71 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -0.9 V WISZ Dariusz # Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  ROSU  
6 f 1 5.63 ŻARKOWSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -0.8 V
7 f 1 5.46 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS -0.9 -- KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta 5 LDK!  ROSU  
8 f 1 5.39 DĄBROWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +1.2 -- # LDK!  ROSU  
9 f 1 5.30 ZAMBROZIEWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra # 2005 U16 LB -0.9 -- NOWAKOWSKA Aleksandra BEZ LDK!
10 f 1 5.22 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM -0.7 -- KAŃSKI Ryszard # Z/3035/19 2024 LDK!  ROSU  
11 f 1 5.10 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS +0.4 -- KNULL Mariusz 4 LDK!  ROSU  
12 f 1 5.09 GIDZIŃSKI Michał WLKS Wrocław 2004 U16 DS -1.0 -- #
13 f 1 4.96 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB +1.3 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/4816/19 2023
14 f 1 4.95 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS +0.6 -- # LDK!  ROSU  
15 f 1 4.92 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U16 DS +0.7 -- LDK!  ROSU  
16 f 1 4.86 MYSIOREK Kacper MLKS Agros Żary 2005 U16 LB +0.4 -- # LDK!
17 f 1 4.66 SUDA Orian LLKS Osowa Sień 2005 U16 LB +0.7 -- LDK!
18 f 1 4.50 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -1.7 -- ROSTEK William # Z/3314/19 2024
19 f 1 4.46 BOBOWSKI Kacper LLKS Osowa Sień 2004 U16 LB -0.3 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5217/19 2019
20 f 1 4.24 ORMAN Marek MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -0.5 -- LDK!  ROSU  
21 f 1 4.16 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -1.0 --
22 f 1 3.99 GOJŻEWSKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB +0.8 -- LDK!  ROSU  
Kula (5) M
1 f 1 13.75 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS III ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!  ROSU  
2 f 1 12.02 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V LDK!  ROSU  
3 f 1 11.58 MALKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS V LDK!  ROSU  
4 f 1 11.18 SOCHA Paweł UKS Sprint Legnica 2004 U16 DS V #
5 f 1 11.15 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS V ŁOŚ Dariusz Z/1347/18 2024 LDK!  ROSU  
6 f 1 10.78 KOPEĆ Damian LLKS Osowa Sień # 2004 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/5270/19 2023
7 f 1 10.30 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -- # LDK!  ROSU  
8 f 1 9.88 MOŻDŻEŃ Dominik ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB --  ROSU  
9 f 1 9.86 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2023 LDK!  ROSU  
10 f 1 9.26 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- LDK!
11 f 1 9.22 BIELAS Paweł UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
12 f 1 8.89 JAKUBÓW Patryk MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- LDK!
13 f 1 8.69 POKŁADEK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- # LDK!
14 f 1 8.37 KOBASA Mariusz LKS Polkowice 2004 U16 DS --
15 f 1 8.00 GIERSZEWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -- LDK!  ROSU  
Dysk (1) M
1 f 1 52.80 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin # 2004 U16 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/3628/18 2024 LDK!
2 f 1 51.23 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS II ŁOŚ Dariusz Z/1347/18 2024 LDK!  ROSU  
3 f 1 35.50 MALKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS IV LDK!  ROSU  
4 f 1 34.36 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS V KORDASIEWICZ Damian # Z/0528/19 2023  ROSU  
5 f 1 33.54 CIEŚLIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS V #
6 f 1 32.96 OBUCHOWSKI Konrad MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS V FLOREK Dariusz BEZ LDK!
7 f 1 31.50 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 2004 U16 LB V LDK!
8 f 1 27.66 POKŁADEK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- # LDK!
9 f 1 25.92 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U16 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2024 LDK!
10 f 1 25.86 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!  ROSU  
11 f 1 25.69 GAŃCZARCZYK Szymon MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- # LDK!  ROSU  
12 f 1 25.02 JAKUBÓW Patryk MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- LDK!
13 f 1 24.82 SOCHA Paweł UKS Sprint Legnica 2004 U16 DS -- #
14 f 1 20.55 GIERSZEWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -- LDK!  ROSU  
Młot (5) M
1 f 1 38.83 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin # 2004 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/3628/18 2024 LDK!
2 f 1 38.60 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V LDK!  ROSU  
3 f 1 36.01 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
4 f 1 35.23 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS V KORDASIEWICZ Damian # Z/0528/19 2023  ROSU  
5 f 1 31.42 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2023 LDK!  ROSU  
6 f 1 30.29 CIEŚLIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS V #
7 f 1 27.06 OBUCHOWSKI Konrad MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- FLOREK Dariusz BEZ LDK!
8 f 1 21.75 MOŻDŻEŃ Dominik ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB --  ROSU  
9 f 1 21.21 SZKUTA Aleks AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/5256/19 2021
10 f 1 15.60 NOWAKOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB -- KONSUR Paweł # LDK!  ROSU  
Oszczep (600) M
1 f 1 44.17 KOPEĆ Damian LLKS Osowa Sień # 2004 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/5270/19 2023
2 f 1 43.41 KOBASA Mariusz LKS Polkowice 2004 U16 DS IV
3 f 1 43.27 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!  ROSU  
4 f 1 37.60 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS V # LDK!  ROSU  
5 f 1 37.50 ROGALA Jan KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2024 LDK!
6 f 1 36.67 BOBOWSKI Kacper LLKS Osowa Sień 2004 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5217/19 2019
7 f 1 33.08 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
8 f 1 32.54 NOGALSKI Arkadiusz LLKS Osowa Sień 2004 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5218/19 2019
9 f 1 31.13 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U16 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2024 LDK!
10 f 1 30.24 NOWAKOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB -- KONSUR Paweł # LDK!  ROSU  
11 f 1 29.45 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!  ROSU  
12 f 1 26.88 BIELAS Paweł UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
13 f 1 25.52 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
14 f 1 15.03 FALISZEWSKI Radosław LLKS Osowa Sień # 2004 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5269/19 2019
Chód 5 km M
1 1 s 1 31:46.41 MENDEL Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB V WALCZAK Piotr # Z/1666/19 2023 LDK!
2 2 s 1 32:02.08 LISZKA Konrad MLKS Rakowice 2004 U16 DS V LDK!
3 3 s 1 34:16.61 DZIDA Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/1980/19 2023 LDK!
4 4 s 1 36:57.36 KONSUR Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz # Z/1366/19 2023
5 5 s 1 37:07.87 KOWALSKI Kacper AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB --
6 6 s 1 45:47.69 JASTRZĘBSKI Michał GKS Start Długołęka 2004 U16 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4628050327301 sekund