Zittau (GER) 31.08.2019
Trinationaler Teamcup - Zittau
100 m K
  12.87 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.1 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!
  12.88 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.1 III KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!
300 m K
  41.83 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!
  48.15 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
800 m K
  2:23.21 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2024 LDK!
  2:24.61 KOPEĆ Sylwia WLKS Wrocław # 2005 U16 DS III LDK!
2000 m K
  7:49.84 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!
80 pł K
  12.18 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +3.0 II GIZA Maciej Z/1799/17 2024 LDK!
  12.51 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +3.0 III B.D. 4 LDK!
300 m pł K
  49.80 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
  51.09 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS IV B.D. BEZ LDK!
Wzwyż K
  1.45 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022
  1.55 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U16 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1310/18 , 2023 4 LDK!
100-200-300-400 K
  2:34.05 OLSZAK Maja
STERENGA Martyna
KOPEĆ Sylwia
WIŚNIEWSKA Aleksandra
Dolnośląskie 2004
2005
2005
2004
U16 DOL -- GIZA Maciej
BANASZEK Grzegorz

ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr
Z/1799/17
Z/5733/18
Z/4930/18
2024
2024
2024



Tyczka K
  2.20 ANYSZCZY Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V LDK!
  2.20 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS V ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022
W dal K
  5.07 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS 0.0 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2024 LDK!
  5.31 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS +0.1 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!
Kula (3) K
  9.13 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V LDK!
  11.75 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
Dysk (0.75) K
  22.68 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
  27.51 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS V KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0641/19 , 2024 LDK!
Młot (3) K
  21.87 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!
  37.60 DWORNIKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2004 U16 DS IV B.D. 5 LDK!
Oszczep (500) K
  24.53 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/0533/19 2023 LDK!
  32.46 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/5324/18 2021 5
Chód 3 km K
  19:21.22 CICHOSZ Maria SMKS Parasol Wrocław # 2005 U16 DS V GOLEC Dominik Z/0094/19 2024 LDK!
  25:02.62 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS --
100 m M
  11.82 KISIL Kamil WLKS Wrocław # 2004 U16 DS -0.6 IV # LDK!
  12.07 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -0.6 IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
300 m M
  39.03 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 2004 U16 DS IV
  39.55 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
  42.35 PIEKAREK Jakub MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V ŚLIWIŃSKA Danuta B.D. BEZ LDK!
800 m M
  2:03.66 MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U16 DS IV # LDK!
  2:03.81 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 2005 U16 DS IV B.D. 5 LDK!
3000 m M
  10:11.03 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0664/19 2024 BEZ LDK!
  10:12.46 JANAS Filip SMKS Parasol Wrocław # 2004 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/1589/18 2024 BEZ LDK!
80 pł M
  11.44 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +1.0 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
  12.74 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS +1.0 -- #
300 m pł M
  46.61 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2023 BEZ LDK!
  48.78 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- #
Wzwyż M
  1.73 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław # 2004 U16 DS V WYROBA Piotr SIERADZKI Andrzej # Z/0732/18, Z/0732/18 2023, 2024
  1.79 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM IV KAŃSKI Ryszard # Z/3035/19 2024 LDK!
100-200-300-400 M
  2:12.48 KISIL Kamil
GONKIEWICZ Jan
KAMIŃSKI Mateusz
SADŁOWSKI Hugo
Dolnośląskie 2004
2005
2005
2004
U16 DOL --
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
B.D. MARCINÓW Józef
, Z/5731/18
, Z/3559/19
, 2023
, 2022
5

Tyczka M
  2.00 RATAJ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- # LDK!
  2.60 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- B.D. MARCINÓW Józef # , Z/3559/19 , 2022 LDK!
W dal M
  5.65 KISIL Kamil WLKS Wrocław # 2004 U16 DS -0.8 V # LDK!
  5.72 BOCHYŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2005 U16 DS -0.4 V
Kula (4) M
  14.02 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS III LDK!
  15.42 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS III ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!
Dysk (1) M
  43.64 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS III ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!
  54.52 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS II ŁOŚ Dariusz Z/1347/18 2024 LDK!
Młot (5) M
  35.88 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK!
  43.84 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS IV LDK!
Oszczep (600) M
  33.30 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- B.D. MARCINÓW Józef # , Z/3559/19 , 2022 LDK!
  39.83 KOBASA Mariusz LKS Polkowice 2004 U16 DS V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.59157109260559 sekund