Białogard 14.09.2019
Mityng KL Iskra
100 m K
1 1 e 1 13.24 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań # 1990 Sen WP +0.7 --
2 2 e 1 13.53 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP +0.7 IV
3 3 e 1 13.61 JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP +0.7 IV BARTA Franciszek # Z/2735/17 2021 4
4 6 e 1 13.94 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP +0.7 V OBERLAN Paulina # 4 LDK!
5 7 e 1 13.99 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U14 KP +0.7 V # LDK!
6 12 e 1 14.84 GARSZTKA Nadia UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP +0.7 -- LDK!
1 4 e 2 13.66 KRZEMIŃSKA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP +1.6 IV LDK!  ROSU  
2 5 e 2 13.86 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP +1.6 V BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2024 LDK!
3 8 e 2 14.07 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP +1.6 V OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
4 10 e 2 14.67 KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP +1.6 -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
5 14 e 2 14.92 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U12 ZP +1.6 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2993/19 2024 LDK!
6 16 e 2 14.99 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP +1.6 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!  ROSU  
7 18 e 2 15.15 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP +1.6 -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2024 LDK!
8 23 e 2 15.42 JATCZAK Natalia UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP +1.6 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!  ROSU  
1 15 e 3 14.97 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U14 0.0 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
2 20 e 3 15.28 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U12 ZP 0.0 -- # LDK!
3 21 e 3 15.29 SOSNOWSKA Amelia UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP 0.0 -- LDK!
4 22 e 3 15.34 KAŹMIERCZAK Alicja UKL Ósemka Police 2003 U18 ZP 0.0 -- LDK!
5 27 e 3 15.56 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!  ROSU  
6 30 e 3 15.80 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U14 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek # Z/2747/19 2024
7 33 e 3 15.95 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP 0.0 -- LDK!  ROSU  
  e 3 DNF GOLIASZ Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek # Z/1309/20 2020
1 19 e 4 15.25 DMITROCA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP +0.3 -- LDK!  ROSU  
2 24 e 4 15.43 MĄCZKA Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP +0.3 -- KECLER Szymon # Z/1130/18 2021 LDK!  ROSU  
3 25 e 4 15.53 KUJDA-ROGOWSKA Amelia AL Międzyzdroje # 2006 U14 ZP +0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/4966/19 2021 BEZ LDK!
4 26 e 4 15.56 PAWŁOWSKA Małgorzata MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U16 ZP +0.3 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1133/18 , 2020 BEZ LDK!  ROSU  
5 29 e 4 15.79 TAMULONEK Julia UKL Ósemka Police 2009 U12 ZP +0.3 -- LDK!
6 31 e 4 15.93 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U12 ZP +0.3 -- # LDK!
7 34 e 4 15.98 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP +0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2023 LDK!
1 13 e 5 14.90 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U12 PM +0.1 -- DIAK Mateusz Z/5504/22 2024 LDK!
2 28 e 5 15.59 WIERZBICKA Sandra MKS Hermes Gryfino 2007 U14 ZP +0.1 -- # LDK!
3 35 e 5 16.70 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk # 2009 U12 PM +0.1 -- DIAK Mateusz # Z/0683/21 2024 LDK!
4 38 e 5 17.53 WAJER Oliwia UKL Ósemka Police 2009 U12 ZP +0.1 -- LDK!
5 39 e 5 17.62 KUBICKA Nikola UKL Ósemka Police 2008 U12 ZP +0.1 -- LDK!
1 9 e 6 14.64 ZALEWSKA Aurelia GULKS Barwice 2007 U14 ZP -0.4 -- B.D. Z/3006/19 2021
2 11 e 6 14.76 ZAMIARA Wiktoria MKL Maraton Świnoujście 2006 U14 ZP -0.4 --
3 17 e 6 15.10 GONDEK Maja AML Słupsk # 2009 U12 PM -0.4 -- DIAK Mateusz Z/14583/21 2024 LDK!
4 32 e 6 15.95 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP -0.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
5 36 e 6 16.87 ILCZENKO Weronika AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP -0.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/4962/19 2023 LDK!
6 37 e 6 17.53 KOLAŃSKA Anna AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP -0.4 -- LDK!
1 f 1 13.30 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań # 1990 Sen WP +0.2 --
2 f 1 13.48 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP +0.2 IV
3 f 1 13.72 KRZEMIŃSKA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP +0.2 IV LDK!  ROSU  
4 f 1 13.77 JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP +0.2 IV BARTA Franciszek # Z/2735/17 2021 4
5 f 1 13.91 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U14 KP +0.2 V # LDK!
6 f 1 14.23 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP +0.2 V OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
200 m K
1 2 s 1 26.72 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań # 1990 Sen WP -0.1 III
2 3 s 1 27.79 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -0.1 IV LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
3 4 s 1 27.97 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP -0.1 IV
4 6 s 1 28.73 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP -0.1 V OBERLAN Paulina # 4 LDK!
5 10 s 1 29.60 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -0.1 -- B.D. B.D.
6 12 s 1 30.10 FRANK Ines LLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP -0.1 -- PIECYK Józef Z/1782/16 2019 4
1 1 s 2 26.24 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM +0.4 II JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3720/17 2024
2 7 s 2 29.06 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP +0.4 V OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
3 8 s 2 29.13 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP +0.4 V OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir LDK!  ROSU  
4 9 s 2 29.19 MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP +0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard 4 LDK!
5 13 s 2 30.68 BOREJZA Martyna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP +0.4 -- OBERLAN Paulina 5 LDK!  ROSU  
6 18 s 2 31.31 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP +0.4 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!  ROSU  
1 11 s 3 30.10 DZIUBA Jagoda PLKS Gwda Piła 2001 U20 WP +0.7 -- WYRZYKIEWICZ Adrian BEZ LDK!
2 14 s 3 30.80 OBERLAN Julia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP +0.7 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
3 15 s 3 30.90 WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP +0.7 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
4 16 s 3 31.04 KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP +0.7 -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
5 17 s 3 31.18 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP +0.7 -- OBERLAN Paulina # 5 LDK!
6 22 s 3 32.13 GARSZTKA Nadia UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP +0.7 -- LDK!
1 5 s 4 28.63 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje # 2006 U14 ZP -0.5 V WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał # , Z/13133/21 , 2024 LDK!
2 19 s 4 31.52 GOLIASZ Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP -0.5 -- BARTA Franciszek # Z/1309/20 2020
3 23 s 4 32.92 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U12 ZP -0.5 -- # LDK!
1 20 s 5 31.75 SOSNOWSKA Amelia UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP +0.2 -- LDK!
2 21 s 5 31.93 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U14 +0.2 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
3 24 s 5 33.99 TAMULONEK Julia UKL Ósemka Police 2009 U12 ZP +0.2 -- LDK!
4 25 s 5 34.84 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U12 ZP +0.2 -- # LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.53 REJCHERT Anna MKL Toruń # 2004 U16 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/4956/19 2024 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 45.77 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 2006 U14 ZP IV # LDK!  ROSU  
3 3 s 1 46.68 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP V KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
4 4 s 1 47.13 KUCHARSKA Bogumiła UKL Ósemka Police 2003 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard 4 LDK!
5 5 s 1 47.35 DZWOLAK Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U14 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz # Z/2751/19 2023
6 6 s 1 47.40 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek 2004 U16 ZP V B.D. Z/1559/19 2021
1 8 s 2 48.54 MATUŁA Nikola LŁKB Trucht Łobez 2006 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/1546/19 2021
2 10 s 2 49.65 DMITROCA Natalia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP -- LDK!  ROSU  
3 14 s 2 52.92 KOLANEK Marysia MKL Maraton Świnoujście 2007 U14 ZP -- LDK!
1 9 s 3 48.60 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
2 11 s 3 50.49 GADOMSKA Maja UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!  ROSU  
3 12 s 3 51.55 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2024 LDK!
4 15 s 3 54.46 PAWŁOWSKA Małgorzata MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1133/18 , 2020 BEZ LDK!  ROSU  
5 16 s 3 59.92 STRZELCZYK Antonina MKL Maraton Świnoujście 2009 U12 ZP -- LDK!
1 7 s 4 47.94 BARAN Julia SKLA Sopot # 2006 U14 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0346/20 2024 LDK!
2 13 s 4 52.33 KŁOSOWSKA Judyta MKP Szczecinek # 2007 U14 ZP -- B.D. Z/5125/19 2021 LDK!
3 17 s 4 65.50 GOSS Julia MKL Maraton Świnoujście 2008 U12 ZP --
400 m K
1 1 s 1 61.00 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP III JACEWICZ Edward B.D. # Z/3119/15 2024  ZKN  
2 2 s 1 61.11 STENKA Sabina KSI Start Szczecin # 1985 Sen ZP III B.D. # Z/0012/19 2024
600 m K
1 1 s 1 1:43.72 CHATŁAS Magdalena MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP IV BORATYŃSKA Dorota LDK!  ROSU  
2 2 s 1 1:46.94 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U14 KP V KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:50.58 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota LDK!  ROSU  
4 4 s 1 1:50.97 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 2007 U14 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2024 BEZ
5 5 s 1 1:56.54 BEDZYK Iza MKL Maraton Świnoujście 2004 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz WALKOWIAK Janusz , Z/8835/21 , 2021 LDK!
6 6 s 1 1:59.28 WOJSZKO Oliwia MKS Hermes Gryfino 2006 U14 ZP -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
7 7 s 1 2:12.29 SIUTA Julia MKL Maraton Świnoujście 2006 U14 ZP -- B.D. Z/2147/21 2021 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:10.93 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy # 2002 U18 PM II KRÓL Krzysztof B.D. # Z/1272/15 2022 LDK!  SKN  
2 2 s 1 2:11.14 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN   SKN  
3 3 s 1 2:15.06 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP II ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2  ZKN  
4 4 s 1 2:15.35 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów 2002 U18 ZP II B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1277/15 , 2022
5 5 s 1 2:25.82 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 2001 U20 WP IV SADOWSKI Waldemar Z/1456/15 2021 2  ZKN  
6 6 s 1 2:26.26 ULASZEWSKA Alicja MKL Szczecin # 2003 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna # 3 LDK!  ZKN  
7 7 s 1 2:28.60 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń # 2003 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024
1000 m K
1 5 s 1 4:01.70 DĄBROWSKA Nikola MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1125/18 , 2022 BEZ LDK!  ROSU  
2 1 s 1 3:20.61 RZYMCZYK Natalia UKS Barnim Goleniów 2004 U16 ZP IV SZWARC Sławomir 4 LDK!  ROSU  
3 2 s 1 3:29.56 PRZYBYLAK Oliwia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1088/19 2022 LDK!  ROSU  
4 3 s 1 3:41.27 GOŃCZAR Izabella KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U14 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3287/19 2022
5 4 s 1 3:47.67 LIPSKA Nikola KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/2752/19 2020 BEZ
2000 m K
1 1 s 1 6:53.90 SKROBANEK Hanna MKP Szczecinek 2005 U16 ZP II B.D. Z/1560/19 2022
2 2 s 1 9:33.99 SKROBANEK Zofia MKP Szczecinek 2005 U16 ZP -- B.D. Z/1561/19 2021
  s 1 DNF KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2024
80 pł K
1 1 s 1 14.60 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP 0.0 V KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
2 2 s 1 15.08 DMITROCA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP 0.0 -- LDK!  ROSU  
3 3 s 1 15.12 DMITROCA Natalia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP 0.0 -- LDK!  ROSU  
4 4 s 1 16.05 KIELING Anna GULKS Barwice 1962 Masters ZP 0.0 -- B.D. Z/2757/18 2023 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 17.17 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP +1.2 IV LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
100 m pł K
1 1 s 1 15.73 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM +1.2 II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  ZKN   SKN  
1 1 s 2 17.48 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM +1.2 IV RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN  
Wzwyż K
1 f 1 1.65 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024  ZKN  
2 f 1 1.50 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U16 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar B.D. Z/3724/17 2024
3 f 1 1.45 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U14 ZP IV FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2024 LDK!
4 f 1 1.45 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM IV RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN  
5 f 1 1.35 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2024 BEZ LDK!
6 f 1 1.35 GONDEK Maja AML Słupsk # 2009 U12 PM -- DIAK Mateusz Z/14583/21 2024 LDK!
7 f 1 1.30 DOBEK Katarzyna ZLKL Zielona Góra # 2007 U14 LB -- # LDK!
W dal K
1 f 1 5.22 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM +0.6 III B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  ZKN   SKN  
2 f 1 4.98 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP +0.3 IV GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2023
3 f 1 4.88 JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP +0.4 IV BARTA Franciszek # Z/2735/17 2021 4
4 f 1 4.55 BOREJZA Martyna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP +0.4 V OBERLAN Paulina 5 LDK!  ROSU  
5 f 1 4.44 WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP +0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
6 f 1 4.43 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U14 ZP +0.7 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2024 LDK!
7 f 1 4.26 TARENT Natalia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2005 U16 WP +0.4 --
8 f 1 4.22 BOGACKA Wiktoria UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP +0.4 -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
9 f 1 4.13 MIELCAREK Maja LŁKB Trucht Łobez 2007 U14 ZP +0.4 -- ORGANKA Bogusława Z/1549/19 2021
10 f 1 4.09 KRZEMIŃSKA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP +0.7 -- LDK!  ROSU  
  f 1 NM MĄCZKA Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP 0.0 -- KECLER Szymon # Z/1130/18 2021 LDK!  ROSU  
1 f 2 4.75 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2005 U16 WP +0.4 V GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2024
2 f 2 4.10 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U12 ZP +0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2993/19 2024 LDK!
3 f 2 3.98 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP +0.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
4 f 2 3.93 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -0.1 -- OBERLAN Paulina # 5 LDK!
5 f 2 3.89 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U12 PM +0.7 -- DIAK Mateusz Z/5504/22 2024 LDK!
6 f 2 3.82 KUJDA-ROGOWSKA Amelia AL Międzyzdroje # 2006 U14 ZP +0.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/4966/19 2021 BEZ LDK!
7 f 2 3.45 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk # 2009 U12 PM +0.5 -- DIAK Mateusz # Z/0683/21 2024 LDK!
8 f 2 3.39 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2023 LDK!
9 f 2 3.36 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U14 ZP +0.2 -- BARTA Franciszek # Z/2747/19 2024
10 f 2 3.17 BARCZYK Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2007 U14 ZP +0.4 --
11 f 2 3.03 PIECHUTA Hanna UKS OSoT Szczecin 2007 U14 ZP +0.1 --
12 f 2 3.00 ILCZENKO Weronika AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP +0.2 -- BŁOCIAN Rafał Z/4962/19 2023 LDK!
13 f 2 2.94 KOLAŃSKA Anna AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP +0.1 -- LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.61 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław # Z/3286/19 2024
2 f 1 9.18 KAWA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2676/19 2021
3 f 1 8.78 PIERÓG Agata MKL Szczecin # 2003 U18 ZP -- B.D. # LDK!  ZKN  
4 f 1 8.39 KALINOWSKA Małgorzata MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
5 f 1 7.82 BUBEL Magdalena MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
6 f 1 7.67 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2024 BEZ
7 f 1 6.76 BARCZYK Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2007 U14 ZP --
8 f 1 6.25 WARKOWSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.02 LIBERA Dorota KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U20 ZP IV #
2 f 1 8.80 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D. B.D.
3 f 1 7.91 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN  
Dysk (0.75) K
1 f 1 36.38 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek # 2004 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!
2 f 1 26.32 WERKUN Magdalena GULKS Barwice 2006 U14 ZP V B.D. JUNIEWICZ Andrzej Z/3005/19 2021
3 f 1 24.61 POBŁOCKA Wanesa UKS Lipusz 2005 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz 5 LDK!
4 f 1 24.06 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2024 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 55.83 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KNF   SKN  
2 f 1 37.12 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
3 f 1 23.27 KIELING Anna GULKS Barwice 1962 Masters ZP -- B.D. Z/2757/18 2023 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 32.81 POSZYTEK Olga MKL Toruń # 2004 U16 KP IV HULISZ Robert Z/2254/18 2023
2 f 1 30.73 POBŁOCKA Wanesa UKS Lipusz 2005 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz 5 LDK!
3 f 1 26.65 KAWA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2676/19 2021
4 f 1 23.79 JURGIELEWICZ Wiktoria UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
5 f 1 23.16 TRZEBNA Wiktoria PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP --  ROSU  
Oszczep (600) K
1 f 1 38.33 KALICKA Natalia MKL Szczecin 1998 U23 ZP III B.D. # 2
100 m M
1 1 e 1 11.22 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U23 ZP +1.1 II #
2 2 e 1 11.54 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP +1.1 III JACEWICZ Edward Z/4850/18 2023 4
3 3 e 1 11.62 ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 1998 U23 ZP +1.1 III B.D. #
4 4 e 1 11.79 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP +1.1 IV  SKN  
5 5 e 1 12.03 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP +1.1 IV BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK!  ZKN  
6 6 e 1 12.11 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 2001 U20 ZP +1.1 IV
7 7 e 1 12.16 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP +1.1 IV WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!
8 8 e 1 12.19 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP +1.1 IV LDK!  ZKN   SKN  
1 9 e 2 12.52 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP +1.8 -- SZPAK Robert # BEZ LDK!
2 10 e 2 12.83 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP +1.8 --  ZKN   SKN  
3 12 e 2 13.48 SZYMURA Oliwier UKS Lipusz 2005 U16 PM +1.8 --
4 13 e 2 13.95 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin # 2004 U16 ZP +1.8 -- MILEWICZ Magda B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/5023/18, Z/5023/18 , 2023, LDK!  ROSU  
5 14 e 2 14.40 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 2006 U14 ZP +1.8 -- FERFET Marek BEZ LDK!
6 16 e 2 14.58 MAŁOLEPSZY Dawid AL Międzyzdroje 2006 U14 ZP +1.8 -- LDK!
7 18 e 2 14.66 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U14 ZP +1.8 -- KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
8 20 e 2 14.84 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U12 ZP +1.8 -- KAPAŁA Leszek # Z/3514/19 2023
1 15 e 3 14.48 SZUSTAK Alan MKS Hermes Gryfino 2007 U14 ZP +0.9 -- GIERASIMCZYK Anna # LDK!
2 17 e 3 14.58 SZMAGLIK Mateusz UKS Lipusz # 2006 U14 PM +0.9 -- KRASKOWSKI Tomasz LDK!
3 21 e 3 15.16 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 2008 U12 ZP +0.9 -- LDK!
4 22 e 3 15.75 KOPERA Marcel MKS Święc Sławno 2009 U12 ZP +0.9 -- PIETRUSZKA Renata # Z/1034/18 2021 BEZ
5 23 e 3 16.10 KAMELSKI Szymon MKS Święc Sławno 2010 U12 ZP +0.9 -- KAPAŁA Leszek Z/0518/18 2022
6 27 e 3 17.04 DUNDER Maciej AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP +0.9 -- BŁOCIAN Rafał Z/4959/19 2022 BEZ LDK!
7 28 e 3 17.24 SOBIERAJSKI Kacper AL Międzyzdroje 2005 U16 ZP +0.9 -- LDK!
8 29 e 3 17.32 WIŚNIEWSKI Tomasz AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP +0.9 -- LDK!
1 11 e 4 13.32 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U16 ZP +0.8 -- JACEWICZ Edward # Z/5417/19 2024
2 19 e 4 14.83 CABAN Kacper AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP +0.8 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!
3 24 e 4 16.24 JEZIORNY Patryk AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP +0.8 -- LDK!
4 25 e 4 16.46 MAJCHER Stefan UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.8 -- LDK!
5 26 e 4 16.50 PALIWODA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U14 PM +0.8 --
6 30 e 4 17.89 WECZER Adam UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.8 -- LDK!
7 31 e 4 18.10 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +0.8 -- FERFET Marek Z/3417/19 2024 LDK!
8 32 e 4 19.52 CZARNECKI Oliwier UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP +0.8 -- LDK!
1 f 1 11.27 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U23 ZP +0.3 II #
2 f 1 11.60 ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 1998 U23 ZP +0.3 III B.D. #
3 f 1 11.72 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP +0.3 III JACEWICZ Edward Z/4850/18 2023 4
4 f 1 11.77 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP +0.3 IV  SKN  
5 f 1 11.99 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP +0.3 IV BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK!  ZKN  
6 f 1 12.18 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP +0.3 IV WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!
7 f 1 12.19 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP +0.3 IV LDK!  ZKN   SKN  
8 f 1 12.20 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 2001 U20 ZP +0.3 IV
200 m M
1 1 s 1 23.51 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP +0.3 III  SKN  
2 2 s 1 23.66 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje # 2003 U18 ZP +0.3 IV BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4  ROSU  
3 5 s 1 24.52 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 2001 U20 ZP +0.3 --
4 7 s 1 25.96 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP +0.3 --  ZKN   SKN  
5 3 s 2 23.95 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP -0.5 IV LDK!  ZKN   SKN  
6 4 s 2 24.45 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP -0.5 V GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota LDK!  ROSU  
7 6 s 2 25.22 WYDMUCH Cezary MKP Szczecinek # 2003 U18 ZP -0.5 -- CERK Łukasz Z/2815/20 2022
300 m M
1 1 s 1 40.87 WANIAK Dominik LUKS Start Nakło 2004 U16 KP V LDK!  ROSU  
2 2 s 1 41.29 MIELCAREK Karol LŁKB Trucht Łobez 2005 U16 ZP V ORGANKA Bogusława Z/1548/19 2020
3 3 s 1 45.68 WOŹNIAK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U14 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/1194/20 2021
4 4 s 1 48.90 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 2008 U12 ZP -- LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.74 ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 1998 U23 ZP III B.D. #
2 2 s 1 51.01 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 2002 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz 3 LDK!
3 3 s 1 51.71 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U23 ZP III #
4 4 s 1 53.43 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. , Z/1433/17 , 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:38.58 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U14 ZP V MIKUL Kazimierz # Z/5068/19 2024
2 2 s 1 1:38.79 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U14 ZP V GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2024 LDK!
3 3 s 1 1:40.11 JAKUBIK Bartosz MKS Hermes Gryfino 2006 U14 ZP -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
4 4 s 1 1:44.40 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk # 2006 U14 PM -- DIAK Mateusz # Z/0087/21 2024 LDK!
5 5 s 1 1:48.51 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2024 BEZ
6 6 s 1 1:53.23 MODRZEJEWSKI Szymon UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
7 7 s 1 1:58.80 FILIPOWSKI Jakub AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/0932/22 2022 LDK!
  s 1 DNF CACH Hubert KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP -- LDK!
  s 1 DNF JANKOWIAK Mateusz UKS Barnim Goleniów 2005 U16 ZP -- LDK!  ROSU  
800 m M
1 1 s 1 1:57.32 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023  SKN  
2 2 s 1 1:57.84 CACH Łukasz WMLKS Pomorze Stargard # 2002 U18 ZP III LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 2:00.74 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał B.D. , Z/4639/17 , 2024 LDK!
4 4 s 1 2:01.34 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 2001 U20 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2019 2  ZKN  
5 5 s 1 2:01.38 PIETKIEWICZ Kacper UKS Barnim Goleniów 2002 U18 ZP III
6 6 s 1 2:01.41 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 7 s 1 2:01.82 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2024 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:04.31 GRZYB Kamil KB Dziesiątka Białogard 2000 U20 ZP IV B.D. Z/2281/19 2020
9 9 s 1 2:19.65 PRZYBYSZ Adrian SKB Dzik Police # 1997 U23 ZP -- WÓJCIK Rafał B.D. Z/1221/13 2017
1000 m M
1 1 s 1 2:49.34 BAKAN Piotr KS Hanza Goleniów 2000 U20 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1271/15 2020 BEZ
2 2 s 1 2:50.19 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U16 KP V KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 2:53.81 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 2:58.16 PĘDZIWIATR Kajetan UKS Barnim Goleniów 2004 U16 ZP V LDK!  ROSU  
5 5 s 1 2:59.55 KWIECIEŃ Hubert MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP --
6 6 s 1 3:29.29 POLEHOŃSKI Tomasz MKP Szczecinek 2006 U14 ZP -- B.D. Z/1562/19 2020
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 19.82 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew # 2001 U20 PM +0.2 -- B.D. Z/5375/15 2023  ZKN  
  s 1 DNF ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U20 PM +0.2 -- B.D. Z/2972/16 2022  ZKN  
Wzwyż M
1 f 1 1.70 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew # 2001 U20 PM -- B.D. Z/5375/15 2023  ZKN  
2 f 1 1.70 KORKUĆ Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP -- #
3 f 1 1.55 OSTATEK Adam KMS Szczecin # 2004 U16 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3288/19 2024 LDK!
4 f 1 1.35 WOLDT Mateusz GULKS Barwice 2006 U14 ZP -- B.D. Z/3000/19 2019
W dal M
1 f 1 6.22 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP +0.4 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2024
2 f 1 5.87 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS +0.5 -- B.D. # LDK!
3 f 1 5.72 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard # 2003 U18 ZP +0.4 -- LDK!
4 f 1 5.50 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP +0.4 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
5 f 1 5.37 MAĆKOWIAK Hubert LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP +0.5 -- GRAŚ Jarosław Z/3092/19 2023
6 f 1 5.35 CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 2004 U16 KP +0.1 -- LDK!  ROSU  
7 f 1 4.87 OSTATEK Adam KMS Szczecin # 2004 U16 ZP +0.1 -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3288/19 2024 LDK!
8 f 1 4.38 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U14 ZP +0.3 -- KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
9 f 1 4.13 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 2006 U14 ZP +0.4 -- FERFET Marek BEZ LDK!
10 f 1 4.05 MAŁOLEPSZY Dawid AL Międzyzdroje 2006 U14 ZP +0.3 -- LDK!
11 f 1 3.24 SOBIERAJSKI Kacper AL Międzyzdroje 2005 U16 ZP +0.5 -- LDK!
1 f 2 4.24 CABAN Kacper AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP +0.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!
2 f 2 3.90 MAJCHER Stefan UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.8 -- LDK!
3 f 2 3.88 KAMELSKI Szymon MKS Święc Sławno 2010 U12 ZP +0.4 -- KAPAŁA Leszek Z/0518/18 2022
4 f 2 3.84 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U12 ZP +0.5 -- KAPAŁA Leszek # Z/3514/19 2023
5 f 2 3.72 KOPERA Marcel MKS Święc Sławno 2009 U12 ZP +0.6 -- PIETRUSZKA Renata # Z/1034/18 2021 BEZ
6 f 2 3.45 WIŚNIEWSKI Tomasz AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP +0.4 -- LDK!
7 f 2 3.43 DUNDER Maciej AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP +0.7 -- BŁOCIAN Rafał Z/4959/19 2022 BEZ LDK!
8 f 2 3.12 JEZIORNY Patryk AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP +0.7 -- LDK!
9 f 2 3.03 WECZER Adam UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.3 -- LDK!
10 f 2 3.00 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +0.2 -- FERFET Marek Z/3417/19 2024 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.80 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS +0.8 IV B.D. # LDK!
2 f 1 12.45 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP +0.4 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2024
Kula (5) M
1 f 1 12.10 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2024 4 LDK!
2 f 1 10.19 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2473/18 2023 BEZ
3 f 1 8.66 OSTATEK Adam KMS Szczecin # 2004 U16 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3288/19 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 47.89 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U16 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2024 4 LDK!
2 f 1 39.29 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław # Z/2473/18 2023 BEZ
3 f 1 32.81 DZIENISZ Karol UKS Lipusz 2005 U16 PM V #
4 f 1 24.83 WOLDT Hubert GULKS Barwice 2006 U14 ZP -- B.D. Z/3001/19 2019
5 f 1 21.78 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin # 2004 U16 ZP -- MILEWICZ Magda B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/5023/18, Z/5023/18 , 2023, LDK!  ROSU  
Dysk (1.75) M
1 f 1 28.12 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew # 2001 U20 PM -- B.D. Z/5375/15 2023  ZKN  
Oszczep (600) M
1 f 1 46.86 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 31.23 WŁODARSKI Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/2750/19 2021 BEZ
3 f 1 23.82 TUSK Ksawery UKS Lipusz 2006 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 44.30 OSIŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1990 Sen PM -- PIĄTEK Mirosław # Z/3754/20 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4226071834564 sekund