Radom 15.09.2019
Finał PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20
100 m K
1 s 1 12.38 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP +1.8 II B.D. 2 LDK!
2 s 1 12.63 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U16 LU +1.8 II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK!
3 s 1 12.68 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +1.8 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # Z/2836/15 2022 2 LDK!
4 s 1 12.87 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U18 MZ +1.8 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/0493/17 2021 LDK!
5 s 1 13.02 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU +1.8 III TUSTANOWSKA Jolanta B.D. # , Z/4503/17 , 2022 3 LDK!
6 s 1 13.02 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP +1.8 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0163/16 2022 2 LDK!
7 s 1 13.04 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +1.8 III ROSTEK William Z/4785/18 2022 LDK!
1 s 2 13.05 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -1.9 III BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław # Z/2312/17 2022 4 LDK!
2 s 2 13.12 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.9 III ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2022 4 LDK!
3 s 2 13.44 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -1.9 IV BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2021 4 LDK!
4 s 2 13.46 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -1.9 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK!
5 s 2 13.56 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -1.9 IV MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0840/18 2022 LDK!
6 s 2 13.57 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U18 LD -1.9 IV JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3541/16 , 2022 LDK!
7 s 2 13.77 GAWROŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2002 U18 LB -1.9 IV LDK!
1 s 3 13.11 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL +0.7 III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
2 s 3 13.23 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK +0.7 IV TITTINGER Katarzyna 4 LDK!
3 s 3 13.64 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +0.7 IV WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/1882/18 2022
4 s 3 13.72 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB +0.7 IV PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
5 s 3 13.86 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.7 -- WOSIEK Jacek # 5 LDK!
1 s 4 12.83 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ +1.0 III JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2022
2 s 4 12.99 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U14 MZ +1.0 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
3 s 4 14.68 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +1.0 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4546/18 2022 LDK!
1 s 5 12.60 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +3.5 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
2 s 5 13.24 CZYŻ Letina RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +3.5 IV BŁASIŃSKI Artur # 4 LDK!
3 s 5 13.84 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ +3.5 V JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2022 LDK!
200 m K
1 s 1 27.41 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ +0.5 IV BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
2 s 1 28.36 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U16 LU +0.5 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2022 4
3 s 1 28.83 ZAWADZKA Andżelika RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +0.5 -- LDK!
4 s 1 30.01 KWIETNIEWSKA Aleksandra RLTL ZTE Radom 2005 U16 MZ +0.5 V # LDK!
1 s 2 26.51 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U16 LU -0.8 III GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!
2 s 2 27.43 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD -0.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2022
3 s 2 27.58 GROT Weronika RKS Łódź 2000 U20 LD -0.8 IV
4 s 2 27.87 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.8 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
5 s 2 28.06 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -0.8 IV BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2022 4 LDK!
6 s 2 28.11 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN -0.8 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
7 s 2 28.61 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.8 -- ROSTEK William Z/1079/15 2022
1 s 3 25.49 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU -1.8 II JAROS Marek B.D. B.D. # Z/6101/15 2022 LDK!
2 s 3 25.62 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -1.8 II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2022
3 s 3 26.50 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -1.8 III LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2103/15 2021 2
4 s 3 26.65 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -1.8 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/3297/17 2022 LDK!
5 s 3 26.96 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU -1.8 III B.D.
6 s 3 27.11 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -1.8 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
7 s 3 27.18 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -1.8 III BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2022 3 LDK!
8 s 3 28.19 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.8 IV ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK!
400 m K
1 s 1 56.99 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB II B.D. # Z/0863/17 2022 2 LDK!
2 s 1 58.03 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2022 2 LDK!
3 s 1 58.46 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2426/15 2022 2
4 s 1 59.12 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 2003 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!
5 s 1 59.15 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III B.D. LDK!
6 s 1 64.68 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS V # LDK!
1 s 2 60.16 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!
2 s 2 61.02 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź # 2003 U18 LD III JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022
3 s 2 61.30 KOCOT Katarzyna AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU III B.D.
4 s 2 61.77 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III
5 s 2 61.80 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 2003 U18 LD III JASZCZAK Stanisław 3 LDK!
6 s 2 67.52 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD -- B.D.
1 s 3 60.09 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2022 3 LDK!
2 s 3 61.80 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK III ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK!
3 s 3 62.98 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 2002 U18 MZ IV B.D. #
4 s 3 63.61 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 2000 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. Z/3950/15 2022
5 s 3 69.48 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -- #
800 m K
1 s 1 2:16.66 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK!
2 s 1 2:16.94 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
3 s 1 2:19.76 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2022
4 s 1 2:19.94 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK III MAZUR Janusz 3 LDK!
5 s 1 2:22.51 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6102/15 2021
6 s 1 2:23.08 KOWALIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK III
7 s 1 2:23.18 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III LDK!
8 s 1 2:24.26 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2021 3 LDK!
9 s 1 2:26.61 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot # 2001 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2022
10 s 1 2:32.58 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
11 s 1 2:38.69 HENNIG Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U18 KP -- KENSIK Jan LDK!
12 s 1 2:49.50 OKRZESIK Aneta RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/5098/18 , 2021 4 LDK!
1500 m K
1 s 1 4:37.88 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!
2 s 1 4:39.36 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2022 2 LDK!
3 s 1 4:39.47 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
4 s 1 4:44.62 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK III KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4125/17 2022 3 LDK!
5 s 1 5:31.40 MAZURKIEWICZ Helena RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4732/19 2021 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.01 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU +1.5 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK!
2 s 1 14.54 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU +1.5 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2
3 s 1 15.76 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB +1.5 III PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK!
4 s 1 16.08 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +1.5 III KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK!
5 s 1 16.24 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +1.5 III
6 s 1 17.02 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK +1.5 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2021 2 LDK!
7 s 1 17.19 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +1.5 IV SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK!
  s 1 DNF SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ +1.5 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK!
100 m pł K
1 s 1 16.07 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK +1.5 III
1 1 s 2 14.17 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD 0.0 I SUPROŃ Jarosław KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. Z/0596/16 2022 LDK!
2 2 s 2 14.75 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD 0.0 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2020 1
3 3 s 2 15.24 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB 0.0 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1
4 4 s 2 15.76 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK 0.0 III
5 5 s 2 16.09 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS 0.0 III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2021 2 LDK!
6 6 s 2 16.13 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD 0.0 III GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK!
  s 2 DNF FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK 0.0 --
400 m pł K K
1 s 1 65.70 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU II LDK!
2 s 1 65.86 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2022
3 s 1 66.46 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. # Z/2041/15 2022
4 s 1 74.92 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK!
4x100 m K
1 s 1 49.26 DZIEDZIC Justyna
DROZD Wiktoria
STĄSIK Anna
WÓJTOWICZ Emilia
AZS UMCS Lublin 2000
2001
2002
2003
U20 LBE -- B.D.
JAROS Marek B.D. B.D.

TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
Z/6101/15
, Z/4503/17
2022
, 2022


3
2 s 1 49.58 PODWIKA Lena
KRAUZE Martyna
LÜDTKE Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław 2002
2003
2003
2003
U18 DOL -- ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek
ROSTEK William WOSIEK Jacek
ROSTEK William
Z/4785/18
, Z/2180/17
Z/3446/17
Z/1920/17
2022
, 2022
2022
2022

3
4
3
3 s 1 50.14 KOŚCIANEK Daria
SŁOCKA Julia
SKRZYSZOWSKA Pia
JÓŹWICKA Małgorzata
AZS-AWF Warszawa 2003
2001
2001
2002
U20 MAZ --
RZEPKA Marek B.D.
SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław
MERWA Janusz
Z/3990/15
, Z/3958/15
Z/2037/16
2022
, 2022
2022

M
2
4 s 1 50.68 LESZCZYŃSKA Anna
MIKIEWICZ Dominika
JANKOWSKA Aleksandra
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 2000
2001
2002
2001
U20 POD -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D.
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
SUPROŃ Jarosław KOWALCZYK Paweł B.D. B.D.
Z/2041/15
Z/2836/15
Z/0448/16
Z/0596/16
2022
2022
2022
2022

2
1

5 s 1 52.87 KRASICKA Wiktoria
JARCZAK Sandra
ŁASZCZYŃSKA Weronika
WOŁCZAK Aleksandra
AZS-AWF Gorzów 2001
2003
2000
2003
U20 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian
Z/0632/15
Z/0729/17
Z/5071/15
Z/0727/17
2022
2021
2021
2022
1

3

  s 1 DNF BIELAKOW Katarzyna
LIS Aleksandra
CZARNECKA Aleksandra
PRUSIŃSKA Małgorzata
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2004
2002
2000
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława

LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/3304/17
, Z/3311/17
Z/2103/15
2022
, 2022
2021
3
3
2
  s 1 DQ GÓRCZEWSKA Martyna
CZUCZWA Wiktoria
PAWLUK Alicja
BARTKOWIAK Agnieszka
ZLKL Zielona Góra 2002
2001
2002
2002
U20 LBU --


CZERNIAK Przemysław B.D.
Z/3053/16
2022

1 s 2 47.79 SEŃ Martyna
ROMASZKO Monika
OKO Wiktoria
JACHYMEK Sabina
KS Agros Zamość 2005
2002
2003
2004
U18 LBE -- STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław
B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D.
MURAT Tomasz Sławomir
GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz
, Z/0513/19
, Z/5236/15
Z/0160/17
Z/0988/18
, 2022
, 2022
2022
2021


2
3
2 s 2 49.15 CIURKOT Noemi
MAŁKOWSKA Dominika
KOGUT Zuzanna
ORSZAGH Natalia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2002
2002
2002
U18 KPO -- B.D. B.D.
B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
Z/3297/17
Z/0163/16
2022
2022

2

2
3 s 2 50.45 JÓŹWIACZUK Katarzyna
SUCHENEK Aleksandra
WIŚNIEWSKA Oliwia
SOBCZYK Kamila
OKS Skra Warszawa 2001
2005
2003
2002
U20 MAZ -- ŁUKASIAK Michał B.D.
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr B.D.
Z/3467/18
Z/4487/18
Z/0493/17
2022
2021
2021

3
4

4 s 2 51.04 MOSZURA Julia
GROT Weronika
NOWAK Aleksandra
OZGA Aleksandra
RKS Łódź 2002
2000
2001
2001
U20 LDZ -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D.

SZABLEWSKI Tadeusz B.D.
SZABLEWSKI Tadeusz
, Z/3541/16
Z/6309/15
Z/4810/15
, 2022
2022
2020


1
5 s 2 51.05 SZCZĘSNA Natalia
GADAJSKA Wiktoria
ADAMCZYK Julia
KUCIEWICZ Amelia
RLTL ZTE Radom 2004
2006
2005
2005
U16 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
, Z/1105/18
, Z/1548/18
, Z/1104/18
Z/4546/18
, 2022
, 2022
, 2022
2022
2
3
2

6 s 2 51.43 ARIK Natalia
ZIMOLĄG Oliwia
GAWRYŚ Wiktoria
MERZOWICZ Wiktoria
MKS-MOSM Bytom 2003
2005
2003
2003
U18 SLK -- SZCZYRK Janusz
KOTUŁA Krzysztof
JACYSZYN Lechosław
KOTUŁA Krzysztof
Z/1146/17
Z/0457/18
Z/1149/17
Z/1155/17
2021
2022
2022
2021
5
3
2
2
7 s 2 51.54 PISULIŃSKA Jagoda
PLIZGA Daria
FILAR Gabriela
TARNOWSKA Aleksandra
CWKS Resovia Rzeszów 2004
2001
2001
2003
U20 PDK -- TITTINGER Katarzyna


4
8 s 2 53.36 URBANSKA Karolina
SZULC Kalina
WIŚNIEWSKA Agata
WIELGOSZ Magdalena
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005
2005
2001
2000
U20 KPO --
WIELGOSZ Sławomir
WIELGOSZ Sławomir
WIELGOSZ Sławomir
Z/0587/18
Z/1998/15
Z/1993/15
2022
2021
2019
4
3
2
4x400 m MIX
1 3 s 1 3:43.24 WYDERKA Maciej
WÓJCIK Alicja
TYPER Michalina
KUCHMAN Mateusz
MKS-MOSM Bytom 2002
2003
2001
2001
U20 SLK -- SZCZYRK Janusz B.D.
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz B.D.
SZCZYRK Janusz
Z/1315/16
Z/1162/17
Z/1317/16
Z/4236/15
2022
2022
2022
2021

2


2 8 s 1 3:48.94 MOTYKA Aleksandra
SZKUDLAREK Jakub
KIJAŃSKI Wiktor
JAGUŚCIK Julia
RKS Łódź 2003
2001
2004
2003
U20 LDZ -- JASZCZAK Stanisław
JASZCZAK Stanisław B.D.

JASZCZAK Stanisław
Z/6308/15
Z/3730/17
2022
2022
3


3 10 s 1 3:52.12 BIELIŃSKA Weronika
JAKÓBCZYK Mateusz
SZELIGA Martyna
JĘDRUSZCZAK Mikołaj
KS Agros Zamość 2001
2000
2003
2002
U20 LBE -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
MURAT Tomasz Sławomir
LESZCZYŃSKI Damian
ZAJĄC Janusz
Z/1882/18
Z/5230/15
Z/0477/16
2022
2020
2020

3
2
3
4 11 s 1 3:56.74 CHMIELEWSKA Nina
POGORZELSKI Konrad
DZIAŁOSZEWSKA Maja
HARASIMOWICZ Konrad
ZLKL Zielona Góra 2003
2003
2001
2000
U20 LBU --
DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian
LEWANDOWSKI Michał B.D.
Z/1234/18
Z/3912/15
2022
2022


5 12 s 1 3:56.98 PAŁYGA Robert
KWIATKOWSKA Martyna
SKIERKOWSKI Paweł
STRZEŻYSZ Małgorzata
AZS-AWF Warszawa 2001
2002
2002
2004
U20 MAZ --
B.D.
WRONA Grzegorz B.D.
WRONA Grzegorz
Z/3155/16
Z/5070/18
2022
2022


4
6 13 s 1 4:01.02 GOSS Martyna
KASZCZYC Kornel
WIELEWIS Emilia
HORODECKI Arkadiusz
MKS Osa Zgorzelec 2001
2000
2003
2002
U20 DOL -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata

SZYMAŃSKI Tomasz
PIASECKI Grzegorz KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian
, Z/2468/15
Z/2325/16
, 2021
2021
2
2
4
7 14 s 1 4:04.62 HENNIG Julia
MAĆKOWSKI Karol
LATAŃSKA Zuzanna
RUMIŃSKI Michał
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003
2004
2001
2002
U20 KPO -- KENSIK Jan
KENSIK Jan
LATAŃSKI Grzegorz
Z/5138/18
Z/1980/15
2022
2022

5
2
1 1 s 2 3:39.15 JANIAK Adam
LESIEWICZ Kornelia
KOSIKOWSKA Paulina
KUBIŚ Eryk
AZS-AWF Gorzów 2003
2003
2001
2001
U20 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
B.D.
PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/0728/17
Z/0863/17
Z/0631/15
Z/2711/15
2020
2022
2022
2022
2
2
2
3
2 2 s 2 3:41.98 ŻUK Natalia
SOBÓL Damian
KUBICKA Julia
KOZACKI Jakub
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2003
2002
2002
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/2426/15
, Z/2970/17
Z/1477/16
2022
, 2022
2022
2
2
2
3
3 4 s 2 3:43.83 FORC Wiktoria
PIASECKI Ryszard
ZIÓŁKOWSKA Paulina
KSEPKA Jędrzej
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2001
2003
2001
U20 KPO -- B.D.
BYTNIEWSKI Szymon B.D.

GRENDA Jan
Z/0948/18
2022



4 5 s 2 3:44.83 DANILCZUK Michał
PERKOWSKI Jakub
BARTNOWSKA Weronika
IWANIUK Magdalena
KS Podlasie Białystok 2001
2001
2000
2002
U20 POD --

KĘDZIORA Robert B.D.
B.D.
Z/2676/16
2022


5 6 s 2 3:47.69 SAMARCZENKO Dariusz
KOCOT Katarzyna
PAŚNIK Monika
HOŁUB Krzysztof
AZS UMCS Lublin 2000
2001
2001
2000
U20 LBE -- KITLIŃSKI Piotr
B.D.
ADAMOWICZ Henryk B.D.
HOŁUB Grzegorz B.D.
Z/6046/15
Z/6102/15
Z/2537/16
2022
2021
2022
3



6 7 s 2 3:48.44 HAZIK Karolina
SOKÓŁ Karol
KUŹNIAR Monika
KOZDRAŃSKI Jakub
CWKS Resovia Rzeszów 2002
2000
2003
2002
U20 PDK -- MAZUR Janusz

KOWAL Piotr MAZUR Janusz
Z/4125/17
2022
3
3
7 9 s 2 3:50.45 KADYŁO Adam
GÓRKA Beata
KRAUZE Martyna
WIECZOREK Miłosz
MKS MOS Wrocław 2003
2000
2003
2003
U20 DOL -- ROSTEK William ROŻEJ Marek
ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek
CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł
Z/5139/18
Z/1079/15
, Z/2180/17
, Z/0854/17
2022
2022
, 2022
, 2021


3
2
Wzwyż K
1 f 1 1.78 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2022
2 f 1 1.70 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD I GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2022 1 LDK!
3 f 1 1.61 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U18 LD III KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2022 2
4 f 1 1.61 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP III WIELGOSZ Sławomir Z/1998/15 2021 3 LDK!
5 f 1 1.58 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD III GRABOLUS Marek # Z/4046/18 2021 BEZ LDK!
6 f 1 1.58 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U18 LD III JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
7 f 1 1.58 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III
8 f 1 1.58 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III RZEPKA Marek RZEPKA Marek # , Z/0311/18 , 2022 LDK!
9 f 1 1.54 MOSZURA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. # , Z/3542/16 , 2022 LDK!
10 f 1 1.50 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB IV
11 f 1 1.50 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV WIELGOSZ Sławomir # Z/0587/18 2022 4 LDK!
12 f 1 1.45 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2021 3
Tyczka K
1 f 1 3.60 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2022
2 f 1 3.60 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022
3 f 1 3.40 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2022
4 f 1 3.40 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U18 LD I LISIAK Adam B.D. # Z/3535/16 2022
5 f 1 3.30 JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U18 MZ I LDK!
5 f 1 3.30 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U16 MZ I GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2022 2 LDK!
7 f 1 3.20 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U18 LD II LISIAK Adam B.D. # Z/2708/16 2022
8 f 1 3.20 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ II MASTALERZ Janusz # Z/0336/18 2022 3
9 f 1 3.00 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP II DAKINIEWICZ Wojciech # Z/4399/18 2022 2
10 f 1 3.00 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB II
11 f 1 2.80 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III LDK!
12 f 1 2.80 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III
13 f 1 2.80 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III LDK!
14 f 1 2.60 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP IV CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022
15 f 1 2.60 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz # Z/1121/18 2022 4
W dal K
1 f 1 5.34 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +0.6 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
2 f 1 5.31 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ +0.7 III MERWA Janusz # Z/2037/16 2022 2
3 f 1 5.19 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +1.3 III ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
4 f 1 4.81 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK +0.1 IV
5 f 1 4.62 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U16 LD +0.4 V KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
6 f 1 4.61 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -0.1 -- ZALESKA-POSMYK Izabela PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2021 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.16 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU +0.5 III KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
2 f 1 10.95 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.5 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
3 f 1 10.60 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP -0.6 IV WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2019 2 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.96 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL II B.D. #
2 f 1 10.22 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/2087/16 2019 3 LDK!
3 f 1 10.19 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2022 5
Kula (4) K
1 f 1 13.66 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2022
2 f 1 10.16 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. # Z/3361/16 2022
Dysk (1) K
1 f 1 42.56 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2022
2 f 1 33.14 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!
3 f 1 30.54 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
4 f 1 29.26 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK!
Młot (3) K
1 f 1 49.65 KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/3027/17 2022 2
2 f 1 46.38 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 2002 U18 MZ III ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2022 2 LDK!
3 f 1 44.55 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ III ROSA Mikołaj Z/2267/18 2022 4
4 f 1 44.46 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2022 4 LDK!
5 f 1 42.32 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 2003 U18 LU III PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2021 3 LDK!
6 f 1 41.50 GRULA Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP III KENSIK Jan Z/1593/19 2021 LDK!
7 f 1 41.20 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III
8 f 1 41.06 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. # Z/2924/17 2022
9 f 1 28.29 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK!
  f 1 NM DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK!
Młot (4) K
1 f 1 45.45 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II B.D.
2 f 1 43.34 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II KENSIK Jan Z/1967/15 2021 2 LDK!
3 f 1 41.62 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU III B.D. 1 LDK!
4 f 1 41.40 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD III
Oszczep (500) K
1 f 1 42.27 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS III WOCHNA Robert Z/2812/17 2022 2 LDK!
2 f 1 38.77 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2022 2 LDK!
3 f 1 36.91 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
4 f 1 24.51 GÓRCZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
Oszczep (600) K
1 f 1 42.28 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II KENSIK Jan Z/1994/15 2022 1 LDK!
2 f 1 40.21 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022
3 f 1 20.66 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 29:17.09 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP III KENSIK Jan Z/2094/16 2022 3 LDK!
2 2 s 1 31:02.18 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP IV KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz , Z/0687/16 , 2021 3 LDK!
100 m M
1 s 1 10.83 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U18 LU +3.2 I GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK!
2 s 1 11.02 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +3.2 II GRANASZEWSKI Artur # Z/2667/18 2022 M
3 s 1 11.09 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +3.2 II ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
4 s 1 11.18 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK +3.2 II MAZUR Janusz 3 LDK!
5 s 1 11.56 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +3.2 III BIALIC Marek B.D. LDK!
6 s 1 11.66 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL +3.2 III
7 s 1 12.38 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL +3.2 V KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2022 4 LDK!
1 s 2 11.14 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK -0.2 II MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
2 s 2 11.61 JANIK Marcin KS Agros Zamość 2001 U20 LU -0.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2020 3
3 s 2 11.66 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD -0.2 III #
4 s 2 11.70 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U18 MZ -0.2 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
5 s 2 11.88 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -0.2 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2021 3 LDK!
6 s 2 12.08 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 2000 U20 LU -0.2 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
  s 2 DNF OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -0.2 --
1 s 3 12.19 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ +0.9 IV WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2022
2 s 3 12.20 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U16 LD +0.9 IV KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
3 s 3 12.44 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.9 -- KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2021 5 LDK!
4 s 3 12.54 BANAŚ Dawid ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +0.9 --
1 s 4 11.34 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD -0.3 III GRABOLUS Marek # Z/6326/15 2020 3
2 s 4 11.69 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU -0.3 III
3 s 4 11.70 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU -0.3 III
4 s 4 11.89 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD -0.3 IV GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
5 s 4 12.01 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.3 IV WOSIEK Jacek BEZ LDK!
1 s 5 11.68 FILIPOWICZ Marcin RLTL ZTE Radom 2000 U20 MZ +3.0 III TRZOS Leszek
2 s 5 11.75 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U18 MZ +3.0 III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
3 s 5 11.99 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ +3.0 IV BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK!
4 s 5 12.02 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U18 LD +3.0 IV JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2022 BEZ LDK!
5 s 5 12.23 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +3.0 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4543/18 2022 LDK!
6 s 5 12.27 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +3.0 -- #
7 s 5 12.43 KOSIEC Paweł RLTL ZTE Radom 2002 U18 MZ +3.0 -- LDK!
200 m M
1 15 s 1 23.85 FILIPOWICZ Marcin RLTL ZTE Radom 2000 U20 MZ +0.3 IV TRZOS Leszek
2 17 s 1 24.31 BEDNARCZYK Kacper RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ +0.3 IV BŁASIŃSKA Aneta # 4 LDK!
3 18 s 1 24.50 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U16 LD +0.3 V GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2022 LDK!
4 19 s 1 24.62 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK +0.3 -- TITTINGER Katarzyna BEZ LDK!
5 20 s 1 24.67 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 2005 U16 LU +0.3 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2021 5
6 21 s 1 25.55 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +0.3 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK!
1 7 s 2 22.91 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U18 LD +0.5 III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2022 LDK!
2 8 s 2 22.92 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U18 MZ +0.5 III BALCERZAK Piotr ADAMCZYK Dariusz Z/0470/18 2021 LDK!
3 11 s 2 23.29 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U20 MZ +0.5 III BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2022 3
4 12 s 2 23.33 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.5 III ROSTEK William ROŻEJ Marek # Z/5139/18 2022 LDK!
5 13 s 2 23.72 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U16 LD +0.5 IV KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2022 LDK!
6 14 s 2 23.84 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U20 LD +0.5 IV KOPEĆ Dominik # Z/2204/19 2022
7 16 s 2 24.26 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +0.5 IV WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
8 22 s 2 26.27 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL +0.5 --
1 1 s 3 21.78 WDOWIK Oliwer KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ +2.0 I SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2338/16 2022 LDK!
2 2 s 3 21.92 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +2.0 II ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK!
3 3 s 3 22.52 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ +2.0 II B.D. #
4 4 s 3 22.63 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +2.0 II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK!
5 5 s 3 22.67 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN +2.0 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2970/17 , 2022 2 LDK!
6 6 s 3 22.70 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U20 LU +2.0 II GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022
7 9 s 3 23.13 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP +2.0 III B.D.
8 10 s 3 23.13 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP +2.0 III GRENDA Jan
400 m M
1 s 1 49.22 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2021
2 s 1 51.53 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III TRZOS Leszek # Z/5753/18 2022 3 LDK!
3 s 1 58.31 MRÓZ Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!
4 s 1 63.29 POPIS Kamil UKS Technik Radom 2006 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5076/19 2021 LDK!
1 s 2 49.30 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1477/16 2022 3 LDK!
2 s 2 50.00 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2022
3 s 2 50.40 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK II
4 s 2 50.73 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2022 3
5 s 2 50.80 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD III
6 s 2 50.86 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2022
7 s 2 50.98 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
8 s 2 51.25 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2021 LDK!
1 s 3 51.17 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/2711/15 2022 3
2 s 3 51.57 KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK III
3 s 3 52.16 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/2123/16 2022
4 s 3 52.85 WYSZOMIRSKI Patryk AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ IV
5 s 3 53.16 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS IV # LDK!
6 s 3 53.63 ZIMIŃSKI Dobrosław KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN IV LDK!
7 s 3 55.37 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0178/19 2021 BEZ
800 m M
1 s 1 1:54.60 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U20 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2022
2 s 1 1:56.67 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK II
3 s 1 1:57.41 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP III B.D. 3 LDK!
4 s 1 1:57.59 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
5 s 1 1:58.96 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2003 U18 LB III DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
6 s 1 1:59.65 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III
7 s 1 2:04.22 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 2002 U18 LU IV ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3
8 s 1 2:06.72 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ IV
9 s 1 2:09.67 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
10 s 1 2:14.27 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
  s 1 DNF KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN -- LDK!
1500 m M
1 s 1 4:04.44 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/2174/15 2022
2 s 1 4:06.18 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
3 s 1 4:09.53 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U20 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/2213/15 2022
4 s 1 4:11.87 KOVALCHUK Oleh SRS Kondycja Piaseczno # 2001 U20 MZ III B.D. Z/0283/19 2021
5 s 1 4:12.08 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 2002 U18 LU IV ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3
6 s 1 4:15.17 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP IV LDK!
7 s 1 4:17.82 OSET Piotr RKS Łódź 2001 U20 LD IV
8 s 1 4:20.73 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2022
9 s 1 4:26.00 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.84 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.1 II WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK!
2 s 1 15.12 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB +0.1 III ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0728/17 2020 2 LDK!
3 s 1 15.15 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +0.1 III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
4 s 1 15.24 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS +0.1 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
5 s 1 15.55 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +0.1 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
6 s 1 15.94 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD +0.1 IV KOWALCZYK Paweł 4 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.70 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ -1.6 II TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 s 1 15.47 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB -1.6 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2022 2
3 s 1 15.80 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 2000 U20 LU -1.6 III MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2020 2
4 s 1 16.76 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -1.6 IV #
5 s 1 17.83 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD -1.6 -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/2032/15 2022
400 m pł J MŁ M
1 s 1 58.83 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK!
400 m pł M
1 s 1 54.25 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU I HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/2537/16 2022
2 s 1 55.52 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II B.D.
3 s 1 57.83 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 2000 U20 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2020 3
4 s 1 58.30 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB III
2000 m prz M
1 1 s 1 6:27.61 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester # Z/1180/17 2021 2 LDK!
2 2 s 1 6:31.40 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U20 MZ IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2022 3
3 3 s 1 6:53.13 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!
4x100 m M
1 3 s 1 43.58 MIŁKOWSKI Gabriel
KALISZEWSKI Jakub
OSTAPOWICZ Daniel
ŁUPIŃSKI Rafał
KS Podlasie Białystok 2002
2000
2000
2001
U20 POD -- KOWALCZYK Paweł
NABIAŁEK Łukasz B.D.

GRANASZEWSKI Artur
Z/2032/15
Z/2667/18
2022
2022
4

M
2 4 s 1 44.28 MOLSKI Paweł
MORZEWSKI Marceli
JAWORSKI Mateusz
FARAJ Wiktor
OKS Skra Warszawa 2002
2000
2002
2002
U20 MAZ -- BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr ADAMCZYK Dariusz
BALCERZAK Piotr B.D.
Z/5099/19
Z/4261/15
Z/0470/18
Z/0150/19
2022
2022
2021
2022

3


3 7 s 1 46.75 SOPORSKI Tomasz
ROMBERG Adrian
NOWAK Szymon
KORUS Kacper
MKS-MOSM Bytom 2002
2003
2004
2001
U20 SLK -- JACYSZYN Lechosław
SZCZYRK Janusz
KOTUŁA Krzysztof
Z/0786/19
Z/1159/17
Z/0451/18
2021
2022
2022
BEZ
2
4
4 9 s 1 47.74 PĘKAŁA Patryk
OSTROWSKI Norbert
STRZESZEWSKI Tomasz
DEJNEKO Kamil
AZS-AWF Gorzów 2001
2001
2001
2001
U20 LBU --
ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian B.D.
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/5776/15
Z/5644/15
Z/5584/15
2022
2022
2022
3

2
5 10 s 1 48.28 PUCZKO Krzysztof
HARASIMOWICZ Konrad
BANAŚ Dawid
BRUDŁO Wiktor
ZLKL Zielona Góra 2001
2000
2002
2003
U20 LBU --


  s 1 DNF CHWAŁA Bartosz
GŁĘBOCKI Jan
ZAWADZKI Tomasz
WYSZOMIRSKI Patryk
AZS UMCS Lublin 2001
2001
2002
2001
U20 LBE --
B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/0433/19
2022


  s 1 DNF MICHNIEWSKI Olgierd
KISTER Jakub
JANCZARA Miłosz
ZIAREK Emil
AZS-AWF Warszawa 2000
2000
2003
2002
U20 MAZ -- TRZOS Leszek B.D.
TUSTANOWSKI Roman

Z/5567/15
2022

2
1 1 s 2 42.74 SITEK Jakub
KOMAŃSKI Albert
ŻYCZYŃSKI Tomasz
WDOWIK Oliwer
CWKS Resovia Rzeszów 2002
2000
2002
2002
U20 PDK -- TITTINGER Katarzyna
MAZUR Janusz B.D.
MAZUR Janusz
SKRZYSZOWSKI Jarosław
Z/5152/15
Z/2338/16
2022
2022
BEZ

3

2 2 s 2 43.24 RADOMYSKI Mateusz
WISZNIOWSKI Mateusz
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 2002
2002
2001
2001
U20 DOL -- WOSIEK Jacek
BIALIC Marek B.D.
ROSTEK William
ROSTEK William
Z/1867/17
Z/4584/15
2022
2022
BEZ



3 5 s 2 44.77 WĘGRZYN Jakub
UZAREK Aleksander
KORDASIEWICZ Filip
ROJSZCZYK Szymon
MKS Osa Zgorzelec 2002
2003
2002
2002
U18 DOL -- WOCHNA Robert
KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur
Z/1036/16
, Z/2749/17
Z/3471/16
2022
, 2022
2021
2
4
4
2
4 6 s 2 44.81 KOWALSKI Jędrzej
CZOŁNOWSKI Beniamin
MALEWSKI Bartłomiej
PĘCZEK Piotr
RKS Łódź 2002
2004
2001
2002
U20 LDZ -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz
KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik
B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D.
, Z/3553/16
Z/0230/19
Z/2204/19
, Z/3531/16
, 2022
2022
2022
, 2022
BEZ



5 8 s 2 47.27 MICHALAK Sebastian
KOZŁOWSKI Piotr
TUSZYŃSKI Krystian
ZIMIŃSKI Dobrosław
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2001
2002
2002
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława

LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/3726/17
Z/0178/19
2022
2021
4
BEZ
  s 2 DQ PYDA Jakub
KRUPA Patryk
JANIK Marcin
WÓJCICKI Kamil
KS Agros Zamość 2001
2002
2001
2000
U20 LBE -- GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/3083/18
Z/0324/16
Z/1507/18
Z/4572/18
2022
2022
2020
2019

1
3
3
  s 2 DQ SZAJNER Wojciech
SUMIŃSKI Michał
BANACH Piotr
KOLASIŃSKI Hubert
RLTL ZTE Radom 2003
2001
2005
2003
U20 MAZ -- TRZOS Leszek
ŁUKASIAK Michał B.D.
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur
Z/5753/18
Z/5571/15
Z/4543/18
, Z/0379/17
2022
2022
2022
, 2022
3


3
Wzwyż M
1 f 1 2.04 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2022 2 LDK!
2 f 1 1.98 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK II TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2022
3 f 1 1.98 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # Z/0798/15 2022 LDK!
4 f 1 1.90 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2022 LDK!
5 f 1 1.85 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2022 3
5 f 1 1.85 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP III MICHALSKI Włodzimierz B.D. ŁUKASIAK Michał # Z/0257/19 2022
7 f 1 1.85 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III PIASECKI Grzegorz KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2325/16 2021 4 LDK!
8 f 1 1.70 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
  f 1 NM RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
  f 1 NM NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.70 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS I LDK!
2 f 1 4.40 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022
3 f 1 4.20 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ II GAWENDA Andrzej GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 LDK!
4 f 1 4.10 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB II
5 f 1 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2022 2 LDK!
6 f 1 3.90 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
7 f 1 3.80 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB III
8 f 1 3.60 WIĘCKOWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III #
9 f 1 3.20 MOROZ Robert OKS Skra Warszawa 2002 U18 MZ IV
W dal M
1 f 1 6.79 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ +0.4 III BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
2 f 1 6.55 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -0.6 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/5571/15 2022
3 f 1 6.51 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU +0.3 III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/5232/15 2022
4 f 1 6.37 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD -0.8 III NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2022 2 LDK!
5 f 1 5.87 BRUDŁO Wiktor ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB 0.0 --
6 f 1 5.37 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -0.2 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.22 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU +0.2 III MAKARUK Tadeusz # Z/6090/15 2021
2 f 1 14.12 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU +0.6 III
3 f 1 13.66 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.1 III #
4 f 1 12.09 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.4 -- #
5 f 1 12.06 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL -0.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/0786/19 2021 BEZ
6 f 1 11.30 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -0.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.65 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD II ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK!
2 f 1 15.12 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2022
3 f 1 13.10 STĘŻYCKI Nikodem ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB IV
4 f 1 12.29 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz # Z/3656/17 2022 3 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.40 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1
2 f 1 15.85 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB II WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2022 1
3 f 1 15.81 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U20 KP II GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2022 2
4 f 1 14.75 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2020 2
5 f 1 13.70 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ III B.D.
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.92 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK I SAMAGALSKI Tomasz # Z/3140/17 2022 2
2 f 1 52.01 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ II CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK!
3 f 1 51.20 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
4 f 1 43.29 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
5 f 1 39.94 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta # , Z/2144/19 , 2022 LDK!
6 f 1 38.48 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno # 2002 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
7 f 1 37.11 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK!
8 f 1 36.68 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL IV LDK!
9 f 1 36.44 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
10 f 1 33.39 KSIĄŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.99 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U20 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. # Z/5235/15 2022
2 f 1 50.93 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
3 f 1 43.08 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD III BERNATOWICZ Jolanta # Z/2724/15 2021 2
Młot (5) M
1 f 1 60.46 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!
2 f 1 52.21 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU III KOPRON Witold B.D. Z/3906/16 2022
3 f 1 51.24 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2022
4 f 1 47.56 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP IV KENSIK Jan Z/4965/18 2022 5
5 f 1 44.52 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0680/18 2022 4 LDK!
  f 1 NM MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 f 1 59.47 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2022 2
2 f 1 58.83 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2022 1
3 f 1 50.33 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/3492/15 2020 3
4 f 1 48.95 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU III ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2020 2
5 f 1 45.21 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III
Oszczep (700) M
1 f 1 57.39 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U18 PD II ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2022
2 f 1 56.26 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP III KENSIK Jan Z/2940/16 2021 1 LDK!
3 f 1 56.14 LATOCHA Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III
4 f 1 54.78 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1037/16 2022 3 LDK!
5 f 1 40.91 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2022 LDK!
  f 1 NM GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 2002 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin 4 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 62.14 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD I WOJNA Cezary B.D. Z/2049/16 2022
Chód 5 km M
1 1 s 1 24:32.39 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2022 2 LDK!
2 2 s 1 24:39.03 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/5644/15 2022
3 3 s 1 25:09.54 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP -- KENSIK Jan Z/1988/15 2022 3 LDK!
4 4 s 1 25:23.92 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0682/16 2022 4 LDK!
5 5 s 1 26:00.87 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK -- DUDA Bogusław # Z/4116/17 2022 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.904855966568 sekund