Tarnów 21 - 22.09.2019
PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał Janusza Kusocińskiego
100 m K
1 1 e 1 12.27 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM -0.6 II RATAJCZAK Maciej Z/4615/17 2024 LDK!
2 5 e 1 12.54 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK -0.6 II KŁOSOWSKA Monika # 2 LDK!  ROSU  
3 9 e 1 12.70 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB -0.6 II LDK!  ROSU  
4 12 e 1 12.83 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U16 MZ -0.6 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2024
5 13 e 1 12.83 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP -0.6 III # LDK!  ROSU  
6 19 e 1 13.02 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U16 SK -0.6 III JANUCHTA Krzysztof # 3 LDK!
7 21 e 1 13.12 KOZAR Roksana KS Parkiet Hajnówka 2004 U16 PD -0.6 III GRYGORUK Andrzej LDK!
8 30 e 1 13.56 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U16 LU -0.6 IV B.D. # Z/3169/19 2024
1 2 e 2 12.32 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U16 LU +0.1 II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # , Z/0513/19 , 2024 LDK!
2 11 e 2 12.82 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP +0.1 III MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU  
3 15 e 2 12.91 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN +0.1 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2024 3 LDK!  ROSU  
4 18 e 2 13.01 ŚLIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL +0.1 III MORKA Piotr # Z/0210/19 2024 LDK!  ROSU  
5 25 e 2 13.21 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL +0.1 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2024 LDK!
6 27 e 2 13.25 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL +0.1 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  ROSU  
1 3 e 3 12.41 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -2.1 II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU  
2 7 e 3 12.66 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -2.1 II KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!  ROSU  
3 14 e 3 12.86 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -2.1 III PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2024 LDK!  ROSU  
4 17 e 3 13.00 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU -2.1 III MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2023 LDK!  ROSU  
5 20 e 3 13.06 CZAJKA Olga MKL Jarocin # 2004 U16 WP -2.1 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/4198/18 2022 LDK!
6 22 e 3 13.13 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U16 KP -2.1 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!  ROSU  
7 26 e 3 13.23 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -2.1 IV
8 29 e 3 13.47 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -2.1 IV MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0840/18 2024 LDK!
1 4 e 4 12.49 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP -0.2 II RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2024 LDK!  ROSU  
2 6 e 4 12.63 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -0.2 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  ROSU  
3 8 e 4 12.68 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM -0.2 II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2024 2
4 10 e 4 12.81 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -0.2 III BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2024 3 LDK!  ROSU  
5 16 e 4 12.95 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -0.2 III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  ROSU  
6 23 e 4 13.16 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -0.2 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2023 3 LDK!  ROSU  
7 24 e 4 13.20 HUK Oliwia AML Słupsk 2004 U16 PM -0.2 III B.D. B.D. 3 LDK!  ROSU  
8 28 e 4 13.31 BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.2 IV GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0272/18 , 2020 LDK!  ROSU  
1 f 1 12.03 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM +0.5 I RATAJCZAK Maciej Z/4615/17 2024 LDK!
2 f 1 12.22 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +0.5 II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU  
3 f 1 12.31 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U16 LU +0.5 II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # , Z/0513/19 , 2024 LDK!
4 f 1 12.39 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP +0.5 II RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2024 LDK!  ROSU  
5 f 1 12.52 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK +0.5 II KŁOSOWSKA Monika # 2 LDK!  ROSU  
6 f 1 12.55 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.5 II KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!  ROSU  
7 f 1 12.58 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP +0.5 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  ROSU  
8 f 1 12.70 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM +0.5 II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2024 2
300 m K
1 22 s 1 42.63 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U16 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
2 28 s 1 43.11 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U16 MA III # LDK!  ROSU  
3 30 s 1 43.66 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U16 PM III B.D. B.D. # 2 LDK!  ROSU  
4 32 s 1 44.20 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ III LDK!
5 33 s 1 44.37 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!  ROSU  
6 34 s 1 44.69 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 2004 U16 PK III ŻAK Dariusz Z/0602/18 2023 4 LDK!
1 18 s 2 42.37 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U16 MZ II KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
2 19 s 2 42.58 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM II WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!  ROSU  
3 24 s 2 42.72 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM II # LDK!  ROSU  
4 26 s 2 42.75 REJCHERT Anna MKL Toruń # 2004 U16 KP II BUTKIEWICZ Jacek # Z/4956/19 2024 LDK!  ROSU  
5 27 s 2 43.06 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM III LDK!
6 29 s 2 43.22 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP III WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  ROSU  
1 13 s 3 41.81 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP II MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU  
2 16 s 3 42.15 CZESZEWSKA Weronika OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP II REJEWSKI Robert # Z/4946/18 2024
3 20 s 3 42.59 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN II PODOLAK Michał PODOLAK Michał # , Z/3068/18 , 2024 3 LDK!  ROSU  
4 21 s 3 42.61 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2024 LDK!  ROSU  
5 25 s 3 42.74 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2023 3 LDK!  ROSU  
6 31 s 3 44.01 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL III CHRIST Marek # Z/0820/18 2024 3 LDK!  ROSU  
1 9 s 4 41.51 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2024 3 LDK!  ROSU  
2 10 s 4 41.53 STROIKE Maria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U16 PM II LDK!  ROSU  
3 11 s 4 41.55 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP II LDK!  ROSU  
4 23 s 4 42.67 BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0272/18 , 2020 LDK!  ROSU  
1 6 s 5 41.24 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U16 PK II ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2023 2 LDK!
2 8 s 5 41.46 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP II WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  ROSU  
3 12 s 5 41.60 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD II B.D. 2
4 14 s 5 41.94 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2024 3 LDK!
5 15 s 5 42.11 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS II KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!  ROSU  
6 17 s 5 42.20 CZAJKA Olga MKL Jarocin # 2004 U16 WP II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/4198/18 2022 LDK!
1 1 s 6 39.49 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U16 LU II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # , Z/0513/19 , 2024 LDK!
2 2 s 6 39.60 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM II RATAJCZAK Maciej Z/4615/17 2024 LDK!
3 3 s 6 39.68 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U16 PK II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU  
4 4 s 6 39.77 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP II RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2024 LDK!  ROSU  
5 5 s 6 39.93 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2024 2
6 7 s 6 41.45 MISIAK Michalina OKS Start Otwock # 2004 U16 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:35.43 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2024 3 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 1:35.86 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol # 2004 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 1:36.15 THAMM Milena KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2024 LDK!
4 4 s 1 1:36.98 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK II ŁACHETA Grażyna 3 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 1:37.23 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
6 6 s 1 1:38.11 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U16 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/0772/18 2023 LDK!
7 7 s 1 1:38.25 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U16 LD II NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3
8 10 s 1 1:39.27 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL III LDK!
9 26 s 1 1:42.05 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów # 2004 U16 LB III GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  ROSU  
1 8 s 2 1:38.83 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN II PODOLAK Michał PODOLAK Michał # Z/3463/17 2023 3 LDK!  ROSU  
2 9 s 2 1:39.04 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!  ROSU  
3 13 s 2 1:40.23 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2024 3 LDK!  ROSU  
4 16 s 2 1:40.44 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
5 18 s 2 1:40.76 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław # 2005 U16 DS III B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2024 LDK!
6 19 s 2 1:40.87 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP III # LDK!  ROSU  
7 21 s 2 1:41.37 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2004 U16 SL III
  s 2 DQ URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U16 WP -- B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2024 LDK!
1 11 s 3 1:39.31 LOCKER Demi MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL III PASZTA Wiesław # Z/3697/19 2023 LDK!
2 12 s 3 1:39.50 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2023 LDK!  ROSU  
3 14 s 3 1:40.27 KOPEĆ Sylwia WLKS Wrocław # 2005 U16 DS III LDK!
4 15 s 3 1:40.35 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U16 SL III SIEMIEŃSKA Barbara # 3 LDK!  ROSU  
5 17 s 3 1:40.66 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!  ROSU  
6 20 s 3 1:40.93 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 2004 U16 PK III TORBA Agnieszka # 4 LDK!  ROSU  
7 22 s 3 1:41.56 JANICKA Dominika Akademia Biegowa Kartuzy # 2005 U16 PM III NOWAKOWSKI Karol # Z/0054/18 2023 LDK!  ROSU  
8 27 s 3 1:42.77 CIEŚLIŃSKA Hanna SKLA Sopot 2004 U16 PM III B.D. 3 LDK!  ROSU  
1 23 s 4 1:41.57 MARKIEWICZ Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U16 PM III LDK!  ROSU  
2 24 s 4 1:41.66 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka # LDK!  ROSU  
3 25 s 4 1:41.87 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław # , Z/3651/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
4 28 s 4 1:42.92 OLESIEJUK Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM III WILCZEK Janusz SZAŁACH Krzysztof # , Z/4413/17 , 2024 LDK!
5 29 s 4 1:43.05 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2024 4 LDK!
6 30 s 4 1:47.07 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U16 MA V LDK!
7 31 s 4 1:50.50 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
8 32 s 4 1:51.75 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 2005 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2024 LDK!  ROSU  
1000 m K
1 1 s 1 2:56.80 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U16 PM II NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2024 3
2 2 s 1 2:57.64 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ II WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024
3 3 s 1 2:59.07 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U16 LD II NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2024 3
4 4 s 1 2:59.52 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U16 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz # Z/0690/18 2024 4 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 2:59.55 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2024 LDK!  ROSU  
6 6 s 1 3:01.55 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U16 PK II DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
7 7 s 1 3:01.89 URBAN Monika AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM II SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2024 LDK!  ROSU  
8 9 s 1 3:02.57 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2024 LDK!  ROSU  
9 12 s 1 3:04.17 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U16 PK III ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian B.D. , Z/4635/18 , 2024 LDK!
10 17 s 1 3:07.16 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB III LDK!
11 23 s 1 3:15.57 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL IV PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2024 LDK!  ROSU  
1 8 s 2 3:02.38 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U16 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!  ROSU  
2 10 s 2 3:03.49 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U16 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir B.D. , Z/3619/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 11 s 2 3:04.05 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP III ZDONEK Filip # Z/0987/19 2024 LDK!
4 13 s 2 3:06.03 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2024 4 LDK!  ROSU  
5 16 s 2 3:06.88 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. Z/0212/18 2023 LDK!  ROSU  
6 18 s 2 3:08.12 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 2005 U16 PM III LDK!  ROSU  
7 20 s 2 3:11.62 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III MIREK Wacław # Z/0277/18 2023 LDK!  ROSU  
8 21 s 2 3:12.93 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM IV ZBLEWSKI Leszek Z/1814/18 2022 4 LDK!
9 26 s 2 3:16.97 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM IV RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
10 27 s 2 3:20.67 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL IV SZYJKA Beata # 4 LDK!
  s 2 DNF SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -- MIREK Wacław # Z/5229/18 2022 LDK!  ROSU  
1 14 s 3 3:06.45 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2024 5 LDK!  ROSU  
2 15 s 3 3:06.78 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań # 2004 U16 WP III GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!
3 19 s 3 3:08.46 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U16 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!
4 22 s 3 3:13.68 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2024 3 LDK!  ROSU  
5 24 s 3 3:16.64 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław Z/3882/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
6 25 s 3 3:16.96 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U16 MA IV B.D. 5 LDK!
7 28 s 3 3:22.01 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U16 SL IV
8 29 s 3 3:25.44 PRZYBYLAK Oliwia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1088/19 2022 LDK!  ROSU  
9 30 s 3 3:34.54 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!  ROSU  
10 31 s 3 3:38.17 ZIELONKO Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0653/19 2021 LDK!  ROSU  
2000 m K
1 1 s 1 6:33.51 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL II SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/1013/18 , 2023 2 LDK!
2 2 s 1 6:34.75 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 6:38.33 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U16 MZ II MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 6:43.90 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice # 2004 U16 SL II ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK!
5 5 s 1 6:46.99 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek # 2004 U16 KP II B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/2671/15 , 2023 LDK!  ROSU  
6 6 s 1 6:47.05 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U16 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2024 3
7 7 s 1 6:47.45 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz # 2004 U16 MA II # LDK!
8 8 s 1 6:48.52 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 2004 U16 PK II ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2021 3 LDK!
9 9 s 1 6:50.00 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U16 SL II BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
10 10 s 1 6:57.54 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP II RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1853/18 , 2023 4 LDK!  ROSU  
11 11 s 1 7:01.76 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2022 3
12 13 s 1 7:03.01 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP III MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian , Z/1433/18 , 2024 LDK!
13 15 s 1 7:04.09 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U16 LB III MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!  ROSU  
14 24 s 1 7:12.17 SKROBANEK Hanna MKP Szczecinek 2005 U16 ZP III B.D. Z/1560/19 2022
  s 1 DNF SZONDELMAJER Zuzanna MKP Myślibórz 2005 U16 ZP -- LDK!
1 12 s 2 7:02.43 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U16 WP III B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
2 14 s 2 7:03.96 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM III B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!  ROSU  
3 16 s 2 7:04.09 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
4 17 s 2 7:04.18 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III MIREK Wacław # Z/3284/19 2024 LDK!
5 18 s 2 7:04.42 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
6 19 s 2 7:07.35 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U16 MA III LDK!
7 20 s 2 7:07.41 KRUPA Urszula SMKS Parasol Wrocław # 2004 U16 DS III WOSIEK Jacek # Z/1302/19 2023 2
8 21 s 2 7:09.29 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U16 MZ III MIŁKOWSKI Karol B.D. # Z/2180/19 2024
9 22 s 2 7:09.52 LESKA Antonina UKS Czempion Bełchatów 2004 U16 LD III SKARBA Andrzej 5 LDK!
10 23 s 2 7:10.50 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga # Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
11 25 s 2 7:14.41 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP III SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2023 5 LDK!  ROSU  
12 26 s 2 7:16.70 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK IV B.D. LDK!  ROSU  
13 27 s 2 7:16.89 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U16 PM IV LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2023 5 LDK!  ROSU  
14 28 s 2 7:27.71 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ IV LDK!
15 29 s 2 7:39.50 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2024 LDK!  ROSU  
16 30 s 2 7:43.28 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
  s 2 DNF KOWALEWSKA Amelia LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka 5 LDK!  ROSU  
80 pł K
1 1 e 1 11.98 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -0.3 II B.D. # Z/2279/16 2024 LDK!
2 7 e 1 12.33 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U16 LD -0.3 II PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!
3 15 e 1 12.58 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -0.3 III BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2024 4 LDK!  ROSU  
4 17 e 1 12.64 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP -0.3 III WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!  ROSU  
5 19 e 1 12.81 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U16 WN -0.3 III PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!
6 22 e 1 12.98 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -0.3 III KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK!  ROSU  
7 25 e 1 13.05 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -0.3 IV ŁABUL Wioletta 4 LDK!  ROSU  
8 32 e 1 14.34 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U16 SK -0.3 V OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz # , Z/3936/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
1 3 e 2 12.02 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +1.2 II GIZA Maciej Z/1799/17 2024 LDK!  ROSU  
2 5 e 2 12.20 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.2 II LDK!  ROSU  
3 12 e 2 12.47 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +1.2 III MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2024 LDK!  ROSU  
4 13 e 2 12.48 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL +1.2 III LDK!
5 14 e 2 12.52 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK +1.2 III SUGIER Maria Z/0324/18 2024 LDK!  ROSU  
6 20 e 2 12.91 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK +1.2 III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2024 5 LDK!
7 26 e 2 13.30 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +1.2 IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
8 27 e 2 13.36 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA +1.2 IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!
1 4 e 3 12.08 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA -0.7 II ŚLUSARCZYK Ewa 3 LDK!
2 9 e 3 12.38 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U16 LU -0.7 II MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr Z/0892/18, Z/0892/18 2023, LDK!
3 10 e 3 12.39 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -0.7 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  ROSU  
4 18 e 3 12.75 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -0.7 III DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2024 LDK!  ROSU  
5 28 e 3 13.41 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -0.7 IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2024 LDK!  ROSU  
6 29 e 3 13.59 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA -0.7 IV SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!  ROSU  
7 30 e 3 13.59 MAJOWICZ Mariola CWKS Resovia Rzeszów # 2005 U16 PK -0.7 IV # LDK!
8 31 e 3 13.60 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL -0.7 IV
1 2 e 4 11.99 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU -1.5 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!  ROSU  
2 6 e 4 12.22 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U16 SK -1.5 II JANUCHTA Krzysztof # 2 LDK!
3 8 e 4 12.36 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -1.5 II #
4 11 e 4 12.46 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA -1.5 III
5 16 e 4 12.63 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP -1.5 III KASPRZYK Marek # 4 LDK!
6 21 e 4 12.91 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U16 LU -1.5 III GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!  ROSU  
7 23 e 4 13.01 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U16 SK -1.5 IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2021 3
8 24 e 4 13.04 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -1.5 IV LDK!  ROSU  
1 f 1 11.83 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -0.5 II B.D. # Z/2279/16 2024 LDK!
2 f 1 11.86 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U16 SK -0.5 II JANUCHTA Krzysztof # 2 LDK!
3 f 1 11.92 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.5 II GIZA Maciej Z/1799/17 2024 LDK!  ROSU  
4 f 1 11.96 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU -0.5 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!  ROSU  
5 f 1 12.02 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA -0.5 II ŚLUSARCZYK Ewa 3 LDK!
6 f 1 12.16 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -0.5 II LDK!  ROSU  
7 f 1 12.31 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U16 LD -0.5 II PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!
  f 1 DNF KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -0.5 -- #
200 m pł K
1 10 s 1 30.63 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ 0.0 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  ROSU  
2 16 s 1 31.11 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U16 WN 0.0 II PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!
3 17 s 1 31.21 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U16 WP 0.0 II GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2024 3 LDK!
4 19 s 1 31.31 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2005 U16 MZ 0.0 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024
5 27 s 1 31.97 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U16 KP 0.0 III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!  ROSU  
6 28 s 1 32.05 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL 0.0 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!  ROSU  
1 5 s 2 30.13 MISIAK Michalina OKS Start Otwock # 2004 U16 MZ +1.0 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!
2 13 s 2 30.97 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +1.0 II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!  ROSU  
2 13 s 2 30.97 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL +1.0 II LDK!
4 22 s 2 31.35 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok # 2004 U16 PD +1.0 II STACHURSKA Agnieszka # 3 LDK!  ROSU  
5 26 s 2 31.79 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U16 MA +1.0 III LDK!
6 29 s 2 32.56 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.0 IV ŁABUL Wioletta 4 LDK!  ROSU  
1 11 s 3 30.68 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP -1.7 II ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
2 12 s 3 30.93 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -1.7 II #
3 20 s 3 31.32 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM -1.7 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2024 BEZ LDK!
4 21 s 3 31.35 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP -1.7 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  ROSU  
5 24 s 3 31.61 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA -1.7 III SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!  ROSU  
6 25 s 3 31.74 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -1.7 III RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
1 7 s 4 30.26 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U16 LU -0.6 II GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!  ROSU  
2 8 s 4 30.29 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP -0.6 II ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/0840/16 , 2023 LDK!  ROSU  
3 15 s 4 31.01 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK -0.6 II SUGIER Maria Z/0324/18 2024 LDK!  ROSU  
4 18 s 4 31.29 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -0.6 II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!  ROSU  
5 23 s 4 31.57 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -0.6 III KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2024 LDK!
1 1 s 5 29.08 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U16 SK +0.6 II JANUCHTA Krzysztof # 2 LDK!
2 2 s 5 29.12 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!
3 3 s 5 29.95 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ +0.6 II BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2024 3 LDK!  ROSU  
4 4 s 5 30.12 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU +0.6 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # LDK!  ROSU  
5 6 s 5 30.23 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP +0.6 II DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2024 LDK!  ROSU  
6 9 s 5 30.62 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA +0.6 II ŚLUSARCZYK Ewa 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.71 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM I KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
2 f 1 1.69 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP II DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 f 1 1.67 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U16 PM II KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  ROSU  
4 f 1 1.59 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U16 WN III GIERYSZEWSKI Andrzej # Z/0917/19 2023 LDK!
5 f 1 1.55 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP III # LDK!  ROSU  
6 f 1 1.55 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
6 f 1 1.55 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa # 2005 U16 MZ III B.D. 4 LDK!
6 f 1 1.55 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U16 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
9 f 1 1.55 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA III ZAPART Stanisław Z/3049/18 2023 4
10 f 1 1.50 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV # LDK!
10 f 1 1.50 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U16 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2024 3
10 f 1 1.50 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U16 PK IV TORBA Agnieszka 4 LDK!  ROSU  
10 f 1 1.50 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP IV # LDK!  ROSU  
10 f 1 1.50 WIĘCKOWSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL IV LDK!  ROSU  
15 f 1 1.50 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM IV
16 f 1 1.50 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!  ROSU  
17 f 1 1.45 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2005 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2021 4 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2024 2 LDK!  ROSU  
2 f 1 3.35 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U16 MZ I GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!  ROSU  
3 f 1 3.25 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ II #
4 f 1 3.20 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U16 MZ II REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej # , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!  ROSU  
5 f 1 3.00 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM II LDK!  ROSU  
6 f 1 3.00 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/0374/18 2024 4 LDK!  ROSU  
7 f 1 2.90 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U16 SL III #
7 f 1 2.90 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U16 SL III
9 f 1 2.80 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD III OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!  ROSU  
9 f 1 2.80 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ III MASTALERZ Janusz # Z/1121/18 2024 4
11 f 1 2.80 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U16 SK III JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2024 BEZ LDK!
12 f 1 2.60 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0840/18 2024 LDK!
12 f 1 2.60 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U16 PM IV JURGA Łukasz # Z/3898/19 2024 LDK!  ROSU  
14 f 1 2.60 BRIAŃSKA Nina SL Olimpia Poznań 2005 U16 WP IV #
15 f 1 2.60 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 2004 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2021 4 LDK!  ROSU  
  f 1 NM KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD -- B.D. #  ROSU  
W dal K
1 f 1 5.57 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +1.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!
2 f 1 5.48 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -0.2 II B.D. # Z/2279/16 2024 LDK!
3 f 1 5.45 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.9 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  ROSU  
4 f 1 5.36 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U16 WP -0.7 III JAGACIAK Jarosław # Z/0286/20 2024 LDK!  ROSU  
5 f 1 5.30 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok # 2004 U16 PD +1.6 III STACHURSKA Agnieszka # 3 LDK!  ROSU  
6 f 1 5.27 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS -0.9 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!  ROSU  
7 f 1 5.09 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U16 LD -2.1 IV PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!
8 f 1 5.07 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 2004 U16 SK -0.5 IV PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2022 4 LDK!
9 f 1 5.04 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK +0.7 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2024 5 LDK!
10 f 1 5.01 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP +0.9 IV WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!  ROSU  
11 f 1 4.96 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U16 WP -1.1 IV LDK!
12 f 1 4.94 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.5 IV GIZA Maciej Z/1799/17 2024 LDK!  ROSU  
13 f 1 4.92 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -0.1 IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!
14 f 1 4.91 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U16 LU -1.8 IV B.D. # Z/3169/19 2024
15 f 1 4.82 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów # 2004 U16 MZ -0.7 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2024
16 f 1 4.81 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA +0.2 IV SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
17 f 1 4.81 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -3.0 IV WALCZAK Michał Z/4988/18 2024 5 LDK!  ROSU  
18 f 1 4.76 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U16 MZ -2.2 V SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # 4 LDK!  ROSU  
19 f 1 4.66 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM +2.2 V
Kula (3) K
1 f 1 14.08 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U16 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław # Z/2308/17 2024 3 LDK!
2 f 1 12.71 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  ROSU  
3 f 1 12.13 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA III #
4 f 1 11.91 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej # Z/0131/19 2024 LDK!
5 f 1 11.73 MALISZEWSKA Marika MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM III
6 f 1 11.69 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U16 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2024 3 LDK!
7 f 1 11.36 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!  ROSU  
8 f 1 10.72 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław # Z/3286/19 2024
9 f 1 10.53 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA IV LDK!
10 f 1 10.42 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek # 5 LDK!  ROSU  
11 f 1 10.27 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U16 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4
12 f 1 10.14 CZUBIK Bogumiła AZS-AWF Warszawa # 2004 U16 MZ IV KRET Waldemar LDK!
13 f 1 10.09 RÓŻAŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 2004 U16 LD IV
14 f 1 9.99 KRZEMIENIEWSKA Agata SKLA Sopot # 2005 U16 PM IV #  ROSU  
15 f 1 9.97 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD IV LDK!
16 f 1 9.48 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP V SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz 5 LDK!  ROSU  
17 f 1 9.33 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!  ROSU  
18 f 1 9.10 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB V KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 45.94 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA II #
2 f 1 41.39 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM II
3 f 1 39.65 GRZESZCZYK Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U16 MZ II # LDK!
4 f 1 37.28 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  ROSU  
5 f 1 37.21 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2004 U16 MA III MICHNIAK Jan # Z/2410/17 2024 LDK!  ROSU  
6 f 1 36.82 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2024 3 LDK!  ROSU  
7 f 1 36.62 GNIDA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS III KOTWICA Czesław Z/3736/18 2024 LDK!
8 f 1 34.49 LEWANDOWSKA Oliwia KKL Rodło Kwidzyn 2005 U16 PM III LDK!
9 f 1 34.14 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA III LDK!
10 f 1 34.01 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0641/19 , 2024 LDK!  ROSU  
11 f 1 33.94 MALISZEWSKA Marika MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM III
12 f 1 33.91 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek # 2004 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!
13 f 1 32.95 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/2636/17 2021 3
14 f 1 31.11 WRZESIŃSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec # 2004 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2022
15 f 1 30.54 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!
16 f 1 27.07 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2024 LDK!  ROSU  
17 f 1 24.04 DUDZIŃSKA Klaudia MKL Toruń # 2005 U16 KP V HULISZ Robert Z/4635/19 2024
Młot (3) K
1 f 1 54.67 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2024 3 LDK!  ROSU  
2 f 1 52.87 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U16 PK II JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  ROSU  
3 f 1 51.53 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U16 PK II  ROSU  
4 f 1 45.46 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U16 PM III RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4
5 f 1 44.85 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2024 4
6 f 1 43.31 GRULA Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP III LDK!
7 f 1 43.04 KORZENECKA Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP III B.D. 5 LDK!
8 f 1 41.89 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2024 4
9 f 1 41.35 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta 4 LDK!
10 f 1 40.57 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U16 SL IV WYPIÓR Aleksander # Z/5482/18 2024 5 LDK!  ROSU  
11 f 1 40.09 WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/4711/17 2022 BEZ LDK!  ROSU  
12 f 1 40.06 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2020 4
13 f 1 39.01 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta 5 LDK!
14 f 1 38.99 MARCZEWSKA Wiktoria LLKS Pomorze Stargard 2005 U16 ZP IV GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek # , Z/4534/19 , 2024 LDK!
15 f 1 38.79 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/2636/17 2021 3
16 f 1 38.03 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP IV BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2024
17 f 1 36.97 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK IV LDK!  ROSU  
18 f 1 35.87 DYL Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2004 U16 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ROSIŃSKI Stanisław # , Z/5458/18 , 2022 BEZ LDK!  ROSU  
19 f 1 34.15 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
20 f 1 34.04 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2024 2 LDK!  ROSU  
Oszczep (500) K
1 f 1 38.43 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2004 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław # Z/2885/16 2023
2 f 1 37.45 MARKIEWICZ Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP III B.D. 4 LDK!
3 f 1 35.92 ADAMCZYK Małgorzata RMKS Rybnik 2004 U16 SL IV # LDK!  ROSU  
4 f 1 35.44 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/0533/19 2023 LDK!  ROSU  
5 f 1 35.33 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek # 5 LDK!  ROSU  
6 f 1 31.98 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2004 U16 MA V MICHNIAK Jan # Z/2410/17 2024 LDK!  ROSU  
7 f 1 31.64 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 2005 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2023 BEZ
8 f 1 31.35 DŹWILEWSKA Daria LKS Korab Olecko 2005 U16 WN V LDK!  ROSU  
9 f 1 31.13 STAŃCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V LDK!
10 f 1 30.81 WÓJCIK Malina UKS Jedynka Łowicz 2004 U16 LD V B.D. KRET Waldemar , Z/3342/18 , 2019 3
11 f 1 30.31 POSZYTEK Olga MKL Toruń # 2004 U16 KP V HULISZ Robert Z/2254/18 2023
12 f 1 30.28 CZUBIK Bogumiła AZS-AWF Warszawa # 2004 U16 MZ V KRET Waldemar LDK!
13 f 1 30.00 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM V
14 f 1 29.46 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA V LDK!
15 f 1 29.30 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2024
16 f 1 29.13 POBŁOCKA Wanesa UKS Lipusz 2005 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz 5 LDK!
17 f 1 28.62 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM V WALCZAK Leszek Z/4636/19 2024
18 f 1 27.46 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # 2005 U16 OP -- DOMIN Adam # Z/2637/20 2024 LDK!  ROSU  
19 f 1 24.85 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U16 PK -- BIGUS Anna # Z/3204/18 2024 5
20 f 1 19.85 LOREK Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5036/19 2019 LDK!  ROSU  
Chód 3 km K
1 1 s 1 14:48.39 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB II WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 14:56.23 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP II LDK!  ROSU  
3 3 s 1 15:13.40 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 2004 U16 PK II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 15:33.60 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP II ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. Z/3763/17 2023 2 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 15:36.60 CYMBALIŃSKA Ewelina AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU II CHOJECKI Daniel # Z/4555/18 2024
6 6 s 1 15:50.74 TOMASIK Kinga KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL II MARMUR Stanisław Z/0905/18 2024
7 7 s 1 16:00.39 WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U16 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/1053/18 2024 3 LDK!
8 8 s 1 16:39.98 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 2004 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2022 3
9 9 s 1 17:24.81 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP III BORATYŃSKA Dorota LDK!  ROSU  
10 10 s 1 17:33.15 JASTRZĘBSKA Małgorzata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U16 LB IV
11 11 s 1 17:40.34 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL IV # LDK!  ROSU  
12 12 s 1 18:07.69 SERAFIN Karolina MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP IV BORATYŃSKA Dorota LDK!  ROSU  
13 13 s 1 18:30.64 ZAKRZEWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP IV LDK!  ROSU  
14 14 s 1 19:35.65 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ V LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.01 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM +0.7 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
2 2 e 1 11.26 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U16 KP +0.7 II ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
3 3 e 1 11.47 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA +0.7 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
4 4 e 1 11.47 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U16 LD +0.7 III #
5 10 e 1 11.65 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.7 III HOFFMAN Wioletta 4 LDK!  ROSU  
6 12 e 1 11.67 GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM +0.7 III SZYMCZAK Edward # Z/4184/19 2023
7 14 e 1 11.75 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U16 LD +0.7 III GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!
8 21 e 1 11.82 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL +0.7 IV LDK!
1 11 e 2 11.66 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ -2.0 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2024
2 13 e 2 11.68 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -2.0 III PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2024 4
3 17 e 2 11.76 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 2004 U16 WN -2.0 IV NIESTATEK Szymon # Z/0226/18 2024
4 22 e 2 11.84 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -2.0 IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!
5 24 e 2 11.86 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK -2.0 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
6 25 e 2 11.90 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK -2.0 IV SUGIER Krzysztof 5 LDK!  ROSU  
7 26 e 2 11.90 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U16 LU -2.0 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2023 5
8 30 e 2 12.05 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM -2.0 IV CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2024 LDK!  ROSU  
1 5 e 3 11.50 KISIL Kamil WLKS Wrocław # 2004 U16 DS -1.8 III # LDK!  ROSU  
2 7 e 3 11.55 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD -1.8 III GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!
3 16 e 3 11.76 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -1.8 IV # LDK!  ROSU  
4 18 e 3 11.77 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP -1.8 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
5 27 e 3 11.91 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U16 PM -1.8 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK!  ROSU  
6 28 e 3 11.94 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U16 PM -1.8 IV JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2023 5
7 29 e 3 11.96 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 2004 U16 KP -1.8 IV LDK!
8 31 e 3 12.10 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U16 LD -1.8 IV WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0459/19 2024
1 6 e 4 11.54 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U16 KP -1.8 III BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!  ROSU  
2 8 e 4 11.61 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -1.8 III WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!  ROSU  
3 9 e 4 11.63 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP -1.8 III JACEWICZ Edward Z/4850/18 2023 4
4 15 e 4 11.75 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie # 2005 U16 KP -1.8 III WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!
5 19 e 4 11.79 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -1.8 IV TORBA Agnieszka # 4 LDK!  ROSU  
6 20 e 4 11.80 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -1.8 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2024 LDK!  ROSU  
7 23 e 4 11.84 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM -1.8 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
1 f 1 11.25 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM -2.4 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
2 f 1 11.44 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U16 KP -2.4 III BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!  ROSU  
3 f 1 11.51 KISIL Kamil WLKS Wrocław # 2004 U16 DS -2.4 III # LDK!  ROSU  
4 f 1 11.59 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U16 KP -2.4 III ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
5 f 1 11.64 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA -2.4 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
6 f 1 11.76 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD -2.4 IV GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!
7 f 1 11.76 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ -2.4 IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2024
8 f 1 11.99 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U16 LD -2.4 IV #
300 m M
1 16 s 1 37.41 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U16 MA II # LDK!  ROSU  
2 24 s 1 37.96 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 2004 U16 LD III #
3 29 s 1 38.69 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL III LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!  ROSU  
4 30 s 1 39.48 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ IV LDK!
5 31 s 1 41.84 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 2005 U16 MZ V
1 9 s 2 36.69 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK II SUGIER Krzysztof 5 LDK!  ROSU  
2 10 s 2 36.93 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!  ROSU  
3 19 s 2 37.53 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U16 LB III MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  ROSU  
4 21 s 2 37.67 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U16 SL III KRUPA Iwona # Z/3617/18 2023
5 22 s 2 37.86 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2024 LDK!  ROSU  
  s 2 DQ PIECHOWIAK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP -- LDK!  ROSU  
1 12 s 3 37.08 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U16 LD II LDK!  ROSU  
2 14 s 3 37.24 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U16 LD II GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!
3 20 s 3 37.59 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL III HOMA Wioleta # Z/2034/18 2024 5 LDK!  ROSU  
4 27 s 3 38.23 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  ROSU  
  s 3 DQ SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM --
1 13 s 4 37.15 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
2 15 s 4 37.30 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U16 LU II JAROS Andrzej # Z/4999/19 2024
3 18 s 4 37.49 CZEKAŁA Oskar UKS Skoczek Władysławów 2005 U16 WP II #
4 25 s 4 38.04 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP III WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!  ROSU  
5 26 s 4 38.13 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U16 MA III LDK!  ROSU  
1 3 s 5 36.19 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2024 4 LDK!
2 6 s 5 36.45 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 2004 U16 WN II NIESTATEK Szymon # Z/0226/18 2024
3 8 s 5 36.66 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/4323/17 , 2024 5 LDK!  ROSU  
4 11 s 5 36.96 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
5 23 s 5 37.87 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!  ROSU  
6 28 s 5 38.46 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA III # LDK!  ROSU  
1 1 s 6 35.61 CHMIEL Maciej MKL Jarocin # 2004 U16 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!
2 2 s 6 36.03 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U16 KP II BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!  ROSU  
3 4 s 6 36.29 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
4 5 s 6 36.44 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U16 KP II ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
5 7 s 6 36.58 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP II WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!  ROSU  
6 17 s 6 37.45 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:25.92 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U16 LU II KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2024 4 LDK!
2 2 s 1 1:26.03 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP II DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 6 s 1 1:27.79 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM II
4 9 s 1 1:28.54 CHRUŚCIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL III LAMCH Czesław 3 LDK!  ROSU  
5 13 s 1 1:28.63 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP III # LDK!  ROSU  
6 17 s 1 1:29.10 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS III # LDK!  ROSU  
7 21 s 1 1:30.06 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
  s 1 DQ PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/2012/18 , 2024 LDK!  ROSU  
1 3 s 2 1:26.51 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U16 LD II ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!  ROSU  
2 4 s 2 1:27.40 ORLIKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 2004 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0373/17 , 2024 4 LDK!  ROSU  
3 7 s 2 1:27.82 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U16 PK II KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!
4 8 s 2 1:28.29 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2893/18 2021 4 LDK!  ROSU  
5 12 s 2 1:28.63 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U16 PD III
6 16 s 2 1:29.10 GĘSIAK Ignacy KKB MOSiR Krosno 2004 U16 PK III KATAN Wacław SOCHA Tomasz Z/2454/18 2020 4 LDK!
7 20 s 2 1:29.60 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP III STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota # Z/2477/17 2024 LDK!  ROSU  
8 22 s 2 1:30.06 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2024 5 LDK!  ROSU  
1 5 s 3 1:27.52 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP II BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2024 4
2 10 s 3 1:28.55 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U16 DS III LDK!  ROSU  
3 11 s 3 1:28.56 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # Z/1069/19 2023 LDK!
4 14 s 3 1:28.99 SZWAJKA Aleksander KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK III LDK!  ROSU  
5 15 s 3 1:29.03 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2005 U16 PD III POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4893/19 , 2023 LDK!  ROSU  
6 18 s 3 1:29.13 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2024 4 LDK!  ROSU  
7 19 s 3 1:29.23 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD III
8 23 s 3 1:30.68 PARADOWSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP III # LDK!
1 24 s 4 1:31.43 MAŁASIŃSKI Dastin MKS-SMS Victoria Racibórz # 2004 U16 SL III
2 25 s 4 1:32.69 PESTKA Jakub OŚ AZS Poznań # 2005 U16 WP IV PAPUGA Sebastian # Z/4985/18 2024 LDK!  ROSU  
3 26 s 4 1:32.76 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/0713/19 , 2022 LDK!  ROSU  
4 27 s 4 1:32.79 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 2004 U16 LU IV
5 28 s 4 1:33.02 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U16 PK IV BARSZCZ Ewa 5 LDK!  ROSU  
6 29 s 4 1:33.23 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U16 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK!  ROSU  
7 30 s 4 1:36.60 KRĘPIŃSKI Artur KS Agros Zamość 2004 U16 LU V KUCHARSKI Marek # Z/2476/19 2020
8 31 s 4 1:36.62 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U16 LD V
1000 m M
1 1 s 1 2:39.61 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2024 2 LDK!
2 3 s 1 2:41.57 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U16 SK III # LDK!
3 4 s 1 2:41.82 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U16 WP III GRENDA Jan Z/1110/17 2024 4 LDK!
4 5 s 1 2:42.39 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U16 OP III ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!  ROSU  
5 6 s 1 2:43.14 WYDMUCH Kajetan UKS Kusy Warszawa # 2004 U16 MZ IV KĘDZIORA Robert # Z/3342/19 2021 LDK!  ROSU  
6 7 s 1 2:43.25 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz # 2004 U16 LD IV NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2024
7 8 s 1 2:44.18 KOWALCZYK Dominik AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU IV KITLIŃSKI Piotr # Z/1098/18 2024 LDK!  ROSU  
8 10 s 1 2:45.16 KOKOSIŃSKI Jakub LKS Omega Kleszczów 2004 U16 LD IV
9 12 s 1 2:45.57 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U16 MA IV LDK!
10 13 s 1 2:46.92 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U16 SL IV HELBIK Marzanna Z/4565/18 2024 5 LDK!
11 22 s 1 2:51.27 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 2004 U16 WP V
1 2 s 2 2:40.64 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 2005 U16 DS III B.D. 5 LDK!
2 9 s 2 2:45.06 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech # Z/1561/18 2023
3 11 s 2 2:45.18 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL IV KOS Kamil Z/5086/19 2024 LDK!
4 14 s 2 2:48.05 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
5 16 s 2 2:48.49 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U16 PK IV #
6 17 s 2 2:49.25 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!  ROSU  
7 18 s 2 2:49.43 WRÓBLEWSKI Błażej KS Czempion Warszawa # 2005 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2024
8 20 s 2 2:49.61 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U16 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
9 21 s 2 2:50.93 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
10 24 s 2 2:52.15 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech # LDK!
1 15 s 3 2:48.33 MIERZEJEWSKI Miłosz RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur , Z/3530/17 , 2024 LDK!  ROSU  
2 19 s 3 2:49.48 WDOWIAK Karol SKLA Sopot 2004 U16 PM IV ZIELIŃSKI Ireneusz # 5 LDK!  ROSU  
3 23 s 3 2:52.07 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/0265/19 2024 BEZ LDK!
4 25 s 3 2:52.40 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 2005 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2024 LDK!  ROSU  
5 26 s 3 2:52.56 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2004 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz # 5 LDK!
6 27 s 3 2:52.96 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD V BELTER Artur # LDK!
7 28 s 3 2:57.13 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U16 MZ V KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2024
8 29 s 3 2:59.42 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U16 MZ V ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2024 LDK!
9 30 s 3 3:02.05 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # Z/1926/18 2024
10 31 s 3 3:02.64 MORCINEK Szymon UKS Chromik Mysłowice 2004 U16 SL --
2000 m M
1 1 s 1 5:52.31 MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U16 DS II # LDK!  ROSU  
2 2 s 1 5:58.28 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U16 PM II KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!
3 3 s 1 6:01.10 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III B.D. GIZA Maciej # , Z/0271/18 , 2022 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 6:03.28 JABŁOŃSKI Michał MKP Myślibórz 2004 U16 ZP III LDK!
5 5 s 1 6:03.52 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL III RUŚNIAK Stefan Z/2994/18 2024 5 LDK!
6 6 s 1 6:07.22 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III PODOLAK Michał 3 LDK!  ROSU  
7 9 s 1 6:11.63 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN IV NAGY Czesław Z/0161/19 2024
8 12 s 1 6:13.08 JAKUBOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz # Z/4942/18 2022 5
9 14 s 1 6:14.21 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom # 2004 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0667/19 2024
10 15 s 1 6:14.90 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ IV WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/4152/19 2024
11 18 s 1 6:15.45 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom # 2004 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1370/18 2024 LDK!
12 21 s 1 6:18.36 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 2004 U16 LU IV KUZDRA Dariusz # Z/1240/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
13 24 s 1 6:20.74 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew # Z/1716/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
14 27 s 1 6:28.96 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL V  ROSU  
  s 1 DQ FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/3749/17 2024 5
1 7 s 2 6:09.25 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
2 8 s 2 6:10.44 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U16 WP IV NALEPA Marek # Z/1829/19 2024 LDK!
3 10 s 2 6:12.66 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U16 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
4 11 s 2 6:12.84 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK IV SUGIER Maria Z/0320/18 2024 5 LDK!  ROSU  
5 13 s 2 6:13.84 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 2005 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2024 LDK!
6 16 s 2 6:15.11 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP IV
7 17 s 2 6:15.43 KUBIAK Kacper MKL Jarocin 2004 U16 WP IV GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1776/18 , 2021 5 LDK!
8 19 s 2 6:16.32 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U16 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2023 5
9 20 s 2 6:18.09 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U16 MZ IV MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2024
10 22 s 2 6:18.89 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U16 LD IV LDK!
11 23 s 2 6:19.69 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP IV NALEPA Marek Z/1158/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
12 25 s 2 6:22.13 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
13 26 s 2 6:27.17 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
14 28 s 2 6:33.05 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD V
15 29 s 2 6:53.47 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2024 LDK!  ROSU  
  s 2 DNF MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 6 e 1 15.65 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP +0.4 II PAPUGA Sebastian # Z/3111/18 2024 LDK!  ROSU  
2 7 e 1 15.91 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP +0.4 III MICHALSKA Alicja # 2 LDK!  ROSU  
3 8 e 1 15.93 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP +0.4 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0063/18 2024 3
4 10 e 1 16.14 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +0.4 III GIZA Andrzej Z/4249/17 2024 LDK!
5 13 e 1 16.71 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +0.4 III TORBA Agnieszka 5 LDK!  ROSU  
6 15 e 1 16.89 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 2004 U16 LU +0.4 III CHMIELARZ Mirosław 5 LDK!  ROSU  
7 21 e 1 17.62 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +0.4 IV KACZOR Mieczysław B.D. # Z/4272/18 2022 5 LDK!  ROSU  
1 1 e 2 15.29 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -1.2 II KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  ROSU  
2 9 e 2 16.01 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -1.2 III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2024 LDK!  ROSU  
3 11 e 2 16.63 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -1.2 III KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # , Z/4507/17 , 2024 LDK!
4 12 e 2 16.67 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP -1.2 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
5 16 e 2 16.90 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 2004 U16 LD -1.2 III LDK!  ROSU  
6 17 e 2 17.01 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -1.2 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!  ROSU  
7 20 e 2 17.43 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U16 PM -1.2 IV
1 2 e 3 15.33 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -0.3 II KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2024 LDK!
2 3 e 3 15.57 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.3 II MUNIAK Michał 5 LDK!
3 4 e 3 15.59 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -0.3 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ROSU  
4 5 e 3 15.63 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP -0.3 II
5 14 e 3 16.83 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -0.3 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2024
6 18 e 3 17.03 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U16 OP -0.3 IV MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # 5 LDK!  ROSU  
7 19 e 3 17.38 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -0.3 IV #  ROSU  
1 f 1 15.24 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.8 II KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  ROSU  
2 f 1 15.36 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP +0.8 II KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2024 LDK!
3 f 1 15.56 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP +0.8 II PAPUGA Sebastian # Z/3111/18 2024 LDK!  ROSU  
4 f 1 15.58 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS +0.8 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ROSU  
5 f 1 15.85 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP +0.8 III MICHALSKA Alicja # 2 LDK!  ROSU  
6 f 1 16.00 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP +0.8 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0063/18 2024 3
7 f 1 16.12 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP +0.8 III
  f 1 DQ WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +0.8 -- MUNIAK Michał 5 LDK!
200 m pł M
1 20 s 1 28.27 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP -0.5 IV
2 21 s 1 28.35 DONIEC Szymon KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.5 IV MUNIAK Michał BEZ LDK!
3 25 s 1 28.81 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -0.5 IV #  ROSU  
4 27 s 1 29.54 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U16 LD -0.5 V BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!
5 28 s 1 30.10 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP -0.5 V ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. # , Z/4126/17 , 2023 4 LDK!  ROSU  
1 16 s 2 27.98 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP -1.2 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
2 22 s 2 28.36 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U16 LD -1.2 IV WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0660/18 2024 BEZ
3 23 s 2 28.42 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -1.2 IV
4 24 s 2 28.78 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -1.2 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2024
5 26 s 2 29.08 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -1.2 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!  ROSU  
6 29 s 2 30.11 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U16 PM -1.2 V
1 10 s 3 27.44 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica # 2004 U16 KP -0.8 II LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/4557/17 , 2022 LDK!
2 13 s 3 27.68 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 2004 U16 PD -0.8 III STACHURSKA Agnieszka 3 LDK!  ROSU  
3 15 s 3 27.80 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U16 OP -0.8 III SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2024 4 LDK!  ROSU  
4 17 s 3 28.03 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -0.8 III TORBA Agnieszka 5 LDK!  ROSU  
5 18 s 3 28.22 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP -0.8 III GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota LDK!  ROSU  
6 19 s 3 28.23 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.8 III MUNIAK Michał 5 LDK!
1 4 s 4 26.11 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U16 LD -1.1 II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!
2 6 s 4 26.71 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP -1.1 II MICHALSKA Alicja # 2 LDK!  ROSU  
3 9 s 4 27.25 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP -1.1 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0063/18 2024 3
4 11 s 4 27.56 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -1.1 III KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!  ROSU  
5 12 s 4 27.58 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -1.1 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ROSU  
6 14 s 4 27.70 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN -1.1 III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/5433/19 , 2022 LDK!  ROSU  
1 1 s 5 25.60 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP -0.3 II PAPUGA Sebastian # Z/3111/18 2024 LDK!  ROSU  
2 2 s 5 25.87 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -0.3 II KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2024 LDK!
3 3 s 5 25.97 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.3 II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2024 LDK!  ROSU  
4 5 s 5 26.19 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -0.3 II KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  ROSU  
5 7 s 5 26.86 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -0.3 II KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # , Z/4507/17 , 2024 LDK!
6 8 s 5 27.04 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -0.3 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  ROSU  
Wzwyż M
1 f 1 1.93 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2004 U16 PD III STACHURSKA Agnieszka # Z/1459/19 2023 LDK!
2 f 1 1.89 ZAKRZEWSKI Damian OKLA Ostrołęka 2004 U16 MZ III WITKOWSKI Bartosz 3 LDK!  ROSU  
3 f 1 1.82 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 2004 U16 LU III
4 f 1 1.79 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław # 2004 U16 DS IV SIERADZKI Andrzej # Z/0732/18 2024
5 f 1 1.79 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U16 KP IV KAŃSKI Ryszard # Z/4854/19 2024 LDK!
6 f 1 1.79 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
7 f 1 1.75 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
7 f 1 1.75 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP IV B.D. # 5 LDK!  ROSU  
9 f 1 1.75 KULON Kacper WLKS Wrocław # 2004 U16 DS IV # LDK!
10 f 1 1.75 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 2004 U16 ZP IV KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2022 5
11 f 1 1.70 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U16 OP V MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # 5 LDK!  ROSU  
11 f 1 1.70 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek # Z/0323/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
13 f 1 1.70 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA V SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!
13 f 1 1.70 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM V KAŃSKI Ryszard # Z/3035/19 2024 LDK!  ROSU  
15 f 1 1.70 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP V ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2024 LDK!
16 f 1 1.65 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK V MOMOT Krzysztof # Z/3183/18 2024 BEZ
17 f 1 1.65 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA V MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/1247/18 , 2023 LDK!
18 f 1 1.65 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 2004 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław 5 LDK!  ROSU  
19 f 1 1.65 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM V RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!  ROSU  
20 f 1 1.60 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U16 LD -- #
21 f 1 1.60 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2004 U16 DS -- WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata # BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.50 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U16 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2024 LDK!  ROSU  
2 f 1 3.70 KRUGER Filip Jędrzej SL Olimpia Poznań # 2004 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/5690/19 2024 LDK!
3 f 1 3.55 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U16 SL IV #
4 f 1 3.50 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U16 SK IV WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!
5 f 1 3.40 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM IV RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz ANDRZEJCZAK Paweł # Z/0704/18 2024 LDK!  ROSU  
5 f 1 3.40 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław # Z/3723/19 2024 LDK!
  f 1 NM KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- B.D. MARCINÓW Józef # , Z/3559/19 , 2022 LDK!  ROSU  
W dal M
1 f 1 6.59 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP +0.9 III # LDK!  ROSU  
2 f 1 6.56 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL +0.8 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 f 1 6.47 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U16 MZ +1.1 III # LDK!  ROSU  
4 f 1 6.36 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -0.3 III TORBA Agnieszka # 4 LDK!  ROSU  
5 f 1 6.27 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +1.8 IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  ROSU  
6 f 1 6.23 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U16 MA +1.1 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ
7 f 1 6.19 ROGALA Jan KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.6 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2024 LDK!
8 f 1 6.19 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ +0.8 IV ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2024
9 f 1 5.95 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +1.0 IV WOLIŃSKI Wojciech # Z/1299/18 2024 5
10 f 1 5.93 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U16 OP +0.9 IV SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2024 4 LDK!  ROSU  
11 f 1 5.90 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD -1.4 IV B.D. 4 LDK!  ROSU  
12 f 1 5.87 KORYCIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM +1.5 V # LDK!
13 f 1 5.69 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U16 LU +2.4 V GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2023 5
14 f 1 5.68 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 2005 U16 PM -0.8 V LDK!  ROSU  
15 f 1 5.68 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 2004 U16 KP +0.9 V
16 f 1 5.67 BANACHOWICZ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.1 V MUNIAK Michał 5 LDK!
17 f 1 5.48 ŁAPETA Krystian BKS Bydgoszcz 2004 U16 KP -0.3 --
18 f 1 4.75 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP 0.0 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.18 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U16 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2024 4
2 f 1 14.83 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP III BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 f 1 13.90 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # 2004 U16 OP III DOMIN Adam # Z/0936/18 2024 LDK!  ROSU  
4 f 1 13.73 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD III JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  ROSU  
5 f 1 13.72 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL III
6 f 1 13.50 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS III ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!  ROSU  
7 f 1 12.76 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U16 KP IV WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
8 f 1 12.76 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin # 2004 U16 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/3628/18 2024 LDK!
9 f 1 12.40 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2023 BEZ LDK!  ROSU  
10 f 1 12.30 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2023 4 LDK!
11 f 1 12.28 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!
12 f 1 12.26 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/1816/18 2022 4
13 f 1 12.15 WÓJCICKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U16 MZ V #
14 f 1 12.04 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP V # LDK!
15 f 1 11.72 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U16 LD V GOŹDZIK Beata Z/0767/18 2021 3
16 f 1 11.09 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP V KOBIERSKI Andrzej # Z/4804/19 2024 LDK!  ROSU  
  f 1 NM GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U16 LD --
Dysk (1) M
1 f 1 59.88 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  ROSU  
2 f 1 58.21 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin # 2004 U16 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/3628/18 2024 LDK!
3 f 1 56.21 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL II
4 f 1 55.74 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP II BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2024 LDK!  ROSU  
5 f 1 52.45 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U16 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2023 4 LDK!
6 f 1 51.30 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS II ŁOŚ Dariusz Z/1347/18 2024 LDK!  ROSU  
7 f 1 50.58 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # 2004 U16 OP II DOMIN Adam # Z/0936/18 2024 LDK!  ROSU  
8 f 1 48.03 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS II ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!  ROSU  
9 f 1 46.90 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U16 LD II GOŹDZIK Beata Z/0767/18 2021 3
10 f 1 45.43 MARKOWSKI Przemysław OKS Start Otwock 2004 U16 MZ III
11 f 1 45.22 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U16 PM III ZBLEWSKI Leszek Z/1816/18 2022 4
12 f 1 44.04 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U16 KP III WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
13 f 1 43.04 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!
14 f 1 41.62 GAJEWSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD III LDK!
15 f 1 40.80 NIEMCZYK Eryk MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/5142/18 2023 5 LDK!
16 f 1 40.78 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U16 PM IV KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2024 4
17 f 1 39.60 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL IV
18 f 1 39.02 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2024 BEZ
19 f 1 38.53 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2005 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/4996/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
20 f 1 37.44 PISKULSKI Oliwer AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM IV POGORZELSKA Marta # 5 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 51.19 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 50.59 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP III LATAŃSKI Grzegorz # Z/4965/18 2024 5
3 f 1 50.26 WITAS Alan KKL Stal Stalowa Wola # 2004 U16 PK III #
4 f 1 48.21 BANACH Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP IV LDK!
5 f 1 44.44 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz # Z/5137/18 2024 BEZ LDK!
6 f 1 43.22 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U16 KP IV HULISZ Robert # Z/3315/19 2022 LDK!  ROSU  
7 f 1 43.10 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2022 5
8 f 1 40.96 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 2005 U16 LD IV SULIŃSKI Andrzej # Z/4277/18 2024 BEZ LDK!
9 f 1 40.40 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2023 5
10 f 1 39.27 KOWALSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/4382/18 2021 BEZ
11 f 1 37.20 DZIECIĄTKOWSKI Konrad MKS Zduńska Wola 2005 U16 LD V LDK!
12 f 1 35.82 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL V LDK!  ROSU  
13 f 1 34.45 GÓRNIAK Sokrates OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP V
14 f 1 33.40 TATARYNOWICZ Maciej LLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP V RÓŻYCZKA Marek Z/4536/19 2019
15 f 1 31.90 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS V KORDASIEWICZ Damian # Z/0528/19 2023  ROSU  
16 f 1 28.32 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2005 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/4996/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
  f 1 NM WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 2004 U16 MA --
  f 1 NM BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U16 WP -- BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2024 4
Oszczep (600) M
1 f 1 60.33 DZWONKOWSKI Andrzej KKL Rodło Kwidzyn 2004 U16 PM II
2 f 1 52.90 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 2004 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3498/17 2021 LDK!  ROSU  
3 f 1 52.49 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2004 U16 PD III B.D. STACHURSKA Agnieszka # Z/1232/18 2023 4 LDK!  ROSU  
4 f 1 50.80 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U16 MA III B.D. # Z/4451/18 2022 BEZ  ROSU  
5 f 1 50.31 STASIOŁEK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM III GRECKA Ewa # Z/5626/18 2024 LDK!  ROSU  
6 f 1 49.16 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo # 2004 U16 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2024
7 f 1 45.31 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 45.00 GNACIŃSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM IV PIĄTEK Mirosław # Z/2703/19 2024 LDK!
9 f 1 42.04 WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2005 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/5007/19 2024 LDK!
10 f 1 42.02 DĘBOWSKI Marcel MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/3606/19 2021
11 f 1 42.00 BRZOZOWSKI Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL IV
12 f 1 41.31 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej # Z/5570/18 2024 LDK!
13 f 1 39.34 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP V
14 f 1 38.18 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 2004 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!  ROSU  
15 f 1 37.56 LISAK Jakub MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U16 SL V LDK!
16 f 1 36.06 CICHY Hubert UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP -- #
17 f 1 35.75 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U16 SL -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
18 f 1 28.97 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!  ROSU  
Chód 5 km M
1 1 s 1 25:49.71 IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U16 PK II KULIG Marzena Z/0411/18 2023 3  ROSU  
2 2 s 1 26:38.66 GRUBECKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa # 2004 U16 SL III LAMCH Czesław Z/4976/18 2023 LDK!
3 3 s 1 27:54.72 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U16 PK IV ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/4687/18 2024 LDK!
4 4 s 1 28:08.01 ŻMUDA Wiktor LKS Stal Mielec 2004 U16 PK IV  ROSU  
5 5 s 1 29:24.32 CZARTOSZEWSKI Karol WLKS Nowe Iganie 2005 U16 MZ IV
6 6 s 1 29:25.63 ADAMCZYK Maciej UKS Herkules Sulejówek 2005 U16 MZ IV LDK!
7 7 s 1 30:25.49 MENDEL Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB V WALCZAK Piotr # Z/1666/19 2023 LDK!
8 8 s 1 31:56.03 PORYZIŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ V LDK!  ROSU  
9 9 s 1 33:15.38 WALENDZIK Seweryn UKS Herkules Sulejówek 2005 U16 MZ -- # LDK!
10 10 s 1 33:16.05 LISZKA Konrad MLKS Rakowice 2004 U16 DS -- LDK!
  s 1 DQ ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 2004 U16 WP -- KISIEL Krzysztof # Z/1598/18 2023 3
  s 1 DQ BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U16 PM -- STASIEWICZ Mirosław # Z/2702/19 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.0677480697632 sekund