Kraków 28.09.2019
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego U12 i U14 w LA
60 m K
1 3 e 1 8.98 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +1.2 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2024 BEZ
2 10 e 1 9.81 ANTKOWIAK Tamara SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.2 -- LDK!
3 20 e 1 10.45 URBAN Martyna SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.2 --
4 21 e 1 10.54 KOZAK Zofia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U12 MA +1.2 --
5 23 e 1 10.72 GAWĄD Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA +1.2 -- LDK!
6 35 e 1 12.03 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA +1.2 -- # LDK!
1 5 e 2 9.25 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U12 MA -0.8 --
2 14 e 2 9.97 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -0.8 -- LDK!
3 15 e 2 10.12 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA -0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
4 17 e 2 10.16 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA -0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2023 LDK!
5 24 e 2 10.80 TRĄBIŃSKA Anna SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA -0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3684/19 2023 LDK!
6 26 e 2 10.95 HOŁYST Maja WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -0.8 -- LDK!
7 36 e 2 12.13 BIELACHA Emilia SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA -0.8 --
1 1 e 3 8.82 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 2008 U12 MA +0.8 -- # LDK!
2 4 e 3 9.06 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
3 12 e 3 9.94 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA +0.8 -- # LDK!
4 27 e 3 11.06 BODZIOCH Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA +0.8 -- LDK!
5 31 e 3 11.38 SOBAŃSKA Zofia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U12 MA +0.8 -- LDK!
6 32 e 3 11.49 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U12 MA +0.8 -- KUKLA Rafał # Z/1992/21 2024 LDK!
1 2 e 4 8.97 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +1.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
2 8 e 4 9.69 MIGACZ Alicja ULKS Lipinki 2008 U12 MA +1.0 -- LDK!
3 13 e 4 9.97 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U12 MA +1.0 -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
4 19 e 4 10.31 ŻUCHOWICZ Daria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA +1.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9165/21 2023 BEZ LDK!
5 22 e 4 10.61 JASTRZĘBSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 2009 U12 MA +1.0 -- MICHNIAK Jan # Z/2454/24 2024 LDK!
6 28 e 4 11.13 WOLCZKO Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U12 MA +1.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1993/21 2022 LDK!
7 29 e 4 11.15 WŁODZIMIROW Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA +1.0 -- LDK!
1 6 e 5 9.44 PRZYBYLSKA Nikola SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +0.5 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2999/19 2023 LDK!
2 16 e 5 10.12 SOLAK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA +0.5 --
3 25 e 5 10.92 KONIECZNY Wiktoria ULKS Lipinki 2008 U12 MA +0.5 -- LDK!
4 33 e 5 11.50 FOLTYN Nadia UKS Polfin Oświęcim 2009 U12 MA +0.5 -- B.D.
5 34 e 5 11.67 WAJDZIK Izabella UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U12 MA +0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1998/21 2023 LDK!
6 37 e 5 12.15 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U12 MA +0.5 -- KUKLA Rafał # Z/1997/21 2024 LDK!
1 7 e 6 9.49 SABUDA Martyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U12 MA -0.4 --
2 9 e 6 9.70 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA -0.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
3 11 e 6 9.82 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -0.4 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
4 18 e 6 10.29 KOWAL Monika UKS Polfin Oświęcim 2009 U12 MA -0.4 -- B.D.
5 30 e 6 11.15 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U12 MA -0.4 -- LDK!
6 38 e 6 12.62 PAPROCKA Jadwiga MKS Rabka-Zdrój 2010 U12 MA -0.4 -- LDK!
1 f 1 8.84 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +1.2 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2024 BEZ
2 f 1 8.90 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 2008 U12 MA +1.2 -- # LDK!
3 f 1 9.00 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +1.2 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
4 f 1 9.01 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U12 MA +1.2 --
5 f 1 9.31 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.2 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
6 f 1 9.65 PRZYBYLSKA Nikola SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +1.2 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2999/19 2023 LDK!
7 f 1 9.88 MIGACZ Alicja ULKS Lipinki 2008 U12 MA +1.2 -- LDK!
100 m K
1 1 e 1 13.14 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U14 MA -0.6 III ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2024 4 LDK!
2 4 e 1 14.14 KROK Julia UKS Kobylanka 2006 U14 MA -0.6 V B.D. Z/5056/19 2020
3 8 e 1 14.65 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U14 MA -0.6 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/4231/19 2024
4 18 e 1 15.18 PĘKALA Martyna UKS Kobylanka 2006 U14 MA -0.6 -- B.D. Z/5055/19 2020
5 26 e 1 15.91 MARKOWICZ Martyna ULKS Lipinki 2007 U14 MA -0.6 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3409/20 2022 BEZ LDK!
6 29 e 1 16.08 CHMIEL Zuzanna UKS Polfin Oświęcim 2006 U14 MA -0.6 -- B.D. Z/5562/19 2019 BEZ LDK!
7 32 e 1 16.28 FLUDER Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U14 MA -0.6 -- LDK!
1 2 e 2 13.93 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA +0.8 V MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
2 6 e 2 14.44 PĘCEK Karina UKS Jedynka Tokarnia 2006 U14 MA +0.8 V LDK!
3 9 e 2 14.67 SZWAGRZYK Aleksandra UKS Sokół Zator 2006 U14 MA +0.8 -- KAJTOCH Jolanta Z/3867/19 2021 BEZ LDK!
4 11 e 2 14.71 GABRYEL Estera TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U14 MA +0.8 -- LDK!
5 16 e 2 14.98 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U14 MA +0.8 -- WÓJCIK Teodor # Z/1480/22 2024
6 17 e 2 14.99 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U14 +0.8 -- SIERKA Ewa B.D. # Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
7 23 e 2 15.76 COMBER Julia KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA +0.8 --
8 25 e 2 15.88 BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA +0.8 -- LDK!
1 5 e 3 14.35 JARZYNA Karolina UKS Polfin Oświęcim 2006 U14 MA -0.4 V KRZYZAK Stanisław Z/5516/19 2019 BEZ LDK!
2 10 e 3 14.70 MICHAŁEK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 2007 U14 MA -0.4 -- KRZYZAK Stanisław BEZ LDK!
3 19 e 3 15.36 SZOT Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U14 MA -0.4 -- LDK!
4 21 e 3 15.70 PIETRUSA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U14 MA -0.4 -- LDK!
5 22 e 3 15.75 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -0.4 -- LDK!
6 27 e 3 15.96 SAŁATA Martyna SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -0.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2637/18 2021 BEZ
7 33 e 3 16.47 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U14 MA -0.4 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2632/20 2024 LDK!
1 13 e 4 14.85 KMIECIK Katarzyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2006 U14 MA -0.4 --
2 15 e 4 14.96 HRAPKOWICZ Julia MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -0.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3277/19 2020
3 20 e 4 15.54 GŁĄB Anna KS Olkusz 2007 U14 MA -0.4 --
4 28 e 4 16.03 PODKULSKA Eliza KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -0.4 -- # LDK!
5 30 e 4 16.13 CETNAROWSKA Patrycja ULKS Lipinki 2006 U14 MA -0.4 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/5668/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
6 31 e 4 16.16 WÓJCIAK Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 2006 U14 MA -0.4 -- LDK!
1 3 e 5 14.01 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -0.6 V ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2024 BEZ
2 7 e 5 14.62 KUBACKA Nikola ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2006 U14 MA -0.6 --
3 12 e 5 14.79 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -0.6 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
4 14 e 5 14.91 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA -0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ
5 24 e 5 15.86 MITUŚ Weronika ULKS Lipinki 2007 U14 MA -0.6 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/4032/20 2021 BEZ LDK!
6 34 e 5 16.55 JASIŃSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -0.6 --
1 f 1 13.26 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U14 MA -0.1 IV ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2024 4 LDK!
2 f 1 13.87 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA -0.1 V MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
3 f 1 14.08 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -0.1 V ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2024 BEZ
4 f 1 14.28 JARZYNA Karolina UKS Polfin Oświęcim 2006 U14 MA -0.1 V KRZYZAK Stanisław Z/5516/19 2019 BEZ LDK!
5 f 1 14.40 PĘCEK Karina UKS Jedynka Tokarnia 2006 U14 MA -0.1 V LDK!
6 f 1 14.55 KROK Julia UKS Kobylanka 2006 U14 MA -0.1 -- B.D. Z/5056/19 2020
7 f 1 14.82 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U14 MA -0.1 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/4231/19 2024
8 f 1 14.91 KUBACKA Nikola ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2006 U14 MA -0.1 --
150 m K
1 8 s 1 24.51 NOWAK Maria WKS Wawel Kraków # 2009 U12 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2591/24 2024 LDK!
2 10 s 1 25.41 SUŁKOWSKA Amelia TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U12 MA --
3 11 s 1 25.53 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/4466/18 2024 BEZ
4 13 s 1 25.72 KUKUŁA Oliwia ULKS Lipinki 2008 U12 MA -- LDK!
5 15 s 1 25.90 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
6 16 s 1 26.02 BURKAT Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA --
7 19 s 1 27.37 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -- # LDK!
8 23 s 1 31.06 GORGOSZ Kaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12376/21 2022
1 2 s 2 22.46 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U12 MA -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
2 4 s 2 23.15 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U12 MA -- GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
3 6 s 2 24.35 MIGACZ Alicja ULKS Lipinki 2008 U12 MA -- LDK!
4 12 s 2 25.71 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U12 MA -- # LDK!
5 14 s 2 25.73 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
6 17 s 2 26.13 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2627/20 2024 LDK!
7 20 s 2 28.00 MIKULSKA Oliwia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -- LDK!
8 21 s 2 28.86 FOLTYN Nadia UKS Polfin Oświęcim 2009 U12 MA -- B.D.
1 1 s 3 22.33 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U12 MA --
2 3 s 3 23.03 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 2008 U12 MA -- # LDK!
3 5 s 3 24.15 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2024 LDK!
4 7 s 3 24.45 SABUDA Martyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U12 MA --
5 9 s 3 24.72 SZAREK Marcelina UKS Maraton Sękowa 2009 U12 MA -- B.D. Z/5543/19 2022
6 18 s 3 27.31 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U12 MA -- LDK!
7 22 s 3 29.70 RYNDUCH Maria WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2010 U12 MA -- LDK!
8 24 s 3 31.35 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA -- # LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.83 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U14 MA III ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2024 4 LDK!
2 2 s 1 46.28 BARSZCZ Anna UKS Budowlani Nowy Sącz 2006 U14 MA IV KLIMEK Józef Z/3278/19 2019
3 4 s 1 47.39 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA V MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
4 5 s 1 48.10 PĘCEK Karina UKS Jedynka Tokarnia 2006 U14 MA V LDK!
5 7 s 1 49.29 DYDUCH Paulina UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U14 MA -- LDK!
6 8 s 1 49.94 GABRYEL Estera TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U14 MA -- LDK!
7 17 s 1 54.39 JARZYNA Karolina UKS Polfin Oświęcim 2006 U14 MA -- KRZYZAK Stanisław Z/5516/19 2019 BEZ LDK!
1 3 s 2 46.63 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 2006 U14 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna # Z/5667/18 2021 5 LDK!  ROSU  
2 9 s 2 50.30 KUKLEWICZ Martyna MLUKS Tarnów 2006 U14 MA -- # LDK!
3 11 s 2 51.26 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój # 2006 U14 MA -- PERUCKI Wiesław # Z/9388/21 2022 LDK!
4 13 s 2 51.70 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U14 MA -- LDK!
5 14 s 2 51.83 MICHAŁEK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 2007 U14 MA -- KRZYZAK Stanisław BEZ LDK!
6 15 s 2 53.65 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- LDK!
7 19 s 2 57.46 JĘDROCHA Maja UKS Polfin Oświęcim 2007 U14 MA -- B.D. BEZ LDK!
1 6 s 3 48.81 NIZIOŁEK Łucja WKS Wawel Kraków 2006 U14 MA --
2 10 s 3 50.31 KMIECIK Katarzyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2006 U14 MA --
3 12 s 3 51.65 SZOT Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U14 MA -- LDK!
4 16 s 3 53.79 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2632/20 2024 LDK!
5 18 s 3 55.60 CHMIEL Zuzanna UKS Polfin Oświęcim 2006 U14 MA -- B.D. Z/5562/19 2019 BEZ LDK!
6 20 s 3 58.76 KORABIK Sara UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
1 1 e 1 50.66 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2024
2 3 e 1 52.93 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
3 4 e 1 53.30 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
4 6 e 1 56.33 SUŁKOWSKA Amelia TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U12 MA --
5 12 e 1 59.79 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
6 16 e 1 62.91 ELŻBIECIAK Kinga UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U12 MA -- LDK!
7 17 e 1 62.98 KOWAL Monika UKS Polfin Oświęcim 2009 U12 MA -- B.D.
8 18 e 1 63.74 PRZYBYŁOWICZ Emilia ULKS Lipinki 2008 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4043/20 2020 BEZ LDK!
1 5 e 2 53.97 CAPEK Julia UKS Jedynka Tokarnia 2008 U12 MA -- LDK!
2 7 e 2 56.47 KRAWCZYK Maria KS Olkusz 2008 U12 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/4103/19 2024
3 8 e 2 57.26 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
4 10 e 2 58.55 GAWĄD Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -- LDK!
5 13 e 2 60.17 TRĄBIŃSKA Anna SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3684/19 2023 LDK!
6 14 e 2 60.83 WŁODZIMIROW Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -- LDK!
1 2 e 3 52.60 ŁUKOWICZ Lena MLUKS Tarnów 2009 U12 MA -- # LDK!
2 9 e 3 57.68 BOULAHOUACHE Nina SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3007/19 2022
3 11 e 3 59.04 POLAK Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U12 MA -- LDK!
4 15 e 3 62.62 BODZIOCH Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -- LDK!
5 19 e 3 63.97 HOŁYST Maja WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -- LDK!
6 20 e 3 68.39 WOLCZKO Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1993/21 2022 LDK!
7 21 e 3 71.95 KULA Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U12 MA -- KURYLINA Volha # Z/10086/21 2024 LDK!
500 m K
1 1 s 1 1:32.60 SIUDUT Katarzyna MLUKS Tarnów 2008 U12 MA -- # LDK!
2 2 s 1 1:33.66 LIBERA Maja MLUKS Tarnów 2008 U12 MA -- # LDK!
3 4 s 1 1:33.99 BATKO Adrianna MLUKS Tarnów 2009 U12 MA --
4 5 s 1 1:38.25 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój # 2008 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9935/21 2024 LDK!
5 7 s 1 1:39.66 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
6 9 s 1 1:42.43 BUDZIAK Karolina ULKS Lipinki 2008 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/4022/20 2022 BEZ LDK!
7 8 s 1 1:43.27 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2024 LDK!
8 10 s 1 1:43.56 JANIK Julia UKS Polfin Oświęcim 2008 U12 MA -- KRZYŻAK Stanisław #
9 11 s 1 1:44.10 CAPEK Julia UKS Jedynka Tokarnia 2008 U12 MA -- LDK!
10 12 s 1 1:44.23 LABISKO Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2009 U12 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0838/24 2024
11 13 s 1 1:44.32 ADAMCZYK Maja KS Olkusz # 2008 U12 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/12071/21 2022 LDK!
12 14 s 1 1:46.24 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
13 19 s 1 1:46.32 NAJBEREK Karolina MLUKS Tarnów 2009 U12 MA -- LDK!
14 24 s 1 1:53.18 BIAŁOWĄS Nadia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA --
1 3 s 2 1:37.78 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U12 MA -- KUKLA Rafał # Z/1990/21 2024 LDK!
2 6 s 2 1:41.81 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U12 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
3 15 s 2 1:50.14 NOWICKA Ewa SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3681/19 2023 LDK!
4 16 s 2 1:51.00 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
5 17 s 2 1:52.18 STANUCH Kinga UKS Maraton Sękowa 2009 U12 MA --
6 18 s 2 1:52.94 PADŁO Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA --
7 20 s 2 1:53.97 WOJCIECHOWSKA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U12 MA -- GIZA Karolina Z/14743/21 2024
8 21 s 2 1:56.04 TRUCHAN Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2008 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/5548/23 2024
9 22 s 2 1:56.86 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA -- LDK!
10 23 s 2 1:56.98 DUDZIAK Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U12 MA --
11 25 s 2 2:02.27 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U12 MA -- KUKLA Rafał # Z/1992/21 2024 LDK!
12 26 s 2 2:03.29 DUDEK Zofia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA -- # LDK!
13 27 s 2 2:15.33 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10079/21 2024 LDK!
14 28 s 2 2:33.29 RECZEK Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA -- # LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:46.55 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U14 MA V SOBCZYK Grzegorz # Z/3503/19 2024 LDK!
2 2 s 1 1:55.21 KRAS Zuzanna MLUKS Tarnów 2006 U14 MA -- # LDK!  ROSU  
3 3 s 1 1:58.97 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 2007 U14 MA -- # LDK!
4 4 s 1 2:03.67 RYBA Gabriela MLUKS Tarnów 2007 U14 MA -- # LDK!
5 5 s 1 2:04.28 MIETŁA Oliwia MLUKS Tarnów 2007 U14 MA -- # LDK!
6 6 s 1 2:06.84 SZWAGRZYK Aleksandra UKS Sokół Zator 2006 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/3867/19 2021 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:11.15 KORABIK Sara UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
8 8 s 1 2:17.15 ŁOBODA Elena UKS Romer Rabka-Zdrój # 2007 U14 MA -- LDK!
9 9 s 1 2:22.35 RECZEK Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U14 MA -- LDK!
10 10 s 1 2:48.33 ZABAWA Klaudia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U14 MA --
1000 m K
1 1 s 1 3:26.62 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA V MIREK Wacław # Z/1888/18 2024 5 LDK!
2 2 s 1 3:32.32 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój # 2006 U14 MA V PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2024 LDK!
3 3 s 1 3:33.57 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:38.88 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/1974/19 2023 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 3:43.17 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
6 6 s 1 3:46.08 PAŁYS Zuzanna UKS Maraton Sękowa 2007 U14 MA -- B.D. Z/5552/19 2021
7 7 s 1 3:46.44 MARCINIAK Marta UKS Lider Siercza 2006 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/4041/20 2023 LDK!
8 8 s 1 4:18.07 PIĄSTKA Amelia UKS Lider Siercza 2006 U14 MA --
  s 1 DNF MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 2007 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3324/18 2022 BEZ
80 m pł ds K
1 1 s 1 12.93 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U14 MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/3172/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 16.29 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U14 MA +0.5 -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
3 3 s 1 16.48 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U14 MA +0.5 -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
200 m pł K
1 1 s 1 31.88 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U14 SL +0.2 III CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # , Z/0013/20 , 2024 LDK!
2 2 s 1 32.88 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U14 MA +0.2 IV SOBCZYK Grzegorz # Z/3503/19 2024 LDK!
3 3 s 1 33.14 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U14 MA +0.2 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
4 4 s 1 33.90 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U14 MA +0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/3172/18 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 34.44 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U14 MA +0.2 V JASICZ Ryszard # Z/4445/18 2024 BEZ LDK!
6 6 s 1 36.66 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 2006 U14 MA +0.2 -- JASICZ Ryszard B.D. # BEZ LDK!  ROSU  
1 7 s 2 37.67 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -0.8 -- LDK!
2 8 s 2 38.98 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U14 MA -0.8 -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
3 9 s 2 39.86 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2627/18 2021 BEZ
4 10 s 2 40.16 KUŚNIERZ Amelia SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3097/18 2021 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.46 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 2006 U14 MA IV B.D. Z/5413/19 2022 5
2 f 1 1.42 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 2007 U14 MA V WŁODARCZYK Mirosław Z/4090/19 2021 BEZ
3 f 1 1.38 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
3 f 1 1.38 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2570/18 2021 BEZ
5 f 1 1.34 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- SIERKA Ewa 5 LDK!
6 f 1 1.34 SZŁAPA Antonina UKS Gminy Brzeszcze 2007 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław
7 f 1 1.34 KOTT Nela MKS Rabka-Zdrój 2007 U14 MA -- LDK!
8 f 1 1.25 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U14 MA -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
1 f 2 1.25 GYBA Marta UKS Maraton Sękowa 2008 U12 MA -- B.D. Z/5544/19 2021
2 f 2 1.25 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U12 PM -- DIAK Mateusz # Z/7089/23 2024 LDK!
3 f 2 1.20 GALAS Martyna UKS Maraton Sękowa 2008 U12 MA -- B.D. Z/5541/19 2022
4 f 2 1.15 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U12 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024
5 f 2 1.15 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U12 MA -- GUJA Marta Z/5500/19 2024 LDK!
100-200-300-400 K
1 2 s 1 2:49.35 RYBA Gabriela
SZOŁTYSIK Patrycja
GÓRA Małgorzata
ZAUCHA Aleksandra
MLUKS Tarnów 2007
2007
2006
2007
U14 MLP --

JASICZ Ryszard B.D.
JASICZ Ryszard
Z/4445/18
2024
BEZ
BEZ
2 3 s 1 2:51.51 KOWALIŃSKA Aleksandra
CHODUR Milena
ZAJĄC Kamila
SZOT Otylia
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006
2007
2007
2006
U14 MLP -- ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
Z/3056/18
Z/2632/20
Z/3062/18
2024
2024
2024
4

BEZ
3 4 s 1 2:54.58 JAŚKACZEK Małgorzata
ADAMCZYK Maja
WESTENHOLC Paulina
KOCHANIAK Martyna
KS Victoria Trzebinia 2006
2008
2006
2008
U14 MLP -- SIERKA Ewa
KALEMBKA Kamil
SIERKA Ewa B.D.
Z/12071/21
Z/2614/19
, Z/2614/19
2022

, 2024
5


4 6 s 1 3:03.09 JAJECZNICA Anna
WÓJCIAK Izabela
KOTT Nela
SĘK Alessandra
MKS Rabka-Zdrój 2006
2006
2007
2008
U14 MLP -- PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław

PERUCKA Kamila
Z/7639/21
Z/9388/21
Z/9935/21
2024
2022
2024



5 7 s 1 3:03.78 GALUBA Martyna
DUTKA-WOŁOCH Nicola
MARCINIAK Marta
DYMEK Jagoda
UKS Lider Siercza 2010
2011
2006
2007
U14 MLP -- KAMIŃSKA Joanna
CZYŻ Radosław
DOBAJ Szymon
WÓJCIK Teodor
Z/3210/20
Z/0186/22
Z/4041/20
Z/1480/22
2024
2024
2023
2024




6 8 s 1 3:22.19 FLORKA Małgorzata
BURKAT Dominika
ŻUCHOWICZ Daria
SOLAK Zuzanna
KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008
2008
2008
2008
U12 MLP --

WAŁASZEK Jarosław
Z/9165/21
2023
BEZ
  s 1 DQ DRAGOW Patrycja
KLĘK Julia
CHYNAŁ Anna
DONIEC Natalia
SKS Kusy Kraków 2008
2008
2007
2009
U14 MLP -- DIAK Mateusz
GUJA Marta

GUJA Marta
Z/7089/23
Z/5716/23
Z/5715/23
2024
2024
2024



1 1 s 2 2:46.89 MIETŁA Oliwia
SIUDUT Katarzyna
LIS Monika
ŁUKOWICZ Lena
MLUKS Tarnów 2007
2008
2006
2009
U14 MLP --

WAŁASZEK Jarosław
Z/5560/19
2024

2 5 s 2 2:57.52 KOSZYK Zuzanna
PĘKALA Martyna
KROK Julia
KUSIAK Natalia
UKS Kobylanka 2006
2006
2006
2006
U14 MLP -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/5492/19
Z/5055/19
Z/5056/19
Z/5493/19
2019
2020
2020
2019




3 9 s 2 3:27.60 ZAGRODZKA Zofia
BODZIOCH Magdalena
GAWĄD Aleksandra
CHODUR Hanna
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009
2009
2009
2009
U12 MLP --


ZAGRODZKI Marcin
Z/2627/20
2024

4 10 s 2 3:54.15 HOŁYST Maja
RYNDUCH Maria
SOWIŃSKA Anna
WŁODZIMIROW Zofia
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009
2010
2009
2009
U12 MLP --


W dal strefa K
1 f 1 4.46 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2024 BEZ
2 f 1 4.23 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
3 f 1 4.22 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U12 PM 0.0 -- DIAK Mateusz # Z/7089/23 2024 LDK!
4 f 1 4.10 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
5 f 1 4.09 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5500/19 2024 LDK!
6 f 1 4.08 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
7 f 1 4.06 GALAS Martyna UKS Maraton Sękowa 2008 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/5541/19 2022
8 f 1 4.04 GALAS Wiktoria UKS Maraton Sękowa 2008 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/5542/19 2022
9 f 1 3.98 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2024
10 f 1 3.98 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
11 f 1 3.73 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
12 f 1 3.64 ANTKOWIAK Tamara SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA 0.0 -- LDK!
13 f 1 3.57 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U12 MA 0.0 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
14 f 1 3.57 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA 0.0 -- LDK!
15 f 1 3.56 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
16 f 1 3.54 PRZYBYLSKA Nikola SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2999/19 2023 LDK!
17 f 1 3.52 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2023 LDK!
18 f 1 3.50 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA 0.0 -- # LDK!
19 f 1 3.41 URBAN Martyna SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA 0.0 --
20 f 1 3.38 ŻUCHOWICZ Daria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9165/21 2023 BEZ LDK!
21 f 1 3.36 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/4466/18 2024 BEZ
22 f 1 3.03 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA 0.0 -- LDK!
23 f 1 2.91 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA 0.0 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2627/20 2024 LDK!
24 f 1 2.84 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA 0.0 -- # LDK!
25 f 1 2.81 DUDEK Zofia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA 0.0 -- # LDK!
26 f 1 2.81 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10079/21 2024 LDK!
27 f 1 2.77 RECZEK Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA 0.0 -- # LDK!
28 f 1 2.75 RYNDUCH Maria WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2010 U12 MA 0.0 -- LDK!
29 f 1 2.62 KULA Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U12 MA 0.0 -- KURYLINA Volha # Z/10086/21 2024 LDK!
30 f 1 2.49 MIKULSKA Oliwia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA 0.0 -- LDK!
1 f 2 4.87 KROK Julia UKS Kobylanka 2006 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/5056/19 2020
2 f 2 4.56 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2024 BEZ
3 f 2 4.47 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 2006 U14 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna # Z/5667/18 2021 5 LDK!  ROSU  
4 f 2 4.43 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
5 f 2 4.39 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
6 f 2 4.37 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 2007 U14 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4090/19 2021 BEZ
7 f 2 4.34 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2570/18 2021 BEZ
8 f 2 4.27 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
9 f 2 4.22 HRAPKOWICZ Julia MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3277/19 2020
10 f 2 4.21 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ
11 f 2 4.20 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
12 f 2 4.20 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2627/18 2021 BEZ
13 f 2 4.19 LIS Monika KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2006 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/5560/19 2024 LDK!  ROSU  
14 f 2 4.07 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 2006 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/5413/19 2022 5
15 f 2 4.03 DYDUCH Paulina UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
16 f 2 4.02 SZŁAPA Antonina UKS Gminy Brzeszcze 2007 U14 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław
17 f 2 3.96 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
18 f 2 3.91 CETNAROWSKA Patrycja ULKS Lipinki 2006 U14 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/5668/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
19 f 2 3.86 KUBACKA Nikola ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2006 U14 MA 0.0 --
20 f 2 3.78 MARKOWICZ Martyna ULKS Lipinki 2007 U14 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3409/20 2022 BEZ LDK!
21 f 2 3.61 BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
22 f 2 3.50 FLUDER Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
23 f 2 3.42 JASIŃSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 --
24 f 2 3.24 MITUŚ Weronika ULKS Lipinki 2007 U14 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/4032/20 2021 BEZ LDK!
25 f 2 2.38 RECZEK Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
Kula (2) K
1 f 1 14.36 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
2 f 1 9.29 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!
3 f 1 9.12 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U14 MA -- MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2024
4 f 1 8.85 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
5 f 1 8.41 MAZURYK Gabriela MLUKS Tarnów 2006 U14 MA -- # LDK!
6 f 1 8.40 STYBAK Magdalena UKS Polfin Oświęcim 2007 U14 MA -- B.D. Z/5561/19 2019 BEZ LDK!
7 f 1 8.12 WOŹNIAK Roksana ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2006 U14 MA --
8 f 1 8.03 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U14 MA --
9 f 1 7.98 KLĘCZAR Marlena LKS Kłos Olkusz # 2006 U14 MA -- B.D. BEZ LDK!
10 f 1 7.51 KUSIAK Natalia UKS Kobylanka 2006 U14 MA -- B.D. Z/5493/19 2019
11 f 1 7.46 WACHOWICZ Anna UKS Gminy Brzeszcze 2007 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław
12 f 1 7.38 KOSZYK Zuzanna UKS Kobylanka 2006 U14 MA -- B.D. Z/5492/19 2019
13 f 1 7.34 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U14 MA --
14 f 1 7.05 BERCOL Karolina UKS Sokół Zator 2006 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/3655/20 2021 BEZ LDK!
15 f 1 6.69 PĘKALA Martyna UKS Kobylanka 2006 U14 MA -- B.D. Z/5055/19 2020
16 f 1 6.67 SINDA Anna ULKS Lipinki 2006 U14 MA -- # LDK!
Ppal (80) K
1 f 1 45.00 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U12 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024
2 f 1 31.00 GALAS Wiktoria UKS Maraton Sękowa 2008 U12 MA -- B.D. Z/5542/19 2022
3 f 1 30.00 NOWAK Maria WKS Wawel Kraków # 2009 U12 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2591/24 2024 LDK!
4 f 1 30.00 BOULAHOUACHE Nina SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3007/19 2022
5 f 1 29.50 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
6 f 1 29.00 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U12 MA -- # LDK!
7 f 1 28.00 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
8 f 1 27.00 ADAMCZYK Maja KS Olkusz # 2008 U12 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/12071/21 2022 LDK!
9 f 1 27.00 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
10 f 1 27.00 JASTRZĘBSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 2009 U12 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2454/24 2024 LDK!
11 f 1 26.00 SZURA Justyna SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
12 f 1 24.00 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
13 f 1 19.50 MYŚLIWIEC Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA -- # LDK!
14 f 1 18.00 SZAREK Marcelina UKS Maraton Sękowa 2009 U12 MA -- B.D. Z/5543/19 2022
Dysk (0.60) K
1 f 1 27.67 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 21.77 KLĘCZAR Marlena LKS Kłos Olkusz # 2006 U14 MA -- B.D. BEZ LDK!
3 f 1 20.20 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U14 MA --
4 f 1 18.41 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
5 f 1 17.93 KUSIAK Natalia UKS Kobylanka 2006 U14 MA -- B.D. Z/5493/19 2019
6 f 1 17.40 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
7 f 1 12.35 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 2007 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3324/18 2022 BEZ
60 m M
1 3 e 1 9.13 MAREK Karol MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA +0.5 -- SYSAK Tomasz # Z/3273/19 2023
2 8 e 1 9.31 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +0.5 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/3270/19 2022
3 10 e 1 9.71 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 2011 U12 MA +0.5 -- KAJTOCH Jolanta Z/4886/19 2021 LDK!
4 11 e 1 9.73 MATUSZYK Mateusz ULKS Lipinki 2008 U12 MA +0.5 -- LDK!
5 12 e 1 9.74 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA +0.5 -- LDK!
6 16 e 1 9.97 ZAKOPAL Max Kraków Athletics Team 2010 U12 MA +0.5 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3728/19 2023
7 20 e 1 10.35 CYGAN Kacper SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA +0.5 -- LDK!
8 28 e 1 11.39 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 2010 U12 MA +0.5 -- # LDK!
1 2 e 2 8.84 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U12 MA +0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
2 5 e 2 9.21 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +0.5 -- LDK!
3 7 e 2 9.27 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U12 MA +0.5 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
4 19 e 2 10.32 WOJAS Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U12 MA +0.5 --
5 22 e 2 10.57 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U12 MA +0.5 -- MENTLEWICZ Janusz # Z/1288/21 2024 LDK!
6 23 e 2 10.58 ZIELEŃ Szymon UKS Kobylanka 2009 U12 MA +0.5 -- B.D. Z/5491/19 2022 LDK!
7 24 e 2 10.64 WIELICZKO Piotr UKS Sokół Zator 2009 U12 MA +0.5 -- KAJTOCH Jolanta LDK!
8 25 e 2 10.69 MAMOŃ Jan UKS Sokół Zator 2009 U12 MA +0.5 -- KAJTOCH Jolanta Z/3868/19 2021 BEZ LDK!
1 6 e 3 9.23 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U12 MA 0.0 -- # LDK!
2 9 e 3 9.38 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 2009 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/3452/20 2021 BEZ LDK!
3 14 e 3 9.76 PRZYBYŁOWICZ Mateusz ULKS Lipinki 2009 U12 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2674/22 2023 LDK!
4 15 e 3 9.86 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 2010 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/4020/20 2021 BEZ LDK!
5 18 e 3 10.32 MAZUR Alan WKS Wawel Kraków 2008 U12 MA 0.0 --
6 21 e 3 10.42 OLEJNIK Filip RLTL GGG Radom # 2010 U12 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur Z/4816/24 2024 LDK!
7 26 e 3 10.84 KAMIŃSKI Maciej UKS Sokół Zator 2011 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/7843/21 2021 LDK!
8 27 e 3 10.87 REC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA 0.0 -- LDK!
1 1 e 4 8.82 KOSZYK Antoni LUKS Tytan Ropa # 2008 U12 MA -0.2 -- GÓRSKI Andrzej # Z/6464/21 2021 LDK!
2 4 e 4 9.19 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U12 MA -0.2 -- KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!
3 13 e 4 9.75 JAMRÓZ Patryk UKS Polfin Oświęcim 2009 U12 MA -0.2 -- B.D.
4 17 e 4 10.26 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA -0.2 -- LDK!
5 29 e 4 11.51 KUBIŃSKI Igor SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA -0.2 -- LDK!
1 f 1 8.72 KOSZYK Antoni LUKS Tytan Ropa # 2008 U12 MA +0.3 -- GÓRSKI Andrzej # Z/6464/21 2021 LDK!
2 f 1 8.93 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U12 MA +0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
3 f 1 9.07 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U12 MA +0.3 -- KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!
4 f 1 9.07 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U12 MA +0.3 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
5 f 1 9.16 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +0.3 -- LDK!
6 f 1 9.24 MAREK Karol MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA +0.3 -- SYSAK Tomasz # Z/3273/19 2023
7 f 1 9.40 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U12 MA +0.3 -- # LDK!
8 f 1 9.50 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA +0.3 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/3270/19 2022
100 m M
1 3 e 1 13.20 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA -0.1 -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!
2 4 e 1 13.55 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 2006 U14 MA -0.1 -- KAJTOCH Jolanta Z/4889/19 2021 BEZ LDK!
3 11 e 1 15.00 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U14 MA -0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2024 LDK!
4 16 e 1 15.68 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U14 MA -0.1 -- KUKLA Rafał # Z/2008/21 2024 LDK!
5 19 e 1 16.08 RYCHLIŃSKI Joachim LKS Kłos Olkusz 2007 U14 MA -0.1 -- B.D.
6 23 e 1 16.42 HOTLOŚ Kamil ULKS Lipinki 2007 U14 MA -0.1 -- LDK!
1 2 e 2 12.99 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA +0.6 -- MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
2 6 e 2 13.94 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U14 MA +0.6 -- LDK!
3 7 e 2 13.96 KUTA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2007 U14 MA +0.6 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/2995/20 2024
4 15 e 2 15.51 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 2007 U14 MA +0.6 -- KAJTOCH Jolanta Z/4884/19 2021 BEZ LDK!
5 18 e 2 16.01 WOJTAS Piotr ULKS Lipinki 2007 U14 MA +0.6 -- LDK!
6 22 e 2 16.35 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U14 MA +0.6 -- # LDK!
1 5 e 3 13.64 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA -0.5 --
2 8 e 3 14.44 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -0.5 -- LDK!
3 12 e 3 15.14 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA -0.5 -- CZYŻ Radosław # Z/4111/19 2024
4 13 e 3 15.16 MYGA Igor UKS Polfin Oświęcim 2006 U14 MA -0.5 -- B.D.
5 17 e 3 15.73 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -0.5 -- LDK!
6 24 e 3 16.58 GORCZYCA Aleksander UKS Polfin Oświęcim 2007 U14 MA -0.5 -- B.D. BEZ LDK!
1 1 e 4 12.96 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA -0.3 -- # LDK!
2 9 e 4 14.57 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -0.3 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
3 10 e 4 14.88 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom # 2007 U14 MZ -0.3 -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0393/19 2024 LDK!
4 14 e 4 15.35 GORCZYCA Piotr UKS Polfin Oświęcim 2007 U14 MA -0.3 -- B.D. BEZ LDK!
5 20 e 4 16.09 POLAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U14 MA -0.3 -- LDK!
6 21 e 4 16.11 RYCHLIK Michał UKS Sokół Zator 2006 U14 MA -0.3 -- KAJTOCH Jolanta Z/3871/19 2021 LDK!
1 f 1 12.92 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA +0.4 -- # LDK!
2 f 1 13.01 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA +0.4 -- MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
3 f 1 13.06 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA +0.4 -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!
4 f 1 13.45 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA +0.4 --
5 f 1 13.56 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 2006 U14 MA +0.4 -- KAJTOCH Jolanta Z/4889/19 2021 BEZ LDK!
6 f 1 14.08 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U14 MA +0.4 -- LDK!
7 f 1 14.38 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA +0.4 -- LDK!
150 m M
1 5 s 1 22.73 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U12 MA -- # LDK!
2 8 s 1 23.43 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/3270/19 2022
3 9 s 1 23.44 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4465/18 2022 BEZ
4 12 s 1 24.42 JAMRÓZ Patryk UKS Polfin Oświęcim 2009 U12 MA -- B.D.
5 16 s 1 25.53 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -- # LDK!
6 17 s 1 25.91 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 2010 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/4020/20 2021 BEZ LDK!
7 18 s 1 28.45 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/5649/22 2024
8 19 s 1 29.22 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 2010 U12 MA -- # LDK!
1 2 s 2 21.99 KOSZYK Antoni LUKS Tytan Ropa # 2008 U12 MA -- GÓRSKI Andrzej # Z/6464/21 2021 LDK!
2 3 s 2 22.50 WOŁOWIEC Grzegorz WKS Wawel Kraków # 2008 U12 MA -- # LDK!
3 4 s 2 22.61 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!
4 6 s 2 22.80 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2021 BEZ
5 10 s 2 24.24 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3410/20 2023 BEZ LDK!
6 14 s 2 24.66 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/4047/20 2023 LDK!
7 15 s 2 24.74 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 2011 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/4886/19 2021 LDK!
1 1 s 3 21.84 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U12 MA --
2 7 s 3 22.95 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
3 11 s 3 24.34 MATUSZYK Mateusz ULKS Lipinki 2008 U12 MA -- LDK!
4 13 s 3 24.56 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków # 2008 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 43.47 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
2 2 s 1 44.31 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U14 MA -- # LDK!
3 3 s 1 44.47 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2024 BEZ
4 5 s 1 46.28 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U14 MA -- LDK!
5 6 s 1 49.88 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
6 12 s 1 53.46 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
1 7 s 2 50.07 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2307/19 2023
2 8 s 2 50.88 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2024 LDK!
3 11 s 2 53.01 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
4 15 s 2 54.86 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
5 16 s 2 55.15 GORCZYCA Piotr UKS Polfin Oświęcim 2007 U14 MA -- B.D. BEZ LDK!
6 18 s 2 55.72 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U14 MA -- # LDK!
7 19 s 2 55.92 GORCZYCA Aleksander UKS Polfin Oświęcim 2007 U14 MA -- B.D. BEZ LDK!
1 10 s 3 52.56 ROMANIAK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
2 14 s 3 54.63 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
3 17 s 3 55.56 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- LDK!
4 21 s 3 56.53 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
5 24 s 3 59.12 OSTÓJ Mikołaj UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
1 4 s 4 45.89 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA --
2 9 s 4 51.98 DONIEC Konrad SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -- LDK!
3 13 s 4 53.94 WOJTAS Piotr ULKS Lipinki 2007 U14 MA -- LDK!
4 20 s 4 56.48 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- LDK!
5 22 s 4 57.86 HOTLOŚ Kamil ULKS Lipinki 2007 U14 MA -- LDK!
6 23 s 4 58.87 RYCHLIK Michał UKS Sokół Zator 2006 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/3871/19 2021 LDK!
1 1 e 1 47.62 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U12 MA --
2 2 e 1 47.64 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
3 3 e 1 49.78 MAJ Emil MLUKS Tarnów 2008 U12 MA -- # LDK!
4 4 e 1 50.08 SZCZEPANIAK Tomasz WKS Wawel Kraków 2009 U12 MA --
5 6 e 1 54.44 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 2008 U12 MA -- # LDK!
6 8 e 1 55.27 PRZYBYŁOWICZ Mateusz ULKS Lipinki 2009 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2674/22 2023 LDK!
7 11 e 1 56.99 WOJAS Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U12 MA --
1 5 e 2 52.69 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
2 7 e 2 54.66 PAPROCKI Adam MKS Rabka-Zdrój 2008 U12 MA -- LDK!
3 9 e 2 56.64 MAZUR Alan WKS Wawel Kraków 2008 U12 MA --
4 10 e 2 56.77 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -- # LDK!
5 12 e 2 60.53 BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U12 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/4832/19 2024 LDK!
500 m M
1 2 s 1 1:31.98 ZAJĄC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój # 2009 U12 MA -- LDK!
2 5 s 1 1:37.96 SMALEC Kacper UKS Kobylanka 2008 U12 MA -- B.D. Z/5058/19 2019
3 6 s 1 1:38.61 DUTKA Maciej UKS Kobylanka 2008 U12 MA -- B.D. Z/5490/19 2019 BEZ
4 8 s 1 1:40.04 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA -- LDK!
5 9 s 1 1:41.39 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
6 10 s 1 1:41.75 MAZUREK Szymon Kraków Athletics Team 2008 U12 MA --
7 11 s 1 1:42.91 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U12 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2024 LDK!
8 12 s 1 1:43.63 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2444/19 2024
9 13 s 1 1:45.89 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
10 14 s 1 1:46.55 ZIELEŃ Szymon UKS Kobylanka 2009 U12 MA -- B.D. Z/5491/19 2022 LDK!
11 17 s 1 1:58.08 SEPIELAK Antoni TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U12 MA -- GIZA Karolina Z/13810/21 2023
12 18 s 1 1:58.55 PŁONKA Bartosz ULKS Bielgim Bielany 2009 U12 MA --
1 1 s 2 1:31.66 WOJTAS Szymon LUKS Tytan Ropa # 2009 U12 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6477/21 2022 LDK!
2 3 s 2 1:37.32 OLEJNIK Filip RLTL GGG Radom # 2010 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4816/24 2024 LDK!
3 4 s 2 1:37.41 MIETŁA Szymon MLUKS Tarnów 2009 U12 MA -- # LDK!
4 7 s 2 1:38.87 PACHACZ Sebastian UKS Romer Rabka-Zdrój # 2008 U12 MA -- LDK!
5 15 s 2 1:46.86 MASTALERZ Borys TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U12 MA --
6 16 s 2 1:49.57 CHYTRY Filip WKS Wawel Kraków 2008 U12 MA --
7 19 s 2 2:00.49 WĄSIK Oliwier ULKS Bielgim Bielany 2008 U12 MA --
8 20 s 2 2:06.42 CZŁOWIEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 2009 U12 MA --
9 21 s 2 2:08.86 WÓJCICKI Sebastian ULKS Bielgim Bielany 2009 U12 MA --
10 22 s 2 2:16.11 KUCA Leopold KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA -- # LDK!
600 m M
1 s 1 1:45.31 PIETRZKIEWICZ-JANISZ Szymon SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -- # LDK!
2 s 1 1:45.99 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom # 2007 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0393/19 2024 LDK!
3 s 1 1:46.60 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U14 MA -- # LDK!
4 s 1 1:52.36 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2024
5 s 1 1:54.32 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów # 2007 U14 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3407/20 2024 LDK!
6 s 1 2:08.36 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
7 s 1 2:19.98 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
8 s 1 2:20.00 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:07.48 WOŁEK Błażej TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U14 MA -- LDK!
2 2 s 1 3:14.24 PŁONKA Bartosz LKS Kłos Olkusz 2006 U14 MA -- B.D. Z/5412/19 2021
3 3 s 1 3:18.76 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA -- ZIĘBA Jakub # Z/3427/19 2023 LDK!
4 4 s 1 3:22.25 JĘDROCHA Dawid UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1453/19 2022 LDK!
5 5 s 1 3:22.74 NYCZ Karol ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2006 U14 MA -- #
6 6 s 1 3:26.34 PAWŁOWSKI Jakub ULKS Lipinki 2007 U14 MA -- # LDK!
7 7 s 1 3:34.82 MIKOŁAJEK Kacper MLUKS Tarnów 2006 U14 MA --  ROSU  
8 8 s 1 3:47.04 KUNA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U14 MA --
9 9 s 1 3:47.51 PAŁYS Kacper UKS Maraton Sękowa 2007 U14 MA --
100 m pł M
1 1 s 1 18.31 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U14 MA +0.5 -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2024 LDK!
2 2 s 1 18.68 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 2006 U14 MA +0.5 -- KAJTOCH Jolanta Z/3450/20 2021 BEZ LDK!
3 5 s 1 20.35 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA +0.5 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4 7 s 1 20.59 BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 2006 U14 MA +0.5 -- KAJTOCH Jolanta Z/4888/19 2021 BEZ LDK!
5 8 s 1 20.70 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA +0.5 -- LDK!
6 11 s 1 23.59 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA +0.5 -- LDK!
1 3 s 2 19.71 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
2 4 s 2 20.27 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA 0.0 -- LDK!
3 6 s 2 20.51 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
4 9 s 2 21.37 KRZECZEK Oskar SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
5 10 s 2 22.54 MĄSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
200 m pł M
1 1 s 1 33.66 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2024 LDK!
2 2 s 1 35.44 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 2006 U14 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/3450/20 2021 BEZ LDK!
3 3 s 1 36.18 BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 2006 U14 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/4888/19 2021 BEZ LDK!
4 4 s 1 36.80 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA 0.0 -- LDK!
5 5 s 1 37.19 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
6 6 s 1 37.25 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
7 7 s 1 37.36 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.30 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2021
2 f 1 1.25 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
3 f 1 1.25 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
4 f 1 1.20 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/4047/20 2023 LDK!
5 f 1 1.15 KOSZYK Wiktor ULKS Lipinki 2008 U12 MA -- # LDK!
6 f 1 1.15 RAMS Bartosz MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3271/19 2021 BEZ
7 f 1 1.15 WĄSIK Oliwier ULKS Bielgim Bielany 2008 U12 MA --
8 f 1 1.05 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA -- LDK!
1 f 2 1.48 PAWEŁCZAK Daniel UKS Maraton Sękowa 2006 U14 MA -- B.D. Z/5555/19 2021 LDK!
2 f 2 1.44 OŁPIŃSKI Patryk UKS Maraton Sękowa 2006 U14 MA -- B.D. Z/5546/19 2021
3 f 2 1.40 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
3 f 2 1.40 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
5 f 2 1.35 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
6 f 2 1.25 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- LDK!
6 f 2 1.25 HOŁDA Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 2006 U14 MA -- LDK!
8 f 2 1.20 SKIMINA Oskar SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- LDK!
100-200-300-400 M
1 1 s 1 2:32.25 MIGAS Szymon
KORZENIOWSKI Krzysztof
WOŁEK Błażej
KOWALIK Norbert
TS Wieliczanka Wieliczka 2006
2006
2006
2007
U14 MLP --
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej

JASICZ Ryszard
, Z/3285/19
Z/3407/20
, 2024
2024


2 2 s 1 2:39.39 PAWEŁCZAK Daniel
OLSZAŃSKI Mateusz
PRAJSNAR Mikołaj
OŁPIŃSKI Patryk
UKS Maraton Sękowa 2006
2006
2007
2006
U14 MLP -- B.D.
B.D.

B.D.
Z/5555/19
Z/5547/19
Z/5546/19
2021
2021
2021



3 3 s 1 2:46.50 BUASSA Tosi
KORCZYK Dawid
KAMIŃSKI Jakub
DADAŚ Maciej
UKS Sokół Zator 2006
2006
2006
2006
U14 MLP -- KAJTOCH Jolanta
KAJTOCH Jolanta
KAJTOCH Jolanta
KAJTOCH Jolanta
Z/4888/19
Z/4889/19
Z/3870/19
Z/3450/20
2021
2021
2021
2021
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
4 4 s 1 2:53.11 MIETŁA Szymon
MAJ Emil
MIKOŁAJEK Kacper
SZOŁTYSIK Przemysław
MLUKS Tarnów 2009
2008
2006
2008
U14 MLP --


5 5 s 1 2:57.18 PIENIĄŻEK Karol
KURDZIEL Jeremiasz
PETKA Kamil
KURDZIEL Hubert
KS Victoria Trzebinia 2009
2006
2006
2010
U14 MLP --

SIERKA Ewa
BEZ
W dal strefa M
1 f 1 5.26 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA 0.0 -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!
2 f 1 5.00 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- # LDK!
3 f 1 4.93 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2024 BEZ
4 f 1 4.58 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 2006 U14 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/4889/19 2021 BEZ LDK!
5 f 1 4.40 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
6 f 1 4.37 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
7 f 1 4.33 HOŁDA Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 2006 U14 MA 0.0 -- LDK!
8 f 1 4.25 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
9 f 1 4.21 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
10 f 1 4.06 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
11 f 1 4.05 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
12 f 1 3.85 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U14 MA 0.0 -- KUKLA Rafał # Z/2008/21 2024 LDK!
13 f 1 3.74 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 2007 U14 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/4884/19 2021 BEZ LDK!
14 f 1 3.68 ROMANIAK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
15 f 1 3.44 POLAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
16 f 1 2.38 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA 0.0 -- LDK!
1 f 2 4.39 WOŁOWIEC Grzegorz WKS Wawel Kraków # 2008 U12 MA 0.0 -- # LDK!
2 f 2 4.21 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U12 MA 0.0 -- KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!
3 f 2 4.19 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
4 f 2 4.10 MAJ Emil MLUKS Tarnów 2008 U12 MA 0.0 -- # LDK!
5 f 2 3.84 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2021 BEZ
6 f 2 3.83 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 2009 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/3452/20 2021 BEZ LDK!
7 f 2 3.81 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2021
8 f 2 3.74 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4465/18 2022 BEZ
9 f 2 3.69 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA 0.0 -- LDK!
10 f 2 3.60 MAREK Karol MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz # Z/3273/19 2023
11 f 2 3.60 SMALEC Kacper UKS Kobylanka 2008 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/5058/19 2019
12 f 2 3.59 DUTKA Maciej UKS Kobylanka 2008 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/5490/19 2019 BEZ
13 f 2 3.45 TASAK Piotr SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA 0.0 --
14 f 2 3.36 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków # 2008 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2024 LDK!
15 f 2 3.34 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA 0.0 -- LDK!
16 f 2 3.32 RAMS Bartosz MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3271/19 2021 BEZ
17 f 2 3.29 CYGAN Kacper SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA 0.0 -- LDK!
18 f 2 3.17 WIELICZKO Piotr UKS Sokół Zator 2009 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta LDK!
19 f 2 3.10 CZŁOWIEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 2009 U12 MA 0.0 --
20 f 2 3.07 BŁACHUT Dawid UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U12 MA 0.0 -- LDK!
21 f 2 2.94 KUCA Leopold KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U12 MA 0.0 -- # LDK!
22 f 2 2.87 KRAJ Patryk SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA 0.0 -- LDK!
Kula (4) M
1 f 1 7.71 CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -- MUNIAK Michał B.D. BEZ LDK!
2 f 1 7.56 OŁPIŃSKI Patryk UKS Maraton Sękowa 2006 U14 MA -- B.D. Z/5546/19 2021
3 f 1 7.51 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -- MUNIAK Michał LDK!
4 f 1 7.40 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 2006 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/3870/19 2021 BEZ LDK!
5 f 1 7.35 DUSZA Bartłomiej UKS Maraton Sękowa 2006 U14 MA -- B.D. Z/5550/19 2021
6 f 1 7.15 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 2006 U14 MA --
7 f 1 6.42 KOWALSKI Łukasz UKS Sokół Zator 2006 U14 MA -- LDK!
8 f 1 6.06 RABA Wojciech ULKS Lipinki 2007 U14 MA -- LDK!
9 f 1 6.06 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 2007 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/4887/19 2021 BEZ LDK!
10 f 1 5.93 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- # LDK!
Ppal (80) M
1 f 1 44.00 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3410/20 2023 BEZ LDK!
2 f 1 43.00 RZEPIELA Michał LUKS Tytan Ropa # 2008 U12 MA -- B.D. Z/6475/21 2021 LDK!
3 f 1 40.00 BAŚCIK Benjamin MKS Tempo Kęty 2008 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz
4 f 1 36.50 MAMOŃ Jan UKS Sokół Zator 2009 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/3868/19 2021 BEZ LDK!
5 f 1 29.50 DYDAK Przemysław SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
6 f 1 28.00 REC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
7 f 1 27.50 TASAK Piotr SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA --
8 f 1 25.00 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
9 f 1 24.50 WÓJCICKI Sebastian ULKS Bielgim Bielany 2009 U12 MA --
10 f 1 24.00 JURGA Maciej SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -- LDK!
11 f 1 23.50 PŁONKA Bartosz ULKS Bielgim Bielany 2009 U12 MA --
12 f 1 22.50 KAMIŃSKI Maciej UKS Sokół Zator 2011 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/7843/21 2021 LDK!
13 f 1 21.50 ZAKOPAL Max Kraków Athletics Team 2010 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3728/19 2023
Dysk (0.75) M
1 f 1 25.48 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 f 1 24.16 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 2006 U14 MA --
3 f 1 19.18 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -- MUNIAK Michał LDK!
4 f 1 17.91 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 2006 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/3870/19 2021 BEZ LDK!
5 f 1 17.63 CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -- MUNIAK Michał B.D. BEZ LDK!
6 f 1 16.88 ZEGAN Erwin SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -- MUNIAK Michał LDK!
7 f 1 15.03 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- # LDK!
  f 1 NM KOWALSKI Łukasz UKS Sokół Zator 2006 U14 MA -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.3491311073303 sekund