Częstochowa 28.09.2019
Finał ligi U16
100 m K
1 2 s 1 12.81 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -0.1 III PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2024 LDK!  ROSU  
2 3 s 1 13.11 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL -0.1 III ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/3294/18 , 2024 LDK!  ROSU  
3 4 s 1 13.35 TRĄBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -0.1 IV MICHALSKA Alicja TRĄBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!  ROSU  
4 5 s 1 13.44 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -0.1 IV KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!
5 9 s 1 13.57 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL -0.1 IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!
6 13 s 1 13.72 JANCZAR Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -0.1 IV SZYJKA Beata 4 LDK!
7 16 s 1 13.75 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -0.1 IV TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
8 21 s 1 13.89 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -0.1 V LDK!
1 1 s 2 12.79 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -0.4 III MORKA Piotr Z/1004/18 2024 3 LDK!
2 6 s 2 13.44 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U14 SL -0.4 IV PRENCEL Piotr # Z/5604/18 2024 5 LDK!
3 7 s 2 13.48 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL -0.4 IV GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
4 8 s 2 13.56 BACH Oliwia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL -0.4 IV
5 14 s 2 13.73 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -0.4 IV
6 15 s 2 13.74 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -0.4 IV # LDK!  ROSU  
7 18 s 2 13.80 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -0.4 IV PILAREK Sławomir # 4 LDK!  ROSU  
8 23 s 2 13.92 ŚPIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -0.4 V MICHALSKA Alicja # Z/3254/19 2022 BEZ LDK!  ROSU  
1 10 s 3 13.62 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U14 SL -0.6 IV ZAJĄC Adam # Z/4905/19 2024 LDK!  ROSU  
2 12 s 3 13.69 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U14 SL -0.6 IV ROLAK Dorota Z/1946/19 2024 LDK!
3 19 s 3 13.88 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -0.6 V CHRIST Marek # Z/0820/18 2024 3 LDK!  ROSU  
4 22 s 3 13.90 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL -0.6 V CHRIST Marek Z/1533/19 2024 LDK!
5 26 s 3 14.04 WOŚ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -0.6 V CIUK Marek # Z/1527/19 2024 LDK!  ROSU  
6 27 s 3 14.09 ŚWISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.6 V LDK!
7 42 s 3 14.86 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -0.6 --
1 24 s 4 13.95 KONIOR Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.3 V LDK!
2 25 s 4 14.02 CZYSZCZON Daria TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U14 SL -0.3 V LDK!
3 29 s 4 14.15 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -0.3 V LDK!  ROSU  
4 38 s 4 14.61 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -0.3 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2023 BEZ
5 39 s 4 14.61 JAGIEŁŁO Aleksandra MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -0.3 -- # LDK!
6 40 s 4 14.67 MACHALICA Dominika MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -0.3 -- # LDK!  ROSU  
1 20 s 5 13.88 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -0.1 V LDK!  ROSU  
2 30 s 5 14.20 STROINSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -0.1 V GÓRECKA Małgorzata 5 LDK!
3 31 s 5 14.21 WICHEREK-DROST Wiktoria MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -0.1 V
4 33 s 5 14.29 MAJKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL -0.1 V # LDK!  ROSU  
5 34 s 5 14.37 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -0.1 V LDK!  ROSU  
6 41 s 5 14.76 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL -0.1 -- LDK!  ROSU  
7 56 s 5 15.55 BALCAR Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL -0.1 --
8 63 s 5 15.84 KUPCZAK Sara MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -0.1 -- LDK!
1 28 s 6 14.14 FRANIEL Agata TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL +0.6 V SPISAK Barbara 5 LDK!  ROSU  
2 32 s 6 14.25 HAJDUK Aleksandra MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U16 SL +0.6 V
3 37 s 6 14.51 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.6 -- LDK!  ROSU  
4 43 s 6 14.98 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL +0.6 -- CHRIST Marek 5 LDK!  ROSU  
5 45 s 6 15.04 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL +0.6 -- LDK!
6 47 s 6 15.33 MAZUR Julia MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL +0.6 -- LDK!
1 11 s 7 13.67 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -0.8 IV MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2024 LDK!  ROSU  
2 46 s 7 15.24 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -0.8 -- LDK!
3 48 s 7 15.33 ZIOBRO Anna KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL -0.8 -- LDK!
4 51 s 7 15.42 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U12 SL -0.8 -- PROKSA Robert # Z/2905/19 2024 LDK!
5 52 s 7 15.42 WIŚNIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -0.8 -- # LDK!
6 57 s 7 15.60 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL -0.8 -- LDK!
7 60 s 7 15.76 STASZEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL -0.8 -- LDK!
8 67 s 7 16.80 ŁUPIŃSKA Gaja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL -0.8 -- #
1 17 s 8 13.75 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -0.8 IV SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2024 LDK!
2 53 s 8 15.49 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2004 U16 SL -0.8 -- LDK!  ROSU  
3 58 s 8 15.60 OSMAŃSKA Laura UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL -0.8 -- LDK!
4 59 s 8 15.73 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów # 2006 U14 SL -0.8 -- B.D. # Z/0959/19 2024 LDK!
5 61 s 8 15.82 MĄCZKA Linda CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -0.8 -- LDK!
6 66 s 8 16.75 CNOTA Oliwia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL -0.8 -- #
7 69 s 8 17.57 MUSIK Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2010 U12 SL -0.8 -- PASZTA Wiesław # Z/3438/24 2024 LDK!
1 36 s 9 14.44 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL -0.4 V LDK!
2 49 s 9 15.36 MATYSIAK Amelia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL -0.4 --
3 54 s 9 15.50 BIEŃKOWSKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -0.4 -- LDK!
4 68 s 9 17.03 DEKO Maria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -0.4 --
1 35 s 10 14.43 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -0.6 V CIUK Marek # Z/0938/20 2024 BEZ LDK!
2 44 s 10 15.03 TRZASKA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.6 -- LDK!  ROSU  
3 50 s 10 15.41 OWSIANY Marcelina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL -0.6 --
4 55 s 10 15.53 GROSZ Kamila MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL -0.6 -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/2242/20 2022 LDK!
5 62 s 10 15.82 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -0.6 -- # LDK!
6 64 s 10 16.02 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U12 SL -0.6 -- LDK!
7 65 s 10 16.55 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U12 SL -0.6 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/12476/21 , 2024 BEZ LDK!
8 70 s 10 19.43 KUZIOROWICZ Iga CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.6 --
1 1 e 1 13.78 ŚLUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -1.1 IV KRUPA Iwona # Z/5639/18 2024 LDK!
2 2 e 1 14.04 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -1.1 -- LAMCH Mariola 3 LDK!
3 3 e 1 14.11 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -1.1 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra # LDK!  ROSU  
4 4 e 1 14.39 SZTANGRECIAK Julia LUKS Strzałków 2002 U18 LD -1.1 --
300 m K
1 1 s 1 41.86 THAMM Milena KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL II DUDAŁA Piotr B.D. Z/3486/18 2024 LDK!
2 2 s 1 43.47 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL III LDK!
3 3 s 1 43.62 KRUCZEK Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2006 U14 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/2983/18 2024 LDK!
4 10 s 1 45.82 SZCZEŚNIAK Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL IV LDK!  ROSU  
1 4 s 2 44.21 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0919/18 2024 5 LDK!
2 6 s 2 44.42 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2004 U16 SL III
3 9 s 2 45.66 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2024 4  ROSU  
4 11 s 2 45.88 SOJKA Agata MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL IV DUBIEL Adam 3 LDK!
5 20 s 2 47.28 GAWIN Otylia TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL V LDK!
6 36 s 2 51.04 KRUPA Nikola KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- # LDK!
1 5 s 3 44.26 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U14 SL III SPISAK Barbara # 4 LDK!
2 7 s 3 44.98 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2024 LDK!
3 13 s 3 46.37 CYCOŃ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL IV
4 14 s 3 46.54 MADEJ Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL V
5 16 s 3 46.70 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL V LDK!  ROSU  
1 8 s 4 45.18 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  ROSU  
2 18 s 4 47.24 PALKA Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL V LDK!  ROSU  
3 21 s 4 47.41 SZPIR Monika GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL V # LDK!  ROSU  
4 28 s 4 49.17 JAŃCZAK Magda GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -- # LDK!  ROSU  
5 31 s 4 49.91 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- # LDK!
6 40 s 4 51.64 KUBISZ Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2008 U12 SL -- PASZTA Wiesław # Z/5459/19 2024 LDK!
1 15 s 5 46.67 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL V
2 22 s 5 48.36 KOBIERSKA Dominika TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U14 SL V LDK!
3 23 s 5 48.67 SZTANGRECIAK Julia LUKS Strzałków 2002 U18 LD --
4 24 s 5 48.88 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL -- # LDK!
5 39 s 5 51.46 GEC Oliwia GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -- MATUSZ Mirosława # LDK!  ROSU  
1 17 s 6 46.77 BIELECKA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!  ROSU  
2 26 s 6 49.01 KUŚ Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL --
3 30 s 6 49.57 ŚRUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL --
4 37 s 6 51.16 CHÓRAS Laura CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -- # LDK!  ROSU  
5 53 s 6 58.20 WRZOSOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 2008 U12 SL -- # LDK!
1 12 s 7 46.25 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL IV PROKSA Robert Z/2186/18 2024 BEZ LDK!
2 35 s 7 50.64 PANASZ Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U14 SL -- # LDK!
3 38 s 7 51.27 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # Z/0981/18 2024 BEZ
4 46 s 7 53.93 FRĄCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- RUSZEL Piotr # Z/4609/19 2023 BEZ LDK!
1 41 s 8 52.26 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2024 BEZ
2 42 s 8 52.47 TOLL Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- # LDK!
3 45 s 8 53.81 SOŁTYSIAK Ewa UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL -- LDK!
4 47 s 8 54.03 STEC Hanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2008 U12 SL -- PASZTA Wiesław # Z/2179/18 2024 LDK!
1 25 s 9 48.95 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/1396/20 2024 LDK!
2 27 s 9 49.12 BAZYLAK Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U14 SL -- ROLAK Dorota # Z/0921/18 2024 BEZ LDK!
3 50 s 9 54.81 MACIANTOWICZ Aleksandra TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL -- #  ROSU  
4 51 s 9 57.72 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
5 54 s 9 58.55 KARCZMARZ Sandra LKS Pogórze Skoczów 2008 U12 SL --
6 55 s 9 60.45 PAWĘZOWSKA Julia UKS Chromik Mysłowice 2007 U14 SL -- LDK!
1 32 s 10 49.93 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U14 SL -- ZAJĄC Adam # Z/4905/19 2024 LDK!  ROSU  
2 34 s 10 50.60 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- LDK!
3 43 s 10 53.07 MAŁACHOWSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL --
4 48 s 10 54.23 MACHNIK Wiktoria UKS Chromik Mysłowice 2008 U12 SL -- LDK!
5 49 s 10 54.36 DĄBROWSKA Wiktoria LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
1 19 s 11 47.27 PEŁKA Oliwia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U14 SL V RZEWNICKI Wiktor # Z/2257/20 2023 LDK!
2 29 s 11 49.29 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1403/20 2023 LDK!
3 33 s 11 50.25 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL --
4 44 s 11 53.46 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL -- # LDK!
5 52 s 11 58.18 MAJ Angelika MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL --
600 m K
1 1 s 1 1:41.30 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2024 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 1:42.15 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL III MARKOWSKI Jacek # Z/0961/19 2024 LDK!
3 3 s 1 1:42.25 OCHNICKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2002 U18 SL --
4 4 s 1 1:42.36 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice 2002 U18 SL -- LDK!
5 5 s 1 1:45.28 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL IV # LDK!
6 6 s 1 1:46.51 LAJTNER Michelle MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL V LDK!
7 7 s 1 1:46.54 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V # LDK!
8 8 s 1 1:46.89 LEŚNIAK Matylda GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL V LDK!  ROSU  
9 9 s 1 1:47.47 CENDROWSKA Sandra CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL V # LDK!  ROSU  
10 14 s 1 1:50.27 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -- MORKA Piotr SZYJKA Beata # Z/1014/18 2023 5 LDK!
11 29 s 1 2:00.46 DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -- MALARZ Beata B.D. , Z/3958/18 , 2023 LDK!
1 10 s 2 1:47.72 DYRDA Katarzyna TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL V
2 11 s 2 1:47.93 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2024 5 LDK!
3 12 s 2 1:48.47 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U14 SL V MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2024 LDK!
4 15 s 2 1:51.42 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!  ROSU  
5 16 s 2 1:51.98 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
6 22 s 2 1:54.86 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0947/19 2024 BEZ LDK!
7 23 s 2 1:55.81 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -- SZCZYRK Janusz BEZ LDK!
8 24 s 2 1:55.83 KUŚ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2024
9 27 s 2 1:57.09 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- LDK!
10 41 s 2 2:17.40 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL -- CHRIST Marek 4 LDK!  ROSU  
11 42 s 2 2:20.61 BARCZYK Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL -- # LDK!
1 13 s 3 1:49.49 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U14 SL V LDK!
2 17 s 3 1:52.17 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2023 BEZ LDK!
3 18 s 3 1:52.82 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2005 U16 SL --
4 19 s 3 1:53.99 OSSOWSKA Julia UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL --
5 20 s 3 1:54.29 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL --
6 21 s 3 1:54.55 PODOLSKA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL -- LDK!
7 26 s 3 1:56.07 WYDMUCH Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- # LDK!  ROSU  
8 28 s 3 1:59.77 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna BEZ LDK!  ROSU  
9 31 s 3 2:02.36 KAWA Iga MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL --
10 37 s 3 2:09.15 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/5534/19 2024 LDK!
1 25 s 4 1:55.90 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL --
2 30 s 4 2:00.76 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL -- # LDK!
3 32 s 4 2:04.14 URBAŚ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL -- LDK!
3 33 s 4 2:04.14 MĘDREK Julia MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- LDK!
5 34 s 4 2:07.83 KRZAK Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
6 35 s 4 2:08.03 SZMATLOCH Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U12 SL -- LDK!
7 36 s 4 2:08.80 ZAKRZEWSKA Paulina UKS Chromik Mysłowice 2007 U14 SL -- # LDK!
8 38 s 4 2:09.91 SMOCZYŃSKA Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL -- # LDK!
9 39 s 4 2:11.20 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy # 2007 U14 SL -- GAWLINA Józef # Z/2176/18 2024 LDK!
10 40 s 4 2:11.65 SMALCUGA Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U14 SL --
1000 m K
1 1 s 1 3:06.45 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2024 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 3:07.04 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice # 2004 U16 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK!
3 3 s 1 3:13.00 CHROMIK Julia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/2286/16 , 2024
4 4 s 1 3:14.62 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL IV SZYJKA Beata # 4 LDK!
5 6 s 1 3:23.37 WERESZKA Oliwia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL V KRÓL Krzysztof LDK!
6 9 s 1 3:26.51 LIZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS V WOSIEK Jacek B.D. # Z/4420/18 2024 LDK!  ROSU  
7 11 s 1 3:28.00 DROŚ Olga CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL V LAMCH Czesław Z/3584/18 2023 5 LDK!  ROSU  
8 13 s 1 3:32.39 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL V RUŚNIAK Stefan Z/2783/19 2024 BEZ LDK!
9 14 s 1 3:33.49 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2024 BEZ LDK!
10 17 s 1 3:37.82 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL -- LDK!
11 18 s 1 3:38.30 ŁAŚ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # 5 LDK!  ROSU  
1 5 s 2 3:22.93 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL V SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2024 BEZ LDK!
2 7 s 2 3:24.88 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2024 BEZ
3 8 s 2 3:25.39 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL V PASZTA Wiesław # Z/3090/18 2024 BEZ LDK!
4 10 s 2 3:27.83 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/3160/19 2024 BEZ LDK!  ROSU  
5 12 s 2 3:28.96 ZIELKE Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL V
6 15 s 2 3:35.64 GRYGIERCZYK Weronika MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- # LDK!  ROSU  
7 16 s 2 3:36.76 ŁAŚ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2023 LDK!  ROSU  
8 19 s 2 3:41.43 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- # LDK!  ROSU  
9 20 s 2 3:49.89 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- LAMCH Czesław # Z/4608/19 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.78 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -0.3 III LDK!  ROSU  
2 2 s 1 13.48 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -0.3 IV MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2024 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 15.43 TRĄBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -0.3 -- MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2024 BEZ LDK!
4 4 s 1 15.76 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL -0.3 -- KOS Kamil # Z/1993/18 2024 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 16.48 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -0.3 -- # LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 31.76 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL +0.6 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 31.96 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL +0.6 III CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 32.63 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL +0.6 IV # LDK!
4 4 s 1 34.96 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +0.6 V MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 35.00 ROKICKA Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U16 SL +0.6 V JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
1 6 s 2 39.37 KRÓL Julia MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL -0.3 --
2 7 s 2 40.64 WIATROWSKA Maria CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -0.3 -- MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
3 8 s 2 40.94 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -0.3 -- MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.56 OZIĘBŁO Wanessa
CICHY Laura
MAJKA Emilia
SZCZYRBA Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004
2004
2005
2004
U16 SLK -- PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir B.D.

MICHNIAK Jan B.D.
, Z/2407/17
Z/2410/17
, 2024
2024
4


2 2 s 1 51.69 CYRULIŃSKA Oliwia
CICHOCKA Anastazja
ŚPIEWAK Magdalena
TRĄBCZYŃSKA Nadia
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2004
2005
2005
U16 SLK -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja TRĄBCZYŃSKA Żaneta
, Z/3419/18
Z/2921/18
Z/3254/19
Z/2920/18
, 2024
2023
2022
2021
4
3
BEZ
5
3 3 s 1 52.98 PRZYPALIŃSKA Zuzanna
KRYSTOSIK Maja
WAWRYKA Zuzanna
ZIMOLĄG Oliwia
MKS-MOSM Bytom 2005
2005
2004
2005
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof


KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/0951/19
Z/0457/18
2023
2024
BEZ

4 5 s 1 53.41 BACH Oliwia
HAJDUK Aleksandra
PRZEWIEŹLIK Julia
NAWROT Paulina
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004
2005
2006
2006
U16 SLK --

PRZEWIEŹLIK Dorota
ROLAK Dorota
Z/0919/18
Z/0918/18
2024
2024
5
4
5 11 s 1 54.34 KALINO Paulina
STĘPIEŃ Dagmara
WALICKA Anna
BĄBEL Karolina
AZS-AWF Katowice 2006
2005
2005
2005
U16 SLK --
CHRIST Marek

CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/0820/18
Z/0814/18
2024
2024
3
4
6 15 s 1 55.14 SZPIR Monika
LEŚNIAK Matylda
GŁOWACKA Julia
DZIADZIA Anna
GKS Piast Gliwice 2004
2004
2006
2004
U16 SLK --


ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D.
, Z/3294/18
, 2024

1 6 s 2 53.43 JANCZAR Kamila
BĘŚ Nicole
DZIUBA Natalia
KUŹMIŃSKA Justyna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2004
2004
2005
2004
U16 SLK -- SZYJKA Beata
SZYJKA Beata
SZYJKA Beata MORKA Piotr
MORKA Piotr
, Z/3718/18
Z/1004/18
, 2024
2024
4
5
BEZ
3
2 7 s 2 53.47 SZCZEŚNIAK Maria
MOJŻYSZEK Wiktoria
SIUDA Nikola
WIĘCKOWSKA Emilia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005
2004
2004
2004
U16 SLK --


3 9 s 2 53.59 GIBAS Gabriela
STASIK Nicole
LAZAR Malwina
BIELECKA Zofia
MKS Czechowice-Dziedzice 2004
2004
2005
2005
U16 SLK --

KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan
, Z/2528/18
, 2023
4
4 12 s 2 54.46 ZIOBRO Anna
BISKUP Wiktoria
ŚWISTUN Nina
KRUCZEK Martyna
KS Sprint Bielsko-Biała 2008
2008
2005
2006
U16 SLK --
DOBIJA Katarzyna

JUSTYNIAK Joanna
Z/2787/19
Z/2983/18
2024
2024


5 13 s 2 54.84 CZYSZCZON Daria
MADUZIA Karolina
GAWIN Otylia
KUŚ Martyna
TL Pogoń Ruda Śląska 2006
2004
2005
2004
U16 SLK --
CZYŻ Katarzyna

Z/3216/18
2024
4
6 19 s 2 56.18 KUCHNIA Karolina
OSMAŃSKA Oliwia
OSSOWSKA Julia
CHRAPKA Jagoda
UKS Chromik Mysłowice 2004
2006
2006
2006
U16 SLK --
PROKSA Robert

Z/2186/18
2024
BEZ
1 8 s 3 53.48 PEŁKA Oliwia
BRZOZOWSKA Zuzanna
RODAK Weronika
KAZIMIERCZYK Zuzanna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006
2005
2004
2006
U16 SLK -- RZEWNICKI Wiktor


GÓRECKA Małgorzata
Z/2257/20
2023

BEZ
2 10 s 3 54.05 ROMBERG Karolina
AUGUSTINIOK Kamila
NOWICKA Martyna
BOCHENEK Jagoda
MKS-MOSM Bytom 2005
2006
2005
2006
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
MARKOWSKI Jacek
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/0961/19
, Z/0946/19
Z/3405/19
2024
, 2024
2024
BEZ

5

3 14 s 3 54.89 TRĄBCZYŃSKA Julia
MOŃKA Katarzyna
CAŁUS Barbara
JUNDZIŁŁ Maja
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2005
2004
2005
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
Z/4622/19
Z/2512/19
Z/2922/18
Z/3255/19
2024
2023
2023
2024
BEZ

5

4 16 s 3 55.33 GOŁĘBIEWSKA Natalia
GOŁĘBIEWSKA Alicja
PLAMINIAK Roksana
KARMELITA Julia
AZS-AWF Katowice 2004
2005
2005
2007
U16 SLK --
CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek
Z/1533/19
2024
5
4

5 18 s 3 55.80 PŁONKA Kinga
LUBIŃSKA Oliwia
KĘDZIORA Justyna
MAJOR Nikola
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005
2004
2006
2006
U16 SLK --
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.

Z/1981/18
2024

6 21 s 3 57.78 OWSIANY Marcelina
ROKICKA Weronika
BAZYLAK Maja
MATYSIAK Amelia
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004
2005
2007
2006
U16 SLK --
JAŹWIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/1930/19
Z/0921/18
2023
2024

BEZ
1 4 s 4 53.33 FRANIEL Agata
NOWAK Aleksandra
YOUSSEF Hanna
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda Śląska 2005
2004
2006
2007
U16 SLK -- SPISAK Barbara

SPISAK Barbara
PRENCEL Piotr
Z/5604/18
2024
5
4
5
2 17 s 4 55.51 WICHEREK-DROST Wiktoria
SMORCZEWSKA Hanna
SŁOMSKA Magdalena
THAMM Milena
MKS-MOS Katowice 2005
2005
2006
2005
U16 SLK --

ROLAK Dorota
DUDAŁA Piotr B.D.
Z/1946/19
Z/3486/18
2024
2024


3 20 s 4 56.23 ŁAZARCZYK Lena
KONIOR Emilia
WRONA Jagoda
MADEJ Zuzanna
KS Sprint Bielsko-Biała 2007
2005
2008
2004
U16 SLK --


4 22 s 4 58.59 ŁAŚ Klaudia
KRĘTOSZ Justyna
JANKOWSKA Magdalena
MACHALICA Dominika
MKS Czechowice-Dziedzice 2005
2005
2006
2006
U16 SLK -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan

JARCZOK Miłosz
Z/3160/19
2024
5
BEZ
5 23 s 4 60.71 BIEŃKOWSKA Oliwia
GEC Oliwia
JAŃCZAK Karolina
CYGANEK Marta
GKS Piast Gliwice 2007
2005
2004
2007
U16 SLK --
MATUSZ Mirosława

ŚNIEGÓRSKI Adam
Z/1192/19
2023


6 24 s 4 61.87 BUDKOWSKA Stella
KUBISZ Julia
SZMATLOCH Zuzanna
STEC Hanna
UKS Chromik Mysłowice 2008
2008
2008
2008
U12 SLK -- PROKSA Robert
PASZTA Wiesław

PASZTA Wiesław
Z/2905/19
Z/5459/19
Z/2179/18
2024
2024
2024



Wzwyż K
1 f 1 1.55 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL III KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!  ROSU  
2 f 1 1.50 WIĘCKOWSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL IV LDK!  ROSU  
3 f 1 1.45 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK!  ROSU  
4 f 1 1.40 ŁUKACZ Nikola TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL V B.D. # BEZ LDK!  ROSU  
5 f 1 1.40 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL V LDK!  ROSU  
6 f 1 1.40 MAJOR Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL V LDK!  ROSU  
7 f 1 1.30 GŁOWACKA Julia GKS Piast Gliwice 2006 U14 SL -- # LDK!  ROSU  
8 f 1 1.30 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK!
9 f 1 1.25 KLIMA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL --
10 f 1 1.20 STOLARSKA Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL --
10 f 1 1.20 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- # LDK!
10 f 1 1.20 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK!
13 f 1 1.15 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
1 f 2 1.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2024 4 LDK!
W dal K
1 f 1 4.86 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL +0.1 IV CHRIST Marek B.D. LDK!  ROSU  
2 f 1 4.05 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -0.7 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/1002/18 2023 BEZ
3 f 1 3.76 OWCZAREK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL +0.7 -- # LDK!
4 f 1 3.55 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -0.3 -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK!
5 f 1 3.36 MĄCZKA Linda CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -0.1 -- LDK!
6 f 1 2.86 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL +0.1 -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK!
7 f 1 2.83 GÓRSKA Maja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U12 SL -1.0 -- JELONEK Jakub # Z/4606/19 2019 LDK!
1 f 2 4.92 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -1.0 IV LDK!
2 f 2 4.75 ŚLIWA Julia MOSM Tychy # 2003 U18 SL +1.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
3 f 2 4.62 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +0.2 --
Kula (3) K
1 f 1 10.11 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL IV PILAREK Sławomir # 4 LDK!  ROSU  
2 f 1 9.40 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!  ROSU  
3 f 1 8.73 GORGOŃ Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL V
4 f 1 8.37 PISZCZEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -- SZYJKA Beata 5 LDK!
5 f 1 7.66 CHOWANIAK Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec # 2006 U14 SL -- # LDK!  ROSU  
6 f 1 7.22 GRUCHEL Kamila TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL -- LDK!  ROSU  
7 f 1 6.83 OWCZAREK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- # LDK!
8 f 1 4.54 WOLNA Olga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- # LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.68 GNIDA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS III KOTWICA Czesław B.D. Z/3736/18 2024 LDK!
2 f 1 30.26 BOGDZIEWICZ Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL IV
3 f 1 29.83 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL IV PILAREK Sławomir # 4 LDK!  ROSU  
4 f 1 28.37 GORGOŃ Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL IV
  f 1 NM SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2004 U16 MA -- MICHNIAK Jan B.D. # Z/2410/17 2024 LDK!  ROSU  
Młot (4) K
1 f 1 39.64 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL III RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2020
Oszczep (500) K
1 f 1 35.22 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV B.D. LDK!  ZKN  
2 f 1 28.50 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2004 U16 MA V MICHNIAK Jan B.D. # Z/2410/17 2024 LDK!  ROSU  
3 f 1 25.81 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- MARKOWSKI Jacek # Z/0961/19 2024 LDK!
4 f 1 23.44 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- # LDK!
5 f 1 17.82 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/0936/20 2022 BEZ LDK!
6 f 1 17.74 CHALIŃSKA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- CIUK Marek # Z/3792/20 2020 LDK!
7 f 1 16.38 STRĄCZYŃSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- LDK!
8 f 1 14.90 JAŃCZAK Karolina GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL -- LDK!  ROSU  
9 f 1 11.62 KLIMEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- LDK!
10 f 1 11.46 NOCUŃ Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- LDK!
11 f 1 9.76 KLIMEK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:44.04 TOMASIK Kinga KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL II MARMUR Stanisław # Z/0905/18 2024
2 2 s 1 16:48.77 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL --
3 3 s 1 17:45.91 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL IV # LDK!  ROSU  
100 m M
1 2 s 1 11.63 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -1.2 III PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2024 4
2 3 s 1 11.76 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -1.2 IV # LDK!  ROSU  
3 8 s 1 12.30 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U14 SL -1.2 V FIJAK Krystyna Z/4169/18 2024 BEZ LDK!
4 11 s 1 12.40 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -1.2 V KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2024 BEZ
5 12 s 1 12.40 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -1.2 V PASZTA Wiesław # Z/4282/18 2024 BEZ
6 13 s 1 12.52 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -1.2 V LDK!  ROSU  
7 18 s 1 12.72 PAJĄK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -1.2 V
1 1 s 2 11.57 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL +0.8 III ROLAK Dorota Z/3197/16 2023 2  ZKN  
2 4 s 2 11.79 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +0.8 IV RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
3 5 s 2 11.96 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U14 SL +0.8 IV ROLAK Dorota Z/0978/18 2024 LDK!
4 6 s 2 12.02 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U14 SL +0.8 IV ROLAK Dorota Z/0979/18 2024 LDK!
5 15 s 2 12.69 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +0.8 V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
6 17 s 2 12.71 PORĘBSKI Robert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U16 SL +0.8 V JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1929/19 2022
7 22 s 2 13.11 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +0.8 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
1 7 s 3 12.20 PÓŁTORAK Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U16 SL +1.0 IV
2 21 s 3 13.03 GENDEK Adam MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL +1.0 --
3 23 s 3 13.53 ŻMUDA Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.0 --
4 27 s 3 13.93 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL +1.0 -- SYZDEK Mariusz # Z/1364/19 2023 LDK!
5 35 s 3 17.38 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL +1.0 -- MARMUR Stanisław # Z/0931/19 2024 BEZ LDK!
1 9 s 4 12.34 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL +1.6 V DĘBOWSKI Michał # Z/2984/18 2024 BEZ LDK!
2 14 s 4 12.60 MARUSA Maksymilian KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL +1.6 V KOTUŁA Krzysztof Z/5531/19 2024
3 25 s 4 13.76 GADAJ Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U14 SL +1.6 -- # LDK!
4 26 s 4 13.87 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL +1.6 -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2024 LDK!
5 30 s 4 14.69 WOJACZEK Remigiusz TL Athletics Jastrzębie # 2006 U14 SL +1.6 -- STAŚKIEWICZ Jakub # LDK!
6 32 s 4 14.92 NOWAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL +1.6 -- # LDK!
7 33 s 4 15.26 BOROWICZ Adam CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL +1.6 -- RUSZEL Piotr MICHALSKA Alicja # , Z/10777/21 , 2021 BEZ LDK!
1 19 s 5 12.87 PRZYBYŁA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2005 U16 DS -0.8 -- WOSIEK Jacek B.D. Z/5452/19 2024
2 20 s 5 12.97 GAMBUSZ Olaf GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -0.8 -- LDK!  ROSU  
3 24 s 5 13.62 GÓRNY Ricardo MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -0.8 --
4 29 s 5 14.07 DROŻNIAK Antoni TL Athletics Jastrzębie # 2006 U14 SL -0.8 -- B.D. # LDK!
5 31 s 5 14.73 WRÓBEL Michał MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -0.8 -- # LDK!
6 34 s 5 17.35 TRĄBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja # Z/4600/19 2024 LDK!
1 10 s 6 12.37 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -1.0 -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0991/20 2024
2 16 s 6 12.70 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL -1.0 V KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
3 28 s 6 13.96 JONKISZ Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -1.0 -- # LDK!
300 m M
1 2 s 1 37.49 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL --  ZKN  
2 3 s 1 37.91 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL III HOMA Wioleta B.D. # Z/2034/18 2024 LDK!  ROSU  
3 4 s 1 38.12 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  ROSU  
4 7 s 1 38.43 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U16 SL III KRUPA Iwona KRUPA Iwona # Z/3617/18 2023
5 9 s 1 39.10 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!  ROSU  
6 25 s 1 50.11 SAWCZUK Grzegorz LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
1 1 s 2 37.37 BRILLA Cyprian KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0803/17 2024
2 5 s 2 38.17 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef # , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!  ROSU  
3 6 s 2 38.30 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL III #  ROSU  
4 8 s 2 39.00 MĄKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL III
5 20 s 2 43.39 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2024 BEZ LDK!  ROSU  
6 29 s 2 54.61 ROSÓŁ Konrad MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/1409/20 2024 LDK!
1 10 s 3 40.12 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2023 4 LDK!
2 13 s 3 40.90 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U14 SL V ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2024 LDK!
3 14 s 3 41.12 KOWALÓWKA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL V LDK!
4 15 s 3 41.45 BIZOŃ Marcin KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA V GIZA Maciej B.D. # Z/2318/19 2024 LDK!  ROSU  
5 19 s 3 42.29 TRYMBULSKI Artur GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL V ŚNIEGÓRSKI Adam 5 LDK!  ROSU  
6 22 s 3 46.71 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!
1 12 s 4 40.60 WIECZOREK Bartosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL V
2 18 s 4 41.89 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL V LDK!  ROSU  
3 21 s 4 44.60 DYMAREK Filip GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -- # LDK!  ROSU  
4 30 s 4 57.02 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2024 LDK!
1 16 s 5 41.51 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 2006 U14 SL V LDK!
2 17 s 5 41.77 BOROWIK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL V
3 23 s 5 46.92 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/1393/20 2024 LDK!
4 26 s 5 52.25 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U14 SL -- ROLAK Dorota # Z/5528/19 2024 LDK!
1 11 s 6 40.24 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0991/20 2024
2 24 s 6 47.44 STRAUCH Grzegorz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!  ROSU  
3 27 s 6 52.90 KIELJAN Bartosz MKS-MOSM Bytom # 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/5532/19 2024 LDK!
4 28 s 6 54.36 LAMPART Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL -- # LDK!
5 31 s 6 57.92 SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1402/20 2023 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.43 CHRUŚCIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL III LAMCH Czesław 3 LDK!  ROSU  
2 3 s 1 1:30.47 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL III CZYŻ Katarzyna B.D. Z/3278/18 2024 LDK!  ROSU  
3 4 s 1 1:30.49 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL III  ROSU  
4 5 s 1 1:31.03 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
5 6 s 1 1:31.91 GIEDŹ Michał TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U14 SL III # LDK!  ROSU  
6 7 s 1 1:32.10 KUZIAK David MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL IV # LDK!
7 8 s 1 1:32.72 MORCINEK Szymon UKS Chromik Mysłowice 2004 U16 SL IV
8 9 s 1 1:32.97 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL IV LDK!
9 10 s 1 1:33.39 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/3749/17 2024 5
10 11 s 1 1:34.70 TRESZCZOTKO Dominik GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL IV LDK!  ROSU  
11 12 s 1 1:36.40 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/1023/19 2022 BEZ LDK!  ROSU  
1 13 s 2 1:39.39 PRZEWODOWSKI Grzegorz MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL V DUBIEL Adam # BEZ LDK!
2 14 s 2 1:39.85 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL V
3 15 s 2 1:41.25 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!  ROSU  
4 16 s 2 1:41.72 ZAJĄC Kamil GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL -- KOSTRZEWA Jacek # 5 LDK!  ROSU  
5 17 s 2 1:43.09 KLISZ Karol UKS Chromik Mysłowice 2006 U14 SL -- LDK!
6 19 s 2 1:43.33 GRUND Rafał MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL --
7 20 s 2 1:43.40 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U16 SL -- LDK!
8 22 s 2 1:45.24 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/4953/19 2024
9 23 s 2 1:46.16 ŻUKOWSKI Jan MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL --
10 24 s 2 1:48.86 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!
1 2 s 3 1:29.56 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL III KOS Kamil Z/5086/19 2024 LDK!
2 18 s 3 1:43.20 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof # , Z/0944/19 , 2024 BEZ LDK!
3 21 s 3 1:44.70 SŁOWIKOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom # 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5529/19 2024 LDK!
4 25 s 3 1:54.59 KOWALCZYK Przemysław KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
5 26 s 3 1:58.08 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U14 SL -- B.D. # Z/2185/18 2024 LDK!
6 27 s 3 2:01.66 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2024
7 28 s 3 2:04.78 BOJDA Arkadiusz LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
8 29 s 3 2:05.34 FIL Jakub MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- # LDK!
9 30 s 3 2:09.08 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # Z/0983/18 2024 BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:47.35 WYDMUCH Kajetan UKS Kusy Warszawa # 2004 U16 MZ IV KĘDZIORA Robert # Z/3342/19 2021 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 2:52.53 BŁOTKO Jacek UKS Chromik Mysłowice 2002 U18 SL --
3 3 s 1 2:57.74 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL V RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/1026/19 , 2023 BEZ LDK!  ROSU  
4 4 s 1 3:03.15 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -- MALARZ Beata PASZTA Wiesław # , Z/3733/18 , 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:03.31 KARWAT Bartłomiej MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL --
6 6 s 1 3:03.99 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/2445/19 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
7 7 s 1 3:06.51 CZEMPAS Bartłomiej MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL --
8 8 s 1 3:14.77 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2024
2000 m M
1 1 s 1 7:26.99 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2785/19 2024 BEZ
2 2 s 1 7:29.64 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice # 2007 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur # Z/0136/22 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.16 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.2 III GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!
  s 1 DNF KOWALÓWKA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.2 -- LDK!
200 m pł M
1 1 s 1 26.37 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP +0.2 II MICHALSKA Alicja # 2 LDK!  ROSU  
2 3 s 1 30.06 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.2 V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
3 2 s 1 30.06 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.2 V LDK!  ROSU  
4 5 s 1 33.12 BRZEZINA Grzegorz MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL +0.2 --
1 4 s 2 32.17 ŚLIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL +0.9 -- MICHALSKA Alicja # Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
2 6 s 2 33.81 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL +0.9 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2024 BEZ LDK!
3 7 s 2 37.37 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2024 BEZ LDK!
4 8 s 2 37.67 ZIMNY Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U14 SL +0.9 --
4x100 m M
1 1 s 1 45.75 MLECZEK Piotr
WIECZOREK Jan
DERES Łukasz
HAJDUK Seweryn
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005
2004
2005
2004
U16 SLK -- PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PASZTA Wiesław
PASZTA Wiesław
Z/2650/20
, Z/4564/17
Z/4282/18
Z/3733/17
2024
, 2024
2024
2024


BEZ
4
2 2 s 1 46.05 SZCZERBA Kacper
DAWISKIBA Mateusz
CHRUŚCIEL Marek
BARTŁOMIEJCZYK Radosław
CKS Budowlani Częstochowa 2004
2004
2004
2004
U16 SLK --
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja
Z/3693/18
2023
5
3
2
3 4 s 1 48.70 GŁOWIŃSKI Bartosz
JONAS Beniamin
SOCHA Tymon
HAJDUK Mateusz
TL Pogoń Ruda Śląska 2004
2004
2005
2004
U16 SLK --

CZYŻ Katarzyna B.D.
Z/3278/18
2024

4 8 s 1 50.18 SPYRA Dawid
GRZESIOWSKI Igor
HERZYK Kamil
PALECZNY Bartosz
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005
2005
2004
2005
U16 SLK --
JUSTYNIAK Joanna
KOS Kamil
Z/2000/18
Z/5086/19
2022
2024
BEZ

5 10 s 1 51.05 RACEWICZ Aleksander
BRZEZINA Grzegorz
ŻUKOWSKI Jan
ĆWIK Mateusz
MKS-MOS Katowice 2005
2004
2005
2006
U16 SLK -- ROLAK Dorota


Z/1949/19
2024

  s 1 DNF GAMBUSZ Olaf
CZERNEL Olivier
ŁUCKI Bartłomiej
OLESIŃSKI Maciej
GKS Piast Gliwice 2005
2006
2005
2004
U16 SLK --
ŚNIEGÓRSKI Adam
MATUSZ Mirosława
ŚNIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef
Z/1193/19
, Z/5225/19
2024
, 2022

BEZ
5
1 3 s 2 48.40 NOWAK Szymon
MRUGAŁA Oskar
MAZUREK Maksymilian
KORYCIŃSKI Wojciech
MKS-MOSM Bytom 2004
2005
2005
2004
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof

SZCZYRK Janusz
Z/0451/18
Z/0943/19
Z/0448/18
2023
2024
2023
4
BEZ
5
2 5 s 2 48.79 PORĘBSKI Robert
PÓŁTORAK Michał
BARANOWSKI Szymon
WIECZOREK Bartosz
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005
2005
2004
2004
U16 SLK -- JAŹWIŃSKI Krzysztof


Z/1929/19
2022

3 7 s 2 49.15 PAJĄK Maksymilian
MIKOŁAJCZAK Szymon
JAREMKO Grzegorz
GRYGIERCZYK Rafał
MKS Czechowice-Dziedzice 2006
2004
2005
2005
U16 SLK --
HOMA Wioleta B.D.
KOBĘDZA Jan
KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan
Z/2034/18
Z/2532/18
, Z/2531/18
2024
2024
, 2024

BEZ
BEZ
4 9 s 2 50.63 MADRAK Marcin
KOWALÓWKA Jakub
WITOS Mikołaj
ŻMUDA Karol
KS Sprint Bielsko-Biała 2006
2005
2004
2005
U16 SLK -- DĘBOWSKI Michał

GIZA Andrzej B.D.
Z/2984/18
Z/4249/17
2024
2024
BEZ

5 14 s 2 54.79 WALA Piotr
DROŻNIAK Antoni
WOJACZEK Remigiusz
PRZYBYŁA Kamil
TL Athletics Jastrzębie 2005
2006
2006
2005
U16 SLK --
B.D.
STAŚKIEWICZ Jakub
WOSIEK Jacek B.D.
Z/5452/19
2024



1 6 s 3 48.94 BORAWSKI Mikołaj
OBRZUT Kacper
WOJNA Bartłomiej
WYDMUCH Kajetan
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2005
2004
2004
U16 SLK -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
KĘDZIORA Robert
, Z/1026/19
Z/1023/19
Z/1974/18
Z/3342/19
, 2023
2022
2021
2021
BEZ
BEZ
5

2 11 s 3 51.53 DYMAREK Filip
TRESZCZOTKO Dominik
ZAJĄC Kamil
TRYMBULSKI Artur
GKS Piast Gliwice 2005
2004
2004
2004
U16 SLK --

KOSTRZEWA Jacek
ŚNIEGÓRSKI Adam
5
5
3 12 s 3 52.48 TURSKI Jan Marcin
BIZOŃ Marcin
CHRAPUSTA Marcin
DURAJ Leon
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005
2004
2005
2006
U16 SLK --
GIZA Maciej B.D.

Z/2318/19
2024

4 13 s 3 53.15 GIEDŹ Michał
SZUDY Szymon
KOPYCIOK Igor
ZAJĄC Igor
TL Pogoń Ruda Śląska 2006
2004
2004
2006
U16 SLK --


Wzwyż M
1 f 1 1.60 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL -- LDK!  ROSU  
2 f 1 1.45 DURAJ Leon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL -- LDK!  ROSU  
3 f 1 1.40 ŹALOUDIK Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL --
4 f 1 1.35 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL --  ROSU  
5 f 1 1.30 ZAJĄC Igor TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U14 SL -- # LDK!  ROSU  
W dal M
1 f 1 6.06 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -1.0 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2024 LDK!  ROSU  
2 f 1 5.32 BARANOWSKI Szymon MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL +1.1 --
3 f 1 5.21 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U14 SL -0.7 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2024 BEZ LDK!
4 f 1 5.19 ŁUCKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL +1.3 -- MATUSZ Mirosława BEZ LDK!  ROSU  
5 f 1 4.09 JAŁOCHA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL +0.7 -- LDK!
6 f 1 3.90 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL +1.0 -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!
7 f 1 3.65 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie # 2007 U14 SL -0.2 -- # LDK!
8 f 1 2.67 TRĄBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +0.2 -- MICHALSKA Alicja # Z/4600/19 2024 LDK!
9 f 1 2.41 MUSZYŃSKI Antoni CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.6 -- MICHALSKA Alicja # Z/12514/21 2021 LDK!
1 f 2 5.67 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +0.1 -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
2 f 2 5.66 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -0.3 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.11 DYSSY Dominik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL V
2 f 1 10.69 GIAMPIETRO Giovanni MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL V
3 f 1 10.47 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  ROSU  
4 f 1 9.85 CHOWANIAK Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -- LDK!  ROSU  
5 f 1 9.02 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2023 LDK!
6 f 1 8.91 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
7 f 1 7.25 RODENKO Mariusz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL --
8 f 1 6.39 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- LAMCH Czesław # Z/3783/20 2023 LDK!
9 f 1 6.26 JUSZCZYK Oskar LKS Gol-Start Częstochowa # 2007 U14 SL -- RUSZEL Piotr # Z/4819/22 2023 LDK!
10 f 1 5.77 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4638/19 2024 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 13.76 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL II
Dysk (1) M
1 f 1 55.03 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL II
2 f 1 41.09 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U16 SL III
3 f 1 32.33 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL V PILAREK Sławomir # BEZ LDK!  ROSU  
4 f 1 30.76 GAJOWIEC Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U16 SL --
5 f 1 27.22 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2023 LDK!
6 f 1 22.66 GIAMPIETRO Giovanni MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL --
Młot (5) M
1 f 1 41.62 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL IV
  f 1 NM MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U16 SL -- LDK!  ROSU  
Oszczep (600) M
1 f 1 39.77 BRZOZOWSKI Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL V
2 f 1 34.89 WOJNA Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/1974/18 2021 5 LDK!  ROSU  
3 f 1 32.87 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -- PILAREK Sławomir # BEZ LDK!  ROSU  
4 f 1 30.88 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4351/19 2023
Oszczep (700) M
  f 1 NM SIDOROWICZ Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.6979959011078 sekund