Rybnik 05.10.2019
Jesienny mityng. Mistrzostwa ¦l±ska w sztafetach
100 m K
1 1 s 1 13.39 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL -0.6 --
2 2 s 1 13.57 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U16 SL -0.6 IV ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof # , Z/3294/18 , 2023 LDK!
3 3 s 1 14.10 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -0.6 V LDK!
4 4 s 1 14.36 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL -0.6 -- KUZAK Piotr # Z/0927/18 2023 4
5 6 s 1 14.42 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL -0.6 --
6 7 s 1 14.57 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów 2004 U16 SL -0.6 -- # LDK!
1 5 s 2 14.41 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U20 SL -0.3 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
2 8 s 2 14.61 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U14 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
3 9 s 2 14.67 KAMIŃSKA Ewa Anna RMKS Rybnik 2006 U14 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/5569/19 2021 LDK!
4 10 s 2 15.04 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U14 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
5 11 s 2 15.78 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL -0.3 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
6 12 s 2 15.96 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U12 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 28.03 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -0.1 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 28.14 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL -0.1 --
3 4 s 1 29.63 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL -0.1 -- KUZAK Piotr # Z/0927/18 2023 4
4 6 s 1 30.29 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL -0.1 --
1 3 s 2 29.26 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U16 SL -0.3 V ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof # , Z/3294/18 , 2023 LDK!
2 5 s 2 29.74 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL -0.3 V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
3 7 s 2 32.15 GEC Oliwia GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -0.3 -- MATUSZ Mirosława # LDK!
400 m K
1 1 s 1 62.19 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
2 2 s 1 66.05 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
3 5 s 1 69.38 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
4 7 s 1 70.96 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2023 BEZ LDK!
1 3 s 2 66.36 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/3719/19 2022
2 4 s 2 67.25 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
3 6 s 2 69.47 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL --
4 8 s 2 71.29 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:23.68 OCHNICKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2002 U18 SL III
2 2 s 1 2:45.85 ZIELKE Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL --
3 3 s 1 3:13.88 KWA¦NIEWSKA Nina niest. Katowice 1989 Sen SL --
  s 1 DNF ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice 2002 U18 SL -- LDK!
  s 1 DNF KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2023
Szt.olimpijska K
1 1 s 1 4:12.11 LUBIŃSKA Oliwia
HABICIAK Justyna
MOJŻYSZEK Wiktoria
WIĘCKOWSKA Emilia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004
2002
2004
2004
U18 SLK -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.

JUSTYNIAK Joanna
Z/1981/18
Z/4868/18
2023
2022

4
2 2 s 1 4:19.43 DYRDA Katarzyna
GÓRSKA Dominika
MADUZIA Karolina
MILICZEK Magdalena
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005
2003
2004
2006
U18 SLK --
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
MARMUR Stanisław
Z/3185/17
Z/3216/18
Z/3242/18
2023
2023
2023
3
4

3 3 s 1 4:27.22 KURKOWSKA Patrycja
STĘPKA Patrycja
MAZUREK Magdalena
¦LUSARCZYK Julia
UKS Czwórka Żory 2005
2003
2004
2005
U18 SLK --


4 4 s 1 4:33.91 GOŁĘBIEWSKA Natalia
PLAMINIAK Roksana
KALINO Natalia
MI¦ Małgorzata
AZS-AWF Katowice 2004
2005
2003
2001
U20 SLK --
CHRIST Marek CHRIST Marek
B.D. B.D.
4

Wzwyż K
1 f 1 1.30 CZARNECKA Roksana RMKS Rybnik # 2007 U14 SL -- # LDK!
2 f 1 1.25 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
100-200-300-400 K
1 1 s 1 2:25.35 CZAJKOWSKA Magda
GAWEŁEK Marta
ZIEBURA Martyna
KAŁMUK Marta
UKS Czwórka Żory 2003
2001
2001
2001
U20 SLK --


2 2 s 1 2:34.63 WALICKA Anna
DUDA Julia
STĘPIEŃ Dagmara
BˇBEL Karolina
AZS-AWF Katowice 2005
2004
2005
2005
U16 SLK --
CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/0814/18
2023
3
3
4
3 3 s 1 2:39.72 PASTOR Agnieszka
SIUDA Nikola
SZCZE¦NIAK Maria
CHORTASZKO Wiktoria
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998
2004
2005
2005
U23 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna

Z/2607/16
Z/2630/19
2023
2021
BEZ

4 4 s 1 2:40.49 WI¦NIOWSKA Zofia
WÓJCIK Magdalena
ABSYL Wiktoria
PORWOLIK Oliwia
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2007
2007
U14 SLK --
WAJDA Aleksandra
ROLAK Dorota
Z/2316/18
Z/2319/18
2023
2023
BEZ

W dal K
1 f 1 4.95 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL -0.7 IV CHRIST Marek 3 LDK!
2 f 1 4.93 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +0.8 IV
3 f 1 4.60 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -0.2 V CHRIST Marek CHRIST Marek # 3 LDK!
4 f 1 4.39 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL +0.7 -- B.D. B.D. LDK!
5 f 1 4.35 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL +0.5 -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
6 f 1 3.60 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2004 U16 SL +0.2 -- LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.01 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
2 f 1 10.00 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.75 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 26.50 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U16 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/5572/19 2023 LDK!
2 f 1 24.22 BOGDZIEWICZ Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/0908/18 2020 BEZ
3 f 1 23.72 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 33.18 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
2 f 1 32.47 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
3 f 1 31.43 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
4 f 1 31.20 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
5 f 1 28.55 FORY¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL IV
Młot (3) K
1 f 1 49.45 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL II WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2023 1 LDK!
2 f 1 46.36 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U16 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/5482/18 2023 5 LDK!
3 f 1 36.84 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2023 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 33.63 ADAMCZYK Małgorzata RMKS Rybnik 2004 U16 SL IV # LDK!
2 f 1 12.59 KONDOSZEK Roksana MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL --
1 f 2 29.27 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 43.38 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II B.D. # 1
2 f 1 39.87 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II B.D. # Z/6409/15 2023 1
100 m M
1 2 s 1 11.87 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -0.2 IV RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
2 3 s 1 11.90 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U23 MA -0.2 -- B.D. # Z/0984/20 2023
3 4 s 1 12.35 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -0.2 -- MARMUR Stanisław # Z/0991/20 2023
4 5 s 1 12.59 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 1994 Sen MA -0.2 --
5 6 s 1 12.72 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -0.2 V WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
1 1 s 2 11.82 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U18 SL -0.1 IV SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
2 7 s 2 12.93 NIBISZ Kamil MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL -0.1 --
3 8 s 2 13.08 GAMBUSZ Olaf GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -0.1 -- LDK!
4 9 s 2 13.44 WÓJCIK Łukasz GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL -0.1 --
5 10 s 2 13.79 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U14 SL -0.1 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
200 m M
1 2 s 1 24.01 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U23 MA -0.2 -- B.D. # Z/0984/20 2023
2 3 s 1 24.58 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -0.2 -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
3 4 s 1 24.77 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -0.2 -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
4 7 s 1 28.51 DYMAREK Filip GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -0.2 -- # LDK!
1 1 s 2 23.86 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U18 SL -0.1 IV SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
2 5 s 2 26.50 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U14 SL -0.1 -- KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
3 6 s 2 26.77 GAMBUSZ Olaf GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -0.1 -- LDK!
400 m M
1 1 s 1 53.00 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023
2 4 s 1 57.54 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 1994 Sen MA --
3 5 s 1 57.79 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 2004 U16 SL -- LDK!
1 2 s 2 53.99 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U16 SL IV KRUPA Iwona # Z/3617/18 2023
2 3 s 2 55.34 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL V
3 6 s 2 58.84 NOWAK Jacek RMKS Rybnik # 2004 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/3720/19 2023
4 7 s 2 66.38 TOMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U16 SL --
Szt.olimpijska M
1 1 s 1 3:35.10 CITAK Miłosz
HAJDUK Norbert
WÓJCIK Paweł
WIECZOREK Bartosz
MOS CSiR D±browa Górnicza 2003
2003
2003
2004
U18 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota


Z/0785/17
2023
3
2 2 s 1 3:40.09 HERZYK Kamil
KOZIAR Bartosz
PAJˇK Jakub
GRZEMPA Adam
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004
2002
2002
2003
U18 SLK -- KOS Kamil

JUSTYNIAK Joanna
Z/5086/19
2023

3
3 3 s 1 3:42.80 RAJCA Piotr
RACZYŃSKI Rafał
TEBEL Pawel
GATNAR Sławomir
RMKS Rybnik 2002
2001
2002
2002
U20 SLK -- FOJCIK Dorota

SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
Z/0956/18
Z/4117/17
Z/2964/17
2021
2021
2021
BEZ
BEZ
BEZ
4 4 s 1 3:44.35 JONAS Beniamin
PONISZOWSKI Wiktor
GŁOWIŃSKI Bartosz
WYLOTEK Bartosz
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004
2002
2004
2003
U18 SLK -- CZYŻ Katarzyna


Z/3279/18
2023
4
100-200-300-400 M
1 1 s 1 2:05.67 LASKOWSKI Mikołaj
KULIGOWSKI Michał
RECLIK Piotr
GARUS Kamil
RMKS Rybnik 2002
2002
2003
2002
U18 SLK -- SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/0577/19
Z/2963/17
Z/3688/18
2023
2022
2022
3
3
4
2 2 s 1 2:10.74 PILARSKI Noel
NIBISZ Kamil
TARADAJ Bartosz
WIEWIÓRKA Paweł
MKS-MOS Katowice 2004
2001
2001
2002
U20 SLK -- BONK Stanisław

KOTUŁA Krzysztof B.D.
ROLAK Dorota
Z/3549/15
Z/5732/15
Z/3197/16
2020
2023
2023
2

2
3 3 s 1 2:14.65 PALECZNY Bartosz
FENDER Piotr
GRZESIOWSKI Igor
GRZESIOWSKI Marcin
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005
2003
2005
2003
U18 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/4867/18
Z/1986/18
Z/2000/18
Z/1983/18
2023
2022
2022
2022
BEZ
5
BEZ
5
  s 1 DQ SYZDEK Mariusz
DRABIK Szymon
BRILLA Cyprian
WRÓBEL Michał
UKS Czwórka Żory 1989
2002
2003
2002
Sen SLK --

KRUPA Iwona
KRUPA Iwona B.D.
Z/0803/17
Z/5054/18
2022
2023
3

W dal M
1 f 1 6.15 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +1.4 IV RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
2 f 1 5.74 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
3 f 1 5.54 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL -0.1 -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
4 f 1 4.98 BARANOWSKI Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL +0.7 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0907/18 2022 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 11.38 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
2 f 1 11.32 DYSSY Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/4159/18 2020 BEZ
3 f 1 10.36 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2022 5
  f 1 NM SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
1 f 2 15.55 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 2 14.06 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL III BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 14.00 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL II
2 f 1 13.96 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL II
Dysk (1) M
1 f 1 47.54 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL II BONK Stanisław Z/3549/15 2020 2
2 f 1 38.69 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U16 SL IV WYPIÓR Aleksander # Z/4364/19 2023 LDK!
3 f 1 37.30 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2022 5
4 f 1 36.17 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U16 SL IV FOJCIK Dorota # Z/4367/19 2023 LDK!
5 f 1 34.35 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
6 f 1 33.81 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL V PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.84 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 40.62 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL III GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
3 f 1 38.09 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL IV
4 f 1 35.72 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U18 SL IV LDK!
5 f 1 35.35 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2020 4
6 f 1 34.40 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
7 f 1 26.61 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- B.D. # Z/5379/19 2023
  f 1 NM KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK!
  f 1 NM PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL -- BONK Stanisław Z/3549/15 2020 2
  f 1 NM KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
Dysk (1.75) M
1 f 1 38.62 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
Dysk (2) M
1 f 1 49.81 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023
2 f 1 46.45 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U20 SL I
3 f 1 45.17 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
Młot (7.26) M
1 f 1 52.40 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
2 f 1 47.03 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam Z/2353/11 2023 2
Oszczep (600) M
1 f 1 33.64 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -- PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 45.96 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
2 f 1 44.36 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- B.D. # Z/5379/19 2023
3 f 1 43.36 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- PRENCEL Piotr # Z/3500/17 2023 II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.032613992691 sekund