Warszawa 02.06.2019 Mistrzostwa Warszawy U16 - LDK! |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.65 | SUCHENEK Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | II | BALCERZAK Piotr # | Z/3467/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||
2 | 2 | e | 1 | 12.75 | ADAMCZYK Julia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||
3 | 3 | e | 1 | 12.76 | GŁUCHOWSKA Małgorzata | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +0.3 | III | # | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 5 | e | 1 | 12.93 | MISIAK Michalina | OKS Start Otwock # | 2004 | U16 | MZ | +0.3 | III | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # | , Z/2934/17 | , 2024 | LDK! | |||||
5 | 6 | e | 1 | 13.05 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | +0.3 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/3311/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||
6 | 7 | e | 1 | 13.21 | BIELAKOW Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | +0.3 | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3304/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | |||
7 | 8 | e | 1 | 13.24 | WÓJCIK Emila | UKS Otrębusy | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | IV | GOLJANEK Janusz | Z/2910/19 | 2020 | ||||||
8 | 12 | e | 1 | 13.43 | ZYCH Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | +0.3 | IV | |||||||||
9 | 15 | e | 1 | 13.53 | KOWALSKA Justyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | +0.3 | IV | CZYŻ Maciej | Z/2219/16 | 2024 | 4 | LDK! | ||||
10 | 22 | e | 1 | 13.69 | GRUNAS Maja | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.3 | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 9 | e | 2 | 13.25 | MIELCZAREK Laura | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | +0.5 | IV | LDK! | ||||||||
2 | 10 | e | 2 | 13.27 | KOPICZYŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | +0.5 | IV | NIESTATEK Szymon | Z/2996/17 | 2019 | 2 | |||||
3 | 11 | e | 2 | 13.43 | SKOMIAŁ Julia | KM Aktywni Sochaczew | 2005 | U16 | MZ | +0.5 | IV | ZIMNY Emanuel | Z/0193/19 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 13 | e | 2 | 13.46 | KOŚCIK Zofia | AZS-AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | +0.5 | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 17 | e | 2 | 13.58 | JAGIEŁŁO Aleksandra | UKS LA Basket Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | +0.5 | IV | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5442/18 | 2023 | LDK! | |||||
6 | 18 | e | 2 | 13.62 | KULCZYŃSKA Kinga | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.5 | IV | |||||||||
7 | 19 | e | 2 | 13.66 | GIL Natalia | KS Orzeł Warszawa | 2006 | U14 | MZ | +0.5 | IV | PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin | Z/5567/18 | 2023 | LDK! | |||||
8 | 21 | e | 2 | 13.67 | ŁUCJANEK Zofia | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.5 | IV | |||||||||
9 | 24 | e | 2 | 13.76 | GOSIK Michalina | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U14 | MZ | +0.5 | IV | ZIMNY Emanuel | Z/0192/19 | 2023 | LDK! | |||||
10 | 32 | e | 2 | 14.21 | FIRLĄG Julia | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.5 | V | |||||||||
1 | 4 | e | 3 | 12.89 | ŚLIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | III | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # | Z/0840/18 | 2023 | LDK! | |||||
2 | 14 | e | 3 | 13.47 | SZYMCZYK Kornelia | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2004 | U16 | MZ | +0.3 | IV | WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz | , Z/1087/16 | , 2023 | 3 | LDK! | ROSU | |||
3 | 25 | e | 3 | 13.79 | LASOTA Patrycja | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | +0.3 | IV | JADCZAK Bożena # | Z/3623/18 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 29 | e | 3 | 13.98 | WIEPRZOWSKA Paulina | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2004 | U16 | MZ | +0.3 | V | LDK! | ROSU | |||||||
5 | 30 | e | 3 | 14.00 | MULARZUK Zuzanna | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | V | |||||||||
6 | 31 | e | 3 | 14.20 | POSTEK Amelia | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | V | |||||||||
7 | 33 | e | 3 | 14.34 | WIECZOREK Krystyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | +0.3 | V | LDK! | ||||||||
8 | 35 | e | 3 | 14.45 | BEZUCH Zuzanna | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | V | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5683/18 | 2019 | LDK! | |||||
9 | 38 | e | 3 | 14.68 | OSTROWSKA Weronika | AZS-AWF Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.3 | -- | # | ||||||||
10 | 46 | e | 3 | 15.38 | MILEWICZ Dagmara | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | +0.3 | -- | |||||||||
1 | 16 | e | 4 | 13.53 | SZYMANOWSKA Aleksandra | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | IV | LDK! | ||||||||
2 | 27 | e | 4 | 13.92 | NEUMANN Sophia | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | V | # | LDK! | |||||||
3 | 34 | e | 4 | 14.38 | WARSICKA Martyna | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | V | |||||||||
4 | 36 | e | 4 | 14.48 | MADAJCZAK Aleksandra | BKS Wataha Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | V | |||||||||
5 | 39 | e | 4 | 14.82 | STAŃCZYK Julia | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | -- | |||||||||
6 | 40 | e | 4 | 14.83 | REK Natalia | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/4432/19 | 2019 | ||||||
7 | 41 | e | 4 | 14.96 | GOGOL Anna | AZS-AWF Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | -- | # | ||||||||
8 | 44 | e | 4 | 15.19 | LAUFER Jagoda | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2006 | U14 | MZ | +0.8 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5434/18 | 2019 | BEZ | |||||
9 | 45 | e | 4 | 15.21 | SZCZEŚNIAK Lena | UKS LA Basket Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | -- | ROSU | ||||||||
10 | 49 | e | 4 | 15.81 | LITEWSKA Karolina | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | -- | KĘDZIORA Robert # | Z/2110/19 | 2023 | ||||||
1 | 20 | e | 5 | 13.66 | WALISIEWICZ Urszula | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U14 | MZ | +1.2 | IV | ZIMNY Emanuel | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 23 | e | 5 | 13.76 | NAPIÓRKOWSKA Oliwia | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2006 | U14 | MZ | +1.2 | IV | SZUSTER Katarzyna # | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
3 | 26 | e | 5 | 13.83 | TRAUTMAN Karolina | KS Sprintwarsaw # | 2004 | U16 | MZ | +1.2 | V | MALANOWSKI Łukasz # | Z/0782/19 | 2024 | ||||||
4 | 28 | e | 5 | 13.96 | PRUSIK Alicja | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2005 | U16 | MZ | +1.2 | V | SZUSTER Katarzyna # | 5 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 37 | e | 5 | 14.49 | ZAWADZKA Ida | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2006 | U14 | MZ | +1.2 | V | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/2077/19 | 2019 | BEZ | |||||
6 | 42 | e | 5 | 14.99 | PIMPICKA Weronika | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.2 | -- | |||||||||
7 | 43 | e | 5 | 15.11 | CZUBAK Dominika | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U14 | MZ | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||
8 | 47 | e | 5 | 15.51 | BIENIAS Nicole | UKS LA Basket Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | +1.2 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5435/18 | 2023 | LDK! | |||||
9 | 48 | e | 5 | 15.59 | RACHWAŁ Amelia | AZS-AWF Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.2 | -- | |||||||||
10 | 50 | e | 5 | 16.08 | BASIOR Zuzanna | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U14 | MZ | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 12.66 | SUCHENEK Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | II | BALCERZAK Piotr # | Z/3467/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | f | 1 | 12.89 | ŚLIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | III | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # | Z/0840/18 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 13.52 | JAGIEŁŁO Aleksandra | UKS LA Basket Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | +0.8 | IV | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5442/18 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 13.61 | KOŚCIK Zofia | AZS-AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
5 | f | 1 | 13.67 | GRUNAS Maja | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
6 | f | 1 | 13.89 | TRAUTMAN Karolina | KS Sprintwarsaw # | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | V | MALANOWSKI Łukasz # | Z/0782/19 | 2024 | |||||||
7 | f | 1 | 13.96 | NEUMANN Sophia | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | V | # | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 14.03 | GIL Natalia | KS Orzeł Warszawa | 2006 | U14 | MZ | +0.8 | V | PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin | Z/5567/18 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | f | 2 | 12.67 | ADAMCZYK Julia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +0.6 | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
2 | f | 2 | 12.75 | GŁUCHOWSKA Małgorzata | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +0.6 | II | # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | f | 2 | 12.98 | MISIAK Michalina | OKS Start Otwock # | 2004 | U16 | MZ | +0.6 | III | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # | , Z/2934/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | f | 2 | 12.98 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | +0.6 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/3311/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
5 | f | 2 | 13.11 | WÓJCIK Emila | UKS Otrębusy | 2005 | U16 | MZ | +0.6 | III | GOLJANEK Janusz | Z/2910/19 | 2020 | |||||||
6 | f | 2 | 13.18 | BIELAKOW Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | +0.6 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3304/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
7 | f | 2 | 13.37 | MIELCZAREK Laura | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | +0.6 | IV | LDK! | |||||||||
8 | f | 2 | 13.38 | KOPICZYŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | +0.6 | IV | NIESTATEK Szymon | Z/2996/17 | 2019 | 2 | ||||||
9 | f | 2 | 13.77 | SKOMIAŁ Julia | KM Aktywni Sochaczew | 2005 | U16 | MZ | +0.6 | IV | ZIMNY Emanuel | Z/0193/19 | 2024 | LDK! | ||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 41.87 | SOKÓŁ Oliwia | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | II | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | , Z/0299/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 42.34 | NOWAK Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | II | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 42.49 | SUCHOWOLAK Lena | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | II | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/3276/17 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 42.63 | KOPICZYŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | II | NIESTATEK Szymon | Z/2996/17 | 2019 | 2 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 44.27 | SZYMCZYK Kornelia | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2004 | U16 | MZ | III | WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz | , Z/1087/16 | , 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 10 | s | 1 | 45.85 | GRUNAS Maja | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
7 | 17 | s | 1 | 47.46 | WIERZBA Ewelina | OKS Start Otwock | 2004 | U16 | MZ | V | ||||||||||
8 | 19 | s | 1 | 48.02 | ŁUKOWSKA Zuzanna | Ducla Academy Warszawa # | 2007 | U14 | MZ | V | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/4298/20 | 2024 | |||||||
1 | 7 | s | 2 | 44.91 | CHWAŁOWSKA Natalia | UKS Otrębusy | 2005 | U16 | MZ | III | GOLJANEK Janusz | Z/2131/18 | 2022 | 4 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 2 | 45.37 | GWIAZDECKA Wiktoria | WLKS Nowe Iganie | 2006 | U14 | MZ | IV | B.D. ZIĘCINA Kazimierz # | , Z/0180/19 | , 2024 | 5 | LDK! | |||||
3 | 11 | s | 2 | 46.21 | KOWALSKA Marta | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
4 | 14 | s | 2 | 46.97 | WIEPRZOWSKA Paulina | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2004 | U16 | MZ | V | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 16 | s | 2 | 47.37 | MADAJCZAK Aleksandra | BKS Wataha Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | ||||||||||
6 | 21 | s | 2 | 48.37 | CIURZYŃSKA Amelia | UKS Filipides Teresin | 2006 | U14 | MZ | V | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | 23 | s | 2 | 50.45 | SZCZERBA Aleksandra | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
8 | 24 | s | 2 | 52.09 | LAUFER Jagoda | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2006 | U14 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5434/18 | 2019 | BEZ | ||||||
1 | 9 | s | 3 | 45.46 | TRAUTMAN Karolina | KS Sprintwarsaw # | 2004 | U16 | MZ | IV | MALANOWSKI Łukasz # | Z/0782/19 | 2024 | |||||||
2 | 12 | s | 3 | 46.77 | WALISIEWICZ Urszula | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U14 | MZ | V | ZIMNY Emanuel | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 15 | s | 3 | 47.30 | SKRZEK Pola | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 20 | s | 3 | 48.24 | OSTROWSKA Weronika | AZS-AWF Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | # | |||||||||
5 | 27 | s | 3 | 53.06 | WÓJCIK Emila | UKS Otrębusy | 2005 | U16 | MZ | -- | GOLJANEK Janusz | Z/2910/19 | 2020 | |||||||
6 | 28 | s | 3 | 53.97 | DANKWA Emilia | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 29 | s | 3 | 56.33 | SIBORENKO Klaudia | niest. Warszawa | 2008 | U12 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 13 | s | 4 | 46.81 | MARKIEWICZ Hanna | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | # | |||||||||
2 | 18 | s | 4 | 47.88 | WŁODARCZYK Paulina | OKS Skra Warszawa | 2007 | U14 | MZ | V | GRĄBCZEWSKI Zenon | Z/2881/17 | 2022 | |||||||
3 | 22 | s | 4 | 48.66 | BEZUCH Zuzanna | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5683/18 | 2019 | LDK! | ||||||
4 | 25 | s | 4 | 52.13 | WÓJCIK Magdalena | Akademia Sportu Otwock # | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 26 | s | 4 | 52.52 | DANISZEWSKA Aleksandra | BKS Wataha Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
s | 4 | DQ | MRÓZ Zuzanna | UKS LA Basket Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | ROSU | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:42.48 | SOKÓŁ Aleksandra | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | III | ANDRYSZCZYK Inga ANDRYSZCZYK Andrzej # | , Z/0298/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 1:43.41 | DZIK Maja | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:43.70 | ŻYCZYŃSKA Natalia | UKS Kusy Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | IV | RADKE Karol # | Z/1676/20 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 1:47.07 | GAJOWIAK Zofia | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | V | GOGOŁEK Marcin | Z/3561/21 | 2021 | |||||||
5 | 8 | s | 1 | 1:49.87 | KUKIER Karolina | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | 9 | s | 1 | 1:49.96 | ŁUKAWSKA Weronika | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | ||||||||||
7 | 11 | s | 1 | 1:51.26 | ABRAMOWICZ Róża | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
8 | 12 | s | 1 | 1:51.76 | BERENT Magdalena | OKS Start Otwock # | 2004 | U16 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/2933/17 | 2022 | LDK! | ||||||
9 | 13 | s | 1 | 1:52.44 | BOJARSKA Jagoda | KS Ciechan Ciechanów # | 2006 | U14 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew | Z/4218/19 | 2023 | |||||||
10 | 15 | s | 1 | 1:54.83 | ZADRĄG Małgorzata | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | PAWŁOWSKA Maria # | Z/3466/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
1 | 5 | s | 2 | 1:47.86 | LICHOTA Natalia | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | V | TOPOLEWSKI Maciej | Z/5123/19 | 2024 | |||||||
2 | 6 | s | 2 | 1:49.49 | OKRZESIK Aneta | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | V | WAŚNIEWSKI Marcin # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 1:49.61 | PIĄTKOWSKA Oliwia | KS AZS AWF Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | V | WRONA Grzegorz # | Z/2853/19 | 2024 | |||||||
4 | 10 | s | 2 | 1:51.11 | WALCZAK Julia | RLTL Optima Radom # | 2006 | U14 | MZ | -- | BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # | , Z/1557/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 14 | s | 2 | 1:53.08 | ANDRZEJCZYK Marcelina | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 16 | s | 2 | 1:55.35 | MELCAREK Paulina | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | GĄSIEWSKI Artur | Z/4155/19 | 2022 | |||||||
7 | 17 | s | 2 | 1:58.14 | LEWANDOWSKA Zofia | AZS-AWF Warszawa | 2006 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
8 | 18 | s | 2 | 1:58.30 | HADJIEWA Jane | niest. Warszawa | 2007 | U14 | MZ | -- | ||||||||||
9 | 19 | s | 2 | 1:59.51 | NIEBUDEK Wiktoria | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | # | |||||||||
10 | 20 | s | 2 | 2:01.54 | BRANDYS Katarzyna | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:04.91 | STRZEŻYSZ Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | III | WRONA Grzegorz B.D. | Z/5070/18 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:08.44 | DUBAN Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | III | BUKIS-OWSIAK Anna B.D. # | Z/3520/19 | 2023 | ROSU | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:09.90 | NAPIÓRKOWSKA Katarzyna | LKS Maków Mazowiecki # | 2004 | U16 | MZ | III | ŁUNIEWSKI Grzegorz | Z/5076/18 | 2024 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:10.22 | GALIŃSKA Eliza | UKS Filipides Teresin | 2006 | U14 | MZ | III | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/2399/17 | 2024 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 5 | s | 1 | 3:11.83 | KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | III | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4731/19 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:12.33 | CATI Lidia | UKS 48 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | III | MIŁKOWSKI Karol B.D. # | Z/2180/19 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:30.35 | ZIMOCHOCKA Alicja | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:46.67 | ZBICZYŃSKA Kornelia | OKLA Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | -- | WITKOWSKI Bartosz | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:56.80 | GRZEGORZEWSKA Joanna | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.56 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL Optima Radom # | 2006 | U14 | MZ | +1.1 | III | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||
2 | 2 | e | 1 | 12.62 | NOWAK Weronika | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +1.1 | III | SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | e | 1 | 13.22 | WRONKA Maja | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.1 | IV | RZEPKA Marek B.D. | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 6 | e | 1 | 13.90 | BROŻYNA Nikola | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +1.1 | V | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 8 | e | 1 | 15.12 | KUCIEWICZ Amelia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +1.1 | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 9 | e | 1 | 15.48 | ZEGAN Julia | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.1 | -- | BALCERZAK Piotr # | Z/3464/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||
7 | 12 | e | 1 | 17.98 | RACHWAŁ Amelia | AZS-AWF Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.1 | -- | |||||||||
1 | 4 | e | 2 | 13.59 | KWIATKOWSKA Dominika | UKS LA Basket Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +1.4 | IV | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5638/18 | 2024 | ||||||
2 | 5 | e | 2 | 13.72 | GOŁDYN Iga | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.4 | IV | # | ||||||||
3 | 7 | e | 2 | 14.67 | DYŻAKOWSKA Alicja | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.4 | V | B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz | , Z/5437/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 10 | e | 2 | 15.57 | ZADRĄG Małgorzata | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.4 | -- | PAWŁOWSKA Maria # | Z/3466/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||
5 | 11 | e | 2 | 17.34 | GOGOL Anna | AZS-AWF Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.4 | -- | # | ||||||||
6 | 13 | e | 2 | 18.09 | KRUPA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +1.4 | -- | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/2847/19 | 2023 | ||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.25 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL Optima Radom # | 2006 | U14 | MZ | +1.2 | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||
2 | 2 | f | 1 | 12.60 | NOWAK Weronika | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +1.2 | III | SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | f | 1 | 12.79 | WRONKA Maja | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.2 | III | RZEPKA Marek B.D. | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 13.07 | BROŻYNA Nikola | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +1.2 | IV | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 5 | f | 1 | 13.40 | KWIATKOWSKA Dominika | UKS LA Basket Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +1.2 | IV | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5638/18 | 2024 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 13.43 | GOŁDYN Iga | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.2 | IV | # | ||||||||
7 | 7 | f | 1 | 14.46 | KUCIEWICZ Amelia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +1.2 | V | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 17.35 | KRUPA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +1.2 | -- | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/2847/19 | 2023 | ||||||
200 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 30.32 | SUCHENEK Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | II | BALCERZAK Piotr # | Z/3467/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||
2 | 2 | s | 1 | 31.81 | PIOTROWSKA Klaudia | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | III | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 33.05 | BROŻYNA Nikola | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | IV | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 6 | s | 1 | 34.73 | WARCHOŁ Dominika | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | V | LDK! | ROSU | |||||||
5 | 9 | s | 1 | 38.69 | KWIATKOWSKA Dominika | UKS LA Basket Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5638/18 | 2024 | ||||||
1 | 4 | s | 2 | 33.10 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL Optima Radom # | 2006 | U14 | MZ | +0.3 | IV | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||
2 | 5 | s | 2 | 34.18 | JAGIEŁŁO Aleksandra | UKS LA Basket Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | +0.3 | V | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5442/18 | 2023 | LDK! | |||||
3 | 7 | s | 2 | 35.71 | KUCHTA Urszula | KS Orzeł Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | V | PODRAŻKO Marian | Z/5565/18 | 2022 | 5 | LDK! | ROSU | |||
4 | 8 | s | 2 | 35.88 | KUCIEWICZ Amelia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | V | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | ||||||
s | 2 | DQ | KOŚCIK Zofia | AZS-AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | +0.3 | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 51.94 |
DUL Zuzanna LINOWSKA Rozalia BORKOWSKA Wiktoria JASTRZĘBSKA Klaudia |
PTT Delta Płock | 2005 2004 2004 2004 |
U16 | MAZ | -- |
GĘBSKI Adam KĄPIŃSKI Sławomir KĄPIŃSKI Sławomir KĄPIŃSKI Sławomir |
Z/0190/19 Z/2653/18 Z/0087/18 Z/3537/17 |
2021 2021 2022 2019 |
4 3 2 |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.70 |
KOWALSKA Justyna SZYMANOWSKA Aleksandra WIECZOREK Krystyna MIELCZAREK Laura |
UKS Herkules Sulejówek | 2004 2004 2004 2004 |
U16 | MAZ | -- |
CZYŻ Maciej |
Z/2219/16 |
2024 |
4 |
||||||
3 | 3 | s | 1 | 54.08 |
SOKÓŁ Oliwia SUCHOWOLAK Lena SOKÓŁ Aleksandra ANDRYSZCZYK Inga |
UKS Filipides Teresin | 2005 2005 2005 2004 |
U16 | MAZ | -- |
ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Inga ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. |
, Z/0299/18 Z/3276/17 , Z/0298/18 , Z/0372/17 |
, 2024 2024 , 2023 , 2024 |
4 3 BEZ |
||||||
4 | 4 | s | 1 | 54.22 |
MULARZUK Zuzanna KULCZYŃSKA Kinga REK Kinga ŁUCJANEK Zofia |
AKL Ursynów Warszawa | 2005 2004 2005 2004 |
U16 | MAZ | -- |
|
|||||||||
5 | 5 | s | 1 | 56.58 |
KOWALSKA Marta ROSIŃSKA Malina FIRLĄG Julia MITRZAK Zofia |
UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2004 2004 2004 2004 |
U16 | MAZ | -- |
|
|||||||||
6 | 6 | s | 1 | 57.83 |
BASIOR Zuzanna WALISIEWICZ Urszula CZUBAK Dominika GOSIK Michalina |
KM Aktywni Sochaczew | 2006 2006 2006 2006 |
U14 | MAZ | -- |
ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel |
Z/0192/19 |
2023 |
BEZ |
||||||
7 | 7 | s | 1 | 59.31 |
MARKIEWICZ Hanna STAŃCZYK Julia PIMPICKA Weronika NIEBUDEK Wiktoria |
AKL Ursynów Warszawa | 2004 2004 2004 2004 |
U16 | MAZ | -- |
|
|||||||||
8 | 8 | s | 1 | 62.67 |
JEDNOROWSKA Nadia BRANDYS Katarzyna DANKWA Emilia DĄBROWSKA Natalia |
UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2005 2004 2005 2005 |
U16 | MAZ | -- |
|
|||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.55 | LODKOWSKA Amelia | UKS LA Basket Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | III | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.55 | WRONKA Maja | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | III | RZEPKA Marek B.D. | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.40 | GRABOWSKA Urszula | UKS Sprint 2020 Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | V | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/1179/18 | 2021 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.40 | ZEGAN Julia | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | BALCERZAK Piotr # | Z/3464/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 5 | f | 1 | 1.40 | BIENIAS Nicole | UKS LA Basket Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | V | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5435/18 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.35 | KUCHTA Urszula | KS Orzeł Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian | Z/5565/18 | 2022 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 6 | f | 1 | 1.35 | ZAWADZKA Ida | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2006 | U14 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/2077/19 | 2019 | BEZ | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.35 | REK Natalia | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/4432/19 | 2019 | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.30 | SKRZEK Pola | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
10 | 10 | f | 1 | 1.25 | KAJZER Matylda | AZS-AWF Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 1.20 | WILCZYŃSKA Lena | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2006 | U14 | MZ | -- | SZUSTER Katarzyna # | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.20 | OLSZEWSKA Natalia | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | II | GAWENDA Andrzej # | Z/2262/18 | 2023 | 2 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 1 | 3.00 | PAWLAK Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 2.60 | SMOLARCZYK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | IV | MASTALERZ Janusz # | Z/1121/18 | 2024 | 4 | |||||||
4 | f | 1 | 2.60 | GOSCHORSKA Gabriela | MAL-MKLA Mława | 2004 | U16 | MZ | IV | REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej # | , Z/3889/16 | , 2020 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 2.60 | ŚLIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | IV | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # | Z/0840/18 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 2.40 | KISLING Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.21 | NOWAK Weronika | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | -0.2 | III | SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 1 | 5.17 | ADAMCZYK Julia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +2.9 | III | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
3 | f | 1 | 4.85 | PRUSIK Alicja | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | IV | SZUSTER Katarzyna # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | f | 1 | 4.65 | REK Kinga | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +2.0 | V | # | |||||||||
5 | f | 1 | 4.64 | NAPIÓRKOWSKA Oliwia | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2006 | U14 | MZ | -1.6 | V | SZUSTER Katarzyna # | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
6 | f | 1 | 4.53 | TARŁOWSKA Zofia | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +2.0 | V | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | f | 1 | 4.35 | BURLEWICZ Antonina | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | -- | SOBIERAJ Aneta # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
8 | f | 1 | 4.34 | GIL Natalia | KS Orzeł Warszawa | 2006 | U14 | MZ | +1.4 | -- | PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin | Z/5567/18 | 2023 | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 4.26 | GOSIK Michalina | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U14 | MZ | 0.0 | -- | ZIMNY Emanuel | Z/0192/19 | 2023 | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 4.12 | DYŻAKOWSKA Alicja | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -2.7 | -- | B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz | , Z/5437/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | |||||
11 | f | 1 | 4.01 | DĄBROWSKA Natalia | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.0 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 3.68 | BASIOR Zuzanna | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U14 | MZ | +0.5 | -- | LDK! | |||||||||
13 | f | 1 | 3.67 | POSTEK Amelia | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.4 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 3.55 | MITRZAK Zofia | UKS Wawer ZS 70 Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | +2.6 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 3.41 | STASZEWSKA Barbara | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | -- | ||||||||||
16 | f | 1 | 3.32 | ROSIŃSKA Malina | UKS Wawer ZS 70 Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | +3.7 | -- | ||||||||||
17 | f | 1 | 2.77 | CZUBAK Dominika | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U14 | MZ | +1.9 | -- | LDK! | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.57 | PIOTROWSKA Klaudia | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | IV | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | f | 1 | 10.51 | GOŁĄBEK Gabriela | UKS Technik Radom | 2005 | U16 | MZ | IV | FALIŃSKI Jacek # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | f | 1 | 9.05 | WARSICKA Martyna | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 7.68 | CHEŁCHOWSKA Julia | OKLA Ostrołęka | 2006 | U14 | MZ | -- | SZUSTER Katarzyna # | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | f | 1 | 7.48 | ANDRYSZCZYK Inga | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # | , Z/0372/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | f | 1 | 7.28 | BIAŁEK Beda | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 6.91 | STELMASZCZYK Hanna | UKS 48 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 6.45 | GRZĘDA Emilia | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | -- | ŻEWŁAKOW Kamil # | LDK! | |||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.25 | GRZESZCZYK Karolina | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2004 | U16 | MZ | III | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 23.65 | KAWA Julia | OKLA Ostrołęka | 2006 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | f | 1 | 21.24 | SZAŁKOWSKA Matylda | OKLA Ostrołęka | 2006 | U14 | MZ | -- | # | ROSU | |||||||||
4 | f | 1 | 19.92 | CHEŁCHOWSKA Julia | OKLA Ostrołęka | 2006 | U14 | MZ | -- | SZUSTER Katarzyna # | LDK! | ROSU | ||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.02 | GOŁĄBEK Gabriela | UKS Technik Radom | 2005 | U16 | MZ | IV | FALIŃSKI Jacek # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 26.55 | ANDRYSZCZYK Inga | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # | , Z/0372/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | f | 1 | 17.53 | WARCHOŁ Dominika | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 11.67 | STASZEWSKA Barbara | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 11.84 | KOŁODZIEJAK Mikołaj | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +1.5 | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | e | 1 | 11.91 | MICHALAK Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | +1.5 | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/3726/17 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 3 | e | 1 | 11.96 | UŚCIŃSKI Kacper | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.5 | IV | BALCERZAK Piotr # | Z/4109/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||
4 | 4 | e | 1 | 12.02 | BANACH Piotr | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +1.5 | IV | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # | Z/4543/18 | 2022 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 5 | e | 1 | 12.03 | WAŚ Kacper | AZS-AWF Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.5 | IV | # | ||||||||
6 | 6 | e | 1 | 12.16 | GOŁĘBIOWSKI Mikołaj | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +1.5 | IV | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol | , Z/4548/18 | , 2023 | LDK! | |||||
7 | 8 | e | 1 | 12.23 | ZGLIŃSKI Hubert | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | +1.5 | V | LDK! | ||||||||
8 | 9 | e | 1 | 12.27 | BASAJ Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U16 | MZ | +1.5 | V | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1107/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||
9 | 10 | e | 1 | 12.29 | MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip | OKS Start Otwock | 2005 | U16 | MZ | +1.5 | V | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/2876/19 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 7 | e | 2 | 12.22 | MAŁYCHA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | V | # | ||||||||
2 | 11 | e | 2 | 12.42 | ORLIŃSKI Kacper | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | V | |||||||||
3 | 12 | e | 2 | 12.73 | MRÓZ Kacper | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | V | BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 13 | e | 2 | 12.90 | DOBROWOLSKI Marcel | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/2900/19 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 14 | e | 2 | 12.99 | STAŃCZUK Jan | UKS Młodzik Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | -- | RADKE Karol | Z/2016/19 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 15 | e | 2 | 13.22 | OLIWKOWSKI Piotr | UKS Młodzik Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +0.8 | -- | RONEK-GLIWA Aneta RADKE Karol RADKE Karol # | , Z/4549/18 | , 2021 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 16 | e | 2 | 13.39 | WRONKA Kacper | UKS LA Basket Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | +0.8 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5444/18 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 17 | e | 2 | 13.76 | CZYSZEWICZ Marcin | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/2079/19 | 2021 | BEZ | |||||
9 | 18 | e | 2 | 15.17 | KOWALSKI Konstanty | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2006 | U14 | MZ | +0.8 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/2073/19 | 2021 | LDK! | |||||
1 | f | 1 | 11.88 | UŚCIŃSKI Kacper | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.2 | IV | BALCERZAK Piotr # | Z/4109/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | f | 1 | 12.00 | WAŚ Kacper | AZS-AWF Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.2 | IV | # | |||||||||
3 | f | 1 | 12.25 | MAŁYCHA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +1.2 | V | # | |||||||||
4 | f | 1 | 12.52 | ORLIŃSKI Kacper | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.2 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.13 | DOBROWOLSKI Marcel | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.2 | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/2900/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 13.33 | STAŃCZUK Jan | UKS Młodzik Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.2 | -- | RADKE Karol | Z/2016/19 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 13.42 | OLIWKOWSKI Piotr | UKS Młodzik Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.2 | -- | RONEK-GLIWA Aneta RADKE Karol RADKE Karol # | , Z/4549/18 | , 2021 | LDK! | ROSU | |||||
8 | f | 1 | 13.54 | WRONKA Kacper | UKS LA Basket Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | +1.2 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5444/18 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 13.84 | CZYSZEWICZ Marcin | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.2 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/2079/19 | 2021 | BEZ | ||||||
10 | f | 1 | 15.55 | KOWALSKI Konstanty | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2006 | U14 | MZ | +1.2 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/2073/19 | 2021 | LDK! | ||||||
1 | f | 2 | 11.96 | KOŁODZIEJAK Mikołaj | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +1.4 | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 2 | 12.02 | MICHALAK Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | +1.4 | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/3726/17 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 2 | 12.25 | GOŁĘBIOWSKI Mikołaj | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +1.4 | V | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol | , Z/4548/18 | , 2023 | LDK! | ||||||
4 | f | 2 | 12.26 | BANACH Piotr | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +1.4 | V | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # | Z/4543/18 | 2022 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 2 | 12.43 | ZGLIŃSKI Hubert | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | +1.4 | V | LDK! | |||||||||
6 | f | 2 | 12.60 | BASAJ Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U16 | MZ | +1.4 | V | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1107/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
7 | f | 2 | 12.63 | MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip | OKS Start Otwock | 2005 | U16 | MZ | +1.4 | V | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/2876/19 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | f | 2 | 12.77 | MRÓZ Kacper | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | +1.4 | -- | BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.55 | PAWŁOWSKI Jakub | UKS Filipides Teresin # | 2006 | U14 | MZ | V | ANDRYSZCZYK Andrzej | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 40.76 | BABIK Jan | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | V | GOGOŁEK Marcin # | Z/0516/19 | 2022 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 41.78 | ROSŁONIEC Piotr | Akademia Sportu Otwock # | 2005 | U16 | MZ | V | KALINOWSKA Paulina | Z/2764/20 | 2023 | |||||||
4 | 7 | s | 1 | 42.45 | CZARNECKI Wojciech | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | ||||||||||
5 | 8 | s | 1 | 42.58 | OLIWKOWSKI Piotr | UKS Młodzik Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | RONEK-GLIWA Aneta RADKE Karol RADKE Karol # | , Z/4549/18 | , 2021 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 9 | s | 1 | 42.86 | STAŃCZUK Jan | UKS Młodzik Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/2016/19 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 10 | s | 1 | 43.14 | BADEŃSKI Bernard | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | TRZCIŃSKI Marek # | Z/0302/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 4 | s | 2 | 41.94 | ŁACIAK Antoni | AKL Ursynów Warszawa | 2006 | U14 | MZ | V | BUŁAKOWSKI Bohdan # | Z/3906/19 | 2023 | |||||||
2 | 5 | s | 2 | 41.98 | ORLIŃSKI Kacper | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | ||||||||||
3 | 6 | s | 2 | 42.01 | BORECKI Kasper | UKS 48 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | ||||||||||
4 | 11 | s | 2 | 45.99 | KICZYŃSKI Sebastian | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 12 | s | 2 | 47.30 | BARACZ Jakub | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 13 | s | 2 | 54.13 | KOWALSKI Konstanty | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2006 | U14 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/2073/19 | 2021 | LDK! | ||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:30.72 | KOWALCZYK Dominik | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | III | KITLIŃSKI Piotr # | Z/1098/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 1:31.72 | WRÓBLEWSKI Błażej | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | III | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/0396/19 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:31.96 | BENDYK Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3069/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 1:33.07 | KRAKOWIAK Tymoteusz | MKS Polonia Warszawa | 2004 | U16 | MZ | IV | TARASIUK Paweł # | Z/4501/18 | 2024 | BEZ | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:38.82 | MIŁKOWSKI Wiktor | UKS 48 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | MIŁKOWSKI Karol # | Z/2183/19 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:43.56 | GRYZ Kamil | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:46.27 | KOZAKIEWICZ Jeremi | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan # | Z/2101/19 | 2023 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:47.87 | OLEJNIK Mikołaj | UKS Filipides Teresin | 2007 | U14 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # | Z/0393/19 | 2024 | LDK! | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:54.13 | JANDUŁA Wiktor | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | V | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1552/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 2:54.44 | ASTRACHANCEW Konrad | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | V | WRONA Grzegorz B.D. # | Z/0271/19 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:55.74 | MARCISZEWSKI Dawid | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | V | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:01.34 | BOGUSZEWSKI Michał | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # | Z/1926/18 | 2023 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:05.22 | SOBOLEWSKI Daniel | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:09.57 | PACZKOWSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:27.38 | URBAŃSKI Eryk | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan # | Z/2105/19 | 2023 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:28.82 | WÓJCIK Cezary | OKS Start Otwock | 2005 | U16 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/2875/19 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:33.03 | WITKOWSKI Jan | niest. Warszawa | 2008 | U12 | MZ | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:48.22 | SZCZEPAŃSKI Kacper | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:37.40 | KLECZEWSKI Piotr | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | V | # | LDK! | ROSU | |||||||
s | 1 | DNF | BAJURSKI Norbert | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.39 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.4 | III | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||
2 | 2 | s | 1 | 17.16 | JEDYNAK Kacper | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | +1.4 | IV | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 3 | s | 1 | 17.24 | BASAJ Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U16 | MZ | +1.4 | IV | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1107/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||
200 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 27.64 | MICHALAK Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | +1.0 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/3726/17 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 3 | s | 1 | 29.79 | JEDYNAK Kacper | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | +1.0 | V | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 5 | s | 1 | 31.10 | OSTACHOWSKI Antoni | KS Orzeł Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.0 | -- | PODRAŻKO Marian B.D. | Z/5566/18 | 2021 | 5 | LDK! | ROSU | |||
4 | 7 | s | 1 | 33.04 | GROCHOWSKI Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa # | 2007 | U14 | MZ | +1.0 | -- | MERWA Janusz # | Z/0376/22 | 2023 | LDK! | |||||
5 | 9 | s | 1 | 40.29 | WASILEWSKI Filip | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | +1.0 | -- | ROSU | ||||||||
1 | 2 | s | 2 | 29.55 | GOŁĘBIOWSKI Mikołaj | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +1.3 | V | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol | , Z/4548/18 | , 2023 | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 2 | 30.23 | KUCHARSKI Filip | UKS Kresy Otwock | 2005 | U16 | MZ | +1.3 | V | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1108/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||
3 | 6 | s | 2 | 32.59 | WRONKA Kacper | UKS LA Basket Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | +1.3 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5444/18 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 8 | s | 2 | 39.81 | KWIATKOWSKI Wiktor | UKS LA Basket Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.3 | -- | LDK! | ROSU | |||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.40 |
BADEŃSKI Bernard WRÓBLEWSKI Błażej BOGUSZEWSKI Michał CZUBA Jakub |
AKL Ursynów Warszawa | 2005 2005 2004 2004 |
U16 | MAZ | -- |
TRZCIŃSKI Marek TOPOLEWSKI Maciej BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. |
Z/0302/19 Z/0396/19 Z/1926/18 |
2023 2024 2023 |
BEZ |
||||||
s | 1 | DNF |
CZARNECKI Wojciech MROCZKOWSKI Mikołaj CZARNECKI Wojciech PIENIAK Jakub |
UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2004 2004 2004 2004 |
U16 | MAZ | -- |
|
|||||||||||
s | 1 | DQ |
WOJCIECHOWSKI Gaurahari KWIATKOWSKI Maciej ZWOLSKI Maciej WASILEWSKI Filip |
UKS LA Basket Warszawa | 2005 1997 2004 2004 |
U23 | MAZ | -- |
BOROŃ Adam BOROŃ Adam |
Z/4491/18 Z/1598/19 |
2024 2023 |
BEZ |
||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | ZAKRZEWSKI Damian | OKLA Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | IV | WITKOWSKI Bartosz | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 1 | 1.60 | KUCHARSKI Filip | UKS Kresy Otwock | 2005 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1108/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 1.45 | ZWOLSKI Maciej | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/1598/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | f | 1 | 1.40 | HABER Emil | UKS Otrębusy | 2006 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/2133/18 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 1.25 | UHERA Grzegorz | KS Orzeł Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian | Z/4193/19 | 2023 | LDK! | |||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.00 | GAWENDA Michał | KS Warszawianka W-wa # | 2005 | U16 | MZ | II | GAWENDA Andrzej | Z/1119/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.17 | KOŁODZIEJAK Mikołaj | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | -1.0 | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 1 | 5.57 | JEDYNAK Kacper | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | +0.5 | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 5.48 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -0.7 | -- | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
4 | f | 1 | 5.13 | DOBROWOLSKI Marcel | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -0.1 | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/2900/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 5.13 | OSTACHOWSKI Antoni | KS Orzeł Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -0.1 | -- | PODRAŻKO Marian B.D. | Z/5566/18 | 2021 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
6 | f | 1 | 5.09 | WAŚ Kacper | AZS-AWF Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -0.1 | -- | # | |||||||||
7 | f | 1 | 5.08 | BORECKI Kasper | UKS 48 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.3 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.84 | GROCHOWSKI Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa # | 2007 | U14 | MZ | +0.2 | -- | MERWA Janusz # | Z/0376/22 | 2023 | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 4.83 | PIENIAK Jakub | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -1.1 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.64 | MIŁKOWSKI Wiktor | UKS 48 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +3.1 | -- | MIŁKOWSKI Karol # | Z/2183/19 | 2024 | |||||||
11 | f | 1 | 4.58 | CZUBA Jakub | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -0.3 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.50 | GAŁAZIN Michał | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -0.6 | -- | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/2891/19 | 2023 | LDK! | ||||||
13 | f | 1 | 4.33 | CZYSZEWICZ Marcin | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -2.3 | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/2079/19 | 2021 | BEZ | ||||||
14 | f | 1 | 3.79 | UHERA Grzegorz | KS Orzeł Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +1.1 | -- | PODRAŻKO Marian | Z/4193/19 | 2023 | LDK! | ||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.87 | WÓJCICKI Michał | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.71 | WIŚNIEWSKI Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U16 | MZ | V | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/1109/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 11.03 | SOJMA Jan | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.76 | IŻMAŃSKI Oskar | RLTL ZTE Radom | 2005 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | f | 1 | 9.37 | JANCIK Gustaw | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/5570/18 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 8.80 | WOJCIECHOWSKI Gaurahari | UKS LA Basket Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/4491/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
7 | f | 1 | 8.38 | OSTRZYŻEK Michał | UKS Technik Radom | 2005 | U16 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin # | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
8 | f | 1 | 7.10 | KIEŁBIOWSKI Szymon | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/5101/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
9 | f | 1 | 6.64 | RESIAK Paweł | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | DAMSZEL Tomasz # | Z/2111/19 | 2023 | BEZ | |||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.44 | MARKOWSKI Przemysław | OKS Start Otwock | 2004 | U16 | MZ | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 32.66 | WOJCIECHOWSKI Gaurahari | UKS LA Basket Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | BOROŃ Adam # | Z/4491/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 29.68 | ZALEWSKI Dawid | OKLA Ostrołęka | 2005 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 29.06 | BAJURSKI Norbert | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
5 | f | 1 | 24.90 | WIŚNIEWSKI Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/1109/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
6 | f | 1 | 17.50 | KWIATKOWSKI Wiktor | UKS LA Basket Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
7 | f | 1 | 15.19 | KICZYŃSKI Sebastian | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.88 | JANCIK Gustaw | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/5570/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 36.14 | BAJURSKI Norbert | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
3 | f | 1 | 35.08 | KRUKOWSKI Roch | KS Warszawianka W-wa | 2007 | U14 | MZ | -- | KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał # | , Z/4541/18 | , 2024 | BEZ | |||||||
4 | f | 1 | 34.86 | GAŁAZIN Michał | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/2891/19 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 33.92 | OSTRZYŻEK Michał | UKS Technik Radom | 2005 | U16 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin # | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
6 | f | 1 | 28.05 | RESIAK Paweł | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | DAMSZEL Tomasz # | Z/2111/19 | 2023 | BEZ | |||||||
7 | f | 1 | 27.49 | ASTRACHANCEW Konrad | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | -- | WRONA Grzegorz B.D. # | Z/0271/19 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 27.48 | MAJEWSKI Bartosz | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/5086/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
9 | f | 1 | 27.19 | KIEŁBIOWSKI Szymon | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/5101/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
10 | f | 1 | 27.16 | IŻMAŃSKI Oskar | RLTL ZTE Radom | 2005 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
11 | f | 1 | 22.16 | ZWOLSKI Maciej | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/1598/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
12 | f | 1 | 18.79 | WASILEWSKI Filip | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | ROSU | ||||||||||
13 | f | 1 | 15.38 | KUNCEWICZ Julian | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | KICZYŃSKI Sebastian | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.3791630268097 sekund |