Zgorzelec 08.06.2019 Memoriał Jana Krzyżaka i Michała Kordy [DMP] [DMP U20] |
||||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.14 | ŻABIEREK Nina | STS Pomerania Szczecin # | 2003 | U18 | ZP | +0.6 | III | B.D. # | Z/4749/17 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.74 | JAKIEL Gabriela | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U16 | DS | +0.6 | IV | # | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 27.13 | ŻABIEREK Nina | STS Pomerania Szczecin # | 2003 | U18 | ZP | +2.7 | III | B.D. # | Z/4749/17 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 28.03 | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | +2.7 | IV | CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław | Z/0129/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 4 | s | 1 | 28.53 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | U14 | DS | +2.7 | V | B.D. CHORZĘPA Przemysław | , Z/4776/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 3 | s | 2 | 28.43 | JAKIEL Gabriela | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U16 | DS | +0.8 | IV | # | ||||||||||
2 | 5 | s | 2 | 28.92 | KLATKA Anna | KS SMS Szklarska Poręba # | 2005 | U16 | DS | +0.8 | V | ROSTKOWSKA Anna # | Z/2231/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 6 | s | 2 | 31.47 | SZCZĘSNA Laura | SL GKS Olsza Olszyna | 2005 | U16 | DS | +0.8 | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/2729/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
400 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 70.85 | ZIELONKO Zuzanna | SL GKS Olsza Olszyna | 2004 | U16 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0653/19 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 72.24 | KOWALSKA Agata | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/0248/17 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:26.12 | ROSA Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | IV | CHORZĘPA Przemysław | Z/5625/15 | 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:28.42 | POPIEL Kaja | SL GKS Olsza Olszyna | 2004 | U16 | DS | IV | CHORZĘPA Przemysław | Z/3924/17 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:35.83 | ŁAKOTA Justyna | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0250/17 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:52.19 | KOWALSKA Agata | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/0248/17 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 15.33 | JACKOWSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | +2.1 | II | MARKOWSKI Tomasz | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | 1 | s | 1 | 15.93 | GRZYBOWSKA Agnieszka | WKS Śląsk Wrocław | 2002 | U18 | DS | +2.1 | III | LDK! | ||||||||||
s | 1 | DNF | BOLUK Kamila | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | +2.1 | -- | ROSU | ||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 15.20 | GOSS Martyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2001 | U20 | DS | +2.1 | II | MARKOWSKI Tomasz | 2 | LDK! | ||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 64.20 | GOSS Martyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2001 | U20 | DS | II | MARKOWSKI Tomasz | 2 | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 68.38 | WIELEWIS Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | III | SZYMAŃSKI Tomasz | 2 | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 68.42 | JĘDREJKO Gloria | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U18 | DS | III | GIERCZYK Estera | 3 | LDK! | |||||||||
4 | 5 | s | 1 | 74.96 | JACKOWSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
1 | 4 | s | 2 | 74.16 | WOŹNIAK Wiktoria | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 77.84 | RYNKIEIWCZ Sandra | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
3 | 7 | s | 2 | 81.32 | KAZIMIERSKA Martyna | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | 5 | LDK! | ROSU | ||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.62 | WITKOWSKA Kinga | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | II | ZKN | ||||||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | BEDEŁEK Martyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2001 | U20 | DS | III | |||||||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | GRZYBOWSKA Agnieszka | WKS Śląsk Wrocław | 2002 | U18 | DS | IV | LDK! | ||||||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | CZUCZWA Wiktoria | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U20 | LB | IV | |||||||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | KUTEK Maja | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | IV | BENKOWSKI Henryk | Z/2188/17 | 2022 | 4 | ROSU | ||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | WRZESIŃSKA Zuzanna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | IV | |||||||||||||
7 | f | 1 | 1.35 | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław | Z/0129/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
8 | f | 1 | 1.20 | AMBROŻEWICZ Justyna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2005 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.04 | ANYSZCZY Aleksandra | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | U16 | DS | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
f | 1 | NM | RYNKIEIWCZ Sandra | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.52 | STRĄCZEK Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1999 | U23 | DS | +1.3 | II | B.D. | ZKN SKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.28 | ROLSKA Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U20 | DS | +2.0 | III | ||||||||||||
3 | f | 1 | 4.87 | FUCHS Anita | SSMKS Parasol Wrocław | 2001 | U20 | DS | +1.0 | IV | ZKN | |||||||||||
4 | f | 1 | 4.56 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | U14 | DS | +1.2 | V | B.D. CHORZĘPA Przemysław | , Z/4776/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
5 | f | 1 | 4.54 | KAZIMIERSKA Martyna | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | +0.8 | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | 5 | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | f | 1 | 4.47 | KLATKA Anna | KS SMS Szklarska Poręba # | 2005 | U16 | DS | +0.7 | -- | ROSTKOWSKA Anna # | Z/2231/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
7 | f | 1 | 4.35 | BRZOZOWIEC Zofia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||||
8 | f | 1 | 4.29 | SZCZĘSNA Laura | SL GKS Olsza Olszyna | 2005 | U16 | DS | +0.9 | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/2729/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
9 | f | 1 | 3.93 | KACZOR Agata | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U16 | DS | +1.4 | -- | ||||||||||||
10 | f | 1 | 3.30 | WRZESIŃSKA Zuzanna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | +1.6 | -- | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.98 | WITKOWSKA Kinga | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | +4.6 | III | ZKN | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.51 | ROLSKA Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U20 | DS | +2.6 | IV | ||||||||||||
3 | f | 1 | 10.44 | JĘDREJKO Gloria | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U18 | DS | +1.7 | IV | GIERCZYK Estera | 3 | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 10.05 | KOZDROWSKA Wiktoria | WLKS Wrocław | 2003 | U18 | DS | +1.3 | -- | ZKN | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.29 | BRZOZOWIEC Zofia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | +2.0 | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | STRZAŁKA Julia | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U20 | DS | 0.0 | -- | |||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.90 | SENKOWSKA Karolina | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | IV | BIERNACKI Jacek B.D. # | Z/2924/17 | 2024 | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.77 | BAJOR Weronika | WKS Wawel Kraków # | 2002 | U18 | MA | IV | MICHNIAK Jan # | Z/3023/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | f | 1 | 9.54 | KOWALSKA Joanna | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | -- | ROSU | ||||||||||||
4 | f | 1 | 8.88 | LADACH Kamila | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | U16 | DS | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
5 | f | 1 | 6.81 | MILKOWSKA Oliwia | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
6 | f | 1 | 5.34 | AWREJCEWICZ Hanna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.57 | SYGUTOWSKA Karolina | ZLKL Zielona Góra | 1993 | Sen | LB | I | WALCZAK Jerzy B.D. | Z/1396/11 | 2024 | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 11.04 | DUDEK Weronika | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U20 | LB | III | WALCZAK Jerzy | Z/2211/17 | 2024 | 3 | ZKN | ||||||||
3 | f | 1 | 9.38 | GAŁUCKA Karolina | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U23 | DS | -- | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 30.54 | GNYP Alicja | LKS Górnik Wałbrzych | 2005 | U16 | DS | IV | KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # | , Z/0641/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | f | 1 | 27.19 | RABSKA Patrycja | ULKS Uczniak Szprotawa | 2004 | U16 | LB | V | LDK! | ||||||||||||
3 | f | 1 | 25.16 | DIENSTBIER Hanna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
4 | f | 1 | 23.24 | MAZURKIEWICZ Katarzyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
5 | f | 1 | 20.19 | KURASIEWICZ Marta | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
6 | f | 1 | 17.15 | AWREJCEWICZ Hanna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.52 | SYGUTOWSKA Karolina | ZLKL Zielona Góra | 1993 | Sen | LB | I | WALCZAK Jerzy B.D. | Z/1396/11 | 2024 | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 36.52 | RADAWIEC Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | III | KUBALA Łukasz # | 1 | LDK! | ROSU ZKN SKN | |||||||||
3 | f | 1 | 31.75 | KIERZKOWSKA Kaja | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | IV | LDK! | ROSU | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 56.67 | RADAWIEC Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | I | KUBALA Łukasz # | 1 | LDK! | ROSU ZKN SKN | |||||||||
2 | f | 1 | 47.48 | DWORNIKOWSKA Dominika | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U18 | DS | III | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||||
3 | f | 1 | 46.66 | FAJKOWSKA Julia | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U18 | DS | III | B.D. B.D. KOZANECKA Anna | , Z/2417/16 | , 2021 | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
4 | f | 1 | 45.80 | SENKOWSKA Karolina | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | III | BIERNACKI Jacek B.D. # | Z/2924/17 | 2024 | ||||||||||
5 | f | 1 | 45.00 | SYGUTOWSKA Marta | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | III | |||||||||||||
6 | f | 1 | 42.01 | DELIJEWSKA Karolina | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | III | LDK! | ROSU | |||||||||||
7 | f | 1 | 33.55 | MATJEJÓS Anna | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
1 | f | 2 | 35.76 | DWORNIKOWSKA Julia | MLKS Echo Twardogóra | 2004 | U16 | DS | IV | B.D. | 5 | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | f | 2 | 33.09 | SOWA Angelika | MLKS Echo Twardogóra | 2005 | U16 | DS | V | CZAJKOWSKI Waldemar | Z/3771/19 | 2020 | LDK! | |||||||||
3 | f | 2 | 32.55 | LADACH Kamila | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | U16 | DS | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
4 | f | 2 | 31.50 | CHOROSZEWICZ Magdalena | SL GKS Olsza Olszyna | 2005 | U16 | DS | V | URBATZKA Natalia # | Z/3925/17 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
5 | f | 2 | 30.82 | MILKOWSKA Oliwia | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | V | |||||||||||||
6 | f | 2 | 24.36 | MAZURKIEWICZ Katarzyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
7 | f | 2 | 23.03 | KURASIEWICZ Marta | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
8 | f | 2 | 22.49 | SARZYŃSKA Amelia | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
f | 2 | NM | MRÓZ Angelika | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.02 | DOBROWOLSKA Aleksandra | AZS-AWF Gorzów # | 2000 | U20 | LB | II | ZKN SKN | ||||||||||||
2 | f | 1 | 40.75 | CIEŚLAR Aleksandra | ULKS Uczniak Szprotawa | 2001 | U20 | LB | III | |||||||||||||
3 | f | 1 | 34.60 | KOZIEŁ Martyna | MLKS Echo Twardogóra | 2000 | U20 | DS | IV | WODNICKI Łukasz | ||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.96 | RZEŹNICZAK Nina | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | II | WOCHNA Robert | Z/2812/17 | 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 41.66 | MENCEL Natalia | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | III | KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # | , Z/2798/17 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 38.63 | BAJOR Weronika | WKS Wawel Kraków # | 2002 | U18 | MA | III | MICHNIAK Jan # | Z/3023/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||||
4 | f | 1 | 28.74 | CZACHARA Kaja | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
5 | f | 1 | 28.63 | LIP Wiktoria | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U16 | DS | V | WOCHNA Robert | Z/0533/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | f | 1 | 27.87 | SYSAK Hanna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
7 | f | 1 | 26.23 | SIKORA Iga | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
8 | f | 1 | 15.17 | KACZOR Agata | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.39 | GAŁUCKA Karolina | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U23 | DS | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.51 | KADYŁO Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | +2.3 | III | ROŻEJ Marek B.D. # | Z/5139/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.73 | RADOMYSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 2002 | U18 | DS | +2.3 | III | WOSIEK Jacek | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 11.82 | SOKOŁOWSKI Mariusz | GKS Start Długołęka # | 2001 | U20 | DS | +2.3 | IV | PRZEORSKI Marek | Z/5637/15 | 2022 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 12.04 | KOPEĆ Bartłomiej | KS AZS AWF Wrocław | 1997 | U23 | DS | +2.3 | -- | B.D. | 3 | |||||||||
5 | 8 | s | 1 | 12.63 | SIWEK Jakub | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | +2.3 | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | 5 | s | 2 | 12.25 | SCHILBERG Maksymilian | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | +1.1 | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | 6 | s | 2 | 12.28 | ARNISTA Jakub | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | +1.1 | V | LDK! | ||||||||||
3 | 7 | s | 2 | 12.33 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | +1.1 | -- | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 9 | s | 2 | 12.76 | FORMICKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 2005 | U16 | DS | +1.1 | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | 10 | s | 2 | 13.35 | CIUNEL Olaf | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U16 | DS | +1.1 | -- | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.37 | DOMINIAK Daniel | SL GKS Olsza Olszyna | 2001 | U20 | DS | +0.7 | III | URBATZKA Natalia # | Z/0817/16 | 2024 | 3 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 24.97 | BARSZCZEWSKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | +0.7 | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 25.22 | SIWEK Jakub | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | +0.7 | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | 4 | s | 2 | 25.77 | ARNISTA Jakub | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||||
2 | 5 | s | 2 | 25.90 | SCHILBERG Maksymilian | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | -0.1 | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | 6 | s | 2 | 27.73 | FORMICKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 2005 | U16 | DS | -0.1 | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | 7 | s | 2 | 27.92 | CIUNEL Olaf | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U16 | DS | -0.1 | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.71 | DOMINIAK Daniel | SL GKS Olsza Olszyna | 2001 | U20 | DS | III | URBATZKA Natalia # | Z/0817/16 | 2024 | 3 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.47 | RUSZKIEWICZ Filip | SL GKS Olsza Olszyna | 2001 | U20 | DS | III | URBATZKA Natalia | Z/2645/15 | 2021 | 3 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 53.87 | SOKOŁOWSKI Mariusz | GKS Start Długołęka # | 2001 | U20 | DS | IV | PRZEORSKI Marek | Z/5637/15 | 2022 | LDK! | ||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:05.47 | RUSZKIEWICZ Filip | SL GKS Olsza Olszyna | 2001 | U20 | DS | IV | URBATZKA Natalia | Z/2645/15 | 2021 | 3 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:14.71 | WIŚNIEWSKI Kryspin | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:16.43 | KOCHLEWSKI Wiktor | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U18 | DS | -- | BIALIC Katarzyna | 5 | LDK! | ROSU | ||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 19.34 | ROMANOWSKI Filip | WKS Śląsk Wrocław # | 2004 | U16 | DS | +2.3 | -- | SIERADZKI Andrzej # | Z/0732/18 | 2024 | |||||||||
2 | s | 1 | 20.92 | SZAL Szymon | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | +2.3 | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz | , Z/4592/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
3 | s | 1 | 21.72 | DURTKA Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2005 | U16 | DS | +2.3 | -- | ŁOMAŃSKI Dariusz | BEZ | LDK! | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.90 | ROJSZCZYK Szymon | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | +0.7 | II | KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 15.90 | UZAREK Aleksander | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | +0.7 | IV | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | , Z/2749/17 | , 2022 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 16.63 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U18 | DS | +0.7 | -- | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | |||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 59.57 | BŁASZCZYK Gaspar | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | IV | ROSU | |||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 59.76 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | IV | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 54.13 | GRUCHOT Dawid | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | Sen | DS | I | ||||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.63 | WŁODARCZYK Filip | KS AZS AWF Wrocław | 1997 | U23 | DS | III | B.D. | 3 | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.94 | KOWALSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U20 | LB | III | ZKN | ||||||||||||
2 | f | 1 | 1.90 | OLEJNIK Patryk | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U18 | DS | III | |||||||||||||
3 | f | 1 | 1.74 | BUTRA Tobiasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | V | KAŃSKI Ryszard # | Z/3035/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | f | 1 | 1.70 | BAŁUT Dawid | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2001 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||||
5 | f | 1 | 1.70 | ROMANOWSKI Filip | WKS Śląsk Wrocław # | 2004 | U16 | DS | V | SIERADZKI Andrzej # | Z/0732/18 | 2024 | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | DURTKA Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2005 | U16 | DS | -- | ŁOMAŃSKI Dariusz | BEZ | LDK! | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.84 | TURCZYŃSKI Dawid | MKS Osa Zgorzelec | 2001 | U20 | DS | III | LDK! | ||||||||||||
2 | f | 1 | 3.44 | OLSZAŃSKI Adam | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U18 | DS | IV | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # | 4 | LDK! | ROSU | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 7.10 | JOPEK Mateusz | KS AZS AWF Wrocław | 1996 | Sen | DS | -0.5 | II | DMP | KOKOT Zdzisław B.D. | Z/0042/12 | 2024 | 98 | |||||||
2 | f | 1 | 6.45 | KOPEĆ Bartłomiej | KS AZS AWF Wrocław | 1997 | U23 | DS | +1.7 | III | B.D. | 3 | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.84 | BRUDŁO Wiktor | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | +0.7 | -- | ||||||||||||
4 | f | 1 | 5.14 | GAWŁOWSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | +3.9 | -- | ||||||||||||
5 | f | 1 | 5.09 | SZAL Szymon | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | +1.3 | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz | , Z/4592/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
6 | f | 1 | 4.80 | CHORZĘPA Paweł | SL GKS Olsza Olszyna | 2004 | U16 | DS | +2.3 | -- | CHORZĘPA Przemysław # | Z/3921/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.77 | KOMAR Patryk | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | Sen | OP | +1.8 | II | ||||||||||||
2 | f | 1 | 13.30 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U18 | DS | +0.7 | III | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | ||||||||
3 | f | 1 | 11.56 | BARSZCZEWSKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | +2.0 | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.16 | KANIK Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U18 | DS | II | B.D. | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
2 | f | 1 | 15.23 | ZAWROTNIAK Marcin | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | II | MARCINÓW Józef # | Z/2190/17 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 12.57 | STĘŻYCKI Nikodem | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
4 | f | 1 | 12.22 | KUJAWA Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.21 | BENDJELLOUL Reyane | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
f | 1 | NM | KLEINERT Jakub | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | WALCZAK Jerzy B.D. | Z/4001/17 | 2024 | ZKN | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.67 | KOZAK Gracjan | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2001 | U20 | DS | I | LDK! | KNF SKN | |||||||||||
2 | f | 1 | 15.93 | SKOPIŃSKI Michał | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U20 | LB | II | WALCZAK Jerzy | Z/5262/15 | 2024 | 1 | KNF SKN | ||||||||
3 | f | 1 | 13.23 | TRYBULSKI Michał | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U20 | DS | III | ZKN | ||||||||||||
4 | f | 1 | 11.67 | LISOWSKI Norbert | MKS Osa Zgorzelec | 2001 | U20 | DS | IV | LDK! | ||||||||||||
5 | f | 1 | 8.75 | NIEDOŚPIAŁ Marcelin | MKL 12 Jelenia Góra | 2001 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.61 | PRZYBYLSKI Oliwier | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | II | ŁOŚ Dariusz | Z/1347/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | f | 1 | 47.40 | LEWKOWICZ Wojciech | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | II | CHMIELEWSKI Krzysztof # | Z/3628/18 | 2024 | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 34.66 | CIEŚLIŃSKI Piotr | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U16 | DS | V | # | ||||||||||||
4 | f | 1 | 34.01 | MAŁY Samuel | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | V | LDK! | ||||||||||||
5 | f | 1 | 30.70 | BURNIAK Filip | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | Z/4495/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
6 | f | 1 | 28.40 | MAĆKOWIAK Bartosz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2005 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | Z/1154/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.69 | KANIK Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U18 | DS | II | B.D. | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
2 | f | 1 | 38.66 | GRZYWACZ Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | IV | LDK! | ROSU | |||||||||||
3 | f | 1 | 37.58 | PRZYBYLSKI Oliwier | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | IV | ŁOŚ Dariusz | Z/1347/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | f | 1 | 35.59 | BENDJELLOUL Reyane | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
5 | f | 1 | 31.32 | NOWAK Mikołaj | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz | 5 | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | f | 1 | 26.10 | ULIKOWSKI Piotr | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 56.71 | KOZAK Gracjan | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2001 | U20 | DS | I | LDK! | KNF SKN | |||||||||||
2 | f | 1 | 47.94 | TRYBULSKI Michał | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U20 | DS | II | ZKN | ||||||||||||
f | 1 | NM | KAMIŃSKI Krzysztof | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 2000 | U20 | DS | -- | ||||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.10 | GIBASZEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U23 | PM | I | PIĄTEK Mirosław # | Z/0821/13 | 2024 | ZKN SKN | |||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 56.45 | ZAWROTNIAK Marcin | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | III | MARCINÓW Józef # | Z/2190/17 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 46.07 | GRZYWACZ Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | IV | LDK! | ROSU | |||||||||||
3 | f | 1 | 37.92 | POLOWY Klaudiusz | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | -- | ROSU | ||||||||||||
4 | f | 1 | 37.02 | LEWKOWICZ Wojciech | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | V | CHMIELEWSKI Krzysztof # | Z/3628/18 | 2024 | LDK! | |||||||||
1 | f | 2 | 35.07 | KUJAWA Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
2 | f | 2 | 29.37 | MAĆKOWIAK Bartosz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2005 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | Z/1154/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | f | 2 | 28.58 | BURNIAK Filip | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | Z/4495/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
4 | f | 2 | 26.27 | PRZYBYLSKI Oliwier | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/1347/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | f | 2 | 26.00 | OBUCHOWSKI Konrad | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U16 | DS | -- | FLOREK Dariusz | BEZ | LDK! | ||||||||||
6 | f | 2 | 24.00 | CIEŚLIŃSKI Piotr | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||||
7 | f | 2 | 22.60 | MAŁY Samuel | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.70 | LISOWSKI Norbert | MKS Osa Zgorzelec | 2001 | U20 | DS | IV | LDK! | ||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 52.51 | PTAK Adam | WKS Śląsk Wrocław | 1998 | U23 | DS | II | KOTWICA Czesław | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 29.44 | CHORZĘPA Paweł | SL GKS Olsza Olszyna | 2004 | U16 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław # | Z/3921/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.69 | JĘDRZEJCZYK Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | III | WOCHNA Robert | Z/1037/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 48.81 | OTOLIŃSKI Maciej | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U18 | DS | IV | B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # | , Z/4203/17 | , 2022 | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | f | 1 | 39.31 | TRZCIŃSKI Franciszek | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1962 | Masters | DS | -- | B.D. | Z/2390/18 | 2024 | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 34.92 | BIŻECKI Patryk | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | KWIECIŃSKI Rafał | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | f | 1 | 32.36 | NOWAK Mikołaj | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz | 5 | LDK! | ROSU | |||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.36 | WISEŁKA Łukasz | ULKS Uczniak Szprotawa | 2001 | U20 | LB | III | SZWARC Zygmunt | Z/5411/15 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 33.04 | NIEDŹWIECKI Krystian | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U23 | LB | -- | |||||||||||||
3 | f | 1 | 32.23 | NIEDOŚPIAŁ Marcelin | MKL 12 Jelenia Góra | 2001 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 8.1998171806335 sekund |