Szczecin 31.08.2019 Mistrzostwa województwa U16 + mityng |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.52 | SADOWSKA Weronika | UKL Ósemka Police | 2006 | U14 | ZP | -2.6 | IV | # | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.92 | SZAFRAN Martyna | UKS Barnim Goleniów | 2006 | U14 | ZP | -2.6 | V | # | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 14.03 | ZIOMKO Zuzanna | AL Międzyzdroje # | 2006 | U14 | ZP | -2.6 | V | WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał # | , Z/13133/21 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 6 | s | 1 | 14.62 | KAMODA Karolina | MKL Szczecin | 2006 | U14 | ZP | -2.6 | -- | # | ||||||||
5 | 9 | s | 1 | 14.97 | GARSZTKA Nadia | UKL Ósemka Police | 2007 | U14 | ZP | -2.6 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 10 | s | 1 | 15.00 | RORBACH Oliwia | UKL Ósemka Police | 2006 | U14 | ZP | -2.6 | -- | # | LDK! | |||||||
7 | 12 | s | 1 | 15.20 | BUDNER Julia | UKL Ósemka Police | 2006 | U14 | ZP | -2.6 | -- | OBERLAN Paulina # | 5 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 2 | 14.39 | KRAWCZAK Izabella | MKL Szczecin # | 2006 | U14 | ZP | -1.7 | V | IWIŃSKA Anna # | Z/5012/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 11 | s | 2 | 15.18 | ZAMIARA Wiktoria | MKL Maraton Świnoujście | 2006 | U14 | ZP | -1.7 | -- | |||||||||
3 | 13 | s | 2 | 15.38 | BOGACKA Wiktoria | UKL Ósemka Police | 2006 | U14 | ZP | -1.7 | -- | OBERLAN Paulina # | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 2 | 15.40 | SOSNOWSKA Amelia | UKL Ósemka Police | 2007 | U14 | ZP | -1.7 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 15 | s | 2 | 15.53 | KŁOSOWSKA Judyta | MKP Szczecinek # | 2007 | U14 | ZP | -1.7 | -- | B.D. | Z/5125/19 | 2021 | LDK! | |||||
6 | 16 | s | 2 | 15.80 | ZYGOŃ Aleksandra | UKL Ósemka Police | 2007 | U14 | ZP | -1.7 | -- | # | LDK! | |||||||
7 | 17 | s | 2 | 16.08 | RUTKOWSKA Maria | AL Międzyzdroje # | 2007 | U14 | ZP | -1.7 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 5 | s | 3 | 14.57 | ŚWIĄDER Lena | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U14 | ZP | -1.4 | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4909/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
2 | 7 | s | 3 | 14.83 | WRĘBIAKOWSKA Maria | MKL Maraton Świnoujście | 2008 | U12 | ZP | -1.4 | -- | WALKOWIAK Janusz # | Z/3700/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 8 | s | 3 | 14.96 | MIELCAREK Maja | LŁKB Trucht Łobez | 2007 | U14 | ZP | -1.4 | -- | ORGANKA Bogusława | Z/1549/19 | 2021 | ||||||
4 | 18 | s | 3 | 16.47 | WIŚNIEWSKA Małgorzata | LLKS Pomorze Stargard | 2007 | U14 | ZP | -1.4 | -- | PIECYK Józef | ||||||||
5 | 19 | s | 3 | 18.38 | NAZARUK Magdalena | MKL Szczecin | 2008 | U12 | ZP | -1.4 | -- | # | ||||||||
6 | 20 | s | 3 | 18.80 | BUSZKA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U14 | ZP | -1.4 | -- | GIZA Zdzisław # | Z/2520/20 | 2021 | ||||||
1 | 1 | s | 4 | 12.80 | GRZYWIŃSKA Małgorzata | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U18 | ZP | -1.2 | III | ZKN | ||||||||
2 | 2 | s | 4 | 13.66 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U20 | PM | -1.2 | IV | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN SKN | |||||
3 | 3 | s | 4 | 13.76 | TARASEWICZ Julia | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U20 | ZP | -1.2 | IV | JACEWICZ Edward | Z/3119/15 | 2023 | 3 | ZKN | ||||
4 | 6 | s | 4 | 13.84 | CIESAK Klaudia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U18 | ZP | -1.2 | -- | # | ||||||||
5 | 5 | s | 4 | 13.84 | JAWORSKA Karolina | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U18 | ZP | -1.2 | -- | BARTA Franciszek # | Z/2735/17 | 2021 | 4 | |||||
6 | 7 | s | 4 | 13.93 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -1.2 | -- | WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||
1 | 4 | s | 5 | 13.82 | MARKOWSKA Wiktoria | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U18 | LB | -1.3 | -- | WOŹNIAK Daniel | 3 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 5 | 14.12 | MALICKA Paulina | UKL Ósemka Police | 2002 | U18 | ZP | -1.3 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | 4 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 5 | 14.89 | WIECZOREK Agnieszka | UKL Ósemka Police | 2002 | U18 | ZP | -1.3 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 5 | 15.20 | OBERLAN Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U18 | ZP | -1.3 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 5 | 15.40 | KAŹMIERCZAK Alicja | UKL Ósemka Police | 2003 | U18 | ZP | -1.3 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 1 | e | 1 | 13.02 | BALON Nicola | ZLKL Zielona Góra # | 2004 | U16 | LB | -1.8 | III | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 5 | e | 1 | 13.47 | KAMIŃSKA Małgorzata | KL Bałtyk Koszalin | 2004 | U16 | ZP | -1.8 | IV | |||||||||
3 | 8 | e | 1 | 13.76 | DZIADEK Karolina | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U16 | LB | -1.8 | IV | |||||||||
4 | 10 | e | 1 | 14.16 | PAWLIK Wiktoria | KS Gwardia Piła # | 2005 | U16 | WP | -1.8 | V | RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman | , Z/4869/19 | , 2024 | ||||||
5 | 12 | e | 1 | 14.43 | LEWANDOWSKA Nikola | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | -1.8 | V | # | LDK! | |||||||
6 | 16 | e | 1 | 15.01 | PROLEJKO Maja | MKS Kusy Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -1.8 | -- | LDK! | ROSU | |||||||
7 | 19 | e | 1 | 15.49 | KALIŃSKA Joanna | UKL Ósemka Police | 2004 | U16 | ZP | -1.8 | -- | LDK! | ROSU | |||||||
8 | 23 | e | 1 | 15.90 | JATCZAK Natalia | UKL Ósemka Police | 2005 | U16 | ZP | -1.8 | -- | OBERLAN Paulina | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
1 | 3 | e | 2 | 13.22 | MARSZEWSKA Natalia | KMS Szczecin # | 2005 | U16 | ZP | -1.0 | IV | NADARZYŃSKI Szymon # | Z/5022/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 4 | e | 2 | 13.24 | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U16 | KP | -1.0 | IV | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 6 | e | 2 | 13.69 | BIHUN Paulina | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U16 | ZP | -1.0 | IV | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 11 | e | 2 | 14.40 | RÓŻAŃSKA Wiktoria | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | -1.0 | V | |||||||||
5 | 13 | e | 2 | 14.50 | GADOMSKA Maja | UKL Ósemka Police | 2005 | U16 | ZP | -1.0 | V | OBERLAN Paulina | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
6 | 18 | e | 2 | 15.14 | BARAN Karolina | KL Iskra Białogard | 2005 | U16 | ZP | -1.0 | -- | RUDZIK Grzegorz | Z/4701/19 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 20 | e | 2 | 15.50 | KOWALCZYK Aleksandra | SKLA Sopot # | 2004 | U16 | PM | -1.0 | -- | |||||||||
8 | 21 | e | 2 | 15.80 | DMITROCA Julia | KL Iskra Białogard | 2004 | U16 | ZP | -1.0 | -- | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 2 | e | 3 | 13.20 | ADAMSKA Marta | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -1.4 | III | MŁYNARCZYK Marta # | 3 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 7 | e | 3 | 13.74 | CZESZEWSKA Weronika | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -1.4 | IV | REJEWSKI Robert # | Z/4946/18 | 2024 | ||||||
3 | 9 | e | 3 | 13.88 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U16 | ZP | -1.4 | V | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1454/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||
4 | 14 | e | 3 | 14.72 | KŁOS Helena | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -1.4 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 15 | e | 3 | 14.81 | KAZEK Wiktoria | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | -1.4 | -- | |||||||||
6 | 17 | e | 3 | 15.06 | BOGUSZEWICZ Martyna | SKSG Korona Szczecin # | 2005 | U16 | ZP | -1.4 | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/1659/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 22 | e | 3 | 15.86 | PAWŁOWSKA Małgorzata | MLUKS Mokasyn Płoty | 2005 | U16 | ZP | -1.4 | -- | KECLER Dorota KECLER Szymon | , Z/1133/18 | , 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | |||
8 | 24 | e | 3 | 16.39 | ZDANOWSKA Amelia | LLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | -1.4 | -- | PIECYK Józef | Z/5052/19 | 2021 | ||||||
1 | f | 1 | 13.12 | ADAMSKA Marta | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -1.3 | III | MŁYNARCZYK Marta # | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 1 | 13.14 | BALON Nicola | ZLKL Zielona Góra # | 2004 | U16 | LB | -1.3 | III | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | f | 1 | 13.34 | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U16 | KP | -1.3 | IV | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | f | 1 | 13.38 | MARSZEWSKA Natalia | KMS Szczecin # | 2005 | U16 | ZP | -1.3 | IV | NADARZYŃSKI Szymon # | Z/5022/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 13.56 | KAMIŃSKA Małgorzata | KL Bałtyk Koszalin | 2004 | U16 | ZP | -1.3 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.92 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U16 | ZP | -1.3 | V | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1454/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 42.44 | CZESZEWSKA Weronika | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | II | REJEWSKI Robert # | Z/4946/18 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 43.23 | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U16 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 44.84 | WIĘCEK Antonina | MKS Kusy Szczecin | 2005 | U16 | ZP | III | MŁYNARCZYK Marta # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 44.92 | KAMIŃSKA Małgorzata | KL Bałtyk Koszalin | 2004 | U16 | ZP | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 45.63 | KLEMKE Aleksandra | KL Bałtyk Koszalin | 2004 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 47.79 | CENIUCH Anna | UKL Ósemka Police | 2005 | U16 | ZP | V | OBERLAN Paulina | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 8 | s | 2 | 48.27 | WOJCIECHOWSKA Julia | WMLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | V | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/4370/18 | 2021 | 5 | LDK! | |||||
3 | 9 | s | 2 | 48.68 | SUCHORSKA Gracja | KL Bałtyk Koszalin | 2004 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 10 | s | 2 | 49.19 | SKUPIŃSKA Sandra | WMLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | -- | WIERZBICKA Sylwia # | Z/5335/19 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 2 | 49.27 | WACHOLC Natalia | MKS Kusy Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | 12 | s | 2 | 50.55 | JENDRZEJCZAK Patrycja | UKL Ósemka Police | 2004 | U16 | ZP | -- | OBERLAN Paulina | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
7 | 13 | s | 2 | 52.89 | MICHNIK Karolina | MKL Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 44.07 | OWCZARUK Hanna | AL Międzyzdroje # | 2007 | U14 | ZP | III | BŁOCIAN Rafał | Z/13134/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 45.06 | JASIAK Weronika | UKL Ósemka Police | 2007 | U14 | ZP | IV | OBERLAN Paulina # | 4 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 3 | 47.82 | PIWOŃSKA Oliwia | UKL Ósemka Police | 2006 | U14 | ZP | V | OBERLAN Paulina # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 3 | 48.51 | GRĄBCZEWSKA Hanna | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U14 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ||||||||
5 | 6 | s | 3 | 48.79 | URBAŃSKA Natalia | MKS Olimp Łobez | 2007 | U14 | ZP | -- | MIKUL Kazimierz | Z/2682/18 | 2024 | BEZ | ||||||
6 | 7 | s | 3 | 49.24 | KAŹMIERCZAK Aleksandra | UKL Ósemka Police | 2006 | U14 | ZP | -- | OBERLAN Paulina # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 5 | s | 4 | 48.53 | MATUŁA Nikola | LŁKB Trucht Łobez | 2006 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | Z/1546/19 | 2021 | |||||||
2 | 8 | s | 4 | 49.28 | KRZYSIEK Marcela | WMLKS Pomorze Stargard | 2007 | U14 | ZP | -- | WIERZBICKA Sylwia | Z/5332/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 9 | s | 4 | 51.60 | WIERZBICKA Sandra | MKS Hermes Gryfino | 2007 | U14 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 10 | s | 4 | 51.79 | BOBERSKA Anna Maria | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U14 | LB | -- | LDK! | |||||||||
5 | 11 | s | 4 | 51.90 | KIELAR Anna | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U14 | LB | -- | GRZEŚKOWIAK Jacek # | Z/3553/17 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 12 | s | 4 | 52.15 | GURAL Anna | LŁKB Trucht Łobez | 2006 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | Z/3806/19 | 2020 | |||||||
1 | 13 | s | 5 | 52.17 | WOJSZKO Oliwia | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U14 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ||||||||
2 | 14 | s | 5 | 53.94 | ŻUREK Julia | UKS LA Wałcz # | 2006 | U14 | ZP | -- | PRENDECKA Agnieszka | Z/3306/20 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 15 | s | 5 | 54.19 | PIETRUSZKA Paulina | MKL Szczecin # | 2007 | U14 | ZP | -- | IWIŃSKA Anna | Z/5749/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 16 | s | 5 | 58.13 | KNAPE Julia | WMLKS Pomorze Stargard | 2006 | U14 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/5330/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 17 | s | 5 | 60.17 | RUTKOWSKA Maria | AL Międzyzdroje # | 2007 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 56.86 | GULCZYŃSKA Natalia | RAZ Szczecin # | 1997 | U23 | ZP | II | B.D. WARDASZKA Andrzej # | , Z/1234/13 | , 2022 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 59.07 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U18 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | SKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 61.14 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | III | WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||
4 | 4 | s | 1 | 61.55 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U20 | PM | III | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN SKN | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 62.76 | KARDASZ Maja | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U18 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 66.38 | DELUGA Jagoda | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. B.D. | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 66.55 | DROŻDŻEWSKA Paulina | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 68.45 | ŻMUDA Zofia | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | -- | MILEWICZ Renata # | 4 | LDK! | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:49.48 | KORDYKIEWICZ Olga | LLKS Pomorze Stargard # | 2006 | U14 | ZP | V | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir | Z/4372/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:54.01 | PERWENIS Gabriela | RAZ Szczecin # | 2006 | U14 | ZP | -- | SZYCH Robert # | Z/4424/19 | 2022 | |||||||
3 | 6 | s | 1 | 2:02.10 | SZLANDERBACH Dominika | WMLKS Pomorze Stargard | 2007 | U14 | ZP | -- | WIERZBICKA Sylwia | Z/5334/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 7 | s | 1 | 2:04.35 | KARWECKA Wiktoria | MKP Myślibórz | 2006 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 8 | s | 1 | 2:04.47 | KOLANEK Marysia | MKL Maraton Świnoujście | 2007 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 9 | s | 1 | 2:05.94 | SOBCZYK Dominika | MKL Maraton Świnoujście | 2007 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
7 | 12 | s | 1 | 2:18.39 | KURKOWSKA Hanna | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U14 | LB | -- | LDK! | |||||||||
8 | 13 | s | 1 | 2:24.63 | SOKOŁOWSKA Oliwia | MKL Maraton Świnoujście | 2007 | U14 | ZP | -- | WALKOWIAK Krzysztof # | Z/3448/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 2 | 1:38.97 | OLSZEWSKA Malwina | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U16 | LB | II | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:42.83 | MATWIEJ Oliwia | MLKS Lubusz Barlinek | 2005 | U16 | ZP | III | SZYMANIAK Wojciech | Z/3296/19 | 2019 | |||||||
3 | 3 | s | 2 | 1:43.26 | BEDNARCZYK Aleksandra | WMLKS Pomorze Stargard # | 2004 | U16 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/1697/18 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 2 | 1:45.35 | RZYMCZYK Natalia | UKS Barnim Goleniów | 2004 | U16 | ZP | IV | SZWARC Sławomir | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 5 | s | 2 | 1:45.97 | KOCZOROWSKA Julia | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia # | Z/5326/19 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 2 | 1:47.19 | CHATŁAS Magdalena | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | V | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ROSU | |||||||
7 | 7 | s | 2 | 1:51.91 | SZCZEŚNIAK Aleksandra | WMLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/5271/18 | 2021 | 5 | LDK! | |||||
8 | 8 | s | 2 | 1:59.73 | BĄTKIEWICZ Zofia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U16 | ZP | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota # | Z/1124/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
9 | 9 | s | 2 | 2:07.28 | STĘŻALSKA Amelia | UKS Barnim Goleniów | 2005 | U16 | ZP | -- | WALKOWIAK Janusz | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 3 | s | 3 | 1:54.87 | WŁODARCZAK Joanna | MKL Maraton Świnoujście | 2008 | U12 | ZP | -- | WALKOWIAK Janusz # | Z/3685/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 3 | 1:56.36 | GABORSKA Anna | MKS Kusy Szczecin # | 2007 | U14 | ZP | -- | ŚLIWKA Irena | Z/1307/21 | 2022 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 3 | 2:00.45 | KRAWECKA Hanna | MKS Junior Złocieniec | 2006 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 10 | s | 3 | 2:08.65 | ŚWIERCZYŃSKA Alicja | WMLKS Pomorze Stargard | 2007 | U14 | ZP | -- | WIERZBICKA Sylwia # | Z/5331/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 3 | 2:12.64 | MODRZYŃSKA Nadia | OSiR Wyspiarz Świnoujście # | 2009 | U12 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:28.25 | ULASZEWSKA Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U18 | ZP | IV | GIERASIMCZYK Anna # | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:34.88 | ZAJAC Joanna | MKL Maraton Świnoujście | 2001 | U20 | ZP | -- | ŁAPIŃSKI Jerzy | Z/6394/15 | 2019 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:35.19 | OLEJNICZAK Magdalena | MKL Szczecin | 2002 | U18 | ZP | -- | SKRODZKI Dariusz # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:39.91 | MARTYNOWICZ Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna | 3 | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:59.92 | KĘPIŃSKA Julia | KS Hanza Goleniów | 2003 | U18 | ZP | -- | WALKOWIAK Piotr | Z/0969/19 | 2020 | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:19.62 | SZONDELMAJER Zuzanna | MKP Myślibórz | 2005 | U16 | ZP | IV | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:25.10 | PRZYBYLAK Oliwia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2005 | U16 | ZP | V | KECLER Szymon | Z/1088/19 | 2022 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 3:26.73 | MELNYK URBANIAK Ilona | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U16 | LB | V | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:27.83 | SZULC Dominika | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | V | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ROSU | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:29.86 | KONDRATIUK Zuzanna | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2005 | U16 | ZP | V | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:32.58 | BEDZYK Iza | MKL Maraton Świnoujście | 2004 | U16 | ZP | -- | WALKOWIAK Janusz WALKOWIAK Janusz | , Z/8835/21 | , 2021 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:37.22 | FILTER Oliwia | UKS Barnim Goleniów | 2005 | U16 | ZP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:42.23 | TOMASIK Oliwia | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U16 | LB | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:05.73 | KOT Roksana | MKS Junior Złocieniec | 2004 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 3:23.25 | CICHOCKA Julia | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2006 | U14 | ZP | V | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 2 | 3:38.30 | GOŃCZAR Izabella | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U14 | ZP | -- | ŻUROMSKI Kazimierz # | Z/3287/19 | 2022 | |||||||
1 | 1 | s | 3 | 2:52.45 | GULCZYŃSKA Natalia | RAZ Szczecin # | 1997 | U23 | ZP | -- | B.D. WARDASZKA Andrzej # | , Z/1234/13 | , 2022 | |||||||
2 | 2 | s | 3 | 2:56.25 | STĘŻALSKA Julia | UKS Barnim Goleniów | 2002 | U18 | ZP | -- | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1277/15 | , 2022 | |||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7:17.01 | SKROBANEK Hanna | MKP Szczecinek | 2005 | U16 | ZP | IV | B.D. | Z/1560/19 | 2022 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 7:38.00 | ZDRZENICKA Julia | MKP Myślibórz | 2004 | U16 | ZP | V | LDK! | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 8:43.33 | BARANEK Aleksandra | MKP Szczecinek | 2004 | U16 | ZP | -- | B.D. | Z/1559/19 | 2021 | |||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.50 | GABORSKA Zofia | KMS Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -1.6 | IV | SZCZEPAŃSKI Marcin # | Z/2600/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 13.51 | ZDZIĘBORSKA Paulina | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U16 | ZP | -1.6 | IV | KECLER Szymon KECLER Dorota | Z/1142/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||
3 | 3 | s | 1 | 13.67 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U16 | ZP | -1.6 | IV | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1454/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||
4 | 4 | s | 1 | 16.12 | DMITROCA Julia | KL Iskra Białogard | 2004 | U16 | ZP | -1.6 | -- | LDK! | ROSU | |||||||
200 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 34.12 | BALON Nicola | ZLKL Zielona Góra # | 2004 | U16 | LB | -1.7 | V | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 36.83 | DZIADEK Karolina | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U16 | LB | -1.7 | -- | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 37.84 | PRZYBYŁOWICZ Anastazja | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | U14 | ZP | -1.7 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 38.00 | RÓŻAŃSKA Wiktoria | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | -1.7 | -- | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 39.51 | RYBAK Agata | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | -1.7 | -- | LDK! | ||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 53.70 |
MIŚCIUR Agnieszka JAWORSKA Karolina CIESAK Klaudia GRZYWIŃSKA Małgorzata |
KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 2003 2002 2002 |
U18 | ZPO | -- |
JAGACIAK Jarosław BARTA Franciszek |
Z/0286/19 Z/2735/17 |
2022 2021 |
4 |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 57.73 |
KAŹMIERCZAK Aleksandra RORBACH Oliwia BUDNER Julia PIWOŃSKA Oliwia |
UKL Ósemka Police | 2006 2006 2006 2006 |
U14 | ZPO | -- |
OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina |
BEZ 5 BEZ |
||||||||
3 | 3 | s | 1 | 64.53 |
NAZARUK Magdalena DĄBKOWSKA Martyna PIEKARA Milena KAMODA Karolina |
MKL Szczecin | 2008 2006 2007 2006 |
U14 | ZPO | -- |
|
|||||||||
1 | 1 | s | 2 | 53.55 |
ADAMSKA Marta KŁOS Helena MARSZEWSKA Natalia PROLEJKO Maja |
MKS Kusy Szczecin | 2004 2004 2005 2005 |
U16 | ZPO | -- |
MŁYNARCZYK Marta NADARZYŃSKI Szymon |
Z/5022/18 |
2024 |
3 |
||||||
2 | 2 | s | 2 | 56.58 |
GADOMSKA Maja STEFAŃSKA Natalia CENIUCH Anna BOREJZA Martyna |
UKL Ósemka Police | 2005 2005 2005 2004 |
U16 | ZPO | -- |
OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina |
BEZ BEZ 5 |
||||||||
3 | 3 | s | 2 | 57.62 |
BARAN Karolina DMITROCA Natalia GIEC Julia KRZEMIŃSKA Julia |
KL Iskra Białogard | 2005 2004 2005 2004 |
U16 | ZPO | -- |
RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz |
Z/4701/19 , Z/3515/19 |
2024 , 2021 |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.40 | SŁODZIŃSKA Maja | UKS OSoT Szczecin # | 2006 | U14 | ZP | V | FERFET Marek FERFET Marek | , Z/5013/19 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 1.30 | DĄBKOWSKA Martyna | MKL Szczecin | 2006 | U14 | ZP | -- | # | ROSU | |||||||||
3 | f | 1 | 1.30 | DOBEK Katarzyna | ZLKL Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 1.25 | SZACHNOWSKA Daria | MKS Hermes Gryfino | 2007 | U14 | ZP | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | f | 2 | 1.50 | MIŚCIUR Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | IV | JAGACIAK Jarosław # | Z/0286/19 | 2022 | ||||||||
2 | f | 2 | 1.45 | KOWALCZYK Aleksandra | SKLA Sopot # | 2004 | U16 | PM | IV | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.15 | BRYKAŁA Dominika | KMS Szczecin # | 2002 | U18 | ZP | II | B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # | , Z/3354/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 3.05 | BURLIKOWSKA Natalia | UKS OSoT Szczecin | 2002 | U18 | ZP | II | LDK! | ||||||||||
3 | f | 1 | 2.05 | ŁUSZCZEK Natasza | MKS Kusy Szczecin | 2007 | U14 | ZP | V | FERFET Marek | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 2.05 | SŁODZIŃSKA Maja | UKS OSoT Szczecin # | 2006 | U14 | ZP | V | FERFET Marek FERFET Marek | , Z/5013/19 | , 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 2.35 | GABORSKA Zofia | KMS Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | V | SZCZEPAŃSKI Marcin # | Z/2600/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 2 | 2.05 | FRANCZAK Natalia | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | V | MILEWICZ Renata # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | f | 2 | 1.90 | KULPA Zofia | KMS Szczecin # | 2005 | U16 | ZP | -- | SZCZEPAŃSKI Marcin # | Z/5354/19 | 2024 | ROSU | |||||||
4 | f | 2 | 1.60 | KLESZCZYŃSKA Dominika | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -- | LDK! | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.72 | BIHUN Paulina | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U16 | ZP | +2.4 | V | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | f | 1 | 4.60 | KRZEMIŃSKA Julia | KL Iskra Białogard | 2004 | U16 | ZP | +2.5 | V | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | f | 1 | 4.39 | MOCZARSKA Natalia | ULKS Tychowo # | 2004 | U16 | ZP | +1.9 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.33 | BOREJZA Martyna | UKL Ósemka Police | 2004 | U16 | ZP | +2.1 | -- | OBERLAN Paulina | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 1 | 4.18 | RYBAK Agata | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | +1.3 | -- | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 3.98 | GIEC Julia | KL Iskra Białogard | 2005 | U16 | ZP | +1.5 | -- | RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz | , Z/3515/19 | , 2021 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 3.86 | PAWŁOWSKA Małgorzata | MLUKS Mokasyn Płoty | 2005 | U16 | ZP | +2.6 | -- | KECLER Dorota KECLER Szymon | , Z/1133/18 | , 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
8 | f | 1 | 3.85 | PAWLAK Roksana | MKS Olimp Łobez | 2004 | U16 | ZP | +1.7 | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | STEFAŃSKA Natalia | UKL Ósemka Police | 2005 | U16 | ZP | 0.0 | -- | OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | f | 2 | 4.14 | MIELCAREK Maja | LŁKB Trucht Łobez | 2007 | U14 | ZP | +1.9 | -- | ORGANKA Bogusława | Z/1549/19 | 2021 | |||||||
2 | f | 2 | 4.06 | MĄCZKA Magdalena | MLUKS Mokasyn Płoty | 2006 | U14 | ZP | +0.9 | -- | KECLER Szymon # | Z/1130/18 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 2 | 3.93 | ŚWIĄDER Lena | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U14 | ZP | +2.3 | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4909/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | f | 2 | 3.84 | KŁOSOWSKA Judyta | MKP Szczecinek # | 2007 | U14 | ZP | +1.7 | -- | B.D. | Z/5125/19 | 2021 | LDK! | ||||||
5 | f | 2 | 3.58 | PIEKARA Milena | MKL Szczecin | 2007 | U14 | ZP | +2.0 | -- | # | |||||||||
6 | f | 2 | 3.54 | MYŚLIWIEC Nell | MKS Kusy Szczecin | 2007 | U14 | ZP | +1.1 | -- | LDK! | |||||||||
4.59 | KRZEMIŃSKA Julia | KL Iskra Białogard | 2004 | U16 | ZP | +1.1 | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.13 | OSTROWSKA Karolina | MKS Junior Złocieniec | 2005 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 9.98 | KRZESICKA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | IV | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/3286/19 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 8.75 | KAMELA Weronika | LLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | V | LDK! | ||||||||||
4 | f | 1 | 8.38 | BORZĘCKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2004 | U16 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef | Z/2496/18 | 2023 | 5 | |||||||
5 | f | 1 | 7.78 | KALINOWSKA Małgorzata | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U16 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 7.42 | BUBEL Magdalena | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 7.35 | HOROSZKIEWICZ Julia | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U14 | LB | -- | HOROSZKIEWICZ Łukasz # | Z/3557/17 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 7.31 | DOBRZYŃSKA Dominika | LKS Lubusz Słubice | 2005 | U16 | LB | -- | CHUSTECKI Ryszard # | Z/3556/17 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 6.55 | WARKOWSKA Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U16 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
10 | f | 1 | 5.69 | PRZYBYLSKA Wiktoria | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U14 | LB | -- | HOROSZKIEWICZ Łukasz # | Z/5132/19 | 2023 | ||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.66 | WOLDT Sandra | STS Pomerania Szczecinek # | 2004 | U16 | ZP | III | JUNIEWICZ Jakub | Z/3386/17 | 2022 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 25.46 | KRZESICKA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | V | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/3286/19 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 23.38 | BORZĘCKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2004 | U16 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef | Z/2496/18 | 2023 | 5 | |||||||
4 | f | 1 | 22.29 | HOROSZKIEWICZ Julia | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U14 | LB | -- | HOROSZKIEWICZ Łukasz # | Z/3557/17 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 21.24 | PRZYBYLSKA Wiktoria | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U14 | LB | -- | HOROSZKIEWICZ Łukasz # | Z/5132/19 | 2023 | ||||||||
6 | f | 1 | 21.04 | WERKUN Magdalena | GULKS Barwice | 2006 | U14 | ZP | -- | B.D. JUNIEWICZ Andrzej | Z/3005/19 | 2021 | ||||||||
7 | f | 1 | 20.40 | KOŃCIAK Milena | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | -- | GOŁDYN Bartosz | Z/5050/19 | 2019 | BEZ | |||||||
8 | f | 1 | 16.83 | BĄTKIEWICZ Zofia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U16 | ZP | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota # | Z/1124/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.62 | MARCZEWSKA Wiktoria | LLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | IV | GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek # | , Z/4534/19 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 33.84 | KOŁBUC Hanna | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 30.54 | ZIEMBA Zuzanna | LLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | V | RÓŻYCZKA Marek # | Z/5053/19 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 30.50 | KAMELA Weronika | LLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | V | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 25.08 | GŁODOWSKA Agata | KS Żak Wałcz | 2005 | U16 | ZP | -- | PRENDECKA Agnieszka | Z/4086/19 | 2019 | ||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.39 | TOBIASZ Natalia | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2004 | U16 | ZP | III | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2885/16 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 36.10 | DERKACH Viktoriia | MKL Szczecin | 2005 | U16 | ZP | IV | CHMIELEWSKI Krzysztof # | Z/3481/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 31.78 | POSZYTEK Olga | MKL Toruń # | 2004 | U16 | KP | V | HULISZ Robert | Z/2254/18 | 2023 | ||||||||
4 | f | 1 | 23.82 | GŁODOWSKA Agata | KS Żak Wałcz | 2005 | U16 | ZP | -- | PRENDECKA Agnieszka | Z/4086/19 | 2019 | ||||||||
5 | f | 1 | 23.48 | KOŃCIAK Milena | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | -- | GOŁDYN Bartosz | Z/5050/19 | 2019 | BEZ | |||||||
6 | f | 1 | 21.96 | KLIMECKA Kamila | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | -- | RÓŻYCZKA Marek # | Z/5026/18 | 2024 | BEZ | |||||||
7 | f | 1 | 17.98 | KLESZCZYŃSKA Dominika | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -- | LDK! | ||||||||||
8 | f | 1 | 15.73 | DOBRZYŃSKA Dominika | LKS Lubusz Słubice | 2005 | U16 | LB | -- | CHUSTECKI Ryszard # | Z/3556/17 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
f | 1 | NM | ZAWOJSKA Małgorzata | ULKS Tychowo # | 2004 | U16 | ZP | -- | ||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16:25.73 | WICZKOWSKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U16 | ZP | +9.9 | III | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 18:11.63 | LUCHCIŃSKA Martyna | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | +9.9 | IV | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 18:19.92 | KRZYŻANOWSKA Izabela | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2004 | U16 | LB | +9.9 | IV | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4792/18 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 18:48.36 | JASTRZĘBSKA Małgorzata | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U16 | LB | +9.9 | IV | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 18:58.01 | SERAFIN Karolina | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | +9.9 | IV | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 20:20.05 | WILCZYŃSKA Aleksandra | MKS Hermes Gryfino # | 2004 | U16 | ZP | +9.9 | V | LDK! | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 20:30.49 | RADAWIEC Oliwia | MKS Hermes Gryfino # | 2006 | U14 | ZP | +9.9 | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.45 | NICPOŃ Jakub | KSI Start Szczecin # | 1998 | U23 | ZP | -1.4 | III | B.D. # | Z/1531/14 | 2022 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.59 | WIELICZKO Sebastian | LKS Lubusz Słubice | 2000 | U20 | LB | -1.4 | III | GRZEŚKOWIAK Jacek | Z/1506/16 | 2019 | 2 | |||||
3 | 3 | s | 1 | 11.73 | KOŚCIELNIAK Patryk | KL Iskra Białogard | 2002 | U18 | ZP | -1.4 | III | KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz | Z/4962/15 | 2022 | 3 | LDK! | ||||
4 | 4 | s | 1 | 11.85 | ŁAKOMIEC Rafał | MKL Szczecin # | 1998 | U23 | ZP | -1.4 | -- | B.D. # | ||||||||
5 | 6 | s | 1 | 11.92 | UDYCZ Artur | AL Międzyzdroje # | 2003 | U18 | ZP | -1.4 | IV | BŁOCIAN Rafał | Z/4959/18 | 2022 | 4 | ROSU | ||||
1 | 5 | s | 2 | 11.91 | RADZEWICZ Jędrzej | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -1.5 | IV | SASKA Tomasz B.D. | Z/5771/15 | 2023 | ZKN | |||||
2 | 7 | s | 2 | 12.18 | TRZCIŃSKI Bartosz | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U18 | ZP | -1.5 | IV | SKN | ||||||||
3 | 8 | s | 2 | 12.38 | NOWACKI Maciej | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U18 | LB | -1.5 | -- | |||||||||
4 | 9 | s | 2 | 12.45 | BARTCZAK Jakub | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U20 | ZP | -1.5 | -- | |||||||||
5 | 10 | s | 2 | 12.91 | DOWBUSZ Paweł | LLKS Pomorze Stargard | 2003 | U18 | ZP | -1.5 | -- | |||||||||
6 | 11 | s | 2 | 13.46 | PATOLETA Adam | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | U18 | LB | -1.5 | -- | WOŹNIAK Agnieszka | Z/4133/19 | 2021 | LDK! | |||||
1 | 1 | e | 1 | 11.93 | PIEJKO Michał | KL Bałtyk Koszalin | 2004 | U16 | ZP | -1.6 | IV | JACEWICZ Edward | Z/4850/18 | 2023 | 4 | |||||
2 | 4 | e | 1 | 12.40 | BŁASZCZYK Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2005 | U16 | WP | -1.6 | V | OSIK Tadeusz # | Z/5011/19 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 7 | e | 1 | 12.79 | MARKOWSKI Remigiusz | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U16 | ZP | -1.6 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 11 | e | 1 | 13.60 | BRAMMEN Szymon | UKS OSoT Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -1.6 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 12 | e | 1 | 14.97 | LITWINIUK Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -1.6 | -- | MILEWICZ Magda B.D. # | , Z/5023/18 | , 2023 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 5 | e | 2 | 12.56 | WOJTASIAK Kajetan | STS Pomerania Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -1.1 | V | B.D. # | Z/2316/19 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||
2 | 6 | e | 2 | 12.65 | AMBROZIEWICZ Aleks | STS Pomerania Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -1.1 | V | B.D. # | Z/4396/18 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 8 | e | 2 | 13.13 | TURBAŃSKI Mateusz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U16 | LB | -1.1 | -- | |||||||||
1 | 2 | e | 3 | 12.25 | GRABARCZYK Aleksander | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | -1.3 | V | # | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 3 | e | 3 | 12.37 | PIETRAS Mateusz | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -1.3 | V | MŁYNARCZYK Marta # | 5 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 9 | e | 3 | 13.43 | SŁUPSKI Mateusz | MKS Kusy Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -1.3 | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 10 | e | 3 | 13.44 | SOKOŁOWSKI Ksawier | STS Pomerania Szczecinek | 2005 | U16 | ZP | -1.3 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 1 | e | 4 | 12.98 | BEDNARCZYK Dawid | MKS Kusy Szczecin | 2006 | U14 | ZP | -1.1 | -- | # | LDK! | |||||||
2 | 2 | e | 4 | 13.39 | STASZOWSKI Jakub | MKS Kusy Szczecin | 2006 | U14 | ZP | -1.1 | -- | # | LDK! | |||||||
3 | 3 | e | 4 | 14.05 | RZESIOWSKI Wojciech | LLKS Pomorze Stargard | 2006 | U14 | ZP | -1.1 | -- | PIECYK Józef | Z/5051/19 | 2024 | ||||||
4 | 4 | e | 4 | 15.18 | MAŁOLEPSZY Dawid | AL Międzyzdroje | 2006 | U14 | ZP | -1.1 | -- | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 11.98 | PIEJKO Michał | KL Bałtyk Koszalin | 2004 | U16 | ZP | -2.3 | IV | JACEWICZ Edward | Z/4850/18 | 2023 | 4 | ||||||
2 | f | 1 | 12.24 | PIETRAS Mateusz | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -2.3 | V | MŁYNARCZYK Marta # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 12.34 | BŁASZCZYK Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2005 | U16 | WP | -2.3 | V | OSIK Tadeusz # | Z/5011/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 12.70 | WOJTASIAK Kajetan | STS Pomerania Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -2.3 | V | B.D. # | Z/2316/19 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | f | 1 | 12.86 | AMBROZIEWICZ Aleks | STS Pomerania Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -2.3 | -- | B.D. # | Z/4396/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
6 | f | 1 | 13.02 | MARKOWSKI Remigiusz | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U16 | ZP | -2.3 | -- | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 13.31 | SŁUPSKI Mateusz | MKS Kusy Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -2.3 | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 37.97 | GRABARCZYK Aleksander | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 38.53 | ZAWLIK Jakub | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | III | IWIŃSKA Anna # | Z/4147/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 39.43 | WOJTASIAK Kajetan | STS Pomerania Szczecin | 2005 | U16 | ZP | IV | B.D. # | Z/2316/19 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 41.78 | MIELCAREK Karol | LŁKB Trucht Łobez | 2005 | U16 | ZP | V | ORGANKA Bogusława | Z/1548/19 | 2020 | |||||||
5 | 9 | s | 1 | 44.78 | BAWELSKI Kamil | MKL Szczecin # | 2005 | U16 | ZP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 45.12 | A E | MKS Kusy Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 5 | s | 2 | 43.02 | DOBRZYŃSKI Mikołaj | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/1981/19 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 43.22 | DZIKOWSKI Mateusz | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 7 | s | 2 | 43.70 | SOKOŁOWSKI Ksawier | STS Pomerania Szczecinek | 2005 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 8 | s | 2 | 44.16 | SZYMAŃSKI Karol | AZS-AWF Gorzów # | 2005 | U16 | LB | -- | PAPUGA Sebastian # | Z/1982/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 2 | 44.84 | NOWAK Wiktor | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | -- | PIECYK Józef | Z/4535/19 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 3 | 43.48 | CIERESZKO Alan | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U14 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota | , Z/4231/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 3 | 44.66 | WOJSZ Filip | MKS Olimp Łobez | 2006 | U14 | ZP | -- | MIKUL Kazimierz # | Z/5068/19 | 2024 | |||||||
3 | 5 | s | 3 | 48.52 | CHOINA Mateusz | LKS Lubusz Słubice | 2007 | U14 | LB | -- | KIEDROWICZ Piotr | Z/1689/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 7 | s | 3 | 51.73 | BANIAK Miłosz | WMLKS Pomorze Stargard | 2009 | U12 | ZP | -- | WIERZBICKA Sylwia # | Z/5328/19 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 4 | 43.53 | JAKUBIK Bartosz | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U14 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ||||||||
2 | 4 | s | 4 | 46.42 | WOŹNIAK Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U14 | ZP | -- | ŻUROMSKI Kazimierz # | Z/1194/20 | 2021 | |||||||
3 | 6 | s | 4 | 49.92 | SZUSTAK Alan | MKS Hermes Gryfino | 2007 | U14 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna # | LDK! | ||||||||
4 | 8 | s | 4 | 52.13 | MAŁOLEPSZY Dawid | AL Międzyzdroje | 2006 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 9 | s | 4 | 53.39 | MIZIŃSKI Leon | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U14 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 51.12 | SOŁTYSIAK Daniel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | III | ROŻEJ Marek B.D. | Z/0234/19 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 51.34 | ŁAKOMIEC Rafał | MKL Szczecin # | 1998 | U23 | ZP | III | B.D. # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 51.50 | NICPOŃ Jakub | KSI Start Szczecin # | 1998 | U23 | ZP | III | B.D. # | Z/1531/14 | 2022 | |||||||
4 | 7 | s | 1 | 52.42 | UDYCZ Artur | AL Międzyzdroje # | 2003 | U18 | ZP | III | BŁOCIAN Rafał | Z/4959/18 | 2022 | 4 | ROSU | |||||
5 | 9 | s | 1 | 53.48 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U18 | ZP | IV | # | ZKN | ||||||||
1 | 4 | s | 2 | 51.66 | JĘDRZEJAK Wiktor | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | III | LDK! | ZKN SKN | ||||||||
2 | 5 | s | 2 | 51.72 | CACH Łukasz | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U18 | ZP | III | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
3 | 6 | s | 2 | 52.21 | TRZCIŃSKI Bartosz | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U18 | ZP | III | SKN | |||||||||
4 | 8 | s | 2 | 52.58 | SOŁTYSIAK Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | III | ROŻEJ Marek | Z/0233/19 | 2024 | |||||||
5 | 10 | s | 2 | 53.49 | MANIECKI Gabriel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | IV | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/1273/15 | 2023 | SKN | ||||||
6 | 12 | s | 2 | 54.85 | BARTCZAK Jakub | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 11 | s | 3 | 54.10 | GRZYB Kamil | KB Dziesiątka Białogard | 2000 | U20 | ZP | IV | B.D. | Z/2281/19 | 2020 | |||||||
2 | 13 | s | 3 | 55.28 | NOWACKI Maciej | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U18 | LB | -- | ||||||||||
3 | 14 | s | 3 | 57.17 | JANIEC Radosław | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka | Z/0972/17 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 15 | s | 3 | 59.99 | PATOLETA Adam | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka | Z/4133/19 | 2021 | LDK! | ||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:44.59 | MADEJ Mateusz | KL Bałtyk Koszalin | 2006 | U14 | ZP | -- | CZEPIEL Mateusz | Z/3889/19 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:47.39 | ZDRZENICKI Kornel | MKP Myślibórz | 2006 | U14 | ZP | -- | CIELECKI Zbigniew | Z/1707/18 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 1:52.46 | LISIECKI Maksymilian | WMLKS Pomorze Stargard # | 2007 | U14 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1326/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:52.67 | SOWIŃSKI Olaf | LŁKB Trucht Łobez | 2007 | U14 | ZP | -- | KIEDROWICZ Piotr | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:55.66 | DĄBROWSKI Tymoteusz | LŁKB Trucht Łobez | 2007 | U14 | ZP | -- | KIEDROWICZ Piotr | Z/3811/20 | 2020 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:58.68 | FILIPOWSKI Jakub | AL Międzyzdroje # | 2007 | U14 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/0932/22 | 2022 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:33.07 | ZAPART Michał | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U16 | ZP | IV | STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota # | Z/2477/17 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 2 | s | 2 | 1:35.08 | KAMIŃSKI Adrian | WMLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | V | # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 3 | s | 2 | 1:36.17 | WOJCIECHOWSKI Paweł | WMLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | V | # | LDK! | ||||||||
4 | 4 | s | 2 | 1:38.52 | CACH Hubert | KL Iskra Białogard | 2005 | U16 | ZP | V | LDK! | |||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:57.69 | JANOWSKI Filip | MKL Szczecin | 1991 | Sen | ZP | III | B.D. B.D. B.D. | 2 | SKN | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:01.84 | KOMODA Dawid | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U18 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew | , Z/1700/18 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:03.62 | PIETKIEWICZ Kacper | UKS Barnim Goleniów | 2002 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:04.05 | MATWIEJ Miłosz | MLKS Lubusz Barlinek | 2003 | U18 | ZP | IV | SZYMANIAK Wojciech | Z/2799/17 | 2020 | 4 | ZKN | |||||
5 | 5 | s | 1 | 2:05.16 | GAJDA Michał | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U18 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew | , Z/0950/18 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
6 | 6 | s | 1 | 2:06.37 | GÓRZYŃSKI Robert | KB Dziesiątka Białogard | 2001 | U20 | ZP | IV | CICHOCKI Jarosław | Z/1714/15 | 2019 | 2 | ZKN | |||||
7 | 7 | s | 1 | 2:07.10 | DZIUBIŃSKI Łukasz | LKS Lubusz Słubice | 2002 | U18 | LB | IV | KACZMAREK Grzegorz | Z/2176/17 | 2021 | BEZ | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:13.32 | PRZYBYSZ Adrian | SKB Dzik Police # | 1997 | U23 | ZP | -- | WÓJCIK Rafał B.D. | Z/1221/13 | 2017 | |||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 2:53.31 | TRZCIŃSKI Bartłomiej | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | V | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/1716/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
2 | 3 | s | 1 | 2:55.30 | ZIOBROWSKI Filip | MLKS Lubusz Barlinek | 2004 | U16 | ZP | V | SZYMANIAK Wojciech | Z/3297/19 | 2019 | |||||||
3 | 4 | s | 1 | 2:55.94 | OGONOWSKI Filip | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | V | GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota | , Z/1717/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 5 | s | 1 | 2:56.34 | PAUL Jakub | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | V | # | LDK! | ||||||||
5 | 1 | s | 1 | 2:59.29 | BRYKCZYŃSKI Filip | RAZ Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | V | SZYCH Robert # | Z/4430/19 | 2023 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:01.06 | JANKOWIAK Mateusz | UKS Barnim Goleniów | 2005 | U16 | ZP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:01.27 | DYGAS Michał | ULKS Tychowo | 2004 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:21.37 | GIL Gracjan | niest. Szczecin # | 2005 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 3:14.81 | LEWANDOWSKI Alexander | MKP Myślibórz | 2006 | U14 | ZP | -- | CIELECKI Zbigniew | Z/1701/18 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 2 | 3:21.05 | BOGUSZ Jędrzej | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2006 | U14 | LB | -- | SASKA Tomasz | Z/14822/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 3:25.28 | KARBOWNIK Mateusz | MKS Kusy Szczecin | 2006 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:00.82 | GROBERSKI Michał | UKS Barnim Goleniów # | 2000 | U20 | ZP | II | KOSTRZEBA Jacek # | Z/1296/15 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:12.14 | ADAMSKI Daniel | RAZ Szczecin | 1999 | U23 | ZP | -- | MURAWSKI Zbigniew B.D. B.D. # | Z/0436/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:16.64 | MAJDZIŃSKI Konrad | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U23 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1600/13 | 2024 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 5:03.80 | PIETRUSZKA Paweł | MKL Szczecin # | 2002 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
s | 1 | DNF | TROĆ Daniel | MKL Szczecin | 2000 | U20 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:09.06 | JABŁOŃSKI Michał | MKP Myślibórz | 2004 | U16 | ZP | III | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:11.65 | JAKUBOWSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U16 | ZP | IV | ŻUROMSKI Kazimierz # | Z/4942/18 | 2022 | 5 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:45.02 | PĘDZIWIATR Kajetan | UKS Barnim Goleniów | 2004 | U16 | ZP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 6:57.35 | SZACHNOWSKI Jakub | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U16 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota # | LDK! | ROSU | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 7:28.79 | BALICKI Michał | KL Bałtyk Koszalin | 2004 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 18.16 | SZCZEPANIAK Mateusz | MKL Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -1.3 | V | BINDASZEWSKA Hanna | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 18.46 | ORGANISTA Wiktor | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -1.3 | V | B.D. # | Z/5017/18 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | |||
200 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 28.19 | MRÓZ Nikodem | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U16 | ZP | -1.5 | III | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 29.15 | MASZCZYK Marcel | MKL Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -1.5 | IV | FERFET Marek | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 29.52 | ORGANISTA Wiktor | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -1.5 | V | B.D. # | Z/5017/18 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | |||
4 | 4 | s | 1 | 30.60 | TURBAŃSKI Mateusz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U16 | LB | -1.5 | -- | |||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.09 |
BŁASZCZYK Jakub ZAWLIK Jakub PIETRAS Mateusz AMBROZIEWICZ Aleks |
MKS Kusy Szczecin | 2005 2004 2004 2004 |
U16 | ZPO | -- |
OSIK Tadeusz IWIŃSKA Anna MŁYNARCZYK Marta B.D. |
Z/5011/19 Z/4147/18 Z/4396/18 |
2024 2024 2023 |
5 |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 48.34 |
SŁUPSKI Mateusz BRONIAREK Krystian WÓJCIK Filip LEGĘCKI Kacper |
MKS Kusy Szczecin | 2004 2004 2004 2005 |
U16 | ZPO | -- |
FERFET Marek |
5 |
||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | WILCZEWSKI Jakub | AML Słupsk # | 2006 | U14 | PM | -- | DIAK Mateusz # | Z/0087/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 1.55 | KOROWAJCZYK Jakub | MKS Święc Sławno | 2007 | U14 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/0517/18 | 2022 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 1.50 | BARTOSZEWICZ Hubert | UKS OSoT Szczecin # | 2007 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek # | Z/5762/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 1.45 | CHOMICZ Marcel | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U14 | ZP | -- | GIZA Zdzisław # | Z/2748/19 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | PIWOWARCZYK Oskar | MKS Święc Sławno | 2006 | U14 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/0519/18 | 2022 | BEZ | |||||||
1 | f | 2 | 1.79 | SROKA Gracjan | MKS Święc Sławno | 2004 | U16 | ZP | IV | KAPAŁA Leszek | Z/0511/18 | 2022 | 5 | |||||||
2 | f | 2 | 1.70 | KORKUĆ Jakub | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 1.65 | WILK Cezary | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | V | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4453/17 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 1.65 | OSTATEK Adam | KMS Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | V | SZCZEPAŃSKI Marcin # | Z/3288/19 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 1.60 | DOMINIAK Maciej | MKS Junior Złocieniec | 2004 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.20 | PEITLER Antoni | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | IV | ŁOŚ Dariusz B.D. # | Z/4760/19 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 2.80 | BARAN Miłosz | MKS Kusy Szczecin | 2006 | U14 | ZP | V | FERFET Marek | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 1.80 | STANISŁAWCZYK Łukasz | UKS OSoT Szczecin | 2006 | U14 | ZP | -- | LDK! | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.80 | CACAJ Adam | UKS OSoT Szczecin | 2006 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin | LDK! | |||||||||
1 | f | 2 | 3.20 | CACAJ Wiktor | UKS OSoT Szczecin | 2004 | U16 | ZP | IV | FERFET Marek | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 2 | 3.20 | OSTATEK Adam | KMS Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | IV | SZCZEPAŃSKI Marcin # | Z/3288/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 1.80 | BAWELSKI Kamil | MKL Szczecin # | 2005 | U16 | ZP | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.32 | WILK Cezary | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | +1.9 | III | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4453/17 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 5.26 | BRONIAREK Krystian | MKS Kusy Szczecin | 2004 | U16 | ZP | +1.8 | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | f | 1 | 5.23 | MARKOWSKI Remigiusz | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U16 | ZP | +1.4 | -- | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 5.02 | WILCZEWSKI Jakub | AML Słupsk # | 2006 | U14 | PM | +1.5 | -- | DIAK Mateusz # | Z/0087/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 4.61 | LEGĘCKI Kacper | MKS Kusy Szczecin | 2005 | U16 | ZP | +0.8 | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.78 | CHOJNACKI Radosław | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2006 | U14 | ZP | V | SZYBOWSKI Mirosław | Z/1978/19 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 9.08 | TOMASZEWSKI Mateusz | UKS OSoT Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | f | 1 | 8.82 | LIBERA Wojciech | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U16 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2473/18 | 2023 | BEZ | |||||||
4 | f | 1 | 8.52 | WŁODARSKI Wiktor | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław | Z/2750/19 | 2021 | BEZ | |||||||
5 | f | 1 | 8.11 | LITWINIUK Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -- | MILEWICZ Magda B.D. # | , Z/5023/18 | , 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.78 | SZWEJDA Paweł | MKS Junior Złocieniec | 2004 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 37.41 | LIBERA Wojciech | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U16 | ZP | IV | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2473/18 | 2023 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 29.44 | OSTATEK Adam | KMS Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | -- | SZCZEPAŃSKI Marcin # | Z/3288/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 28.35 | TOMASZEWSKI Mateusz | UKS OSoT Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | f | 1 | 24.62 | RYBICKI Jakub | UKS OSoT Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.36 | TATARYNOWICZ Maciej | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | V | RÓŻYCZKA Marek | Z/4536/19 | 2019 | ||||||||
2 | f | 1 | 21.76 | RYBICKI Jakub | UKS OSoT Szczecin | 2004 | U16 | ZP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 56.21 | KRAWCZYK Jakub | ULKS Tychowo # | 2004 | U16 | ZP | III | GRABARCZYK Jozef | Z/3367/17 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 35.37 | WŁODARSKI Wiktor | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław | Z/2750/19 | 2021 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 30.75 | ŻELAZEK Krzysztof | MKS Junior Złocieniec | 2006 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 19:52.36 | MENDEL Mateusz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | -- | WALCZAK Piotr # | Z/1666/19 | 2023 | LDK! | ||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.562577009201 sekund |