Spała 03.02.2019
II Halowy Sprawdzian PZLA
60 m K
1 4 e 1 7.70 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  ZKN  
2 8 e 1 7.75 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --  ZKN  
3 15 e 1 7.86 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA -- #
4 19 e 1 7.96 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U20 MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
5 23 e 1 8.12 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD --  ZKN   SKN  
6 27 e 1 8.27 CZYŻ Letina RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # 4 LDK!  ROSU  
1 2 e 2 7.66 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  KNF   SKN  
2 12 e 2 7.80 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 2002 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0326/16 2021 LDK!
3 17 e 2 7.94 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- B.D. 2
4 20 e 2 7.97 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. # 2
5 28 e 2 8.27 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk # 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
6 33 e 2 8.50 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- B.D. LDK!  ROSU  
1 1 e 3 7.62 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1
2 3 e 3 7.66 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024
3 5 e 3 7.70 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
4 17 e 3 7.94 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024  SKN  
5 24 e 3 8.13 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- #  ZKN  
6 30 e 3 8.44 GROT Weronika RKS Łódź 2000 U20 LD --
1 9 e 4 7.75 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  ZKN   KNF  
2 11 e 4 7.75 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024
3 13 e 4 7.82 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL -- BIELA Marek B.D. Z/4607/15 2022  ZKN  
4 14 e 4 7.83 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -- #
5 21 e 4 7.99 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK --  ZKN  
6 22 e 4 8.02 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD -- NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2  ZKN  
7 29 e 4 8.29 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- #
8 31 e 4 8.47 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
1 6 e 5 7.72 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- #  ZKN   SKN  
2 7 e 5 7.74 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL --  KNF   SKN  
3 10 e 5 7.75 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  KNF   SKN  
4 16 e 5 7.87 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U23 SL --
5 25 e 5 8.14 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2  ZKN  
6 26 e 5 8.19 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK --  ZKN  
7 31 e 5 8.47 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U18 MZ -- # LDK!  ZKN  
1 f 1 7.63 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 7.66 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  ZKN  
3 f 1 7.66 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1
4 f 1 7.68 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- #  ZKN   SKN  
5 f 1 7.68 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024
6 f 1 7.71 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL --  KNF   SKN  
7 f 1 7.71 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --  ZKN  
1 f 2 7.71 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024
2 f 2 7.72 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  ZKN   KNF  
3 f 2 7.75 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  KNF   SKN  
4 f 2 7.79 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL -- BIELA Marek B.D. Z/4607/15 2022  ZKN  
5 f 2 7.80 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 2002 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0326/16 2021 LDK!
6 f 2 7.86 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U23 SL --
7 f 2 7.89 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA -- #
200 m K
1 1 s 1 24.13 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN  
2 7 s 1 25.42 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U18 PK II MAZUR Janusz B.D. # Z/3127/16 2024  ZKN  
3 35 s 1 28.55 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1955/17 2024
1 2 s 2 24.67 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
2 4 s 2 24.75 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU I #  KNF   SKN  
3 5 s 2 24.81 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I #  ZKN   SKN  
1 6 s 3 25.25 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ II B.D. 2
2 9 s 3 25.59 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  ZKN   KNF  
3 15 s 3 25.97 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024  ZKN   SKN  
4 16 s 3 26.02 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2024  KNF   SKN  
1 10 s 4 25.71 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS II #
2 12 s 4 25.81 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U23 MA II B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2024  KNF   SKN  
3 13 s 4 25.90 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U20 MZ II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
4 19 s 4 26.11 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U20 LD II SADACH Aneta B.D. LDK!  ZKN  
1 11 s 5 25.78 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023  ZKN  
2 14 s 5 25.95 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
3 17 s 5 26.05 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2  ZKN  
4 24 s 5 26.42 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA III B.D. 2
1 18 s 6 26.08 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA II B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
2 20 s 6 26.20 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II #
3 22 s 6 26.40 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U20 LU III B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024
1 21 s 7 26.27 BIŃKOWSKA Julia RLTL ZTE Radom 2001 U20 MZ III
2 23 s 7 26.41 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 2003 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 26 s 7 27.39 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA IV LDK!
4 28 s 7 27.66 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk # 2003 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
1 25 s 8 26.70 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U20 MZ III MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
2 27 s 8 27.59 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 2001 U20 LD IV B.D.
3 29 s 8 27.67 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ IV
1 31 s 9 27.80 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD IV #
2 33 s 9 28.02 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ IV B.D. #
3 34 s 9 28.12 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV B.D. LDK!  ROSU  
4 36 s 9 28.59 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 2003 U18 LD -- BRÓDKA Daniel # 4 LDK!
1 32 s 10 27.95 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U18 LD IV B.D. #
2 38 s 10 28.88 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2024
3 39 s 10 29.79 SOSNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 2000 U20 MZ --
1 3 s 11 24.74 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. # 1
2 8 s 11 25.43 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ II B.D. 2
3 30 s 11 27.75 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U18 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
4 37 s 11 28.63 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU -- #
300 m K
1 1 s 1 38.48 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD -- ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KNF   SKN  
2 14 s 1 43.00 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- LDK!
3 16 s 1 44.01 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- #
1 2 s 2 39.65 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2024  SKN  
2 4 s 2 40.24 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU -- KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2024  KNF   SKN  
3 12 s 2 42.52 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  ROSU   ZKN  
4 13 s 2 42.69 GĄSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
1 3 s 3 40.18 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
2 5 s 3 40.33 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  ZKN   SKN  
3 8 s 3 41.20 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024  ZKN  
4 10 s 3 41.71 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 1997 U23 MZ -- B.D. 1  ZKN  
1 6 s 4 40.37 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U23 MA -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2024  KNF   SKN  
2 7 s 4 40.60 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024  ZKN  
3 9 s 4 41.45 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL --
4 11 s 4 41.73 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN  
1 15 s 5 43.70 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!  ZKN  
2 17 s 5 45.05 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. # Z/2405/15 2024
3 18 s 5 47.46 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK --
1 1 s 6 42.44 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ II BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2024 3 LDK!  ROSU  
2 2 s 6 43.78 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ III BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2024 4 LDK!  ROSU  
3 3 s 6 45.06 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL IV CHRIST Marek B.D. # LDK!  ROSU  
4 5 s 6 46.15 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U16 WP IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # Z/1831/19 2024 LDK!  ROSU  
1 4 s 7 45.92 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ IV LDK!  ROSU  
2 6 s 7 47.33 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ V PAWŁOWSKA Maria B.D. # Z/3466/18 2024 LDK!  ROSU  
3 7 s 7 47.40 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta # 5 LDK!  ROSU  
4 8 s 7 47.68 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP V NALEPA Marek B.D. Z/3363/18 2024 LDK!  ROSU  
400 m K
1 1 s 1 52.13 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP MM BAUMGART Iwona Z/3124/11 2024 MM  KN   SKN  
2 3 s 1 54.23 JÓŹWIK Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ M OGONOWSKI Jakub # Z/4322/11 2022  KN   SKN  
3 4 s 1 54.76 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024  KNF   SKN  
4 10 s 1 59.85 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2020 2
1 2 s 2 53.98 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 1995 Sen LD M B.D. # M  KN   SKN  
2 5 s 2 55.29 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL I  KNF   SKN  
3 9 s 2 59.61 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
4 11 s 2 60.11 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!  ZKN  
1 6 s 3 55.42 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL I  KNF   SKN  
2 7 s 3 55.59 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  KNF   SKN  
3 12 s 3 60.25 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/0993/14 2023 2
4 13 s 3 61.67 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD III #
1 8 s 4 57.43 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U20 PK II  ZKN  
2 14 s 4 61.75 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 2001 U20 MZ III
3 15 s 4 63.91 GROT Weronika RKS Łódź 2000 U20 LD IV
4 16 s 4 66.38 BOGUSŁAWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa # 2003 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0746/17 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:33.03 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 1:38.06 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL -- HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!  ZKN  
3 4 s 1 1:38.66 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol # 2004 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  ROSU  
4 10 s 1 1:43.49 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
1 3 s 2 1:38.44 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0063/16 2024 LDK!  ZKN  
2 6 s 2 1:41.25 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3  ZKN  
3 7 s 2 1:41.25 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!
4 9 s 2 1:42.48 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 2002 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2019 3  ZKN  
5 11 s 2 1:43.99 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
6 14 s 2 1:46.79 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2003 U18 LD --
1 5 s 3 1:41.04 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U16 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
2 8 s 3 1:41.32 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
3 12 s 3 1:44.07 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
4 13 s 3 1:46.56 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021
800 m K
1 1 s 1 2:11.47 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ II B.D. # 1
2 2 s 1 2:12.57 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 4 s 1 2:13.33 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 5 s 1 2:13.82 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
5 6 s 1 2:15.44 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok # 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN   SKN  
6 8 s 1 2:21.68 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP III  ZKN  
7 11 s 1 2:27.97 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
1 3 s 2 2:12.76 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK II  ZKN  
2 7 s 2 2:20.28 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD III
3 9 s 2 2:23.84 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD III LDK!  ROSU   ZKN  
4 10 s 2 2:24.23 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK III
1000 m K
1 1 s 1 2:46.92 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL -- B.D. Z/4043/11 2022
2 2 s 1 2:48.91 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U23 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2022  KNF   SKN  
3 3 s 1 2:51.83 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL --  KNF   SKN  
4 4 s 1 2:55.08 HAPUNOWICZ Joanna AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU -- #
5 5 s 1 2:56.16 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD -- #  ZKN  
6 6 s 1 2:57.76 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD -- B.D. 2
7 7 s 1 2:58.58 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021  ZKN  
8 8 s 1 2:58.78 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U20 LD --  ZKN  
9 9 s 1 3:00.68 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK -- KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2024 LDK!  ZKN  
10 10 s 1 3:01.55 MIKSZUTA Emilia LUKS Start Nakło # 2001 U20 KP -- SZAŁACH Krzysztof # Z/1549/15 2024  KNF   SKN  
1 11 s 2 3:01.82 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U20 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
2 12 s 2 3:02.11 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina B.D. # Z/0431/18 2024 LDK!  ZKN  
3 13 s 2 3:06.08 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!  ROSU  
4 14 s 2 3:08.36 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD --
5 15 s 2 3:11.44 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024  ZKN  
6 16 s 2 3:12.75 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP -- LDK!
7 17 s 2 3:12.96 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
8 18 s 2 3:16.33 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  ROSU  
1500 m K
1 1 s 1 4:59.06 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD IV LDK!
2 2 s 1 5:07.90 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD IV
60 m pł K J Mł K
1 2 e 1 8.91 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U18 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 7 e 1 9.30 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U18 MZ -- # LDK!  ZKN  
3 9 e 1 9.55 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # LDK!  ZKN  
4 10 e 1 9.59 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D.  ZKN  
5 11 e 1 9.82 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. B.D. # LDK!
6 12 e 1 10.19 CZYŻ Letina RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # 4 LDK!  ROSU  
7 14 e 1 10.48 RESEL Martyna LUKS Strzałków 2003 U18 LD --
1 1 e 2 8.68 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 3 e 2 8.92 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- B.D. # Z/2037/16 2024 2  ZKN  
3 4 e 2 8.93 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
4 5 e 2 8.97 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  ZKN  
5 6 e 2 9.09 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  ZKN  
6 8 e 2 9.43 GEORGIEVA Natalia RLTL ZTE Radom 2002 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BEZ LDK!
7 13 e 2 10.44 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4
1 f 1 8.67 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 f 1 8.76 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  ZKN  
3 f 1 8.85 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U18 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   SKN  
4 f 1 8.91 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- B.D. # Z/2037/16 2024 2  ZKN  
5 f 1 9.08 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
6 f 1 9.17 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  ZKN  
7 f 1 9.26 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U18 MZ -- # LDK!  ZKN  
8 f 1 9.30 GEORGIEVA Natalia RLTL ZTE Radom 2002 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BEZ LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 8.69 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2024
2 2 e 1 8.70 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023  ZKN  
3 3 e 1 8.81 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  ZKN   SKN  
4 4 e 1 8.86 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN  
5 5 e 1 8.87 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- #  ZKN  
6 6 e 1 9.11 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -- B.D. 1
7 7 e 1 9.52 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
1 2 e 2 8.91 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD --  ZKN   SKN  
2 3 e 2 8.95 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
3 4 e 2 9.06 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK --  ZKN  
4 8 e 2 9.51 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   SKN  
5 10 e 2 10.06 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 2000 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1533/15 2019 3
1 1 e 3 8.83 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  KNF   SKN  
2 5 e 3 9.22 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
3 6 e 3 9.23 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK --  ZKN  
4 7 e 3 9.36 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN  
5 9 e 3 9.81 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- KLIN Aleksandra 4 LDK!
  e 3 DNF NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
1 f 1 8.62 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023  ZKN  
2 f 1 8.64 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2024
3 f 1 8.74 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  ZKN   SKN  
4 f 1 8.86 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN  
5 f 1 8.98 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- #  ZKN  
6 f 1 9.06 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -- B.D. 1
7 f 1 9.43 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
1 f 2 8.74 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  KNF   SKN  
2 f 2 8.76 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
3 f 2 8.89 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD --  ZKN   SKN  
4 f 2 9.00 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK --  ZKN  
5 f 2 9.11 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN  
6 f 2 9.19 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK --  ZKN  
7 f 2 9.24 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
Wzwyż K
1 f 1 1.79 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNF   SKN  
2 f 1 1.79 RYDZ Aneta RLTL GGG Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2024 1
3 f 1 1.79 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U20 MZ I ZIĘCINA Kazimierz # LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 1.79 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD I B.D. #  KNF   SKN  
5 f 1 1.69 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA II B.D. M  SKN  
6 f 1 1.64 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U18 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2024  KNF   SKN  
7 f 1 1.64 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
8 f 1 1.59 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III B.D.  ZKN  
8 f 1 1.59 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U20 MZ III
10 f 1 1.59 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
11 f 1 1.59 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
12 f 1 1.54 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4816/15 2024  ZKN  
12 f 1 1.54 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ IV B.D. # 2 LDK!  ROSU  
12 f 1 1.54 GOS Patrycja RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ IV
15 f 1 1.54 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV B.D.  ZKN  
  f 1 NM BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U23 PM -- BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M  KNF   SKN  
Tyczka K
1 f 1 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 3.60 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U20 LD I B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!  ZKN   SKN  
3 f 1 3.50 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2024  ZKN   SKN  
4 f 1 3.40 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023  KNF   SKN  
5 f 1 3.10 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U18 SL II #  KNF   SKN  
6 f 1 3.00 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa # 2002 U18 MZ II LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz 3 LDK!  ZKN  
8 f 1 2.90 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław 3 LDK!
9 f 1 2.80 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U16 MZ III REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej # , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!  ROSU  
10 f 1 2.80 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U16 MZ III GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!  ROSU  
11 f 1 2.20 KALINICZENKO Jelizawieta AML Słupsk # 2006 U14 PM V FERFET Marek B.D. # , Z/2900/20 , 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 6.26 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M #
2 f 1 6.07 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U23 DS I B.D. 1  SKN  
3 f 1 6.01 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 Sen PK I BORA Piotr # Z/1399/12 2023  SKN  
4 f 1 5.97 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/0398/12 2024  KN   SKN  
5 f 1 5.81 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U23 LU I MAKARUK Tadeusz
6 f 1 5.81 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN  
7 f 1 5.51 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024  SKN  
8 f 1 5.26 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  ZKN  
9 f 1 5.24 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2001 U20 MZ III  ZKN  
10 f 1 5.18 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U23 MZ III B.D. 3  ZKN  
11 f 1 5.15 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   SKN  
12 f 1 5.14 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2  ZKN  
13 f 1 5.03 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV B.D. # Z/2037/16 2024 2  ZKN  
14 f 1 4.87 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ IV BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław # Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
15 f 1 4.82 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ IV  KNF   SKN  
16 f 1 4.72 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4
17 f 1 4.65 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL V CHRIST Marek B.D. # LDK!  ROSU  
18 f 1 4.63 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ZKN  
19 f 1 4.52 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!
20 f 1 4.49 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024
21 f 1 4.48 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/2645/17 2024
Trójskok K
1 f 1 12.95 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2024  KN   SKN  
2 f 1 12.17 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 1994 Sen WP I
3 f 1 11.72 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ II B.D. 2
4 f 1 11.09 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ III B.D.
5 f 1 10.91 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL III  ZKN  
6 f 1 10.33 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U18 SL IV BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
7 f 1 10.21 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL IV
8 f 1 10.16 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK -- #
9 f 1 9.94 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. B.D. # LDK!
10 f 1 9.89 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ -- B.D.  ZKN  
11 f 1 9.58 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.05 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 11.92 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 10.39 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ IV B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  ZKN  
4 f 1 10.36 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS IV SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/2645/17 2024
5 f 1 9.44 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024
6 f 1 8.33 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4
Kula (4) K
1 f 1 13.78 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U23 MZ I  ZKN   SKN  
2 f 1 13.68 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
3 f 1 12.80 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
4 f 1 12.46 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II  ZKN  
5 f 1 12.15 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022  ZKN   SKN  
6 f 1 11.97 PIERCHAŁA Renata RMKS Rybnik # 1996 Sen SL II
7 f 1 11.65 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   SKN  
8 f 1 11.28 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN  
9 f 1 10.44 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/3361/16 2024
10 f 1 10.34 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
11 f 1 10.09 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2024 LDK!  ZKN  
12 f 1 9.89 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ZKN  
60 m M
1 1 e 1 6.72 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
2 24 e 1 7.09 JANIK Marcin KS Agros Zamość 2001 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2020 3
3 25 e 1 7.09 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
4 34 e 1 7.26 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 1995 Sen SL --
5 43 e 1 7.41 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 2002 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/0629/16 2019 4
6 45 e 1 7.47 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U20 LD --
7 59 e 1 7.82 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
1 4 e 2 6.85 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN   SKN  
2 16 e 2 6.99 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ -- B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  ZKN   SKN  
3 20 e 2 7.02 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U23 MA --
4 36 e 2 7.29 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U20 PD -- B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
5 39 e 2 7.34 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 1995 Sen SL -- B.D. 2
6 56 e 2 7.64 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U20 LD --
7 58 e 2 7.73 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- #
1 9 e 3 6.91 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2020 1
2 19 e 3 7.01 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  ZKN   KNF   SKN  
3 21 e 3 7.03 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP -- B.D. Z/0387/14 2022  KNF   SKN  
4 26 e 3 7.12 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- B.D. # 2
5 28 e 3 7.17 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- MAKARUK Tadeusz #  ZKN  
6 57 e 3 7.73 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS --
1 2 e 4 6.83 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M  KN   SKN  
2 14 e 4 6.98 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2024
3 18 e 4 7.00 STEMPEL Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1987 Sen LU -- B.D. B.D. # Z/2523/11 2024
4 44 e 4 7.45 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 2002 U18 LD --
5 49 e 4 7.56 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
  e 4 DQ FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U23 SL --  SKN  
1 6 e 5 6.90 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  ZKN   KNF  
2 12 e 5 6.95 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA -- CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1  SKN  
3 17 e 5 7.00 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
4 32 e 5 7.24 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!  ROSU   ZKN  
5 40 e 5 7.37 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U20 LD -- B.D.  ZKN  
6 51 e 5 7.59 PROKOPOWICZ Patryk CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U20 SL -- CIUK Marek Z/2118/17 2024
1 13 e 6 6.95 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2024
2 15 e 6 6.98 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --
3 22 e 6 7.05 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ --  KN   SKN  
4 27 e 6 7.13 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!  ZKN  
5 33 e 6 7.25 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 42 e 6 7.40 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U18 LD -- SADACH Aneta 2 LDK!  ZKN  
7 60 e 6 7.88 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U18 MZ -- # LDK!  ROSU  
1 8 e 7 6.91 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/1800/13 2024 1
2 10 e 7 6.94 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN  
3 31 e 7 7.23 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 2000 U20 PD --
4 38 e 7 7.31 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  ZKN  
5 46 e 7 7.51 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U18 LD -- SADACH Aneta 3 LDK!  ZKN  
6 55 e 7 7.63 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!  ZKN  
1 3 e 8 6.84 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  ZKN   SKN  
2 11 e 8 6.95 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- B.D. Z/5085/11 2022 M  SKN  
3 30 e 8 7.21 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/0849/12 2024 3
4 35 e 8 7.27 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ -- #
5 41 e 8 7.37 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 U23 LU --
6 47 e 8 7.52 BEDNARCZYK Kacper RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 4 LDK!  ROSU  
7 52 e 8 7.59 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
8 53 e 8 7.60 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
1 5 e 9 6.85 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/2667/18 2024 M  KNF   SKN  
2 7 e 9 6.91 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 23 e 9 7.07 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!  ZKN  
4 29 e 9 7.20 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- #
5 37 e 9 7.30 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
6 48 e 9 7.55 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał 4 LDK!
7 50 e 9 7.58 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U18 MA -- ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
8 54 e 9 7.61 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!  ZKN  
1 f 1 6.68 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 6.76 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN   SKN  
3 f 1 6.79 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M  KN   SKN  
4 f 1 6.86 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 f 1 6.87 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/1800/13 2024 1
6 f 1 6.88 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/2667/18 2024 M  KNF   SKN  
7 f 1 6.96 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2020 1
  f 1 DQ TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  ZKN   SKN  
1 f 2 6.82 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2024
2 f 2 6.90 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN  
3 f 2 6.90 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA -- CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1  SKN  
4 f 2 6.93 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- B.D. Z/5085/11 2022 M  SKN  
5 f 2 6.95 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
6 f 2 7.00 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --
7 f 2 7.00 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ -- B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  ZKN   SKN  
8 f 2 7.01 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2024
200 m M
1 2 s 1 21.60 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN  
2 3 s 1 21.82 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2024 M  KN   SKN  
3 6 s 1 21.92 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U23 SL II  SKN  
4 13 s 1 22.65 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL II KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN   SKN  
1 3 s 2 21.82 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP I B.D. Z/0387/14 2022  KNF   SKN  
2 5 s 2 21.89 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA I CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1  SKN  
3 7 s 2 21.97 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK II MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
1 8 s 3 22.09 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ II B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  ZKN   SKN  
2 10 s 3 22.32 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2024
3 14 s 3 22.70 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II B.D. # 2
4 16 s 3 23.01 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U23 MZ III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 9 s 4 22.31 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD II GRANASZEWSKI Artur # Z/1800/13 2024 1
2 12 s 4 22.49 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK II MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  ZKN   KNF  
3 20 s 4 23.42 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 1995 Sen SL III B.D. 2
4 21 s 4 23.44 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U20 PD III B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
1 17 s 5 23.11 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U18 LD III B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  ZKN  
2 22 s 5 23.52 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU III HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 24 s 5 23.65 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/0849/12 2024 3
4 26 s 5 24.25 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U18 MA IV ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
1 15 s 6 22.82 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD III #  ZKN  
2 19 s 6 23.40 SYCH Tomasz AZS Łódź 1997 U23 LD III
3 29 s 6 24.43 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD -- GRABOLUS Marek # Z/6326/15 2020 3
1 25 s 7 23.67 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 27 s 7 24.32 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 2002 U18 LD IV
3 28 s 7 24.33 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał 4 LDK!
1 30 s 8 24.98 BEDNARCZYK Kacper RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 4 LDK!  ROSU  
2 31 s 8 25.37 PROKOPOWICZ Patryk CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U20 SL -- CIUK Marek Z/2118/17 2024
3 32 s 8 25.82 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2024 BEZ
4 35 s 8 26.52 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
1 18 s 9 23.39 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ III MAKARUK Tadeusz #  ZKN  
2 33 s 9 25.89 O A UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U23 LD --
3 34 s 9 26.26 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
1 1 s 10 21.50 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2024 M  KN   SKN  
2 11 s 10 22.45 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II B.D.
3 23 s 10 23.55 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 1987 Sen LU III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2024 3
4 36 s 10 29.99 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej # Z/4047/18 2023 BEZ
300 m M
1 1 s 1 36.35 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!  ZKN  
2 4 s 1 37.37 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 5 s 2 37.77 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/0141/17 2021  ZKN  
2 6 s 2 37.78 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
3 14 s 2 40.03 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2024 BEZ
4 15 s 2 41.19 STĘPNIAK Radosław KS Sprinterzy.com Kraków # 1971 Masters MA -- B.D. Z/9179/21 2024
1 7 s 3 37.78 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
2 9 s 3 38.16 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP III MICHALSKA Alicja # 2 LDK!  ROSU  
3 16 s 3 41.60 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
4 17 s 3 43.21 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman # Z/1300/19 2021 BEZ
1 10 s 4 39.28 PŁOCIENICKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003 U18 PD --
2 12 s 4 39.47 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2021 4
3 13 s 4 39.70 PAWLAK Patryk MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD --
1 2 s 5 37.17 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD --
2 3 s 5 37.22 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
3 8 s 5 37.99 DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław # Z/1589/17 2021 LDK!  ROSU  
4 11 s 5 39.43 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS --
400 m M
1 5 s 1 47.86 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2024 M  KN   SKN  
2 9 s 1 49.61 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/2537/16 2024  ZKN  
3 10 s 1 49.71 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów # 1998 U23 WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023  KNF   SKN  
4 18 s 1 51.31 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
1 1 s 2 47.04 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 1995 Sen DS M  KN   SKN  
2 7 s 2 48.64 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/4557/15 2024  ZKN  
3 14 s 2 50.71 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA III GIZA Andrzej Z/0044/13 2020 1  ZKN  
4 20 s 2 52.04 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III
1 2 s 3 47.11 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA M GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M  KN   SKN  
2 4 s 3 47.61 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 U23 LU I B.D. 1  ZKN  
3 8 s 3 49.20 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ II B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KNF   SKN  
4 11 s 3 50.33 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK II B.D.
1 6 s 4 48.31 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP I BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2024  KNF   SKN  
2 13 s 4 50.51 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ III  ZKN  
3 16 s 4 51.16 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS III
1 3 s 5 47.40 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD I NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1077/14 2024  KNF   SKN  
2 12 s 5 50.50 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2024  ZKN  
3 17 s 5 51.21 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U23 MZ III BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
4 23 s 5 55.58 SEKIETA Radosław KS Dynamic Łódź # 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław # Z/1353/18 2024
1 15 s 6 51.14 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U20 LD III
2 19 s 6 51.55 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U20 LD III B.D. #
3 21 s 6 52.23 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD III B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
4 22 s 6 52.62 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków # 1993 Sen MA III OSTROWSKA Justyna B.D. # Z/3199/17 2024
600 m M
1 1 s 1 1:21.51 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2024
2 2 s 1 1:21.58 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ -- #  KNF   SKN  
3 3 s 1 1:21.67 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -- B.D.  ZKN  
4 4 s 1 1:24.92 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0079/17 2024
5 5 s 1 1:25.88 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 s 1 1:26.12 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U18 LD -- # LDK!
7 9 s 1 1:27.51 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk # 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!  ZKN  
8 13 s 1 1:30.68 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!  ROSU   ZKN  
1 7 s 2 1:26.18 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA -- LDK!  ZKN  
2 10 s 2 1:27.75 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ -- B.D.
3 12 s 2 1:30.26 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U16 MA III LDK!
4 14 s 2 1:30.86 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 2002 U18 MA --
1 8 s 3 1:27.18 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/0984/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
2 11 s 3 1:28.56 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003 U18 PD -- # LDK!  ROSU  
3 16 s 3 1:37.67 PORUCZNIK Łukasz KS Prefbet-Sonarol # 2005 U16 PD V LDK!
  s 3 DQ CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U16 PK -- KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:52.62 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 1999 U23 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 1:52.66 SZKUDLAREK Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/6308/15 , 2024  KNF   SKN  
3 3 s 1 1:52.72 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II #  KNF   SKN  
4 4 s 1 1:53.45 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. # 2
5 5 s 1 1:53.59 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
6 6 s 1 1:54.53 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
7 7 s 1 1:54.85 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 1991 Sen SL II B.D. B.D. 2
8 9 s 1 1:55.49 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ II B.D. #
1 8 s 2 1:55.14 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK II  ZKN  
2 10 s 2 1:56.82 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
3 11 s 2 1:58.00 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP III #  ZKN  
4 12 s 2 1:58.70 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK III B.D.
5 13 s 2 2:00.17 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ III BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/1908/17 2023
6 14 s 2 2:03.00 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV
7 15 s 2 2:05.27 PILISZEK Grzegorz KS Lemiesz Team Warszawa # 1987 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta # Z/2828/17 2020
8 16 s 2 2:07.50 RUTA Mateusz AZS Łódź 2001 U20 LD IV
1000 m M
1 1 s 1 2:27.57 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U20 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 2:28.78 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 1995 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2024
3 3 s 1 2:28.89 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  KNF   SKN  
4 4 s 1 2:29.36 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U20 MZ -- B.D. B.D. # Z/4260/15 2024  KNF   SKN  
5 5 s 1 2:30.64 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024  ZKN  
6 6 s 1 2:32.71 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024  ZKN  
7 7 s 1 2:34.07 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2  KNF   SKN  
8 8 s 1 2:35.10 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U23 MZ --
9 9 s 1 2:35.41 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS -- WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
10 11 s 1 2:35.71 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ -- B.D.
1 10 s 2 2:35.53 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP --  ZKN  
2 12 s 2 2:36.26 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U18 PD -- # LDK!  ROSU   ZKN  
3 13 s 2 2:43.33 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech # LDK!
4 16 s 2 2:46.83 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2067/18 2023
5 17 s 2 2:47.91 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD -- ADAMCZYK Dariusz
6 18 s 2 2:51.20 MIERZEJEWSKI Miłosz RLTL GGG Radom # 2004 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/3530/17 , 2024 LDK!  ROSU  
7 19 s 2 2:52.63 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U16 PK V KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
1 14 s 3 2:45.17 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U18 SL --
2 15 s 3 2:45.23 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL --
3 20 s 3 2:53.58 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U18 MA -- JASICZ Ryszard # Z/0082/17 2024 4 LDK!
4 21 s 3 2:57.67 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA --
5 22 s 3 3:00.37 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD --
6 23 s 3 3:01.35 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2005 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/4996/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
7 24 s 3 3:08.19 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2004 U16 PD --
8 25 s 3 3:18.61 JAMIOŁKOWSKI Jakub KS Prefbet-Sonarol # 2005 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/4997/18 2021 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:50.97 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 Sen SL II #
2 2 s 1 3:51.36 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 Sen SL II
3 3 s 1 3:51.48 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II  ZKN  
4 4 s 1 3:51.50 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1674/14 2024  KNF   SKN  
5 5 s 1 3:53.30 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2024 2
6 6 s 1 3:53.74 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II MIREK Wacław Z/0469/15 2020
7 7 s 1 3:54.80 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1  ZKN  
8 8 s 1 3:57.28 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK II MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
9 9 s 1 3:58.17 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3  ZKN  
10 11 s 1 3:59.39 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2024 2
1 10 s 2 3:59.00 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2024 2
2 12 s 2 4:02.55 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 1998 U23 MZ III
3 13 s 2 4:07.23 PRZYDZIAŁ Jakub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U20 PK III LASSOTA Lesław B.D. # Z/2667/15 2024
4 14 s 2 4:08.05 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
5 15 s 2 4:10.54 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III #  ZKN  
6 16 s 2 4:12.18 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 2001 U20 PD IV
7 17 s 2 4:12.39 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2022 2
8 18 s 2 4:12.46 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD IV
9 19 s 2 4:13.35 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2021 4  ZKN  
10 20 s 2 4:25.93 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 2002 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
11 21 s 2 4:31.47 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3241/16 2023 3
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.02 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U18 LD -- KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 3 e 1 8.45 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!  ZKN  
3 5 e 1 8.55 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  ZKN  
4 7 e 1 9.02 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
5 9 e 1 9.19 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!  ZKN  
1 2 e 2 8.24 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U18 LD -- SADACH Aneta 2 LDK!  ZKN  
2 4 e 2 8.46 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U18 LD -- SADACH Aneta 3 LDK!  ZKN  
3 6 e 2 8.91 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. # , Z/0379/17 , 2024 LDK!  ROSU  
4 8 e 2 9.05 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U18 MZ -- # LDK!  ROSU  
1 f 1 8.07 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U18 LD -- KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 8.23 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U18 LD -- SADACH Aneta 2 LDK!  ZKN  
3 f 1 8.43 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!  ZKN  
4 f 1 8.52 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U18 LD -- SADACH Aneta 3 LDK!  ZKN  
5 f 1 8.98 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
6 f 1 9.06 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U18 MZ -- # LDK!  ROSU  
  f 1 DQ KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. # , Z/0379/17 , 2024 LDK!  ROSU  
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.91 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   SKN  
2 2 e 1 8.31 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024  KNF   SKN  
3 3 e 1 8.35 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 2000 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2020 2  ZKN  
4 4 e 1 8.45 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ --  ZKN  
5 5 e 1 8.50 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U20 LD -- B.D.  ZKN  
6 6 e 1 8.56 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U20 MZ -- LDK!  ZKN  
7 7 e 1 8.79 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD -- B.D. #
1 f 1 7.88 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 8.10 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 8.28 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 2000 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2020 2  ZKN  
4 f 1 8.39 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ --  ZKN  
5 f 1 8.43 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U20 LD -- B.D.  ZKN  
6 f 1 8.50 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U20 MZ -- LDK!  ZKN  
7 f 1 8.67 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD -- B.D. #
60 m pł M M
1 1 e 1 8.24 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF   SKN  
2 2 e 1 8.26 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD --  ZKN  
3 3 e 1 8.31 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ --  KN   SKN  
4 4 e 1 8.33 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  ZKN   SKN  
5 5 e 1 8.34 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD --
6 6 e 1 8.45 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA --
7 7 e 1 8.64 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 f 1 8.13 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF   SKN  
2 f 1 8.27 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD --
3 f 1 8.29 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD --  ZKN  
4 f 1 8.30 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA --
5 f 1 8.65 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
  f 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ --  KN   SKN  
Wzwyż M
1 f 1 2.12 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U23 PM I NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2  ZKN  
2 f 1 2.08 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 1995 Sen LU I
3 f 1 2.04 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
4 f 1 1.96 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK II TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2024  ZKN  
5 f 1 1.91 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
6 f 1 1.86 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ III  KN   SKN  
7 f 1 1.81 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  ZKN  
8 f 1 1.71 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
  f 1 NM HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF   SKN  
Tyczka M
3 f 1 4.60 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS I LDK!  ZKN   SKN  
4 f 1 4.60 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U23 LD I  ZKN  
5 f 1 4.40 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II #
6 f 1 4.30 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2024  ZKN  
7 f 1 4.20 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D.
8 f 1 4.20 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 1970 Masters DS II B.D. Z/1232/13 2
9 f 1 4.10 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS II  ZKN  
10 f 1 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2627/16 2024 LDK!  ZKN  
11 f 1 3.80 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP III FERFET Marek 3 LDK!  ROSU  
12 f 1 3.50 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS IV
13 f 1 3.50 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  ZKN  
14 f 1 3.30 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 2003 U18 LD IV LDK!  ROSU   ZKN  
  f 1 NM TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ --
W dal M
1 f 1 7.63 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  ZKN   SKN  
2 f 1 7.14 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U23 PD II B.D. 1  KNF   SKN  
3 f 1 6.89 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ II SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
4 f 1 6.80 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 6.79 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 2000 U20 MZ III  ZKN  
6 f 1 6.76 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/5232/15 2024  ZKN  
7 f 1 6.69 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL III #  ZKN  
8 f 1 6.32 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III B.D. #
9 f 1 6.19 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ IV MAKARUK Tadeusz #  ZKN  
10 f 1 6.16 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD -- KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024  ZKN  
11 f 1 6.06 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
12 f 1 5.51 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 2003 U18 MA -- JASICZ Ryszard 4 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.76 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ I B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023
2 f 1 15.06 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I KUKLA Rafał # Z/1284/12 2024 1
3 f 1 14.74 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ II SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
4 f 1 14.55 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP II
5 f 1 13.90 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024  ZKN  
6 f 1 13.72 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL III #  ZKN  
7 f 1 13.44 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 1989 Sen MZ III GRABOLUS Marek BEZ
8 f 1 12.69 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U18 MA IV GIZA Maciej 3 LDK!  ZKN  
9 f 1 11.65 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
  f 1 NM ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS -- JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2024 1  KN   SKN  
Kula (5) M
1 f 1 15.89 KOPEĆ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U18 PK II ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2022 2 LDK!  ZKN  
2 f 1 15.33 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 14.81 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 2002 U18 PD III SOWÓL Bogusław 2 LDK!  KNF   SKN  
1 f 2 10.92 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 18.38 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KNF   SKN  
2 f 1 17.16 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno # 2001 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 f 1 16.01 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U20 MZ I  ZKN   SKN  
4 f 1 15.58 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK II
Kula (7.26) M
1 f 1 20.47 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2024  KN   SKN  
2 f 1 20.45 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM B.D. # Z/0084/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 18.04 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 1994 Sen LU M B.D. # M  SKN  
4 f 1 17.37 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2024  KNF   SKN  
5 f 1 16.32 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ I  ZKN   SKN  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.2192049026489 sekund