Toruń 08 - 10.02.2019
PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
60 m K
1 4 e 1 7.85 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  ROSU   ZKN  
2 5 e 1 7.87 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --  ZKN  
3 9 e 1 7.96 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
4 10 e 1 7.97 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP --  ZKN  
5 14 e 1 8.15 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 2002 U18 PM --
6 18 e 1 8.34 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2019 3 LDK!  ROSU  
7 23 e 1 9.19 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 2002 U18 MZ -- LDK!
  e 1 DQ SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- LDK!
1 1 e 2 7.74 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU   ZKN   KNF  
2 2 e 2 7.74 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  ZKN   KNF  
3 7 e 2 7.89 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 e 2 8.03 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
5 13 e 2 8.13 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 2002 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 16 e 2 8.21 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024
7 19 e 2 8.50 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
8 22 e 2 8.70 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 2003 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel 4 LDK!
1 3 e 3 7.75 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 2002 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0326/16 2021 LDK!
2 6 e 3 7.89 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -- KNULL Mariusz 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 8 e 3 7.93 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 2003 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena # 2 LDK!  ZKN  
4 11 e 3 7.97 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2021 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 15 e 3 8.16 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. # Z/0071/15 2024 LDK!  ROSU  
6 17 e 3 8.22 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2022 3
7 20 e 3 8.53 ZIÓŁKOWSKA Oliwia KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz 4 LDK!
8 21 e 3 8.58 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -- #
1 2 e 4 7.47 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KNF   SKN  
2 5 e 4 7.63 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL -- OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
3 11 e 4 7.74 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL --  KNF   SKN  
4 17 e 4 7.92 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2024
5 18 e 4 7.94 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U20 PM --
6 23 e 4 8.14 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 2001 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2019 4
7 26 e 4 8.45 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
1 1 e 5 7.44 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024  KNF   SKN  
2 12 e 5 7.74 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL -- BIELA Marek B.D. Z/4607/15 2022  ZKN  
3 13 e 5 7.78 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN  
4 19 e 5 7.99 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
5 24 e 5 8.21 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- #
6 27 e 5 8.49 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U20 DS --
1 3 e 6 7.62 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  KNF   SKN  
2 7 e 6 7.68 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  ZKN   SKN  
3 9 e 6 7.71 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021  ZKN  
4 15 e 6 7.84 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
5 20 e 6 8.01 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS --
6 22 e 6 8.12 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
7 25 e 6 8.29 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -- B.D.
1 4 e 7 7.62 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  KNF   SKN  
2 6 e 7 7.68 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U20 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2024  KNF   SKN  
3 8 e 7 7.70 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!  ZKN  
4 9 e 7 7.71 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN  
5 14 e 7 7.81 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 2000 U20 DS --
6 16 e 7 7.88 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2024
7 21 e 7 8.04 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. # Z/1754/17 2024
1 f 1 7.66 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU   ZKN   KNF  
2 f 1 7.67 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  ZKN   KNF  
3 f 1 7.74 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 2002 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0326/16 2021 LDK!
4 f 1 7.80 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -- KNULL Mariusz 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 7.81 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  ROSU   ZKN  
6 f 1 7.84 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 2003 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena # 2 LDK!  ZKN  
7 f 1 7.85 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --  ZKN  
8 f 1 7.90 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 2 7.97 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 2002 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 2 7.97 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
3 f 2 7.99 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
4 f 2 8.01 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP --  ZKN  
5 f 2 8.07 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2021 2 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 2 8.17 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. # Z/0071/15 2024 LDK!  ROSU  
7 f 2 8.19 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024
8 f 2 8.31 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 2002 U18 PM --
1 f 3 7.43 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KNF   SKN  
2 f 3 7.51 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024  KNF   SKN  
3 f 3 7.56 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL -- OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
4 f 3 7.60 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  KNF   SKN  
5 f 3 7.63 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  KNF   SKN  
6 f 3 7.72 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U20 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2024  KNF   SKN  
7 f 3 7.78 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!  ZKN  
8 f 3 7.79 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  ZKN   SKN  
1 f 4 7.64 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN  
2 f 4 7.66 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021  ZKN  
3 f 4 7.70 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL --  KNF   SKN  
4 f 4 7.73 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 2000 U20 DS --
5 f 4 7.79 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
6 f 4 7.80 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN  
7 f 4 7.85 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL -- BIELA Marek B.D. Z/4607/15 2022  ZKN  
200 m K
1 6 e 1 26.44 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS III
2 12 e 1 27.27 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP III
3 23 e 1 28.70 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U18 DS --  ROSU  
4 24 e 1 29.17 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP -- B.D. # Z/3584/17 2024
  e 1 DQ RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
1 2 e 2 25.42 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM II B.D. B.D.  ZKN  
2 8 e 2 26.58 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III  ZKN  
3 10 e 2 26.88 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/3000/17 , 2024  ZKN  
4 13 e 2 27.33 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk # 2003 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
5 19 e 2 27.96 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP IV LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
1 4 e 3 25.85 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ZKN  
2 9 e 3 26.71 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz 3 LDK!
3 16 e 3 27.62 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!
4 21 e 3 28.37 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV B.D. LDK!  ROSU  
  e 3 DQ ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/3127/16 2024  ZKN  
1 3 e 4 25.58 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP II  ROSU   ZKN  
2 5 e 4 26.09 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U18 MZ II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2023  ZKN  
3 14 e 4 27.36 RYBAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP IV B.D. 3 LDK!
4 15 e 4 27.45 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
5 18 e 4 27.83 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ROSU  
1 1 e 5 25.40 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL II  ZKN   KNF  
2 7 e 5 26.48 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP III OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024  ZKN  
3 11 e 5 27.12 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
4 17 e 5 27.70 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U18 ZP IV B.D. # Z/4749/17 2023 LDK!  ROSU  
5 20 e 5 28.25 BARTODZIEJ Wioletta LUKS Strzałków 2002 U18 LD IV
6 22 e 5 28.65 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2003 U18 MZ -- LDK!
1 1 e 6 24.19 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024  KNF   SKN  
2 5 e 6 24.92 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!  ZKN  
3 12 e 6 25.75 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
4 21 e 6 26.65 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ III #
5 22 e 6 26.90 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN III NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
1 3 e 7 24.71 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ I KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  KNF   SKN  
2 10 e 7 25.63 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2  ZKN  
3 16 e 7 25.94 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL II BIELA Marek B.D. Z/4607/15 2022  ZKN  
4 23 e 7 26.95 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD III B.D.
1 2 e 8 24.40 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP I BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  ZKN   SKN  
2 13 e 8 25.76 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN  
3 24 e 8 28.38 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U20 PK IV
  e 8 DQ JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U20 LU -- B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024
1 8 e 9 25.24 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  KNF   SKN  
2 9 e 9 25.38 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
3 18 e 9 26.11 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM II B.D. B.D. LDK!
4 25 e 9 29.05 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2024
1 4 e 10 24.87 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021  ZKN  
2 6 e 10 25.03 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II  KNF   SKN  
3 14 e 10 25.89 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U20 LD II SADACH Aneta B.D. LDK!  ZKN  
4 17 e 10 26.05 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2024
5 26 e 10 29.06 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U20 DS --
1 7 e 11 25.15 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  ZKN   SKN  
2 11 e 11 25.70 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024  ZKN   SKN  
3 15 e 11 25.93 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2024
4 19 e 11 26.18 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U20 ZP II RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2024  KNF   SKN  
5 20 e 11 26.64 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U20 PM III
1 f 1 25.28 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL II  ZKN   KNF  
2 f 1 25.47 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM II B.D. B.D.  ZKN  
3 f 1 25.53 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP II  ROSU   ZKN  
4 f 1 25.99 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 26.19 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U18 MZ II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2023  ZKN  
6 f 1 26.71 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS III
1 f 2 26.39 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP III OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024  ZKN  
2 f 2 26.56 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III  ZKN  
3 f 2 26.71 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz 3 LDK!
4 f 2 26.76 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/3000/17 , 2024  ZKN  
5 f 2 27.13 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
6 f 2 27.33 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP IV
1 f 3 24.08 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024  KNF   SKN  
2 f 3 24.40 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP I BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  ZKN   SKN  
3 f 3 24.81 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ I KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  KNF   SKN  
4 f 3 24.87 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021  ZKN  
5 f 3 25.46 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!  ZKN  
  f 3 DNF BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL --  KNF   SKN  
1 f 4 24.82 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  ZKN   SKN  
2 f 4 24.94 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  KNF   SKN  
3 f 4 25.89 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2  ZKN  
4 f 4 25.93 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
5 f 4 26.26 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK III B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024  ZKN   SKN  
300 m K
1 1 e 1 40.07 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0863/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 15 e 1 43.12 WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz # 2002 U18 KP -- ADAMCZYK Dariusz
3 19 e 1 43.26 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
4 26 e 1 43.94 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 2002 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2022 3 LDK!
5 27 e 1 44.56 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
1 4 e 2 40.59 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP --  ZKN  
2 9 e 2 42.02 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2002 U18 MZ -- RADKE Karol Z/0344/19 2021 LDK!  ZKN  
3 11 e 2 42.50 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # LDK!  ROSU  
4 16 e 2 43.15 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PASZTA Wiesław  ZKN  
5 30 e 2 47.15 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- #
1 6 e 3 40.89 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
2 8 e 3 41.40 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 22 e 3 43.46 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 25 e 3 43.85 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U18 LB -- # LDK!  ROSU   ZKN  
5 29 e 3 44.73 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U18 SL -- LDK!  ZKN  
1 12 e 4 42.81 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 14 e 4 43.10 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN --  ZKN  
3 17 e 4 43.17 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 2002 U18 MZ --  ZKN  
4 21 e 4 43.45 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U18 OP --
5 32 e 4 48.85 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 2003 U18 WN -- LDK!
  e 4 DQ ZIELIŃSKA Jessika GKS Olimpia Grudziądz 2003 U18 KP -- LDK!
1 5 e 5 40.81 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 10 e 5 42.28 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 13 e 5 42.98 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS --
4 20 e 5 43.30 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 2002 U18 MZ --
5 23 e 5 43.48 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 2002 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2022 4
6 31 e 5 48.11 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- LDK!
1 2 e 6 40.15 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
2 3 e 6 40.48 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
3 7 e 6 41.35 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. 2 LDK!  ZKN  
4 18 e 6 43.25 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
5 24 e 6 43.80 CITAK Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL --
6 28 e 6 44.73 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!  ROSU  
1 f 1 39.83 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0863/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 40.07 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 40.09 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
4 f 1 40.71 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP --  ZKN  
5 f 1 40.94 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 41.20 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
1 f 2 41.22 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 2 41.66 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. 2 LDK!  ZKN  
3 f 2 42.06 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2002 U18 MZ -- RADKE Karol Z/0344/19 2021 LDK!  ZKN  
4 f 2 42.30 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 2 42.95 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. 2 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 2 43.99 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # LDK!  ROSU  
400 m K
1 2 e 1 55.52 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU I #  KNF   SKN  
2 3 e 1 56.54 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  ZKN   KNF  
3 12 e 1 58.58 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
4 22 e 1 63.79 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
5 23 e 1 68.17 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U20 SK -- # LDK!
1 1 e 2 55.19 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023  KNF   SKN  
2 4 e 2 56.63 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
3 6 e 2 57.20 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL II  ZKN  
4 13 e 2 59.34 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL III  ZKN  
5 20 e 2 62.32 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 2001 U20 MZ IV KUBIK Ilona B.D. Z/1363/18 2020
1 5 e 3 57.13 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024  ZKN  
2 8 e 3 57.36 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2024  KNF   SKN  
3 15 e 3 59.68 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U20 WP III  ZKN  
4 21 e 3 63.48 PILARSKA Paulina OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP IV
  e 3 DQ JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -- B.D. #
1 9 e 4 57.37 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024  ZKN  
2 11 e 4 57.82 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  ZKN   SKN  
3 14 e 4 59.40 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III LDK!
4 17 e 4 60.88 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III  ZKN  
5 19 e 4 62.30 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 2001 U20 MZ IV
1 7 e 5 57.30 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U20 PK II  ZKN  
2 10 e 5 57.42 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 16 e 5 60.02 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U20 SL III
4 18 e 5 62.16 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 2000 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. Z/3950/15 2022
1 f 1 54.16 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU M #  KNF   SKN  
2 f 1 54.17 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP M B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023  KNF   SKN  
3 f 1 56.11 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  ZKN   KNF  
4 f 1 56.47 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
5 f 1 57.13 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL II  ZKN  
6 f 1 57.85 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024  ZKN  
1 f 2 56.43 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024  ZKN  
2 f 2 56.75 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U20 PK II  ZKN  
3 f 2 57.44 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 2 57.56 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2024  KNF   SKN  
5 f 2 57.59 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  ZKN   SKN  
6 f 2 58.86 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
600 m K
1 2 e 1 1:35.98 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 3 e 1 1:37.21 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 4 e 1 1:37.58 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U18 PM -- B.D. # 3 LDK!  ZKN  
4 5 e 1 1:37.92 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM --  ZKN  
5 9 e 1 1:39.67 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!
6 14 e 1 1:43.07 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 2002 U18 PK --
7 15 e 1 1:44.56 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
8 16 e 1 1:44.96 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2024
9 25 e 1 1:50.39 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 2003 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2021 4 LDK!
1 1 e 2 1:35.12 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!  ZKN  
2 8 e 2 1:39.67 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  ROSU   ZKN  
3 13 e 2 1:43.07 KWIATKOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL --
4 17 e 2 1:45.04 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
5 19 e 2 1:46.40 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2003 U18 LD --
6 23 e 2 1:48.12 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U18 WP -- KASPRZYK Marek 5 LDK!
7 24 e 2 1:48.14 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!  ROSU  
  e 2 DQ MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 2003 U18 KP -- B.D. # 4 LDK!  ROSU  
1 6 e 3 1:38.32 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL --  ZKN  
2 7 e 3 1:38.42 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 10 e 3 1:40.74 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2021 2 LDK!  ZKN  
4 11 e 3 1:41.11 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U18 MZ -- LDK!  ROSU   ZKN  
5 12 e 3 1:42.18 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PASZTA Anna # 3 LDK!  ZKN  
6 18 e 3 1:45.26 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
7 20 e 3 1:46.71 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021
8 21 e 3 1:46.71 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ --
9 22 e 3 1:47.55 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
1 f 1 1:31.73 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 1:35.48 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL --  ZKN  
3 f 1 1:35.99 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!  ZKN  
4 f 1 1:38.33 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U18 PM -- B.D. # 3 LDK!  ZKN  
5 f 1 1:38.47 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM --  ZKN  
  f 1 DQ KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna 2 LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 2 1:36.37 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 2 1:38.24 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  ROSU   ZKN  
3 f 2 1:38.76 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U18 MZ -- LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 2 1:39.28 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2021 2 LDK!  ZKN  
5 f 2 1:39.59 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PASZTA Anna # 3 LDK!  ZKN  
6 f 2 1:40.09 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!
800 m K
1 1 e 1 2:15.05 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 2001 U20 MZ II ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2021  KNF   SKN  
2 2 e 1 2:15.21 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK II  ZKN  
3 3 e 1 2:15.28 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 4 e 1 2:19.83 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 U20 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. # Z/2319/15 2024  ZKN  
5 5 e 1 2:20.87 FIC Renata Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022  ZKN  
6 6 e 1 2:24.44 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!  ZKN  
1 7 e 2 2:24.46 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2024  KNF   SKN  
2 8 e 2 2:24.49 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 9 e 2 2:24.60 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  KNF   SKN  
4 10 e 2 2:24.99 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024
5 11 e 2 2:25.30 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP IV  ZKN  
6 12 e 2 2:26.00 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
1 f 1 2:10.36 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 2:11.86 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK II  ZKN  
3 f 1 2:11.87 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 2001 U20 MZ II ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2021  KNF   SKN  
4 f 1 2:11.90 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 f 1 2:13.15 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
6 f 1 2:17.63 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 U20 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. # Z/2319/15 2024  ZKN  
7 f 1 2:19.65 FIC Renata Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022  ZKN  
8 f 1 2:20.88 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!  ZKN  
1 3 w 1 2:31.38 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP IV B.D. # LDK!  ROSU   ZKN   676
2 4 w 1 2:32.53 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!  ROSU   662
3 6 w 1 2:40.41 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS --  ZKN   568
4 7 w 1 2:40.95 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024 562
5 10 w 1 2:42.65 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  ZKN   543
6 11 w 1 2:42.89 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4 540
7 15 w 1 2:55.90 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4 404
8 16 w 1 2:57.79 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 386
9 17 w 1 3:04.84 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK! 322
1 1 w 2 2:26.77 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM IV RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN   734
2 2 w 2 2:28.19 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   716
3 5 w 2 2:33.83 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN   646
4 8 w 2 2:41.50 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN   556
5 9 w 2 2:42.00 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D.  ZKN   550
6 12 w 2 2:44.71 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN   520
7 13 w 2 2:46.93 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  ZKN   496
8 14 w 2 2:51.90 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   444
9 18 w 2 3:12.46 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  ZKN   258
1 w 3 2:24.89 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   SKN   758
2 w 3 2:28.92 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM IV B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  ZKN   SKN   706
3 w 3 2:30.59 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN   685
4 w 3 2:32.80 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK!  ZKN   658
5 w 3 2:36.56 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS --  ZKN   SKN   613
6 w 3 2:38.42 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL -- 591
7 w 3 2:46.06 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ZKN   505
8 w 3 2:48.55 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D.  ZKN   479
9 w 3 3:00.01 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP --  ZKN   SKN   365
1000 m K
1 9 s 1 3:09.08 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa # 2003 U18 MZ --  ZKN  
1 9 s 1 3:09.08 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- LDK!  ROSU   ZKN  
3 11 s 1 3:09.10 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD --
4 12 s 1 3:09.17 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- # LDK!  ROSU  
5 13 s 1 3:09.43 CHROMIK Julia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/2286/16 , 2024
6 15 s 1 3:10.97 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 2002 U18 MZ --
7 16 s 1 3:11.15 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/2544/18 2024
8 17 s 1 3:15.52 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS --
9 18 s 1 3:24.15 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 2002 U18 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2021 4
10 19 s 1 3:28.07 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS -- LDK!  ROSU  
1 1 s 2 2:57.18 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy # 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. # Z/1272/15 2022 LDK!  SKN  
2 2 s 2 2:59.32 PLECZYŃSKA Natalia GKS Żukowo # 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/2926/16 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 2 3:00.08 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!  ZKN  
4 4 s 2 3:00.29 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL -- HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!  ZKN  
5 5 s 2 3:00.31 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!  ZKN  
6 6 s 2 3:02.78 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK -- KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2024 LDK!  ZKN  
7 7 s 2 3:03.38 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3  ZKN  
8 8 s 2 3:05.66 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LDK!  ROSU   ZKN  
9 14 s 2 3:09.80 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM -- #  ZKN  
  s 2 DNF SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0063/16 2024 LDK!  ZKN  
1500 m K
1 4 s 1 4:49.33 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U20 LD III URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
2 8 s 1 4:52.14 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD III
3 11 s 1 5:02.16 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD IV B.D.
4 12 s 1 5:05.45 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ IV WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024  ZKN  
5 13 s 1 5:07.17 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD IV
6 14 s 1 5:07.96 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U20 KP IV B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
7 15 s 1 5:08.67 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ IV B.D.
8 16 s 1 5:26.31 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U20 SK -- # LDK!
9 17 s 1 5:30.79 KOSSAKOWSKA Julia MKS Gniezno 2001 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/0010/15 2020 4
1 1 s 2 4:30.41 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U20 ZP I #  ZKN   SKN  
2 2 s 2 4:34.60 LEWNA Weronika AML Słupsk # 2001 U20 PM II B.D. Z/2119/15 2023  ZKN  
3 3 s 2 4:44.87 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U20 LD III  ZKN  
4 5 s 2 4:49.99 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III B.D. # LDK!  ZKN  
5 6 s 2 4:50.38 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III  ZKN  
6 7 s 2 4:50.93 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL III  ZKN   SKN  
7 9 s 2 4:53.78 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
8 10 s 2 4:55.89 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U20 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. # Z/1755/15 2021 LDK!  ZKN  
  s 2 DNF ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL --  ZKN   SKN  
3000 m K
1 s 1 10:01.99 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 s 1 10:03.38 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL II  KNF   SKN  
3 s 1 10:04.33 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD II #  ZKN  
4 s 1 10:07.30 KLĘBOWSKA Wiktoria KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II B.D. Z/2776/15 2024 1  ZKN   SKN  
5 s 1 10:11.51 MIKSZUTA Emilia LUKS Start Nakło # 2001 U20 KP II SZAŁACH Krzysztof # Z/1549/15 2024  KNF   SKN  
6 s 1 10:15.51 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2024 1  ZKN   SKN  
7 s 1 10:20.28 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U20 PD II B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
8 s 1 10:21.65 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN  
9 s 1 10:21.87 PAWLUS Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 2000 U20 DS II  KNF   SKN  
10 s 1 10:47.20 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD III LDK!
11 s 1 10:58.47 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 2001 U20 LD III  ZKN  
12 s 1 11:12.18 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 2001 U20 PK IV SOCHA Tomasz Z/2393/18 2024 3
13 s 1 11:22.14 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA IV MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024  ZKN  
14 s 1 11:38.17 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko 2000 U20 WN IV LDK!
  s 1 DQ HAPUNOWICZ Joanna AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU -- #
2000 m K
1 9 s 1 6:55.36 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!  ZKN  
2 10 s 1 6:55.69 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 12 s 1 6:59.53 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2024 LDK!
4 13 s 1 7:05.59 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 2002 U18 SL -- LDK!
5 14 s 1 7:13.14 ROŚ Martyna KKB MOSiR Krosno # 2003 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/5252/18 2021
6 15 s 1 7:13.65 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
7 16 s 1 7:24.88 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów 2002 U18 SK -- #
1 1 s 2 6:06.22 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0096/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 2 6:16.91 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 2 6:19.89 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 2 6:23.24 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina B.D. # Z/0431/18 2024 LDK!  ZKN  
5 5 s 2 6:28.86 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- RUŚNIAK Stefan # Z/3180/16 2024 2  ZKN  
6 6 s 2 6:31.15 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 7 s 2 6:34.90 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2024 LDK!  ZKN  
8 8 s 2 6:54.21 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- CHOCHLIUK Grażyna # 3 LDK!  ROSU   ZKN  
9 11 s 2 6:58.38 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN -- LDK!  ZKN  
10 17 s 2 7:45.13 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  ROSU  
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.53 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 5 e 1 8.91 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
3 7 e 1 9.02 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- B.D. # Z/2037/16 2024 2  ZKN  
4 9 e 1 9.09 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 12 e 1 9.29 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U18 SL -- LDK!  ROSU   ZKN  
6 15 e 1 9.52 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP -- #
7 18 e 1 9.76 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD -- LDK!
1 2 e 2 8.70 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 6 e 2 8.94 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U18 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 11 e 2 9.19 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS -- KNULL Marta 2 LDK!  ZKN  
4 13 e 2 9.32 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U18 MZ -- # LDK!  ZKN  
5 17 e 2 9.71 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian # LDK!  ROSU   ZKN  
6 19 e 2 9.97 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 2003 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek 3 LDK!
1 3 e 3 8.75 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  ZKN  
2 4 e 3 8.77 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U18 PM -- LDK!  ROSU   ZKN  
3 8 e 3 9.03 PIECZYŃSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP -- LDK!  ROSU  
4 10 e 3 9.15 SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- LDK!  ZKN  
5 14 e 3 9.52 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # LDK!  ZKN  
6 16 e 3 9.64 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 20 e 3 10.46 RESEL Martyna LUKS Strzałków 2003 U18 LD --
1 f 1 8.58 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 f 1 8.70 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  ZKN  
3 f 1 8.77 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U18 PM -- LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 8.89 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
5 f 1 8.94 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- B.D. # Z/2037/16 2024 2  ZKN  
6 f 1 8.99 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U18 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   SKN  
7 f 1 8.99 PIECZYŃSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP -- LDK!  ROSU  
  f 1 DNF NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
1 f 2 8.84 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 2 9.10 SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- LDK!  ZKN  
3 f 2 9.14 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 2 9.21 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U18 SL -- LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 2 9.30 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U18 MZ -- # LDK!  ZKN  
6 f 2 9.33 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # LDK!  ZKN  
7 f 2 9.36 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS -- KNULL Marta 2 LDK!  ZKN  
8 f 2 9.58 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP -- #
1 1 w 1 9.00 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  ZKN   910
2 2 w 1 9.05 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN   900
3 3 w 1 9.06 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN   897
4 4 w 1 9.22 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   865
5 5 w 1 9.24 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  ZKN   860
6 6 w 1 9.38 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024 832
1 7 w 2 9.39 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN   830
2 8 w 2 9.50 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 808
3 10 w 2 9.66 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN   777
4 11 w 2 9.74 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4 761
5 12 w 2 9.85 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   740
6 15 w 2 9.99 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D.  ZKN   714
1 9 w 3 9.58 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK!  ROSU   ZKN   792
2 13 w 3 9.85 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  ZKN   740
3 14 w 3 9.95 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS --  ZKN   721
4 16 w 3 10.05 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4 703
5 17 w 3 10.16 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK! 682
6 18 w 3 10.38 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!  ROSU   643
60 m pł K K
1 1 e 1 8.58 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KNF   SKN  
2 5 e 1 8.85 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U20 -- B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN  
3 6 e 1 8.85 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD --  ZKN   SKN  
4 12 e 1 9.09 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
5 13 e 1 9.16 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK --  ZKN  
6 18 e 1 9.65 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- KLIN Aleksandra 4 LDK!
1 2 e 2 8.72 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  KNF   SKN  
2 4 e 2 8.73 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  KNF   SKN  
3 8 e 2 8.96 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB -- #  KNF   SKN  
4 10 e 2 9.01 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK --  ZKN  
5 11 e 2 9.03 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK!  ZKN   SKN  
6 17 e 2 9.64 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA --
1 2 e 3 8.72 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN  
2 7 e 3 8.88 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
3 9 e 3 8.97 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN  
4 14 e 3 9.17 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
5 15 e 3 9.53 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U20 SL -- B.D.  ZKN  
6 16 e 3 9.63 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
1 f 1 8.43 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 8.70 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 8.73 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN  
4 f 1 8.76 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U20 -- B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN  
5 f 1 8.79 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  KNF   SKN  
6 f 1 8.87 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD --  ZKN   SKN  
7 f 1 8.89 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
8 f 1 9.04 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB -- #  KNF   SKN  
1 f 2 8.92 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN  
2 f 2 8.98 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK --  ZKN  
3 f 2 9.04 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK!  ZKN   SKN  
4 f 2 9.12 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK --  ZKN  
5 f 2 9.15 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
6 f 2 9.23 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
7 f 2 9.46 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U20 SL -- B.D.  ZKN  
8 f 2 9.54 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
1 1 w 1 9.14 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP --  ZKN   SKN   881
2 2 w 1 9.19 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS --  ZKN   SKN   871
3 3 w 1 9.19 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  ZKN   SKN   871
4 4 w 1 9.20 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN   869
5 6 w 1 9.36 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   SKN   836
1 5 w 2 9.34 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK!  ZKN   840
2 7 w 2 9.37 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D.  ZKN   834
3 8 w 2 9.53 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL -- 802
4 9 w 2 10.08 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ZKN   697
Wzwyż K
1 f 1 1.72 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U18 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2024  KNF   SKN  
2 f 1 1.70 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP I KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
3 f 1 1.70 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 1.65 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS II LDK!  ROSU  
5 f 1 1.65 JANKOWSKA Aleksandra KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U18 LU II GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
6 f 1 1.62 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK II TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2024 LDK!  ZKN  
7 f 1 1.62 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM II  ZKN  
8 f 1 1.59 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP III # LDK!  ZKN  
8 f 1 1.59 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U18 LD III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4816/15 2024  ZKN  
10 f 1 1.55 PARZYCHOWSKA Karolina MKS Pułtusk 2003 U18 MZ III  ZKN  
11 f 1 1.55 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4  ROSU  
12 f 1 1.50 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM IV B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  ZKN  
12 f 1 1.50 MADEJ Katarzyna PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy 4 LDK!
14 f 1 1.50 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
  f 1 NM ZDYBAŁ Nikola LKS Fenix Słupsk 2003 U18 PM -- GRECKA Ewa # Z/5282/18 2021 5
1 f 2 1.78 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U20 MZ I ZIĘCINA Kazimierz # LDK!  KNF   SKN  
2 f 2 1.76 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNF   SKN  
3 f 2 1.70 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024  ZKN  
4 f 2 1.68 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II  ZKN  
5 f 2 1.62 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II B.D. 1 LDK!  ZKN   SKN  
5 f 2 1.62 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin # 2001 U20 ZP II B.D. # Z/6560/15 2023 LDK!  ZKN   SKN  
7 f 2 1.62 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II
8 f 2 1.62 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U20 MZ II
9 f 2 1.59 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III B.D.  ZKN  
10 f 2 1.55 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2021 2 LDK!  ZKN  
1 w 1 1.62 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB II LDK!  ROSU   ZKN   759
2 w 1 1.59 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III B.D.  ZKN   724
3 w 1 1.59 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   724
4 w 1 1.59 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   724
5 w 1 1.53 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM IV RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN   655
6 w 1 1.53 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN   655
6 w 1 1.53 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  ZKN   655
8 w 1 1.50 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP IV 621
9 w 1 1.50 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  ZKN   621
10 w 1 1.50 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK! 621
11 w 1 1.47 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ IV B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  ZKN   588
12 w 1 1.44 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4 555
13 w 1 1.44 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK!  ROSU   ZKN   555
14 w 1 1.41 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN   523
15 w 1 1.35 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4 460
16 w 1 1.29 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024 399
17 w 1 1.26 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!  ROSU   369
  w 1 NM KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS --  ZKN   0
1 w 2 1.65 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN   795
1 w 2 1.65 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   SKN   795
3 w 2 1.65 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP II  ZKN   SKN   795
4 w 2 1.62 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM II B.D.  ZKN   759
5 w 2 1.56 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM III B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  ZKN   SKN   689
6 w 2 1.56 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ZKN   689
7 w 2 1.53 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK!  ZKN   655
8 w 2 1.50 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS IV  ZKN   SKN   621
9 w 2 1.35 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL -- 460
Tyczka K
1 f 1 3.65 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2024  ZKN   SKN  
2 f 1 3.65 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U18 SL I #  KNF   SKN  
3 f 1 3.60 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM I LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
4 f 1 3.60 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U18 LD I LISIAK Adam B.D. # Z/3535/16 2024  ZKN   SKN  
5 f 1 3.30 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U18 LD I LISIAK Adam B.D. # Z/2708/16 2024  ZKN   SKN  
6 f 1 3.20 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP II #  ZKN  
7 f 1 3.20 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz 3 LDK!  ZKN  
7 f 1 3.20 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa # 2002 U18 MZ II LDK!  ROSU   ZKN  
9 f 1 3.00 PORĘBA Martyna KL Gdynia 2002 U18 PM II  ZKN  
10 f 1 2.90 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III  ZKN  
10 f 1 2.90 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 2003 U18 PM III  ZKN  
12 f 1 2.90 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław 3 LDK!
13 f 1 2.90 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM III B.D. PISKULSKI Paweł , Z/3692/15 , 2024 4
14 f 1 2.70 ZABŁOCKA Paulina MKLA Łęczyca 2003 U18 LD III LDK!  ROSU  
  f 1 NM JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- LDK!  ROSU   KNF   SKN  
1 f 2 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNF   SKN  
2 f 2 3.65 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U20 LD I B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!  ZKN   SKN  
3 f 2 3.40 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM I LDK!  ZKN   SKN  
4 f 2 3.30 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP I ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2024  ZKN  
5 f 2 3.20 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2001 U20 SL II
6 f 2 3.00 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU II  ZKN  
7 f 2 2.80 TRACZYK Agata SKLA Sopot 2001 U20 PM III B.D.
  f 2 NM SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM -- LDK!  ZKN   SKN  
W dal K
1 f 1 5.69 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD II KALINOWSKI Paweł 3 LDK!  ZKN  
2 f 1 5.58 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
3 f 1 5.52 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3  ZKN  
4 f 1 5.48 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 5.39 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB III #  ZKN  
6 f 1 5.27 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2002 U18 MA III # LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 1 5.20 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U18 SL III FOJCIK Dorota B.D. # Z/3624/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 1 5.18 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN  
9 f 1 5.05 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD IV KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!  ZKN  
10 f 1 5.02 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U18 LD IV B.D. B.D. LDK!
11 f 1 5.01 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 2 6.10 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U20 WP I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024  KNF   SKN  
2 f 2 6.04 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  KNF   SKN  
3 f 2 6.00 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP I  KNF   SKN  
4 f 2 5.67 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2  ZKN  
5 f 2 5.58 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ II SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  ZKN  
6 f 2 5.52 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U20 KP II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
7 f 2 5.47 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP II  ZKN  
8 f 2 5.32 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U20 LD III SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  ZKN  
9 f 2 5.30 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2001 U20 MZ III  ZKN  
10 f 2 5.29 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN III PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  ZKN   KNF   SKN  
11 f 2 5.21 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U20 PK III  ZKN  
12 f 2 5.09 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP IV #
12 f 2 5.09 OLECHNO Kinga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU IV MAKARUK Tadeusz Z/2002/17 2024
14 f 2 4.93 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL IV  ZKN  
15 f 2 4.90 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA IV
16 f 2 4.85 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U20 SL IV B.D.
1 w 1 5.60 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN   729
2 w 1 5.14 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  ZKN   598
3 w 1 5.13 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  ZKN   595
4 w 1 5.08 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   581
5 w 1 4.95 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV LDK!  ROSU   ZKN   546
6 w 1 4.88 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV B.D.  ZKN   527
7 w 1 4.83 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4 514
8 w 1 4.83 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP IV 514
9 w 1 4.81 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM IV RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN   508
10 w 1 4.78 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN   500
11 w 1 4.71 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!  ROSU   482
12 w 1 4.70 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   479
13 w 1 4.63 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS --  ZKN   461
14 w 1 4.63 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  ZKN   461
15 w 1 4.60 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK! 454
16 w 1 4.55 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK!  ROSU   ZKN   441
17 w 1 4.53 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4 436
18 w 1 4.40 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024 403
1 w 2 5.56 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  ZKN   SKN   717
2 w 2 5.32 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS III BANASZEK Grzegorz 2 LDK!  ZKN   648
3 w 2 5.31 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN   645
4 w 2 5.15 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM III B.D.  ZKN   601
5 w 2 5.11 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL III 589
6 w 2 5.07 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   SKN   578
7 w 2 5.00 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP IV  ZKN   SKN   559
8 w 2 4.87 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS IV  ZKN   SKN   524
9 w 2 4.85 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ZKN   519
Trójskok K
1 f 1 12.29 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP I ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KNF   SKN  
2 f 1 11.66 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U18 MZ II
3 f 1 11.53 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP II GÓRSKA Hanna B.D. # LDK!  ZKN  
4 f 1 11.22 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków # 2003 U18 MA III B.D. 3 LDK!  ZKN  
5 f 1 10.98 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 10.92 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023  ZKN  
7 f 1 10.55 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS IV GIERCZYK Estera 3 LDK!
8 f 1 10.38 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL IV B.D. B.D. # LDK!
9 f 1 10.31 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ IV B.D.  ZKN  
10 f 1 10.23 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U18 PK IV TORBA Tomasz LDK!  ZKN  
11 f 1 10.20 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U18 SL IV LDK!
12 f 1 10.19 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U18 SL -- BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
1 f 2 12.65 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP I  KNF   SKN  
2 f 2 12.37 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD I B.D.  ZKN   SKN  
3 f 2 12.17 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U20 SL I  KNF   SKN  
4 f 2 11.93 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 2001 U20 PK II  KNF   SKN  
5 f 2 11.79 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ II  KNF   SKN  
6 f 2 11.57 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # , Z/5260/15 , 2024 LDK!  ZKN  
7 f 2 11.21 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP III  ZKN  
8 f 2 10.90 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 2000 U20 PM III
9 f 2 10.88 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U20 DS III  ZKN  
10 f 2 10.73 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS IV LDK!
11 f 2 10.63 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP IV LDK!  ZKN  
12 f 2 10.31 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS IV
13 f 2 10.18 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL --  ZKN  
  f 2 NM KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA --
Kula (3) K
1 f 1 14.32 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 13.47 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL II #  ROSU   ZKN  
3 f 1 13.32 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
4 f 1 13.32 KURDEJ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II #
5 f 1 13.14 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U18 LD II B.D. LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 12.56 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3  ZKN  
7 f 1 12.36 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2023 2 LDK!  ZKN  
8 f 1 12.29 KACZMARCZYK Andżelika LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2002 U18 MZ III
9 f 1 12.05 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
10 f 1 11.79 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP III PAWLAK Przemysław B.D. LDK!  ROSU   ZKN  
11 f 1 11.66 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
12 f 1 11.62 STASIOŁEK Kornelia LKS Fenix Słupsk # 2003 U18 PM III B.D. B.D. GRECKA Ewa # , Z/0040/16 , 2022 LDK!  ZKN  
13 f 1 11.50 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  ZKN  
14 f 1 10.52 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U18 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2023 3 LDK!  ZKN  
15 f 1 9.58 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice # 2003 U18 LD -- ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
1 w 1 11.56 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   632
2 w 1 10.86 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV LDK!  ROSU   ZKN   586
3 w 1 10.79 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ IV B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  ZKN   581
4 w 1 10.70 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN   575
5 w 1 10.14 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   539
6 w 1 10.05 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  ZKN   533
7 w 1 10.01 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024 530
8 w 1 9.28 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  ZKN   482
9 w 1 9.25 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN   480
10 w 1 9.10 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4 471
11 w 1 9.02 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D.  ZKN   465
12 w 1 8.85 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN   454
13 w 1 8.57 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 436
14 w 1 8.29 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK! 418
15 w 1 8.23 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4 414
16 w 1 8.18 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!  ROSU   411
17 w 1 7.87 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK!  ROSU   ZKN   391
18 w 1 7.17 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS --  ZKN   346
Kula (4) K
1 f 1 14.71 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 12.67 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL I # LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 12.55 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2024  KNF   SKN  
4 f 1 12.41 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022  ZKN   SKN  
5 f 1 12.34 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U20 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2  ZKN  
6 f 1 11.93 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U20 PD II ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024  ZKN  
7 f 1 11.33 PIESIK Nina RKS Rumia 2000 U20 PM III
8 f 1 10.85 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
9 f 1 10.37 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2024 LDK!  ZKN  
10 f 1 10.36 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/3361/16 2024
1 w 1 10.95 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN   592
2 w 1 10.94 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   SKN   591
3 w 1 10.55 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP III  ZKN   SKN   566
4 w 1 10.40 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL III 556
5 w 1 9.84 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK!  ZKN   519
6 w 1 9.68 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM IV B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  ZKN   SKN   509
7 w 1 9.59 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ZKN   503
8 w 1 9.59 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM IV B.D.  ZKN   503
9 w 1 8.60 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS --  ZKN   SKN   438
5-bój K
1 f 1 3586 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 3558 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   SKN  
3 f 1 3492 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  ZKN   SKN  
4 f 1 3320 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U20 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK!  ZKN  
5 f 1 3176 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D.  ZKN  
6 f 1 3166 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP --  ZKN   SKN  
7 f 1 3067 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS --  ZKN   SKN  
8 f 1 2998 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL --
9 f 1 2913 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ZKN  
5-bój J MŁ K
1 f 1 3518 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 f 1 3502 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
3 f 1 3207 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN  
4 f 1 3173 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  ZKN  
5 f 1 3111 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 3010 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 1 2980 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D.  ZKN  
8 f 1 2926 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN  
9 f 1 2881 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  ZKN  
10 f 1 2867 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  ZKN  
11 f 1 2855 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK!  ROSU   ZKN  
12 f 1 2765 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP --
13 f 1 2726 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024
14 f 1 2631 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4
15 f 1 2627 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
16 f 1 2567 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!  ROSU  
17 f 1 2497 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!
18 f 1 2096 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS --  ZKN  
Chód 3 km K
1 s 1 15:57.87 BŁAŻEJEWSKA Amelia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0642/17 2024  ZKN  
2 s 1 16:06.20 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP --  ZKN  
3 s 1 16:13.80 HACZYK Marta UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP -- B.D. 2 LDK!  ZKN  
4 s 1 16:32.72 WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/3207/16 2024 3  ZKN  
5 s 1 17:46.80 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP -- KENSIK Jan 3 LDK!  ZKN  
6 s 1 18:12.33 ŻAKOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP -- LDK!
7 s 1 18:17.71 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0946/16 2023 3 LDK!
8 s 1 18:21.55 KOTLIŃSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP --
9 s 1 19:28.39 GOŁĄBEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL --
10 s 1 19:34.86 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL --
  s 1 DQ CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP -- ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
1 s 2 14:27.03 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 2001 U20 ZP --  KNF   SKN  
2 s 2 15:27.61 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 2000 U20 PK --  ZKN  
3 s 2 15:56.73 DROZDEK Marcelina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- CHYLIŃSKI Andrzej # Z/2488/15 2023  ZKN  
4 s 2 16:07.96 GEPPERT Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM --
5 s 2 16:18.99 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 2000 U20 WP --  ZKN  
6 s 2 16:25.68 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP -- LDK!  ZKN  
7 s 2 16:48.69 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 2000 U20 WP --
8 s 2 16:51.66 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 2001 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2928/16 2019 3
9 s 2 17:05.44 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP --  ZKN  
60 m M
1 1 e 1 6.91 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ROSU   ZKN   KNF  
2 8 e 1 7.15 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL --
3 16 e 1 7.31 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
4 22 e 1 7.43 CZESIŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP --  ZKN  
5 27 e 1 7.58 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
6 29 e 1 7.67 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU  
  e 1 DQ ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/0553/19 2024 M LDK!
1 2 e 2 6.96 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 10 e 2 7.20 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech # Z/0026/16 2022 2  ZKN  
3 13 e 2 7.25 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2024  ZKN  
4 14 e 2 7.30 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- LDK!
5 20 e 2 7.36 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
6 28 e 2 7.61 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD --
1 4 e 3 7.07 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN  
2 6 e 3 7.12 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 2002 U18 MA --  ZKN  
3 9 e 3 7.16 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0440/19 2024 LDK!
4 19 e 3 7.35 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP --
4 18 e 3 7.35 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 23 e 3 7.44 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
  e 3 DQ ADAMCZYK Szymon UKB Szubin 2003 U18 KP -- B.D. 3 LDK!
1 7 e 4 7.14 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U18 ZP -- IWIŃSKI Jerzy B.D. # Z/3853/18 2024
2 12 e 4 7.25 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -- BIALIC Marek B.D. LDK!
3 15 e 4 7.30 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 2002 U18 PM -- LDK!
4 25 e 4 7.45 MARIASZ Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2003 U18 LB --
5 26 e 4 7.49 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 2002 U18 WP --
  e 4 DQ WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP --  ROSU   ZKN  
1 3 e 5 7.04 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!  ZKN  
2 5 e 5 7.12 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!
3 11 e 5 7.23 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
4 17 e 5 7.34 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
5 21 e 5 7.39 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP --  ZKN  
6 24 e 5 7.44 ISKRA Bartosz UKB Szubin 2003 U18 KP -- WOCHNA Marek Z/1131/16 2022 3 LDK!
  e 5 DQ MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL --
1 1 e 6 6.85 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  ZKN   KNF  
2 4 e 6 6.93 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024  KNF   SKN  
3 12 e 6 7.04 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK!  ZKN  
4 21 e 6 7.16 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 2001 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
5 22 e 6 7.18 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL --
6 30 e 6 7.34 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA -- #
7 32 e 6 7.44 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/2641/16 2024  ZKN  
1 5 e 7 6.94 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/2667/18 2024 M  KNF   SKN  
2 8 e 7 7.01 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS --
3 11 e 7 7.03 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 19 e 7 7.13 JANIK Marcin KS Agros Zamość 2001 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2020 3
5 26 e 7 7.24 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 2000 U20 PD --
6 28 e 7 7.31 CYL Norbert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U20 KP -- B.D. 3 LDK!
7 33 e 7 7.50 PROKOPOWICZ Patryk CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U20 SL -- CIUK Marek Z/2118/17 2024
1 2 e 8 6.85 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP -- #  KNF   SKN  
2 13 e 8 7.05 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/4779/15 2024 II
3 14 e 8 7.06 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
4 17 e 8 7.09 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP -- WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2023
5 20 e 8 7.13 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- #
6 29 e 8 7.33 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA -- #
7 34 e 8 7.52 GRABOWSKI Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD --
1 3 e 9 6.87 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin # 2001 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3875/15 2024  KNF   SKN  
2 7 e 9 7.00 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ -- B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  ZKN   SKN  
3 15 e 9 7.07 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U20 DS --  ZKN  
4 18 e 9 7.13 ZALEWSKI Mikołaj MKL Szczecin 2001 U20 ZP --  ZKN  
5 25 e 9 7.24 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- B.D. 3 LDK!
6 27 e 9 7.25 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA -- #
7 31 e 9 7.37 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP -- KRAUZE Jerzy 2 LDK!  ZKN  
1 6 e 10 6.95 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U20 KP -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
2 9 e 10 7.01 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL --  ZKN   SKN  
3 10 e 10 7.02 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2023  ZKN  
4 16 e 10 7.08 PAWLAK Jakub LKS Zantyr Sztum 2000 U20 PM --
5 23 e 10 7.21 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK!  ZKN  
6 24 e 10 7.24 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD --
7 35 e 10 7.60 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ -- CZYŻ Maciej B.D. # Z/2133/17 2024
1 f 1 6.87 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ROSU   ZKN   KNF  
2 f 1 7.03 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN  
3 f 1 7.04 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U18 ZP -- IWIŃSKI Jerzy B.D. # Z/3853/18 2024
4 f 1 7.05 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!  ZKN  
5 f 1 7.12 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL --
  f 1 DQ MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!
  f 1 DQ KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
  f 1 DQ CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 2002 U18 MA --  ZKN  
1 f 2 7.14 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2024  ZKN  
2 f 2 7.15 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0440/19 2024 LDK!
3 f 2 7.16 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech # Z/0026/16 2022 2  ZKN  
4 f 2 7.19 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
5 f 2 7.20 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- LDK!
6 f 2 7.22 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -- BIALIC Marek B.D. LDK!
7 f 2 7.28 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 2002 U18 PM -- LDK!
8 f 2 7.36 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
1 f 3 6.87 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP -- #  KNF   SKN  
2 f 3 6.88 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin # 2001 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3875/15 2024  KNF   SKN  
3 f 3 6.91 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/2667/18 2024 M  KNF   SKN  
4 f 3 6.94 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  ZKN   KNF  
5 f 3 7.07 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS --
6 f 3 7.17 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024  KNF   SKN  
  f 3 DQ TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ -- B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  ZKN   SKN  
  f 3 DQ ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U20 KP -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
1 f 4 6.97 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL --  ZKN   SKN  
2 f 4 7.05 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2023  ZKN  
3 f 4 7.06 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 4 7.06 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
5 f 4 7.10 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/4779/15 2024 II
6 f 4 7.12 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK!  ZKN  
7 f 4 7.13 PAWLAK Jakub LKS Zantyr Sztum 2000 U20 PM --
8 f 4 7.18 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U20 DS --  ZKN  
1 1 w 1 7.37 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK!  ROSU   ZKN   755
2 2 w 1 7.37 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK!  ZKN   755
3 6 w 1 7.53 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2023 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN   703
4 7 w 1 7.59 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  ZKN   684
1 3 w 2 7.38 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U18 LD -- KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN   752
2 4 w 2 7.39 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024 749
3 5 w 2 7.40 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  ZKN   745
4 8 w 2 7.66 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK! 662
5 9 w 2 7.87 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 598
1 3 w 3 7.47 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3  ZKN   723
2 6 w 3 7.70 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS --  ZKN   650
3 7 w 3 7.72 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 2001 U20 PM -- 643
4 8 w 3 7.80 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U20 PM -- B.D. Z/2972/16 2022  ZKN   619
5 9 w 3 7.80 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3  ZKN   619
6 10 w 3 7.91 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3  ZKN   586
1 1 w 4 7.16 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP --  ZKN   826
2 2 w 4 7.43 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN   736
3 4 w 4 7.61 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2024 678
4 5 w 4 7.63 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U20 PD --  KNF   SKN   671
5 11 w 4 8.25 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew # 2001 U20 PM -- B.D. Z/5375/15 2023  ZKN   489
200 m M
1 1 e 1 21.82 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK I MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 6 e 1 22.89 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS III LDK!
3 9 e 1 23.25 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 2002 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz 3 LDK!
4 18 e 1 23.94 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  ROSU  
5 22 e 1 24.24 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 2002 U18 LD IV #
1 4 e 2 22.45 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U18 LU II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  ZKN  
2 8 e 2 23.11 TURAJ Mateusz AZS Łódź 2002 U18 LD III BRÓDKA Daniel 3 LDK!  ZKN  
3 12 e 2 23.59 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2003 U18 LD III
4 14 e 2 23.65 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U18 SL IV B.D.
5 24 e 2 24.34 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 2003 U18 LD IV  ZKN  
1 2 e 3 22.03 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
2 10 e 3 23.36 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL III LDK!  ZKN  
3 17 e 3 23.89 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U18 MZ IV BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
4 21 e 3 24.19 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
  e 3 DNF KASIBORSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU -- LDK!
  e 3 DQ SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
1 3 e 4 22.41 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL II
2 7 e 4 22.98 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U18 LD III B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  ZKN  
3 11 e 4 23.52 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 15 e 4 23.66 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL IV HOMA Wioleta # 2 LDK!  ZKN  
5 20 e 4 24.03 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U18 MA IV ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
6 26 e 4 25.22 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
1 5 e 5 22.79 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U18 SL II
2 12 e 5 23.59 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS III # LDK!  ROSU   ZKN  
3 16 e 5 23.78 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL IV HOMA Wioleta B.D. 2 LDK!  ZKN  
4 19 e 5 24.02 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA IV GIZA Maciej # Z/0141/17 2021  ZKN  
5 23 e 5 24.30 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał 4 LDK!
6 25 e 5 24.39 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD IV FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
1 1 e 6 21.44 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  ZKN   SKN  
2 9 e 6 22.54 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP II KRAUZE Jerzy 2 LDK!  ZKN  
3 13 e 6 22.90 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U20 DS III  ZKN  
4 19 e 6 23.37 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2024 3
5 21 e 6 23.44 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U20 PD III B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
  e 6 DQ WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- LDK!
1 5 e 7 22.19 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 11 e 7 22.80 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL II  ZKN   SKN  
3 24 e 7 23.59 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U20 PM III LDK!  ZKN  
4 25 e 7 24.37 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ IV CZYŻ Maciej B.D. # Z/2133/17 2024
  e 7 DQ LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U20 LD -- B.D. #
1 4 e 8 22.17 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP II #  KNF   SKN  
2 7 e 8 22.38 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL II KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN   SKN  
3 12 e 8 22.81 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD III #  ZKN  
4 15 e 8 23.12 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U20 DS III
1 17 e 9 23.17 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U20 MZ III B.D.
2 22 e 9 23.53 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2641/16 2024  ZKN  
3 23 e 9 23.56 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD III
  e 9 DQ KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  ZKN   KNF  
1 3 e 10 21.83 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  ZKN   SKN  
2 6 e 10 22.29 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 14 e 10 23.09 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 2001 U20 LD III FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
4 16 e 10 23.14 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U20 LD III
5 18 e 10 23.23 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III
1 2 e 11 21.64 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA I CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1  SKN  
2 8 e 11 22.44 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U20 KP II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
3 10 e 11 22.63 JANIK Marcin KS Agros Zamość 2001 U20 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2020 3
4 20 e 11 23.38 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK!  ZKN  
5 26 e 11 24.43 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman # Z/0778/18 2020 3
6 27 e 11 28.25 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 2000 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/0259/19 2020
1 f 1 21.55 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK I MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 21.73 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA I B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
3 f 1 22.25 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U18 LU II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 22.39 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL II
5 f 1 22.99 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U18 SL III
6 f 1 23.48 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS III LDK!
1 f 2 22.97 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U18 LD III B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  ZKN  
2 f 2 23.02 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL III LDK!  ZKN  
3 f 2 23.05 TURAJ Mateusz AZS Łódź 2002 U18 LD III BRÓDKA Daniel 3 LDK!  ZKN  
4 f 2 23.34 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 2002 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz 3 LDK!
5 f 2 23.46 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 2 23.59 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS III # LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 3 21.38 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  ZKN   SKN  
2 f 3 21.62 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA I CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1  SKN  
3 f 3 21.93 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ II B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  ZKN   SKN  
4 f 3 22.24 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 f 3 22.26 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP II #  KNF   SKN  
6 f 3 22.71 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
1 f 4 22.15 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL II KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN   SKN  
2 f 4 22.79 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP II KRAUZE Jerzy 2 LDK!  ZKN  
3 f 4 23.13 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD III #  ZKN  
  f 4 DNF KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL --  ZKN   SKN  
300 m M
1 1 e 1 34.64 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -- MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 8 e 1 35.90 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U18 LD -- SADACH Aneta 3 LDK!  ZKN  
3 18 e 1 36.76 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP -- LDK!  ROSU   ZKN  
4 25 e 1 37.78 DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław # Z/1589/17 2021 LDK!  ROSU  
1 3 e 2 35.16 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U18 OP -- POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2  KNF  
2 15 e 2 36.72 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 17 e 2 36.76 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3  ROSU  
4 33 e 2 39.41 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2024 3 LDK!
  e 2 DQ KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP --
1 4 e 3 35.53 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -- ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  ZKN  
2 13 e 3 36.54 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/5054/18 2024
3 28 e 3 38.15 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 2002 U18 WP --
4 31 e 3 38.92 SOBCZAK Bartłomiej KSLZS Kruszwica # 2003 U18 KP -- LUZAK Małgorzata 3 LDK!  ZKN  
  e 3 DQ ZAJĄC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U18 SL -- LDK!
1 10 e 4 35.96 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U18 ZP -- #  ZKN  
2 11 e 4 36.30 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!  ZKN  
3 19 e 4 36.99 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -- HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 22 e 4 37.58 BRILLA Cyprian KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0803/17 2024
5 32 e 4 38.97 GUŹDZIOŁ Paweł UKS Przełaj Żerków 2002 U18 WP --
1 6 e 5 35.71 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!  ZKN  
2 7 e 5 35.89 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 34 e 5 39.93 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U18 MZ --
  e 5 DQ BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA -- # LDK!  ZKN  
  e 5 DQ JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 4 LDK!
1 9 e 6 35.92 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 14 e 6 36.61 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -- B.D. # LDK!  ZKN  
3 23 e 6 37.62 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U18 SL -- BONK Anna # Z/3904/18 2024 4
4 24 e 6 37.69 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP --
5 29 e 6 38.30 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- # LDK!  ROSU   ZKN  
1 5 e 7 35.67 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 2002 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2053/15 2021 3 LDK!  ZKN  
2 12 e 7 36.35 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!  ZKN  
3 20 e 7 37.39 A A Mazovia ProActiv Ciechanów 2002 U18 MZ -- LDK!
4 21 e 7 37.40 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP -- B.D. #  ROSU   ZKN  
5 26 e 7 37.98 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!
1 2 e 8 35.07 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # 2 LDK!  ROSU   ZKN   KNF  
2 16 e 8 36.75 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2024
3 27 e 8 38.07 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP -- KARNAS Zbigniew 3 LDK!  ZKN  
4 30 e 8 38.79 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin 4 LDK!
1 f 1 34.43 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -- MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 34.47 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # 2 LDK!  ROSU   ZKN   KNF  
3 f 1 35.09 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U18 OP -- POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2  KNF  
4 f 1 35.47 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -- ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  ZKN  
5 f 1 36.30 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!  ZKN  
1 f 2 35.65 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 2 35.79 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U18 LD -- SADACH Aneta 3 LDK!  ZKN  
3 f 2 35.89 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 2 36.26 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U18 ZP -- #  ZKN  
5 f 2 36.66 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!  ZKN  
6 f 2 36.92 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!  ZKN  
400 m M
1 2 e 1 48.66 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022  KNF   SKN  
2 4 e 1 49.69 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II GRENDA Jan  ZKN  
3 10 e 1 50.21 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U20 MZ II  ZKN  
4 25 e 1 53.72 TOKARZ Marcin UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN IV
5 26 e 1 53.74 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U20 WN IV
1 1 e 2 48.37 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM I  KNF   SKN  
2 6 e 2 49.85 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II B.D.  ZKN  
3 13 e 2 50.50 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II  ZKN  
4 14 e 2 50.73 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
5 27 e 2 55.16 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
1 7 e 3 49.92 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II  KNF   SKN  
2 9 e 3 50.19 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK II B.D.
3 12 e 3 50.45 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U20 SL II
4 15 e 3 50.81 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III  ZKN   SKN  
1 5 e 4 49.77 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!  ZKN  
2 11 e 4 50.25 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II
3 16 e 4 50.92 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK!  ZKN  
4 18 e 4 51.07 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U20 DS III B.D. B.D. B.D. # Z/2601/15 2024  ZKN  
5 21 e 4 51.23 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U20 LD III
1 3 e 5 49.39 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0948/18 2023  ZKN  
2 8 e 5 49.93 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024  ZKN  
3 20 e 5 51.23 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD III
4 23 e 5 52.20 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
5 24 e 5 52.75 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL III BIELA Marek B.D. Z/4608/15 2019
1 17 e 6 51.00 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM III  ZKN  
2 19 e 6 51.14 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ III  ZKN  
3 22 e 6 51.46 GŁĄBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U20 SL III
  e 6 DQ BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 2001 U20 KP -- LUZAK Andrzej Z/3168/17 2019 3
1 f 1 48.14 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM I  KNF   SKN  
2 f 1 48.44 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL I MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022  KNF   SKN  
3 f 1 49.26 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0948/18 2023  ZKN  
4 f 1 49.66 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!  ZKN  
5 f 1 50.19 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II GRENDA Jan  ZKN  
6 f 1 50.64 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP III B.D.  ZKN  
1 f 2 49.87 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024  ZKN  
2 f 2 50.63 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U20 MZ III  ZKN  
3 f 2 50.70 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP III
4 f 2 51.00 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK III B.D.
5 f 2 52.57 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U20 SL III
600 m M
1 6 e 1 1:24.37 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  ZKN  
2 19 e 1 1:27.17 HAJDUK Norbert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL --  ZKN  
3 21 e 1 1:27.65 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 2002 U18 PM -- B.D.  ROSU  
4 22 e 1 1:27.97 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- CHOCHLIUK Grażyna 3 LDK!  ROSU  
5 23 e 1 1:28.03 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 2003 U18 PK -- TORBA Tomasz # 2 LDK!  ZKN  
6 27 e 1 1:29.49 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk # 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!