Toruń 16 - 17.02.2019
63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
60 m K
1 1 e 1 U23 7.31 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/1069/13 2023 MM
2 6 e 1 7.56 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # M
3 7 e 1 U23 7.59 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
4 11 e 1 U23(5) 7.63 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2023
5 14 e 1 U23(7) 7.69 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
6 19 e 1 7.89 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
7 21 e 1 U23(10) 7.90 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U23 SL --
1 4 e 2 7.48 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.
2 5 e 2 7.48 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
3 10 e 2 7.63 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
4 13 e 2 U23(6) 7.67 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. 1
5 16 e 2 U23(8) 7.78 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 U23 ZP -- IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2023 2
6 17 e 2 U23(9) 7.78 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
7 20 e 2 7.89 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. # 2
1 2 e 3 U23 7.39 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
2 3 e 3 7.40 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
3 8 e 3 U23 7.60 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2023
4 9 e 3 7.63 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
5 12 e 3 7.66 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. # 1
6 15 e 3 7.73 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
7 18 e 3 7.86 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -- B.D. 1
1 f 1 U23(1) 7.15 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/1069/13 2023 MM
2 f 1 U23(2) 7.30 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
3 f 1 7.39 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
4 f 1 7.42 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # M
5 f 1 7.44 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.
6 f 1 U23(3) 7.51 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2023
7 f 1 U23(4) 7.54 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
  f 1 DQ STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
200 m K
1 3 e 1 24.28 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 5 e 1 U23 24.41 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
3 9 e 1 24.75 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
4 12 e 1 25.61 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
1 1 e 2 U23 24.13 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
2 4 e 2 U23 24.40 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL I
3 7 e 2 24.54 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. # 1
4 10 e 2 U23(5) 24.89 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2023
1 2 e 3 24.19 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS I B.D.
2 6 e 3 U23 24.49 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD I GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2023
3 8 e 3 24.74 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 11 e 3 U23(6) 25.19 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
1 f 1 U23(1) 23.71 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
2 f 1 24.00 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS M B.D.
3 f 1 24.26 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
4 f 1 U23(2) 24.38 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL I
5 f 1 U23(3) 24.54 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD I GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2023
6 f 1 U23(4) 24.60 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
400 m K
1 7 e 1 54.10 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL M MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2023 MM
2 8 e 1 54.55 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2023 MM
3 11 e 1 U23(3) 55.12 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2023
4 15 e 1 U23(6) 56.06 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U23 MA I B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2023
1 4 e 2 53.79 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2023
2 9 e 2 54.70 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
3 12 e 2 55.16 JÓŹWIK Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/4322/11 2022
4 16 e 2 56.84 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU II MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2023
1 1 e 3 53.34 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP M BAUMGART Iwona Z/3124/11 2023 MM
2 5 e 3 53.94 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 1995 Sen LD M B.D. # M
3 6 e 3 54.06 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 Sen PM M
4 10 e 3 U23(2) 55.10 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL I
1 2 e 4 53.51 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2023 MM
2 3 e 4 U23 53.71 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD M B.D. ROŻEJ Marek # , Z/1152/14 , 2023
3 13 e 4 U23(4) 55.59 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL I
4 14 e 4 U23(5) 55.89 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
1 f 1 52.05 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP MM BAUMGART Iwona Z/3124/11 2023 MM
2 f 1 52.16 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2023 MM
3 f 1 52.32 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM MM SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2023 MM
4 f 1 52.89 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2023
5 f 1 53.39 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 1995 Sen LD M B.D. # M
6 f 1 U23(1) 53.68 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD M B.D. ROŻEJ Marek # , Z/1152/14 , 2023
800 m K
1 1 e 1 2:10.03 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I KOWAL Piotr Z/0598/11 2023 MM
2 3 e 1 2:10.28 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. # 1
3 6 e 1 2:10.76 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
4 7 e 1 U23(2) 2:12.40 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 1997 U23 PD II B.D. Z/5014/15 2020 2
1 2 e 2 2:10.04 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ I
2 4 e 2 2:10.46 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2023 M
3 5 e 2 U23 2:10.48 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U23 ZP I B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
4 8 e 2 U23(3) 2:13.16 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 U23 PM II WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
5 9 e 2 U23(4) 2:14.81 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP II NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2023
1 f 1 2:05.48 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ I
2 f 1 2:06.09 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I KOWAL Piotr Z/0598/11 2023 MM
3 f 1 U23(1) 2:06.56 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U23 ZP I B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
4 f 1 2:07.12 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2023 M
5 f 1 2:07.51 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. # 1
6 f 1 2:09.67 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
1 w 1 U23 2:18.32 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP III B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 846
2 w 1 2:19.31 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM III MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023 833
3 w 1 2:26.54 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 Sen KP -- B.D. M 737
4 w 1 U23 2:27.60 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 723
5 w 1 2:28.78 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- # 708
6 w 1 2:30.73 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M 684
7 w 1 U23 2:38.75 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. 587
1500 m K
1 1 s 1 4:15.62 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2023 MM
2 2 s 1 U23(1) 4:21.80 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2023
3 3 s 1 4:21.98 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA I SUDOŁ Grzegorz # Z/0090/11 2021 M
4 4 s 1 4:22.35 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL I B.D. Z/4043/11 2022
5 5 s 1 4:23.79 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2023 M
6 6 s 1 U23(2) 4:25.48 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2023 1 LDK!
7 7 s 1 4:33.66 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U20 ZP II BARAŃSKI Przemysław # Z/1567/15 2023 1
8 8 s 1 U23(3) 4:36.18 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II
9 9 s 1 U23(4) 4:44.20 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok # 1999 U23 PD III JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023
3000 m K
1 s 1 9:05.98 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Sen ZP I WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
2 s 1 9:19.05 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD I B.D. GIŻYŃSKI Mariusz # , Z/3112/11 , 2023
3 s 1 9:20.80 BRZEZIŃSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP I BRZEZIŃSKI Błażej # Z/1329/11 2023
4 s 1 U23(1) 9:29.13 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2023
5 s 1 9:30.56 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL I B.D. Z/4043/11 2022
6 s 1 9:33.27 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol # 1986 Sen PD I KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2023
7 s 1 U23(2) 9:45.85 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU I B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2023
8 s 1 U23(3) 9:54.18 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL I
9 s 1 10:15.77 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 1996 Sen LB II B.D. Z/3914/16 2023 1
60 m pł K K
1 1 e 1 U23 8.00 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
2 4 e 1 U23 8.44 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -- B.D. #
3 5 e 1 U23 8.47 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U23 LD -- B.D. 1
4 9 e 1 U23(6) 8.68 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
5 10 e 1 8.78 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
6 12 e 1 U23(7) 8.83 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- #
7 13 e 1 U23(8) 8.84 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2023
8 14 e 1 8.85 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
1 2 e 2 8.12 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2023
2 3 e 2 8.37 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 1
3 6 e 2 U23 8.57 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
4 7 e 2 8.66 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 Sen LD --
5 8 e 2 U23 8.67 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
6 11 e 2 8.80 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2023
7 15 e 2 9.04 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -- B.D. 1
1 f 1 U23(1) 7.95 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
2 f 1 8.03 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2023
3 f 1 8.33 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 1
4 f 1 U23(2) 8.37 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -- B.D. #
5 f 1 U23(3) 8.45 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U23 LD -- B.D. 1
6 f 1 U23(4) 8.53 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
7 f 1 U23(5) 8.64 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
8 f 1 8.76 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 Sen LD --
1 w 1 U23 8.56 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 1004
2 w 1 8.61 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- # 993
3 w 1 8.72 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023 969
4 w 1 8.74 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M 965
5 w 1 U23 8.96 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 918
6 w 1 9.10 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 Sen KP -- B.D. M 889
7 w 1 U23 9.44 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. 820
4x200 m K
1 4 s 1 1:38.74 PIETRZAK Olga
PÓLKOWSKA Anna
KOŁAKOWSKA Agata
MOREK Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk 1998
1996
1997
1996
Sen POM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.

SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.
Z/1497/14
Z/1776/13
2023
2023


2 5 s 1 1:39.59 SOKÓLSKA Katarzyna
SYROCKA Agata
PLUSCHKE Anna
WEILAND Natasza
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993
1996
1999
1997
Sen KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
B.D.
B.D.
B.D.
M
1

1
3 6 s 1 1:40.89 MIĘKIŃSKA Magdalena
KOZŁOWSKA Karolina
WÓJTOWICZ Magdalena
KARAŚ Mariola
KS AZS AWF Kraków 1999
1997
1995
1996
Sen MLP -- GIZA Andrzej B.D.

B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0652/15
Z/0698/12
2021
2022

2
M
1 1 s 2 1:36.65 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
STEFANOWICZ Magdalena
WĘGLARZ Natalia
ŁOZOWSKA Karolina
AZS-AWF Katowice 1992
2000
1998
1999
Sen SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander
KOTUŁA Krzysztof B.D.

OGONOWSKI Jakub
Z/2913/11
Z/4569/15
Z/0304/15
2023
2023
2023
MM


2 2 s 2 1:37.71 PALUCH Paulina
BHEBHE Urszula
DUCHNOWSKA Natalia
PALUCH Justyna
AZS-AWF Warszawa 1998
1992
1996
1997
Sen MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/0261/14
2023

1
1
2
3 3 s 2 1:38.20 PAŁYS Anna
FORKASIEWICZ Agata
MIERZYŃSKA Jagoda
LINKIEWICZ Joanna
KS AZS AWF Wrocław 1995
1994
1998
1990
Sen DOL -- ROŻEJ Marek
B.D.
ROSTEK William B.D.
ROŻEJ Marek
Z/1435/11
Z/0925/14
Z/3750/11
2023
2023
2023
M


MM
4x400 m MIX
1 1 s 1 3:27.37 SUWARA Wiktor
WYKA-MAJECKA Weronika
KOŁECKA Agata
KOWALUK Dariusz
AZS-AWF Warszawa 1996
1994
1996
1996
Sen MAZ --

B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/1042/12
2023
1
M
2 2 s 1 3:29.90 SMOLIŃSKI Jakub
SMOLIŃSKA Izabela
CZAJKOWSKI Bartłomiej
WOSZTYL Natalia
RLTL ZTE Radom 1992
1999
1993
1999
Sen MAZ --
KĘDZIORA Robert B.D.

SASKA Tomasz B.D.
Z/0633/15
Z/0635/15
2023
2023


3 3 s 1 3:30.53 WYLĘGA Nikodem
KARAŚ Mariola
CUBER Karolina
MORDYL Jakub
KS AZS AWF Kraków 1998
1996
1997
1996
Sen MLP -- B.D. NALEPA Marek
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej
, Z/1519/14
Z/0698/12
Z/1061/13
Z/0696/12
, 2023
2022
2021
2021

M
1
M
4 4 s 1 3:35.68 SIERADZKI Mateusz
SYROCKA Agata
FORC Wiktoria
PIASECKI Ryszard
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997
1996
2002
2001
Sen KPO -- B.D.
B.D.
B.D.
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
Z/0948/18
2023
2
1


Wzwyż K
1 f 1 1.81 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2023 1
2 f 1 1.78 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 1991 Sen LB I B.D. M
3 f 1 U23(1) 1.78 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/0164/14 2023
4 f 1 1.75 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław 1987 Sen DS I
5 f 1 1.75 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U20 MZ I ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
5 f 1 1.75 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2023
5 f 1 U23(2) 1.75 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2023 M
8 f 1 1.72 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U18 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2023
9 f 1 U23(3) 1.69 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP II B.D. #
10 f 1 U23(4) 1.69 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 U23 WP II JAGACIAK Jarosław # Z/0309/14 2023 1
1 w 1 1.80 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023 978
2 w 1 U23 1.77 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 941
3 w 1 1.74 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M 903
4 w 1 U23 1.65 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 795
5 w 1 1.65 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS II # 795
6 w 1 U23 1.59 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. 724
7 w 1 1.59 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 Sen KP III B.D. M 724
Tyczka K
1 f 1 U23(1) 4.20 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U23 PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2023 LDK!
2 f 1 4.10 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS M ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2023
3 f 1 U23(2) 3.70 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
4 f 1 U23(3) 3.70 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U23 PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2023
5 f 1 U23(4) 3.70 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 1997 U23 ZP I
6 f 1 3.70 BERNSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP I #
  f 1 NM PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 Sen KP -- B.D.
W dal K
1 f 1 6.14 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I #
2 f 1 6.13 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2023 1
3 f 1 U23(1) 6.11 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U23 DS I B.D. 1
4 f 1 6.03 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996 Sen LD I
5 f 1 6.00 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2023
6 f 1 U23(2) 5.96 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U23 MA I B.D.
7 f 1 5.93 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 Sen PK I BORA Piotr # Z/1399/12 2023
8 f 1 5.92 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL I NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2023
9 f 1 5.83 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2023 1
10 f 1 5.65 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS II
11 f 1 5.56 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
1 w 1 U23 6.08 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 874
2 w 1 5.89 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M 816
3 w 1 5.86 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I # 807
4 w 1 5.65 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM II MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023 744
5 w 1 U23 5.64 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 741
6 w 1 5.57 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 Sen KP II B.D. M 720
7 w 1 U23 4.82 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. 511
Trójskok K
1 f 1 13.28 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2023
2 f 1 U23(1) 13.28 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U23 MA I B.D.
3 f 1 12.65 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP I
4 f 1 U23(2) 12.59 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 U23 LD I SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2023 1
5 f 1 12.23 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 1994 Sen WP I JAGACIAK Jarosław Z/2387/11 2020 BEZ
6 f 1 U23(3) 12.23 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U23 LD I
7 f 1 U23(4) 12.14 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U23 KP I B.D. #
8 f 1 U23(5) 12.09 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U23 MZ I B.D. 3
9 f 1 U23(6) 12.00 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022
10 f 1 U23(7) 11.98 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II BIELA Marek Z/0307/15 2023 1
Kula (4) K
1 f 1 18.21 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2023 MM
2 f 1 16.07 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP M NOWAK Grzegorz Z/2107/11 2022 M
3 f 1 U23(1) 15.59 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998 U23 MA I
4 f 1 15.02 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2023
5 f 1 U23(2) 14.12 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2023 M
6 f 1 U23(3) 14.07 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U23 MZ I
7 f 1 U23(4) 13.43 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
8 f 1 13.19 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AML Słupsk 1995 Sen PM I WITEK Mirosław B.D. Z/4493/11 2023
9 f 1 12.27 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 Sen PD II KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
1 w 1 14.62 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I # 835
2 w 1 14.00 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 Sen KP I B.D. M 794
3 w 1 13.51 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023 761
4 w 1 U23 12.46 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP II B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 692
5 w 1 12.33 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M 683
6 w 1 U23 10.71 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. 576
7 w 1 U23 9.58 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 502
5-bój K
1 f 1 U23(1) 4357 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
2 f 1 4285 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
3 f 1 4138 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- #
4 f 1 4051 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M
5 f 1 3864 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 Sen KP -- B.D. M
6 f 1 U23(2) 3679 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
7 f 1 U23(3) 3218 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
Chód 3 km K
1 s 1 13:00.05 YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1986 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1929/11 2021
2 s 1 13:10.68 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Sen PM -- BRZOZOWSKI Artur # Z/1228/11 2023 1
3 s 1 13:19.81 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- TOMALA Grzegorz # Z/0934/12 2023 MM
4 s 1 U23(1) 13:43.55 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2023 MM
5 s 1 U23(2) 14:01.91 CETNARSKA Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 1998 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2022 1
6 s 1 14:42.95 LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- MIREK Wacław Z/5209/15 2022 1
  s 1 U23(-) DNF DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów # 1999 U23 PM --
60 m M
1 1 e 1 6.68 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP -- #
2 5 e 1 6.85 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP --
3 10 e 1 6.91 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2023
4 11 e 1 U23(4) 6.92 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U23 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
5 18 e 1 U23(9) 6.98 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP -- B.D. 1
6 20 e 1 6.98 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
7 21 e 1 7.09 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU -- B.D. B.D. Z/0103/14 2022
8 22 e 1 7.12 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -- B.D. 1
1 3 e 2 6.80 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2023 MM
2 5 e 2 U23 6.85 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
3 8 e 2 U23 6.87 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --
4 9 e 2 U23(3) 6.87 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
5 15 e 2 U23(6) 6.95 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
6 16 e 2 U23(7) 6.95 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
7 17 e 2 U23(8) 6.95 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -- B.D. #
  e 2 U23(-) DQ SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- B.D. #
1 2 e 3 6.78 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2023 M
2 4 e 3 6.83 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
3 7 e 3 6.86 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2023
4 12 e 3 U23(5) 6.93 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2023
5 13 e 3 6.95 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2023 LDK!
6 14 e 3 6.95 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1800/13 2023 1
7 19 e 3 U23(10) 6.98 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U23 DS --
  e 3 DQ BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2020 1
1 f 1 6.67 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP -- #
2 f 1 6.75 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2023 MM
3 f 1 U23(1) 6.84 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
4 f 1 6.85 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
5 f 1 6.87 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2023
6 f 1 6.88 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2023 M
7 f 1 U23(2) 6.89 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --
8 f 1 6.91 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP --
1 w 1 6.95 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- 900
2 w 1 U23 7.05 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 865
3 w 1 7.09 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM 851
4 w 1 U23 7.14 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- 833
5 w 1 7.21 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023 809
6 w 1 U23 7.30 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. # 779
7 w 1 7.46 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 726
  w 1 U23 DQ HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 0
200 m M
1 3 e 1 21.39 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
2 5 e 1 U23 21.57 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL I B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
3 14 e 1 22.66 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD II GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1800/13 2023 1
4 15 e 1 U23(8) 22.69 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U23 DS II
  e 1 DQ ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
1 1 e 2 U23 21.23 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN M BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 6 e 2 21.60 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP I KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2023
3 10 e 2 22.13 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP II B.D. # Z/0373/11 2023 MM
4 13 e 2 22.27 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK II MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
5 16 e 2 U23(9) 22.70 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U23 SL II
1 7 e 3 U23 21.64 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon # Z/1611/16 2023
2 8 e 3 U23(5) 21.67 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP I B.D. Z/0387/14 2022
3 11 e 3 U23(7) 22.15 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
4 12 e 3 22.26 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS II B.D. 1
1 2 e 4 U23 21.30 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
2 4 e 4 21.53 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU I B.D. B.D. Z/0103/14 2022
3 9 e 4 U23(6) 21.84 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I
4 17 e 4 22.88 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA III GIZA Andrzej Z/0148/11 2020 1
1 f 1 U23(1) 21.28 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN M BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 f 1 U23(2) 21.33 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
3 f 1 21.39 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
4 f 1 21.90 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU I B.D. B.D. Z/0103/14 2022
5 f 1 U23(3) 21.98 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon # Z/1611/16 2023
6 f 1 U23(4) 22.16 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
400 m M
1 3 e 1 47.40 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 1993 Sen WN I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2023
2 4 e 1 U23 47.56 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP I BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2023
3 5 e 1 47.57 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP I B.D. # Z/0373/11 2023 MM
4 7 e 1 47.94 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I
5 12 e 1 49.53 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2023 1
1 9 e 2 48.53 KRZEWINA Jakub OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP II #
2 10 e 2 U23(3) 48.86 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/4557/15 2023
3 11 e 2 48.92 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN II KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M
4 13 e 2 U23(4) 50.09 MROCZEK Adam AZS Łódź 1999 U23 LD II B.D.
  e 2 DQ WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 1995 Sen DS --
1 1 e 3 47.05 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS M
2 2 e 3 47.21 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
3 6 e 3 47.77 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
4 8 e 3 U23(2) 48.00 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD I NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1077/14 2023
1 f 1 46.84 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 1993 Sen WN M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2023
2 f 1 47.12 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS M
3 f 1 47.14 KRZEWINA Jakub OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP M #
4 f 1 47.41 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
5 f 1 U23(1) 47.83 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP I BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2023
6 f 1 48.62 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP II B.D. # Z/0373/11 2023 MM
800 m M
1 2 e 1 U23 1:53.91 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2023
2 3 e 1 1:54.03 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ II #
3 4 e 1 1:54.25 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
4 9 e 1 1:56.48 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 1991 Sen SL II B.D. B.D. 2
1 1 e 2 U23 1:53.78 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2023 M
2 5 e 2 1:54.48 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U20 KP II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0931/16 2023 LDK!
3 6 e 2 U23 1:54.91 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
4 7 e 2 1:55.10 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN II KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M
5 8 e 2 U23(4) 1:55.83 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2023
1 f 1 U23(1) 1:49.64 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2023
2 f 1 1:50.94 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U20 KP I JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0931/16 2023 LDK!
3 f 1 U23(2) 1:51.19 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2023 M
4 f 1 1:53.50 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
5 f 1 U23(3) 1:55.12 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
  f 1 DNF TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ -- #
1000 m M
1 w 1 2:41.92 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 852
2 w 1 2:51.63 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM 749
3 w 1 U23 2:52.30 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 742
4 w 1 U23 2:52.72 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 737
5 w 1 U23 2:56.54 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. # 699
6 w 1 U23 2:56.99 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- 694
  w 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- 0
  w 1 DNF CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023 0
1500 m M
1 1 s 1 3:43.41 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2023
2 2 s 1 3:44.95 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 1988 Sen MA I CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2023 1
3 3 s 1 U23(1) 3:48.00 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 1999 U23 LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2023
4 4 s 1 U23(2) 3:50.19 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II #
5 5 s 1 U23(3) 3:51.77 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II
6 6 s 1 U23(4) 3:53.27 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2023 2
7 7 s 1 U23(5) 3:53.66 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II MIREK Wacław Z/0469/15 2020
8 8 s 1 3:55.13 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 Sen SL II
9 9 s 1 3:58.91 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 1995 Sen MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2022
10 10 s 1 U23(6) 4:02.62 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ III TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1
  s 1 U23(-) DNF KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1674/14 2023
3000 m M
1 s 1 8:16.00 LEWANDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin # 1987 Sen LU I #
2 s 1 U23(1) 8:20.78 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1674/14 2023
3 s 1 8:22.46 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 1995 Sen ZP II B.D. 2
4 s 1 U23(2) 8:25.31 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II MIREK Wacław Z/0469/15 2020
5 s 1 U23(3) 8:25.60 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1
6 s 1 U23(4) 8:26.75 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2023 2
7 s 1 8:26.84 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 Sen SL II #
8 s 1 8:34.50 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 1982 Masters LD II B.D. # Z/2641/11 2023 2
9 s 1 8:35.10 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
10 s 1 8:36.84 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 1993 Sen MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. Z/3613/15 2019 2
11 s 1 8:38.90 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 1995 Sen MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2022
  s 1 U23(-) DNF DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ --
60 m pł M M
1 1 e 1 7.79 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -- B.D. # M
2 2 e 1 7.88 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2023 MM
3 3 e 1 7.95 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
4 7 e 1 8.09 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS --
5 8 e 1 U23 8.23 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/0582/15 2019 1
6 11 e 1 8.52 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 1994 Sen ZP -- B.D. B.D.
7 13 e 1 U23(6) 8.65 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
  e 1 DQ SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- B.D. 2
1 4 e 2 8.00 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
2 5 e 2 U23 8.02 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2023 M
3 6 e 2 U23 8.06 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU -- SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2023
4 9 e 2 U23(4) 8.25 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2023 1
5 10 e 2 U23(5) 8.27 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD --
6 12 e 2 8.58 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
  e 2 DQ MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- B.D. 1
  e 2 DQ NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/4065/11 2021
1 f 1 7.71 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2023 MM
2 f 1 7.75 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -- B.D. # M
3 f 1 7.85 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
4 f 1 7.91 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
5 f 1 8.08 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS --
6 f 1 U23(1) 8.10 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2023 M
7 f 1 U23(2) 8.22 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/0582/15 2019 1
8 f 1 U23(3) 8.28 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU -- SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2023
1 w 1 U23 8.22 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 927
2 w 1 8.33 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM 900
3 w 1 8.41 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023 881
4 w 1 U23 8.55 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- 848
5 w 1 8.67 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 820
6 w 1 U23 8.67 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. # 820
7 w 1 U23 8.99 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 748
  w 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- 0
4x200 m M
1 4 s 1 1:28.73 ŻAK Łukasz
JANIAK Jakub
GALIKOWSKI Michał
MORDYL Jakub
KS AZS AWF Kraków 1997
1996
1997
1996
Sen MLP -- MARUSZEWSKI Piotr B.D.
B.D.
GIZA Andrzej
GIZA Andrzej
Z/1304/13
Z/0044/13
Z/0696/12
2023
2020
2021

2
1
M
2 5 s 1 1:29.32 TRZÓSŁO Adrian
KSEPKA Jędrzej
SIERADZKI Mateusz
ZIELIŃSKI Bartosz
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001
2001
1997
1999
U23 KPO -- B.D.
GRENDA Jan
B.D.
BYTNIEWSKI Szymon
Z/1611/16
2023


2

3 7 s 1 1:31.14 SOBCZAK Błażej
BASAŁYGO Paweł
BUCHERT Filip
CHOCHOROWSKI Jacek
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996
1995
1998
1996
Sen OPL --
PLASKOTA Krzysztof B.D.

PLASKOTA Krzysztof B.D.
Z/4426/11
Z/1156/12
2023
2023


1 1 s 2 1:26.11 ZALEWSKI Karol
SŁOWIKOWSKI Przemysław
DZIDA Paweł
KWIATKOWSKI Karol
AZS-AWF Katowice 1993
1993
1999
1996
Sen SLK -- OGONOWSKI Jakub
KOTUŁA Krzysztof
KRUPA Iwona
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/2480/11
Z/3333/11
Z/0121/15
Z/0558/13
2023
2023
2023
2023


1
M
2 2 s 2 1:27.56 HAMPEL Eryk
ZACZEK Artur
BALCEREK Adam
WESELA Adrian
OŚ AZS Poznań 1997
1989
1998
1998
Sen WLP -- MARUSZEWSKI Piotr


B.D.
Z/1125/13
Z/0387/14
2022
2022


3 3 s 2 1:27.66 KRAWCZUK Łukasz
ZIMNY Tymoteusz
MACIĄG Radosław
WALICKI Antoni
WKS Śląsk Wrocław 1989
1998
1999
1999
Sen DOL --
BAUMGART Iwona
SKRZYPIŃSKI Jacek
SASKA Tomasz B.D.
Z/0812/14
Z/0391/15
Z/0509/15
2023
2023
2021



4 6 s 2 1:29.70 SUWARA Wiktor
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
ROŻNOWSKI Bartosz
KILJAN Krzysztof
AZS-AWF Warszawa 1996
1999
1989
1999
Sen MAZ --
B.D. B.D.

WOJTKOWSKI Maciej
Z/3078/15
Z/0440/15
2023
2023

1
Wzwyż M
1 f 1 U23(1) 2.22 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 U23 KP M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2023
2 f 1 2.19 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 1989 Sen LD I
3 f 1 U23(2) 2.16 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 1998 U23 DS I #
4 f 1 2.08 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB I LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2023 1
5 f 1 2.08 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1986 Sen OP I
6 f 1 2.08 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 1995 Sen LU I
7 f 1 U23(3) 2.04 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U23 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2
7 f 1 2.04 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U20 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2023 M
9 f 1 U23(4) 2.00 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP II
1 w 1 1.99 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM 794
2 w 1 U23 1.99 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 794
3 w 1 U23 1.90 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS III 714
4 w 1 1.87 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023 687
5 w 1 1.87 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ III 687
6 w 1 1.78 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 610
7 w 1 U23 1.72 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 560
8 w 1 U23 1.69 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. # 536
Tyczka M
1 f 1 5.83 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2023 MM
2 f 1 5.60 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP MM MICHALSKI Włodzimierz # Z/2184/11 2023 MM
3 f 1 5.50 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2023 MM
4 f 1 5.20 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP M B.D. # M
5 f 1 U23(1) 4.80 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2023
6 f 1 4.80 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr # Z/3514/16 2023 1
7 f 1 4.80 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ I
8 f 1 4.80 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP I B.D. # 1
9 f 1 4.60 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS I LDK!
10 f 1 U23(2) 4.40 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 U23 LD II B.D. #
11 f 1 U23(3) 4.40 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II #
12 f 1 U23(4) 4.40 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U23 LD II
1 w 1 U23 4.80 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP I B.D. # 849
2 w 1 4.70 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ I KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 819
2 w 1 4.70 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM 819
4 w 1 U23 4.40 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 731
5 w 1 U23 4.20 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS II 673
6 w 1 U23 4.00 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 617
  w 1 NM ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- 0
  w 1 NM CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023 0
W dal M
1 f 1 7.93 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL M #
2 f 1 U23(1) 7.77 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA I
3 f 1 U23(2) 7.73 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
4 f 1 7.63 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU I B.D. # Z/4261/11 2023
5 f 1 7.46 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP I PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2023
6 f 1 7.40 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
7 f 1 U23(3) 7.30 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U23 PD I B.D. 1
8 f 1 6.71 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
1 w 1 7.29 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM 883
2 w 1 7.21 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ II 864
3 w 1 7.00 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023 814
4 w 1 U23 6.86 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 781
5 w 1 U23 6.85 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 778
6 w 1 U23 6.73 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS III 750
7 w 1 U23 6.51 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP III B.D. # 700
8 w 1 6.22 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 635
Trójskok M
1 f 1 16.45 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS M JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2023 1
2 f 1 15.49 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ I B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023
3 f 1 15.36 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ I ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
4 f 1 15.03 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź 1994 Sen LD I
5 f 1 14.90 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
6 f 1 14.90 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP I
7 f 1 U23(1) 14.69 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM II
8 f 1 U23(2) 14.20 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM III B.D. 1
  f 1 NM DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP -- #
  f 1 U23(-) NM RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
Kula (7.26) M
1 f 1 20.92 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM B.D. # Z/0084/11 2023 MM
2 f 1 U23(1) 20.78 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
3 f 1 20.23 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2023
4 f 1 19.19 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
5 f 1 18.91 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 1994 Sen LU M B.D. BUKOWIECKI Maciej # , Z/4693/11 , 2023
6 f 1 18.90 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Sen PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2023 1
7 f 1 18.40 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM
8 f 1 18.01 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 Sen WN M B.D. M
9 f 1 U23(2) 17.90 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2023
10 f 1 16.74 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I
11 f 1 U23(3) 16.27 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ I
1 w 1 U23 14.58 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 764
2 w 1 U23 14.06 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS II 732
3 w 1 13.59 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM 703
4 w 1 13.40 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ II 692
5 w 1 12.90 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 661
6 w 1 U23 12.84 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ III WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 657
7 w 1 U23 12.78 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP III B.D. # 654
8 w 1 12.78 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023 654
7-bój M
1 f 1 5699 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM
2 f 1 U23(1) 5244 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
3 f 1 5123 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 f 1 U23(2) 5037 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. #
5 f 1 U23(3) 4962 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1
6 f 1 U23(4) 4739 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
7 f 1 3845 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
8 f 1 3143 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 Sen MZ --
Chód 5 km M
1 s 1 19:26.32 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -- TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2023 MM
2 s 1 19:35.29 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984 Masters PK -- AUGUSTYN Krzysztof Z/0572/11 2022 MM
3 s 1 19:44.57 BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola # 1985 Sen PK -- B.D. # Z/0001/11 2023
4 s 1 19:59.28 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 1980 Masters LU --
5 s 1 20:16.92 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Sen SL -- LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2023
6 s 1 20:29.21 NIEDZIAŁEK Łukasz RK Athletics Warszawa # 2000 U20 MZ -- KORZENIOWSKI Robert # Z/2325/15 2023
7 s 1 20:29.56 SIKORA Rafał KS AZS AWF Kraków # 1987 Sen MA -- KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2023
8 s 1 U23(1) 21:23.09 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 1997 U23 KP --
9 s 1 23:12.74 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 1996 Sen MZ -- MISZTAL Janusz B.D. Z/0907/12 2020 2 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.046972036362 sekund