Toruń 13.01.2019 Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 8.28 | RUMINKIEWICZ Zofia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 5 | s | 1 | 8.28 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 7 | s | 1 | 8.32 | DEJA Liwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 8 | s | 1 | 8.39 | HUK Oliwia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 11 | s | 1 | 8.47 | KRUPA Milena | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
6 | 17 | s | 1 | 8.59 | TUCKA Róża | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | 26 | s | 1 | 8.72 | KEMPA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | ||||||||
8 | 32 | s | 1 | 8.83 | WOJTECKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U16 | KP | -- | DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary # | , Z/0497/19 | , 2023 | 5 | LDK! | |||||
1 | 4 | s | 2 | 8.26 | DZIEMIDZIK Oliwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | # | ROSU | ||||||||
2 | 13 | s | 2 | 8.50 | GLIŃSKA Wiktoria | BKS Bydgoszcz | 2005 | U16 | KP | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
3 | 23 | s | 2 | 8.68 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U16 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
4 | 24 | s | 2 | 8.70 | SAMOŁOWICZ Liwia | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. | Z/0765/18 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 30 | s | 2 | 8.81 | TOMASZEWSKA Natalia | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/0698/18 | 2019 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 37 | s | 2 | 8.89 | ŁAKOMSKA Olga | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # | , Z/5160/18 | , 2021 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 43 | s | 2 | 9.05 | KAMIŃSKA Dominika | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/0764/18 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
8 | 53 | s | 2 | 9.98 | DATTNER Emilia | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 3 | 8.45 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/3311/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 14 | s | 3 | 8.51 | WAWRZYNOWICZ Julia | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U16 | PD | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # | , Z/0067/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
3 | 19 | s | 3 | 8.60 | KOWALSKA Urszula | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 21 | s | 3 | 8.67 | KOPICZYŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2996/17 | 2019 | 2 | ||||||
5 | 33 | s | 3 | 8.85 | ANDRZEJCZAK Natalia | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/2305/18 | 2022 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 36 | s | 3 | 8.89 | KUCIŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2005 | U16 | WN | -- | ||||||||||
7 | 38 | s | 3 | 8.91 | SCHMIDT Wiktoria | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/4588/18 | 2019 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 1 | s | 4 | 7.56 | SOKÓLSKA Katarzyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1993 | Sen | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | M | KN SKN | |||||||
2 | 31 | s | 4 | 8.81 | DĄBROWSKA Dominika | UKS Siódemka Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | 35 | s | 4 | 8.89 | LEMKE Liliana | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 46 | s | 4 | 9.20 | PRZYSTAŚ Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | ||||||||||
5 | 47 | s | 4 | 9.23 | ZADROGA Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | -- | ||||||||||
6 | 51 | s | 4 | 9.54 | KORZENIEWSKA Julia | MKS Truso Elbląg | 2004 | U16 | WN | -- | LICZNERSKI Jacek | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
s | 4 | DQ | MILEWICZ Dagmara | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | -- | ||||||||||||
1 | 15 | s | 5 | 8.57 | BRUŹ Nina | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/5161/18 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 20 | s | 5 | 8.63 | BIELAKOW Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3304/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 25 | s | 5 | 8.70 | HULANICKA Patrycja | MKS Truso Elbląg | 2004 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 27 | s | 5 | 8.77 | KOWALSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2004 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # | , Z/0199/20 | , 2023 | LDK! | ||||||
5 | 28 | s | 5 | 8.78 | ZAWODNIK Maja | AZS-AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 40 | s | 5 | 9.00 | KLISZEWSKA Marta | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
7 | 44 | s | 5 | 9.16 | KARPIERZ Kamila | Orka Iława Athletics | 2004 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
8 | 49 | s | 5 | 9.30 | ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata | MKS Truso Elbląg | 2004 | U16 | WN | -- | LICZNERSKI Jacek | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 9 | s | 6 | 8.39 | WARAWĄSOWSKA Martyna | BKS Bydgoszcz | 2004 | U16 | KP | -- | GURNA Jolanta | 2 | LDK! | |||||||
2 | 12 | s | 6 | 8.49 | CZĘCZEK Michalina | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | -- | PODOLAK Michał PODOLAK Michał # | , Z/3460/17 | , 2023 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 34 | s | 6 | 8.88 | SADŁOWSKA Natalia | MUKS Płock | 2005 | U16 | MZ | -- | DOBRZENIAK Jarosław # | Z/0189/19 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 41 | s | 6 | 9.04 | TULIŃSKA Julia | UKS Dziewiątka Kutno | 2005 | U16 | LD | -- | # | |||||||||
5 | 42 | s | 6 | 9.05 | MILAK Majka | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 48 | s | 6 | 9.29 | CEBULA Aurelia | UKS Gimpas Pasłęk | 2005 | U16 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0363/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
7 | 50 | s | 6 | 9.34 | MAŁECKA Liliana | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | BIEZUNSKA Elżbieta B.D. WOŹNIAK Jacek # | , Z/4591/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
1 | 22 | s | 7 | 8.67 | KACA Anna | CSiR Susz | 2005 | U16 | WN | -- | ||||||||||
2 | 39 | s | 7 | 8.98 | CHOMIK Marta | GUKS Asy Dywity | 2005 | U16 | WN | -- | ||||||||||
3 | 45 | s | 7 | 9.18 | KACA Julia | CSiR Susz | 2005 | U16 | WN | -- | ||||||||||
4 | 52 | s | 7 | 9.68 | URANOWSKA Marta | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 2 | s | 8 | 7.97 | ORSZAGH Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 3 | s | 8 | 8.02 | NIERUSZEWICZ Amelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | ROSU ZKN | |||||||||
3 | 16 | s | 8 | 8.58 | KOWALCZYK Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
4 | 18 | s | 8 | 8.60 | SZMIGIEL Julia | CSiR Susz | 2005 | U16 | WN | -- | SZYSLER Andrzej | Z/0187/19 | 2021 | 4 | ||||||
5 | 29 | s | 8 | 8.80 | MURACH Maja | UKS Atos Woźnice | 2006 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # | Z/0073/18 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | e | 1 | 7.57 | SOKÓLSKA Katarzyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1993 | Sen | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | M | KN SKN | |||||||
2 | 7 | e | 1 | 7.95 | NIERUSZEWICZ Amelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | ROSU ZKN | |||||||||
3 | 13 | e | 1 | 8.09 | ORSZAGH Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 38 | e | 1 | 8.46 | GROCHOWSKA Paulina | BKS Bydgoszcz | 2003 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 46 | e | 1 | 8.70 | CYCKOWSKA Martyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | ||||||||||
6 | 51 | e | 1 | 8.89 | KANTECKA Zuzanna | UKS Achilles Leszno | 2003 | U18 | WP | -- | GÓRSKA Hanna # | 5 | LDK! | |||||||
7 | 56 | e | 1 | 9.23 | BETLEJEWSKA Oliwia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1 | 16 | e | 2 | 8.14 | KOWALSKA Sara | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | -- | ||||||||||
2 | 19 | e | 2 | 8.18 | PIECZYŃSKA Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | 21 | e | 2 | 8.19 | FORMELLA Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/3543/18 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 26 | e | 2 | 8.26 | ZAJĄC Magdalena | KS AZS AWF Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | ||||||||||
5 | 45 | e | 2 | 8.63 | KONICKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | -- | # | |||||||||
6 | 52 | e | 2 | 8.89 | KRUŻYCKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 40 | e | 3 | 8.51 | BIELACKA Weronika | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/3342/17 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
2 | 47 | e | 3 | 8.72 | JANKOWSKA Urszula | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 53 | e | 3 | 8.91 | MACIEJEWSKA Ewelina | UKS Achilles Leszno | 2002 | U18 | WP | -- | GÓRSKA Hanna # | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 54 | e | 3 | 9.04 | ZERA Kamila | UKS Siódemka Ostrołęka | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 55 | e | 3 | 9.08 | KORWEL Natalia | UKS Gimpas Pasłęk | 2003 | U18 | WN | -- | ||||||||||
6 | 57 | e | 3 | 9.48 | KUCHARSKA Sandra | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U23 | LD | -- | ||||||||||
1 | 25 | e | 4 | 8.26 | CIURKOT Noemi | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | MARCINIAK Roman B.D. B.D. # | Z/0071/15 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 39 | e | 4 | 8.50 | KONIK Agata | KS AZS AWF Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | ||||||||||
3 | 41 | e | 4 | 8.54 | TROJAN Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | -- | ||||||||||
4 | 43 | e | 4 | 8.58 | MASAJADA Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | ||||||||||
5 | 48 | e | 4 | 8.73 | BROWARCZYK Dominika | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ROSU | |||||||
6 | 49 | e | 4 | 8.81 | MILEJSKA Matylda | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
7 | 50 | e | 4 | 8.82 | GRZYBEK Barbara | WKS Flota Gdynia | 2001 | U20 | PM | -- | ||||||||||
1 | 22 | e | 5 | 8.21 | ZIELIŃSKA Jessika | GKS Olimpia Grudziądz | 2003 | U18 | KP | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 23 | e | 5 | 8.24 | KORNACKA Kinga | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1125/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 28 | e | 5 | 8.27 | ZAPORA Blanka | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3200/17 | 2024 | ZKN | ||||||
4 | 29 | e | 5 | 8.29 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | ||||||
5 | 35 | e | 5 | 8.42 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | ZKN | |||||||||
6 | 44 | e | 5 | 8.58 | BUJALSKA Julia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1 | 17 | e | 6 | 8.16 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U20 | WN | -- | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | ZKN KNF SKN | ||||||
2 | 30 | e | 6 | 8.30 | STRUGIŃSKA Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/0193/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 32 | e | 6 | 8.34 | FILIPSKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | |||||||||
4 | 34 | e | 6 | 8.38 | KSIĄŻEK Julia | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 42 | e | 6 | 8.55 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | -- | ZKN | |||||||||
1 | 9 | e | 7 | 8.02 | KOWALSKA Julia | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U20 | PM | -- | ||||||||||
2 | 11 | e | 7 | 8.06 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/3343/17 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 15 | e | 7 | 8.12 | ZMARZŁA Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ||||||||
4 | 18 | e | 7 | 8.17 | KĘDZIA Kamila | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U20 | WP | -- | ZKN | |||||||||
5 | 24 | e | 7 | 8.25 | NOWOSADKO Julia | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 33 | e | 7 | 8.36 | CHOJNACKA Klaudia | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U18 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | |||||||
7 | 36 | e | 7 | 8.42 | PIECUCH Marta | RKS Rumia | 2003 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
8 | 37 | e | 7 | 8.45 | KWIATKOWSKA Katarzyna | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2002 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon | Z/2685/17 | 2019 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 3 | e | 8 | 7.78 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/1575/16 | 2021 | ZKN | ||||||
2 | 5 | e | 8 | 7.87 | FARASIEWICZ Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | ZKN | ||||||||
3 | 8 | e | 8 | 7.99 | RZESZEWSKA Olga | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. OSIK Tadeusz # | , Z/0630/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
4 | 12 | e | 8 | 8.06 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
5 | 14 | e | 8 | 8.10 | LIS Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/1806/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
6 | 31 | e | 8 | 8.32 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | -- | # | |||||||||
1 | 1 | e | 9 | 7.51 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF SKN | ||||
2 | 4 | e | 9 | 7.82 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
3 | 6 | e | 9 | 7.90 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
4 | 10 | e | 9 | 8.03 | BORZEWSKA Zuzanna | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/1895/16 | , 2024 | |||||||
5 | 20 | e | 9 | 8.19 | TARKOWSKA Natalia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/1576/16 | 2022 | 3 | ||||||
6 | 27 | e | 9 | 8.27 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. | 3 | ZKN | |||||||
1 | f | 1 | 7.48 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | f | 1 | 7.52 | SOKÓLSKA Katarzyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1993 | Sen | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | M | KN SKN | ||||||||
3 | f | 1 | 7.79 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/1575/16 | 2021 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 7.81 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
5 | f | 1 | 7.85 | FARASIEWICZ Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | ZKN | |||||||||
6 | f | 1 | 7.85 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
7 | f | 1 | 7.98 | RZESZEWSKA Olga | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. OSIK Tadeusz # | , Z/0630/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
8 | f | 1 | 7.99 | NIERUSZEWICZ Amelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | ROSU ZKN | ||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.60 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 9.94 | DOMŻALSKA Daria | RKS Rumia | 2005 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz # | Z/0690/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 3 | s | 1 | 10.03 | BALON Nicola | ZLKL Zielona Góra # | 2004 | U16 | LB | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 10.32 | KOWALSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2004 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # | , Z/0199/20 | , 2023 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 10.70 | CHODKOWSKA Julia | MKS Bank BS Płońsk # | 2005 | U16 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2341/19 | 2024 | 4 | ||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.64 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U18 | LB | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ROSU KNF SKN | ||||||
2 | s | 1 | 8.98 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
3 | s | 1 | 9.54 | MARKOWSKA Wiktoria | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Daniel | 3 | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 9.58 | PIECZYŃSKA Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | s | 1 | 9.67 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
6 | s | 1 | 9.88 | BROWARCZYK Dominika | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | s | 1 | 10.78 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | ||||||||
1 | s | 2 | 9.12 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/3343/17 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | s | 2 | 9.66 | SKOWROŃSKA Dominika | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert | Z/0039/16 | 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | s | 2 | 9.77 | KOŚCIANEK Daria | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | B.D. # | ZKN | |||||||||
4 | s | 2 | 10.05 | WENDOWSKA Klaudia | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | -- | KRAWCZYKIEWICZ Józef | Z/0094/17 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
5 | s | 2 | 10.40 | RYDELLEK Wiktoria | PLKS Gwda Piła | 2002 | U18 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
6 | s | 2 | 10.77 | CHRZANOWSKA Magdalena | UKS Cyprianka | 2003 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr | Z/3381/17 | 2021 | 5 | LDK! | ||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.13 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | SKN | |||||||
2 | s | 1 | 9.15 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U23 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | s | 1 | 9.24 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U23 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | ZKN SKN | |||||||
4 | s | 1 | 9.73 | SATUŁA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof B.D. | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 8.34 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF SKN | ||||
2 | 2 | s | 2 | 9.28 | SIKORSKA Sandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | SULWIRSKI Rafał # | Z/5585/15 | 2023 | ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 9.32 | KRASICKA Wiktoria | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela # | Z/0632/15 | 2023 | 1 | KNF SKN | |||||
4 | 4 | s | 2 | 9.39 | SŁOCKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. | Z/3990/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
5 | 5 | s | 2 | 9.65 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | ZKN | ||||||||
6 | 6 | s | 2 | 9.78 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN SKN | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | SŁOCKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | II | RZEPKA Marek B.D. | Z/3990/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 1 | 1.60 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | III | WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
3 | f | 1 | 1.60 | KRUŻA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | III | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | PATEJUK Milena | AML Słupsk | 2006 | U14 | PM | III | KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta | Z/0020/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 1.60 | GRABOWSKA Hanna | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | III | KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # | , Z/0015/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
6 | f | 1 | 1.60 | ZARĘBA Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | III | B.D. | 1 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
7 | f | 1 | 1.55 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | III | B.D. | ZKN | |||||||||
7 | f | 1 | 1.55 | KOBUS Agata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2005 | U16 | PM | III | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0029/18 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 1.55 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | III | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 1.55 | SATUŁA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U23 | MZ | III | STANISLAWSKI Krzysztof B.D. | ||||||||||
11 | f | 1 | 1.55 | WENDOWSKA Klaudia | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | III | KRAWCZYKIEWICZ Józef | Z/0094/17 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
12 | f | 1 | 1.55 | KOŚCIANEK Daria | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | III | B.D. # | ZKN | |||||||||
13 | f | 1 | 1.55 | ZABROCKA Agata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | III | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.55 | WIŚNIEWSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2001 | U20 | KP | III | # | LDK! | |||||||||
15 | f | 1 | 1.50 | CZAJA Olga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | IV | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3724/17 | 2024 | 3 | |||||||
16 | f | 1 | 1.50 | SZULC Kalina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | IV | # | LDK! | |||||||||
17 | f | 1 | 1.50 | MADEJ Katarzyna | PLKS Gwda Piła | 2003 | U18 | WP | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy | 4 | LDK! | ||||||||
18 | f | 1 | 1.45 | KUCHARSKA Sandra | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U23 | LD | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 1.45 | CZAJA Julia | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2001 | U20 | PM | IV | |||||||||||
19 | f | 1 | 1.45 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | IV | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/3343/17 | 2024 | ZKN | |||||||
21 | f | 1 | 1.40 | URBANOWICZ Kaja | LUKS Start Nakło | 2003 | U18 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
21 | f | 1 | 1.40 | CYCKOWSKA Martyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.20 | KANIA Malwina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | II | # | ZKN | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.70 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | II | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | SKN | |||||||
2 | f | 1 | 5.59 | LIBERSKA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U23 | KP | II | B.D. # | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.56 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U20 | WN | II | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | ZKN KNF SKN | |||||||
4 | f | 1 | 5.41 | KACZMAREK Zuzanna | KSLZS Kruszwica # | 2000 | U20 | KP | II | LUZAK Małgorzata | Z/1942/15 | 2021 | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 5.35 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 5.30 | SIKORSKA Sandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | III | SULWIRSKI Rafał # | Z/5585/15 | 2023 | ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 5.27 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U23 | MZ | III | B.D. | 3 | ZKN | ||||||||
8 | f | 1 | 5.20 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U20 | PM | III | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN SKN | |||||||
9 | f | 1 | 5.10 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | ||||||||||
10 | f | 1 | 5.00 | WIELGOSZ Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U20 | KP | IV | LDK! | ZKN | |||||||||
11 | f | 1 | 4.58 | WILK Karolina | RLTL ZTE Radom | 2000 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 4.49 | KULESZA Kalina | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U23 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/4018/15 | 2020 | 3 | |||||||
13 | f | 1 | 4.35 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | KRAWCZYK Michał # | Z/0757/15 | 2024 | ||||||||
14 | f | 1 | 3.62 | GÓRNIK Martyna | CSiR Susz | 2009 | U12 | WN | -- | SZYSLER Andrzej | Z/0245/19 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 5.20 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | III | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 2 | 4.80 | ZAWODNIK Maja | AZS-AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
3 | f | 2 | 4.70 | MACZUKIN Mariola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | f | 2 | 4.67 | RODZIEWICZ Laura | AML Słupsk | 2006 | U14 | PM | V | B.D. # | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | f | 2 | 4.41 | GONTARZ Małgorzata | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | f | 2 | 4.07 | MILAK Majka | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U16 | KP | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 2 | 4.06 | SCHMIDT Wiktoria | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/4588/18 | 2019 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
8 | f | 2 | 4.04 | CHOMEJ Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | -- | |||||||||||
9 | f | 2 | 4.02 | MAŁECKA Liliana | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | BIEZUNSKA Elżbieta B.D. WOŹNIAK Jacek # | , Z/4591/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
f | 2 | NM | SZEMPLIŃSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk # | 2004 | U16 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2355/19 | 2024 | 4 | ||||||||
1 | f | 3 | 5.12 | MACIEJEWSKA Ewelina | UKS Achilles Leszno | 2002 | U18 | WP | III | GÓRSKA Hanna # | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 3 | 4.80 | OLSZEWSKA Maria | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | IV | B.D. | ZKN | |||||||||
3 | f | 3 | 4.64 | ZDUNOWSKA Marta | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U18 | MZ | -- | MARKOWSKI Arkadiusz | 5 | LDK! | ||||||||
4 | f | 3 | 4.63 | KAUFMAN Martyna | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | f | 3 | 4.50 | KANTECKA Zuzanna | UKS Achilles Leszno | 2003 | U18 | WP | -- | GÓRSKA Hanna # | 5 | LDK! | ||||||||
6 | f | 3 | 4.47 | WIDULIŃSKA Wiktoria | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 5 | LDK! | ||||||||
7 | f | 3 | 4.29 | KRUŻA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | -- | ZKN | ||||||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.91 | MICHALAK Karolina | AML Słupsk | 2006 | U14 | PM | -- | WITEK Mirosław B.D. # | Z/0019/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.39 | DOBROWOLSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | III | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/3175/17 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 12.35 | GAJEWSKA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | III | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/0441/18 | 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 1 | 11.53 | STASIOŁEK Kornelia | LKS Fenix Słupsk # | 2003 | U18 | PM | III | B.D. B.D. GRECKA Ewa # | , Z/0040/16 | , 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 11.25 | CHYCIŃSKA Julia | UKS 55 Łódź | 2002 | U18 | LD | III | WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej # | Z/2391/16 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
5 | f | 1 | 11.02 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/3343/17 | 2024 | ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 10.85 | HALECKA Patrycja | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | IV | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 8.54 | GRZYWIŃSKA Alicja | MKS Truso Elbląg | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | 3 | 11.16 | MARSZELEWSKA Joanna | MKL Jurand Szczytno # | 2004 | U16 | WN | III | BUKOWIECKI Maciej # | Z/0131/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 3 | 11.07 | ANTOSZEWSKA Maja | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2004 | U16 | WN | III | PRUSAKOWSKI Leon | Z/0705/19 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 3 | 10.30 | WEBER Ewelina | MUKS Płock | 2004 | U16 | MZ | IV | MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław # | , Z/3457/18 | , 2021 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
4 | f | 3 | 10.06 | KUCIŃSKA Klaudia | LKS Lubawa # | 2006 | U14 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek # | Z/0204/20 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 3 | 9.73 | KRZEMIENIEWSKA Agata | SKLA Sopot # | 2005 | U16 | PM | V | # | ROSU | |||||||||
6 | f | 3 | 9.58 | MANUSZEWSKA Zuzanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | V | RÓŻYCKI Ryszard | Z/3797/18 | 2022 | 4 | |||||||
7 | f | 3 | 9.45 | MOSZCZYŃSKA Patrycja | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | V | AFELTOWICZ Karol | Z/0236/19 | 2022 | 4 | |||||||
8 | f | 3 | 8.64 | KLISZEWSKA Marta | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.09 | KARWOWSKA Martyna | KS Podlasie Białystok # | 2001 | U20 | PD | II | ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. | Z/1954/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 11.29 | PIESIK Nina | RKS Rumia | 2000 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.26 | MUSZYŃSKA Weronika | AZS UMCS Lublin | 2001 | U20 | LU | III | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/6092/15 | 2023 | KNF SKN | |||||||
4 | f | 1 | 11.18 | SŁOCKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | III | RZEPKA Marek B.D. | Z/3990/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
5 | f | 1 | 10.71 | DZIĘGIELEWSKA Kamila | UKS Cyprianka | 2001 | U20 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/5654/15 | 2019 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 9.59 | SUSKA Sylwia | UKS Cyprianka | 2001 | U20 | KP | IV | MAŃKOWSKI Edward | Z/3122/16 | 2019 | 4 | |||||||
7 | f | 1 | 9.48 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U20 | PM | IV | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN SKN | |||||||
8 | f | 1 | 9.22 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | IV | B.D. | ZKN | |||||||||
9 | f | 1 | 9.16 | GALUS Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U20 | WP | IV | SZOSTAK Janusz | Z/0950/16 | 2022 | 3 | |||||||
1 | f | 2 | 13.51 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk | 1995 | Sen | PM | I | WITEK Mirosław B.D. | Z/4493/11 | 2024 | KN SKN | |||||||
2 | f | 2 | 9.31 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | SKN | |||||||
f | 2 | NM | SATUŁA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof B.D. | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 7.42 | ZAKRZEWSKI Marek | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/2543/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 3 | s | 1 | 7.53 | KOZACZUK Kacper | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 7.66 | MICHALEWSKI Antoni | WKS Flota Gdynia | 2004 | U16 | PM | -- | SŁOWIKOWSKI Jerzy | 5 | ||||||||
4 | 14 | s | 1 | 7.79 | BACZEWSKI Dominik | UKS Atos Woźnice | 2004 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5 | 18 | s | 1 | 7.89 | PIETRZAK Kamil | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0026/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 21 | s | 1 | 8.04 | KUCIŃSKI Konrad | KS Zawkrze Mława | 2004 | U16 | MZ | -- | KOZIATEK Krzysztof # | 5 | LDK! | |||||||
7 | 23 | s | 1 | 8.11 | WALK Konrad | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | RADTKE Marek B.D. | 5 | LDK! | |||||||
1 | 10 | s | 2 | 7.72 | KOZACZUK Jakub | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 17 | s | 2 | 7.84 | BIEŃKOWSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 24 | s | 2 | 8.23 | STROMSKI Grzegorz | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra # | Z/5675/18 | 2024 | BEZ | ROSU | |||||
4 | 25 | s | 2 | 8.34 | SZYŁEJKO Dominik | UKS Atos Woźnice | 2005 | U16 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | LDK! | ||||||||
5 | 26 | s | 2 | 8.37 | MAJEWSKI Dawid | UKS Atos Woźnice | 2005 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
6 | 30 | s | 2 | 8.44 | RYNGWELSKI Mikołaj | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ROSU | |||||||
7 | 34 | s | 2 | 9.07 | WAWRZYNOWICZ Dawid | UKS Atos Woźnice | 2005 | U16 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | LDK! | ||||||||
8 | 36 | s | 2 | 9.10 | WAWRZYNOWICZ Gabriel | UKS Atos Woźnice | 2006 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | LDK! | ||||||||
1 | 7 | s | 3 | 7.66 | KOŁODZIEJSKI Oliwier | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/4002/18 | , 2023 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 11 | s | 3 | 7.73 | BEDRA Patryk | KS Zawkrze Mława | 2004 | U16 | MZ | -- | KOZIATEK Krzysztof # | 5 | LDK! | |||||||
3 | 15 | s | 3 | 7.80 | STĘPIEŃ Mateusz | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/0132/19 | 2023 | |||||||
4 | 29 | s | 3 | 8.44 | ŁASKOWSKI Filip | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | ROSU | |||||||||
5 | 33 | s | 3 | 8.78 | KOLPERT Jakub | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra # | Z/5674/18 | 2024 | BEZ | ROSU | |||||
6 | 37 | s | 3 | 9.29 | WYSOCKI Adam | KS Polonia Pasłęk # | 2005 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/5285/18 | 2024 | |||||||
s | 3 | DQ | CHOJNOWSKI Antoni | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0029/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 8 | s | 4 | 7.67 | FLOREK Mikołaj | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 22 | s | 4 | 8.08 | HARASIUK Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek | , Z/0050/18 | , 2022 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 27 | s | 4 | 8.38 | BEDRA Kacper | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2004 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 28 | s | 4 | 8.43 | GAJEWSKI Przemysław | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U16 | LD | -- | ||||||||||
5 | 31 | s | 4 | 8.52 | MISZCZUK Mateusz | MUKS Płock | 2005 | U16 | MZ | -- | MIESZKOWSKI Piotr # | LDK! | ROSU | |||||||
6 | 32 | s | 4 | 8.70 | PAŁKOWSKI Paweł | MUKL Brodnica | 2006 | U14 | KP | -- | # | |||||||||
7 | 38 | s | 4 | 9.72 | KOSIOREK Stanisław | UKS Atos Woźnice | 2006 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0318/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
s | 4 | DQ | KURAŚKIEWICZ Dominik | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
1 | 4 | s | 5 | 7.61 | SIERPNIEWSKI Igor | KS Wda Świecie # | 2005 | U16 | KP | -- | WAWRZYNIAK Paweł # | Z/5614/18 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 5 | 7.63 | KLOSKOWSKI Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. RADTKE Marek # | , Z/0264/19 | , 2020 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 12 | s | 5 | 7.73 | WESSERLING Cezary | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | -- | JASKUŁKA Teresa B.D. | Z/4441/18 | 2023 | 5 | ||||||
4 | 13 | s | 5 | 7.78 | GRANOSZEWSKI Igor | KS Zawkrze Mława | 2004 | U16 | MZ | -- | KOZIATEK Krzysztof # | 5 | LDK! | |||||||
5 | 16 | s | 5 | 7.84 | OSSOWSKI Bartosz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U16 | LB | -- | ROSU | |||||||||
6 | 20 | s | 5 | 7.98 | GORLEWSKI Szymon | KS Zawkrze Mława | 2004 | U16 | MZ | -- | KOZIATEK Krzysztof # | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 19 | s | 5 | 7.98 | SMAGAŁA Bartłomiej | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 6 | 7.41 | KASZYŃSKI Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 9 | s | 6 | 7.68 | RESZKA Mieszko | GKS Olimpia Grudziądz | 2004 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 35 | s | 6 | 9.09 | KOWALSKI Marceli | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2006 | U14 | WN | -- | ||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 6.90 | KRÓLIKOWSKI Szymon | UKS Achilles Leszno | 1999 | U23 | WP | -- | B.D. # | ZKN SKN | ||||||||
2 | 2 | e | 1 | 6.99 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań | 1998 | U23 | WP | -- | SKN | |||||||||
3 | 6 | e | 1 | 7.17 | MICHALAK Piotr | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/2843/16 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
3 | 7 | e | 1 | 7.17 | CHARZYŃSKI Sebastian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2000 | U20 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/1781/15 | 2023 | ZKN | ||||||
5 | 9 | e | 1 | 7.19 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | -- | ||||||||||
6 | 12 | e | 1 | 7.22 | ZARZYŃSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U23 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław B.D. | Z/3976/15 | 2024 | |||||||
7 | 25 | e | 1 | 7.38 | PIĄTKOWSKI Marcin | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | -- | ||||||||||
8 | 57 | e | 1 | 7.77 | DUTKIEWICZ Filip | PLKS Gwda Piła | 2003 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | LDK! | ||||||||
1 | 4 | e | 2 | 7.13 | PIOTROWSKI Szymon | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U23 | MZ | -- | B.D. ADAMSKI Robert | , Z/0582/16 | , 2023 | |||||||
2 | 8 | e | 2 | 7.19 | ABRAMOWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | -- | KN SKN | |||||||||
3 | 10 | e | 2 | 7.20 | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | ZKN SKN | ||||||
4 | 13 | e | 2 | 7.23 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U18 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ZKN | |||||
5 | 18 | e | 2 | 7.30 | NIKODEMCZUK Konrad | WKS Flota Gdynia | 1998 | U23 | PM | -- | B.D. | |||||||||
6 | 24 | e | 2 | 7.37 | KASZYŃSKI Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | 20 | e | 2 | 7.37 | CIEŚLA Mikołaj | UKS Achilles Leszno | 1993 | Sen | WP | -- | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
8 | 34 | e | 2 | 7.44 | FORMANIEWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | -- | B.D. | 1 | ZKN | |||||||
1 | 5 | e | 3 | 7.15 | ZUBEL Krystian | KSLZS Kruszwica # | 2001 | U20 | KP | -- | KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. | , Z/2401/16 | , 2022 | LDK! | ZKN SKN | |||||
2 | 11 | e | 3 | 7.22 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | ROSU ZKN | ||||||
3 | 16 | e | 3 | 7.29 | OSS Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | 2 | ||||||||
4 | 17 | e | 3 | 7.30 | BRODZIK Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
5 | 29 | e | 3 | 7.40 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U20 | WN | -- | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | ||||||
1 | 19 | e | 4 | 7.36 | TYLAK Łukasz | UKS Dąb Suchy Las # | 1990 | Sen | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/1668/12 | 2023 | II | ||||||
2 | 22 | e | 4 | 7.37 | CYL Norbert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
3 | 30 | e | 4 | 7.40 | RÓŻYCKI Mateusz | BKS Bydgoszcz | 2000 | U20 | KP | -- | B.D. B.D. | ZKN | ||||||||
4 | 32 | e | 4 | 7.43 | MAGALSKI Łukasz | MUKL Brodnica | 2001 | U20 | KP | -- | ||||||||||
5 | 40 | e | 4 | 7.51 | SADOLEWSKI Alan Wiktor | KS Zawkrze Mława | 2002 | U18 | MZ | -- | SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
6 | 41 | e | 4 | 7.55 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | -- | ZKN | |||||||||
7 | 42 | e | 4 | 7.56 | NOWICKI Krzysztof | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | ||||||||||
e | 4 | DQ | PIÓRO Olaf | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. | Z/5773/15 | 2023 | |||||||||
1 | 27 | e | 5 | 7.39 | SZYMAŃSKI Filip | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
2 | 31 | e | 5 | 7.41 | ZAMIATOWSKI Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | KENSIK Rafał | 4 | LDK! | |||||||
3 | 33 | e | 5 | 7.43 | ROWIŃSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. KALINOWSKA Joanna | , Z/3152/16 | , 2020 | 3 | ROSU | |||||
4 | 36 | e | 5 | 7.47 | WIRA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 38 | e | 5 | 7.48 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | |||||||
6 | 45 | e | 5 | 7.63 | SZYMAŃSKI Cezary | UKS Dziewiątka Kutno | 2003 | U18 | LD | -- | ZKN | |||||||||
7 | 56 | e | 5 | 7.75 | GRZYBEK Patryk | MKL Toruń | 1999 | U23 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/0502/17 | 2018 | |||||||
1 | 21 | e | 6 | 7.37 | SOBÓL Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # | , Z/2970/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 37 | e | 6 | 7.47 | RATAJCZYK Jakub | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | # | LDK! | ZKN SKN | |||||||
3 | 43 | e | 6 | 7.62 | LEWANDOWSKI Jan | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | ||||||||||
4 | 46 | e | 6 | 7.63 | ROSZCZAK Bartosz | UKS Achilles Leszno | 2003 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 49 | e | 6 | 7.66 | MIŁEK Mateusz | MKL Toruń | 2001 | U20 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/1168/18 | 2019 | 3 | ||||||
5 | 50 | e | 6 | 7.66 | MAREK Vincent | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U23 | KP | -- | B.D. # | 3 | ||||||||
1 | 26 | e | 7 | 7.38 | KOWALSKI Piotr | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
2 | 39 | e | 7 | 7.49 | BIZUNOWICZ Kamil | MKS Truso Elbląg | 2001 | U20 | WN | -- | LDK! | |||||||||
3 | 48 | e | 7 | 7.65 | KOGUT Andrzej | GKS Start Długołęka # | 2001 | U20 | DS | -- | B.D. | Z/1613/15 | 2021 | |||||||
4 | 51 | e | 7 | 7.67 | JANTA LIPIŃSKI Maciej | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | ŚCIGAŁA Janusz | Z/0789/16 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
5 | 54 | e | 7 | 7.70 | BALEWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1443/17 | , 2021 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 55 | e | 7 | 7.72 | SAMULEWICZ Jan | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | , Z/1128/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
7 | 58 | e | 7 | 7.81 | ROGAL Nikodem | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
8 | 63 | e | 7 | 8.11 | JEŻEWSKI Krzysztof | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1 | 28 | e | 8 | 7.39 | ALEKSANDROWICZ Oskar | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
2 | 44 | e | 8 | 7.63 | BADEŁEK Marek | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 53 | e | 8 | 7.69 | KRAWIEC Mateusz | LKS Fenix Słupsk | 1996 | Sen | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/1667/16 | 2020 | BEZ | ||||||
4 | 61 | e | 8 | 7.97 | ŁUKASIAK Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2003 | U18 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/2216/16 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
5 | 62 | e | 8 | 8.04 | GÓRECZNY Filip | UKS Dziewiątka Kutno | 2003 | U18 | LD | -- | ZKN | |||||||||
1 | 3 | e | 9 | 7.11 | PAWLAK Jakub | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U20 | PM | -- | ||||||||||
2 | 14 | e | 9 | 7.28 | WIŚNIEWSKI Damian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U23 | MZ | -- | B.D. | Z/0164/15 | 2023 | |||||||
3 | 47 | e | 9 | 7.64 | DAROSZEWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1991 | Sen | KP | -- | # | |||||||||
4 | 52 | e | 9 | 7.69 | SOŁTYSIAK Daniel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | ROŻEJ Marek B.D. # | Z/0234/19 | 2024 | |||||||
5 | 59 | e | 9 | 7.86 | TUSZYŃSKI Krystian | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | ||||||||||
1 | 15 | e | 10 | 7.28 | DĄBROWSKI Paweł | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4658/18 | 2022 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | 23 | e | 10 | 7.37 | DĄBROWSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej B.D. | Z/0987/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 35 | e | 10 | 7.46 | PAPROCKI Mateusz | PLKS Gwda Piła | 2003 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | 4 | LDK! | |||||||
4 | 60 | e | 10 | 7.87 | MAKOS Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 64 | e | 10 | 8.18 | MISZKE Patryk | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | f | 1 | 6.95 | KRÓLIKOWSKI Szymon | UKS Achilles Leszno | 1999 | U23 | WP | -- | B.D. # | ZKN SKN | |||||||||
2 | f | 1 | 7.11 | PAWLAK Jakub | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 7.13 | MICHALAK Piotr | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/2843/16 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 1 | 7.15 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 7.15 | PIOTROWSKI Szymon | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U23 | MZ | -- | B.D. ADAMSKI Robert | , Z/0582/16 | , 2023 | ||||||||
6 | f | 1 | 7.26 | CHARZYŃSKI Sebastian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2000 | U20 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/1781/15 | 2023 | ZKN | |||||||
f | 1 | DQ | ZUBEL Krystian | KSLZS Kruszwica # | 2001 | U20 | KP | -- | KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. | , Z/2401/16 | , 2022 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7.99 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | ROSU ZKN | |||||||
2 | s | 1 | 8.27 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
3 | s | 1 | 8.56 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | ||||||||
4 | s | 1 | 8.69 | NOWAKOWSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
5 | s | 1 | 8.86 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
6 | s | 1 | 8.95 | NALBORSKI Kacper | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2003 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/2050/17 | 2020 | 3 | |||||||
7 | s | 1 | 9.14 | STEFANOWICZ Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.47 | BOROŃ Aleksy | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | BOROŃ Aldona B.D. | Z/2377/15 | 2021 | KNF SKN | |||||||
2 | s | 1 | 8.81 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
3 | s | 1 | 8.90 | PRZYSTRZELSKI Karol | MKS Sambor Tczew | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 8.32 | DEJNEKO Kamil | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | -- | KNF SKN | ||||||||||
2 | s | 2 | 8.90 | ŚLAZIŃSKI Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 9.05 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 9.77 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
5 | s | 2 | 10.02 | ŚLIWIŃSKI Filip | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 10.54 | TREDER Szymon | WKS Flota Gdynia | 2001 | U20 | PM | -- | SADKOWSKI Ryszard | Z/0136/19 | 2024 | ||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.58 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia | 1997 | U23 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.05 | LEPIATO Maciej | GZSN START Gorzów Wlkp. | 1988 | Sen | LB | II | LEWKOWICZ Zbigniew | Z/3787/11 | 2023 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 2.00 | WIŚNIEWSKI Gracjan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | II | MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # | Z/0798/15 | 2023 | LDK! | ZKN KNF | ||||||
3 | f | 1 | 2.00 | KOŁODZIEJSKI Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | II | KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # | , Z/3296/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN KNF | ||||||
4 | f | 1 | 1.95 | KOWALSKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U18 | WP | II | PAWLAK Przemysław | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 1.90 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | III | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 1.85 | ZAKRZEWSKI Damian | OKLA Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | III | WITKOWSKI Bartosz # | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
6 | f | 1 | 1.85 | NALBORSKI Kacper | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2003 | U18 | PM | III | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/2050/17 | 2020 | 3 | |||||||
8 | f | 1 | 1.85 | ŻEBROWSKI Piotr | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U20 | KP | III | KENSIK Jan B.D. | Z/1503/16 | 2019 | ||||||||
9 | f | 1 | 1.80 | MAŚLORZ Mikołaj | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | IV | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.75 | ZBLEWSKI Wojciech | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U18 | PM | IV | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # | , Z/0874/17 | , 2021 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
10 | f | 1 | 1.75 | WIERCZYŃSKI Dominik | LKS Fenix Słupsk | 2003 | U18 | PM | IV | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.75 | MACIOS Mikołaj | PLKS Gwda Piła | 2003 | U18 | WP | IV | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 1.70 | FEISTER Błażej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | V | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0028/18 | 2019 | 5 | |||||||
14 | f | 1 | 1.70 | CIESIELSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | -- | KAŃSKI Ryszard B.D. | Z/5152/18 | 2024 | ||||||||
15 | f | 1 | 1.60 | DEPTA Szymon | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | Z/2545/18 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
16 | f | 1 | 1.60 | USTARBOWSKI Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2002 | U18 | PM | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 1.55 | BEDNARSKI Dariusz | MUKS Płock | 1954 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | Z/1790/12 | 2023 | BEZ | |||||||
18 | f | 1 | 1.55 | MAŁEK Kewin | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # | , Z/0018/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.60 | CHMARA Sebastian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U23 | KP | I | B.D. # | KNF SKN | |||||||||
2 | f | 1 | 4.20 | PARZYSZEK Fryderyk | SKLA Sopot | 1999 | U23 | PM | II | B.D. | ZKN | |||||||||
f | 1 | NM | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | ||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.91 | SYSKI Marcin | MKL Toruń | 1998 | U23 | KP | II | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/0487/14 | 2020 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 6.79 | ABRAMOWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | III | KN SKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.75 | DAROSZEWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1991 | Sen | KP | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 6.72 | GRZELAK Mateusz | RLTL Optima Radom # | 2001 | U20 | MZ | III | DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/4998/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 6.70 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 6.66 | RĘGOCKI Patryk | MKL Toruń # | 1997 | U23 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek | Z/1565/13 | 2019 | 2 | |||||||
7 | f | 1 | 6.65 | BOROŃ Aleksy | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | BOROŃ Aldona B.D. | Z/2377/15 | 2021 | KNF SKN | |||||||
8 | f | 1 | 6.61 | RÓŻYCKI Mateusz | BKS Bydgoszcz | 2000 | U20 | KP | III | B.D. B.D. | ZKN | |||||||||
9 | f | 1 | 6.10 | DZIEDZIECH Miłosz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U23 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 5.97 | ŚLIWIŃSKI Filip | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 5.52 | JASKUŁKA Artur | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U20 | PM | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | BIAŁOSTOCKI Tymon | SKLA Sopot # | 2001 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | 2 | 5.61 | BEDRA Patryk | KS Zawkrze Mława | 2004 | U16 | MZ | V | KOZIATEK Krzysztof # | 5 | LDK! | ||||||||
1 | f | 3 | 6.45 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | III | ZKN | ||||||||||
2 | f | 3 | 6.23 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | f | 3 | 6.10 | KWIATKOWSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | IV | ZABOROWSKI Marcin | BEZ | LDK! | ZKN | |||||||
4 | f | 3 | 6.01 | MAJSAK Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | f | 3 | 5.86 | PILIŃSKI Jakub | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | f | 3 | 5.79 | ROGAL Nikodem | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U18 | WP | -- | |||||||||||
7 | f | 3 | 5.68 | BACKHAUS Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | DEJEWSKI Michał | LDK! | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.44 | PASIŃSKI Szymon | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | IV | KENSIK Jan | Z/2941/16 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 13.09 | GÓRECZNY Filip | UKS Dziewiątka Kutno | 2003 | U18 | LD | IV | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.74 | REWERS Mikołaj | LUKS Orkan Września | 2002 | U18 | WP | IV | PAWLAK Przemysław | Z/4814/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 12.64 | KRANKOWSKI Wacław | KLAM Toruń # | 1951 | Masters | KP | -- | B.D. | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.42 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 12.34 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | ||||||||
7 | f | 1 | 9.05 | SIKORA Gracjan | UKS Dziewiątka Kutno | 2003 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 8.66 | STASIOŁEK Jan | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/5626/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 2 | 8.30 | GAJEWSKI Przemysław | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U16 | LD | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.74 | KOKOSZEWSKI Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U20 | KP | I | GASSOWSKI Janusz | Z/3150/17 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 15.10 | WITEK Mirosław | AML Słupsk | 1967 | Masters | PM | -- | WITEK Mirosław | Z/1294/19 | 2022 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 15.05 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | II | PIĄTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 13.65 | SARNOWSKI Adrian | UKS Cyprianka | 2000 | U20 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/5651/15 | 2019 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 12.57 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | IV | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 10.37 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 9.29 | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | |||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.16 | WALCZAK Marek | LUKS Sukces Komprachcice # | 1980 | Masters | OP | III | B.D. | Z/11723/21 | 2023 | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.0270531177521 sekund |