Słubice 19.06.2020
Ogólnopolski Mityng Otwarcia Sezonu - Słubice 2020 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 13.54 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U14 LB +1.6 IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/5561/18 , 2023 LDK!
2 s 1 13.72 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +1.6 IV
3 s 1 14.50 TUTKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +1.6 V
4 s 1 14.58 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +1.6 --
5 s 1 14.82 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +1.6 -- KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK!
6 s 1 14.86 DZIERLA Patrycja PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP +1.6 -- B.D. B.D. SOBKOWSKI Przemysław , Z/5157/19 , 2023 LDK!
7 s 1 14.96 SEREMAK Sandra MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.6 -- # LDK!
1 s 2 14.42 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +2.3 V GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3663/19 2023
2 s 2 14.65 TOMCZYK Katarzyna MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +2.3 -- LDK!
3 s 2 14.82 LITKE Olga PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP +2.3 -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/11314/21 2023 LDK!
4 s 2 15.10 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U14 LB +2.3 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
5 s 2 15.22 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U14 LB +2.3 -- B.D. # Z/1021/20 2022 LDK!
6 s 2 15.32 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP +2.3 -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2023 LDK!
7 s 2 15.50 MLECZAK Julia PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP +2.3 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11315/21 2023 LDK!
1 s 3 14.95 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary # 2009 U12 LB -0.1 -- URSZULAK Marcin # Z/13558/21 2023 LDK!
2 s 3 15.22 KRAWCZYK Katarzyna PLKS Gwda Piła 2007 U14 WP -0.1 -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/12049/21 2022 LDK!
3 s 3 15.26 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -0.1 -- SASKA Tomasz # Z/0610/21 2023 LDK!
4 s 3 15.38 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U14 LB -0.1 -- KOŁACZ Dariusz B.D. # , Z/1025/20 , 2022 LDK!
5 s 3 15.63 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -0.1 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2023 LDK!
6 s 3 15.72 MORGIEWICZ Marta LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -0.1 -- #
7 s 3 16.51 BRYZEK Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -0.1 -- LDK!
1 s 4 13.37 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U16 DS +1.0 IV B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
2 s 4 13.60 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +1.0 IV WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK!
3 s 4 13.61 PAWELCZYK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB +1.0 IV SASKA Tomasz Z/2837/20 2021
4 s 4 14.27 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U16 LB +1.0 V WISZ Dariusz # Z/1029/20 2023 LDK!
5 s 4 16.84 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +1.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2023 LDK!
6 s 4 17.72 WOJNICKA Weronika LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +1.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/2207/20 2023 LDK!
7 s 4 17.87 JANOWICZ Zofia LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +1.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/4079/19 2023 LDK!
8 s 4 18.41 KAPLA Anna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +1.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/3716/19 2023 LDK!
1 s 5 13.13 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U14 DS +2.1 III KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
2 s 5 14.11 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +2.1 V WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
3 s 5 14.26 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +2.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2023
4 s 5 14.75 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +2.1 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2436/20 2023 LDK!
5 s 5 15.30 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +2.1 -- NOGA Grzegorz Z/4607/21 2023 LDK!
6 s 5 15.35 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U12 LB +2.1 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2023 LDK!
7 s 5 15.54 MACHCIŃSKA Nicola LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB +2.1 -- NOGA Grzegorz Z/1970/18 2020 BEZ
8 s 5 17.12 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +2.1 -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2023 LDK!
1 s 6 12.04 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +1.3 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
2 s 6 12.35 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU +1.3 II DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2023 107
3 s 6 12.38 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB +1.3 II SASKA Tomasz B.D. Z/0630/17 2023 LDK!
4 s 6 12.52 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.3 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
5 s 6 12.69 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +1.3 II WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2023 LDK!
6 s 6 12.90 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +1.3 III B.D. OGONOWSKI Jakub # , Z/0628/17 , 2023 LDK!
1 s 7 12.52 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS -0.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
2 s 7 13.09 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM -0.2 III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
3 s 7 13.33 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB -0.2 IV
4 s 7 13.46 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -0.2 IV LDK!
4 s 7 13.46 IGNASIAK Małgorzata OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -0.2 --
6 s 7 13.46 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB -0.2 IV LDK!
1 s 8 12.63 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.7 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
2 s 8 12.68 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2002 U20 DS +1.7 II
3 s 8 13.21 DOROBA Zuzanna AZS-AWF Gorzów # 2006 U16 LB +1.7 IV PAPUGA Sebastian Z/14843/21 2022 LDK!
4 s 8 13.50 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS +1.7 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
5 s 8 13.82 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +1.7 V WISZ Dariusz WISZ Mateusz # Z/5632/18 2023 LDK!
6 s 8 13.95 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +1.7 -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
7 s 8 14.13 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +1.7 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK!
1 s 9 13.12 PICHUR Marta WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.0 III KOBIAŁKA Kamil Z/4680/19 2023 LDK!
2 s 9 13.32 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U14 LD +1.0 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
3 s 9 13.33 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB +1.0 IV PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
4 s 9 13.95 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP +1.0 V PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK!
5 s 9 13.99 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +1.0 --
6 s 9 14.39 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP +1.0 V PTAK Krzysztof Z/5044/18 2023 BEZ LDK!
7 s 9 14.55 RÓŻAŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB +1.0 --
8 s 9 14.94 MAKÓWKA Malwina LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB +1.0 -- #
300 m K
1 s 1 51.81 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U14 LB -- B.D. # Z/1021/20 2022 LDK!
2 s 1 54.81 PROKOPOWICZ Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5130/19 2023 LDK!
3 s 1 55.92 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U12 LB -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2023 LDK!
4 s 1 56.57 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2023 LDK!
1 s 2 45.32 PAWELCZYK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/2837/20 2021
2 s 2 50.66 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary # 2009 U12 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13558/21 2023 LDK!
3 s 2 51.96 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U14 LB -- KOŁACZ Dariusz B.D. # , Z/1025/20 , 2022 LDK!
4 s 2 59.43 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2023 LDK!
1 s 3 42.39 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
2 s 3 45.87 KOTOWICZ Anna ULKS Sprinter Zielona Góra 2004 U18 LB --
3 s 3 47.67 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U16 LB V WISZ Dariusz # Z/1029/20 2023 LDK!
4 s 3 50.42 LITKE Olga PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/11314/21 2023 LDK!
5 s 3 52.81 KRAWCZYK Katarzyna PLKS Gwda Piła 2007 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/12049/21 2022 LDK!
1 s 4 45.88 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2023
2 s 4 45.89 PICHUR Marta WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/4680/19 2023 LDK!
3 s 4 48.04 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U14 LB V SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/5561/18 , 2023 LDK!
4 s 4 53.05 MLECZAK Julia PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11315/21 2023 LDK!
1 s 5 45.04 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2023 LDK!
2 s 5 47.49 RÓŻAŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB V
3 s 5 49.07 TUTKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB --
4 s 5 49.66 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK!
5 s 5 51.10 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2023 BEZ LDK!
1 s 6 43.75 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U18 WP -- B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
2 s 6 44.90 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
3 s 6 45.30 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1439/19 , 2022 LDK!
4 s 6 47.96 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 2005 U16 DS V KNULL Elżbieta WIŚNIEWSKA Gabriela BEZ LDK!
5 s 6 49.02 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz # Z/5632/18 2023 LDK!
1 s 7 39.73 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
2 s 7 39.95 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/0630/17 2023 LDK!
3 s 7 40.33 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- B.D. OGONOWSKI Jakub # , Z/0628/17 , 2023 LDK!
4 s 7 41.88 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
5 s 7 43.01 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- LDK!
6 s 7 44.85 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U14 LD III STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
1 s 8 40.59 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
2 s 8 43.97 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB --
3 s 8 48.23 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB V WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
4 s 8 49.46 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
5 s 8 52.34 RAJCHEL Natalia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman # Z/3243/20 2021 LDK!
6 s 8 65.72 KAPLA Anna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3716/19 2023 LDK!
600 m K
1 s 1 1:36.33 DOROBA Zuzanna AZS-AWF Gorzów # 2006 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/14843/21 2022 LDK!
2 s 1 1:45.67 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!
3 s 1 1:51.25 SYPNIEWSKA Zuzanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U16 LB --
4 s 1 1:51.66 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/5626/19 2023 LDK!
5 s 1 1:52.32 JAROSZ Łucja ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U16 LB --
6 s 1 2:00.05 KARBOWIAK Dominika MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5670/19 2021 LDK!
7 s 1 2:01.94 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2023 LDK!
8 s 1 2:04.66 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2023 BEZ LDK!
9 s 1 2:04.66 ALIMASI Sofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/3287/20 2023
10 s 1 2:17.54 JASKÓLSKA Julia MLKS Agros Żary # 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman # Z/2551/22 2022 LDK!
1 s 2 2:04.72 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra # 2008 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2023 LDK!
2 s 2 2:05.03 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2023 LDK!
3 s 2 2:16.60 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2023 LDK!
4 s 2 2:17.50 GARCZYK Karina LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5314/18 2023 BEZ LDK!
5 s 2 2:23.73 DUSZA Nadia LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1456/20 2023 LDK!
6 s 2 2:25.99 JANOWICZ Zofia LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4079/19 2023 LDK!
7 s 2 2:34.48 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2023 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:59.08 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2023 LDK!
2 s 1 2:59.23 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS -- B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2023 LDK!
3 s 1 3:01.36 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS -- ROSTKOWSKI Piotr # Z/5718/18 2021 BEZ LDK!
4 s 1 3:10.04 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U18 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0444/17 2023 LDK!
5 s 1 3:10.71 BASIAK Victoria KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- # LDK!
6 s 1 3:12.22 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U16 LB III BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2023 LDK!
7 s 1 3:17.47 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/1828/19 2023 LDK!
8 s 1 3:23.41 PRZYBYLAK Oliwia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1088/19 2022 LDK!
9 s 1 3:27.81 BIERNACIK Julia KS SMS Szklarska Poręba 2006 U16 DS V # LDK!
10 s 1 3:40.77 SMOLARCZYK Maja LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr # Z/1685/18 2022 4 LDK!
1 s 2 3:26.31 ZAWADA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS V # LDK!
2 s 2 3:31.52 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 2006 U16 LB V CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2021 BEZ LDK!
3 s 2 3:33.45 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
4 s 2 3:37.20 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr # Z/1684/18 2022 5 LDK!
5 s 2 3:40.14 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 2005 U16 DS -- LDK!
6 s 2 3:44.59 MŁODYSTACH Anastazja WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- LDK!
7 s 2 3:44.93 JANOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1911/18 2020 BEZ LDK!
8 s 2 4:05.62 SMOLARCZYK Amelia LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr # Z/1682/18 2023 BEZ LDK!
3000 m K
1 s 1 9:48.86 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP I BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2023 LDK!
2 s 1 10:24.84 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/1891/19 2023 LDK!
3 s 1 10:51.71 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2022 3
4 s 1 11:03.97 KURASZ Justyna OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/4898/18 2023
5 s 1 12:08.93 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U18 LB -- MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
6 s 1 12:08.95 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 2002 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2021 3 LDK!
7 s 1 12:35.44 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2023 LDK!
80 pł K
1 s 1 12.31 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +1.9 II B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK!
2 s 1 12.53 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +1.9 III B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK!
3 s 1 13.25 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP +1.9 IV PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 13.79 RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS +1.9 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/3442/19 2023 BEZ LDK!
5 s 1 14.51 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS +1.9 V KARPOWICZ Tadeusz Z/2790/19 2022 LDK!
6 s 1 14.86 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +1.9 -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK!
1 s 2 12.96 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.7 III ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK!
2 s 2 16.37 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB +0.7 -- WISZ Mateusz # Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
100 m pł K
1 s 1 15.65 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB 0.0 II LDK!
2 s 1 16.92 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB 0.0 IV LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB III CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
1 f 1 1.60 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB III CZERNIK Edward Z/2111/17 2023 5
3 f 1 1.50 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB IV WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
4 f 1 1.50 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!
5 f 1 1.45 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2790/19 2022 LDK!
6 f 1 1.45 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
7 f 1 1.45 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U14 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
8 f 1 1.40 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB -- LDK!
8 f 1 1.40 RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS V KARPOWICZ Tadeusz Z/3442/19 2023 BEZ LDK!
10 f 1 1.40 NAGLIK Julia ZLKL Zielona Góra # 2007 U14 LB V LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.60 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2023
2 f 1 3.40 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U20 WP I CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2023
3 f 1 3.00 KOGUT Monika ZLKL Zielona Góra 1983 Masters LB II
4 f 1 2.60 KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U16 ZP IV FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław # , Z/2900/20 , 2022 LDK!
5 f 1 2.40 FALIŃSKA Lena MLKS Agros Żary 2005 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/2722/19 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.59 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP +1.0 II DMP KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2023 LDK! 98
2 f 1 5.55 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM +0.6 II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
3 f 1 4.96 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -0.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
4 f 1 4.79 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.6 V ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK!
5 f 1 4.79 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -0.4 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK!
6 f 1 4.50 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS 0.0 --
7 f 1 4.49 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB +0.2 -- WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
8 f 1 4.32 DZIERLA Patrycja PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP +1.0 -- B.D. B.D. SOBKOWSKI Przemysław , Z/5157/19 , 2023 LDK!
9 f 1 4.32 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +0.8 -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
10 f 1 4.28 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -0.5 -- KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK!
11 f 1 4.04 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +0.9 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2436/20 2023 LDK!
12 f 1 4.04 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.2 -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK!
13 f 1 4.03 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +1.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3663/19 2023
14 f 1 3.94 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U14 LB +0.7 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
15 f 1 3.53 BRYZEK Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -0.5 -- LDK!
16 f 1 3.42 TOMCZYK Katarzyna MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.1 -- LDK!
17 f 1 3.40 MORGIEWICZ Marta LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -0.9 -- #
Trójskok K
1 f 1 11.26 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB +1.0 III CZERNIK Edward Z/2111/17 2023 5
2 f 1 10.40 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB +0.6 IV CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
3 f 1 10.32 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB +0.2 IV WOŹNIAK Daniel 3 LDK!
4 f 1 9.53 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +0.5 -- LDK!
5 f 1 8.75 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +0.8 -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 8.66 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +1.0 -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.41 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2023
2 f 1 10.24 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U16 LB IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
3 f 1 10.13 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
4 f 1 9.04 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
5 f 1 8.41 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
6 f 1 8.30 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/3556/17 2020 BEZ LDK!
7 f 1 8.12 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 7.88 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2023 LDK!
9 f 1 7.27 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5132/19 2023
1 f 2 12.83 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
2 f 2 11.78 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB III CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2023 2
3 f 2 11.30 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS III
4 f 2 8.80 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2023 5
  f 2 NM GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2023 5
Kula (4) K
1 f 1 13.06 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
2 f 1 12.32 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
3 f 1 11.82 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB II WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3
4 f 1 11.63 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
5 f 1 11.30 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB III BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2023 2
6 f 1 9.78 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
7 f 1 9.73 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB IV LDK!
8 f 1 8.62 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
9 f 1 8.23 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 36.79 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
2 f 1 33.30 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
3 f 1 29.73 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 24.02 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2023
5 f 1 23.86 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5132/19 2023
6 f 1 23.61 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
7 f 1 21.57 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
8 f 1 21.32 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/3556/17 2020 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 52.38 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
2 f 1 43.01 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB I CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2023 2
3 f 1 38.86 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2023 2
4 f 1 34.49 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB III CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
5 f 1 33.37 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
6 f 1 27.52 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
7 f 1 26.35 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3
8 f 1 25.69 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U20 LB -- BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2021 3 LDK!
9 f 1 25.59 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
10 f 1 23.66 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2023 5
11 f 1 23.61 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2023 5
12 f 1 23.52 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2787/18 2023 4 LDK!
13 f 1 22.56 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław # Z/2810/20 2023
14 f 1 21.70 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1592/18 2022 4 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 53.17 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2023 3 LDK!
2 f 1 47.66 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/2636/17 2021 3
3 f 1 38.76 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2787/18 2023 4 LDK!
4 f 1 36.60 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2023 5
5 f 1 34.40 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1592/18 2022 4 LDK!
6 f 1 31.78 POKŁADECKA Olga UKS Achilles Leszno 2004 U18 WP --
1 f 2 39.33 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
2 f 2 32.06 SKUPNIEWICZ Milena UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP V CZARNECKI Mateusz # Z/5034/19 2021 LDK!
3 f 2 29.87 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP V LDK!
4 f 2 28.04 PAŁASZ Joanna AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB V
5 f 2 27.65 BOROWCZAK Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/2829/19 2020 LDK!
6 f 2 25.46 SZERSZEŃ Maja UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -- LDK!
Młot (4) K
1 f 1 45.40 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022
2 f 1 44.44 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
3 f 1 39.54 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB III
4 f 1 38.33 SKORUPIŃSKA Marta UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP III
5 f 1 26.20 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB --
  f 1 NM DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB -- KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
  f 1 NM KUŚPIEL Monika UKS Achilles Leszno 2002 U20 WP --
Oszczep (500) K
1 f 1 23.75 SZUL Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/5660/19 , 2021 LDK!
2 f 1 22.68 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
3 f 1 16.07 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
1 f 2 40.75 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
2 f 2 38.87 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/5324/18 2021 5
3 f 2 34.98 POSZYTEK Olga MKL Toruń # 2004 U18 KP IV HULISZ Robert Z/2254/18 2023
4 f 2 28.23 ZAWOJSKA Małgorzata ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/1633/18 2021
5 f 2 21.07 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 44.75 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U20 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2023
2 f 1 37.59 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U20 LB III BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2021 3 LDK!
3 f 1 35.15 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
4 f 1 25.13 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław # Z/2810/20 2023
100 m M
1 s 1 12.56 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.1 -- LDK!
2 s 1 13.02 KOSZKAŁO Nikodem ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +0.1 --
3 s 1 13.14 WIŚNIEWSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +0.1 -- WALCZAK Jerzy Z/2195/20 2023
4 s 1 13.80 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +0.1 -- WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
5 s 1 15.10 BĄK Kamil LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB +0.1 -- LDK!
1 s 2 12.16 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +1.7 IV DMP U20 WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK! 83
2 s 2 12.55 MIELCZAREK Jakub MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +1.7 -- B.D.
3 s 2 12.99 URSZYC Konrad Akademia Biegowa Żary # 2007 U14 LB +1.7 -- LANDYSZKOWSKI Sławomir LDK!
4 s 2 13.12 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary # 2007 U14 LB +1.7 -- # LDK!
5 s 2 15.34 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB +1.7 -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
1 s 3 12.32 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +1.7 -- LDK!
2 s 3 12.53 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +1.7 V WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
3 s 3 12.57 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra # 2007 U14 LB +1.7 V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2897/20 2023 LDK!
4 s 3 12.69 WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +1.7 V LDK!
5 s 3 13.07 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U16 WP +1.7 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2023 BEZ
6 s 3 14.58 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB +1.7 -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2023 LDK!
1 s 4 12.02 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB +1.3 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
2 s 4 12.18 FILMANOWICZ Herbert ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +1.3 IV LDK!
3 s 4 12.23 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.3 -- WISZ Dariusz # Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
4 s 4 12.29 ŻARKOWSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +1.3 --
5 s 4 12.53 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +1.3 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/5017/18 2022 4 LDK!
6 s 4 13.07 FOŁTYN Damian MLKS Agros Żary 2005 U16 LB +1.3 -- LDK!
7 s 4 13.75 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +1.3 -- WALCZAK Piotr Z/0819/20 2023 LDK!
1 s 5 10.92 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +2.7 II #
2 s 5 11.06 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +2.7 II KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0553/19 2023 LDK!
3 s 5 11.11 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP +2.7 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
4 s 5 11.20 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +2.7 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
5 s 5 11.80 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U20 DS +2.7 IV
1 s 6 11.37 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U18 ZP +1.2 III BŁOCIAN Rafał KOKOT Zdzisław Z/4959/18 2022
2 s 6 11.50 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +1.2 III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
3 s 6 11.52 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +1.2 III SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2023
4 s 6 11.75 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.2 III LDK!
5 s 6 11.76 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP +1.2 IV ROŻEJ Marek Z/0233/19 2023
6 s 6 11.83 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP +1.2 IV KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
1 s 7 11.71 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +1.1 III GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
2 s 7 11.74 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +1.1 III
3 s 7 11.84 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +1.1 IV # LDK!
4 s 7 11.88 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U16 LB +1.1 IV DMP U20 WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK! 92
5 s 7 12.03 NOWACKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB +1.1 IV
6 s 7 12.28 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U20 DS +1.1 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK!
300 m M
1 s 1 46.72 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
2 s 1 53.91 BĄK Kamil LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- LDK!
3 s 1 70.33 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2023 LDK!
4 s 1 70.39 BEDNARCZYK Oliwier LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3714/19 2023 LDK!
1 s 2 38.27 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- LDK!
2 s 2 46.95 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/0819/20 2023 LDK!
3 s 2 48.95 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2023 BEZ LDK!
4 s 2 52.37 ŁOBACZEWSKI Wiktor LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2238/20 2023 LDK!
5 s 2 60.50 ŁOBACZEWSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2239/20 2023 LDK!
1 s 3 45.09 URSZYC Konrad Akademia Biegowa Żary # 2007 U14 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir LDK!
2 s 3 50.21 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
3 s 3 54.06 OLECH Sebastian LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4081/19 2023 LDK!
1 s 4 38.77 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2023 BEZ
2 s 4 39.05 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- LDK!
3 s 4 39.63 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
4 s 4 39.85 SKARBIERZ Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2003 U18 LB -- GÓRA Ireneusz Z/2587/19 2019 LDK!
5 s 4 40.26 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS IV KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2023 BEZ LDK!
1 s 5 34.54 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
2 s 5 34.86 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
3 s 5 42.20 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS V KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
4 s 5 42.47 WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP V LDK!
5 s 5 47.44 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2023 LDK!
6 s 5 48.57 RUTKOWSKI Maciej LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2596/20 2023
1 s 6 37.11 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2023
2 s 6 39.01 PIĄTEK Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/2405/20 2023 BEZ
3 s 6 42.21 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U16 LB V WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
4 s 6 43.26 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK!
5 s 6 45.20 KOSZKAŁO Nikodem ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB --
1 s 7 38.79 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- # LDK!
2 s 7 40.08 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
3 s 7 40.28 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/2406/20 2023 BEZ
4 s 7 41.75 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/5017/18 2022 4 LDK!
1 s 8 37.68 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U20 DS -- B.D. Z/3667/15 2023
2 s 8 37.93 NOWACKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB --
3 s 8 38.46 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota # Z/2477/17 2023 LDK!
4 s 8 39.24 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
5 s 8 39.77 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- # LDK!
1 s 9 34.24 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2023
2 s 9 35.81 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- ROŻEJ Marek Z/0233/19 2023
3 s 9 36.35 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał KOKOT Zdzisław Z/4959/18 2022
4 s 9 36.43 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U20 DS --
5 s 9 37.08 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2023 5 LDK!
6 s 9 40.58 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
1 s 10 35.18 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- #
2 s 10 35.25 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA -- B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2023
3 s 10 35.74 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
4 s 10 35.97 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
5 s 10 36.06 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0553/19 2023 LDK!
6 s 10 36.15 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. # Z/2711/15 2023
600 m M
1 s 1 1:27.61 ŁAZARCZYK Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- MAŁECKI Leszek Z/3741/17 2020
2 s 1 1:28.24 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB III PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2023 4 LDK!
3 s 1 1:29.91 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2023 BEZ
4 s 1 1:31.85 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB III SZWARC Marcin # Z/5315/18 2023 BEZ LDK!
5 s 1 1:34.13 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 2001 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2021 4
6 s 1 1:41.07 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5300/19 2023 LDK!
7 s 1 1:44.18 DOBRZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/1981/19 2023 LDK!
8 s 1 2:07.62 GLAPA Piotr MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U14 LB -- GÓRA Ireneusz Z/5705/19 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 1:58.45 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/5717/18 2022 LDK!
2 s 1 1:58.81 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2023 LDK!
3 s 1 1:59.58 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U18 LB III DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2023 LDK!
4 s 1 2:00.39 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
5 s 1 2:02.50 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS IV ROSTKOWSKA Anna LDK!
6 s 1 2:07.19 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS IV # LDK!
7 s 1 2:09.96 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
8 s 1 2:13.34 ŁAGOCKI Maksymilian Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian LDK!
9 s 1 2:13.92 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U23 DS --
1000 m M
1 s 1 2:38.52 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!
2 s 1 2:53.70 PATOLETA Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/4133/19 2021 LDK!
3 s 1 2:57.90 LEWANDOWSKI Alexander MKP Myślibórz 2006 U16 ZP V CIELECKI Zbigniew Z/1701/18 2021 BEZ LDK!
4 s 1 2:58.01 ZDRZENICKI Kornel MKP Myślibórz 2006 U16 ZP V CIELECKI Zbigniew Z/1707/18 2021 BEZ LDK!
5 s 1 3:00.73 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0513/20 2023 BEZ LDK!
6 s 1 3:01.42 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów # 2005 U16 LB -- PAPUGA Sebastian # Z/1982/19 2023 LDK!
7 s 1 3:17.44 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
8 s 1 3:33.86 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/14822/21 2023 LDK!
1 s 2 2:32.28 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U20 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2023 3
2 s 2 2:44.58 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP -- LDK!
3 s 2 2:56.15 DUBERT Jakub MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2005 U16 LB V KWAPICH Roman Z/1431/19 2020 LDK!
4 s 2 2:59.08 KONCZYŃSKI Maciej LKS Lubusz Słubice 1985 Masters LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/14842/21 2022
5 s 2 3:11.88 JEWTUSZEK Franciszek KS SMS Szklarska Poręba 2006 U16 DS -- LDK!
6 s 2 3:15.24 KIENDYŚ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2023 LDK!
7 s 2 3:32.44 SZCZEŚNIAK Michał MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2005 U16 LB -- KWAPICH Roman Z/1488/19 2020 LDK!
8 s 2 3:35.44 SUL Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1486/20 2022 63 LDK!
9 s 2 3:40.24 BIERNACKI Jacek LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2458/20 2023 LDK!
10 s 2 4:02.16 BOBKIEWICZ Kacper LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4078/19 2023 LDK!
3000 m M
1 s 1 8:36.36 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2023 LDK!
2 s 1 8:47.41 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2023
3 s 1 9:13.27 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP III GRENDA Jan NOWAK Łukasz Z/0605/18 2022
4 s 1 9:16.17 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP IV GRENDA Jan Z/4315/19 2023 LDK!
5 s 1 9:27.83 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP IV GRENDA Jan Z/1110/17 2023 4 LDK!
6 s 1 9:28.80 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP IV CHMIELARZ Lucyna BYTNIEWSKI Szymon B.D. # , Z/0923/16 , 2023 LDK!
7 s 1 9:44.05 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2023
2000 m M
1 s 1 6:27.48 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0664/19 2023 BEZ LDK!
2 s 1 6:39.62 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2023 LDK!
3 s 1 6:57.34 TRZCINKA Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS -- LDK!
4 s 1 7:06.85 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.11 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +2.4 II KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 16.25 KACZMAREK Wojciech KL Lumel Zielona Góra # 2005 U16 LB +2.4 III FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2023 LDK!
3 s 1 16.58 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +2.4 III KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 16.78 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +2.4 III KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2023 BEZ LDK!
5 s 1 19.75 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS +2.4 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.88 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +2.8 II WOLIŃSKI Wojciech # Z/1299/18 2023 5
2 s 1 15.01 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +2.8 III PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2023 5 LDK!
3 s 1 15.17 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +2.8 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
4 s 1 15.48 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP +2.8 III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
5 s 1 16.49 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +2.8 IV B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB II
2 f 1 1.90 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
3 f 1 1.75 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U18 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
4 f 1 1.75 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK! 90
5 f 1 1.60 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP -- GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2023 4 LDK!
6 f 1 1.60 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/4816/19 2023
7 f 1 1.60 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 1.55 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- LDK!
9 f 1 1.45 FOŁTYN Damian MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.75 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2023
2 f 1 4.20 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA II DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3880/16 2023 87
3 f 1 4.00 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB II
4 f 1 3.80 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2023 LDK!
5 f 1 3.60 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB III
6 f 1 3.20 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
7 f 1 2.80 JAROSZEWICZ Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP V FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0082/22, Z/5215/23 2023, 2023 LDK!
8 f 1 2.80 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- # LDK!
9 f 1 2.60 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U14 LB -- # LDK!
10 f 1 2.40 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB --
W dal M
1 f 1 6.42 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +0.2 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2023 LDK!
2 f 1 6.39 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -0.8 III GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
3 f 1 6.37 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP +1.0 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2023
4 f 1 6.36 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS +1.0 III KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/3034/19 2023 LDK!
5 f 1 6.25 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +0.4 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
6 f 1 6.24 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP +1.0 IV SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/3565/16 2022 3 LDK!
7 f 1 6.20 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -0.8 IV KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 6.02 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.3 IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
9 f 1 5.81 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP -0.7 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2021 4
10 f 1 5.65 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -0.1 -- DMP U20 WISZ Dariusz # Z/0787/19 2023 BEZ LDK! 69
11 f 1 5.57 ŻARKOWSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +1.1 --
12 f 1 5.54 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB +0.6 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/4816/19 2023
13 f 1 5.48 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB +0.8 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
14 f 1 5.47 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U18 DS +1.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2023 BEZ LDK!
15 f 1 5.05 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U16 WP -0.9 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2023 BEZ
16 f 1 4.82 WIŚNIEWSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +0.4 -- WALCZAK Jerzy Z/2195/20 2023
17 f 1 4.80 RUTKOWSKI Maciej LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -1.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2596/20 2023
18 f 1 4.73 KOSZKAŁO Nikodem ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -1.2 --
19 f 1 4.61 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.9 -- WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
20 f 1 4.38 KWAŚNIEWSKI Filip PLKS Gwda Piła 2007 U14 WP +0.3 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1670/20 2022 LDK!
21 f 1 4.01 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA 0.0 -- # LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.17 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +0.3 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
2 f 1 13.50 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS +0.7 III KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/3034/19 2023 LDK!
3 f 1 13.35 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +0.5 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2023 LDK!
4 f 1 12.88 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP +1.2 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2021 4
5 f 1 12.59 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U18 DS +0.8 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
6 f 1 12.25 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB +0.8 -- CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
7 f 1 11.91 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U18 DS +1.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2023 BEZ LDK!
Kula (4) M
1 f 1 11.55 TYSZKOWSKI Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1994 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2407/20 2023 2
Kula (5) M
1 f 1 11.81 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB V WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2023 LDK!
2 f 1 11.23 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2023 LDK!
3 f 1 10.83 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V SIERKA Ewa # BEZ LDK!
4 f 1 10.16 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
5 f 1 9.12 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2023 BEZ
1 f 2 13.88 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB III SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 2 11.28 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
3 f 2 9.86 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
4 f 2 9.62 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.69 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2023
2 f 1 13.88 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
Kula (7.26) M
1 f 1 15.00 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2023 1
Dysk (1) M
1 f 1 45.17 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
2 f 1 44.52 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2023 LDK!
3 f 1 38.15 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB IV WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2023 LDK!
4 f 1 37.98 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa # BEZ LDK!
5 f 1 31.30 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U14 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
6 f 1 27.78 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2023 BEZ
7 f 1 20.46 KORYCKI Dawid MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- LDK!
8 f 1 18.04 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5131/19 2023 LDK!
  f 1 NM TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.55 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 1 42.09 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2023 2 LDK!
3 f 1 38.78 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
4 f 1 31.10 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/5017/18 2022 4 LDK!
5 f 1 29.89 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
6 f 1 27.10 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
7 f 1 25.60 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 42.70 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
2 f 1 40.81 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2
  f 1 NM KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2023
  f 1 NM STĘŻYCKI Nikodem ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB --
  f 1 NM WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 41.35 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 1980 Masters LB II CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2023 2
Młot (5) M
1 f 1 42.25 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2023 2 LDK!
2 f 1 37.93 NOGAŁA Adam UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -- LDK!
1 f 2 41.91 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno # 2005 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/5101/19 2023 LDK!
2 f 2 34.17 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB V WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2023 LDK!
3 f 2 27.47 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2023 LDK!
4 f 2 12.18 ZAJĄC Mikołaj ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB --
Młot (6) M
1 f 1 66.57 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2021 1
2 f 1 59.95 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2023 2
3 f 1 56.50 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!
4 f 1 55.00 BARTOSIEWICZ Gracjan LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2359/17 2023 4
5 f 1 49.34 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB III
Młot (7.26) M
  f 1 NM SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2023 1
Oszczep (600) M
1 f 1 23.76 KORYCKI Dawid MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- LDK!
  f 1 NM TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 52.57 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo 2004 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2023
2 f 1 37.42 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/5017/18 2022 4 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 57.80 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U20 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2
2 f 1 53.28 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
3 f 1 46.37 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP IV DMP B.D. B.D. # Z/5938/15 2023 48
  f 1 NM CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.613448858261 sekund