Bielsko-Biała 20.06.2020
1. Mityng Lekkoatletyczny ¦ZLA 2020 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.08 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +2.1 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
2 2 s 1 13.19 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL +2.1 III MORKA Piotr # Z/0501/20 2022 LDK!
3 3 s 1 13.27 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +2.1 IV HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK!
4 6 s 1 13.73 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów # 2004 U18 SL +2.1 IV LDK!
5 8 s 1 13.92 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL +2.1 -- LDK!
6 12 s 1 14.22 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +2.1 V LDK!
1 4 s 2 13.44 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.9 IV DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
2 9 s 2 13.96 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL +0.9 V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2022 LDK!
3 10 s 2 13.97 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.9 V JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2022 LDK!
4 11 s 2 14.03 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.9 -- LDK!
5 14 s 2 14.43 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.9 V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
6 15 s 2 14.56 MAJDAK Wiktoria MKS Żywiec 2005 U16 SL +0.9 -- FIJAK Krystyna Z/5027/18 2021 5
1 5 s 3 13.58 SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.4 IV LDK!
2 7 s 3 13.83 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.4 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK! 80
3 13 s 3 14.37 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.4 V FIJAK Krystyna # Z/1075/20 2022 LDK!
4 16 s 3 14.91 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL +1.4 -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2022
5 16 s 3 14.91 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.4 -- LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.77 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +0.4 II
2 2 s 1 27.88 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL +0.4 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2022 LDK!
3 4 s 1 29.02 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL +0.4 -- WAJDA Aleksandra Z/2113/18 2021 BEZ LDK!
4 5 s 1 29.12 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.4 -- WIKTOR Dagmara 4 LDK!
5 7 s 1 29.63 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.4 -- LDK!
6 8 s 1 29.89 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2021 LDK!
7 10 s 1 30.97 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.4 -- SYSAK Tomasz 5 LDK!
1 3 s 2 28.00 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +1.5 IV DMP U20 HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK! 92
2 6 s 2 29.51 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 2005 U16 SL +1.5 V LDK!
3 9 s 2 30.14 MODZELEWSKA Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.5 --
4 11 s 2 31.43 SZEWCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +1.5 -- LDK!
5 12 s 2 34.67 ROSNER Oktawia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.5 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.03 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL --
2 3 s 1 43.15 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3731/17 2021 2 LDK!
3 4 s 1 43.40 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
4 5 s 1 43.50 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
5 6 s 1 43.82 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U20 SL --
6 8 s 1 44.47 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
1 2 s 2 41.76 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
2 7 s 2 44.20 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata # Z/3014/18 2021 BEZ LDK!
3 9 s 2 44.86 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL III ROLAK Dorota Z/3699/19 2022 LDK!
4 10 s 2 45.81 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL IV PASZTA Wiesław # Z/3957/18 2021 BEZ LDK!
5 11 s 2 45.96 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
6 14 s 2 47.28 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2006 U16 SL V
1 12 s 3 46.81 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U16 SL V KALINOWSKI Stefan # Z/2076/20 2022
2 13 s 3 46.96 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2022 LDK!
3 15 s 3 47.87 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2022
4 16 s 3 51.69 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2022 BEZ
5 17 s 3 52.39 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 2006 U16 SL --
600 m K
1 1 s 1 1:31.53 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:32.91 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0900/15 2022
3 3 s 1 1:37.44 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
4 4 s 1 1:39.16 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 1:41.17 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL --
6 6 s 1 1:41.86 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2004 U18 SL --
7 7 s 1 1:45.80 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
1 8 s 2 1:48.32 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL V PROKSA Robert Z/2186/18 2022 BEZ LDK!
2 9 s 2 1:49.19 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
3 10 s 2 1:49.29 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U16 SL V BIELA Marek Z/2167/19 2021
4 11 s 2 1:50.58 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U16 SL -- B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
5 12 s 2 1:51.54 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
6 13 s 2 1:52.19 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/5205/19 2022 LDK!
7 14 s 2 1:58.29 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0982/18 2022 BEZ
1000 m K
1 1 s 1 2:48.86 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL -- B.D. Z/4043/11 2022
2 2 s 1 2:58.81 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL -- PASZTA Wiesław Z/2532/15 2021 1
3 3 s 1 3:03.29 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata # Z/3735/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 3:10.65 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U18 SL -- GAWLINA Józef # Z/2138/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 3:10.95 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2022 3
6 6 s 1 3:11.60 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL -- PASZTA Wiesław Z/1961/19 2020
7 7 s 1 3:12.57 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK!
8 14 s 1 3:34.76 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 2002 U20 SL -- #
1 8 s 2 3:21.13 ZAKRZEWSKA Natalia UKS Chromik Mysłowice 2002 U20 SL -- B.D.
2 9 s 2 3:25.04 MASARSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/1902/20 2022
3 10 s 2 3:25.43 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U16 SL V KALINOWSKI Stefan # Z/2078/20 2022 LDK!
4 11 s 2 3:27.39 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL V JARCZOK Miłosz # Z/3160/19 2022 BEZ LDK!
5 12 s 2 3:28.72 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL V PASZTA Anna Z/2879/19 2022 LDK!
6 13 s 2 3:32.78 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
7 15 s 2 3:40.02 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2077/20 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:54.02 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U20 SL III DMP RU¦NIAK Stefan Z/3180/16 2022 2 54
2 2 s 1 4:57.76 LUBIŃSKA Oliwia KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS IV ROSTKOWSKA Anna Z/1981/18 2022 LDK!
3 3 s 1 5:40.02 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL --
4 4 s 1 6:03.58 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/1517/19 2022 LDK!
5 5 s 1 6:05.22 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
6 6 s 1 6:25.92 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.40 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2022 4 LDK!
2 f 1 1.30 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.33 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +1.3 III KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2022
2 f 1 5.18 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL -0.5 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
3 f 1 5.02 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.2 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 61 83
4 f 1 4.75 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL +1.2 -- LDK!
5 f 1 4.26 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.9 -- LDK!
6 f 1 4.07 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.8 -- FIJAK Krystyna # Z/1075/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.58 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +1.0 III DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2022 106
2 2 s 1 11.66 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +1.0 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK! 56 102
3 3 s 1 11.67 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL +1.0 III PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2022 4
4 5 s 1 11.92 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +1.0 IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 91
5 6 s 1 11.97 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +1.0 IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 89
6 7 s 1 11.98 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL +1.0 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
7 11 s 1 12.20 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL +1.0 IV JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
1 4 s 2 11.86 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.0 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
2 8 s 2 12.04 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +1.0 IV DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
3 9 s 2 12.12 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL +1.0 IV PASZTA Wiesław # Z/4282/18 2022 BEZ
4 12 s 2 12.21 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.0 V DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 81
5 13 s 2 12.37 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
6 13 s 2 12.37 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.0 -- LDK!
7 15 s 2 12.43 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/3181/16 2022 2 LDK!
1 10 s 3 12.15 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +1.8 IV OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
2 16 s 3 12.51 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL +1.8 V
3 17 s 3 12.64 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.8 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK! 70
4 18 s 3 12.89 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.8 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2022 BEZ LDK!
5 19 s 3 12.94 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.8 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2022 BEZ LDK!
1 20 s 4 13.09 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK!
2 21 s 4 13.11 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.9 -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
3 22 s 4 13.16 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL +0.9 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2022 BEZ LDK!
4 23 s 4 13.31 RODZOŃ Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/2035/20 2022
5 24 s 4 13.37 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.9 -- RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2022 BEZ
6 25 s 4 13.73 JONKISZ Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL +0.9 -- DMP U20 JARCZOK Miłosz # Z/1686/20 2022 BEZ LDK! 50
200 m M
1 1 s 1 23.50 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL +0.5 III PĘKALA Łukasz Z/3074/18 2022 3
2 2 s 1 23.60 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.5 III KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2022
3 3 s 1 23.62 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.5 -- KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
4 4 s 1 23.85 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.5 IV DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK!
5 7 s 1 25.20 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.5 -- LDK!
1 5 s 2 23.99 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U23 SL +1.0 -- BONK Anna Z/3903/18 2022 4
2 6 s 2 25.11 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +1.0 -- KOS Kamil # Z/2318/19 2022 LDK!
3 8 s 2 26.64 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.0 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2022 BEZ LDK!
4 9 s 2 26.80 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL +1.0 --
5 10 s 2 45.37 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL +1.0 -- BONK Anna Z/3904/18 2022 4
300 m M
1 1 s 1 34.82 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/5054/18 2022
2 2 s 1 35.96 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2021 4 LDK!
3 4 s 1 37.98 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- HOMA Wioleta # Z/2034/18 2022 5 LDK!
4 6 s 1 38.34 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL --
5 8 s 1 39.29 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3181/16 2022 2 LDK!
6 9 s 1 40.21 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2022 5
1 3 s 2 37.93 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U20 SL --
2 5 s 2 38.04 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
3 7 s 2 39.21 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL --
4 10 s 2 41.07 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V HOMA Wioleta Z/5506/19 2022 BEZ LDK!
5 11 s 2 41.92 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL V DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK!
6 12 s 2 43.46 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:30.19 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL --
2 2 s 1 1:40.69 NETER Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL --
3 3 s 1 1:41.19 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3306/19 2021 LDK!
4 4 s 1 1:41.50 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL -- PASZTA Wiesław # Z/4953/19 2022
5 5 s 1 1:47.78 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2022
800 m M
1 1 s 1 1:59.29 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2022
2 2 s 1 2:00.26 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL III DMP U20 KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK! 106
3 3 s 1 2:20.74 MALARZ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
4 4 s 1 2:22.56 SUSKI Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
5 5 s 1 2:27.75 ¦PIEWAK Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:29.89 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. # Z/2051/16 2022
2 2 s 1 2:43.73 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 2:49.86 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2020 4
4 4 s 1 2:49.98 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 2000 U23 SL --
5 5 s 1 2:51.37 PIWOŃSKI Jakub MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL -- B.D. Z/4218/18 2021 BEZ
6 6 s 1 2:53.46 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
7 7 s 1 2:56.18 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL V MALARZ Beata PASZTA Wiesław # , Z/3733/18 , 2022 BEZ LDK!
8 9 s 1 3:03.65 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
1 8 s 2 2:58.46 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U18 SL -- GAWLINA Józef # Z/2206/20 2022
2 10 s 2 3:06.20 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
3 11 s 2 3:11.92 SADOWSKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2005 U16 SL -- HACZEK Mariusz # Z/4173/18 2022
4 12 s 2 3:15.81 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- # LDK!
5 13 s 2 3:18.80 BOCHYNEK Dawid UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- # LDK!
6 14 s 2 3:30.30 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U18 SL -- B.D. Z/3967/18 2022 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.95 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 2002 U20 SL II BIELA Marek Z/3772/17 2021 2
2 f 1 1.90 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U20 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
3 f 1 1.50 ¬ALOUDIK Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL --
4 f 1 1.45 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- LDK!
W dal M
1 f 1 7.50 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +1.7 I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2022
2 f 1 6.00 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL +1.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
3 f 1 5.80 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +1.4 -- OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
4 f 1 5.73 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.3 V FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 5.26 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.5 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK! 10 60
6 f 1 4.98 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +2.4 -- KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz # , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK!
  4.95 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.6 -- KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz # , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.7656939029694 sekund