字oda Wielkopolska 20.06.2020
Mityng otwarcia sezonu w rzutach [DMP] [DMP U20]
Kula (2) K
1 1 f 1 11.88 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U14 WP -- 名IST Jerzy Z/0017/20 2023 LDK!
2 2 f 1 8.62 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nak這 2007 U14 KP -- # LDK!
3 3 f 1 6.86 MUZOLF Agata LUKS Start Nak這 2007 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1391/19 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 6.29 CZELADZKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna # Z/0282/20 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.50 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan 字oda Wlkp. 2003 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!
2 2 f 1 12.20 KNIAT Zuzanna O AZS Pozna # 2003 U18 WP III PAWLAK Przemys豉w NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK!
3 3 f 1 10.72 HALECKA Patrycja AML S逝psk 2003 U18 PM IV LDK!
4 4 f 1 10.02 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/2636/17 2021 3
5 5 f 1 9.90 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzesz闚 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1697/19 2023 LDK!
6 6 f 1 9.71 NALE玆TA Michalina UKS Orkan 字oda Wlkp. 2003 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia Z/3762/17 2022 LDK!
7 7 f 1 9.58 NOWICKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- #
8 8 f 1 7.43 NOWACKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzesz闚 2003 U18 WP --
9 9 f 1 6.78 POKxDECKA Olga UKS Achilles Leszno 2004 U18 WP --
10 10 f 1 6.75 ZAREMBA Julia LKS Orkan Ostrzesz闚 2004 U18 WP --
1 1 f 2 11.78 GxDIKOWSKA Melisa AML S逝psk 2006 U16 PM III DMP U20 B.D. WITEK Miros豉w # , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK! 105
2 2 f 2 10.30 SKUPNIEWICZ Milena UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz # Z/5034/19 2021 LDK!
3 3 f 2 9.90 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP IV MAΒCKI Marcin Z/1603/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 2 8.66 MICHALAK Karolina AML S逝psk 2006 U16 PM -- WITEK Miros豉w B.D. # Z/0019/18 2023 5 LDK!
5 5 f 2 7.98 KACZOR Honorata LKS Orkan Ostrzesz闚 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2280/20 2021 LDK!
6 6 f 2 7.45 KO昭AREK Julia O AZS Pozna 2005 U16 WP -- BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2023
7 7 f 2 7.23 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nak這 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!
8 8 f 2 5.71 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP -- LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 10.14 GALUS Paulina UKS Orkan 字oda Wlkp. 2001 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
2 2 f 1 9.17 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
3 3 f 1 8.83 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzesz闚 2001 U20 WP --
4 4 f 1 8.59 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
5 5 f 1 7.07 KU同IEL Monika UKS Achilles Leszno 2002 U20 WP --
Dysk (0.60) K
1 1 f 1 20.01 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno # 2007 U14 WP -- B.D. Z/3237/22 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 29.95 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP IV MAΒCKI Marcin Z/1603/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 29.68 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ ㄆkasz # Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 27.15 PAxSZ Joanna AZS-AWF Gorz闚 2006 U16 LB V
4 4 f 1 22.06 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ ㄆkasz # Z/5132/19 2023
5 5 f 1 20.62 LISIECKA Weronika LUKS Start Nak這 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/0530/20 2023 LDK!
6 6 f 1 20.17 SZERSZE Maja UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -- LDK!
7 7 f 1 15.07 MICHALAK Marcelina LKS Orkan Ostrzesz闚 2006 U16 WP -- WIECZOREK El瘺ieta Z/2371/20 2021 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 38.08 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP II
2 2 f 1 29.41 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan 字oda Wlkp. 2003 U18 WP IV CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!
3 3 f 1 28.65 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzesz闚 2001 U20 WP IV
4 4 f 1 27.22 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
5 5 f 1 26.47 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorz闚 2004 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2023 3 LDK!
6 6 f 1 23.51 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
M這t (2) K
1 1 f 1 33.25 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno # 2007 U14 WP -- B.D. Z/3237/22 2023 LDK!
2 2 f 1 21.38 CZELADZKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna # Z/0282/20 2023 LDK!
M這t (3) K
1 1 f 1 51.05 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorz闚 2004 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2023 3 LDK!
2 2 f 1 50.63 KNIAT Zuzanna O AZS Pozna # 2003 U18 WP II PAWLAK Przemys豉w NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK!
3 3 f 1 43.81 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/2636/17 2021 3
4 4 f 1 34.29 POKxDECKA Olga UKS Achilles Leszno 2004 U18 WP --
5 5 f 1 29.88 NOWICKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- #
  f 1 NM SZERSZE Maja UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -- LDK!
  f 1 NM WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP -- LDK!
1 1 f 2 33.57 KO昭AREK Julia O AZS Pozna 2005 U16 WP V BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2023
2 2 f 2 29.71 PAxSZ Joanna AZS-AWF Gorz闚 2006 U16 LB V
3 3 f 2 28.57 SKUPNIEWICZ Milena UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP V CZARNECKI Mateusz # Z/5034/19 2021 LDK!
4 4 f 2 26.21 MARCINIAK Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0159/20 2021 LDK!
M這t (4) K
1 1 f 1 51.19 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP I
2 2 f 1 46.56 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorz闚 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
3 3 f 1 46.31 KOMISARCZYK Zuzanna O AZS Pozna # 2001 U20 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
4 4 f 1 43.82 JAGIEΘA Gabriela O AZS Pozna # 2002 U20 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022
5 5 f 1 39.28 KU同IEL Monika UKS Achilles Leszno 2002 U20 WP III
6 6 f 1 23.60 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
7 7 f 1 18.08 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.71 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzesz闚 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1697/19 2023 LDK!
2 2 f 1 31.41 HALECKA Patrycja AML S逝psk 2003 U18 PM -- LDK!
3 3 f 1 28.61 NALE玆TA Michalina UKS Orkan 字oda Wlkp. 2003 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia Z/3762/17 2022 LDK!
4 4 f 1 28.05 JASI垶KA Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- # LDK!
5 5 f 1 24.90 HAUZA Dominika UKS Achilles Leszno 2004 U18 WP -- LDK!
6 6 f 1 24.61 NOWACKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzesz闚 2003 U18 WP --
7 7 f 1 13.61 ZAREMBA Julia LKS Orkan Ostrzesz闚 2004 U18 WP --
  f 1 NM KACZOR Honorata LKS Orkan Ostrzesz闚 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2280/20 2021 LDK!
1 1 f 2 34.06 MIEDZIEWSKA Ma貪orzata AML S逝psk 2006 U16 PM IV WITEK Miros豉w Z/4918/19 2023 LDK!
2 2 f 2 30.66 MICHALAK Karolina AML S逝psk 2006 U16 PM V DMP U20 WITEK Miros豉w B.D. # Z/0019/18 2023 5 LDK! 76
3 3 f 2 29.28 KOΜDZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nak這 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!
4 4 f 2 24.59 GxDIKOWSKA Melisa AML S逝psk 2006 U16 PM -- B.D. WITEK Miros豉w # , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
5 5 f 2 22.00 JAR荅EK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -- 名ITAx Aldona Z/4085/18 2023 BEZ LDK!
6 6 f 2 10.20 MICHALAK Marcelina LKS Orkan Ostrzesz闚 2006 U16 WP -- WIECZOREK El瘺ieta Z/2371/20 2021 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 31.78 GALUS Paulina UKS Orkan 字oda Wlkp. 2001 U20 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
Kula (3) M
1 f 1 8.06 DOBIECKI Kamil LUKS Orkan Wrze郾ia 2004 U18 WP -- PAWLAK Przemys豉w Z/2417/20 2023
Kula (5) M
1 1 f 1 10.88 涉RNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 2007 U14 WP V LDK!
1 1 f 1 16.14 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno # 2003 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej # Z/4273/18 2023 LDK!
2 2 f 1 6.98 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U14 WP -- MAΒCKI Marcin Z/1604/18 2023 LDK!
2 2 f 1 12.38 SROKA Wiktor LUKS Orkan Wrze郾ia 2003 U18 WP -- PAWLAK Przemys豉w Z/2478/20 2023
3 3 f 1 6.55 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno # 2007 U14 WP -- B.D. Z/3238/22 2023 LDK!
3 3 f 1 12.19 RODZIAK Karol UKS Orkan 字oda Wlkp. 2004 U18 WP -- KOBIERSKI Andrzej # Z/4804/19 2023 LDK!
4 4 f 1 11.91 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Wrze郾ia 2003 U18 WP -- PAWLAK Przemys豉w Z/2416/20 2023
5 5 f 1 11.62 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
6 6 f 1 10.37 CHUDA Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U18 WP -- MAΒCKI Marcin Z/1985/19 2023
7 7 f 1 9.48 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
8 8 f 1 8.62 NOGAx Adam UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -- LDK!
1 1 f 2 10.70 WAWIEROWICZ Ignacy AML S逝psk 2006 U16 PM V B.D. WITEK Miros豉w # , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
2 2 f 2 9.65 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno # 2005 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/5101/19 2023 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 13.01 REWERS Miko豉j LUKS Orkan Wrze郾ia 2002 U20 WP III PAWLAK Przemys豉w Z/4814/18 2021 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.45 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP IV KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
Kula (7.26) M
1 1 f 1 13.14 WLAZΧ Jakub UKS Orkan 字oda Wlkp. 2000 U23 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 23.95 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U14 WP -- MAΒCKI Marcin Z/1604/18 2023 LDK!
2 2 f 1 21.46 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz S逝bice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ ㄆkasz # Z/5131/19 2023 LDK!
  f 1 NM 涉RNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 2007 U14 WP -- LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 32.89 CISZEWSKI-TORZ Jaros豉w LKS Orkan Ostrzesz闚 2006 U16 WP V NALEPA Marek Z/4793/19 2021 LDK!
2 2 f 1 29.62 CICHY Dominik UKS Skoczek W豉dys豉w闚 2005 U16 WP --
3 3 f 1 29.17 ADAMSKI Mateusz O AZS Pozna 2005 U16 WP -- #
4 4 f 1 25.98 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2023 LDK!
5 5 f 1 24.57 STA Seweryn LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ ㄆkasz # Z/1801/20 2023 BEZ
6 6 f 1 23.22 BEGER Krystian LUKS Start Nak這 2006 U16 KP -- # LDK!
7 7 f 1 21.39 POWALISZ Szymon LUKS Start Nak這 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
  f 1 NM ZI茛KOWSKI Dawid MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP -- ZI茛KOWSKA Joanna Z/3659/19 2020
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 50.70 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno # 2003 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej # Z/4273/18 2023 LDK!
2 2 f 1 43.25 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzesz闚 2003 U18 WP III WIECZOREK El瘺ieta # Z/4324/18 2021 2
3 3 f 1 33.00 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Wrze郾ia 2003 U18 WP -- PAWLAK Przemys豉w Z/2416/20 2023
4 4 f 1 32.66 GUZENDA Kajetan LKS Orkan Ostrzesz闚 2004 U18 WP -- # LDK!
5 5 f 1 30.96 CISZEWSKI-TORZ Jan LKS Orkan Ostrzesz闚 2004 U18 WP -- LDK!
6 6 f 1 30.72 RODZIAK Karol UKS Orkan 字oda Wlkp. 2004 U18 WP -- KOBIERSKI Andrzej # Z/4804/19 2023 LDK!
7 7 f 1 28.76 CHUDA Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U18 WP -- MAΒCKI Marcin Z/1985/19 2023
8 8 f 1 26.75 KNOPKIEWICZ Hubert LUKS Orkan Wrze郾ia 2003 U18 WP -- PAWLAK Przemys豉w Z/3347/19 2021 LDK!
9 9 f 1 20.57 PIECHOWIAK Adrian KS Gwardia Pi豉 2003 U18 WP -- CHWAΒK Jaros豉w Z/4068/19 2022
  f 1 NM GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
  f 1 NM WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 40.53 REWERS Miko豉j LUKS Orkan Wrze郾ia 2002 U20 WP III PAWLAK Przemys豉w Z/4814/18 2021 BEZ LDK!
2 2 f 1 40.47 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
Dysk (2) M
1 1 f 1 38.97 WLAZΧ Jakub UKS Orkan 字oda Wlkp. 2000 U23 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
  f 1 NM DOMA垶KI Emil KS Gwardia Pi豉 1999 U23 WP -- CHWAΒK Jaros豉w Z/2146/15 2021 2
M這t (4) M
1 f 1 17.85 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno # 2007 U14 WP -- B.D. Z/3238/22 2023 LDK!
M這t (5) M
1 1 f 1 37.38 G紑NIAK Sokrates O AZS Pozna 2005 U16 WP V
1 1 f 1 57.48 BAJER Miko豉j O AZS Pozna 2004 U18 WP III BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2023 4
2 2 f 1 36.21 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno # 2005 U16 WP V PTAK Krzysztof Z/5101/19 2023 LDK!
2 2 f 1 50.01 Σ昧IAK Igor ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2003 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/3737/17 2020 4 LDK!
3 3 f 1 39.57 KNOPKIEWICZ Hubert LUKS Orkan Wrze郾ia 2003 U18 WP -- PAWLAK Przemys豉w Z/3347/19 2021 LDK!
4 4 f 1 34.27 NOGAx Adam UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -- LDK!
5 5 f 1 26.41 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
  f 1 NM GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
M這t (6) M
1 1 f 1 60.70 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorz闚 2001 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2023 2
  f 1 NM CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorz闚 2001 U20 LB --
M這t (7.26) M
1 1 f 1 55.58 MISIASZEK Pawe LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP I R荅YCZKA Marek Z/2898/16 2021 1
2 2 f 1 52.83 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorz闚 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2023 1
  f 1 NM WROTY垶KI Marcin O AZS Pozna 1996 Sen WP -- DMP NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2023 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 25.28 SZEFER Marcel MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -- LDK!
1 1 f 1 35.51 WAWIEROWICZ Ignacy AML S逝psk 2006 U16 PM -- B.D. WITEK Miros豉w # , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 35.44 POWALISZ Szymon LUKS Start Nak這 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 30.66 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2023 LDK!
4 4 f 1 28.04 CISZEWSKI-TORZ Jaros豉w LKS Orkan Ostrzesz闚 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4793/19 2021 LDK!
5 5 f 1 27.10 BEGER Krystian LUKS Start Nak這 2006 U16 KP -- # LDK!
6 6 f 1 24.01 JUSZKOWSKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP -- LDK!
7 7 f 1 22.57 STELMASZYK Bartosz MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP -- LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 44.45 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzesz闚 2003 U18 WP -- WIECZOREK El瘺ieta # Z/4324/18 2021 2
2 2 f 1 40.73 CICHY Hubert UKS Skoczek W豉dys豉w闚 2004 U18 WP --
3 3 f 1 32.47 GUZENDA Kajetan LKS Orkan Ostrzesz闚 2004 U18 WP -- # LDK!
4 4 f 1 31.05 CISZEWSKI-TORZ Jan LKS Orkan Ostrzesz闚 2004 U18 WP -- LDK!
5 5 f 1 27.98 BERLI垶KI Rafa UKS Skoczek W豉dys豉w闚 2004 U18 WP -- BERLI垶KI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
Oszczep (800) M
1 1 f 1 47.07 WASZKIEWICZ Krystian O AZS Pozna # 2001 U20 WP III DMP B.D. B.D. # Z/5938/15 2023 50
2 2 f 1 38.67 MISIAK Adam LKS Orkan Ostrzesz闚 2002 U20 WP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.0529010295868 sekund