Kielce 27.06.2020
Mityng kwalifikacyjny ¦ZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 10 s 1 13.66 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce 2007 U14 SK +0.8 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/3373/19 , 2021 BEZ LDK!
2 13 s 1 13.69 WIETESKA Daria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +0.8 IV DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/4734/19 , 2022 LDK! 85
3 19 s 1 14.36 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +0.8 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1267/20 , 2022 LDK!
4 21 s 1 14.48 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +0.8 V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4546/18 2022 LDK!
5 26 s 1 15.02 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +0.8 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1268/20 , 2022 LDK!
6 s 1 15.02 KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U16 SK +0.8 -- B.D. Z/2296/19 2022 LDK!
7 27 s 1 15.20 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2007 U14 SK +0.8 -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
8 28 s 1 15.51 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U14 SK +0.8 -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/1927/20 2022 LDK!
1 9 s 2 13.60 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa # 1989 Sen MZ +1.9 -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
2 11 s 2 13.67 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK +1.9 IV JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/2208/20 , 2021 LDK!
3 18 s 2 14.26 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD +1.9 V TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2021
4 20 s 2 14.44 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 2006 U16 SK +1.9 V PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2021 5 LDK!
5 22 s 2 14.56 BANA¦ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 2005 U16 SK +1.9 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2020 5 LDK!
6 23 s 2 14.71 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 2005 U16 SK +1.9 -- LDK!
7 24 s 2 14.96 JANUS Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +1.9 -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKA Aneta , Z/2915/19 , 2021 LDK!
1 4 s 3 13.03 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ +0.4 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK! 110
2 8 s 3 13.28 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U16 MZ +0.4 IV ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
3 12 s 3 13.67 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2004 U18 SK +0.4 IV WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2022 4
4 14 s 3 13.75 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ +0.4 IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
5 15 s 3 13.85 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +0.4 V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
6 16 s 3 13.90 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 2005 U16 SK +0.4 V B.D. Z/1485/19 2020 5
7 17 s 3 13.94 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ +0.4 -- JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2022 LDK!
1 1 s 4 12.65 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +0.2 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 4 12.87 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +0.2 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
3 3 s 4 12.94 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U16 SK +0.2 III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK! 75 114
4 5 s 4 13.06 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U18 SK +0.2 III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK! 70 109
5 6 s 4 13.15 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U16 SK +0.2 III TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof # Z/0155/17 2021 3 LDK!
6 7 s 4 13.25 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ +0.2 IV BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
200 m K
1 4 s 1 29.02 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce 2007 U14 SK 0.0 V JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/3373/19 , 2021 BEZ LDK!
2 5 s 1 29.05 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD 0.0 V TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2021
3 8 s 1 31.12 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2007 U14 SK 0.0 -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
4 s 1 32.23 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U14 SK 0.0 -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/1927/20 2022 LDK!
1 1 s 2 27.53 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa # 1989 Sen MZ +1.3 -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
2 2 s 2 28.13 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2004 U18 SK +1.3 IV WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2022 4
3 3 s 2 28.21 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK +1.3 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
4 6 s 2 29.48 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 2006 U16 SK +1.3 V PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2021 5 LDK!
5 7 s 2 30.61 BANA¦ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 2005 U16 SK +1.3 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2020 5 LDK!
1 s 3 26.82 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK -0.3 III TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2022 2 LDK!
2 s 3 27.06 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U18 SK -0.3 III TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK!
3 s 3 27.16 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK -0.3 III TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
4 s 3 27.23 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U16 SK -0.3 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK!
5 s 3 27.32 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -0.3 IV BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
6 s 3 27.54 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK -0.3 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK!
400 m K
1 1 s 1 62.14 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof # Z/3371/19 2022 LDK!
2 2 s 1 64.30 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U18 SK IV B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 66.65 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon Z/2106/19 2022
4 4 s 1 67.22 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2022 LDK!
5 5 s 1 68.23 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/0784/20 2022 LDK!
6 6 s 1 69.10 KRUSZCZAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK --
7 7 s 1 75.78 PARADA Tatiana KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/2222/18 , 2022 BEZ LDK!
800 m K
1 6 s 1 2:29.72 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/1557/18 , 2022 LDK!
2 8 s 1 2:31.30 MAZURKIEWICZ Helena RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/4732/19 2021 LDK!
3 9 s 1 2:31.31 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U14 LD IV TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2022
4 11 s 1 2:32.89 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U14 LD V TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2022
5 12 s 1 2:49.29 URBAN Izabela RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta # , Z/5083/18 , 2021 LDK!
6 13 s 1 2:52.69 GÓRA Julia KKL Kielce 2006 U16 SK -- #
7 14 s 1 2:54.07 SZWAJDA Anna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2006 U16 SK -- LDK!
8 15 s 1 2:57.13 BRZÓZKA Katarzyna STS Skarżysko-Kamienna 2005 U16 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał # , Z/1483/19 , 2021 5 LDK!
1 1 s 2 2:20.66 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
2 2 s 2 2:20.88 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK III KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
3 3 s 2 2:24.39 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
4 4 s 2 2:25.05 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U20 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
5 5 s 2 2:27.05 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U18 SK IV TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK!
6 7 s 2 2:30.30 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0389/17 , 2022 4 LDK!
7 10 s 2 2:31.94 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U16 SK IV DMP U20 JANUCHTA Krzysztof JÓ¬WIK Krzysztof # , Z/2298/19 , 2022 BEZ LDK! 80
1500 m K
1 s 1 4:44.58 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2022 4 LDK!
2 s 1 4:44.94 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
3 s 1 5:09.42 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U18 SK IV
4 s 1 5:21.79 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 2002 U20 SK -- LDK!
  s 1 DNF WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.17 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.8 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 13.18 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -0.8 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 14.04 WIETESKA Daria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.8 V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/4734/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 14.62 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.8 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1267/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 15.95 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.8 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1268/20 , 2022 LDK!
  s 1 DNF KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -0.8 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4546/18 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.93 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS ŁódĽ # 2001 U20 LD III DMP B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2022 LDK! 81
2 f 1 2.93 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U16 SK III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK! 125
3 f 1 2.93 JASTRZˇB Zofia KKL Kielce 2006 U16 SK III DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK! 81 125
W dal K
1 f 1 5.00 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK +0.4 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
2 f 1 4.88 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +2.1 IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 74
3 f 1 4.88 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U16 SK 0.0 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof # Z/0155/17 2021 3 LDK!
4 f 1 4.81 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK +0.5 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK!
5 f 1 4.68 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 2005 U16 SK 0.0 V B.D. Z/1485/19 2020 5
6 f 1 4.37 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK -0.6 -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/2208/20 , 2021 LDK!
  f 1 NM SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 2004 U18 SK 0.0 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2022 4 LDK!
  4.82 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +0.3 IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 72
Kula (3) K
1 f 1 11.86 GOŁˇBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U16 MZ III FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek # , Z/1553/18 , 2021 5 LDK!
2 f 1 9.09 DYMEK Andżelika UKS Technik Radom 2006 U16 MZ V LDK!
3 f 1 7.95 KONDER Kinga RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1337/20 2022 LDK! 59
1 f 2 8.80 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 2004 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2022 4 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.62 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK!
2 f 1 23.11 HILIUK Kornelia KKL Kielce 2006 U16 SK -- LDK!
3 f 1 21.68 JASTRZˇB Emilia KKL Kielce 2006 U16 SK -- LDK!
4 f 1 16.15 KOZIOŁ Angelika KKL Kielce 2007 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 42.24 DˇBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU II B.D. 2
2 f 1 39.02 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK II FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2022
3 f 1 32.52 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U18 SK III FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK!
4 f 1 29.06 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK -- FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2022 LDK!
5 f 1 18.77 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 2004 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz JANUCHTA Krzysztof Z/0152/17 2021 4 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 54.89 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U18 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK!
2 f 1 44.88 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 2004 U18 SK III FURMANEK Grzegorz JANUCHTA Krzysztof Z/0152/17 2021 4 LDK!
3 f 1 31.17 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- LDK!
1 f 2 39.11 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U16 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK! 91
2 f 2 28.66 JASTRZˇB Emilia KKL Kielce 2006 U16 SK V LDK!
3 f 2 22.81 KOZIOŁ Angelika KKL Kielce 2007 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
4 f 2 20.13 HILIUK Kornelia KKL Kielce 2006 U16 SK -- LDK!
Młot (4) K
1 f 1 70.12 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK MM DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2022 188
2 f 1 60.22 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2022 LDK! 160
100 m M
1 6 s 1 12.02 BANA¦ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 2002 U20 SK +0.1 IV PEREPICZKO Zdzisław Z/0551/16 2020 BEZ LDK!
2 13 s 1 12.53 SOKOŁOWSKI Karol RKS ŁódĽ # 2005 U16 LD +0.1 V
3 15 s 1 12.58 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ +0.1 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
4 16 s 1 13.86 PYTKO Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK +0.1 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2594/20 2022 LDK!
5 17 s 1 13.98 PODOLSKI Filip KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U14 SK +0.1 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2488/20 2022 LDK!
6 18 s 1 15.08 LACH Borys KKL Kielce 2008 U14 SK +0.1 -- B.D. Z/1934/20 2022 LDK!
1 4 s 2 11.89 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +3.7 IV TRZOS Leszek # Z/5753/18 2022 3 LDK!
2 8 s 2 12.09 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +3.7 IV #
3 9 s 2 12.10 RADWAŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 2003 U18 SK +3.7 IV JÓ¬WIK Krzysztof # Z/5145/18 2021 5
4 10 s 2 12.15 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +3.7 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
5 11 s 2 12.32 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U18 SK +3.7 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2022 BEZ LDK!
1 1 s 3 11.61 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -2.2 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK! 105
2 2 s 3 11.82 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ -2.2 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
3 3 s 3 11.83 ZAJˇC Piotr KKL Kielce 2004 U18 SK -2.2 IV B.D. Z/3513/19 2021
4 5 s 3 11.98 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -2.2 -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2022
5 7 s 3 12.05 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK -2.2 IV TIETIERIN Paweł Z/2480/18 2022 5 LDK!
6 12 s 3 12.39 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U20 SK -2.2 -- DMP TIETIERIN Paweł Z/4048/18 2022 BEZ 22
7 14 s 3 12.53 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -2.2 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4543/18 2022 LDK!
200 m M
1 11 s 1 30.85 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U14 SK -0.2 -- B.D. Z/3376/19 2022 LDK!
2 12 s 1 32.83 DURLIK Bartosz KKL Kielce 2008 U14 SK -0.2 -- LDK!
3 13 s 1 34.05 JÓZEFIK Piotr KKL Kielce 2008 U14 SK -0.2 -- LDK!
4 14 s 1 35.18 LACH Borys KKL Kielce 2008 U14 SK -0.2 -- B.D. Z/1934/20 2022 LDK!
  s 1 DNF PODOLSKI Filip KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U14 SK -0.2 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2488/20 2022 LDK!
1 3 s 2 24.34 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK +0.8 IV
2 6 s 2 25.42 SOKOŁOWSKI Karol RKS ŁódĽ # 2005 U16 LD +0.8 V
3 7 s 2 25.83 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +0.8 -- #
4 8 s 2 27.42 KRZEPISZ Dominik RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +0.8 -- # LDK!
5 9 s 2 28.04 RACZYŃSKI Piotr SSR Olimp Strawczyn 2005 U16 SK +0.8 -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1487/19 2020
6 10 s 2 28.25 PYTKO Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK +0.8 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2594/20 2022 LDK!
1 1 s 3 23.49 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -0.8 III B.D. Z/3997/15 2022
2 2 s 3 23.51 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ -0.8 III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
3 4 s 3 24.41 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK -0.8 -- DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/2480/18 2022 5 LDK! 38 87
4 5 s 3 25.37 RADWAŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 2003 U18 SK -0.8 -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/5145/18 2021 5
400 m M
1 7 s 1 59.55 PISAREK Bartłomiej RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/1897/20 2021 LDK!
2 8 s 1 59.90 MRÓZ Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!
3 9 s 1 63.27 KUPIDURA Jan RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/2290/20 2021 LDK!
4 10 s 1 66.79 BˇK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2022 LDK!
5 11 s 1 67.50 PRZYBYŁO Oskar UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3080/19 , 2022 BEZ LDK!
6 12 s 1 75.72 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U14 SK -- B.D. Z/3376/19 2022 LDK!
7 13 s 1 81.62 JÓZEFIK Piotr KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
1 1 s 2 50.23 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
2 2 s 2 52.32 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III TRZOS Leszek # Z/5753/18 2022 3 LDK!
3 3 s 2 54.61 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0386/17 , 2021 3 LDK!
4 4 s 2 56.44 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK!
5 5 s 2 56.72 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 2 57.29 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 U23 MA -- B.D. Z/2480/20 2022
7 14 s 2 62.38 RACZYŃSKI Piotr SSR Olimp Strawczyn 2005 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1487/19 2020
800 m M
1 4 s 1 2:19.27 POPIS Kamil UKS Technik Radom 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5076/19 2021 LDK!
2 5 s 1 2:20.12 STOPA Kacper RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- DMP U20 B.D. B.D. CZARNECKI Rafał BŁASIŃSKI Artur # , Z/13353/21 , 2022 LDK! 59
3 8 s 1 2:28.55 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2022
4 9 s 1 2:32.87 SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4289/19 2021
5 10 s 1 2:40.34 ZAWICKI Arkadiusz STS Skarżysko-Kamienna 2006 U16 SK -- CZARNECKI Rafał Z/5623/19 2022 LDK!
6 12 s 1 2:46.05 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2022 BEZ LDK!
7 13 s 1 2:50.86 DERLATKA Kordian STS Skarżysko-Kamienna 2008 U14 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał , Z/5199/19 , 2021 LDK!
8 14 s 1 2:56.27 STOKOWIEC Michał KKL Kielce 2008 U14 SK -- B.D. Z/3398/19 2022 LDK!
1 1 s 2 1:59.65 WˇCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK III DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof # Z/0488/19 2022 LDK! 109
2 2 s 2 2:00.25 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2893/18 2021 4 LDK!
3 3 s 2 2:11.53 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2022 3 LDK! 69
4 6 s 2 2:20.36 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
5 7 s 2 2:21.54 KASPROWICZ Igor STS Skarżysko-Kamienna 2005 U16 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał , Z/1484/19 , 2021 LDK!
6 11 s 2 2:41.88 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2022
  s 2 DNF MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U20 SK -- DMP JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:05.93 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 4:12.90 PˇCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof # Z/2229/19 2022 BEZ
3 3 s 1 4:19.75 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2
4 4 s 1 4:23.65 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 4:23.72 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/5507/18 2022 BEZ
6 6 s 1 4:35.61 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 4:38.84 GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 2002 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1312/17 2022 BEZ
8 8 s 1 4:39.33 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2865/18 2021 5 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 18.08 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -2.1 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
  s 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.1 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:39.51 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 2002 U20 SK IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2022 BEZ
  s 1 DNF GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 2002 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1312/17 2022 BEZ
Tyczka M
1 f 1 3.73 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U18 SK III DMP DMP U20 WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2022 5 LDK! 57 111
2 f 1 2.73 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U14 SK -- DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka # , Z/0822/20 , 2022 LDK! 71
W dal M
1 f 1 5.95 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U18 SK +0.4 IV SARNA Mirosława Z/4768/17 2022 BEZ LDK!
2 f 1 5.87 ZAJˇC Piotr KKL Kielce 2004 U18 SK +1.2 -- B.D. Z/3513/19 2021
3 f 1 5.62 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK +2.2 --
4 f 1 3.81 DURLIK Bartosz KKL Kielce 2008 U14 SK -1.5 -- LDK!
  5.51 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK +0.9 --
Kula (5) M
1 f 1 10.05 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK!
2 f 1 9.11 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/1269/20 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 24.72 SALUS Rafał KKL Kielce 2005 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2021 BEZ LDK!
2 f 1 23.96 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2022 LDK!
3 f 1 21.50 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz # Z/2177/20 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 28.16 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U16 SK -- DMP U20 JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2022 LDK! 60
1 f 1 57.42 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2022 2
2 f 1 30.55 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U16 SK V DMP U20 FURMANEK Grzegorz # Z/2177/20 2022 LDK! 67
3 f 1 26.21 SALUS Rafał KKL Kielce 2005 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2021 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 f 1 61.73 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2022 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 29.531427145004 sekund