Kraków 28.06.2020
Małopolski mityng LA- I Ty możesz zostać mistrzem - kobiety [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.15 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.3 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 2 s 1 12.36 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +0.3 II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
3 3 s 1 12.45 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +0.3 II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
4 6 s 1 13.13 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 2002 U20 MA +0.3 III
5 8 s 1 13.19 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA +0.3 III KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
6 9 s 1 13.22 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U23 MA +0.3 -- B.D.
7 11 s 1 13.40 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA +0.3 IV LDK!
8 16 s 1 13.68 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U20 MA +0.3 IV KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
1 5 s 2 12.99 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U16 MA +0.5 III ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2023 4 LDK!
2 4 s 2 12.99 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.5 III CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
3 7 s 2 13.18 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA +0.5 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
4 10 s 2 13.29 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL +0.5 IV ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
5 12 s 2 13.43 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.5 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
6 13 s 2 13.47 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA +0.5 IV
7 19 s 2 13.86 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA +0.5 --
8 20 s 2 13.87 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA +0.5 -- ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2021 4
1 14 s 3 13.61 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA +0.1 IV MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
2 15 s 3 13.65 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA +0.1 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
3 17 s 3 13.81 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U16 MA +0.1 V KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
4 22 s 3 14.00 LIS Monika MLUKS Tarnów 2006 U16 MA +0.1 V JASICZ Ryszard # Z/5560/19 2022 BEZ LDK!
5 23 s 3 14.12 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA +0.1 --
6 24 s 3 14.24 KOWALSKA Alicja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.1 V # LDK!
7 25 s 3 14.29 ZARZYCKA Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 2001 U20 MA +0.1 --
8 27 s 3 14.52 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U16 MA +0.1 -- DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz # Z/4231/19 2023 17 65
1 18 s 4 13.84 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.3 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
2 21 s 4 13.97 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA +0.3 -- KUCZEK Piotr # Z/1288/18 2021 LDK!
3 26 s 4 14.30 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA +0.3 V KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2022 LDK!
4 28 s 4 14.66 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.3 -- GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
5 29 s 4 14.69 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U16 MA +0.3 -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4178/19 2021
6 32 s 4 14.99 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój # 2008 U14 MA +0.3 -- PERUCKA Kamila Z/9935/21 2023 LDK!
7 31 s 4 14.99 KLAJA Martyna Kraków Athletics Team 2005 U16 MA +0.3 -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2289/20 2020 LDK!
8 30 s 4 14.99 GŁˇB Anna KS Olkusz 2007 U14 MA +0.3 --
200 m K
1 1 s 1 24.75 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.3 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 2 s 1 24.90 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +0.3 I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
3 3 s 1 25.10 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +0.3 II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
4 4 s 1 25.27 BANA¦ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA +0.3 II PA¦ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
5 5 s 1 26.78 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA +0.3 III KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
6 6 s 1 27.60 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 2002 U20 MA +0.3 IV
7 7 s 1 27.61 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA +0.3 IV LDK!
8 8 s 1 28.10 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U20 MA +0.3 IV KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
1 9 s 2 28.51 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA +0.4 --
2 10 s 2 29.06 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA +0.4 -- GIZA Andrzej # Z/1955/17 2023 4
3 11 s 2 29.21 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA +0.4 -- ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2021 4
4 12 s 2 29.36 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA +0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
5 13 s 2 29.41 LIPKOWSKA Klaudia UKS Gimpel Nowy Targ 2001 U20 MA +0.4 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1887/17 2020 4
6 14 s 2 31.25 GRABARZ Julia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2004 U18 MA +0.4 -- B.D. Z/5608/18 2021 BEZ LDK!
7 15 s 2 31.50 CURYŁO Julia KS Olkusz 2006 U16 MA +0.4 --
8 16 s 2 33.87 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U16 MA +0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
300 m K
1 1 s 1 43.03 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U14 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/3503/19 2023 LDK!
2 2 s 1 46.22 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U14 MA IV JASICZ Ryszard # Z/4445/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 48.47 KAWIORSKA Małgorzata MLUKS Tarnów 2005 U16 MA V # LDK!
4 7 s 1 52.75 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2022 LDK!
5 8 s 1 55.59 KRAWCZYK Maria KS Olkusz 2008 U14 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/4103/19 2023
6 9 s 1 55.94 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2632/20 2022 LDK!
1 4 s 2 48.80 RADZIUKIEWICZ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA --
2 5 s 2 50.63 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2629/20 2023 LDK!
3 6 s 2 51.31 MACIˇŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
4 10 s 2 57.35 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
5 11 s 2 58.78 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.96 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
2 2 s 1 59.15 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA III GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2021 3
3 3 s 1 59.40 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 62.53 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
5 5 s 1 63.33 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
6 7 s 1 64.64 GRUDZIEŃ Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/3681/17 , 2021 LDK!
7 9 s 1 65.28 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
1 6 s 2 64.36 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA IV KUCZEK Piotr # Z/1288/18 2021 LDK!
2 8 s 2 65.26 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
3 10 s 2 65.57 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
4 11 s 2 65.93 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/3960/17 2021 LDK!
5 12 s 2 66.06 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
6 13 s 2 67.16 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 2003 U18 MA -- JASICZ Ryszard 5 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:36.45 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:37.27 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U16 SL II SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz # , Z/2157/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:48.11 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U16 MA V B.D. 5 LDK!
4 4 s 1 1:53.24 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U16 MA -- ¦WIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2023 LDK!
5 6 s 1 1:54.23 ZAJˇC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
6 7 s 1 1:55.10 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -- JASICZ Ryszard # BEZ LDK!
7 8 s 1 1:56.19 KRAS Zuzanna MLUKS Tarnów 2006 U16 MA -- # LDK!
8 10 s 1 1:56.82 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3058/18 2023 BEZ LDK!
1 5 s 2 1:53.57 KRZACZEK Aleksandra MLUKS Tarnów 2006 U16 MA -- LDK!
2 9 s 2 1:56.35 FOLWARSKA Anita UKS Romer Rabka-Zdrój # 2007 U14 MA -- LDK!
3 11 s 2 1:57.58 SIUDUT Katarzyna MLUKS Tarnów 2008 U14 MA -- # LDK!
4 12 s 2 1:58.78 RYBA Gabriela MLUKS Tarnów 2007 U14 MA -- # LDK!
5 13 s 2 1:59.68 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2584/18 2022 BEZ
6 14 s 2 2:03.84 KAWIORSKA Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -- # LDK!
7 15 s 2 2:06.69 ADAMCZYK Maja KS Olkusz # 2008 U14 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/12071/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.52 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2023
2 2 s 1 2:23.46 FIC Renata Kraków Athletics Team 2000 U23 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022 55
3 3 s 1 2:29.08 DRWAL Sara KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/5361/15 2023 LDK!
4 4 s 1 2:30.24 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 2001 U20 MA IV # LDK!
5 6 s 1 2:35.28 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- DMP DMP U20 SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2023 LDK! 21 73
6 7 s 1 2:42.13 NAKIELNA Weronika WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2004 U18 MA -- # LDK!
7 8 s 1 2:47.43 SMOLARSKA Oliwia UKS Gimpel Nowy Targ 2001 U20 MA --
8 9 s 1 2:53.14 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U18 MA -- # LDK!
  5 s 1 DQ ¦WIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2021 BEZ
1000 m K
1 1 s 1 3:07.11 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL -- ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
2 2 s 1 3:20.11 ZAJˇC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 3:33.20 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój # 2006 U16 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2023 LDK!
4 4 s 1 3:36.58 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5 5 s 1 3:41.02 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # Z/4443/18 2022 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:38.51 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
2 2 s 1 4:49.21 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz # Z/0063/16 2022 LDK! 64
3 3 s 1 4:50.88 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022 61
4 4 s 1 4:52.82 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2022 2 LDK!
5 5 s 1 4:55.54 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III DMP DMP U20 MIREK Wacław # Z/3284/19 2022 LDK! 51 102
6 6 s 1 5:02.66 ¦NIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team 1995 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/0843/12 2021
7 7 s 1 5:06.95 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA IV LDK!
8 8 s 1 6:00.62 ZADORA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój # 2003 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1799/20 2022
9 9 s 1 6:40.62 SZELIGA Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA --
Wzwyż K
1 f 1 1.54 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK! 101
2 f 1 1.50 KU¬NIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA IV DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3049/18 2023 4 56 92
3 f 1 1.40 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.35 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- DMP DMP U20 LDK! 28 62
5 f 1 1.30 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA --
W dal K
1 f 1 5.23 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA +0.1 III B.D. 3 LDK!
2 f 1 4.86 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.5 IV SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
3 f 1 4.85 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA -0.2 IV SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2023
4 f 1 4.75 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.99 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA III
2 f 1 10.49 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2021 3 LDK!
3 f 1 9.01 POPIK Anastazja MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
4 f 1 7.49 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2004 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/5607/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 7.07 KULIG Klaudia MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -- B.D. Z/5416/19 2020
Kula (4) K
1 f 1 12.26 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1361/13 2021
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.44 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV B.D. Z/3740/19 2022 BEZ
2 f 1 30.95 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 38.42 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL II B.D. # 2
1 f 1 41.02 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II MICHNIAK Jan # Z/4005/18 2022 3
2 f 1 29.35 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK! 48 96
3 f 1 26.85 LE¦NIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA --
Oszczep (500) K
1 f 1 36.99 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA IV B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
2 f 1 34.88 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2023 90
3 f 1 28.37 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA V DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2023 LDK! 69
4 f 1 27.89 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4243/19 2023 67
5 f 1 27.05 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
6 f 1 24.58 WO¬NIAK Roksana ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2006 U16 MA --
7 f 1 24.00 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2004 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/5609/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 22.79 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2023 51
Oszczep (600) K
1 f 1 43.25 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2023 2 108

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.5802640914917 sekund