Opole 27.06.2020
Mityng inaugracji sezonu 2020 w biegach [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 8 s 1 14.40 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U16 OP -1.3 V GŁOWACKI Leszek # Z/2534/20 2023 LDK!
2 11 s 1 14.93 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -1.3 -- DMP U20 LACH Magdalena Z/5381/19 2023 LDK! 57
3 12 s 1 15.17 JAKÓBCZAK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U16 WP -1.3 -- LDK!
4 13 s 1 15.24 HYRA Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -1.3 -- LDK!
1 5 s 2 14.01 KOWALCZYK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP -3.3 --
2 6 s 2 14.06 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U16 OP -3.3 V # LDK!
3 7 s 2 14.38 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP -3.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
4 9 s 2 14.59 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U20 OP -3.3 -- LDK!
5 10 s 2 14.90 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -3.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
1 1 s 3 13.28 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -1.5 IV # LDK!
2 2 s 3 13.41 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.5 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
3 3 s 3 13.52 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL -1.5 IV MORKA Piotr # Z/0210/19 2023 LDK!
4 4 s 3 13.84 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.5 -- NALEPA Marek Z/3363/18 2023 4 LDK!
200 m K
1 5 s 1 28.64 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -1.8 V DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2023 LDK!
2 11 s 1 30.42 KUBARA Martyna UKS-MOS Opole 2005 U16 OP -1.8 -- LACH Magdalena Z/1916/20 2020 LDK!
3 12 s 1 31.03 RYBICKA Oliwia UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -1.8 -- LDK!
1 6 s 2 28.86 KOWALCZYK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP -0.3 --
2 8 s 2 29.56 MYCEK Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP -0.3 -- MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman , Z/0436/17 , 2021 LDK!
3 14 s 2 32.00 JAKÓBCZAK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U16 WP -0.3 -- LDK!
1 1 s 3 25.85 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +0.2 II LACH Magdalena # Z/1145/20 2023 LDK!
2 7 s 3 29.27 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +0.2 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
3 9 s 3 29.65 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP +0.2 V ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
4 10 s 3 30.11 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP +0.2 -- ZOK Roman Z/1263/18 2021 BEZ
1 2 s 4 28.23 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.6 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2023 4 LDK!
2 3 s 4 28.29 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP -1.6 IV ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
3 4 s 4 28.44 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.6 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
4 13 s 4 31.89 WALIDUDA Justyna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP -1.6 --
400 m K
1 10 s 1 67.78 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2023 BEZ LDK!
2 11 s 1 68.48 ŻOŁˇDKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LDK!
3 12 s 1 69.94 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa # Z/1669/20 2023 LDK!
1 1 s 2 58.72 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA II OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej B.D. , Z/0693/16 , 2023 LDK!
2 6 s 2 63.39 BˇBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP IV ZOK Roman Z/3027/19 2021 5 LDK!
3 8 s 2 66.05 GRUBIAK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DZIUBA Jacek Z/2390/19 2021 BEZ LDK!
1 3 s 3 62.01 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
2 9 s 3 67.44 LIPOWIECKA Barbara AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- B.D. LDK!
3 13 s 3 69.96 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # , Z/2478/19 , 2023 LDK!
1 2 s 4 60.67 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2023 LDK!
2 4 s 4 62.18 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV BU¦KO Michał # 4 LDK!
3 5 s 4 63.24 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP IV SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK!
4 7 s 4 64.56 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U18 OP -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2023 5 LDK!
80 pł K
1 5 s 1 13.37 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -2.0 IV LACH Magdalena # Z/0206/19 2023 LDK!
2 6 s 1 13.81 MAŃKA Hanna UKS-MOS Opole 2005 U16 OP -2.0 V # LDK!
3 10 s 1 16.08 MARCINIAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -2.0 -- ZOK Roman Z/1915/20 2021 LDK!
1 1 s 2 12.72 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -1.8 III LACH Magdalena # Z/4183/19 2023 LDK!
2 7 s 2 13.90 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -1.8 V ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
3 8 s 2 13.90 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -1.8 V DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
4 9 s 2 14.31 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U16 OP -1.8 V # LDK!
1 2 s 3 12.79 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP -1.8 III ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
2 3 s 3 13.12 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -1.8 IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK!
3 4 s 3 13.30 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -1.8 IV MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK!
4 11 s 3 13.37 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -1.8 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
2 1 s 1 15.27 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -2.3 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
3 2 s 1 15.81 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -2.3 III JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2023 LDK!
4 3 s 1 19.05 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -2.3 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2023 LDK!
100 m pł K
1 s 1 15.07 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -2.3 II JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2023 M
200 m pł K
1 4 s 1 34.26 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -1.3 V DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2023 LDK!
2 5 s 1 34.34 GRUBIAK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -1.3 V DZIUBA Jacek Z/2390/19 2021 BEZ LDK!
3 7 s 1 35.32 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -1.3 V DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
1 1 s 2 32.55 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -0.7 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK!
2 2 s 2 32.79 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -0.7 IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK!
3 3 s 2 33.89 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U16 OP -0.7 IV PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2023 BEZ LDK!
4 6 s 2 34.45 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -0.7 V LACH Magdalena # Z/2803/18 2023 LDK!
400 m pł K K
1 3 s 1 70.26 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV B.D. # LDK!
2 4 s 1 70.46 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2023 LDK!
3 5 s 1 71.34 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV # LDK!
1 1 s 2 66.50 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III DMP DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2023 LDK! 78 118
2 2 s 2 68.99 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U20 OP III
3 6 s 2 71.88 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP IV # LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 36.14 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP IV DOMIN Adam # Z/2637/20 2023 LDK!
2 f 1 32.30 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP IV DMP U20 LACH Magdalena # Z/0206/19 2023 LDK! 81
3 f 1 29.04 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP V GŁOWACKI Leszek # Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
4 f 1 22.38 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 33.90 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV LDK!
100 m M
1 2 s 1 11.69 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U20 OP -3.4 III B.D.
2 8 s 1 12.67 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -3.4 -- B.D. #
3 9 s 1 13.94 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -3.4 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2023 BEZ LDK!
1 5 s 2 12.05 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -2.7 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
2 6 s 2 12.11 MIKU¦KIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U20 OP -2.7 IV GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2020 3
1 1 s 3 11.11 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U20 OP -2.8 II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
2 3 s 3 11.73 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U23 WP -2.8 III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
3 4 s 3 11.84 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -2.8 -- B.D.
4 7 s 3 12.41 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -2.8 V JASIŃSKI Cyprian # LDK!
  s 3 DQ BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -2.8 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
200 m M
1 4 s 1 24.74 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -0.8 V JASIŃSKI Cyprian # LDK!
2 5 s 1 25.58 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U16 OP -0.8 V DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
3 6 s 1 25.62 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U20 OP -0.8 -- ZOK Roman Z/1463/19 2022
1 1 s 2 22.19 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U20 OP -2.0 II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
2 2 s 2 23.20 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U23 WP -2.0 III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
3 3 s 2 23.55 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -2.0 III LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
400 m M
1 4 s 1 52.67 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
2 8 s 1 57.80 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
3 9 s 1 64.86 FLORKÓW Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP --
4 10 s 1 77.11 MIŁOSZ Adam MKS Siechnice # 2006 U16 DS -- MARKOWSKI Mateusz SOBCZYK Tomasz , Z/9999/21 , 2021 LDK!
1 5 s 2 53.78 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP IV DZIUBA Jacek # Z/2423/17 2022 3
2 6 s 2 55.19 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 2002 U20 OP -- LDK!
3 7 s 2 55.47 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
1 1 s 3 50.67 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP III OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2023 LDK!
2 2 s 3 50.87 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U20 OP III B.D.
3 3 s 3 51.07 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP III
110 m pł MŁ M
1 1 s 2 17.47 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -1.2 IV PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.06 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -2.9 III PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
2 s 1 15.53 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -2.9 III JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
3 s 1 16.61 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP -2.9 --
4 s 1 17.07 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -2.9 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2023
5 s 1 18.10 ZAZULAK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -2.9 --
110 m pł M (99.1) M
2 1 s 2 17.81 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 2002 U20 OP -1.2 -- LDK!
200 m pł M
1 1 s 1 28.72 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U16 OP +0.9 IV DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 29.99 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP +0.9 V PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
400 m pł J MŁ M
1 4 s 1 66.45 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/2804/18 2023 LDK!
2 5 s 1 69.01 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2023
1 1 s 2 60.35 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
2 2 s 2 61.58 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
3 3 s 2 62.11 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP --
400 m pł M
1 1 s 1 54.78 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023 103
2 2 s 1 55.40 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP II DMP OLCZYK Hubert B.D. # Z/0665/16 2023 LDK! 95
3 3 s 1 56.02 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP II DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2023 LDK! 88
Oszczep (600) M
1 f 1 32.98 NOGA Kacper LUKS Namysłów 2005 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/4991/19 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 33.96 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2004 U18 OP -- DOMIN Adam # Z/0936/18 2023 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 57.90 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2023 1 LDK! 86
2 f 1 42.77 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.7835578918457 sekund