Ko這brzeg 04.07.2020
Mityng KMKL Sztorm Ko這brzeg (biegi) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 13.37 GRZYWI垶KA Ma貪orzata KMKL Sztorm Ko這brzeg 2002 U20 ZP -2.1 IV BARTA Franciszek Z/4590/15 2021 2
2 6 e 1 13.91 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorz闚 2004 U18 LB -2.1 -- PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
3 7 e 1 13.96 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn P這ty 2003 U18 ZP -2.1 -- LEWANDOWSKI Micha B.D. # Z/3364/18 2023
4 8 e 1 14.04 SADOWSKA Weronika UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP -2.1 V KAMI垶KI Ryszard # Z/1448/18 2023 5 LDK!
5 9 e 1 14.08 JASIAK Weronika UKL 茳emka Police 2007 U14 ZP -2.1 V OBERLAN Paulina # 4 LDK!
6 13 e 1 14.37 JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Ko這brzeg 2003 U18 ZP -2.1 -- BARTA Franciszek # Z/2735/17 2021 4
7 15 e 1 14.42 TARASEWICZ Julia KL Ba速yk Koszalin 2001 U20 ZP -2.1 -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
1 4 e 2 13.76 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -3.9 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2023 5 LDK!
2 5 e 2 13.78 ZIOMKO Zuzanna AL Mi璠zyzdroje # 2006 U16 ZP -3.9 IV WALKOWIAK Janusz BΜCIAN Rafa # , Z/13133/21 , 2023 LDK!
3 10 e 2 14.15 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP -3.9 V BARTA Franciszek # Z/4331/19 2023
4 11 e 2 14.17 PAWLIK Wiktoria KS Gwardia Pi豉 # 2005 U16 WP -3.9 V RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman , Z/4869/19 , 2023
5 16 e 2 14.43 W粑S Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -3.9 V STEFA垶KI Jacek BORATY垶KA Dorota Z/2660/19 2023 LDK!
6 33 e 2 14.94 J犵RZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP -3.9 -- 印IWKA Rafa # Z/8731/21 2023
1 12 e 3 14.28 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek 2004 U18 ZP -2.3 -- B.D. Z/1559/19 2021
2 14 e 3 14.38 DRO浴浩WSKA Paulina MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP -2.3 -- LDK!
3 18 e 3 14.44 名I.ER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U14 ZP -2.3 V JUNIEWICZ Jakub # Z/4909/18 2023 BEZ LDK!
4 17 e 3 14.44 KOMOCKA Julia UKL 茳emka Police 2002 U20 ZP -2.3 -- KAMI垶KI Ryszard BEZ LDK!
5 21 e 3 14.55 PONIE垶KA Martyna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U14 ZP -2.3 -- BARTA Franciszek # Z/2522/20 2021
6 22 e 3 14.57 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -2.3 -- STEFA垶KI Jacek # Z/1155/20 2023 LDK!
7 29 e 3 14.82 PIWO垶KA Oliwia UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP -2.3 -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
8 37 e 3 15.19 GARSZTKA Nadia UKL 茳emka Police 2007 U14 ZP -2.3 -- LDK!
1 24 e 4 14.61 RUDNIK Julia STS Pomerania Szczecin # 2007 U14 ZP -1.0 -- NADARZY垶KI Szymon # Z/2650/19 2023 LDK!
2 25 e 4 14.64 NIEWIADOMSKA Maja KMKL Sztorm Ko這brzeg 2005 U16 ZP -1.0 -- BARTA Franciszek # Z/2183/20 2021
3 26 e 4 14.68 BOCZKOWSKA Nadia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP -1.0 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/2993/19 2023 LDK!
4 28 e 4 14.81 LIPI垶KA Lena UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/0084/22 2023 LDK!
5 31 e 4 14.87 RORBACH Oliwia UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP -1.0 -- # LDK!
6 35 e 4 15.06 MOHAMAD Besna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2005 U16 ZP -1.0 -- BARTA Franciszek # Z/2746/19 2022
1 19 e 5 14.46 SUDNIKOWICZ Joanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U14 ZP -0.1 V BARTA Franciszek # Z/2521/20 2022
2 23 e 5 14.58 BARAN Karolina KL Iskra Bia這gard 2005 U16 ZP -0.1 -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2023 LDK!
3 27 e 5 14.73 RECKA Julia AML S逝psk # 2008 U14 PM -0.1 -- DIAK Mateusz Z/5504/22 2023 LDK!
4 30 e 5 14.86 CENIUCH Anna UKL 茳emka Police 2005 U16 ZP -0.1 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
5 32 e 5 14.94 ALBI垶KA Ja鄉ina KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U14 ZP -0.1 -- BARTA Franciszek # Z/2747/19 2023
6 41 e 5 15.33 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn P這ty 2008 U14 ZP -0.1 -- KECLER Szymon # Z/4534/18 2022 LDK!
7 43 e 5 15.34 SYSIK Julia MLUKS Mokasyn P這ty 2005 U16 ZP -0.1 -- KECLER Szymon Z/1136/18 2020 BEZ LDK!
8 45 e 5 15.40 RUD Wiktoria UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP -0.1 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/1123/20 2023 LDK!
1 36 e 6 15.19 KALI垶KA Joanna UKL 茳emka Police 2004 U18 ZP +0.4 -- LDK!
2 38 e 6 15.23 FILA Amelia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP +0.4 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/2468/18 2023 BEZ LDK!
3 40 e 6 15.31 CHMIELEWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP +0.4 -- STEFA垶KI Jacek Z/1153/20 2023 LDK!
4 42 e 6 15.33 TAMULONEK Julia UKL 茳emka Police 2009 U12 ZP +0.4 -- LDK!
5 44 e 6 15.35 GIERASIMOW Zuzanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP +0.4 -- BARTA Franciszek # Z/2523/20 2021
6 46 e 6 15.50 ZDANOWICZ Nikola UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP +0.4 -- LDK!
7 48 e 6 15.53 PAWΜWSKA Ma貪orzata MLUKS Mokasyn P這ty 2005 U16 ZP +0.4 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1133/18 , 2020 BEZ LDK!
8 49 e 6 15.61 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U14 ZP +0.4 -- # LDK!
1 20 e 7 14.46 REICH Zofia KL Iskra Bia這gard 2005 U16 ZP -3.3 V RUDZIK Grzegorz Z/0744/20 2022 LDK!
2 47 e 7 15.51 BUSZKA Aleksandra KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP -3.3 -- GIZA Zdzis豉w # Z/2520/20 2021
3 51 e 7 15.95 PIEKARSKA Natalia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP -3.3 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/2648/19 2023 BEZ LDK!
4 52 e 7 16.16 ΣSZCZEK Natasza MKS Kusy Szczecin 2007 U14 ZP -3.3 -- FERFET Marek BEZ LDK!
5 53 e 7 16.42 D、ROWSKA Nikola MLUKS Mokasyn P這ty 2004 U18 ZP -3.3 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1125/18 , 2022 BEZ LDK!
6 54 e 7 16.74 B… Justyna UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP -3.3 -- LDK!
7 55 e 7 16.80 WAJER Oliwia UKL 茳emka Police 2009 U12 ZP -3.3 -- LDK!
8 57 e 7 17.31 JABΜ垶KA Martyna AML S逝psk # 2009 U12 PM -3.3 -- DIAK Mateusz # Z/0683/21 2023 LDK!
1 1 e 8 13.25 ZABIELSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP -3.8 IV JUNIEWICZ Jakub Z/2876/20 2022
2 3 e 8 13.49 CERK Karolina MKP Szczecinek 1998 U23 ZP -3.8 -- CERK ㄆkasz Z/1312/14 2022
3 34 e 8 15.02 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin # 2005 U16 ZP -3.8 -- 印IWKA Rafa Z/1659/19 2023 LDK!
4 39 e 8 15.23 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorz闚 2006 U16 LB -3.8 -- LDK!
5 50 e 8 15.74 KWAK Karina KL Iskra Bia這gard 2008 U14 ZP -3.8 -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2023 LDK!
6 56 e 8 16.81 SOBCZAK Janet MLUKS Mokasyn P這ty 2009 U12 ZP -3.8 -- KECLER Szymon # Z/1665/20 2021 LDK!
7 58 e 8 17.87 SOBCZAK Wiktoria MLUKS Mokasyn P這ty 2009 U12 ZP -3.8 -- KECLER Dorota # Z/2542/20 2023 LDK!
1 f 1 13.22 CERK Karolina MKP Szczecinek 1998 U23 ZP -2.6 -- CERK ㄆkasz Z/1312/14 2022
2 f 1 13.23 GRZYWI垶KA Ma貪orzata KMKL Sztorm Ko這brzeg 2002 U20 ZP -2.6 IV BARTA Franciszek Z/4590/15 2021 2
3 f 1 13.48 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -2.6 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2023 5 LDK!
4 f 1 13.54 ZIOMKO Zuzanna AL Mi璠zyzdroje # 2006 U16 ZP -2.6 IV WALKOWIAK Janusz BΜCIAN Rafa # , Z/13133/21 , 2023 LDK!
5 f 1 13.61 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorz闚 2004 U18 LB -2.6 IV PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
6 f 1 13.73 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn P這ty 2003 U18 ZP -2.6 IV LEWANDOWSKI Micha B.D. # Z/3364/18 2023
7 f 1 13.76 SADOWSKA Weronika UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP -2.6 IV KAMI垶KI Ryszard # Z/1448/18 2023 5 LDK!
8 f 1 13.81 ZABIELSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP -2.6 -- JUNIEWICZ Jakub Z/2876/20 2022
200 m K
1 2 s 1 27.03 GRZYWI垶KA Ma貪orzata KMKL Sztorm Ko這brzeg 2002 U20 ZP -1.2 III BARTA Franciszek Z/4590/15 2021 2
2 5 s 1 27.77 JASIAK Weronika UKL 茳emka Police 2007 U14 ZP -1.2 IV OBERLAN Paulina # 4 LDK!
3 7 s 1 28.59 TARASEWICZ Julia KL Ba速yk Koszalin 2001 U20 ZP -1.2 -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
4 9 s 1 28.96 SADOWSKA Weronika UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP -1.2 V KAMI垶KI Ryszard # Z/1448/18 2023 5 LDK!
5 10 s 1 29.29 PRZYBYΜWICZ Anastazja STS Pomerania Szczecinek 2006 U16 ZP -1.2 V # LDK!
1 3 s 2 27.54 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP +0.2 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2023 5 LDK!
2 11 s 2 29.32 ZDZI牞ORSKA Paulina MLUKS Mokasyn P這ty 2004 U18 ZP +0.2 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK!
3 12 s 2 29.36 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek 2004 U18 ZP +0.2 -- B.D. Z/1559/19 2021
4 16 s 2 30.17 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP +0.2 V JUNIEWICZ Jakub # Z/0345/20 2023 LDK!
5 19 s 2 30.83 CENIUCH Anna UKL 茳emka Police 2005 U16 ZP +0.2 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
6 21 s 2 31.22 PIWO垶KA Oliwia UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP +0.2 -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
1 17 s 3 30.73 KOMOCKA Julia UKL 茳emka Police 2002 U20 ZP -0.2 -- KAMI垶KI Ryszard BEZ LDK!
2 20 s 3 31.18 RORBACH Oliwia UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP -0.2 -- # LDK!
3 22 s 3 31.55 KALI垶KA Joanna UKL 茳emka Police 2004 U18 ZP -0.2 -- LDK!
1 1 s 4 26.89 CERK Karolina MKP Szczecinek 1998 U23 ZP -0.2 III CERK ㄆkasz Z/1312/14 2022
2 4 s 4 27.75 OWCZARUK Hanna AL Mi璠zyzdroje # 2007 U14 ZP -0.2 IV BΜCIAN Rafa Z/13134/21 2023 LDK!
3 8 s 4 28.94 IWANEJKO Oliwia O AZS Pozna 2000 U23 WP -0.2 --
4 13 s 4 29.56 WR牞IAKOWSKA Maria MKL Maraton 安inouj軼ie 2008 U14 ZP -0.2 V WALKOWIAK Janusz # Z/3700/18 2022 BEZ LDK!
5 14 s 4 29.76 DRO浴浩WSKA Paulina MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP -0.2 -- LDK!
6 23 s 4 31.87 BARTCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP -0.2 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/3246/19 2023 BEZ LDK!
1 6 s 5 28.06 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U16 ZP +0.1 IV JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2023 LDK!
2 15 s 5 29.85 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP +0.1 V JUNIEWICZ Jakub # Z/5757/19 2023 BEZ LDK!
3 18 s 5 30.77 PONIE垶KA Martyna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U14 ZP +0.1 -- BARTA Franciszek # Z/2522/20 2021
300 m K
1 1 s 1 46.15 IWANEJKO Oliwia O AZS Pozna 2000 U23 WP --
2 2 s 1 48.71 KUCHARSKA Bogumi豉 UKL 茳emka Police 2003 U18 ZP -- KAMI垶KI Ryszard 4 LDK!
3 3 s 1 50.36 WΜDARCZAK Joanna MKL Maraton 安inouj軼ie 2008 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/3685/19 2023 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:51.56 SAxCH Aleksandra KMKL Sztorm Ko這brzeg 2005 U16 ZP -- 狹ROMSKI Kazimierz # Z/2519/20 2022
2 2 s 1 1:52.20 URBA垶KA Natalia MKS Olimp υbez 2007 U14 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2023 BEZ
3 3 s 1 1:57.37 CHRYPO Alicja KS Gwardia Pi豉 # 2007 U14 WP -- CHWAΒK Jaros豉w # Z/1610/18 2023
4 6 s 1 1:59.22 KULBAKA Joanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/5823/19 2022 LDK!
5 9 s 1 2:05.27 GRZESZCZUK Maja STS Pomerania Szczecinek # 2007 U14 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/5069/22 2023 LDK!
6 10 s 1 2:08.52 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- PODLE吉Y Jan Z/2484/20 2023 LDK!
1 4 s 2 1:57.91 浩LAZNA Joanna AZS-AWF Gorz闚 2007 U14 LB -- WO昧IAK Agnieszka # Z/4390/20 2022 LDK!
2 5 s 2 1:59.07 WIERZBICKA Sandra MKS Hermes Gryfino 2007 U14 ZP -- # LDK!
3 7 s 2 2:01.59 IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U14 ZP -- PODLE吉Y Jan # Z/0108/20 2023 LDK!
4 8 s 2 2:04.33 D、ROWSKA Nikola MLUKS Mokasyn P這ty 2004 U18 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1125/18 , 2022 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:17.86 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2003 U18 ZP III 狹ROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2
2 2 s 1 2:18.85 KORNIAT Ludwika AML S逝psk 2003 U18 PM III B.D. # 3 LDK!
3 3 s 1 2:21.14 IWANEJKO Martyna O AZS Pozna 2000 U23 WP III
4 4 s 1 2:21.37 NOWAKOWSKA Katarzyna AML S逝psk 2003 U18 PM III RUMI垶KI Wojciech B.D. Z/2544/18 2023
5 5 s 1 2:23.62 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ III PARADOWSKI Wies豉w # Z/1874/18 2023 4 LDK!
6 6 s 1 2:25.93 ULASZEWSKA Alicja MKL Szczecin # 2003 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna # 3 LDK!
7 7 s 1 2:40.18 NER Patrycja MKP Szczecinek 2003 U18 ZP -- CERK ㄆkasz Z/2816/20 2021
1000 m K
1 1 s 1 3:07.14 KSI*EK Daria AML S逝psk 2005 U16 PM III RUMI垶KI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 3:13.58 NIEWCZAS Aleksandra UKS Barnim Goleni闚 2006 U16 ZP IV GO牞IOWSKI Micha Z/0373/19 2021 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:15.31 SZCZUDRAWA Marta AML S逝psk 2006 U16 PM IV RUMI垶KI Wojciech # Z/3216/19 2023 LDK!
4 4 s 1 3:15.35 SKROBANEK Hanna MKP Szczecinek 2005 U16 ZP IV B.D. Z/1560/19 2022
5 5 s 1 3:17.14 FOLTYNIEWICZ Hanna MKP Szczecinek 2006 U16 ZP IV CERK ㄆkasz Z/1850/20 2022
6 6 s 1 3:18.55 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLE吉Y Jan BORATY垶KA Dorota , Z/0934/18 , 2023 LDK!
7 7 s 1 3:18.68 ZADERETSKA Sofiya AML S逝psk 2001 U20 PM --
8 8 s 1 3:25.32 PORADOWSKA Aleksandra KMKL Sztorm Ko這brzeg 2005 U16 ZP V 狹ROMSKI Kazimierz # Z/1197/20 2022
9 9 s 1 3:28.75 CICHOCKA Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2006 U16 ZP V LDK!
10 10 s 1 3:30.27 WIERZBOWSKA Kalina WKS 奸御k Wroc豉w # 2005 U16 DS V
11 11 s 1 3:33.67 KONDRATIUK Zuzanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2005 U16 ZP --
12 12 s 1 3:43.77 BUKAx Zuzanna UKS Barnim Goleni闚 2006 U16 ZP -- LDK!
80 p K
1 1 s 1 13.89 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP -1.0 V BARTA Franciszek # Z/4331/19 2023
2 2 s 1 13.96 名I.ER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U14 ZP -1.0 V JUNIEWICZ Jakub # Z/4909/18 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF PRZYBYΜWICZ Anastazja STS Pomerania Szczecinek 2006 U16 ZP -1.0 -- # LDK!
100 m p J M K
2 2 s 1 22.15 PRO吉IEWSKA Kinga KMKL Sztorm Ko這brzeg 2003 U18 ZP -1.2 -- KECLER Dorota GIZA Zdzis豉w # , Z/1210/17 , 2021 LDK!
100 m p K
1 1 s 1 15.70 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Pi豉 1999 U23 WP -1.2 II KRZEWI垶KI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2023
100 m M
1 1 e 1 11.50 P艼Ax Patryk AZS-AWF Gorz闚 2001 U20 LB -2.1 III
2 2 e 1 11.53 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin # 1993 Sen ZP -2.1 III 印IWKA Rafa # Z/8730/21 2023
3 3 e 1 11.55 PIEJKO Micha KL Ba速yk Koszalin 2004 U18 ZP -2.1 III JACEWICZ Edward Z/4850/18 2023 4
4 4 e 1 11.70 DEPTA Szymon AML S逝psk 2004 U18 PM -2.1 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK!
5 5 e 1 11.82 CHMURA Filip KMKL Sztorm Ko這brzeg 2003 U18 ZP -2.1 IV GIZA Zdzis豉w SZPAK Robert # Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
6 6 e 1 11.88 MR紌 Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -2.1 IV GIERASIMCZYK Anna STEFA垶KI Jacek BORATY垶KA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
7 7 e 1 12.17 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U18 ZP -2.1 IV 印IWKA Rafa # Z/8732/21 2023
8 12 e 1 12.61 KOZACZUK Kacper AML S逝psk 2004 U18 PM -2.1 -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4645/17 , 2022 4 LDK!
1 9 e 2 12.37 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 2001 U20 ZP -1.9 --
2 10 e 2 12.44 SMOLI垶KI Micha KL Iskra Bia這gard 2003 U18 ZP -1.9 -- RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2023 LDK!
3 11 e 2 12.57 KOZACZUK Jakub AML S逝psk 2004 U18 PM -1.9 -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4644/17 , 2022 5 LDK!
4 15 e 2 13.20 LESZCZYΜWSKI Grzegorz KL Ba速yk Koszalin 2005 U16 ZP -1.9 -- JACEWICZ Edward Z/5417/19 2023
5 17 e 2 13.89 BARAN Mi這sz MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP -1.9 -- FERFET Marek BEZ LDK!
1 19 e 3 14.83 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -0.9 -- FERFET Marek SZCZEPA垶KI Marcin LDK!
2 21 e 3 15.22 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -0.9 -- FERFET Marek Z/0077/22 2023 LDK!
3 23 e 3 16.46 MAJCHER Stefan UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP -0.9 -- LDK!
4 25 e 3 17.76 WR癿A Stanis豉w UKS OSoT Szczecin 2009 U12 ZP -0.9 -- DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2023 LDK! 0
1 14 e 4 12.87 SZCZEPA垶KI Konrad MKP Szczecinek 2003 U18 ZP -0.7 -- CERK ㄆkasz Z/2814/20 2021
2 18 e 4 13.97 DOBRZY垶KI Miko豉j ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2005 U16 LB -0.7 -- WO昧IAK Agnieszka # Z/1981/19 2023 LDK!
3 20 e 4 14.94 WIERZCHOWIEC Igor UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -0.7 -- LDK!
4 22 e 4 15.72 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn P這ty 2009 U12 ZP -0.7 -- KECLER Szymon # Z/1666/20 2023 LDK!
5 24 e 4 17.24 MIKOxJCZAK Jakub MKS 安i璚 S豉wno 2009 U12 ZP -0.7 -- KAPAx Leszek Z/1035/18 2023
1 8 e 5 12.25 BRYL Fabian ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. # 2006 U16 LB -0.4 V WALCZAK Piotr # Z/5418/19 2023 LDK!
2 13 e 5 12.68 KORKU Jakub KMKL Sztorm Ko這brzeg 2003 U18 ZP -0.4 -- GIZA Zdzis豉w # Z/4481/18 2021 BEZ
3 16 e 5 13.84 BORYSOV Ivan UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -0.4 -- LDK!
4 26 e 5 19.18 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin # 2009 U12 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/0078/22 2023 LDK!
5 27 e 5 19.22 JAROSZEWICZ Adam UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/3412/19 2023 LDK!
1 f 1 11.70 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin # 1993 Sen ZP -2.1 III 印IWKA Rafa # Z/8730/21 2023
2 f 1 11.73 PIEJKO Micha KL Ba速yk Koszalin 2004 U18 ZP -2.1 III JACEWICZ Edward Z/4850/18 2023 4
3 f 1 11.80 DEPTA Szymon AML S逝psk 2004 U18 PM -2.1 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK!
4 f 1 11.83 P艼Ax Patryk AZS-AWF Gorz闚 2001 U20 LB -2.1 IV
5 f 1 12.22 CHMURA Filip KMKL Sztorm Ko這brzeg 2003 U18 ZP -2.1 -- GIZA Zdzis豉w SZPAK Robert # Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
6 f 1 12.27 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U18 ZP -2.1 -- 印IWKA Rafa # Z/8732/21 2023
200 m M
1 1 s 1 23.54 DEPTA Szymon AML S逝psk 2004 U18 PM -0.1 III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK! 104
2 4 s 1 23.93 NOWACKI Maciej ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2002 U20 LB -0.1 IV
3 6 s 1 24.56 PIEJKO Micha KL Ba速yk Koszalin 2004 U18 ZP -0.1 -- JACEWICZ Edward Z/4850/18 2023 4
4 7 s 1 24.90 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -0.1 -- 印IWKA Rafa # Z/8735/21 2023
5 8 s 1 24.94 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U18 ZP -0.1 -- 印IWKA Rafa # Z/8732/21 2023
6 9 s 1 25.07 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 2001 U20 ZP -0.1 --
1 2 s 2 23.87 TURBA垶KI Mateusz ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2004 U18 LB -1.9 IV
2 3 s 2 23.92 CHMURA Filip KMKL Sztorm Ko這brzeg 2003 U18 ZP -1.9 IV GIZA Zdzis豉w SZPAK Robert # Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
3 5 s 2 24.55 SZCZEPA垶KI Konrad MKP Szczecinek 2003 U18 ZP -1.9 -- CERK ㄆkasz Z/2814/20 2021
4 10 s 2 25.21 LESZCZYΜWSKI Grzegorz KL Ba速yk Koszalin 2005 U16 ZP -1.9 V JACEWICZ Edward Z/5417/19 2023
300 m M
1 1 s 1 36.52 P艼Ax Patryk AZS-AWF Gorz闚 2001 U20 LB --
2 2 s 1 40.01 KAMI垶KI Oliwer PLKS Gwda Pi豉 2006 U16 WP IV KRZEWI垶KI Ignacy Z/4251/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 41.93 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Pi豉 2005 U16 WP V KRZEWI垶KI Ignacy KRZEWI垶KI Ignacy Z/4252/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 43.60 DOBRZY垶KI Miko豉j ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2005 U16 LB -- WO昧IAK Agnieszka # Z/1981/19 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.50 KUBI Eryk AZS-AWF Gorz闚 2001 U20 LB II PAPUGA Sebastian B.D. # Z/2711/15 2023
2 2 s 1 52.33 UDYCZ Artur AL Mi璠zyzdroje 2003 U18 ZP III BΜCIAN Rafa KOKOT Zdzis豉w Z/4959/18 2022
3 3 s 1 53.14 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- 印IWKA Rafa # Z/8735/21 2023
4 6 s 1 53.72 SZAREJKO Miko豉j PLKS Gwda Pi豉 2003 U18 WP IV KRZEWI垶KI Ignacy KRZEWI垶KI Ignacy KRZEWI垶KI Ignacy B.D. , Z/1433/17 , 2022 LDK!
1 4 s 2 53.40 OGIEㄒO Olaf AZS-AWF Gorz闚 2003 U18 LB IV LDK!
2 5 s 2 53.60 ZAPART Micha MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP IV STEFA垶KI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATY垶KA Dorota Z/2477/17 2023 LDK!
3 7 s 2 57.62 PI﹗EK Mateusz GZSN START Gorz闚 Wlkp. 2002 U20 LB -- WO昧IAK Daniel # Z/2405/20 2023 BEZ
4 8 s 2 60.47 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 U23 ZP -- 印IWKA Rafa # Z/8734/21 2023
600 m M
1 1 s 1 1:27.84 BIAxS Szymon UKS Barnim Goleni闚 2005 U16 ZP II GO牞IOWSKI Micha SZWARC S豉womir Z/1521/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 1:28.00 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorz闚 2005 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 1:29.97 DUBLINOWSKI Hubert KB Dziesi徠ka Bia這gard 2005 U16 ZP III B.D. Z/2697/20 2020
4 4 s 1 1:30.15 WOJSZ Filip MKS Olimp υbez 2006 U16 ZP III MIKUL Kazimierz # Z/5068/19 2023
5 5 s 1 1:31.14 GRABSKI Antoni KB Dziesi徠ka Bia這gard 2006 U16 ZP III B.D. Z/1770/20 2023
6 6 s 1 1:34.12 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLE吉Y Jan BORATY垶KA Dorota , Z/1717/18 , 2023 LDK!
7 7 s 1 1:35.55 JAKUBIK Bartosz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V BORATY垶KA Dorota LDK!
8 8 s 1 1:35.58 CACH Hubert KL Iskra Bia這gard 2005 U16 ZP V LDK!
9 9 s 1 1:37.25 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V GIERASIMCZYK Anna PODLE吉Y Jan BORATY垶KA Dorota , Z/4231/18 , 2023 LDK!
10 11 s 1 1:38.47 SZACHNOWSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -- BORATY垶KA Dorota # LDK!
1 10 s 2 1:37.42 DYGAS Micha ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2995/19 2022
2 12 s 2 1:39.85 ΣKACZEWSKI Jan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V LDK!
3 13 s 2 1:40.96 OSSOLI垶KI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -- PODLE吉Y Jan BORATY垶KA Dorota Z/0109/20 2023 LDK!
4 14 s 2 1:41.11 PI﹗EK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -- PODLE吉Y Jan Z/1154/20 2023 LDK!
5 15 s 2 1:44.78 KOZIE Sebastian KB Dziesi徠ka Bia這gard 2005 U16 ZP -- B.D. Z/1771/20 2023
6 16 s 2 1:49.21 名ITO Piotr MLUKS Mokasyn P這ty 2007 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1663/20 2023 LDK!
7 17 s 2 1:52.39 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard # 2007 U14 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1615/18 2023
8 18 s 2 1:53.42 WIECZOREK Marcel MKS 安i璚 S豉wno 2006 U16 ZP -- KAPAx Leszek # Z/2032/20 2021
9 19 s 2 1:57.74 SZUSTAK Alan MKS Hermes Gryfino 2007 U14 ZP -- GIERASIMCZYK Anna # LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:44.91 ABEL Patryk AML S逝psk 2002 U20 PM -- RUMI垶KI Wojciech Z/0547/19 2022
2 2 s 1 2:49.35 HOΜWIENKO Jan AML S逝psk 2003 U18 PM -- RUMI垶KI Wojciech B.D. Z/4751/17 2023
3 3 s 1 2:56.85 SZYMA垶KI Karol AZS-AWF Gorz闚 # 2005 U16 LB V PAPUGA Sebastian # Z/1982/19 2023 LDK!
4 4 s 1 3:06.80 GIL Gracjan MKS Junior Z這cieniec 2005 U16 ZP --
5 5 s 1 3:40.42 TROJAK Jakub AML S逝psk # 2008 U14 PM -- RUMI垶KI Wojciech Z/0086/21 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:07.03 MANIECKI Gabriel O AZS Pozna # 2001 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023
2 2 s 1 4:07.61 GADOMSKI Pawe MKS Hermes Gryfino 2002 U20 ZP III PODLE吉Y Jan Z/0311/16 2023 3
3 3 s 1 4:09.00 LIPI垶KI Mateusz AML S逝psk 1999 U23 PM III RUMI垶KI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2023
4 4 s 1 4:11.35 J犵RZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP III LDK!
5 5 s 1 4:12.53 JANIEC Rados豉w ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2003 U18 LB IV WO昧IAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!
6 6 s 1 4:28.26 CZECHOWICZ Miko豉j PLKS Gwda Pi豉 2003 U18 WP -- KRZEWI垶KI Ignacy KRZEWI垶KI Ignacy , Z/1434/17 , 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 4:40.72 PATOLETA Adam ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2003 U18 LB -- WO昧IAK Agnieszka Z/4133/19 2021 LDK!
8 8 s 1 4:47.44 WACHOWIAK Jakub PLKS Gwda Pi豉 2002 U20 WP -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4085/17 2023 LDK!
9 9 s 1 4:49.85 PODSTAWKA Aleksander ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2625/20 2023
10 10 s 1 5:02.27 PICK Tomasz SKSG Korona Szczecin 1970 Masters ZP -- 印IWKA Rafa # Z/8736/21 2023
11 11 s 1 5:05.62 DR*KOWSKI Tomasz MKP Szczecinek 2002 U20 ZP -- CERK ㄆkasz Z/2811/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.465979814529 sekund