Częstochowa 18.07.2020
1. Ogólnopolski Kwalifikacyjny Mityng Wakacyjny Częstochowa 2020 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.99 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL +1.5 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 12.22 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.5 II LACH Magdalena # Z/1145/20 2023 LDK!
3 3 s 1 12.74 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL +1.5 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
4 4 s 1 12.88 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +1.5 III B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
5 8 s 1 13.18 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL +1.5 III MORKA Piotr # Z/0210/19 2023 LDK!
6 9 s 1 13.21 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL +1.5 IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK! 103
7 s 1 14.92 SOWULA Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +1.5 -- CIUK Marek Z/2209/20 2021 LDK!
1 5 s 2 12.98 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -0.7 III
2 6 s 2 13.05 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -0.7 III KRUPA Iwona B.D. # Z/5639/18 2023 LDK!
3 7 s 2 13.17 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL -0.7 III GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
4 10 s 2 13.27 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -0.7 IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
5 16 s 2 13.64 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -0.7 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
6 15 s 2 13.64 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL -0.7 IV LAMCH Czesław B.D. # Z/2463/18 2020
7 19 s 2 13.95 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL -0.7 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
1 11 s 3 13.35 BACH Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +1.8 IV
2 12 s 3 13.36 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +1.8 IV ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
3 14 s 3 13.57 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +1.8 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
4 17 s 3 13.83 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL +1.8 V
5 18 s 3 13.84 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.8 V JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2022 LDK!
6 22 s 3 14.36 ZABROCKA Nikola GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +1.8 -- LDK!
1 13 s 4 13.50 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL +0.4 IV MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
2 20 s 4 14.06 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL +0.4 V MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
3 21 s 4 14.09 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.4 V LAMCH Czesław # Z/1527/19 2023 LDK!
4 25 s 4 14.48 BIEŃKOWSKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL +0.4 V LDK!
5 23 s 4 14.55 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL +0.4 -- BOJKO Bogdan Z/3719/19 2022
6 24 s 4 14.56 UCHNAST Dominika TS AKS Chorzów 2006 U16 SL +0.4 -- B.D. Z/4403/19 2021
200 m K
1 1 s 1 24.80 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL -0.2 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 25.83 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -0.2 II LACH Magdalena # Z/1145/20 2023 LDK!
3 4 s 1 26.02 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL -0.2 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
4 7 s 1 26.36 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -0.2 III B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
5 9 s 1 26.55 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -0.2 III
1 10 s 2 27.12 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL -0.3 III ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK!
2 11 s 2 27.16 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -0.3 III KRUPA Iwona B.D. # Z/5639/18 2023 LDK!
3 14 s 2 28.52 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL -0.3 V
4 15 s 2 29.45 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U23 LD -0.3 -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2023
1 16 s 3 29.83 DRO¦ Olga CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL 0.0 -- LAMCH Czesław Z/3584/18 2023 5 LDK!
2 17 s 3 30.31 BIEŃKOWSKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL 0.0 -- LDK!
1 3 s 4 26.02 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ +0.3 II RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
2 5 s 4 26.18 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +0.3 II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
3 6 s 4 26.33 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM +0.3 III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
4 8 s 4 26.43 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM +0.3 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
5 12 s 4 27.38 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.3 IV WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
6 13 s 4 27.88 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ +0.3 -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
300 m K
1 1 s 1 42.28 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U16 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 42.82 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL II ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
3 3 s 1 43.05 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL III GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
4 4 s 1 43.10 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL III ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
5 5 s 1 43.18 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK!
6 19 s 1 50.68 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2023
1 6 s 2 43.21 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III SPISAK Barbara # 4 LDK!
2 7 s 2 44.35 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
3 8 s 2 45.08 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
4 9 s 2 45.34 KROMOŁOWSKA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL IV LAMCH Czesław # Z/4364/18 2022 4 LDK!
5 11 s 2 45.68 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2023 4
6 14 s 2 46.96 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
1 12 s 3 45.99 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
2 16 s 3 48.69 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
3 17 s 3 49.22 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- LDK!
4 18 s 3 49.63 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/3254/19 2022 BEZ LDK!
1 10 s 4 45.46 BARANOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- #
2 13 s 4 46.76 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz BEZ LDK!
3 15 s 4 47.82 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL V LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.57 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2023
2 2 s 1 57.58 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL II
3 5 s 1 59.65 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA III OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej B.D. , Z/0693/16 , 2023 LDK!
4 7 s 1 60.12 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
5 8 s 1 60.85 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2023 LDK!
1 4 s 2 58.97 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL II # LDK!
2 9 s 2 62.64 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL IV LDK!
3 10 s 2 63.07 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2023 BEZ LDK!
4 11 s 2 63.85 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
5 13 s 2 65.78 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2023
1 3 s 3 58.54 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
2 14 s 3 66.14 DRO¦ Olga CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3584/18 2023 5 LDK!
3 16 s 3 70.19 BRODZIAK Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL --
1 6 s 4 59.74 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA III GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2021 3
2 12 s 4 65.42 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK!
3 15 s 4 66.49 LAJTNER Michelle MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:15.50 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II
2 2 s 1 2:15.88 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 2:18.63 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
4 4 s 1 2:18.97 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2023
5 5 s 1 2:20.22 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2023 2 LDK!
6 6 s 1 2:22.77 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
7 7 s 1 2:23.25 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U18 SL III GAWLINA Józef B.D. # Z/2138/17 2023 LDK!
8 8 s 1 2:24.05 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata # Z/1014/18 2023 5 LDK!
9 9 s 1 2:26.70 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U18 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2023 5 LDK!
10 10 s 1 2:30.96 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2004 U18 SL IV
11 11 s 1 2:43.08 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 2002 U20 SL -- #
12 12 s 1 2:54.85 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U18 MA -- B.D. # LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:54.80 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!
2 2 s 1 2:55.82 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
4 3 s 1 2:59.37 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2023
5 4 s 1 3:02.19 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U16 MZ II MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
6 6 s 1 3:08.98 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
7 7 s 1 3:10.25 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- LDK!
8 9 s 1 3:14.74 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- B.D. # Z/0438/11 2023 3
  s 1 DNF GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- # LDK!
  s 1 DNF WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2023 LDK!
1 s 2 3:06.35 MARTIN Gabriella GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1178/19 2023 LDK!
2 s 2 3:10.63 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2023 BEZ LDK!
3 s 2 3:22.08 SOT Julia UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2866/18 2021 5 LDK!
4 s 2 3:23.57 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL V PASZTA Wiesław # Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
5 s 2 3:25.41 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
6 s 2 3:26.16 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
7 s 2 3:32.36 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
8 s 2 3:39.93 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/4608/19 2023 LDK!
9 s 2 3:41.31 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:42.64 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ II MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 4:45.43 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2023 LDK!
3 3 s 1 4:52.88 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU III B.D. ¦WIERDZEWSKI Damian # Z/0820/17 2023
4 4 s 1 4:55.05 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U18 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2023 LDK!
5 5 s 1 4:55.94 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata # Z/1019/18 2023 4 LDK!
6 6 s 1 4:58.03 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL --
3000 m K
1 1 s 1 10:27.39 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/1013/18 , 2023 2 LDK!
2 2 s 1 10:47.26 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U23 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
3 3 s 1 10:49.70 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U18 SK III
4 4 s 1 10:51.04 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U18 OP III RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1853/18 , 2023 4 LDK!
5 5 s 1 10:53.48 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL III LAMCH Czesław # Z/4420/18 2023 5 LDK!
6 6 s 1 10:57.43 BAMBYNEK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL III LAMCH Czesław Z/2279/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.62 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL +0.8 III ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 2 s 1 12.72 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.8 III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 13.01 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL +0.8 IV KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 13.07 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL +0.8 IV # LDK!
5 5 s 1 13.13 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U16 SK +0.8 IV OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
6 6 s 1 13.23 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL +0.8 IV OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
100 m pł J MŁ K
2 2 s 1 15.60 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.6 II LDK!
3 3 s 1 19.70 MODZELEWSKA Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.6 --
100 m pł K
1 1 s 1 14.94 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM +0.6 II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 30.14 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -1.3 II BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 30.39 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -1.3 II BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2023 3 LDK!
3 4 s 1 31.96 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -1.3 III # LDK!
  s 1 DNF SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -1.3 -- CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
1 3 s 2 31.63 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL -0.9 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
2 5 s 2 32.35 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL -0.9 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
3 6 s 2 33.02 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -0.9 IV MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2023 BEZ LDK!
4 7 s 2 33.34 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U16 SK -0.9 IV OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
5 8 s 2 33.35 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -0.9 IV MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.65 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
2 f 1 1.55 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
2 f 1 1.55 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
4 f 1 1.50 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2023 4 LDK!
5 f 1 1.45 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
6 f 1 1.45 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 46 75
Tyczka K
1 f 1 3.50 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U20 SL I #
2 f 1 3.10 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 94
3 f 1 3.00 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL II #
4 f 1 3.00 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U18 SL II
W dal K
1 f 1 5.65 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM +3.1 II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
2 f 1 5.53 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL -0.9 II
3 f 1 5.34 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL -2.0 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
4 f 1 5.21 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL -1.0 III
5 f 1 5.10 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U23 SL +0.2 III
6 f 1 4.91 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ +0.3 IV RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
7 f 1 4.89 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +1.5 IV MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2023 LDK!
8 f 1 4.89 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -0.1 IV PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
9 f 1 4.75 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
10 f 1 3.59 BRYK Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL 0.0 --
  5.60 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM -0.6 II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
Trójskok K
1 f 1 10.90 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.1 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
2 f 1 10.23 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +0.2 IV
Kula (2) K
1 f 1 7.29 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4073/20 2023 LDK!
  f 1 NM JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.26 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U16 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2023 5
2 f 1 10.74 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
3 f 1 10.26 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2023 LDK!
4 f 1 8.88 POLASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL --
5 f 1 5.88 WOLNA Olga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # LDK!
6 f 1 4.61 FIELAUF Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL --
Kula (4) K
1 f 1 10.96 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
2 f 1 10.14 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 f 1 9.88 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2023 LDK!
4 f 1 9.26 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U20 SL IV
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.93 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 28.64 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP IV DOMIN Adam # Z/2639/20 2022 LDK!
3 f 1 28.39 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
Dysk (1) K
1 f 1 49.66 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4824/15 2022
2 f 1 35.48 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 f 1 32.55 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
4 f 1 27.14 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2023 BEZ LDK!
5 f 1 26.45 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2023 LDK!
6 f 1 22.91 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 34.24 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP IV DOMIN Adam # Z/2637/20 2023 LDK!
2 f 1 28.04 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL V KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
3 f 1 26.31 BRYK Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL --
4 f 1 21.77 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/0936/20 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM DURKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- CIUK Marek # Z/2741/21 2021 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 50.23 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka # 1997 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2023
2 f 1 41.92 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II B.D. # 1
3 f 1 31.42 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.61 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +0.5 M
2 2 s 1 10.95 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD +0.5 II KU¦ Tomasz B.D. # Z/2244/18 2023
3 3 s 1 11.04 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +0.5 II B.D. # Z/4779/15 2023 II
4 4 s 1 11.12 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.5 II ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
5 5 s 1 11.28 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +0.5 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
6 6 s 1 11.41 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA +0.5 III OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023
7 9 s 1 11.80 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.5 IV KU¦ Tomasz Z/4078/18 2022 3
8 16 s 1 12.12 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL +0.5 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
1 7 s 2 11.48 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD -1.2 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
2 8 s 2 11.65 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -1.2 III LDK!
3 10 s 2 11.82 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -1.2 IV LDK!
4 12 s 2 11.87 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -1.2 IV # LDK!
5 13 s 2 11.88 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL -1.2 IV KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17, Z/2118/17 2022, 2023
6 14 s 2 11.94 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ -1.2 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
7 17 s 2 12.16 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -1.2 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2023 LDK!
  s 2 DNF PAWŁOWSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD -1.2 -- FIRLIT Roman Z/4134/19 2020
1 11 s 3 11.83 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL 0.0 IV RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
2 15 s 3 11.97 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL 0.0 IV MARMUR Stanisław # Z/0991/20 2023
3 18 s 3 12.16 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP 0.0 IV JASIŃSKI Cyprian # LDK!
4 19 s 3 12.19 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL 0.0 IV ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
5 23 s 3 12.61 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL 0.0 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
6 24 s 3 12.63 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL 0.0 -- LDK!
7 25 s 3 12.82 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
8 27 s 3 13.24 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL 0.0 -- BOJKO Bogdan # Z/4169/19 2022
1 20 s 4 12.22 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL +0.1 -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2023 4 LDK!
2 21 s 4 12.59 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL +0.1 V
3 22 s 4 12.60 CZERNIK Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +0.1 V JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2023 LDK!
4 26 s 4 13.03 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U16 SL +0.1 -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
5 28 s 4 13.25 GADAJ Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL +0.1 -- # LDK!
6 29 s 4 13.44 JAFERNIK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.1 -- LDK!
7 30 s 4 13.46 WILCZYŃSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.1 --
200 m M
1 1 s 1 22.31 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD +0.3 II KU¦ Tomasz B.D. # Z/2244/18 2023
2 4 s 1 23.07 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA +0.3 III DMP OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023 72
3 5 s 1 23.18 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +0.3 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
4 7 s 1 23.40 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ +0.3 III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
5 9 s 1 23.74 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD +0.3 -- B.D. KU¦ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
1 2 s 2 22.85 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD +0.7 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
2 6 s 2 23.30 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +0.7 III RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
3 8 s 2 23.69 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +0.7 IV MARMUR Stanisław # Z/0991/20 2023
4 10 s 2 23.81 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +0.7 IV # LDK!
5 12 s 2 23.89 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.7 IV KU¦ Tomasz Z/4078/18 2022 3
1 3 s 3 22.90 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL +0.2 III KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2023
2 13 s 3 23.90 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD +0.2 IV FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
3 15 s 3 24.28 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL +0.2 IV ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
4 17 s 3 24.48 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL +0.2 -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17, Z/2118/17 2022, 2023
5 18 s 3 25.62 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL +0.2 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
1 11 s 4 23.86 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL +0.3 IV KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
2 14 s 4 24.10 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.3 IV LDK!
3 16 s 4 24.38 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL +0.3 IV KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2023 4 LDK!
4 19 s 4 28.00 DYMAREK Filip GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL +0.3 -- # LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.59 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- KU¦ Tomasz Z/0259/19 2020
2 2 s 1 37.81 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL -- LDK!
3 3 s 1 38.36 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2893/18 2021 4 LDK!
4 4 s 1 38.84 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- #
5 5 s 1 39.01 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
1 6 s 2 40.19 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 40.45 CYGAN Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U16 SL IV
3 8 s 2 42.29 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
4 10 s 2 43.46 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
5 11 s 2 44.16 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2023 BEZ LDK!
1 9 s 3 42.75 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
2 12 s 3 44.59 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- JONDA Czesław Z/2739/20 2023
400 m M
1 1 s 1 49.38 BARY¦ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 Sen SL II RUSZEL Piotr Z/0477/15 2022
2 2 s 1 50.06 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD II B.D. KU¦ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
3 4 s 1 52.64 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
4 6 s 1 55.16 MIZGAŁA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław # Z/3174/19 2022 LDK!
5 7 s 1 55.50 PILISZEK Grzegorz KS Lemiesz Team Warszawa 1987 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2828/17 2020
1 5 s 2 54.77 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL V # LDK!
2 9 s 2 55.84 HUĆKO Michał AZS ŁódĽ # 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0240/18 2022
3 10 s 2 59.97 DRO¬DZIKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/1975/18 , 2019 BEZ LDK!
1 3 s 3 52.52 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
2 8 s 3 55.74 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil # Z/2318/19 2023 LDK! 77
  s 3 DNF WIECZOREK Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
800 m M
1 1 s 1 1:59.73 LAMPART Tommy KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2023
2 2 s 1 2:00.61 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2023 LDK!
3 3 s 1 2:00.64 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL III KOS Kamil Z/5086/19 2023 LDK!
4 4 s 1 2:01.19 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
5 5 s 1 2:02.09 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL IV CIUK Marek Z/1899/17 2020 3
6 6 s 1 2:02.20 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
7 7 s 1 2:03.06 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1831/18 2023 3 LDK!
8 8 s 1 2:04.58 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV #
9 9 s 1 2:15.43 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U18 SL -- GAWLINA Józef # Z/2206/20 2023
1000 m M
1 1 s 1 2:25.05 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL -- LDK!
2 2 s 1 2:27.88 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
3 3 s 1 2:31.33 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 2:34.25 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
5 6 s 1 2:41.08 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL --
6 8 s 1 2:42.24 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2023 4 LDK!
7 9 s 1 2:43.23 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
8 10 s 1 2:43.88 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2023 LDK!
9 11 s 1 2:44.09 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
10 12 s 1 2:45.72 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz # 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2023
11 13 s 1 2:47.54 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2023 4
12 14 s 1 2:50.05 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
1 5 s 2 2:40.84 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice 1996 Sen SL -- B.D. BEZ
2 7 s 2 2:41.69 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD -- ADAMCZYK Dariusz
3 15 s 2 2:50.13 DZIECIˇTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2023 5
4 16 s 2 2:50.65 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2865/18 2021 5 LDK!
5 17 s 2 2:51.68 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/2445/19 , 2023 BEZ LDK!
6 18 s 2 2:52.63 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!
7 19 s 2 2:53.52 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2023 LDK!
8 20 s 2 2:53.63 ZAWI¦LAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD V URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2023
9 21 s 2 2:54.03 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL V MORKA Piotr # Z/1900/19 2023 LDK!
10 22 s 2 2:59.67 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL --
5000 m M
1 1 s 1 14:55.70 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL II B.D. # Z/0420/14 2023 1
2 2 s 1 15:13.33 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL II LAMCH Czesław Z/2758/16 2023 2
3 3 s 1 15:15.88 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL III B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023
4 4 s 1 15:43.23 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 Sen SL III
5 5 s 1 15:45.25 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL III B.D. Z/1863/11 2023 3
6 6 s 1 15:49.05 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 1999 U23 SL III
7 7 s 1 15:49.71 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa 1984 Masters SL III PAŁKA Piotr Z/1643/11 2023 2
8 8 s 1 15:53.57 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL III
9 9 s 1 16:18.57 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 1991 Sen SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/0930/13 2023 2
10 10 s 1 16:45.85 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2023 BEZ
11 11 s 1 16:55.00 LICHOTA Wojciech PZLAM 1984 Masters KP -- B.D. Z/1483/20 2020
12 12 s 1 17:45.72 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2023
  s 1 DNF NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2023 2
  s 1 DNF MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 2000 U23 SL --
  s 1 DNF SMYK Robert LZS KL Kotwica Brzeg 2001 U20 OP -- ZOK Roman Z/2890/20 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.50 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.1 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.41 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -0.1 III RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 17.08 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
110 m pł M
  s 1 DNF KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -0.1 -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
200 m pł M
1 1 s 1 30.90 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -0.1 -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/3376/20 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 31.15 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.1 -- LDK!
3 3 s 1 31.84 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -0.1 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 32.18 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -0.1 -- MICHALSKA Alicja # Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.03 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 f 1 1.80 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
3 f 1 1.80 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK! 99
4 f 1 1.75 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
5 f 1 1.60 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 1.45 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 6 53
Tyczka M
1 f 1 3.20 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U16 SL IV #
W dal M
1 f 1 7.37 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL 0.0 I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2023
2 f 1 6.25 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +1.0 IV OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
3 f 1 6.04 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL +0.2 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2023 LDK!
4 f 1 5.96 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL 0.0 IV RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
5 f 1 5.71 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL -0.1 V FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 5.60 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -0.1 -- SZYJKA Beata 3 LDK!
7 f 1 5.22 WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -0.4 -- LDK!
8 f 1 5.08 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -0.3 -- KU¦ Tomasz Z/2186/20 2023
9 f 1 5.04 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP 0.0 -- JASIŃSKI Cyprian # LDK!
10 f 1 4.84 CZERNIK Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -0.6 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2023 LDK!
11 f 1 3.54 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ +0.1 -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
Trójskok M
1 f 1 14.70 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL +0.4 II KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2023
2 f 1 13.61 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +0.1 III SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2023
3 f 1 12.68 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL +0.1 IV
4 f 1 11.77 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.3 -- KU¦ Tomasz Z/2186/20 2023
Kula (5) M
1 f 1 16.94 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
2 f 1 15.19 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
3 f 1 15.11 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
4 f 1 14.48 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
5 f 1 12.79 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2023
6 f 1 12.18 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
7 f 1 11.58 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL V PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
8 f 1 10.87 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3425/19 2023 5 LDK!
9 f 1 10.55 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
10 f 1 10.42 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2023 LDK!
11 f 1 10.08 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
12 f 1 10.06 WOJNA Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/1974/18 2021 5 LDK!
13 f 1 7.19 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/3783/20 , 2023 LDK!
14 f 1 5.93 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4638/19 2023 LDK!
15 f 1 4.24 FIELAUF Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/2745/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 12.03 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL IV #
2 f 1 11.23 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
3 f 1 10.45 GINTOWT Aleksander MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL --
Kula (7.26) M
1 f 1 19.79 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2023
2 f 1 16.88 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I
3 f 1 15.19 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #
4 f 1 13.90 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
5 f 1 13.23 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS III KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2023 2
6 f 1 12.39 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław 1999 U23 DS III B.D. #
7 f 1 12.16 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
8 f 1 12.03 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice # 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2023
Dysk (1) M
1 f 1 44.25 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 f 1 43.12 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL III PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
3 f 1 34.78 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2023 LDK!
4 f 1 34.49 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
5 f 1 23.08 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
  f 1 NM KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4638/19 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.11 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
2 f 1 50.06 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
3 f 1 48.95 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL II GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
4 f 1 47.18 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
5 f 1 43.38 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL III
6 f 1 38.67 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
7 f 1 34.73 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2022 5
8 f 1 33.63 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof 4 LDK!
9 f 1 30.45 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/5379/19 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 31.71 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -- #
2 f 1 29.72 GINTOWT Aleksander MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL --
Dysk (2) M
1 f 1 52.61 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023
2 f 1 50.19 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #
3 f 1 45.32 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
4 f 1 44.87 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław 1999 U23 DS II B.D. #
5 f 1 42.29 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2023 2
6 f 1 33.67 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
Oszczep (500) M
1 f 1 25.44 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
Oszczep (600) M
1 f 1 43.81 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL IV LAMCH Czesław # Z/3425/19 2023 5 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 59.68 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U18 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2023
2 f 1 51.51 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL III KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/3500/17 2023 II
3 f 1 46.18 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/5379/19 2023
4 f 1 37.93 WOJNA Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/1974/18 2021 5 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 66.33 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP I DMP ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2023 1 LDK! 117
2 f 1 46.08 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.992313146591 sekund