Włocławek 18.07.2020
3. Puchar Kujaw 2020 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.73 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ +1.4 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN  
2 2 e 1 11.92 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ +1.4 I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
3 3 e 1 11.98 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.4 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  KNF   SKN   130
4 4 e 1 12.23 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM +1.4 II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
5 5 e 1 12.54 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U20 MZ +1.4 II MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
1 f 1 11.73 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ +0.8 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 11.93 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.8 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  KNF   SKN   134
3 f 1 12.27 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM +0.8 II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
4 f 1 12.71 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U20 MZ +0.8 II MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
300 m K
1 3 s 1 39.56 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP -- BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KNF   SKN  
2 4 s 1 43.11 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D. B.D. LDK!  ZKN  
3 5 s 1 43.72 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  ROSU  
4 6 s 1 45.05 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U18 PM -- B.D. 3 LDK!
5 7 s 1 45.29 MEGER Weronika BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP --
6 8 s 1 47.28 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U16 WN V B.D. Z/2338/19 2022
7 9 s 1 48.19 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
1 1 s 2 37.96 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ +9.9 -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
1 7 s 3 44.90 CACKOWSKA Patrycja PTT Delta Płock 2006 U16 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2674/20 2021
2 9 s 3 46.14 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP IV
3 15 s 3 48.27 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP V PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2024 LDK!
4 17 s 3 49.40 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa # 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
5 19 s 3 49.77 NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik 2008 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/1514/20 2022
6 25 s 3 55.28 MIŁKOWSKA Anna LKS Masuria Jęcznik 2008 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/1513/20 2023
7 26 s 3 56.05 KAMINSKA Dominika BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP --
1 14 s 4 47.69 TURSKA Karina LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
2 16 s 4 48.60 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2024 LDK!
3 18 s 4 49.55 JORDANOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- LDK!
4 20 s 4 50.60 PRZYŁUCKA Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/1552/20 2022 LDK!
5 21 s 4 50.64 TYBURSKA Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- # LDK!
6 22 s 4 51.21 JÓŹWICKA Roksana LKS Masuria Jęcznik 2007 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/1512/20 2023
7 23 s 4 51.32 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1391/19 2024 BEZ LDK!
8 24 s 4 52.89 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4491/19 2023 BEZ LDK!
1 2 s 5 43.46 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP III
2 11 s 5 46.83 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP V GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław # , Z/2368/20 , 2023 LDK!
3 12 s 5 46.99 PESTA Natalia MUKL Brodnica 2006 U16 KP V
4 13 s 5 47.30 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2024 LDK!
1 1 s 6 43.05 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP III KARNAS Kinga NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/7628/21 , 2024 LDK!  ROSU  
2 3 s 6 43.65 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje # 2006 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał # , Z/13133/21 , 2024 LDK!
3 4 s 6 43.85 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!  ROSU  
4 5 s 6 44.06 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP III
5 6 s 6 44.61 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP III LDK!  ROSU  
6 8 s 6 45.86 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
7 10 s 6 46.36 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP IV
400 m K
1 9 s 1 61.90 CERK Karolina MKP Szczecinek 1998 U23 ZP III CERK Łukasz Z/1312/14 2022
2 11 s 1 62.37 SOKOŁOWSKA Maria Kornelia KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD IV
3 14 s 1 63.07 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U18 WN IV JESIEŃ Anna # Z/3019/19 2023
4 16 s 1 64.83 KAŹMIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 2004 U18 KP --
5 19 s 1 66.27 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4
6 20 s 1 66.30 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
7 21 s 1 68.07 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek 2004 U18 ZP -- B.D. Z/1559/19 2021
8 22 s 1 69.99 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!  ROSU  
1 3 s 2 59.85 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
2 4 s 2 60.87 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN III  ZKN  
3 10 s 2 62.10 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/0087/18 2022
4 12 s 2 62.60 STROIKE Maria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U18 PM IV LDK!  ROSU   ZKN  
5 13 s 2 62.87 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/3277/17 2022
6 15 s 2 64.57 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!
7 17 s 2 65.15 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!  ROSU  
8 18 s 2 65.46 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 2002 U20 KP -- LDK!
1 1 s 3 58.76 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 2001 U20 MZ II ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert Z/1766/15 2021  ZKN   KNF   SKN  
2 2 s 3 59.10 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD III NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3  ZKN  
3 5 s 3 61.11 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka SOBCZYK Tomasz B.D. # , Z/0840/16, Z/0840/16 , 2023, 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 6 s 3 61.18 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM III POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  ZKN  
5 7 s 3 61.25 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 8 s 3 61.67 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 2002 U20 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2022 4
7 s 3 64.73 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 2003 U18 KP -- LDK!
600 m K
1 7 s 1 1:51.27 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
2 10 s 1 1:54.61 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0344/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
3 11 s 1 1:54.97 LEWANDOWSKA Barbara LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0990/19 2022 LDK!
4 12 s 1 1:55.19 MORAWSKA Nadia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/5535/19 2021 LDK!  ROSU  
5 14 s 1 1:55.78 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ --
6 15 s 1 1:58.95 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2024 BEZ LDK!
7 16 s 1 2:02.24 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U14 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna # Z/0153/20 2024
8 17 s 1 2:06.38 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/4451/19 2023 LDK!  ROSU  
1 1 s 2 1:43.26 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP IV BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2024 LDK!
2 2 s 2 1:44.88 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2024 4 LDK!
3 3 s 2 1:46.80 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U14 KP V WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
4 4 s 2 1:47.78 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina # Z/0193/18 2024 LDK!
5 5 s 2 1:48.84 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U16 KP V WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2024 BEZ LDK!  ROSU  
6 6 s 2 1:48.99 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U16 LB V BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2023 LDK!
7 8 s 2 1:51.35 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- LDK!
8 9 s 2 1:52.99 TĘŻYCKA Amelia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka 5 LDK!  ROSU  
9 13 s 2 1:55.34 KACZKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. # Z/0567/18 2022 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:29.11 BIEGANOWSKA-ZAJĄC Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 1981 Masters OP I ŻABIŃSKI Mariusz Z/4372/11 2024
2 2 s 1 4:29.47 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 3 s 1 4:36.64 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U20 LD II
4 4 s 1 4:41.86 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U23 KP II B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024  ZKN  
5 5 s 1 4:43.67 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD II NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2024 3  ZKN  
6 6 s 1 4:44.35 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U18 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2024 3  ZKN  
7 7 s 1 4:44.53 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN   SKN  
8 8 s 1 4:50.81 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
9 9 s 1 4:51.03 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
10 10 s 1 4:53.06 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol B.D. # Z/2180/19 2024
11 11 s 1 5:00.68 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 2000 U23 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2020 4
12 12 s 1 5:01.78 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1994 Sen PM -- POBŁOCKI Piotr # Z/0675/11 2024
13 13 s 1 5:02.62 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U23 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
14 14 s 1 5:07.01 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń # 2003 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024
3000 m K
1 13 s 1 10:23.93 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP II LATAŃSKI Grzegorz # Z/0351/18 2024 2 LDK!  ROSU  
2 14 s 1 10:31.54 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM III B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!  ROSU  
3 15 s 1 10:35.94 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 18 s 1 10:51.84 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN III B.D. Z/5165/11 2024 BEZ
5 19 s 1 10:54.33 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U20 WN III LDK!
6 20 s 1 10:57.60 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP III B.D. 3 LDK!
7 21 s 1 11:22.07 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2024 3
8 22 s 1 11:37.23 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U18 LB IV MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!  ZKN  
9 23 s 1 12:19.75 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 2002 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2021 3 LDK!
10 24 s 1 13:40.05 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- LDK!
1 1 s 2 9:14.30 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 2 9:17.08 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
3 3 s 2 9:18.01 BRZEZIŃSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP I BRZEZIŃSKI Błażej # Z/1329/11 2024  SKN  
4 4 s 2 9:20.67 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U20 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0096/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 5 s 2 9:27.66 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 1988 Sen LU I GIŻYŃSKI Mariusz # Z/2651/11 2024  KN   SKN  
6 6 s 2 9:45.81 KLĘBOWSKA Wiktoria KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I B.D. Z/2776/15 2024 1  SKN  
7 7 s 2 9:49.09 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL I CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2022 1
8 8 s 2 9:50.25 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 Sen KP I B.D. 1
9 9 s 2 9:51.20 MIKSZUTA Emilia LUKS Start Nakło # 2001 U20 KP I SZAŁACH Krzysztof # Z/1549/15 2024  KNF   SKN  
10 10 s 2 9:54.36 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP I LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN   SKN  
11 11 s 2 9:59.44 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2024 LDK!  ZKN   SKN  
12 12 s 2 9:59.96 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP II NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2024  ZKN  
13 16 s 2 10:38.60 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U23 PD III B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
14 17 s 2 10:46.51 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U18 LB III BIESIADA Ryszard B.D. Z/0444/17 2024 LDK!  ZKN  
80 pł K
1 1 s 1 12.75 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP +9.9 III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. # 5 LDK!
2 2 s 1 12.94 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +9.9 III JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
3 4 s 1 14.02 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U16 KP +9.9 V MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK!
4 3 s 1 14.02 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP +9.9 V LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2023 LDK!
5 5 s 1 14.18 DZIERŻAWSKA Daria KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP +9.9 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2319/20 , 2021 LDK!
6 6 s 1 14.29 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP +9.9 V NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/5200/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
200 m pł K
1 2 s 1 32.25 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP -0.7 III WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!
2 4 s 1 33.33 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 2007 U14 KP -0.7 IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2021 BEZ LDK!
3 5 s 1 33.41 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -0.7 IV SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!  ROSU  
4 6 s 1 33.42 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -0.7 IV # LDK!  ROSU  
5 9 s 1 35.47 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -0.7 V NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/5200/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
6 10 s 1 35.93 WYLANDOWSKA Marta KSLZS Kruszwica 2005 U16 KP -0.7 V LUZAK Andrzej Z/2338/20 2023 LDK!
7 12 s 1 38.34 HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -0.7 -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0342/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
1 1 s 2 32.10 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -1.3 III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. # 5 LDK!
2 3 s 2 32.68 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U14 KP -1.3 IV LUZAK Andrzej Z/2339/20 2024 LDK!
3 7 s 2 33.88 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB -1.3 IV LDK!  ROSU  
4 8 s 2 35.25 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -1.3 V RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK!
5 11 s 2 37.97 GORZKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2005 U16 WN -1.3 -- #
1000 m prz K
1 1 s 1 3:22.21 SKROBANEK Hanna MKP Szczecinek 2005 U16 ZP III B.D. Z/1560/19 2022
2 2 s 1 3:24.60 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U14 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:48.44 ŻULIŃSKA Kamila KS Czempion Warszawa # 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3484/19 2024 LDK!
4 4 s 1 4:00.61 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 2006 U16 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2021 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 4.69 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +2.2 V # LDK!  ROSU  
2 f 1 4.61 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP +2.4 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
3 f 1 4.61 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +0.3 V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
4 f 1 4.25 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U14 KP +1.1 -- # LDK!
5 f 1 4.10 KRYSIAK Julia KSLZS Kruszwica # 2006 U16 KP +1.5 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3928/18 , 2024 LDK!
6 f 1 3.91 OKONIEWSKA Michalina LUKS Start Nakło 2008 U14 KP +0.8 -- BON-PANTKOWSKA Aldona BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/2863/20 2021 LDK!
  f 1 NM ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2024 LDK!
  4.56 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP 0.0 V # LDK!  ROSU  
  4.56 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP -0.4 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.18 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica 2000 U23 KP +0.3 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
2 f 1 10.39 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP 0.0 IV WIERZBICKI Dariusz 4 LDK!  ROSU  
3 f 1 9.38 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP -0.7 --
Młot (3) K
1 f 1 56.17 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U18 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2023 2 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 47.79 WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/4711/17 2022 BEZ LDK!  ROSU  
1 f 2 42.59 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2023 LDK!  ROSU  
2 f 2 38.73 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV RADTKE Aleksandra # Z/0530/20 2024 LDK!
3 f 2 38.32 GRULA Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV LDK!  ROSU  
4 f 2 30.19 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V RADTKE Aleksandra # Z/0533/18 2024 BEZ LDK!
5 f 2 25.13 ZACHAREK Marika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP -- LDK!
6 f 2 21.56 USOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0519/19 2023 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 68.84 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2024  KN   SKN  
2 f 1 63.96 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2024 LDK!  SKN  
3 f 1 58.28 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KNF   SKN   153
4 f 1 54.85 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. # Z/6533/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
Chód 5 km K
1 1 s 1 28:04.10 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna # Z/4710/17 2024 5 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 30:28.26 NIEWIEDZIAŁ Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1223/17 , 2021 4 LDK!
3 3 s 1 31:34.23 ZAKRZEWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP IV LDK!  ROSU  
4 4 s 1 32:31.29 ŻEGOCKA Marika LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV B.D. LDK!  ROSU  
5 5 s 1 32:41.20 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna Z/4773/19 2021 LDK!  ROSU  
6 6 s 1 32:53.57 STAWISZYŃSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV LDK!  ROSU  
  s 1 DNF KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP -- DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!  ROSU   ZKN  
300 m M
1 5 s 1 37.59 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD -- # LDK!
2 6 s 1 37.73 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. , Z/4507/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 8 s 1 39.39 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
4 9 s 1 41.21 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ -- B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2023
1 1 s 2 34.91 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 2 35.31 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2023 1
2 2 s 2 38.33 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP +9.9 -- ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. # , Z/4126/17 , 2023 4 LDK!  ROSU  
3 3 s 2 35.50 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # , Z/0847/16 , 2022 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 2 36.16 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
5 7 s 2 37.88 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP --
1 2 s 3 38.95 RYBICKI Błażej BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP III
2 3 s 3 39.61 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP IV # LDK!  ROSU  
3 9 s 3 47.54 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- WIELGOSZ Sławomir # Z/1575/20 2024 LDK!
1 1 s 4 38.76 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2023 LDK!  ROSU  
2 4 s 4 40.05 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!  ROSU  
3 5 s 4 43.18 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U16 LD --
4 6 s 4 45.44 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3915/18 2024 BEZ LDK!
5 7 s 4 46.25 MARCHLEWSKI Adrian MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- LDK!
6 8 s 4 47.51 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2024 LDK!
400 m M
1 3 s 1 50.65 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U20 DS III B.D. B.D. # LDK!  ROSU   ZKN  
2 7 s 1 51.80 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
3 8 s 1 51.83 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 9 s 1 52.72 DEPTUŁA Mateusz LKS Masuria Jęcznik 2002 U20 WN III
5 10 s 1 53.85 SOBCZAK Bartłomiej KSLZS Kruszwica 2003 U18 KP IV LUZAK Małgorzata 3 LDK!
6 11 s 1 53.92 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
7 12 s 1 55.33 FRĄTCZAK Jerzy AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1845/20 2024
1 1 s 2 47.28 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U23 LD I DMP KOPEĆ Dominik # Z/0865/14 2024  KNF   SKN   137
2 2 s 2 50.48 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2  ZKN  
3 4 s 2 51.04 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
4 5 s 2 51.27 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP III LDK!  ROSU   KNF   SKN  
5 6 s 2 51.74 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN  
600 m M
1 1 s 1 1:30.03 KLONOWSKI Andrzej LKS Osuchów # 2005 U16 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/3744/19 2024 LDK!
2 2 s 1 1:30.77 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN III CYTLAŁ Jacek # Z/1079/20 2023
3 6 s 1 1:37.06 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
4 8 s 1 1:38.50 RUTKOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V #
5 10 s 1 1:40.12 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/1013/19 2024 LDK!
6 12 s 1 1:40.88 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/2784/20 2024 LDK!
7 15 s 1 1:44.08 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/3031/17 2024 LDK!
1 13 s 2 1:41.10 ZASADA Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/5322/18 2024 LDK!  ROSU  
2 16 s 2 1:46.67 SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U16 LD --
3 17 s 2 1:48.10 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U14 LD --
4 18 s 2 1:49.92 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4200/19 2023
5 19 s 2 1:52.93 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4201/19 2024
6 20 s 2 1:55.01 ZAWITOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0346/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
7 21 s 2 2:02.69 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # Z/0147/20 2024 LDK!
8 22 s 2 2:11.85 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 2008 U14 LD --
1 3 s 3 1:31.31 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP III DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian # , Z/3888/18 , 2024 LDK!  ROSU  
2 4 s 3 1:31.87 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U16 LD III
3 5 s 3 1:34.81 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U16 MZ IV MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2024
4 7 s 3 1:38.26 SZYMCZAK Maciej KSLZS Kruszwica 2005 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/2334/20 2021 LDK!
5 9 s 3 1:39.10 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 2005 U16 MZ V
6 11 s 3 1:40.51 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0558/20 2024 LDK!
7 14 s 3 1:42.68 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2023
1500 m M
1 1 s 1 3:53.60 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U20 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 1 4:08.20 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023
3 3 s 1 4:10.34 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław # Z/1876/18 2024 3 LDK!
4 4 s 1 4:16.52 PIEKORZ Paweł TL ROW Rybnik 2001 U20 SL IV
5 5 s 1 4:21.92 SKIBA Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP -- #
6 6 s 1 4:22.56 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP -- LDK!  ZKN  
7 7 s 1 4:25.05 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/5138/18 2023 5  ROSU  
8 8 s 1 4:35.68 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2023 5  ROSU  
9 9 s 1 4:58.89 KUKAWKA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz KULIG Marzena # Z/2492/20 2023 LDK!
3000 m M
1 17 s 1 8:59.52 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/1209/11 2024 3
2 18 s 1 9:05.39 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2024 BEZ LDK!
3 19 s 1 9:06.42 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U20 WN III KOSZYK Robert # Z/4698/19 2024
4 20 s 1 9:07.25 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2216/19 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
5 23 s 1 9:13.66 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U20 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2024 3
6 24 s 1 9:14.28 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 25 s 1 9:14.83 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. # Z/1215/16 2024 LDK!
8 26 s 1 9:19.07 MOSKAL Paweł KS Zamek Kurzętnik 1997 Sen WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0749/13 2023
9 27 s 1 9:20.43 DERDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1993 Sen PM -- MYKOWSKI Jerzy Z/4365/11 2022 3
10 28 s 1 9:29.29 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U18 PM IV KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!  ROSU   ZKN  
11 29 s 1 9:34.86 SZCZEŚNIAK Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP IV
12 30 s 1 9:38.17 STOSIK Maciej BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP IV RUDNIK Damian B.D. # Z/5022/19 2024 LDK!
13 31 s 1 9:42.19 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP IV
14 32 s 1 9:49.20 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP IV KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
15 33 s 1 10:00.89 RĘBACZ Sylwester KS Żeglina Sieradz 1974 Masters LD -- NOWAK Mieczysław Z/4189/18 2024 BEZ
16 34 s 1 10:04.92 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 2001 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/5096/18 2023 BEZ
17 35 s 1 10:15.13 ZIENKIEWICZ Piotr UKS Gimpas Pasłęk 1974 Masters WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2561/19 2024 BEZ
  s 1 DNF WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 2000 U23 LD -- B.D.
1 1 s 2 8:16.77 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1
2 2 s 2 8:22.33 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1993 Sen PM II B.D. # Z/4896/18 2024 2
3 3 s 2 8:23.71 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD II WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3
4 4 s 2 8:25.26 BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP II B.D. Z/1711/11 2024 1
5 5 s 2 8:28.49 SERKOWSKI Wojciech GKS Cartusia Kartuzy # 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof B.D. , Z/1061/14 , 2024
6 6 s 2 8:29.02 PAWŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1993 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/4190/11 2024
7 7 s 2 8:29.26 DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1986 Sen PM II DOBROWOLSKI Emil # Z/2257/11 2024
8 8 s 2 8:29.71 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024  KNF  
9 9 s 2 8:31.89 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol # 1992 Sen PD II B.D. Z/4502/11 2024
10 10 s 2 8:32.26 ŻYGENDA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2024
11 11 s 2 8:34.28 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
12 12 s 2 8:35.89 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2024 2
13 13 s 2 8:36.21 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2024  ZKN  
14 14 s 2 8:51.90 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2021 3 LDK!  ROSU   ZKN  
15 16 s 2 8:57.71 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP III B.D. B.D. LDK!  ZKN  
16 15 s 2 8:55.03 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
17 21 s 2 9:09.59 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U23 PM III JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
18 22 s 2 9:11.61 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2024 3  ZKN  
  s 2 DNF LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
  s 2 DNF WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2024 2
  s 2 DNF KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- B.D.
10000 m M
1 s 1 32:22.87 GARSKI Dawid AML Słupsk # 1995 Sen PM II GARSKI Dawid # Z/0360/13 2024
2 s 1 32:32.08 GUMKOWSKI Szymon GKS Cartusia Kartuzy # 1999 U23 PM II B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
3 s 1 32:36.83 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice 1991 Sen DS II SOBCZYK Tomasz Z/1703/11 2024
4 s 1 32:52.84 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Sen LB II BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2024 3
5 s 1 33:04.82 KSIĄŻKIEWICZ Piotr MKS Unia Hrubieszów # 1987 Sen LU III B.D. Z/2904/20 2024
6 s 1 33:09.85 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki # 1993 Sen KP III B.D. B.D. # , Z/2457/15 , 2023
7 s 1 33:53.51 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1994 Sen PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1688/20 2024
8 s 1 33:54.79 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB III BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2024
9 s 1 34:48.99 WITKOWSKI Marcin SMKS Parasol Wrocław # 1985 Masters DS -- GOLEC Dominik Z/0474/16 2024 3
10 s 1 35:53.80 KIRSZ Jakub ABiC Jabłonowo Pomorskie 2000 U23 KP -- PERSZKE Wiesław B.D. # Z/2204/20 2023
11 s 1 36:03.88 KUBIAK Kacper MKST Astra Nowa Sól 2000 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/2272/20 2024
  s 1 DNF KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 1984 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2024 3
  s 1 DNF CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2024 2
110 m pł MŁ M
2 s 1 17.62 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +0.2 IV WIELGOSZ Sławomir # Z/3453/19 2024 LDK!  ROSU  
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.19 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP +0.2 IV KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. , Z/4507/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1000 m prz M
1 s 1 2:58.41 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek # Z/3600/19 2023
2 s 1 2:58.51 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2024 LDK!
3 s 1 3:20.27 PIETRZAK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0991/19 2022 BEZ LDK!  ROSU  
4 s 1 3:20.87 MANISTA Dawid PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5384/19 2023
5 s 1 3:27.37 SENDZICKI Aleksander UKS MOSiR Działdowo 2005 U16 WN --
W dal M
1 f 1 7.05 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP +0.1 II SCHUBRING Zbigniew Z/0429/11 2021 2
2 f 1 6.30 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U18 KP -0.7 III PATYNA Tomasz Z/0349/18 2021 3
3 f 1 6.19 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP 0.0 IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2024 3 LDK!  ZKN  
4 f 1 6.05 WĘCLEWSKI Dawid KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP +1.8 IV LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/2610/16 , 2020 LDK!  ZKN  
5 f 1 4.73 ZAKOPIEC Jakub MKL Toruń # 2007 U14 KP +0.3 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0893/20 2024 LDK!
6 f 1 4.46 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP +0.4 -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
7 f 1 4.38 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U14 KP +0.5 -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2024 LDK!
8 f 1 4.37 KUCHARSKI Kacper BOSiR Barcin 2005 U16 KP +0.8 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3929/18 , 2021 BEZ LDK!
9 f 1 3.06 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ +0.4 -- STELMASZCZYK Joanna # Z/5825/21 2024 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.59 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ +0.5 I B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023
2 f 1 14.91 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 1990 Sen PM +0.2 I
Młot (5) M
1 f 1 64.72 DZIOBA Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/4493/18 2024  ZKN  
2 f 1 60.20 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2023 5 LDK!  ROSU  
3 f 1 52.65 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP III RADTKE Aleksandra # Z/0278/17 2024 5 LDK!
4 f 1 41.98 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2023 5 LDK!  ROSU  
5 f 1 41.89 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U18 KP IV RADTKE Aleksandra # Z/0282/17 2024 5 LDK!
1 f 2 46.38 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz # Z/5137/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
2 f 2 40.48 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2023 5 LDK!  ROSU  
3 f 2 39.55 JANASIK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/5139/19 2020 LDK!  ROSU  
Młot (6) M
1 f 1 72.07 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I GÓRA Marcin Z/1648/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 57.95 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2023  ZKN  
Młot (7.26) M
1 f 1 46.51 KILUK Konrad AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ II  ZKN  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.403802871704 sekund