Częstochowa 25.07.2020
2. Ogólnopolski Kwalifikacyjny Mityng Wakacyjny Częstochowa [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.02 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL +1.2 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 12.22 BANA¦ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA +1.2 II PA¦ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
3 3 s 1 12.37 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +1.2 II
4 4 s 1 12.72 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL +1.2 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
5 5 s 1 12.80 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +1.2 III B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
6 7 s 1 13.01 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL +1.2 III MORKA Piotr # Z/0210/19 2023 LDK!
7 8 s 1 13.03 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA +1.2 III B.D. Z/2405/15 2023
8 13 s 1 13.51 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL +1.2 IV LAMCH Czesław B.D. # Z/2463/18 2020
1 6 s 2 12.96 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U16 MZ +0.8 III ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
2 9 s 2 13.15 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +0.8 III ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
3 10 s 2 13.16 BACH Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +0.8 III
4 11 s 2 13.39 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU +0.8 IV # LDK!
5 12 s 2 13.44 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +0.8 IV MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2023 LDK!
6 14 s 2 13.58 SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +0.8 IV LDK!
7 16 s 2 13.62 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +0.8 IV MICHALSKA Alicja # Z/3254/19 2022 BEZ LDK!
1 17 s 3 13.64 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL +2.0 IV
2 19 s 3 13.75 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U23 MA +2.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
3 20 s 3 13.82 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +2.0 V JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2022 LDK!
4 21 s 3 13.89 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie 2004 U18 SL +2.0 --
5 22 s 3 13.99 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +2.0 V LAMCH Czesław # Z/1527/19 2023 LDK!
6 24 s 3 14.14 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +2.0 --
7 28 s 3 14.24 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +2.0 -- LDK!
1 s 4 13.59 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +0.4 IV MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2023 BEZ LDK!
2 15 s 4 13.73 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U16 MZ +0.4 IV NISZTOR Stanisław LDK!
3 25 s 4 14.14 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +0.4 V DMP U20 SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK! 72
4 26 s 4 14.21 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.4 V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
1 23 s 5 14.02 OWCZAREK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL +0.9 V MICHALSKA Alicja # Z/4637/19 2021 LDK!
2 27 s 5 14.21 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL +0.9 V ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
3 29 s 5 14.45 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.9 -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
4 30 s 5 14.60 MICHALAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL +0.9 --
5 s 5 14.81 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL +0.9 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!
6 31 s 5 15.76 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U16 MA +0.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
200 m K
1 1 s 1 24.73 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL +0.1 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 25.07 BANA¦ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA +0.1 II PA¦ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
3 3 s 1 25.71 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM +0.1 II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
4 4 s 1 25.90 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +0.1 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
5 5 s 1 26.57 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL +0.1 III CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2021 2 LDK!
6 7 s 1 26.82 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +0.1 III
1 6 s 2 26.80 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA +1.0 III B.D. Z/2405/15 2023
2 8 s 2 26.82 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +1.0 III DMP U20 HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK! 109
3 9 s 2 26.93 NOWAK Aleksandra RKS ŁódĽ 2001 U20 LD +1.0 III SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2023
4 11 s 2 27.08 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL +1.0 III ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
5 14 s 2 28.25 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U23 MA +1.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
1 12 s 3 27.55 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.4 IV LDK!
2 13 s 3 27.90 BACH Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +0.4 IV
3 15 s 3 28.38 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL +0.4 IV
4 17 s 3 28.57 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ +0.4 V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
5 22 s 3 30.51 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.4 -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
1 16 s 4 28.48 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.1 IV JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2022 LDK!
2 19 s 4 28.90 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL +0.1 V DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK! 35 81
3 24 s 4 33.43 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U16 MA +0.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
1 10 s 5 26.99 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +0.4 III DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK! 67 107
2 18 s 5 28.64 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL +0.4 V MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
3 20 s 5 29.10 BRODZIAK Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.4 --
4 21 s 5 30.18 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.4 -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
5 23 s 5 30.87 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +0.4 -- MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.18 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III SPISAK Barbara 4 LDK!
2 3 s 1 44.37 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2023 LDK!
3 4 s 1 45.53 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL IV MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2023 LDK!
4 8 s 1 48.78 GIBIEC Pola MUKS SZS Cieszyn 2005 U16 SL --
1 6 s 2 46.84 BIELECKA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!
2 10 s 2 49.39 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
3 11 s 2 50.11 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL --
4 13 s 2 54.85 KAŁUZNA Emilia UMLKS START Wieruszów 2006 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0386/20 2021 LDK!
1 2 s 3 43.91 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!
2 5 s 3 45.65 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U16 MZ IV NISZTOR Stanisław LDK!
3 7 s 3 47.80 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL V CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
4 9 s 3 48.88 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4595/19 2021 BEZ LDK!
5 12 s 3 53.67 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/3893/20 2021 LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.37 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL II # LDK!
2 2 s 1 58.86 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA II OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej B.D. , Z/0693/16 , 2023 LDK!
3 3 s 1 58.97 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD II NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3
4 5 s 1 59.64 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA III GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2021 3
5 7 s 1 60.08 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
6 8 s 1 61.46 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U20 SL III
1 4 s 2 59.30 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
2 6 s 2 59.86 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2023 LDK!
3 9 s 2 61.81 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL III
4 10 s 2 62.37 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL IV
5 11 s 2 66.38 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL -- BONK Stanisław LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:29.36 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2023
2 2 s 1 1:40.68 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL --
3 3 s 1 1:42.34 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
4 4 s 1 1:43.29 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa # 2007 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2023 LDK!
5 5 s 1 1:44.01 BˇBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP IV ZOK Roman Z/3027/19 2021 5 LDK!
6 6 s 1 1:44.32 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2023 LDK!
7 12 s 1 1:44.79 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP IV ZOK Roman Z/3028/19 2023 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:44.98 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
9 10 s 1 1:45.36 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL IV CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
10 7 s 1 1:46.31 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL V PROKSA Robert Z/2186/18 2023 BEZ LDK!
1 9 s 2 1:45.17 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2023 BEZ LDK!
2 11 s 2 1:45.54 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- B.D. # Z/0438/11 2023 3
3 15 s 2 1:49.60 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL V PASZTA Wiesław # Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
4 17 s 2 1:52.33 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/5205/19 2023 LDK!
5 18 s 2 1:54.85 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2005 U16 SL --
6 21 s 2 1:56.79 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
7 22 s 2 1:57.45 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
8 23 s 2 1:59.24 KAŁUZNA Emilia UMLKS START Wieruszów 2006 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0386/20 2021 LDK!
9 25 s 2 2:05.07 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
1 13 s 3 1:49.03 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V SIPURZYŃSKA Ewa # Z/1669/20 2023 LDK!
2 14 s 3 1:49.29 WIERZBICKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław # Z/5606/19 2021 LDK!
3 16 s 3 1:52.20 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- LAMCH Czesław # Z/3892/20 2023 LDK!
4 19 s 3 1:55.51 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/4608/19 2023 LDK!
5 20 s 3 1:56.25 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa # 2004 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4879/21 2023
6 24 s 3 1:59.98 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa # 2007 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4302/20 2023 LDK!
7 26 s 3 2:08.02 DURKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- CIUK Marek # Z/2741/21 2021 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:10.56 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL II
2 2 s 1 2:11.99 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!
3 3 s 1 2:14.43 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II
4 4 s 1 2:15.81 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
5 7 s 1 2:18.91 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2023 2 LDK!
6 8 s 1 2:19.90 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
7 10 s 1 2:23.03 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
1 5 s 2 2:16.63 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD II NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2023 3
2 6 s 2 2:18.74 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0063/16 2023 LDK!
3 9 s 2 2:21.18 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
4 11 s 2 2:23.20 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III KOTUŁA Krzysztof # Z/1148/17 2022 3 LDK!
5 12 s 2 2:25.49 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2004 U18 SL IV
6 13 s 2 2:27.67 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
7 14 s 2 2:44.92 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U18 MA -- B.D. # LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:45.42 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2023 LDK!
2 2 s 1 4:47.71 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2023 LDK!
3 3 s 1 4:55.08 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U18 OP III RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1853/18 , 2023 4 LDK!
4 4 s 1 4:57.16 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U20 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
  s 1 DNF JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:41.63 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U23 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
2 2 s 1 10:48.39 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL III
3 3 s 1 11:45.13 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
4 4 s 1 13:00.63 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota KRÓL Krzysztof Z/0906/18 2021 LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 30.35 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ +1.8 II BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 30.46 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP +1.8 II ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
3 3 s 1 30.61 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +1.8 II CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
4 4 s 1 31.09 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL +1.8 II OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
5 5 s 1 31.92 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL +1.8 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
1 6 s 2 32.20 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL +1.5 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
2 8 s 2 33.38 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP +1.5 IV ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
3 9 s 2 33.87 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U16 MA +1.5 IV SOBCZYK Grzegorz # Z/4178/19 2021
4 10 s 2 33.88 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +1.5 IV MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!
5 11 s 2 41.51 MARCINIAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP +1.5 -- ZOK Roman Z/1915/20 2021 LDK!
1 7 s 3 33.24 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ +1.7 IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
  s 3 DNF MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja # Z/0938/20 2023 BEZ LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 59.81 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP I JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2023 M
2 2 s 1 65.53 MISIAK Michalina OKS Start Otwock # 2004 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. , Z/2934/17 , 2023 LDK!
3 3 s 1 70.90 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 2003 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/1605/19 2022
  s 1 DNF ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
  s 1 DNF MODZELEWSKA Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
1500 m prz K
1 1 s 1 5:12.20 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ II MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 5:19.77 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U23 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
3 3 s 1 5:21.11 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL III LAMCH Czesław # Z/4420/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 5:30.26 BAMBYNEK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL III LAMCH Czesław Z/2279/20 2022 LDK!
5 5 s 1 5:57.18 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP IV DZIUBA Jacek # Z/3248/19 2023
  s 1 DNF MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.62 WIĘCKOWSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL II LDK!
2 f 1 1.50 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2023 3
2 f 1 1.50 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
4 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2023 4 LDK!
5 f 1 1.30 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
6 f 1 1.25 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U16 MZ -- LDK!
7 f 1 1.20 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
  f 1 NM HASNY Agata MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- LDK!
W dal K
1 f 1 5.80 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 Sen PK +1.9 I BORA Piotr # Z/1399/12 2023
2 f 1 5.56 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +1.8 II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
3 f 1 5.42 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM +0.8 II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
4 f 1 5.26 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +0.7 III
5 f 1 5.24 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +1.9 III WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
6 f 1 5.24 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD +1.6 III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2023 4
7 f 1 5.16 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ +1.1 III RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
8 f 1 4.79 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL +1.7 V CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
9 f 1 4.70 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ +1.9 -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
10 f 1 4.66 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL +1.5 -- LDK!
11 f 1 4.42 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD +1.4 -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
12 f 1 3.99 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL +1.7 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
13 f 1 3.99 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL +0.6 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
14 f 1 3.92 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD +1.7 -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2023 BEZ
15 f 1 3.81 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2023 BEZ LDK!
16 f 1 3.68 HASNY Agata MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP +1.3 -- LDK!
  f 1 NM DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL 0.0 --
Kula (2) K
1 f 1 12.88 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
2 f 1 8.43 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4073/20 2023 LDK!
3 f 1 8.38 WASZCZYK Łucja CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4639/19 2023 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.55 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.1 III KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
2 f 1 9.95 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +1.6 V MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2023 LDK!
3 f 1 9.29 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.5 -- LAMCH Czesław # Z/1527/19 2023 LDK!
4 f 1 9.13 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +0.7 -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
5 f 1 9.04 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL +0.9 -- JARCZOK Miłosz # Z/3160/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 8.25 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL +0.7 -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.99 MA¦LANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2023 3 LDK!
2 f 1 12.74 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
3 f 1 10.61 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
4 f 1 10.42 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2023 LDK!
5 f 1 10.03 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ IV # LDK!
6 f 1 9.51 PRZYBYŁO Adrianna UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL --
7 f 1 9.32 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2023 4
8 f 1 9.11 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP V # LDK!
9 f 1 8.71 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!
10 f 1 8.39 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U16 MZ -- # LDK!
11 f 1 8.11 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
12 f 1 6.99 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2023 BEZ
13 f 1 5.22 FIELAUF Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL --
Kula (4) K
1 f 1 11.10 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
2 f 1 10.85 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ III NISZTOR Stanisław
3 f 1 10.84 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
4 f 1 10.81 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
5 f 1 10.22 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
6 f 1 10.09 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2023 LDK!
7 f 1 10.08 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U20 SL III
8 f 1 9.39 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
9 f 1 7.19 WO¬NICA Daria MLKL Płock 2002 U20 MZ -- B.D.
10 f 1 4.93 WOLNA Olga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.21 GORGOŃ Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL IV
2 f 1 31.03 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 28.33 GONDZIK Alicja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL IV
4 f 1 26.67 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP V # LDK!
5 f 1 25.01 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL V KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
6 f 1 20.35 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U16 MZ -- # LDK!
7 f 1 15.11 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/0936/20 2022 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.75 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD II GO¬DZIK Beata Z/3159/17 2023 3
2 f 1 36.84 MA¦LANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2023 3 LDK!
3 f 1 36.79 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2023 LDK!
4 f 1 35.36 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
5 f 1 32.43 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ III NISZTOR Stanisław
6 f 1 31.41 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2023 3 LDK!
7 f 1 31.14 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL IV GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
8 f 1 29.13 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2023 BEZ LDK!
9 f 1 26.86 BOGDZIEWICZ Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0908/18 2020 BEZ
10 f 1 24.23 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ -- # LDK!
11 f 1 22.47 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir 4 LDK!
12 f 1 17.71 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2023 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 33.98 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław # Z/2945/21 2023 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 31.93 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2023 BEZ LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 17:30.39 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL IV # LDK!
2 s 1 20:05.14 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL V KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2023 LDK!
3 s 1 21:17.89 ŁOPATA Nadia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- LDK!
4 s 1 23:28.54 OSTASZEWSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 30:31.34 TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2023 BEZ
2 2 s 1 31:19.11 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/2923/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 32:11.04 KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/3704/18 2022 BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.42 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +1.9 M
2 2 s 1 10.77 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +1.9 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
3 3 s 1 10.79 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +1.9 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
4 4 s 1 10.85 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U20 OP +1.9 I POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
5 5 s 1 10.91 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +1.9 II B.D. # Z/4779/15 2023 II
6 10 s 1 11.29 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +1.9 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
7 15 s 1 11.46 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +1.9 III KRUPA Iwona B.D. Z/0754/15 2023
  s 1 DQ KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL +1.9 -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
1 12 s 2 11.33 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL +1.3 III
2 13 s 2 11.36 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL +1.3 III LDK!
3 14 s 2 11.42 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +1.3 III KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2023
4 16 s 2 11.49 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.3 III
5 18 s 2 11.61 JARZˇB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD +1.3 III B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1279/20 , 2023
6 20 s 2 11.66 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +1.3 III # LDK!
7 22 s 2 11.82 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL +1.3 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2023 LDK!
1 17 s 3 11.60 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL +1.2 III KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
2 21 s 3 11.81 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +1.2 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
3 24 s 3 11.85 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +1.2 IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
4 25 s 3 11.89 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA +1.2 -- B.D. Z/0788/19 2023
5 27 s 3 12.11 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL +1.2 --
6 29 s 3 12.19 CYGAN Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U16 SL +1.2 IV
1 30 s 4 12.20 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL +1.5 IV KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
2 31 s 4 12.33 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL +1.5 -- CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023
3 33 s 4 12.51 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.5 V HOMA Wioleta Z/5506/19 2023 BEZ LDK!
4 35 s 4 12.71 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.5 V FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
5 37 s 4 12.98 JAFERNIK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.5 -- LDK!
6 38 s 4 13.41 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD +1.5 -- URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
1 26 s 5 11.91 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +1.4 IV LAMCH Czesław # Z/4213/19 2021 LDK!
2 28 s 5 12.13 GONERA Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD +1.4 IV URBANIAK Jarosław Z/0367/20 2020
3 32 s 5 12.50 JANIK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 2000 U23 SL +1.4 --
4 34 s 5 12.61 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL +1.4 V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2023
5 36 s 5 12.83 DRO¬DZIKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +1.4 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/1975/18 , 2019 BEZ LDK!
6 39 s 5 14.20 WŁODEK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +1.4 -- LDK!
1 6 s 6 10.93 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +0.9 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
2 7 s 6 11.15 PĘCZEK Piotr RKS ŁódĽ 2002 U20 LD +0.9 II B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2023 LDK!
3 8 s 6 11.26 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD +0.9 II FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
4 9 s 6 11.28 MALEWSKI Bartłomiej RKS ŁódĽ 2001 U20 LD +0.9 II B.D. #
5 11 s 6 11.32 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA +0.9 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023
6 19 s 6 11.63 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.9 III KU¦ Tomasz Z/4078/18 2022 3
7 23 s 6 11.84 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD +0.9 IV URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
200 m M
1 1 s 1 21.79 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL +1.8 I B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
2 2 s 1 22.04 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U20 OP +1.8 II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
3 3 s 1 22.53 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA +1.8 II B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023
4 5 s 1 22.62 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD +1.8 II FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
5 7 s 1 23.13 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD +1.8 III URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
6 13 s 1 23.56 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +1.8 III ROLAK Dorota Z/3197/16 2023 2
1 4 s 2 22.55 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD +1.2 II B.D. KU¦ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
2 6 s 2 22.67 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL +1.2 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2023
3 8 s 2 23.16 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL +1.2 III
4 9 s 2 23.29 JARZˇB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD +1.2 III B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1279/20 , 2023
5 17 s 2 23.91 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +1.2 IV KU¦ Tomasz Z/4078/18 2022 3
6 28 s 2 26.31 DRO¬DZIKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +1.2 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/1975/18 , 2019 BEZ LDK!
1 10 s 3 23.29 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.6 III
2 11 s 3 23.48 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.6 III KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2023
3 12 s 3 23.54 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +0.6 III # LDK!
4 14 s 3 23.58 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +0.6 III MARMUR Stanisław # Z/0991/20 2023
5 18 s 3 24.29 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD +0.6 IV FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
1 15 s 4 23.76 WIECZOREK Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +1.9 IV
2 16 s 4 23.89 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +1.9 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
3 19 s 4 24.38 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL +1.9 --
4 22 s 4 24.65 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL +1.9 -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
1 23 s 5 24.98 CYGAN Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U16 SL +1.7 V
2 24 s 5 25.12 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL +1.7 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
3 27 s 5 26.20 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.7 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2023 BEZ LDK!
4 29 s 5 26.46 BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik 2003 U18 SL +1.7 -- LDK!
1 20 s 6 24.53 GONERA Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD +1.4 -- URBANIAK Jarosław Z/0367/20 2020
2 21 s 6 24.63 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +1.4 V DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK! 33 84
3 25 s 6 25.37 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD +1.4 V
4 26 s 6 25.45 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.4 V DMP U20 HOMA Wioleta Z/5506/19 2023 BEZ LDK! 73
5 30 s 6 26.47 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL +1.4 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2023
6 31 s 6 27.25 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +1.4 -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
300 m M
1 s 1 39.71 SOKOŁOWSKI Karol RKS ŁódĽ # 2005 U16 LD IV
2 s 1 42.34 JEŻYNA Maciej RKS ŁódĽ # 2005 U16 LD V
400 m M
1 1 s 1 49.92 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL II LDK!
2 2 s 1 49.99 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD II B.D. KU¦ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
3 5 s 1 52.32 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
1 3 s 2 51.04 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U20 SL III SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
2 4 s 2 51.91 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL III BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
3 6 s 2 53.02 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
4 8 s 2 53.51 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U20 SL IV
5 9 s 2 53.67 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL IV
1 7 s 3 53.18 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
2 10 s 3 55.34 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- #
3 11 s 3 56.23 MIZGAŁA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław # Z/3174/19 2022 LDK!
4 12 s 3 56.89 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U18 SL --
5 13 s 3 61.32 GONERA Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0367/20 2020
600 m M
1 1 s 1 1:26.79 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ II MISZTAL Janusz Z/2893/18 2021 4 LDK!
2 2 s 1 1:28.84 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 1:29.23 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL III MICHALSKA Alicja # Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:32.06 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U16 MZ IV ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2023 LDK!
5 6 s 1 1:34.84 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2023 LDK!
6 7 s 1 1:35.12 MIŁOSZ Adam MKS Siechnice # 2006 U16 DS V MARKOWSKI Mateusz LDK!
7 8 s 1 1:35.79 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
1 5 s 2 1:32.70 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP IV KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2023 LDK!
2 9 s 2 1:38.04 ZAWI¦LAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD V URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2023
3 10 s 2 1:38.14 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2021 BEZ
4 11 s 2 1:39.41 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2023
5 12 s 2 1:39.99 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ V GAJDUS Grzegorz # Z/4381/23 2023 LDK!
6 13 s 2 1:48.51 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2023 LDK!
7 14 s 2 1:52.26 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4068/20 2023 LDK!
8 15 s 2 1:55.39 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
800 m M
1 1 s 1 1:50.93 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL I LDK!
2 2 s 1 1:51.88 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
3 3 s 1 1:53.08 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
4 4 s 1 1:53.23 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL II DMP PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0785/17 2023 3 99
5 5 s 1 1:56.03 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS II B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2023
6 6 s 1 1:56.52 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U20 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2023 LDK!
7 13 s 1 2:01.54 DˇBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2023
8 14 s 1 2:01.95 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL III CIUK Marek Z/1899/17 2020 3
9 15 s 1 2:02.71 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice 1996 Sen SL -- B.D. BEZ
10 18 s 1 2:07.31 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2023 2
  s 1 DNF ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
1 7 s 2 1:56.91 LAMPART Tommy KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA II GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2023
2 8 s 2 1:57.90 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
3 9 s 2 1:58.92 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
4 10 s 2 1:59.58 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
5 11 s 2 2:00.06 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD III KU¦ Tomasz B.D. Z/1161/16 2023
6 12 s 2 2:01.48 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
1 16 s 3 2:05.59 HUĆKO Michał AZS ŁódĽ # 2004 U18 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0240/18 2022
2 17 s 3 2:06.04 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
3 19 s 3 2:07.51 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
4 20 s 3 2:09.64 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- DMP U20 71
5 21 s 3 2:18.91 SUSKI Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
6 22 s 3 2:28.81 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2023
1500 m M
1 1 s 1 4:05.02 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL III DMP LAMCH Czesław Z/1831/18 2023 3 LDK! 55
2 2 s 1 4:12.95 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL IV DMP U20 KOS Kamil Z/5086/19 2023 LDK! 99
3 3 s 1 4:13.87 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV #
4 4 s 1 4:16.94 BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP -- B.D. # 2
5 5 s 1 4:21.74 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2023 LDK!
6 6 s 1 4:26.76 BONDARCHUK Oleh KS Cracovia 1906 Kraków 1996 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman SOBCZYK Grzegorz Z/1967/20 2021
7 7 s 1 4:27.20 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz # 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2023
8 8 s 1 4:30.63 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1351/19 2021
9 9 s 1 4:35.90 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2023 4
10 10 s 1 4:37.85 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2023
11 11 s 1 4:38.18 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 2000 U23 SL --
12 12 s 1 4:45.41 NETER Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL --
200 m pł M
1 1 s 1 28.89 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.5 IV JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 29.03 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.5 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 30.13 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.5 V LDK!
4 4 s 1 30.34 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +1.5 V RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/3376/20 , 2023 BEZ LDK!
400 m pł J MŁ M
1 4 s 1 57.99 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III MICHALSKA Alicja # 2 LDK!
2 7 s 1 60.14 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
3 8 s 1 63.56 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.18 JOŃCZYK Maciej RKS ŁódĽ 2002 U20 LD I DMP SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2023 3 LDK! 110
2 2 s 1 54.69 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA II DMP CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK! 104
3 3 s 1 57.29 BARY¦ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 Sen SL III RUSZEL Piotr Z/0477/15 2022
4 5 s 1 58.36 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
1 6 s 2 60.13 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV
2 9 s 2 65.41 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
1000 m prz M
1 1 s 1 2:49.74 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 2:53.04 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2865/18 2021 5 LDK!
3 3 s 1 2:54.30 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL III RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/1026/19 , 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:56.64 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/2445/19 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:08.79 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL V MALARZ Beata PASZTA Wiesław # , Z/3733/18 , 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:15.41 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD --
2000 m prz M
1 1 s 1 6:18.91 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U18 SL III FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
2 2 s 1 6:24.51 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2023
3 3 s 1 6:27.78 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 2002 U20 SK IV
4 4 s 1 6:31.08 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3241/16 2023 3
5 5 s 1 6:44.84 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!
6 6 s 1 6:49.68 ¦WIˇTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1158/18 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 7:17.53 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP -- NALEPA Marek # Z/2555/19 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.95 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2023 M
2 f 1 1.80 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U20 OP IV SACZKO Andrzej 2 LDK!
3 f 1 1.75 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 1.65 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U16 MZ V NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2023 LDK!
5 f 1 1.55 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 1.45 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 6 53
W dal M
1 f 1 7.95 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU +1.9 M DMP B.D. # Z/4261/11 2023 164
2 f 1 7.43 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +0.8 I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2023
3 f 1 6.82 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ +1.5 II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
4 f 1 6.58 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ +1.4 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
5 f 1 6.40 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +1.3 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
6 f 1 6.40 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój # 2004 U18 MA +1.1 III PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022
7 f 1 6.44 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ +1.1 III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
8 f 1 6.14 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD +0.8 IV ZNYK Stanisław Z/4029/15 2021 3
9 f 1 6.07 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL +1.6 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2023 LDK!
10 f 1 5.92 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL +0.7 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
11 f 1 5.80 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP +0.7 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
12 f 1 5.73 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL +1.2 -- DMP CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023 24
13 f 1 5.69 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL +1.2 -- SZYJKA Beata 3 LDK!
14 f 1 5.66 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +1.0 -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
15 f 1 5.17 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2023 BEZ LDK!
16 f 1 4.49 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +1.0 -- # LDK!
Wieloskok M
1 f 1 9.90 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +1.9 -- # LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.12 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 13.89 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
3 f 1 12.61 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
4 f 1 11.93 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL V PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
5 f 1 9.64 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
6 f 1 9.19 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
7 f 1 4.16 FIELAUF Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/2745/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 10.72 GINTOWT Aleksander MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL --
Kula (7.26) M
1 f 1 17.29 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I
2 f 1 16.12 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I
3 f 1 15.07 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U23 SL I
4 f 1 14.02 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2023 2
Dysk (1) M
1 f 1 45.82 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL III PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
2 f 1 39.01 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
3 f 1 30.27 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
4 f 1 28.67 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.81 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 50.92 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL II GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
3 f 1 42.24 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD III GO¬DZIK Beata Z/0313/17 2021 3
4 f 1 40.11 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
5 f 1 38.74 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2022 5
6 f 1 38.70 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV GO¬DZIK Beata Z/0767/18 2021 3
7 f 1 38.18 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.13 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U20 SL II BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
2 f 1 35.91 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
3 f 1 31.77 GINTOWT Aleksander MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL --
Dysk (2) M
1 f 1 53.33 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023
2 f 1 47.46 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL I BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
3 f 1 44.36 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2023 2
4 f 1 40.82 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
5 f 1 40.43 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
6 f 1 34.22 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
Młot (5) M
1 f 1 45.05 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 2005 U16 LD IV SULIŃSKI Andrzej # Z/4277/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 28.33 SZCZEPAŃSKI Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL --
3 f 1 24.56 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/3783/20 , 2023 LDK!
4 f 1 24.32 SŁABY Adam MKS Zduńska Wola 2006 U16 LD -- LDK!
Młot (6) M
1 f 1 35.47 KUTERASIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U20 SL IV
Młot (7.26) M
1 f 1 53.02 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 35.387549877167 sekund