Toruń 28.07.2020
42. Memoriał Grzegorza Duneckiego [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.57 KRYSZTOSIAK Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1973 Masters MZ 0.0 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/6627/21 2022
2 2 s 1 9.26 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 1974 Masters KP 0.0 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
3 3 s 1 9.29 JABŁKOWSKA Monika Masters LA SGH Warszawa # 1969 Masters MZ 0.0 -- B.D. Z/1390/20 2023
4 4 s 1 9.41 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2023
5 5 s 1 9.76 BARTOSIK Ewa OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1951 Masters MZ 0.0 -- WITKOWSKI Bartosz B.D. Z/0624/13, Z/0624/13 2021,
6 6 s 1 9.94 ARSENIUK Anna TS Opatrunki Toruń 1981 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/1898/17 2022
7 7 s 1 11.90 GÓRNA Katarzyna UKS Otrębusy 1971 Masters MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian
100 m K
1 1 s 1 11.60 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP 0.0 M DMP LEWANDOWSKI Jacek # M 156
2 4 s 1 11.97 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U18 KP 0.0 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
3 8 s 1 12.22 DĄBROWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD 0.0 II B.D. MM
4 13 s 1 12.44 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP 0.0 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
5 14 s 1 12.54 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP 0.0 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
6 26 s 1 13.04 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM 0.0 III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2023 LDK!
1 3 s 2 11.92 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -0.2 I DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023 134
2 7 s 2 12.21 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.2 II B.D. # 1
3 9 s 2 12.23 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ -0.2 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 16 s 2 12.63 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -0.2 II B.D. # LDK!
5 24 s 2 12.95 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -0.2 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0071/15 2023 LDK!
6 27 s 2 13.07 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -0.2 III NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
7 28 s 2 13.16 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -0.2 III #
1 2 s 3 11.84 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +0.5 M SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022
2 5 s 3 12.16 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU +0.5 II DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2023 LDK! 119
3 10 s 3 12.36 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP +0.5 II DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/4697/19 2022 107
4 17 s 3 12.65 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U20 PM +0.5 II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2023 LDK!
5 21 s 3 12.78 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +0.5 III LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2426/15 2022 2
6 23 s 3 12.94 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +0.5 III B.D. # 2 LDK!
7 25 s 3 12.96 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U23 KP +0.5 III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
1 6 s 4 12.2 r SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ +0.7 -- BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2023 3 LDK!
2 12 s 4 12.4 r OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL +0.7 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
3 11 s 4 12.4 r LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +0.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2023 3 LDK!
4 15 s 4 12.6 r CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN +0.7 --
5 20 s 4 12.7 r SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U16 MZ +0.7 -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
6 19 s 4 12.7 r MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.7 -- # LDK!
7 18 s 4 12.7 r KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +0.7 --
8 22 s 4 12.8 r BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +0.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2023 3 LDK!
1 s 5 12.7 r STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +1.7 -- PRUSAKOWSKI Leon 3 LDK!
2 s 5 12.7 r DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +1.7 -- # LDK!
3 s 5 12.7 r TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP +1.7 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
4 s 5 12.8 r KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN +1.7 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2022 LDK!
5 s 5 13.1 r DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +1.7 -- # LDK!
6 s 5 13.1 r ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U16 WN +1.7 -- OSTANEK Aneta # Z/0114/20 2023
7 s 5 13.3 r NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD +1.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2023
8 s 5 13.6 r MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U18 PM +1.7 -- B.D. 3 LDK!
1 s 6 12.4 r ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ +0.8 -- BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 s 6 12.9 r KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.8 -- # LDK!
3 s 6 12.9 r WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U18 MZ +0.8 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2023
4 s 6 13.1 r TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ +0.8 -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
5 s 6 13.1 r KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN +0.8 -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!
6 s 6 13.3 r PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U18 MZ +0.8 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2023 5
7 s 6 13.4 r FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +0.8 -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0125/18 2022 BEZ 96
8 s 6 13.7 r PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +0.8 -- DMP U20 LDK! 85
1 30 s 7 13.9 r OMIECZYŃSKA Sylwia Orka Iława Athletics 2002 U20 WN +1.2 -- #
2 31 s 7 14.1 r JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP +1.2 -- REJEWSKI Robert Z/2811/18 2023
3 32 s 7 14.2 r ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U18 WP +1.2 -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
4 35 s 7 14.4 r ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +1.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2023 LDK!
1 29 s 8 13.3 r KRYSZTOSIAK Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1973 Masters MZ -0.2 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/6627/21 2022
2 33 s 8 14.4 r ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 1974 Masters KP -0.2 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
3 34 s 8 14.4 r GRABOWSKA Joanna KS Lemiesz Team Warszawa # 1975 Masters MZ -0.2 -- LEMIESZ Aneta Z/4316/21 2021
4 36 s 8 14.7 r JABŁKOWSKA Monika Masters LA SGH Warszawa # 1969 Masters MZ -0.2 -- B.D. Z/1390/20 2023
5 37 s 8 14.8 r SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -0.2 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2023
6 38 s 8 15.6 r ARSENIUK Anna TS Opatrunki Toruń 1981 Masters KP -0.2 -- B.D. Z/1898/17 2022
7 39 s 8 15.8 r BARTOSIK Ewa OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1951 Masters MZ -0.2 -- WITKOWSKI Bartosz B.D. Z/0624/13, Z/0624/13 2021,
8 40 s 8 19.0 r GÓRNA Katarzyna UKS Otrębusy 1971 Masters MZ -0.2 -- KOŃCZAK Sebastian
1 1 s 9 13.4 r GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U20 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
2 2 s 9 13.5 r KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U14 WN +0.4 -- DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 92
3 3 s 9 13.6 r WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U18 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
4 9 s 9 14.5 r BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U20 KP +0.4 -- DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2023 18
1 4 s 10 13.6 r ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 2006 U16 KP 0.0 --
2 5 s 10 13.7 r NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U16 KP 0.0 -- WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
3 6 s 10 14.0 r PESTA Natalia MUKL Brodnica 2006 U16 KP 0.0 --
4 7 s 10 14.1 r MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U14 KP 0.0 -- # LDK!
5 8 s 10 14.4 r NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2021
200 m K
1 3 s 1 23.8 r KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -0.4 -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
2 4 s 1 23.9 r SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -0.4 -- LEWANDOWSKI Jacek # M
3 5 s 1 24.2 r DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.4 -- B.D. # 1
4 6 s 1 24.3 r LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ -0.4 -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
5 9 s 1 24.5 r DĄBROWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD -0.4 -- B.D. MM
6 10 s 1 25.1 r BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.4 -- REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
1 1 s 2 23.5 r HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +1.8 -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022
2 2 s 2 23.7 r PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U18 KP +1.8 -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
3 7 s 2 24.4 r KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +1.8 -- DMP B.D. # LDK! 131
3 8 s 2 24.4 r ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU +1.8 -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2023 LDK!
5 12 s 2 25.2 r LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP +1.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
6 11 s 2 25.2 r PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U20 PM +1.8 -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2023 LDK!
7 20 s 2 26.1 r ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +1.8 -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2023 LDK!
1 13 s 3 25.4 r ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -0.9 -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2426/15 2022 2
2 19 s 3 25.9 r PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -0.9 -- #
3 22 s 3 26.0 r JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -0.9 -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
1 14 s 4 25.7 r DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -0.3 -- DMP U20 # LDK! 132
2 16 s 4 25.8 r OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL -0.3 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
3 17 s 4 25.9 r SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -0.3 -- BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2023 3 LDK!
1 18 s 5 25.8 r KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN +0.5 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2022 LDK!
2 21 s 5 26.0 r STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.5 -- PRUSAKOWSKI Leon 3 LDK!
3 24 s 5 26.5 r TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP +0.5 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
4 29 s 5 27.2 r MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.5 -- # LDK!
5 33 s 5 27.5 r MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U18 PM +0.5 -- B.D. 3 LDK!
1 15 s 6 25.7 r ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ +0.6 -- BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 23 s 6 26.3 r DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.6 -- # LDK!
3 27 s 6 26.8 r KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +0.6 --
4 30 s 6 27.4 r TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ +0.6 -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
5 31 s 6 27.4 r KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN +0.6 -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!
6 32 s 6 27.5 r WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U18 MZ +0.6 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2023
1 25 s 7 26.8 r CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0071/15 2023 LDK!
2 26 s 7 26.8 r KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP 0.0 -- # LDK!
3 34 s 7 28.3 r FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP 0.0 -- KENSIK Jan Z/0125/18 2022 BEZ
4 35 s 7 28.5 r JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP 0.0 -- REJEWSKI Robert Z/2811/18 2023
5 36 s 7 28.5 r ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U18 WP 0.0 -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
6 37 s 7 28.8 r OMIECZYŃSKA Sylwia Orka Iława Athletics 2002 U20 WN 0.0 -- #
7 39 s 7 29.3 r PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP 0.0 -- LDK!
1 s 8 27.2 r ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U16 WN +0.1 -- OSTANEK Aneta # Z/0114/20 2023
2 s 8 27.1 r SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U16 MZ +0.1 -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
3 s 8 29.5 r ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2023 LDK!
4 s 8 31.8 r ARSENIUK Anna TS Opatrunki Toruń 1981 Masters KP +0.1 -- B.D. Z/1898/17 2022
1 28 s 9 27.7 r KRYSZTOSIAK Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1973 Masters MZ 0.0 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/6627/21 2022
2 38 s 9 29.7 r ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 1974 Masters KP 0.0 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
3 40 s 9 30.1 r GRABOWSKA Joanna KS Lemiesz Team Warszawa # 1975 Masters MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/4316/21 2021
4 41 s 9 30.3 r JABŁKOWSKA Monika Masters LA SGH Warszawa # 1969 Masters MZ 0.0 -- B.D. Z/1390/20 2023
5 42 s 9 31.6 r SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2023
6 43 s 9 35.1 r BARTOSIK Ewa OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1951 Masters MZ 0.0 -- WITKOWSKI Bartosz B.D. Z/0624/13, Z/0624/13 2021,
1 s 10 26.7 r BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U20 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2023 4 LDK!
2 s 10 27.0 r CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ 0.0 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2023 4
3 s 10 28.7 r NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2021
300 m K
1 1 s 1 38.69 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2023 M
2 3 s 1 40.45 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- B.D. TRZOS Leszek # , Z/2957/15 , 2022
1 2 s 2 39.49 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2022
2 4 s 2 41.94 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/0688/19 , 2022 3 LDK!
3 6 s 2 42.49 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/4198/18 2022 LDK!
4 7 s 2 42.64 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2023 4 LDK!
5 9 s 2 43.06 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022
6 28 s 2 49.39 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U16 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
1 10 s 3 43.86 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP III
2 12 s 3 44.50 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2021 2 LDK!
3 16 s 3 45.04 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP -- GURNA Jolanta 2 LDK!
4 22 s 3 46.05 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!
5 26 s 3 48.07 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!
1 11 s 4 44.33 TOPOLEWSKA Gabriela BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP -- DOBROWOLSKI Daniel LDK!
2 15 s 4 45.02 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD IV B.D. Z/0399/19 2021 LDK!
3 17 s 4 45.31 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2295/20 , 2022 LDK!
4 19 s 4 45.36 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!
5 20 s 4 45.37 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U14 KP IV WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
6 23 s 4 46.45 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
7 24 s 4 46.51 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U16 WN V B.D. Z/2338/19 2022
1 5 s 5 42.29 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
2 14 s 5 44.99 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U16 KP III GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
3 25 s 5 47.06 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
4 27 s 5 48.91 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
5 30 s 5 53.96 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4491/19 2023 BEZ LDK!
1 8 s 6 42.84 SAMORDAK Magdalena RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -- B.D. ZGRZEBNICKI Ireneusz # , Z/1604/19 , 2021
2 13 s 6 44.53 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2023 BEZ LDK!
3 18 s 6 45.34 KACZMAREK Magdalena MKL Toruń 1998 U23 KP -- B.D. B.D. WOŹNIAK Jacek
4 21 s 6 45.94 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2021 2
5 29 s 6 51.65 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1391/19 2023 BEZ LDK!
1 1 s 7 38.26 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2022
2 2 s 7 38.47 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
3 3 s 7 39.15 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2022
4 4 s 7 39.46 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2023 M
600 m K
1 1 s 1 1:32.4 r SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2023 3 LDK!
2 2 s 1 1:32.4 r BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 2001 U20 MZ -- ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert Z/1766/15 2021
3 3 s 1 1:40.1 r GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2023
4 4 s 1 1:40.5 r ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2023 LDK!
5 5 s 1 1:40.8 r CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/0364/17 2022
6 6 s 1 1:41.2 r WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/5148/18 2023 4 LDK!
7 7 s 1 1:41.3 r ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
8 8 s 1 1:42.0 r PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2023 LDK!
9 9 s 1 1:42.0 r POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. B.D. Z/1814/18 2022 LDK!
10 15 s 1 1:49.8 r GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2023 LDK!
1 10 s 2 1:43.9 r ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 2003 U18 KP -- LDK!
2 11 s 2 1:47.2 r KAŹMIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 2004 U18 KP --
3 12 s 2 1:48.6 r KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 2002 U20 KP -- LDK!
4 13 s 2 1:49.3 r GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
5 14 s 2 1:49.9 r KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2023
6 16 s 2 1:50.9 r LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
7 17 s 2 1:51.7 r TROKA Julita UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1813/18 2022 5 LDK!
8 18 s 2 1:57.3 r SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- DEJEWSKI Michał # 5 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:01.6 r GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2023 2 LDK!
2 2 s 1 3:04.9 r TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -- ZDONEK Filip # Z/0987/19 2023 LDK!
3 3 s 1 3:05.7 r PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U23 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2022 3
4 4 s 1 3:06.2 r IGLEWSKA Żaneta LUKS Start Nakło # 2003 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek
5 5 s 1 3:16.5 r PÓŁROLNICZAK Katarzyna MKL Jarocin 2002 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/4600/18 2020 LDK!
6 6 s 1 3:17.3 r PIOTROWICZ Roksana Orka Iława Athletics 2002 U20 WN -- #
7 7 s 1 3:19.0 r ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2022 3
1500 m K
1 1 s 1 4:30.1 r PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
2 2 s 1 4:38.1 r WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz # , Z/1162/17 , 2023 I LDK! 129
3 3 s 1 4:39.7 r NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2023 3
4 4 s 1 4:39.7 r BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2023 LDK!
5 5 s 1 4:41.3 r TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
6 6 s 1 4:46.8 r KANDER Paulina OKS Start Otwock 2003 U18 MZ -- LDK!
7 7 s 1 4:47.5 r PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2023 LDK!
8 8 s 1 4:57.1 r DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U20 WN -- LDK!
9 9 s 1 5:03.0 r ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
10 10 s 1 5:44.5 r MARKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew # 2004 U18 WP --
5000 m K
1 1 s 1 16:07.2 r LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1990 Sen WN -- WOSIEK Jacek Z/3500/11 2023 MM
2 2 s 1 16:18.4 r BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 1991 Sen KP -- DMP GĘSICKI Marian Z/1329/11 2023 1 145
3 3 s 1 16:43.6 r JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin 1992 Sen ZP -- B.D. Z/2131/11 2023
4 4 s 1 16:51.9 r KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol # 1986 Sen PD -- KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2023
5 5 s 1 17:04.3 r MICHAŁKÓW Beata KRT Jelenia Góra # 1990 Sen DS -- B.D. Z/7692/21 2023
6 6 s 1 18:07.1 r ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 1998 U23 LD -- B.D. 3
7 7 s 1 19:00.7 r ŚWIĘCKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0118/16 2022 70
80 pł K
1 s 1 13.35 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
2 s 1 13.73 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U14 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
3 s 1 14.05 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2005 U16 PM 0.0 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2021 4 LDK!
4 s 1 15.03 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.1 r OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU 0.0 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2
2 2 s 1 14.4 r SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U18 LU 0.0 -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK!
3 3 s 1 14.4 r WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP 0.0 -- B.D. KARNAS Zbigniew # Z/2279/16 2022 LDK!
4 4 s 1 15.6 r STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU 0.0 -- PRUSAKOWSKI Leon 3 LDK!
5 5 s 1 16.2 r WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
  s 1 DNF WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP 0.0 -- KOHUTEK Artur # Z/4012/17 2023 4 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.9 r HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -0.8 -- DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023 142
1 s 2 15.3 r FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ 0.0 -- B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
2 s 2 16.4 r ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U20 PM 0.0 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
300 m pł K
1 1 s 1 41.04 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2022
2 2 s 1 41.18 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
3 3 s 1 42.82 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2022
4 4 s 1 44.42 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. , Z/1124/17 , 2022 LDK!
5 5 s 1 46.11 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
6 8 s 1 50.07 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
1 6 s 2 47.89 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2023 3 LDK!
2 7 s 2 48.23 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2022 3 LDK!
3 9 s 2 50.78 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 2004 U18 WN -- # LDK!
4 10 s 2 57.35 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.58 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2023 LDK!
2 f 1 1.55 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP III # LDK!
3 f 1 1.55 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD III GRABOLUS Marek # Z/4046/18 2021 BEZ LDK!
4 f 1 1.45 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV # LDK!
5 f 1 1.45 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2005 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2021 4 LDK!
6 f 1 1.40 GRZELAK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP V #
W dal K
  f 1 4.94 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ 0.0 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
1 f 1 5.45 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP -0.3 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek # Z/3343/17 2023 2 89 118
2 f 1 5.09 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP +0.9 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
3 f 1 4.94 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +3.0 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
4 f 1 4.93 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U20 KP +1.6 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
5 f 1 4.88 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.3 IV # LDK!
6 f 1 4.83 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP +1.3 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
7 f 1 4.82 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +2.8 IV GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
8 f 1 4.65 KRYSZTOSIAK Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1973 Masters MZ +1.6 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/6627/21 2022
9 f 1 4.56 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP +1.3 --
10 f 1 4.51 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ +3.4 V MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2023 4
11 f 1 4.49 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U20 PM +1.5 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
12 f 1 4.47 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U18 KP +0.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
13 f 1 4.40 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +2.5 -- # LDK!
14 f 1 4.22 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U14 KP +1.1 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/1285/20 2023 LDK!
15 f 1 4.05 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP +3.4 -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/3559/18 2021 BEZ LDK!
16 f 1 3.74 KIELAN Urszula KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1960 Masters MZ +0.8 -- B.D. CYNOWSKI Wojciech # , Z/13199/21 , 2021
Dysk (0.75) K
1 f 1 20.29 TOMASZEWSKA Laura KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP -- ZIELIŃSKI Sylwester Z/2335/20 2021 LDK!
2 f 1 20.04 USOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0519/19 2023 LDK!
3 f 1 14.93 RADZIMSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP --
Dysk (1) K
1 f 1 54.93 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2023 M
2 f 1 47.82 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
3 f 1 44.49 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2023 2
4 f 1 42.77 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II LDK!
5 f 1 42.29 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2023 I
6 f 1 40.14 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II MICHNIAK Jan # Z/4005/18 2022 3
7 f 1 39.21 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U20 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2023 2 LDK!
8 f 1 38.80 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2023 2
9 f 1 38.73 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM II PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2023
10 f 1 33.23 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP III LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!
11 f 1 28.77 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0372/17 , 2023 BEZ LDK!
12 f 1 26.35 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
13 f 1 24.41 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0520/19 2023 76
14 f 1 21.00 CHEWIŃSKA Ludwika WKS Gwardia Warszawa 1948 Masters MZ -- B.D. BEZ
15 f 1 20.01 KRAWCZYK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5347/19 2022 LDK!
16 f 1 14.69 DURCZAK Nina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP --
Młot (3) K
1 f 1 50.40 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2023 2 LDK!
2 f 1 49.50 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP II DREGER Jacek Z/3412/16 2023 2
3 f 1 47.76 WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/4711/17 2022 BEZ LDK!
4 f 1 46.80 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U18 PM III RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4
5 f 1 45.57 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2023 LDK! 113
6 f 1 43.32 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD III ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
7 f 1 42.79 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP III BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2023
8 f 1 37.58 ŁUGOWSKA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD IV B.D. Z/2102/20 2021
9 f 1 31.82 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin # Z/0533/18 2023 BEZ LDK!
10 f 1 24.08 ZACHAREK Marika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP -- LDK!
11 f 1 17.31 KRAWCZYK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5347/19 2022 LDK!
12 f 1 17.19 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2021 BEZ LDK!
Młot (4) K
1 f 1 61.33 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I DMP # 163
2 f 1 56.55 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I GÓRA Marcin B.D. # Z/6533/15 2023 LDK!
3 f 1 50.66 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP I B.D.
4 f 1 45.35 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LDK!
1 f 2 40.57 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP III
60 m M
1 4 s 1 6.94 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
2 7 s 1 7.09 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ 0.0 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2022 1
3 10 s 1 7.15 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 Sen MA 0.0 -- B.D. B.D. , Z/0926/13 , 2022
4 20 s 1 7.27 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP 0.0 -- B.D. 2 LDK!
5 23 s 1 7.30 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD 0.0 -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2023 LDK!
6 22 s 1 7.30 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP 0.0 -- B.D. B.D. # Z/0440/19 2022 LDK!
7 30 s 1 7.43 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/6326/15 2020 3
1 2 s 2 6.92 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK 0.0 -- MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK!
2 8 s 2 7.10 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP 0.0 -- B.D. #
3 13 s 2 7.17 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U20 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!
4 18 s 2 7.26 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1477/16 2023 3 LDK!
5 25 s 2 7.32 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
6 31 s 2 7.46 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
1 6 s 3 7.06 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU 0.0 -- B.D. B.D. Z/0103/14 2022
2 9 s 3 7.10 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM 0.0 -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
3 14 s 3 7.17 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS 0.0 -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
4 17 s 3 7.23 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ 0.0 -- B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
5 26 s 3 7.33 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD 0.0 --
6 37 s 3 7.49 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 Sen MZ 0.0 -- B.D. Z/1197/14 2021 3
7 38 s 3 7.51 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
1 3 s 4 6.93 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB 0.0 -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
2 12 s 4 7.16 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ 0.0 -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2022 3
3 15 s 4 7.17 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
4 16 s 4 7.20 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 1994 Sen WP 0.0 -- POLAK Mirosław Z/4549/11 2020 2
5 19 s 4 7.27 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U20 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik # Z/2204/19 2023
6 21 s 4 7.28 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
7 27 s 4 7.33 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL 0.0 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
8 28 s 4 7.35 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM 0.0 -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2023 LDK!
1 11 s 5 7.15 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP 0.0 -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
2 29 s 5 7.38 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 2004 U18 KP 0.0 -- LDK!
3 33 s 5 7.46 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP 0.0 -- NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2023
4 32 s 5 7.46 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew 3 LDK!
5 40 s 5 7.55 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN 0.0 -- B.D. Z/0132/19 2022
1 34 s 6 7.47 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP 0.0 -- BIEDERMANN Roman
2 35 s 6 7.48 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP 0.0 -- KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
3 39 s 6 7.55 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!
4 42 s 6 7.58 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP 0.0 -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
5 43 s 6 7.60 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD 0.0 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
6 45 s 6 7.61 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2022 LDK!
7 48 s 6 7.66 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN 0.0 -- B.D. Z/2340/19 2020
1 44 s 7 7.60 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP 0.0 --
2 46 s 7 7.62 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP 0.0 -- #
3 49 s 7 7.66 KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP 0.0 --
4 51 s 7 7.75 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/1502/20 2022
5 52 s 7 7.85 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U16 LD 0.0 --
6 55 s 7 7.89 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP 0.0 -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
7 57 s 7 7.92 JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna BEZ LDK!
8 71 s 7 8.70 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2023
1 53 s 8 7.86 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U16 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
2 60 s 8 8.17 WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP 0.0 -- LDK!
3 73 s 8 8.74 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
1 1 s 9 6.72 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP 0.0 --
2 5 s 9 7.02 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2023
3 24 s 9 7.31 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP 0.0 -- MARKUSZEWSKI Cezary # Z/1428/12 2023 3
4 36 s 9 7.48 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 Sen WN 0.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2021 3
5 58 s 9 8.07 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2023 BEZ
6 64 s 9 8.30 KMIECIAK Robert TS Opatrunki Toruń 1981 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/1980/17 2022 BEZ
7 65 s 9 8.32 JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa # 1981 Masters MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2023
1 41 s 10 7.58 KOSZELA Maciej Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1978 Masters LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam # Z/1229/20 2023
2 47 s 10 7.65 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/0788/19 2022
3 54 s 10 7.87 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2022
4 56 s 10 7.91 GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 1978 Masters LD 0.0 --
5 61 s 10 8.20 GÓRNY Jacek UKS Otrębusy # 1971 Masters MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/0773/19 2023
6 62 s 10 8.25 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
7 79 s 10 9.32 WIECZOREK Konstanty niest. Warszawa 1969 Masters MZ 0.0 -- B.D. BEZ
1 50 s 11 7.68 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD 0.0 -- B.D. BEZ
2 59 s 11 8.17 ZAWADA Sławomir KS Jelonki Dobre Miasto # 1968 Masters WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3051/22 2022
3 63 s 11 8.29 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/0147/19 2023
4 67 s 11 8.43 KRAUZE Jerzy KL Bałtyk Koszalin 1963 Masters ZP 0.0 -- B.D. CZEPIEL Mateusz Z/4866/18, Z/4866/18 , 2023
5 69 s 11 8.50 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca # 1959 Masters LD 0.0 -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2023
6 72 s 11 8.70 ŻAK Waldemar MKS Piast Głogów # 1969 Masters DS 0.0 -- B.D. Z/2704/22 2023
1 66 s 12 8.39 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL 0.0 -- B.D. BEZ
2 68 s 12 8.48 KŁOSOWICZ Stanisław KL Bałtyk Koszalin # 1957 Masters ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/1087/19 2023
3 70 s 12 8.64 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź # 1957 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2023
4 75 s 12 8.83 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD 0.0 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2023 BEZ
5 74 s 12 8.83 APOSTOŁ Marian niest. Poznań 1952 Masters WP 0.0 -- B.D. BEZ
6 76 s 12 8.87 WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 1955 Masters ZP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/1480/20 , 2020
7 82 s 12 10.69 OBAŁKA Szymon PZWLA Toruń 1953 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0291/19 2019
1 77 s 13 8.88 KUSCHILL Juliusz KS AZS AWF Kraków 1950 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/3194/20 2023
2 78 s 13 9.18 MIELCAREK Marek MKL Toruń # 1948 Masters KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0345/19 2021
3 80 s 13 9.79 SZPARAK Ryszard niest. Olsztyn 1951 Masters WN 0.0 -- B.D. BEZ
4 81 s 13 10.42 GAMRACY Leszek UTW Gliwice 1950 Masters SL 0.0 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
5 83 s 13 11.61 KOROLKO Edward niest. Bydgoszcz 1940 Masters KP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/0355/19 , 2019 BEZ
6 84 s 13 12.22 OSÓBKA Tomasz PZWLA Toruń 1937 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0362/19 2019 BEZ
7 85 s 13 17.96 BERWID Edward UTW Gliwice 1934 Masters SL 0.0 -- B.D. BEZ
8 86 s 13 18.51 WIERZCHOWSKI Henryk niest. Bydgoszcz 1932 Masters KP 0.0 --
100 m M
1 1 s 1 10.4 r WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK +0.2 -- DMP MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK! 158
2 2 s 1 10.6 r ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +0.2 -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
3 3 s 1 10.6 r BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP +0.2 -- DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023 138
4 7 s 1 10.9 r KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP +0.2 -- B.D. #
5 19 s 1 11.3 r PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ +0.2 -- B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
1 4 s 2 10.7 r ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU 0.0 -- B.D. B.D. Z/0103/14 2022
2 5 s 2 10.7 r DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ 0.0 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2022 1
3 8 s 2 10.9 r DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2023
4 11 s 2 11.1 r ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
5 13 s 2 11.1 r SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS 0.0 -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
1 9 s 3 11.0 r KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN +0.1 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1477/16 2023 3 LDK!
2 12 s 3 11.1 r MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U20 MZ +0.1 -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!
3 14 s 3 11.1 r MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ +0.1 -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2022 3
4 15 s 3 11.1 r PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD +0.1 -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2023 LDK!
5 16 s 3 11.2 r WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
6 26 s 3 11.4 r PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP +0.1 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
7 28 s 3 11.5 r MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD +0.1 -- GRABOLUS Marek Z/6326/15 2020 3
8 33 s 3 11.6 r KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +0.1 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
1 10 s 4 11.0 r KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP 0.0 -- B.D. 2 LDK!
2 18 s 4 11.2 r NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD 0.0 --
3 20 s 4 11.3 r MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U20 LD 0.0 -- DMP KOPEĆ Dominik # Z/2204/19 2023 79
4 22 s 4 11.3 r SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
5 24 s 4 11.3 r GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP 0.0 -- DMP B.D. B.D. # Z/0440/19 2022 LDK! 79
6 25 s 4 11.4 r OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP 0.0 -- DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK! 115
7 30 s 4 11.5 r SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 Sen MZ 0.0 -- B.D. Z/1197/14 2021 3
1 17 s 5 11.2 r SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM -0.7 -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2023 LDK!
2 29 s 5 11.5 r RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 2004 U18 KP -0.7 -- LDK!
3 32 s 5 11.5 r FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -0.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!
4 35 s 5 11.6 r WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -0.7 -- KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
5 37 s 5 11.7 r STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN -0.7 -- B.D. Z/0132/19 2022
6 42 s 5 11.9 r RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -0.7 -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2022 LDK!
1 6 s 6 10.8 r BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP +0.6 -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
2 23 s 6 11.3 r BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +0.6 -- DMP NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2023 79
3 27 s 6 11.4 r MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP +0.6 -- KARNAS Zbigniew 3 LDK!
4 31 s 6 11.5 r CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.6 -- BIEDERMANN Roman
5 36 s 6 11.7 r KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD +0.6 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
6 38 s 6 11.8 r TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP +0.6 -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
1 39 s 7 11.8 r SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.5 --
2 40 s 7 11.8 r SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN +0.5 -- B.D. Z/2340/19 2020
3 41 s 7 11.8 r KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP +0.5 --
4 43 s 7 11.9 r KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U16 KP +0.5 -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
5 44 s 7 12.0 r SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP +0.5 -- #
6 49 s 7 12.3 r SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U16 LD +0.5 --
7 51 s 7 12.7 r WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +0.5 -- LDK!
1 21 s 8 11.3 r REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP +0.4 -- MARKUSZEWSKI Cezary # Z/1428/12 2023 3
2 34 s 8 11.6 r WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 Sen WN +0.4 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2021 3
3 45 s 8 12.1 r PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD +0.4 -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/1502/20 2022
4 46 s 8 12.2 r JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP +0.4 -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna BEZ LDK!
5 48 s 8 12.2 r WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +0.4 -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
6 58 s 8 13.6 r LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
7 59 s 8 13.6 r MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD +0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2023
1 50 s 9 12.6 r ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ +0.2 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2023 BEZ
2 52 s 9 12.7 r KMIECIAK Robert TS Opatrunki Toruń 1981 Masters KP +0.2 -- B.D. Z/1980/17 2022 BEZ
3 53 s 9 12.8 r JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa # 1981 Masters MZ +0.2 -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2023
1 s 10 11.8 r KOSZELA Maciej Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1978 Masters LB -0.1 -- DRACZYŃSKI Adam # Z/1229/20 2023
2 s 10 11.8 r KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA -0.1 -- B.D. Z/0788/19 2022
3 s 10 12.0 r GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 1978 Masters LD -0.1 --
4 s 10 12.1 r ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -0.1 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2022
5 s 10 12.6 r GÓRNY Jacek UKS Otrębusy # 1971 Masters MZ -0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/0773/19 2023
6 s 10 12.6 r PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -0.1 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
7 s 10 14.4 r WIECZOREK Konstanty niest. Warszawa 1969 Masters MZ -0.1 -- B.D. BEZ
1 47 s 11 12.1 r GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD -0.5 -- B.D. BEZ
2 54 s 11 13.0 r ZAWADA Sławomir KS Jelonki Dobre Miasto # 1968 Masters WN -0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3051/22 2022
3 55 s 11 13.1 r WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA -0.5 -- B.D. Z/0147/19 2023
4 56 s 11 13.3 r PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca # 1959 Masters LD -0.5 -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2023
5 60 s 11 13.6 r KRAUZE Jerzy KL Bałtyk Koszalin 1963 Masters ZP -0.5 -- B.D. CZEPIEL Mateusz Z/4866/18, Z/4866/18 , 2023
6 61 s 11 13.8 r ŻAK Waldemar MKS Piast Głogów # 1969 Masters DS -0.5 -- B.D. Z/2704/22 2023
1 57 s 12 13.4 r KŁOSOWICZ Stanisław KL Bałtyk Koszalin # 1957 Masters ZP -0.4 -- CZEPIEL Mateusz Z/1087/19 2023
2 62 s 12 13.9 r APOSTOŁ Marian niest. Poznań 1952 Masters WP -0.4 -- B.D. BEZ
3 63 s 12 14.0 r ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź # 1957 Masters LD -0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2023
4 64 s 12 14.0 r SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -0.4 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2023 BEZ
5 65 s 12 14.2 r WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 1955 Masters ZP -0.4 -- B.D. B.D. , Z/1480/20 , 2020
  s 12 DNF OBAŁKA Szymon PZWLA Toruń 1953 Masters KP -0.4 -- B.D. Z/0291/19 2019
1 s 13 14.3 r KUSCHILL Juliusz KS AZS AWF Kraków 1950 Masters MA -0.2 -- B.D. Z/3194/20 2023
2 s 13 14.6 r MIELCAREK Marek MKL Toruń # 1948 Masters KP -0.2 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0345/19 2021
3 s 13 15.3 r SZPARAK Ryszard niest. Olsztyn 1951 Masters WN -0.2 -- B.D. BEZ
4 s 13 17.1 r GAMRACY Leszek UTW Gliwice 1950 Masters SL -0.2 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
5 s 13 19.2 r KOROLKO Edward niest. Bydgoszcz 1940 Masters KP -0.2 -- B.D. B.D. , Z/0355/19 , 2019 BEZ
6 s 13 19.3 r OSÓBKA Tomasz PZWLA Toruń 1937 Masters KP -0.2 -- B.D. Z/0362/19 2019 BEZ
7 s 13 28.6 r BERWID Edward UTW Gliwice 1934 Masters SL -0.2 -- B.D. BEZ
8 s 13 31.8 r WIERZCHOWSKI Henryk niest. Bydgoszcz 1932 Masters KP -0.2 --
1 s 14 12.1 r LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP -0.6 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
2 s 14 12.1 r KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U16 KP -0.6 -- DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek # Z/3190/20 2023 33 85
3 s 14 12.2 r CIESIELSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM -0.6 -- KAŃSKI Ryszard Z/5152/18 2023
200 m M
1 1 s 1 20.7 r WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK 0.0 -- MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK!
2 2 s 1 20.9 r BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
3 3 s 1 20.9 r ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB 0.0 -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
4 4 s 1 21.0 r ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU 0.0 -- B.D. B.D. Z/0103/14 2022
5 5 s 1 21.3 r DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ 0.0 -- DMP WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2022 1 139
6 10 s 1 21.8 r KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP 0.0 -- B.D. #
1 6 s 2 21.6 r ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
2 7 s 2 21.6 r BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP +0.1 -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
3 8 s 2 21.6 r KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN +0.1 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1477/16 2023 3 LDK!
4 13 s 2 22.2 r SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.1 -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
5 14 s 2 22.2 r MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ +0.1 -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2022 3
6 15 s 2 22.3 r KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +0.1 -- B.D. 2 LDK!
1 9 s 3 21.6 r WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
2 12 s 3 22.1 r PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD +0.1 -- DMP B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2023 LDK! 106
3 19 s 3 22.6 r SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD +0.1 -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
1 16 s 4 22.6 r SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM +0.5 -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2023 LDK!
2 17 s 4 22.6 r PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP +0.5 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
3 20 s 4 22.9 r BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +0.5 -- NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2023
4 23 s 4 22.9 r MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD +0.5 -- GRABOLUS Marek Z/6326/15 2020 3
5 28 s 4 23.5 r TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP +0.5 -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
1 18 s 5 22.6 r REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP +0.2 -- MARKUSZEWSKI Cezary # Z/1428/12 2023 3
2 21 s 5 22.8 r FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +0.2 -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!
3 22 s 5 22.8 r CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.2 -- BIEDERMANN Roman
4 25 s 5 23.1 r SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.2 --
5 26 s 5 23.1 r SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 Sen MZ +0.2 -- B.D. Z/1197/14 2021 3
6 29 s 5 23.6 r SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN +0.2 -- B.D. Z/2340/19 2020
1 27 s 6 23.6 r STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN -0.1 -- B.D. Z/0132/19 2022
2 30 s 6 23.9 r WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -0.1 -- KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
3 32 s 6 24.2 r RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -0.1 -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2022 LDK!
4 33 s 6 24.2 r KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -0.1 --
5 36 s 6 24.8 r SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -0.1 -- #
6 39 s 6 25.2 r SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U16 LD -0.1 --
1 11 s 7 22.3 r MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew 3 LDK!
2 34 s 7 24.8 r JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna BEZ LDK!
3 38 s 7 25.0 r WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP 0.0 -- DMP U20 KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK! 78
4 43 s 7 25.6 r WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP 0.0 -- LDK!
5 50 s 7 27.1 r MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2023
6 54 s 7 28.1 r LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
1 35 s 8 24.4 r GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 1978 Masters LD 0.0 --
2 37 s 8 24.4 r GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD 0.0 -- B.D. BEZ
3 40 s 8 24.9 r KOSZELA Maciej Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1978 Masters LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam # Z/1229/20 2023
1 24 s 9 23.0 r KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD 0.0 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
2 42 s 9 25.2 r ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2023 BEZ
3 46 s 9 26.2 r KMIECIAK Robert TS Opatrunki Toruń 1981 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/1980/17 2022 BEZ
4 48 s 9 26.5 r JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa # 1981 Masters MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2023
1 31 s 10 23.7 r KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/0788/19 2022
2 41 s 10 25.0 r ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2022
3 44 s 10 25.6 r PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
4 45 s 10 25.6 r GÓRNY Jacek UKS Otrębusy # 1971 Masters MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/0773/19 2023
5 51 s 10 26.6 r WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/0147/19 2023
6 58 s 10 28.8 r ŻAK Waldemar MKS Piast Głogów # 1969 Masters DS 0.0 -- B.D. Z/2704/22 2023
7 59 s 10 29.3 r WIECZOREK Konstanty niest. Warszawa 1969 Masters MZ 0.0 -- B.D. BEZ
1 47 s 11 26.3 r ZAWADA Sławomir KS Jelonki Dobre Miasto # 1968 Masters WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3051/22 2022
2 49 s 11 26.5 r PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca # 1959 Masters LD 0.0 -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2023
3 53 s 11 27.1 r KRAUZE Jerzy KL Bałtyk Koszalin 1963 Masters ZP 0.0 -- B.D. CZEPIEL Mateusz Z/4866/18, Z/4866/18 , 2023
4 57 s 11 28.5 r SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD 0.0 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2023 BEZ
1 52 s 12 27.1 r KŁOSOWICZ Stanisław KL Bałtyk Koszalin # 1957 Masters ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/1087/19 2023
2 55 s 12 28.6 r APOSTOŁ Marian niest. Poznań 1952 Masters WP 0.0 -- B.D. BEZ
3 56 s 12 28.7 r ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź # 1957 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2023
4 62 s 12 29.9 r WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 1955 Masters ZP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/1480/20 , 2020
5 63 s 12 32.1 r SZPARAK Ryszard niest. Olsztyn 1951 Masters WN 0.0 -- B.D. BEZ
1 60 s 13 29.5 r MIELCAREK Marek MKL Toruń # 1948 Masters KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0345/19 2021
2 61 s 13 29.7 r KUSCHILL Juliusz KS AZS AWF Kraków 1950 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/3194/20 2023
3 64 s 13 36.9 r GAMRACY Leszek UTW Gliwice 1950 Masters SL 0.0 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
4 65 s 13 42.0 r KOROLKO Edward niest. Bydgoszcz 1940 Masters KP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/0355/19 , 2019 BEZ
5 66 s 13 42.9 r OSÓBKA Tomasz PZWLA Toruń 1937 Masters KP 0.0 -- B.D. Z/0362/19 2019 BEZ
6 67 s 13 68.7 r WIERZCHOWSKI Henryk niest. Bydgoszcz 1932 Masters KP 0.0 --
7 68 s 13 70.2 r BERWID Edward UTW Gliwice 1934 Masters SL 0.0 -- B.D. BEZ
1 1 s 14 21.0 r ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne # 1999 U23 WP 0.0 -- MAĆKOWIAK Robert BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2021
2 2 s 14 22.0 r PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP 0.0 -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2023
3 3 s 14 22.1 r SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 2001 U20 WP 0.0 -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2
4 4 s 14 22.2 r TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP 0.0 -- B.D.
1 5 s 15 24.3 r KAMIŃSKI Paweł LUKS Start Nakło 2004 U18 KP 0.0 -- B.D. LDK!
2 6 s 15 24.5 r KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U16 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/3190/20 2023
3 7 s 15 24.6 r JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP 0.0 -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
4 8 s 15 24.9 r CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 2004 U18 KP 0.0 -- LDK!
5 9 s 15 25.1 r WANIAK Dominik LUKS Start Nakło 2004 U18 KP 0.0 -- LDK!
6 10 s 15 27.4 r KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.12 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
2 2 s 1 35.36 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 Sen MZ -- KĘDZIORA Robert Z/4683/11 2021 M
3 3 s 1 36.00 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2023 2
4 4 s 1 36.14 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
5 9 s 1 37.40 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2023 1
1 5 s 2 36.17 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2023 3 LDK!
2 6 s 2 36.19 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!
3 7 s 2 36.21 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 2001 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2
4 8 s 2 37.06 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP --
5 11 s 2 38.79 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD --
6 12 s 2 39.21 RYBICKI Błażej BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP IV
1 s 3 36.89 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2023
2 10 s 3 37.47 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
3 13 s 3 39.29 JAKUBOWSKI Mateusz MKL Jarocin 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/2879/20 2021 LDK!
4 14 s 3 40.64 MAJEWSKI Mateusz MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/1754/19 2021 LDK!
5 15 s 3 41.83 KOZIBSKI Tomasz Orka Iława Athletics 2006 U16 WN V B.D. OSTANEK Aneta # , Z/4260/19 , 2022 LDK!
6 16 s 3 43.69 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U16 WN --
600 m M
1 1 s 1 1:19.4 r LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN -- NAGY Czesław # Z/0051/17 2023
2 2 s 1 1:20.1 r KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Sen KP -- B.D. Z/0781/11 2021 2
3 3 s 1 1:21.6 r POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2022
4 4 s 1 1:21.8 r SZPEJNA Paweł BKS Bydgoszcz 2000 U23 KP -- B.D.
5 5 s 1 1:24.9 r PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1876/18 2023 3 LDK!
6 6 s 1 1:25.6 r PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2023 LDK!
7 7 s 1 1:26.6 r KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2023 LDK!
8 8 s 1 1:27.7 r KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina # Z/1098/18 2023 5 LDK!
9 9 s 1 1:28.1 r PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2023 BEZ
10 10 s 1 1:28.6 r RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- NAGY Czesław Z/0161/19 2023
11 12 s 1 1:29.8 r WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!
12 13 s 1 1:30.5 r JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM -- B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
13 17 s 1 1:32.7 r DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD --
1 11 s 2 1:29.7 r SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U16 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2022
2 14 s 2 1:30.9 r JANKOWSKI Kacper MKL Toruń 2000 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/3129/21 2022
3 15 s 2 1:31.1 r JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
4 16 s 2 1:32.4 r STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U16 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
5 18 s 2 1:36.9 r KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
6 19 s 2 1:37.4 r JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U16 LD --
7 20 s 2 1:37.7 r FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2022 LDK!
8 21 s 2 1:38.4 r TUBIAK Kacper MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN --
9 22 s 2 1:49.7 r SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4289/19 2021
1500 m M
1 1 s 1 3:49.2 r KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2021 LDK!
2 2 s 1 3:51.2 r LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2022
3 3 s 1 3:51.9 r BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- DMP B.D. B.D. # Z/0474/15 2023 100
4 4 s 1 3:53.9 r WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
5 5 s 1 3:55.0 r BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2021 3
6 6 s 1 3:55.1 r SMYK Robert LZS KL Kotwica Brzeg 2001 U20 OP -- ZOK Roman Z/2890/20 2022
7 7 s 1 3:55.4 r KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP -- RUDNIK Damian Z/0819/12 2023
8 8 s 1 3:56.4 r WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2023 3
9 9 s 1 3:57.2 r ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2023 LDK!
10 10 s 1 3:58.0 r MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
11 11 s 1 4:00.6 r RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
12 12 s 1 4:01.1 r MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
13 13 s 1 4:02.1 r MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS -- B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2022
14 14 s 1 4:04.4 r PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK --
1 15 s 2 4:07.6 r KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2023 LDK!
2 16 s 2 4:08.6 r ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
3 17 s 2 4:08.7 r LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U20 PD -- # LDK!
4 18 s 2 4:09.7 r WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
5 19 s 2 4:11.7 r RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
6 20 s 2 4:17.1 r BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2023 4
7 21 s 2 4:22.6 r NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U18 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5380/19 2022
8 22 s 2 4:25.1 r DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
9 23 s 2 4:25.2 r KIRSZ Jakub ABiC Jabłonowo Pomorskie 2000 U23 KP -- PERSZKE Wiesław # Z/2204/20 2022
10 24 s 2 4:26.9 r KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
11 25 s 2 4:35.4 r MATUSZAK Piotr MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/1753/19 2021 LDK!
12 26 s 2 4:54.0 r JASTRZĘBSKI Krzysztof MKL Toruń # 1972 Masters KP -- B.D. Z/2864/21 2022
13 27 s 2 4:56.6 r DOMAŃSKI Karol KS Stal Pleszew # 2004 U18 WP -- #
5000 m M
1 1 s 1 14:13.6 r KULKA Szymon RLTL Optima Radom # 1993 Sen MZ -- TRZOS Leszek # Z/2485/11 2022
2 2 s 1 14:28.1 r OLEJARZ Artur MKL Szczecin 1988 Sen ZP -- B.D. # Z/1405/11 2022 2
3 3 s 1 14:29.0 r NOWICKI Sebastian OKL Oborniki 1994 Sen WP -- NOWICKI Sebastian Z/0344/13 2023
4 4 s 1 14:42.7 r GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1993 Sen PM -- B.D. # Z/4896/18 2023 2
5 5 s 1 14:44.0 r DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1986 Sen PM -- B.D. Z/2257/11 2023
6 6 s 1 14:48.5 r PAWŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1993 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/4190/11 2022
7 7 s 1 14:49.6 r BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -- B.D. Z/1711/11 2023 1
8 8 s 1 14:52.2 r STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1995 Sen LD -- B.D. B.D. Z/0415/13 2023
9 9 s 1 15:02.5 r TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 Sen SL --
10 10 s 1 15:07.5 r NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- # LDK!
11 11 s 1 15:16.6 r ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 1998 U23 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2022 2
12 12 s 1 15:24.2 r GUMKOWSKI Szymon BKS Bydgoszcz 1999 U23 KP -- B.D. B.D. II
13 13 s 1 15:26.8 r HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 Sen LD --
14 14 s 1 15:50.3 r BRAUN Grzegorz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 1994 Sen LB --
15 15 s 1 15:51.3 r ŁAWICKI Piotr MLKS Sokół Lubin 1995 Sen DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2455/20 2021
16 16 s 1 15:54.6 r ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2023 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.5 r KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 2005 U16 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2022 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.9 r SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP 0.0 -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2023 LDK!
2 s 1 16.5 r JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP 0.0 -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.7 r TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2022
110 m pł M
1 1 s 1 14.1 r KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ 0.0 -- DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1 150
2 2 s 1 14.1 r SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ 0.0 -- DMP B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022 150
3 3 s 1 14.6 r MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ 0.0 -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
4 4 s 1 16.6 r WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD 0.0 -- DMP SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022 48
300 m pł M
1 1 s 1 40.25 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2023
2 2 s 1 42.98 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP III KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:00.13 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol # 1992 Sen PD -- B.D. Z/4502/11 2023
2 2 s 1 6:08.63 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław # Z/2216/19 2023 4 LDK!
3 3 s 1 6:13.60 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
4 4 s 1 6:21.15 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U20 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2023 3
5 5 s 1 6:21.20 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2023 2
6 6 s 1 6:36.93 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2022 3
7 7 s 1 6:41.40 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV KENSIK Jan Z/5138/18 2023 5
8 8 s 1 6:49.00 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/3811/17 2023
9 9 s 1 6:50.21 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP -- LDK!
10 10 s 1 7:00.64 BANASZAK Kacper KS Stal Pleszew 2003 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2022
11 11 s 1 7:13.06 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD --
  s 1 DNF DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2023 5
W dal M
1 f 1 6.91 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP -0.3 II SCHUBRING Zbigniew Z/0429/11 2021 2
2 f 1 5.93 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ 0.0 IV RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2022
3 f 1 5.92 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -1.1 IV JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
4 f 1 5.81 ŁAPETA Krystian BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP 0.0 --
5 f 1 5.71 SZURKIEWICZ Kacper UKS Wyspiański Szubin 2004 U18 KP -0.7 -- #
6 f 1 5.59 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP 0.0 -- #
7 f 1 5.24 ZAWADA Sławomir KS Jelonki Dobre Miasto # 1968 Masters WN -0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3051/22 2022
8 f 1 4.70 KASZEWSKI Miłosz UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP 0.0 -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/0759/17 2021 BEZ LDK!
Kula (4) M
1 f 1 11.48 KĄKOL Piotr MKL Toruń 2001 U20 KP --
Dysk (1) M
1 f 1 37.18 JANASIK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/5139/19 2020 LDK!
2 f 1 27.78 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- # LDK!
3 f 1 26.50 NOWACKI Czesław PZWLA Toruń 1943 Masters KP -- B.D. BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.23 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP III WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
2 f 1 40.36 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP III LDK!
3 f 1 39.43 OSTAŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP III KENSIK Jan Z/4964/18 2023 4
4 f 1 36.44 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 2003 U18 KP IV
5 f 1 36.23 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
6 f 1 32.04 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP --
7 f 1 25.64 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.55 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
2 f 1 36.65 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP IV KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
3 f 1 33.92 WNUKOWSKI Aleksander Daniel LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1319/19 2020 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 52.58 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023
Młot (4) M
1 f 1 51.52 JABŁOŃSKI Jerzy W-MKLAM Olsztyn # 1945 Masters WN -- B.D. B.D.
2 f 1 35.80 JABŁOŃSKI Sławomir PZWLA Toruń 1947 Masters KP -- B.D. B.D.
3 f 1 27.62 NOWACKI Czesław PZWLA Toruń 1943 Masters KP -- B.D. BEZ
Młot (5) M
1 f 1 61.33 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2023 5 LDK!
2 f 1 58.53 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2023 4
3 f 1 53.79 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2023 5 LDK!
4 f 1 53.48 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP III KENSIK Jan Z/4965/18 2023 5
5 f 1 43.98 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2023 5 LDK!
6 f 1 43.62 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2023 5 LDK!
7 f 1 41.07 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2022 5
8 f 1 28.39 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
9 f 1 27.69 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
1 f 2 46.96 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK! 106
2 f 2 43.41 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U16 KP IV DMP U20 HULISZ Robert # Z/3315/19 2022 LDK! 99
3 f 2 41.30 KRANKOWSKI Wacław KLAM Toruń # 1951 Masters KP -- B.D.
Młot (6) M
1 f 1 52.08 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP II WIERZBICKI Dariusz 3 LDK!
2 f 1 48.55 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2022 3
Młot (7.26) M
1 f 1 71.65 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M DMP NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2023 1 165

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 32.517903804779 sekund