Łódź 01.08.2020
4. Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.81 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.9 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2023
2 5 e 1 12.28 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +0.9 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0493/17 2021 LDK!
3 6 e 1 12.38 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD +0.9 II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
4 10 e 1 12.50 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +0.9 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
5 11 e 1 12.51 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2002 U20 DS +0.9 II
6 16 e 1 12.81 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +0.9 III BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2021 4 LDK!
1 3 e 2 11.97 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.0 I KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2023
2 4 e 2 12.08 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -1.0 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2023 1
3 12 e 2 12.57 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -1.0 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2023
4 14 e 2 12.67 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -1.0 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2023 LDK!
5 15 e 2 12.76 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -1.0 III PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
6 17 e 2 12.85 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -1.0 III BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2023 3 LDK!
7 19 e 2 12.90 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD -1.0 III MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2023 LDK!
1 2 e 3 11.90 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -1.7 I SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
2 7 e 3 12.39 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ -1.7 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
3 8 e 3 12.47 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -1.7 II ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2023 1
4 9 e 3 12.49 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -1.7 II ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
5 20 e 3 12.93 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -1.7 III GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
6 23 e 3 13.19 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -1.7 III B.D. SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
7 25 e 3 13.42 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 2001 U20 LD -1.7 IV WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2022 2
1 13 e 4 12.62 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -0.5 II BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2023 M
2 21 e 4 13.06 ŚWIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -0.5 III B.D. PARADOWSKI Wiesław , Z/0359/11 , 2022
3 26 e 4 13.45 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U16 LU -0.5 IV MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!
4 28 e 4 13.55 GRANOWSKA Pola AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -0.5 IV HOŁUB Beata B.D. Z/3003/17 2023
5 29 e 4 13.56 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.5 IV LDK!
6 31 e 4 13.57 KALINOWSKA Maja UKS Otrębusy 2004 U18 MZ -0.5 IV B.D. Z/2874/20 2021
7 40 e 4 14.13 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ -0.5 -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
1 18 e 5 12.86 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP +0.4 III
2 24 e 5 13.41 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD +0.4 IV KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2023 LDK!
3 27 e 5 13.50 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +0.4 IV RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
4 30 e 5 13.57 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U18 MZ +0.4 IV TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0362/17 2023
5 32 e 5 13.64 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 2004 U18 LD +0.4 IV SYGDZIAK Zofia 4 LDK!
6 33 e 5 13.68 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 2005 U16 LD +0.4 IV # LDK!
7 34 e 5 13.69 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/4187/19 2022 LDK!
8 35 e 5 13.71 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ +0.4 -- B.D. # BEZ
1 36 e 6 13.73 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ +1.1 -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2023
2 38 e 6 13.91 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U16 MZ +1.1 V NISZTOR Stanisław LDK!
3 39 e 6 13.94 KULA Amelia RKS Łódź 2003 U18 LD +1.1 -- JASZCZAK Stanisław 5 LDK!
4 41 e 6 14.28 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD +1.1 V TOMCZYK Kazimierz # Z/0823/18 2023
5 46 e 6 14.69 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ +1.1 --
1 22 e 7 13.06 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP +0.6 III JAGACIAK Jarosław # Z/1793/18 2023 5 LDK!
2 37 e 7 13.87 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U16 LD +0.6 V KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
3 42 e 7 14.31 KLIMEK Nadzieja UKS Dąb Suchy Las 2006 U16 WP +0.6 V CECH Aleksandra # LDK!
4 43 e 7 14.37 DURAS Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD +0.6 -- KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
5 44 e 7 14.47 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.6 --
6 45 e 7 14.68 CUKIERSKA Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP +0.6 -- B.D.
1 f 1 11.64 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -0.3 M SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
2 f 1 11.76 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -0.3 M KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2023
3 f 1 11.84 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -0.3 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2023
4 f 1 12.04 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -0.3 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2023 1
5 f 1 12.30 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -0.3 II ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2023 1
6 f 1 12.31 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ -0.3 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
7 f 1 12.53 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -0.3 II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
1 f 2 12.36 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.5 II ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
2 f 2 12.41 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP +0.5 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2023 LDK!
3 f 2 12.47 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ +0.5 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2023
4 f 2 12.56 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2002 U20 DS +0.5 II
5 f 2 12.84 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +0.5 III BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2021 4 LDK!
200 m K
1 s 1 24.76 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ -1.4 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
2 s 1 28.56 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -1.4 V B.D. Z/0399/19 2023 LDK!
3 s 1 28.66 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U16 MZ -1.4 V NISZTOR Stanisław LDK!
4 s 1 28.78 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.4 -- MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/4187/19 2022 LDK!
5 s 1 29.49 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U16 LD -1.4 V KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
6 s 1 29.68 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 2004 U18 LD -1.4 -- SYGDZIAK Zofia 4 LDK!
7 s 1 30.28 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -1.4 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2023
8 s 1 33.93 PŁUSKA Sandra UMLKS START Wieruszów 2008 U14 LD -1.4 -- URBANIAK Jarosław Z/3476/19 2022 LDK!
1 s 2 26.87 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -0.9 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 s 2 28.19 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.9 IV LDK!
3 s 2 28.27 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 2005 U16 LD -0.9 IV # LDK!
4 s 2 29.34 KULA Amelia RKS Łódź 2003 U18 LD -0.9 -- JASZCZAK Stanisław 5 LDK!
5 s 2 29.93 DURAS Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -0.9 -- KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
6 s 2 29.97 KLIMEK Nadzieja UKS Dąb Suchy Las 2006 U16 WP -0.9 V CECH Aleksandra # LDK!
1 s 3 26.39 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -0.5 III
2 s 3 26.81 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP -0.5 III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
3 s 3 27.40 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U18 KP -0.5 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2023 LDK!
4 s 3 27.50 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U16 LU -0.5 IV MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!
5 s 3 27.69 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD -0.5 IV KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2023 LDK!
6 s 3 28.24 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U18 MZ -0.5 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2023 5
1 s 4 26.42 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP +0.1 III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!
2 s 4 26.50 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP +0.1 III GOŚCINIAK Mateusz # Z/4198/18 2022 LDK!
3 s 4 26.70 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD +0.1 III B.D. SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
4 s 4 26.76 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U18 WP +0.1 III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
5 s 4 27.50 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD +0.1 IV
6 s 4 27.68 TROCHOLEPSZA Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA +0.1 IV GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej B.D. , Z/0297/17 , 2023 LDK!
7 s 4 27.88 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ +0.1 -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
1 s 5 25.68 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0493/17 2021 LDK!
2 s 5 25.73 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -0.2 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
3 s 5 25.91 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -0.2 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2023
4 s 5 26.15 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -0.2 II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
5 s 5 26.15 ŚWIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -0.2 II B.D. PARADOWSKI Wiesław , Z/0359/11 , 2022
6 s 5 26.18 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -0.2 II BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2023 3 LDK!
7 s 5 26.45 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD -0.2 III MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2023 LDK!
8 s 5 27.56 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -0.2 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
1 s 6 24.56 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -0.2 I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
2 s 6 24.78 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -0.2 I BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2023 M
3 s 6 24.79 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.2 I B.D. # 1
4 s 6 24.94 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB -0.2 II SASKA Tomasz B.D. Z/0630/17 2023 LDK!
5 s 6 25.19 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -0.2 II DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2023 LDK! 109
6 s 6 25.74 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -0.2 II PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
400 m K
1 1 s 1 53.40 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
2 2 s 1 53.88 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2023
3 3 s 1 54.30 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
4 4 s 1 54.90 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2023
5 5 s 1 55.17 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. 1
6 7 s 1 59.35 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa # 1986 Sen MZ III LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
1 6 s 2 59.05 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN III NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022
2 8 s 2 59.36 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!
3 9 s 2 60.12 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U18 MZ III ADAMSKI Robert B.D. # Z/3000/17 2023
4 10 s 2 60.96 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD III URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2023
5 11 s 2 61.04 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U18 SK III LDK!
6 12 s 2 61.21 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU III BONK Stanisław
1 13 s 3 62.14 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 2002 U20 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2022 4
2 14 s 3 62.62 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2023 LDK!
3 15 s 3 63.50 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP IV LDK!
4 16 s 3 63.69 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ IV
5 17 s 3 63.92 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP IV LDK!
6 18 s 3 64.75 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 2003 U18 LD -- BRÓDKA Daniel 4 LDK!
1 19 s 4 65.80 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U16 WN V B.D. Z/2338/19 2022
2 20 s 4 66.08 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U20 SK -- # LDK!
3 21 s 4 66.33 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
4 22 s 4 68.06 CUKIERSKA Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- B.D.
5 23 s 4 72.27 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2023
600 m K
1 1 s 1 1:42.38 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP -- B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2023 LDK!
2 2 s 1 1:42.97 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
3 3 s 1 1:44.67 DAŃKOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS IV
4 4 s 1 1:47.56 SŁOWIŃSKA Maja UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ V LDK!
5 5 s 1 1:51.10 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
6 6 s 1 1:52.06 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U16 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
7 7 s 1 1:55.90 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
8 8 s 1 2:01.38 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
9 9 s 1 2:01.91 KAŁUZNA Emilia UMLKS START Wieruszów 2006 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0386/20 2021 LDK!
10 10 s 1 2:06.26 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1907/19 2023 LDK!
11 11 s 1 2:07.53 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1906/19 2023 LDK!
  s 1 DNF PŁUSKA Sandra UMLKS START Wieruszów 2008 U14 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3476/19 2022 LDK!
1 s 2 1:28.10 mx SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ +9.9 -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
1000 m K
1 s 1 2:54.92 mx HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ +9.9 --
2 s 1 2:58.84 mx SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ +9.9 -- MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
  s 1 DNF mx WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ +9.9 -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2023 2 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 13.30 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -0.6 IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
2 2 e 1 13.61 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD -0.6 IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
3 3 e 1 13.74 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -0.6 IV CHRIST Marek CHRIST Marek # 3 LDK!
1 f 1 12.76 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +2.8 III MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
2 f 1 13.11 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD +2.8 IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
3 f 1 13.70 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL +2.8 IV CHRIST Marek CHRIST Marek # 3 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.35 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP +0.6 I B.D. KARNAS Zbigniew # Z/2279/16 2023 LDK!
2 e 1 14.81 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +0.6 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
3 e 1 15.11 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD +0.6 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
4 e 1 15.84 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL +0.6 III B.D. B.D. LDK!
5 e 1 16.14 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.6 III B.D.
1 e 2 15.30 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -0.3 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
2 e 2 16.21 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK -0.3 III TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
3 e 2 17.69 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -0.3 IV LDK!
4 e 2 18.55 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -0.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
5 e 2 19.78 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -0.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2022 BEZ
1 f 1 14.44 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP +1.3 I B.D. KARNAS Zbigniew # Z/2279/16 2023 LDK!
2 f 1 14.85 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +1.3 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
3 f 1 14.86 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD +1.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
4 f 1 15.92 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL +1.3 III B.D. B.D. LDK!
5 f 1 16.24 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK +1.3 III TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
100 m pł K
1 e 1 13.36 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD 0.0 M B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 e 1 14.02 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM 0.0 I B.D. #
3 e 1 14.75 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ 0.0 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
4 e 1 14.99 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA 0.0 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023 100
5 e 1 15.05 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ 0.0 II DMP RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 98
  e 1 DQ WESOŁOWSKA Kaja OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP 0.0 -- DMP B.D. JAGACIAK Jarosław # , Z/1328/15 , 2023
1 f 1 13.37 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -0.6 M B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 f 1 14.00 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -0.6 I B.D. #
3 f 1 14.74 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ -0.6 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
4 f 1 15.05 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -0.6 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023 98
5 f 1 15.13 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -0.6 II DMP RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 95
200 m pł K
1 s 1 30.78 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ 0.0 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2023 4
2 s 1 31.15 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD 0.0 II RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
3 s 1 32.51 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD 0.0 IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
400 m pł K K
1 s 1 61.23 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I DMP REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1 122
2 s 1 70.37 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U20 WP IV RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2023
3 s 1 70.82 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 2004 U18 WN IV #
4 s 1 72.86 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U18 LD IV B.D.
5 s 1 72.90 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- B.D. LDK!
1 s 2 66.58 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK III JANUCHTA Krzysztof 2 LDK!
2 s 2 71.29 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2023 3 LDK!
3 s 2 76.13 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
Wzwyż K
1 f 1 1.62 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U18 LD II JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
2 f 1 1.59 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2023 4 LDK!
3 f 1 1.56 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2023 3
4 f 1 1.51 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
5 f 1 1.46 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek # 3 LDK!
6 f 1 1.46 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL IV B.D. B.D. LDK!
7 f 1 1.36 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
8 f 1 1.31 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U16 MZ -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD I OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!
2 f 1 3.20 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U20 LD II DMP LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2023 101
3 f 1 2.80 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD III DMP DMP U20 ROJEK Julita LISIAK Adam # , Z/0310/18 , 2023 LDK! 72 116
4 f 1 2.60 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U18 LD IV DMP U20 LISIAK Adam Z/1477/20 2023 104
5 f 1 2.50 BILIŃSKA Nikola RKS Łódź 2004 U18 LD IV LISIAK Adam Z/0651/18 2023
6 f 1 2.40 POGREBNAIA Maria RKS Łódź 2005 U16 LD IV KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
W dal K
1 f 1 5.82 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.9 I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2023 1
2 f 1 5.50 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U20 LD +0.1 II SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
3 f 1 5.17 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB -0.7 III
4 f 1 5.02 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD +0.4 IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2023 4
5 f 1 4.96 GRANOWSKA Pola AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU +0.3 IV HOŁUB Beata B.D. Z/3003/17 2023
6 f 1 4.94 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +1.0 IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
7 f 1 4.88 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -0.6 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
8 f 1 4.85 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.2 IV B.D.
9 f 1 4.72 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U16 WP +0.4 V JAGACIAK Jarosław # Z/0286/20 2023 LDK!
10 f 1 4.72 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD +0.2 -- B.D. B.D. LDK!
11 f 1 4.69 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP -0.4 -- ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # Z/2622/17 2023 LDK!
12 f 1 4.66 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ +0.3 --
13 f 1 4.59 SZULC Amelia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -0.9 -- JAGACIAK Jarosław Z/5361/19 2022
14 f 1 4.57 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -1.2 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK!
15 f 1 4.49 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -0.4 --
16 f 1 4.39 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD +0.1 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
17 f 1 4.38 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.6 --
18 f 1 4.23 KALINOWSKA Maja UKS Otrębusy 2004 U18 MZ +0.4 -- B.D. Z/2874/20 2021
19 f 1 4.12 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U18 LD +0.9 -- PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2023 LDK!
20 f 1 3.90 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.3 -- MERWA Janusz # Z/2037/16 2023 2
21 f 1 3.88 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD +1.2 -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2022 BEZ
22 f 1 3.19 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD +0.3 -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0823/18 2023
Trójskok K
1 f 1 12.77 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 U23 LD -1.0 I SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2023 1
2 f 1 11.94 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U20 LD -0.1 II SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
3 f 1 11.90 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U23 LD +1.2 II
4 f 1 11.38 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U18 LD +1.2 III PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2023 LDK!
5 f 1 11.25 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.8 III LDK!
6 f 1 11.23 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U18 KP +0.1 III DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2023 LDK! 79
7 f 1 11.18 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U23 MZ +1.0 III
8 f 1 11.12 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U23 LD +0.4 III B.D.
9 f 1 11.05 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB -1.4 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2023 1
10 f 1 10.82 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica 2000 U23 KP -0.3 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021
11 f 1 10.76 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +0.8 III CHRIST Marek 3 LDK!
12 f 1 10.66 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +0.1 IV
13 f 1 10.45 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U20 WN +0.3 IV
14 f 1 10.33 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +0.1 IV
15 f 1 10.14 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.4 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK!
16 f 1 9.97 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -1.4 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2023 4 LDK!
17 f 1 9.84 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +0.1 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
18 f 1 9.48 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.1 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/2461/17 2023
Kula (3) K
1 f 1 14.79 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2023 3 LDK!
2 f 1 8.31 ROSIAK Roksana LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/3017/20 2021
3 f 1 7.20 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0362/17 2023
1 f 2 8.97 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U16 MZ V # LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.74 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ III NISZTOR Stanisław
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.26 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek # Z/3578/19 2023 BEZ
2 f 1 22.72 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U16 MZ -- # LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 42.63 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U20 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2023 2 LDK!
2 f 1 41.64 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD II GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
3 f 1 37.50 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP II LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!
4 f 1 35.90 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2023 3 LDK!
5 f 1 33.55 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ III NISZTOR Stanisław
6 f 1 28.42 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ IV DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2023 LDK! 93
7 f 1 20.50 ROSIAK Roksana LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/3017/20 2021
100 m M
1 1 e 1 10.39 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -0.6 M KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2023
2 4 e 1 10.73 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -0.6 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023 126
3 6 e 1 10.81 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ -0.6 I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
4 14 e 1 11.15 BARYŚ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 Sen SL -0.6 II RUSZEL Piotr Z/0477/15 2022
5 16 e 1 11.18 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U23 LD -0.6 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
6 19 e 1 11.35 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -0.6 III
7 21 e 1 11.43 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -0.6 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
1 3 e 2 10.71 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA -1.1 I
2 5 e 2 10.77 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -1.1 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2023 LDK!
3 8 e 2 10.99 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -1.1 II WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2023
4 12 e 2 11.14 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -1.1 II DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1 91
5 15 e 2 11.16 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP -1.1 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2023
6 17 e 2 11.21 KNAPCZYK Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U20 MA -1.1 II B.D. B.D. Z/2687/18 2021
7 22 e 2 11.45 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -1.1 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
8 27 e 2 11.57 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -1.1 III
1 2 e 3 10.70 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -0.6 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2023 M
2 9 e 3 11.01 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -0.6 II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
3 10 e 3 11.07 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP -0.6 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2023 2 LDK!
4 11 e 3 11.08 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -0.6 II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
5 13 e 3 11.15 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -0.6 II KUŚ Tomasz B.D. # Z/2244/18 2023
6 23 e 3 11.48 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -0.6 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023
7 26 e 3 11.55 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 Sen MZ -0.6 III B.D. Z/1197/14 2021 3
1 18 e 4 11.30 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -0.1 II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 20 e 4 11.43 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -0.1 III DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2023 3 70
3 24 e 4 11.51 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U23 LD -0.1 III B.D. #
4 28 e 4 11.65 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.1 III BALCERZAK Piotr ADAMCZYK Dariusz Z/0470/18 2021 LDK!
5 29 e 4 11.68 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -0.1 III OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023
6 32 e 4 11.75 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -0.1 III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
7 33 e 4 11.76 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -0.1 IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
8 35 e 4 11.79 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 1994 Sen MA -0.1 --
1 7 e 5 10.97 SMAK Kacper AZS Łódź 1997 Sen LD +1.2 II B.D.
2 25 e 5 11.52 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD +1.2 III LDK!
3 31 e 5 11.70 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +1.2 III
4 30 e 5 11.70 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD +1.2 III KOPEĆ Dominik # Z/0231/19 2023 LDK!
5 34 e 5 11.77 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +1.2 IV MARMUR Stanisław # Z/0991/20 2023
6 40 e 5 12.23 GONERA Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD +1.2 -- URBANIAK Jarosław Z/0367/20 2020
7 42 e 5 12.31 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP +1.2 -- LDK!
8 44 e 5 12.33 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD +1.2 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2023
1 37 e 6 12.04 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD -0.4 IV MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!
2 38 e 6 12.05 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB -0.4 IV MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2023 LDK!
3 39 e 6 12.21 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U18 LD -0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
4 41 e 6 12.27 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD -0.4 -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/1502/20 2022
5 43 e 6 12.33 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN -0.4 V CYTLAŁ Jacek # Z/1079/20 2023
6 45 e 6 12.38 JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP -0.4 -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna BEZ LDK!
7 48 e 6 13.03 MILCZAREK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD -0.4 -- GRABOLUS Marek # Z/3828/19 2021 LDK!
1 36 e 7 12.04 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -0.7 IV MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
2 46 e 7 12.57 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.7 -- LDK!
3 47 e 7 12.80 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.7 -- B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2023 LDK!
4 49 e 7 13.49 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD -0.7 -- URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
5 50 e 7 13.73 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD -0.7 --
6 51 e 7 13.97 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.7 -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2023 LDK!
1 f 1 10.29 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP +0.7 M KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2023
2 f 1 10.64 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU +0.7 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023 134
3 f 1 10.71 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.7 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2023 LDK!
4 f 1 10.72 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +0.7 I
5 f 1 10.95 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA +0.7 II WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2023
6 f 1 10.96 SMAK Kacper AZS Łódź 1997 Sen LD +0.7 II B.D.
7 f 1 10.97 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL +0.7 II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
1 f 2 10.90 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP +0.4 I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2023 2 LDK!
2 f 2 11.00 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +0.4 II DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1 102
3 f 2 11.06 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD +0.4 II KUŚ Tomasz B.D. # Z/2244/18 2023
3 f 2 11.06 BARYŚ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 Sen SL +0.4 II RUSZEL Piotr Z/0477/15 2022
5 f 2 11.13 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP +0.4 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2023
6 f 2 11.18 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U23 LD +0.4 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
200 m M
1 30 s 1 24.05 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -0.6 IV
2 32 s 1 24.35 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD -0.6 IV MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!
3 34 s 1 24.64 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -0.6 -- KUŚ Tomasz Z/2186/20 2023
4 42 s 1 27.21 DZIERAN Adam LKS Maraton Turek 2005 U16 WP -0.6 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2993/20 2021
5 44 s 1 28.19 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U16 WP -0.6 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2023
6 45 s 1 28.38 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.6 -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2023 LDK!
7 46 s 1 31.16 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz # 2007 U14 LD -0.6 -- NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2023 LDK!
1 7 s 2 22.21 SMAK Kacper AZS Łódź 1997 Sen LD +2.5 II B.D.
2 28 s 2 23.93 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB +2.5 IV MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2023 LDK!
3 33 s 2 24.61 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP +2.5 -- LDK!
4 37 s 2 24.69 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD +2.5 -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
4 36 s 2 24.69 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U18 LD +2.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
6 41 s 2 26.49 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U14 LD +2.5 -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
7 43 s 2 27.73 MILCZAREK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +2.5 -- GRABOLUS Marek # Z/3828/19 2021 LDK!
1 15 s 3 22.97 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -0.6 III GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2023 3
2 23 s 3 23.56 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U20 DS -0.6 III B.D. Z/3667/15 2023
3 26 s 3 23.89 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -0.6 IV
4 35 s 3 24.65 GONERA Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -0.6 -- URBANIAK Jarosław Z/0367/20 2020
5 38 s 3 24.69 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN -0.6 V CYTLAŁ Jacek # Z/1079/20 2023
6 39 s 3 24.78 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD -0.6 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2020
7 40 s 3 25.04 JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP -0.6 -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna BEZ LDK!
1 1 s 4 21.26 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ -0.1 M WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
2 12 s 4 22.79 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP -0.1 II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!
3 21 s 4 23.46 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -0.1 III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 24 s 4 23.56 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD -0.1 III KOPEĆ Dominik # Z/0231/19 2023 LDK!
5 27 s 4 23.89 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -0.1 IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
6 29 s 4 24.03 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -0.1 -- KUŚ Tomasz Z/0259/19 2020
7 31 s 4 24.18 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD -0.1 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2023 4 LDK!
1 10 s 5 22.65 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -1.2 II B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023
2 13 s 5 22.88 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -1.2 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
3 14 s 5 22.96 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -1.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2023
4 18 s 5 23.09 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD -1.2 III GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2023 LDK!
5 19 s 5 23.21 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -1.2 III DMP OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023 68
6 20 s 5 23.29 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD -1.2 III LDK!
7 25 s 5 23.86 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -1.2 IV BALCERZAK Piotr ADAMCZYK Dariusz Z/0470/18 2021 LDK!
1 6 s 6 21.99 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -1.2 II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
2 8 s 6 22.38 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -1.2 II KUŚ Tomasz B.D. # Z/2244/18 2023
3 9 s 6 22.39 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP -1.2 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2023
4 11 s 6 22.74 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ -1.2 II BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2022 3
5 16 s 6 23.03 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -1.2 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
6 22 s 6 23.48 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -1.2 III
1 2 s 7 21.54 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ -1.2 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
2 3 s 7 21.58 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 U23 LD -1.2 I KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2023 M
3 4 s 7 21.65 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U23 LD -1.2 I KUCZKOWSKI Piotr Z/1217/14 2023 2
4 5 s 7 21.97 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -1.2 II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
5 17 s 7 23.06 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 2001 U20 WP -1.2 III GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2
400 m M
1 1 s 1 47.24 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2023 M
2 2 s 1 50.40 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD II
3 3 s 1 50.50 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2023
4 4 s 1 50.62 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD III B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2023
5 5 s 1 50.99 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD III B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
6 8 s 1 52.25 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 Sen LD III B.D. # 2
1 6 s 2 51.20 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
2 7 s 2 51.73 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!
3 10 s 2 53.29 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
4 11 s 2 53.73 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2023 4
5 12 s 2 54.20 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
6 15 s 2 57.61 GONERA Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0367/20 2020
1 9 s 3 52.62 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
2 13 s 3 55.19 KOKOSIŃSKI Jakub LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD --
3 14 s 3 55.62 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
4 16 s 3 58.08 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD --
5 17 s 3 60.57 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2023
600 m M
1 1 s 1 1:26.63 mx SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ +9.9 II MISZTAL Janusz Z/2893/18 2021 4 LDK!
2 2 s 1 1:27.65 mx ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +9.9 II TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023
3 3 s 1 1:28.57 mx MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ +9.9 -- TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2023
4 4 s 1 1:29.44 mx ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD +9.9 III TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2023
5 5 s 1 1:32.45 mx ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +9.9 -- BELTER Artur # LDK!
6 6 s 1 1:34.66 mx SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD +9.9 -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
7 7 s 1 1:35.32 mx ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U16 DS +9.9 V
8 8 s 1 1:36.70 mx PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ +9.9 V ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!
9 9 s 1 1:40.71 mx GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U16 LD +9.9 -- BARSKA Jolanta # Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:28.92 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
2 2 s 1 2:30.86 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
3 3 s 1 2:35.08 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2002 U20 MZ -- PAWELEC Dariusz Z/1994/19 2022 4 LDK!
4 4 s 1 2:35.70 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
5 5 s 1 2:38.08 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/3056/17 2023
6 6 s 1 2:43.87 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 2000 U23 LD -- B.D.
7 7 s 1 2:45.09 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2023 BEZ
1 8 s 2 2:46.31 mx GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U16 LD +9.9 IV WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2023 LDK!
2 9 s 2 2:51.45 mx WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN +9.9 V CYTLAŁ Jacek # Z/3600/19 2023
3 10 s 2 2:51.87 mx BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ +9.9 V MISZTAL Janusz Z/2865/18 2021 5 LDK!
4 11 s 2 2:52.31 mx KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD +9.9 V WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2023 LDK!
5 12 s 2 2:54.14 mx SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD +9.9 V TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
6 13 s 2 2:54.95 mx KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD +9.9 -- TOMCZYK Kazimierz Z/2832/17 2021 BEZ
7 14 s 2 2:56.30 mx DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD +9.9 V
8 15 s 2 2:57.53 mx WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2005 U16 KP +9.9 V NIEBUDEK Sylwester # Z/4136/18 2023 LDK!
1500 m M
1 s 1 3:59.03 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U18 MZ II MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
2 s 1 4:03.79 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD III CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2023 2
3 s 1 4:06.49 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2023 2
4 s 1 4:22.30 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U16 LD V WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2023 LDK!
5 s 1 4:24.76 BANASZAK Kacper KS Stal Pleszew 2003 U18 WP --
6 s 1 4:26.88 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz # 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2023
110 m pł MŁ M
1 e 1 16.63 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 2005 U16 LD 0.0 III PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2022 BEZ LDK!
1 f 1 17.82 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 2005 U16 LD -1.5 V PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2022 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.11 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP 0.0 III JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2023 LDK!
2 e 1 16.17 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2003 U18 WP 0.0 IV
3 e 1 16.49 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD 0.0 IV
1 f 1 15.38 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -1.5 III JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2023 LDK!
2 f 1 16.23 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2003 U18 WP -1.5 IV
3 f 1 16.85 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -1.5 --
110 m pł M
1 e 1 14.37 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ +0.8 I RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 e 1 14.72 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ +0.8 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
3 e 1 15.63 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ +0.8 II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 e 1 16.01 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD +0.8 III TOMCZYK Kazimierz B.D. Z/3705/15 2021
1 f 1 14.39 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ +0.4 I RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 f 1 14.71 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ +0.4 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
3 f 1 15.47 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ +0.4 II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 f 1 16.09 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD +0.4 III TOMCZYK Kazimierz B.D. Z/3705/15 2021
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 61.39 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
2 2 s 1 61.95 SOBCZAK Bartłomiej KSLZS Kruszwica 2003 U18 KP -- LUZAK Małgorzata 3 LDK!
3 3 s 1 62.16 DĄBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 50.79 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA M B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2023
2 2 s 1 51.50 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M KĘDZIORA Robert B.D. # Z/3078/15 2022
3 3 s 1 52.43 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
4 4 s 1 52.54 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I #
5 5 s 1 53.93 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2023 2 LDK!
6 6 s 1 53.98 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U20 LD I DMP SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2023 3 LDK! 113
7 8 s 1 55.67 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA II DMP CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK! 92
1 7 s 2 55.28 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2023 97
2 9 s 2 56.44 KUBIAK Sebastian MKL Toruń # 2001 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/1940/15 2021
3 10 s 2 57.94 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
4 11 s 2 58.41 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2023
Wzwyż M
1 f 1 1.90 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ III #
2 f 1 1.90 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
Tyczka M
1 f 1 4.40 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 Sen LD II B.D.
2 f 1 4.40 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U20 LD II OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2021 2 LDK!
  f 1 NM GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr # Z/0588/17 2023 3 LDK!
W dal M
1 f 1 7.68 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU +2.0 I DMP B.D. # Z/4261/11 2023 142
2 f 1 7.59 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA 0.0 I
3 f 1 6.89 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.7 II KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2020 3
4 f 1 6.74 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U20 LD +0.2 III SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
5 f 1 6.72 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U20 WP +0.8 III JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3
6 f 1 6.30 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +0.1 III B.D. #
7 f 1 6.30 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP +1.8 III JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2023 LDK!
8 f 1 6.05 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD -0.1 IV SADACH Aneta Z/2888/20 2023
9 f 1 5.96 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.3 IV B.D. 4 LDK!
10 f 1 5.72 PACHOCKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +0.1 -- JAGACIAK Jarosław Z/0766/20 2022
11 f 1 5.63 NIEKRASZEWICZ Kajetan MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.5 -- BELTER Artur BEZ LDK!
12 f 1 5.53 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD -0.3 -- B.D. BEZ LDK!
13 f 1 5.50 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD +0.2 -- #
14 f 1 5.37 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD +0.1 -- BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2023 LDK!
15 f 1 5.21 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 2005 U16 LD -0.9 -- PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2022 BEZ LDK!
16 f 1 5.19 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.3 -- LDK!
17 f 1 4.98 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD +0.5 --
18 f 1 4.85 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD +0.7 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2023
Trójskok M
1 f 1 15.59 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS -0.2 I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2023 1
2 f 1 14.56 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -1.9 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2023 LDK!
3 f 1 13.97 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U18 LD -0.4 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
4 f 1 13.94 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -0.4 III SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2023
5 f 1 13.79 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL +0.1 III
6 f 1 13.77 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD -0.1 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2023
7 f 1 13.66 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 Sen LD -0.6 III B.D. 3
8 f 1 13.62 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD +1.2 III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023
9 f 1 13.02 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U20 WP -1.2 IV JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3
10 f 1 12.66 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +1.0 IV B.D. 4 LDK!
11 f 1 12.54 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD -1.0 -- B.D. BEZ LDK!
12 f 1 12.15 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -1.2 -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
13 f 1 12.12 PIŁAT Oscar MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +0.2 -- JAGACIAK Jarosław # Z/5358/19 2023 LDK!
14 f 1 11.26 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -0.7 -- KUŚ Tomasz Z/2186/20 2023
15 f 1 10.76 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD -0.1 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2020
Kula (5) M
1 f 1 13.02 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0767/18 2021 3
1 f 2 11.43 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD V URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
2 f 2 10.10 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 12.53 MICHALAK Damian KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP IV ZIELIŃSKI Sylwester Z/3349/19 2020
Kula (7.26) M
1 f 1 14.70 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U23 SL I
Dysk (1) M
1 f 1 51.50 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2023 LDK!
2 f 1 28.66 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk # 2006 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2023
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.83 BARANEK Eryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL II GŁĄB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
2 f 1 44.04 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD III GOŹDZIK Beata Z/0767/18 2021 3
3 f 1 40.33 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD III GOŹDZIK Beata Z/0313/17 2021 3
4 f 1 37.85 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2022 5
Dysk (2) M
1 f 1 63.66 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Sen LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2023 MM
2 f 1 59.44 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP M KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/1657/12 2022
3 f 1 58.27 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/0205/14 2023 154
4 f 1 44.98 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 27.010780096054 sekund