Gdańsk 08.08.2020
Mityng Okręgu Pomorskiego U18, U20 biegi skoki [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 11.74 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM +1.8 M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2022 MM
2 s 1 12.21 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP +1.8 II DMP B.D. B.D. B.D. # Z/4697/19 2022 116
3 s 1 12.42 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard # 2001 U20 ZP +1.8 II RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2022
4 s 1 12.51 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM +1.8 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
5 s 1 12.77 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +1.8 III B.D. # 2 LDK!
6 s 1 13.00 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +1.8 III #
1 s 2 12.65 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP +2.2 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
2 s 2 12.70 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +2.2 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0071/15 2023 LDK!
3 s 2 12.75 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +2.2 II # LDK!
1 s 3 12.81 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM +2.1 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
2 s 3 12.98 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM +2.1 III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ LDK!
3 s 3 13.01 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM +2.1 III LDK!
4 s 3 13.09 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM +2.1 III LDK!
5 s 3 13.23 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM +2.1 IV SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/3687/15 2022
6 s 3 13.39 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM +2.1 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3721/17 , 2020 4
7 s 3 13.59 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM +2.1 IV
1 s 4 13.11 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +2.3 III # LDK!
2 s 4 13.20 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM +2.3 III CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
3 s 4 13.25 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U18 PM +2.3 IV URBANEK Ryszard B.D. B.D. Z/4772/17 2022 2 LDK!
4 s 4 13.29 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +2.3 IV # LDK!
5 s 4 13.46 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U18 PM +2.3 IV NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2023 3
6 s 4 13.59 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U18 MZ +2.3 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2022 3
1 s 5 13.11 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM +1.8 III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/10189/21 , 2022 LDK!
2 s 5 13.91 SKRZYŃSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM +1.8 -- B.D. 4
3 s 5 13.95 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +1.8 V RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2022
4 s 5 14.11 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.8 -- PASZKE Roman # Z/4442/18 2022 3
1 s 6 13.86 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM -0.7 -- JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2022 5
2 s 6 13.93 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM -0.7 V ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2023 LDK!
3 s 6 13.97 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -0.7 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2022 LDK!
4 s 6 14.13 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM -0.7 V B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1704/19 , 2022 LDK!
5 s 6 14.22 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM -0.7 V B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1703/19 , 2022 LDK!
6 s 6 15.63 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM -0.7 -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/1886/19 2023 LDK!
1 s 7 13.53 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM +2.5 IV SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
2 s 7 14.08 KUKLIŃSKA Małgorzata MMKS Gdańsk 2007 U14 PM +2.5 V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1808/20 , 2022 LDK!
3 s 7 14.87 MAŁKOWSKA Helena KL Gdynia 2004 U18 PM +2.5 -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/3214/20 , 2022
4 s 7 15.74 ŻENDARSKA Kinga WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM +2.5 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0836/20 2022
1 s 8 12.65 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM -0.6 II WERNER Bernard Z/2927/16 2021 2 LDK!
2 s 8 13.98 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -0.6 V LDK!
3 s 8 14.29 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM -0.6 V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
4 s 8 14.46 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U16 PM -0.6 V SZYMAŃSKI Maciej # Z/1787/19 2023 LDK!
5 s 8 14.58 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -0.6 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2023 BEZ LDK!
6 s 8 14.66 BARTOSZEWICZ Julia MMKS Gdańsk 2007 U14 PM -0.6 -- CZWOJDA Adrian # Z/1829/20 2022 LDK!
200 m K
1 s 1 23.78 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM +2.0 M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2022 MM
2 s 1 25.31 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM +2.0 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
3 s 1 25.54 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +2.0 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2023 3 LDK!
4 s 1 25.97 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard # 2001 U20 ZP +2.0 II RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2022
5 s 1 26.20 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +2.0 II #
6 s 1 26.91 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM +2.0 III B.D. 2 LDK!
1 s 2 26.83 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM -0.6 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/3687/15 2022
2 s 2 26.90 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP -0.6 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
3 s 2 27.03 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U18 PM -0.6 III URBANEK Ryszard B.D. B.D. Z/4772/17 2022 2 LDK!
4 s 2 27.07 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN -0.6 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1559/18 2022 5 LDK!
5 s 2 27.50 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -0.6 IV DMP U20 CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK! 99
6 s 2 28.17 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -0.6 IV
1 s 3 27.57 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM +1.2 IV LDK!
2 s 3 28.77 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM +1.2 V LDK!
3 s 3 28.82 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.2 -- JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2022 5
4 s 3 29.12 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.2 -- PASZKE Roman # Z/4442/18 2022 3
5 s 3 29.24 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +1.2 V RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2022
6 s 3 33.28 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM +1.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/1886/19 2023 LDK!
1 s 4 27.24 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -0.5 III LDK!
2 s 4 27.26 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -0.5 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
3 s 4 28.58 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM -0.5 V SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
4 s 4 28.83 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM -0.5 V ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2023 LDK!
5 s 4 28.90 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -0.5 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2022 LDK!
6 s 4 29.66 STORMANN Natalia UKS Lipusz 2005 U16 PM -0.5 V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3600/18 , 2022 BEZ LDK!
7 s 4 29.92 KORDA Oliwia LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM -0.5 -- B.D. MAZERSKI Bartosz B.D. # LDK!
8 s 4 31.87 MAŁKOWSKA Helena KL Gdynia 2004 U18 PM -0.5 -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/3214/20 , 2022
1 s 5 27.16 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM +1.2 III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ LDK!
2 s 5 29.37 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM +1.2 V B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1703/19 , 2022 LDK!
3 s 5 29.67 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM +1.2 V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
4 s 5 30.30 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM +1.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2023 BEZ LDK!
5 s 5 30.62 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U16 PM +1.2 -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/1787/19 2023 LDK!
400 m K
1 s 1 56.80 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U20 PM II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
2 s 1 57.11 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
3 s 1 57.43 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2022
4 s 1 58.12 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
5 s 1 60.95 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
6 s 1 61.05 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN III
7 s 1 61.82 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U18 PM III B.D. # 3 LDK!
1 s 2 57.95 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2023 LDK!
2 s 2 59.76 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2022
3 s 2 60.04 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2022 3
4 s 2 60.50 JANICKA Dominika niestowarzyszona # 2005 U16 III TRZASKO Bogusław B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/0054/18 , 2023 LDK!
5 s 2 60.77 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2022 2 LDK!
6 s 2 60.77 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK! 108
7 s 2 60.84 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U18 PM III NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2023 3
8 s 2 62.67 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP IV
1 s 3 63.21 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U18 PM IV B.D. 3 LDK!
2 s 3 63.25 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2022 2
3 s 3 63.66 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/1172/20 2022 LDK!
4 s 3 64.28 GAFFKE Izabella KS Wejher Wejherowo 1999 U23 PM -- BOGUSZ Igor Z/0355/17 2020
5 s 3 65.08 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2022 3
6 s 3 68.81 CZAPLEWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1689/20 2022
7 s 3 69.84 JEZNACH Anna MMKS Gdańsk 2006 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1807/20 , 2021 LDK!
8 s 3 71.95 JĘDRZEJEWSKA Paulina MMKS Gdańsk 2007 U14 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1836/20 , 2022 LDK!
800 m K
1 s 1 2:12.87 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM II POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2023 1 LDK!
2 s 1 2:18.12 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U16 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2023 4 LDK!
3 s 1 2:19.16 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2023 4 LDK!
4 s 1 2:19.87 URBAN Monika niestowarzyszona # 2005 U16 III SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2023 LDK!
5 s 1 2:26.30 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 2002 U20 PM IV MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2021 4 LDK!
6 s 1 2:36.86 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2022 5 LDK!
1 s 2 2:38.56 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2022 LDK!
2 s 2 2:43.10 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1107/20 2022 LDK!
3 s 2 2:43.68 PILARSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
4 s 2 2:49.53 PILARSKA Oliwia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
5 s 2 2:52.74 KRAJEWSKA Marta ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
6 s 2 2:53.27 TWAROWSKA Milena ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM -- # LDK!
7 s 2 2:53.65 ŻARYN Julia ULKS Skoczek Pogórze 2005 U16 PM --
1500 m K
1 s 1 4:43.34 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2023 3
2 s 1 4:52.66 ULASZEWSKA Alicja MKL Szczecin # 2003 U18 ZP III GIERASIMCZYK Anna BARAŃSKI Przemysław # , Z/2820/16 , 2022 LDK!
3 s 1 4:58.97 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ IV MIŁKOWSKI Karol # Z/2180/19 2023
4 s 1 4:59.74 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U20 WN IV LDK!
5 s 1 5:23.12 CHMURZYŃSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM -- B.D. 3 LDK!
6 s 1 5:24.33 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2022 5 LDK!
5000 m K
1 s 1 18:34.48 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U20 PM III MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2023 4
2 s 1 18:36.80 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.48 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM +2.4 II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK!
2 s 1 16.33 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM +2.4 III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3
100 m pł K
1 s 1 13.76 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP +1.4 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
2 s 1 14.36 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM +1.4 I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
3 s 1 14.42 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM +1.4 I WERNER Bernard Z/2927/16 2021 2 LDK!
4 s 1 15.72 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM +1.4 II B.D. PIĄTEK Mirosław # , Z/0282/15 , 2022
5 s 1 15.86 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM +1.4 III RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/5290/15 , 2022 LDK!
6 s 1 16.09 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U20 PM +1.4 III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
7 s 1 16.78 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U20 PM +1.4 III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK!
400 m pł K K
1 s 1 61.60 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U20 PM I LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2022
1 s 1 66.38 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III KOHUTEK Artur # Z/0168/18 2023 4 LDK!
2 s 1 70.08 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!
4x100 m K
1 s 1 51.21 mx DEJA Liwia
KRAWIEC Wiktoria
DROBCZYŃSKA Kinga
MICHALSKA Malwina
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004
2004
2004
2004
U18 KPO +9.9 --


Wzwyż K
1 f 1 1.70 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U18 PM I KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/0038/16 2023 3 LDK!
2 f 1 1.65 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM II KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0092/17 2021 2
3 f 1 1.60 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP III LDK!
4 f 1 1.55 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2023 3 LDK! 103
5 f 1 1.55 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP III # LDK!
6 f 1 1.50 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U20 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK!
7 f 1 1.50 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2022 3
7 f 1 1.50 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV # LDK!
9 f 1 1.50 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK!
10 f 1 1.40 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U14 PM V KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2023 LDK!
  f 1 NM WIŚNIEWSKA Kinga LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM -- B.D. # BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
2 f 1 3.70 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP I DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2023 LDK! 144 163
3 f 1 3.60 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!
4 f 1 3.40 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2022 2 LDK!
5 f 1 3.20 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/0374/18 2022 4 LDK!
6 f 1 3.20 TRACZYK Agata SKLA Sopot 2001 U20 PM II JURGA Łukasz B.D. Z/3542/18 2023
6 f 1 3.20 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM II SZYMCZAK Edward Z/1343/19 2022 5 LDK!
8 f 1 3.00 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U14 PM II KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
9 f 1 2.90 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U16 PM III JURGA Łukasz # Z/3898/19 2022 LDK!
10 f 1 2.30 MIKOŁAJCZYK Amelia SKLA Sopot 2006 U16 PM V JURGA Łukasz # Z/3897/19 2021
10 f 1 2.30 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM V PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2022
12 f 1 2.10 PACHOLEC Emilia SKLA Sopot 2006 U16 PM V LEWANDOWSKI Michał # Z/1272/20 2022
W dal K
1 f 1 5.88 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP +1.8 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
2 f 1 5.75 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM +1.7 II MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
3 f 1 5.35 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U18 PM +1.8 III LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2022 LDK!
4 f 1 5.23 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM +1.9 III B.D. PIĄTEK Mirosław # , Z/0282/15 , 2022
5 f 1 5.06 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM +1.8 IV RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/5290/15 , 2022 LDK!
6 f 1 4.82 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM +0.6 IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3
7 f 1 4.72 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM +1.2 V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/10189/21 , 2022 LDK!
8 f 1 4.70 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM +1.3 V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ LDK!
9 f 1 4.69 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM +1.0 V B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3721/17 , 2020 4
10 f 1 4.57 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM +0.8 -- PROKOP Wojciech Z/4659/17 2022 5 LDK!
11 f 1 4.54 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP +1.6 V # LDK!
12 f 1 4.44 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM +0.5 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0092/17 2021 2
13 f 1 4.43 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U18 PM +2.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/4735/17 , 2023 BEZ LDK!
14 f 1 4.41 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U14 PM +1.5 -- DIAK Mateusz # Z/2343/20 2023 LDK!
15 f 1 4.01 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM +1.1 -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1704/19 , 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.06 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U18 PM +1.0 III LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2022 LDK!
2 f 1 10.24 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP +0.5 IV WIERZBICKI Dariusz 4 LDK!
3 f 1 9.84 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.6 -- GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
4 f 1 9.63 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U18 PM +0.9 -- DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/4735/17 , 2023 BEZ LDK! 69
5 f 1 9.61 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.9 -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2022 3
  f 1 NM WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA 0.0 -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK!
100 m M
1 s 1 10.55 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU -1.2 M B.D. B.D. Z/0103/14 2022
2 s 1 10.70 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN -1.2 I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/0647/15 2022 1
3 s 1 10.86 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -1.2 I MARUSZEWSKI Piotr # Z/2635/17 2023
4 s 1 10.89 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM -1.2 I CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
5 s 1 11.02 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -1.2 II B.D. 2 LDK!
6 s 1 11.09 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -1.2 II DMP B.D. B.D. # Z/0440/19 2022 LDK! 95
7 s 1 11.35 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM -1.2 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
1 s 2 11.50 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM +1.5 III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
2 s 2 11.51 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP +1.5 III DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK! 109
3 s 2 11.55 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM +1.5 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK!
4 s 2 11.60 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM +1.5 III LDK!
1 s 3 11.24 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM +1.5 II WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
2 s 3 11.29 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +1.5 II DMP NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2023 80
3 s 3 11.35 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM +1.5 III RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
4 s 3 11.42 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U20 PM +1.5 III LDK!
5 s 3 11.79 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM +1.5 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!
6 s 3 11.80 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM +1.5 IV RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
7 s 3 12.54 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM +1.5 V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2023 BEZ LDK!
1 s 4 11.39 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM -1.2 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
2 s 4 11.47 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U20 DS -1.2 III B.D. # 3 LDK!
3 s 4 11.65 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM -1.2 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
4 s 4 11.92 GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -1.2 IV SZYMCZAK Edward # Z/4184/19 2022
1 s 5 11.84 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM +0.5 IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!
2 s 5 11.95 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP +0.5 IV #
3 s 5 12.13 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U16 PM +0.5 IV DMP U20 CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2023 LDK! 84
4 s 5 12.28 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.5 V RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
5 s 5 12.38 LIPPKE Mateusz MKS Sambor Tczew 2002 U20 PM +0.5 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2027/20 2021
6 s 5 12.49 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM +0.5 V CZUBAK Tomasz # Z/1637/19 2023 LDK!
7 s 5 12.71 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM +0.5 V B.D. SZYMAŃSKI Maciej # , Z/4988/19 , 2023 LDK!
1 s 6 11.72 KAMIŃSKI Kacper MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP +0.9 III UNGER Krzysztof Z/4196/18 2021 5
2 s 6 12.86 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM +0.9 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
3 s 6 13.10 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM +0.9 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2022
4 s 6 13.12 ZIELIŃSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/0119/20 2023
5 s 6 13.42 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM +0.9 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
6 s 6 14.59 KARAŚ Konrad ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM +0.9 -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1817/20 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 21.38 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU +1.5 M B.D. B.D. Z/0103/14 2022
2 s 1 21.49 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN +1.5 I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/0647/15 2022 1
3 s 1 21.85 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN +1.5 I DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2970/17 , 2023 2 LDK! 147
4 s 1 21.89 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U23 PM +1.5 I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M
5 s 1 21.98 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN +1.5 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1477/16 2023 3 LDK!
6 s 1 22.58 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 2003 U18 PM +1.5 II KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2022 2 LDK!
7 s 1 22.72 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +1.5 II B.D. 2 LDK!
8 s 1 22.83 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +1.5 III B.D. B.D. # Z/0440/19 2022 LDK!
1 s 2 22.55 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM +1.2 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK! 128
2 s 2 22.98 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +1.2 III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!
3 s 2 23.16 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 2002 U20 ZP +1.2 III KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2022 3 LDK!
4 s 2 23.20 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U20 PM +1.2 III LDK!
5 s 2 23.32 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP +1.2 III BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
6 s 2 23.39 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM +1.2 III LDK!
7 s 2 23.49 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM +1.2 III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK! 105
1 s 3 22.56 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP +1.6 II WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # , Z/0847/16 , 2022 3 LDK!
2 s 3 22.56 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U20 DS +1.6 II B.D. # 3 LDK!
3 s 3 23.11 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM +1.6 III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
4 s 3 23.22 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM +1.6 III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!
5 s 3 23.46 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM +1.6 III POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
  s 3 DNF KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM +1.6 -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2023 BEZ LDK!
1 s 4 23.18 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP +1.1 III LDK!
2 s 4 23.57 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM +1.1 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
3 s 4 23.81 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM +1.1 IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!
4 s 4 24.62 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 1984 Masters MZ +1.1 -- B.D.
5 s 4 25.14 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U16 PM +1.1 V CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2023 LDK!
  s 4 DNF WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck # 2004 U18 PM +1.1 -- JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2022 5
1 s 5 24.41 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -0.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2022 5
2 s 5 25.22 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM -0.4 V B.D. SZYMAŃSKI Maciej # , Z/4988/19 , 2023 LDK!
3 s 5 26.66 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -0.4 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
4 s 5 26.87 WOJTAŚ Mateusz LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM -0.4 -- LDK!
5 s 5 27.53 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -0.4 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2023 LDK!
6 s 5 27.58 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -0.4 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 47.73 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1075/12 2021 BEZ
2 s 1 48.94 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN II NAGY Czesław # Z/0051/17 2023
3 s 1 49.85 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II
4 s 1 50.62 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U23 ZP III B.D. # Z/1531/14 2022
1 s 2 50.37 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II
2 s 2 52.32 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 2002 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3649/17 2022
3 s 2 52.41 JAŚKIEWICZ Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 1984 Masters PM III
4 s 2 52.48 CACH Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/5291/15 2021 LDK!
5 s 2 52.48 LIEDTKE Bartosz LKS Ziemi Puckiej Puck 1999 U23 PM III
6 s 2 52.72 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999 U23 PM III
7 s 2 54.48 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2022 5 LDK!
8 s 2 55.26 KRZYWOBŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM --
1 s 3 53.13 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
2 s 3 54.97 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy # 2005 U16 PM V KRÓL Krzysztof # Z/2250/19 2022 LDK!
3 s 3 55.25 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U18 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2022 3
4 s 3 56.06 CACH Hubert KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP V LDK!
5 s 3 57.34 JASKUŁKA Antoni LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/0627/19 , 2022 BEZ
6 s 3 57.56 MARSZK Antonii Akademia Biegowa Kartuzy 2002 U20 PM -- NOWAKOWSKI Karol ADAMCZYK Dariusz Z/5746/19 2021
1 s 4 52.61 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III
2 s 4 53.04 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
3 s 4 54.51 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0213/20 2022
4 s 4 57.35 ŻALIKOWSKI Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3581/19 2021
5 s 4 58.64 KOSIECKI Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2003 U18 PM -- LDK!
6 s 4 61.78 MISZEWSKI Mikołaj MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM -- B.D. LDK!
800 m M
1 s 1 1:51.61 OSTROWSKI Filip RKS Łódź # 2001 U20 LD I DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2023 114
2 s 1 1:53.80 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2022 2 LDK!
3 s 1 1:56.91 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2022
4 s 1 1:57.47 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U18 KP III DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK! 66 119
5 s 1 2:06.23 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
6 s 1 2:07.57 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD -- DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0240/18 2022 17 74
7 s 1 2:11.40 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
1 s 2 2:08.89 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech # Z/1561/18 2022
2 s 2 2:24.18 WRÓBLEWSKI Dominik KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM -- LDK!
3 s 2 2:25.56 KNAP Dominik ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM -- LDK!
4 s 2 2:28.12 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2022 LDK!
5 s 2 2:34.53 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2022 LDK!
  s 2 DQ WYŻLIC Damian ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- # LDK!
1500 m M
1 s 1 4:02.68 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
2 s 1 4:02.88 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U20 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2023 3
3 s 1 4:04.92 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2022 3
4 s 1 4:06.55 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP III LDK!
5 s 1 4:06.68 SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U20 III B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2023
6 s 1 4:14.24 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN IV
7 s 1 4:16.62 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2021 4
8 s 1 4:21.34 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U18 PM IV SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/0210/17 2021 2 LDK!
9 s 1 4:26.58 BAKA Jakub SKLA Sopot 2003 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1344/17 2021 3 LDK!
10 s 1 4:28.90 BARAN Oliwier SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LDK!
11 s 1 4:35.45 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # 5 LDK!
12 s 1 4:41.94 MIKOŁAJEK Filip MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS --
13 s 1 5:02.81 MAKOWSKI Oskar MKS Sambor Tczew 2001 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1843/19 2020
5000 m M
1 s 1 14:54.61 KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo 1988 Sen PM II B.D. Z/1513/11 2021 2
2 s 1 15:17.81 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 1997 Sen PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2022 3
3 s 1 15:18.80 GUMKOWSKI Szymon BKS Bydgoszcz 1999 U23 KP III B.D. B.D. II
4 s 1 15:19.28 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN III B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/1738/13 , 2023 BEZ
5 s 1 15:50.86 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U20 WN III KOSZYK Robert # Z/4698/19 2022
6 s 1 15:51.73 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 2002 U20 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/3562/18 2022 LDK!
7 s 1 16:01.07 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!
8 s 1 16:10.01 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2216/19 2023 4 LDK!
9 s 1 16:18.09 DERDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1993 Sen PM III MYKOWSKI Jerzy Z/4365/11 2022 3
  s 1 DNF SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U20 KP -- DMP WOŹNIAK Jacek B.D. B.D. Z/2385/16 2022
  s 1 DNF ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo 1997 Sen PM -- B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2022
110 m pł MŁ M
2 s 1 17.91 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -0.7 V KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
3 s 1 19.91 SZYMURA Oliwier UKS Lipusz 2005 U16 PM -0.7 --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 17.18 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -0.7 -- LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.24 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM +0.6 I WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
2 s 1 15.76 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM +0.6 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
  s 1 DNF ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 2001 U20 PM +0.6 -- LANGOWSKI Andrzej Z/2852/16 2022 3
110 m pł M
1 s 1 15.25 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ 0.0 II MODELSKI Michał # Z/4067/11 2022 MM
400 m pł J MŁ M
1 s 1 57.37 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP III STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2023 LDK!
2 s 1 57.55 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2023 4 LDK!
3 s 1 60.07 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. # , Z/4126/17 , 2023 4 LDK!
4 s 1 65.08 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/1603/19 2022 LDK!
400 m pł M
1 s 1 59.72 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U20 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
2000 m prz M
1 s 1 6:44.06 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV KENSIK Jan Z/5138/18 2023 5
2 s 1 6:48.84 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2023 LDK! 84
4x100 m M
1 s 1 42.82 mx BOIŃSKI Dominik
GRZEGRZÓŁKA Jakub
KASZYŃSKI Dawid
ŻYGOWSKI Damian
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2002
2002
2001
U20 KPO +9.9 -- NIEBUDEK Sylwester
B.D. B.D.
B.D.
Z/0178/20
Z/0440/19
2023
2022


2
2 s 1 44.95 mx OSIŃSKI Jan
ZAKRZEWSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Oliwier
GOSTOMCZYK Jan
AML Słupsk 2005
2005
2005
2005
U16 POM +9.9 -- CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
Z/0930/20
, Z/2543/18
, Z/4002/18
Z/3217/19
2023
, 2023
, 2023
2023

4
5

  s 1 DNF mx SOSNA Seweryn
GÓRSKI Mateusz
OPUSZEWICZ Damian
KOZELAN Hubert
AZS-AWFiS Gdańsk 2003
2004
2003
2003
U18 POM +9.9 -- RATAJCZAK Maciej
SZYMCZAK Edward
RATAJCZAK Maciej
MARUSZEWSKI Piotr
Z/0207/17
Z/4184/19
Z/4125/19
Z/2635/17
2022
2022
2022
2023
4



Wzwyż M
1 f 1 2.00 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U18 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2023 LDK! 134
1 f 1 2.00 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II DMP KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2023 LDK! 99
3 f 1 2.00 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II DMP MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # Z/0798/15 2023 LDK! 99
4 f 1 1.95 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II DMP B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/0257/19 , 2023 87
5 f 1 1.90 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2022 3 LDK!
6 f 1 1.90 FELSKI Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/4603/15 2021
7 f 1 1.85 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław B.D. # Z/0049/15 2023 5 LDK!
8 f 1 1.85 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U16 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2023 5 LDK! 108
9 f 1 1.85 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP III KAŃSKI Ryszard # Z/4854/19 2023 LDK!
10 f 1 1.75 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.40 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II KOZŁOWSKI Mateusz 3 LDK!
2 f 1 4.30 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U18 PM II PISKULSKI Paweł B.D. B.D. Z/3424/17 2022
3 f 1 4.30 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 2001 U20 PM II B.D. Z/2972/16 2022
4 f 1 4.00 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM II GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK!
5 f 1 3.70 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew # 2001 U20 PM III B.D. Z/5375/15 2022
6 f 1 2.50 JĄCZYŃSKI Alan MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- #
  f 1 NM ŁOSIAK Konrad MKS Sambor Tczew # 2006 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2884/20 2022
W dal M
1 f 1 7.05 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ +0.5 II BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
2 f 1 6.56 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 2001 U20 KP +1.2 III # LDK!
3 f 1 6.24 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U18 KP +1.1 IV PATYNA Tomasz Z/0349/18 2021 3
4 f 1 6.06 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +0.9 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
5 f 1 5.93 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -0.8 IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
6 f 1 5.79 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 2005 U16 PM -0.5 V SKALSKI Krzysztof Z/0166/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 5.76 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP +1.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2022 LDK!
8 f 1 5.50 LIPPKE Mateusz MKS Sambor Tczew 2002 U20 PM +0.8 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2027/20 2021
9 f 1 5.26 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM +1.8 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2022
10 f 1 5.25 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +0.5 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
11 f 1 5.17 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 1984 Masters MZ +1.8 -- B.D.
12 f 1 4.25 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +1.8 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2023 LDK!
Trójskok M
  f 1 12.92 DZIEDZIECH Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM +0.8 --
  f 1 13.36 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM +1.7 III PROKOP Wojciech B.D. Z/5925/15 2022 LDK!
  f 1 15.71 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 1990 Sen PM +1.0 I GALINSKI Tadeusz Z/2472/11 2021 2
Chód 5 km M
1 s 1 30:12.82 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 1957 Masters PM -- B.D. # Z/0002/11 2023 BEZ
  s 1 DNF JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2023 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 29.195083856583 sekund