Stalowa Wola 08.08.2020
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.03 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.3 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 12.09 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK +0.3 I DMP MAZUR Janusz B.D. # Z/3127/16 2024  ZKN   SKN   123
3 3 s 1 12.21 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +0.3 II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
4 4 s 1 12.29 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK +0.3 II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 s 1 12.56 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK +0.3 II KŁOSOWSKA Monika 2 LDK!  ROSU  
6 6 s 1 12.90 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA +0.3 III GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  KNF   SKN  
7 7 s 1 13.30 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U20 PK +0.3 IV
8 8 s 1 13.34 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK +0.3 IV SUGIER Krzysztof 2 LDK!  ZKN  
1 9 s 2 13.37 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK -0.1 IV TITTINGER Katarzyna 4 LDK!  ROSU  
2 10 s 2 13.41 WRÓBEL Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK -0.1 IV MAZUR Janusz 4 LDK!
3 11 s 2 13.63 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK -0.1 IV KŁOSOWSKA Monika 4 LDK!
4 12 s 2 13.71 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK -0.1 IV KŁOSOWSKA Monika 5 LDK!
5 13 s 2 13.76 SZCZEPANIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2006 U16 PK -0.1 IV TITTINGER Katarzyna LDK!  ROSU  
6 14 s 2 13.78 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK -0.1 IV MOMOT Krzysztof # Z/3803/19 2023
7 15 s 2 13.94 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U14 PK -0.1 V MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2024 BEZ
8 18 s 2 14.09 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U16 PK -0.1 V LDK!  ROSU  
1 16 s 3 13.99 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U16 PK +0.2 V TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  ROSU  
2 17 s 3 14.06 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U16 PK +0.2 V BIGUS Anna Z/4631/18 2024 5 LDK!
3 19 s 3 14.22 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 2002 U20 PK +0.2 -- SOCHA Tomasz Z/3936/17 2021 4
4 20 s 3 14.29 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK +0.2 V BIGUS Anna # Z/4630/18 2023 BEZ LDK!
5 21 s 3 14.30 OPAROWSKA Zuzanna KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK +0.2 -- SOCHA Tomasz Z/5069/18 2021 5
6 22 s 3 14.45 RAŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK +0.2 V BIGUS Anna Z/3940/19 2021
7 23 s 3 14.71 KOWALSKI Kaya KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK +0.2 -- LDK!  ROSU  
200 m K
1 1 s 1 24.40 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.8 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 24.42 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK +0.8 I MAZUR Janusz B.D. # Z/3127/16 2024  ZKN   SKN  
3 3 s 1 24.66 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +0.8 I GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
4 4 s 1 24.95 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK +0.8 II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 s 1 25.84 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA +0.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  KNF   SKN  
6 6 s 1 26.01 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK +0.8 II KŁOSOWSKA Monika 2 LDK!  ROSU  
7 7 s 1 26.25 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA +0.8 II GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024  ZKN   SKN  
8 8 s 1 26.29 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK +0.8 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz B.D. Z/1553/14 2023
1 9 s 2 26.56 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA +1.0 III MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
2 10 s 2 27.34 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U20 PK +1.0 IV
3 11 s 2 27.45 WRÓBEL Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK +1.0 IV MAZUR Janusz 4 LDK!
4 12 s 2 28.13 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK +1.0 IV TITTINGER Katarzyna 4 LDK!  ROSU  
5 13 s 2 28.25 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK +1.0 IV KŁOSOWSKA Monika 5 LDK!
6 16 s 2 28.95 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK +1.0 V MOMOT Krzysztof # Z/3803/19 2023
7 17 s 2 29.38 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U16 PK +1.0 V LDK!  ROSU  
8 19 s 2 30.05 KUPINIAK Honorata UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U14 PK +1.0 V # LDK!
1 14 s 3 28.49 CHMURA Anastazja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK +0.8 IV KOWAL Piotr Z/1225/20 2024
2 15 s 3 28.95 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 2002 U20 PK +0.8 -- KATAN Wacław Z/1805/17 2021 4
3 21 s 3 29.52 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 2002 U20 PK +0.8 -- SOCHA Tomasz Z/3936/17 2021 4
4 20 s 3 30.71 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK +0.8 -- SUGIER Maria Z/0612/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
5 18 s 3 30.98 KOWALSKI Kaya KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK +0.8 -- LDK!  ROSU  
300 m K
1 s 1 43.00 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK II KŁOSOWSKA Monika 4 LDK!
2 s 1 43.74 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U14 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/2462/20 2024 LDK!
3 s 1 45.30 FUSIARZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 2006 U16 PK IV LDK!
4 s 1 46.19 DZIUBA Magdalena KS Komunalni Sanok 2005 U16 PK IV GREGA Bartłomiej LDK!
5 s 1 47.88 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK V LDK!  ROSU  
6 s 1 48.82 KYC Julia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U16 PK -- LDK!
7 s 1 50.73 ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U16 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1510/20 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 54.95 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA I B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024  SKN  
2 2 s 1 55.18 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA I GIZA Andrzej Z/1061/13 2021 1
3 3 s 1 56.60 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
4 4 s 1 58.00 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U16 PK II ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2023 2 LDK!
5 5 s 1 58.04 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0993/14 2023 2
6 6 s 1 59.08 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III DMP GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024  ZKN   SKN   84
7 7 s 1 59.60 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 2003 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika 2 LDK!  ZKN  
8 8 s 1 60.60 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz B.D. Z/1553/14 2023
1 9 s 2 61.48 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
2 10 s 2 61.55 KRZYŻANOWSKA Julita KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/4598/15 2021
3 11 s 2 62.03 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK IV B.D. #
4 12 s 2 62.15 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK IV LDK!
5 13 s 2 63.63 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK IV B.D.
6 14 s 2 64.68 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 2002 U20 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2021 4
7 15 s 2 68.29 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek WĘGRZYN Monika # , Z/2386/18 , 2024 LDK!
8 16 s 2 69.99 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK -- #
800 m K
1 1 s 1 2:08.10 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I DMP BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN   128
2 2 s 1 2:08.84 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I DMP KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  ZKN   123
3 3 s 1 2:15.08 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
4 5 s 1 2:16.07 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!  ROSU  
5 7 s 1 2:16.27 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA II KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!  ZKN  
6 12 s 1 2:17.67 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK III MAZUR Janusz 3 LDK!  ZKN  
7 13 s 1 2:17.87 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław # , Z/3654/18 , 2024 3 LDK!
  s 1 DNF KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- DMP B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024  SKN  
1 4 s 2 2:15.33 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK II ŁACHETA Grażyna 3 LDK!  ZKN  
2 6 s 2 2:16.23 WAL Olga LKS Stal Mielec 2006 U16 PK II ŻĄDŁO Magdalena # LDK!  ROSU  
3 8 s 2 2:16.39 WAL Martyna LKS Stal Mielec 2006 U16 PK II ŻĄDŁO Magdalena # LDK!  ROSU  
4 10 s 2 2:17.37 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U18 PK II DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!  ZKN  
5 11 s 2 2:17.50 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U18 PK II ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian B.D. , Z/4635/18 , 2024 LDK!  ZKN  
6 14 s 2 2:19.69 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
7 15 s 2 2:19.97 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom # 2002 U20 MZ III B.D. LEBIODA Stanisław # , Z/6559/15 , 2024
8 16 s 2 2:21.28 BIGUS Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK III MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. , Z/1763/17 , 2024 LDK!
1 9 s 3 2:17.17 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U16 SL II SIEMIEŃSKA Barbara # 3 LDK!  ROSU  
2 17 s 3 2:23.48 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U20 MA III B.D. B.D. Z/1255/16 2023
3 18 s 3 2:29.07 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 2004 U18 PK IV ŻAK Dariusz Z/0602/18 2023 4 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:42.50 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II
2 2 s 1 4:49.85 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław # Z/5229/18 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 4:50.25 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/3284/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 1 4:56.32 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0280/15 2024 LDK!
5 5 s 1 5:09.48 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 s 1 5:28.49 PIRÓG Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK V LDK!  ROSU  
7 7 s 1 5:45.42 JASKOT Emilia MKS Stal Nowa Dęba 2006 U16 PK -- ŻAK Dariusz # Z/1461/18 2021 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.25 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U16 PK -0.1 IV TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  ROSU  
2 2 s 1 13.54 SZCZEPANIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2006 U16 PK -0.1 IV TITTINGER Katarzyna LDK!  ROSU  
3 3 s 1 13.77 KUPINIAK Honorata UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U14 PK -0.1 IV # LDK!
4 4 s 1 13.80 SZCZEPANIK Anna CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK -0.1 IV TITTINGER Katarzyna 5 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 14.56 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK -0.1 V SUGIER Maria Z/0612/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.05 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK +2.5 II SUGIER Krzysztof 2 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 16.72 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK +2.5 III MAZUR Janusz 2 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 16.96 DRZAŁ Victoria CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK +2.5 IV B.D. LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.30 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D. , Z/0274/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 67.19 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK III MAZUR Janusz 2 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 67.99 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA III KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
4 4 s 1 69.46 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
5 5 s 1 79.00 RZUCIDŁO Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U20 PK -- ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.82 OPAROWSKA Zuzanna
KRZYŻANOWSKA Julita
LORENC Kinga
MOSKAL Monika
KKB MOSiR Krosno 2003
2003
2004
2003
U18 PDK -- SOCHA Tomasz
SOCHA Tomasz
SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz
SOCHA Tomasz B.D.
Z/5069/18
Z/4598/15
, Z/5067/18
Z/3935/17
2021
2021
, 2022
2023
5

5

2 2 s 1 52.20 SZCZEPANIK Agnieszka
DRZAŁ Victoria
WRÓBEL Zuzanna
PISULIŃSKA Jagoda
CWKS Resovia Rzeszów 2003
2003
2003
2004
U18 PDK -- MAZUR Janusz
B.D.
MAZUR Janusz
TITTINGER Katarzyna
2

4
4
3 3 s 1 53.03 KOWALSKI Kaya
CYGAN Natalia
GRZYBOWSKA Gabriela
STRZELEC Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola 2005
2005
2006
2006
U16 PDK --
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika
KŁOSOWSKA Monika
, Z/3651/18
, 2024
5
4
5
  s 1 DQ STOBIERSKA Alicja
ŚWIĘTEK Aleksandra
MOLEK Oliwia
GAWEŁ Martyna
LKS Stal Mielec 2004
2004
2004
2004
U18 PDK -- TORBA Agnieszka
TORBA Agnieszka
TORBA Agnieszka
TORBA Agnieszka
4
4
4
2
1500 m prz K
1 s 1 4:57.66 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023  ZKN   SKN  
2 s 1 5:05.50 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK II KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2024 LDK!  ZKN  
3 s 1 5:27.17 ROŚ Martyna KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/5252/18 2021
4 s 1 5:41.51 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 2004 U18 PK IV ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2021 3 LDK!  ZKN  
2000 m prz K
1 s 1 7:31.40 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2002 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/1362/16 2022 BEZ  ZKN  
2 s 1 9:05.29 JASKOT Emilia MKS Stal Nowa Dęba 2006 U16 PK -- ŻAK Dariusz # Z/1461/18 2021 BEZ LDK!
  s 1 DNF ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U16 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1510/20 2024 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/3049/18 2023  ZKN  
2 f 1 1.50 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK IV TORBA Agnieszka 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 1.40 KIELISZEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK V LDK!  ROSU  
4 f 1 1.40 STOBIERSKA Alicja LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Agnieszka 4 LDK!  ROSU  
5 f 1 1.30 JASKOWIAK Kornelia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/2423/20 2023 LDK!
6 f 1 1.30 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/2217/20 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 5.92 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 Sen PK +0.2 I BORA Piotr # Z/1399/12 2023
2 f 1 5.45 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U23 MA +0.9 II B.D.
3 f 1 5.39 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK +2.1 III SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023  ZKN  
4 f 1 5.24 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK +1.5 III DMP WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2024  ZKN   75
5 f 1 5.09 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U18 PK +0.8 IV TORBA Tomasz LDK!  ZKN  
6 f 1 4.87 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U16 PK +1.4 IV BIGUS Anna Z/4631/18 2024 5 LDK!
7 f 1 4.69 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U14 PK +0.5 V JANIK Emilia # Z/2226/20 2024 LDK!
8 f 1 4.63 MAJOWICZ Mariola CWKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK +0.9 V # LDK!
9 f 1 4.63 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK +0.9 V BIGUS Anna # Z/4630/18 2023 BEZ LDK!
10 f 1 4.60 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U14 PK +0.9 V MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2024 BEZ
11 f 1 4.48 RAŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK +1.0 -- BIGUS Anna Z/3940/19 2021
  5.16 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK +0.2 III SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023  ZKN  
Trójskok K
1 f 1 11.62 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK +0.8 II SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023  ZKN  
2 f 1 10.98 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U18 PK +0.4 III TORBA Tomasz LDK!  ZKN  
3 f 1 10.20 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U18 PK +1.1 IV SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
4 f 1 9.90 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U20 PK -0.3 -- BONK Stanisław
Kula (3) K
1 f 1 9.12 CIEĆKO Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U14 PK V LDK!
2 f 1 8.36 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz # , Z/4606/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
3 f 1 8.22 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2023 BEZ
4 f 1 7.97 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK -- DRAPAŁA Paweł # Z/3222/20 2023 LDK!
5 f 1 7.74 MADURA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3231/19 2021
6 f 1 7.21 LACHCIK Zofia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3198/18 2021 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 10.49 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!
2 f 1 10.35 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U20 PK III #
3 f 1 7.95 RODZEŃ Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U18 PK -- LDK!
4 f 1 7.90 WOŁOSZYN Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK -- #
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.59 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U16 PK IV TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz # , Z/4606/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
2 f 1 25.68 PUK Justyna KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK V LDK!
3 f 1 24.47 MADURA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf # Z/3231/19 2021
4 f 1 23.45 SZYMONA Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3197/18 2021 BEZ
5 f 1 18.94 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2023 BEZ
6 f 1 18.50 LACHCIK Zofia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3198/18 2021 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 34.02 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U20 PK III SUGIER Maria 3 LDK!  ZKN  
2 f 1 33.10 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!
3 f 1 23.96 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U18 PK -- BIGUS Anna # Z/3204/18 2024 5  ZKN  
4 f 1 21.95 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf BIERNACKI Jacek B.D. Z/3203/18 2021
5 f 1 18.52 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK -- LDK!  ROSU  
Młot (3) K
1 f 1 31.17 PUK Justyna KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK V LDK!
2 f 1 27.30 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK V DRAPAŁA Paweł # Z/3222/20 2023 LDK!
1 f 2 45.45 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU III TUSTANOWSKA Jolanta 4 LDK!  ZKN  
Młot (4) K
1 f 1 42.58 KOTWICA Agata KKL Stal Stalowa Wola # 2000 U23 PK III ŁYP Jacek B.D. Z/5848/15 2022
1 f 1 45.82 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II  ZKN  
2 f 1 45.61 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  ZKN  
3 f 1 30.67 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U16 PK V LDK!  ROSU  
4 f 1 28.05 MOSKAL Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK --
Oszczep (500) K
1 f 1 32.68 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA IV B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
2 f 1 28.82 RODZEŃ Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U18 PK -- LDK!
3 f 1 25.91 SZYMONA Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3197/18 2021 BEZ
2 f 2 28.49 CIEĆKO Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U14 PK V LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 36.29 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U18 PK III BIGUS Anna # Z/3204/18 2024 5  ZKN  
2 f 1 17.76 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf BIERNACKI Jacek B.D. Z/3203/18 2021
3 f 1 14.79 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom # 2002 U20 MZ -- B.D. LEBIODA Stanisław # , Z/6559/15 , 2024
100 m M
1 1 s 1 10.59 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU +0.1 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
2 2 s 1 11.22 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK +0.1 II MAZUR Janusz 3 LDK!  ZKN   SKN  
3 3 s 1 11.46 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +0.1 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2022
4 4 s 1 11.56 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK +0.1 III DMP MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024 62
5 5 s 1 11.64 BOROWSKI Mateusz SKSG Korona Szczecin # 1995 Sen ZP +0.1 III MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał , Z/0023/16 , 2024
6 8 s 1 11.86 WITAS Daniel LKS Stal Mielec 2001 U20 PK +0.1 IV
7 10 s 1 12.54 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK +0.1 V RADOCHOŃSKI Marek # Z/0323/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
8 13 s 1 13.43 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK +0.1 -- DMP U20 BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2024 LDK! 56
1 6 s 2 11.68 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -0.8 III TORBA Agnieszka # 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 7 s 2 11.79 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM -0.8 IV # LDK!  ROSU  
3 9 s 2 12.11 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -0.8 IV TORBA Agnieszka 5 LDK!  ROSU   ZKN  
4 11 s 2 12.75 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U14 PK -0.8 V BARSZCZ Mirosław # Z/0067/21 2024 LDK!
5 12 s 2 13.14 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U16 PK -0.8 -- LDK!
6 14 s 2 13.48 OLSZOWY Tomasz MKL Sparta Stalowa Wola 2006 U16 PK -0.8 --
200 m M
1 s 1 21.32 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU +1.0 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN   138
2 s 1 21.58 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU +1.0 I  SKN  
3 s 1 22.26 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU +1.0 II B.D.
4 s 1 22.66 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK +1.0 II MAZUR Janusz B.D. # Z/0962/17 2024 LDK!  ZKN  
5 s 1 23.48 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK +1.0 III MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024
6 s 1 23.92 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU +1.0 -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KNF   SKN  
7 s 1 25.42 DĘBIAK Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 2003 U18 PK +1.0 --
1 s 2 22.99 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +0.1 III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 s 2 23.25 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA +0.1 III GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2024
3 s 2 23.30 BOROWSKI Mateusz SKSG Korona Szczecin # 1995 Sen ZP +0.1 III MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał , Z/0023/16 , 2024
4 s 2 23.68 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U18 PK +0.1 IV TORBA Agnieszka # 4 LDK!  ROSU   ZKN  
5 s 2 24.14 WITAS Daniel LKS Stal Mielec 2001 U20 PK +0.1 IV
6 s 2 28.30 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U14 PK +0.1 -- ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.54 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK II SUGIER Krzysztof 5 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 37.73 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK III LDK!  ROSU  
3 3 s 1 38.21 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/2424/20 2024 LDK!
4 4 s 1 39.06 CZUBA Emanuel CWKS Resovia Rzeszów # 2005 U16 PK IV MAZUR Janusz Z/0394/18 2024 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 39.18 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U16 PK IV LDK!
6 6 s 1 42.94 OLSZOWY Tomasz MKL Sparta Stalowa Wola 2006 U16 PK --
7 7 s 1 43.31 WIETHY Radosław CWKS Resovia Rzeszów 2006 U16 PK --
8 8 s 1 43.89 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.05 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK II MAZUR Janusz B.D. # Z/0962/17 2024 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 49.28 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS II  ZKN  
3 3 s 1 49.92 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2024
4 4 s 1 50.66 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KNF   SKN  
5 5 s 1 50.88 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 1987 Sen LU III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2024 3
6 7 s 1 51.06 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  ZKN  
1 6 s 2 50.93 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2024
2 8 s 2 51.35 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U18 PK III KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!  ZKN  
3 9 s 2 53.22 LESICZKA Karol AZS UMCS Lublin # 2001 U20 LU IV B.D. B.D. , Z/3803/16 , 2024
4 10 s 2 53.32 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2023 3
5 11 s 2 54.93 GĘSIAK Ignacy KKB MOSiR Krosno 2004 U18 PK -- KATAN Wacław SOCHA Tomasz Z/2454/18 2020 4 LDK!  ZKN  
6 12 s 2 55.58 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U16 PK V #
7 13 s 2 56.97 ARTYM Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3792/17 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:52.71 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
2 2 s 1 1:52.98 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ II TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
3 3 s 1 1:55.46 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK II B.D.  ZKN  
4 4 s 1 1:55.72 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2024 2
5 5 s 1 1:58.11 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 2003 U18 PK III TORBA Tomasz 2 LDK!  ZKN  
6 6 s 1 2:01.20 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
7 7 s 1 2:01.68 MYTYCH Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK III
8 8 s 1 2:02.09 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
1 9 s 2 2:03.22 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U23 PK -- B.D.
2 10 s 2 2:03.69 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK IV SUGIER Maria Z/0320/18 2024 5 LDK!  ROSU  
3 11 s 2 2:03.98 INGLOT Michał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK IV
4 12 s 2 2:08.84 KISZKA Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U18 PK -- KOWAL Piotr # Z/2198/18 2024
5 13 s 2 2:14.17 SŁAPIŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK -- LDK!
6 14 s 2 2:22.84 POTOCKI Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK -- B.D. LDK!
7 15 s 2 2:24.05 FLEJSZAR Jakub LKS Resovia Rzeszów 2005 U16 PK -- DUDA Bogusław # Z/2476/20 2021
  s 2 DNF SZMIGIEL Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK --
1500 m M
1 1 s 1 3:59.76 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ II B.D.
2 2 s 1 4:10.14 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 2001 U20 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2024 3  ZKN  
3 3 s 1 4:11.48 ROJEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U18 PK III B.D.
4 4 s 1 4:12.67 ROGOWSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK IV
5 5 s 1 4:17.83 MOKRZYCKI Jan MKS Stal Nowa Dęba 2005 U16 PK IV ŻAK Dariusz # Z/4688/18 2024 LDK!  ROSU  
6 6 s 1 4:19.22 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA IV GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!  ROSU  
7 7 s 1 4:21.17 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
8 8 s 1 4:24.47 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
9 9 s 1 4:25.58 NOWAK Marcin KKL Stal Stalowa Wola # 1982 Masters PK --
10 10 s 1 4:35.78 SETLAK Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1999 U23 PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/3524/19 2024
11 11 s 1 5:15.35 ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U16 PK -- ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz # Z/1379/20 2024 LDK!
12 12 s 1 5:17.73 SZYBIAK Maciej UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U18 PK -- LDK!
  s 1 DNF FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- B.D.
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.42 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +1.8 II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 15.30 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U18 PK +1.8 III TORBA Agnieszka 5 LDK!  ROSU   ZKN  
4x100 m M
1 1 s 1 45.13 WĄŻ Mateusz
RÓG Jakub
SZYLER Tymon
MOLEK Mateusz
LKS Stal Mielec 2003
2004
2004
2004
U18 PDK --
TORBA Tomasz
TORBA Agnieszka
TORBA Agnieszka
Z/0576/19
2024

5
4
2 2 s 1 45.99 CZUBA Emanuel
PILAWA Błażej
BUDZIŃSKI Dominik
ARTYM Jakub
UKS Tempo 5 Przemyśl 2005
2005
2005
2004
U18 PDK -- MAZUR Janusz
SUGIER Krzysztof

MAZUR Janusz B.D.
Z/0394/18
Z/3792/17
2024
2024

5

3 3 s 1 49.43 OLSZOWY Tomasz
CHAMOT Szymon
KRASOWSKI Jakub
GĘŚLA Krzysztof
MKL Sparta Stalowa Wola 2006
2005
2005
2005
U16 PDK --

MOMOT Krzysztof
SIWEK Andrzej
Z/3183/18
Z/3267/19
2024
2021
BEZ

2000 m prz M
1 1 s 1 6:46.37 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK IV LDK!
2 2 s 1 7:05.29 ROGALA Kacper MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U20 PK --
3000 m prz M
1 1 s 1 9:04.76 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP I DMP RUDNIK Damian Z/0819/12 2024 110
2 2 s 1 9:06.94 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1
3 3 s 1 9:22.87 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol # 1992 Sen PD II B.D. Z/4502/11 2024
Wzwyż M
1 f 1 1.90 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024 76
2 f 1 1.83 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK III MOMOT Krzysztof # Z/3183/18 2024 BEZ
3 f 1 1.83 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
4 f 1 1.80 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U16 PK IV RADOCHOŃSKI Marek # Z/0323/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
5 f 1 1.73 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2002 U20 PK --
6 f 1 1.69 SZCZERBA Michał LKS Stal Mielec 2002 U20 PK -- TORBA Tomasz BEZ LDK!
7 f 1 1.65 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek # Z/5650/19 2024 LDK!  ROSU  
W dal M
1 f 1 6.98 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.3 II KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2020 3  KNF  
2 f 1 6.52 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U18 PK 0.0 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 6.52 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U20 PK 0.0 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2023
4 f 1 6.27 WOLSKI Patryk KKB MOSiR Krosno 2002 U20 PK +1.6 IV SOCHA Tomasz Z/2441/16 2021
5 f 1 6.12 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM +1.2 IV # LDK!  ROSU  
6 f 1 5.81 BABIARZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK +0.2 --
7 f 1 4.19 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U16 PK +1.0 -- LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.22 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 2001 U20 PK -0.2 III LDK!  ZKN  
2 f 1 13.10 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 2003 U18 PK +3.1 IV LDK!
3 f 1 12.92 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U20 PK -0.5 IV DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2023
4 f 1 12.81 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U18 PK +0.1 IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 12.58 WOLSKI Patryk KKB MOSiR Krosno 2002 U20 PK +0.8 -- SOCHA Tomasz Z/2441/16 2021
6 f 1 12.09 BABIARZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK -0.3 --
  12.50 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 2003 U18 PK +0.1 -- LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.13 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM 0.0 III # LDK!  ROSU  
2 f 1 11.68 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK +3.1 IV MOMOT Krzysztof # Z/3183/18 2024 BEZ
  11.46 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U16 PK +1.1 IV MOMOT Krzysztof # Z/3183/18 2024 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 10.98 PIERÓG Michał MKL Sparta Stalowa Wola 2006 U16 PK V SIWEK Andrzej # Z/2526/20 2021
2 f 1 10.63 GĘŚLA Krzysztof MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U16 PK V SIWEK Andrzej # Z/3267/19 2021
3 f 1 9.80 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK -- LDK!  ROSU  
1 f 2 9.59 KOCHANOWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U18 PK -- LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.18 KOPEĆ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U20 PK II ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2022 2 LDK!  ZKN  
2 f 1 11.19 TYLUS Patryk KKL Stal Stalowa Wola # 2003 U18 PK IV ŁYP Jacek Z/1826/17 2024 2 LDK!  ZKN  
3 f 1 10.23 MIERZWA Michał KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/3821/16 2022 3  ZKN  
4 f 1 8.83 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U18 PK --
Kula (7.26) M
1 f 1 15.98 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I  ZKN   SKN  
Dysk (1) M
1 f 1 33.19 GĘŚLA Krzysztof MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U16 PK V SIWEK Andrzej # Z/3267/19 2021
2 f 1 29.11 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK -- LDK!  ROSU  
Dysk (1.5) M
1 f 1 31.59 KOCHANOWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U18 PK -- LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 35.07 KOPEĆ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U20 PK IV ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2022 2 LDK!  ZKN  
2 f 1 26.12 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U18 PK --
Młot (5) M
1 f 1 40.94 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U14 PK IV
Młot (6) M
1 f 1 49.22 WITAS Alan KKL Stal Stalowa Wola # 2004 U18 PK III #  ZKN  
Oszczep (800) M
1 f 1 52.83 TYLUS Patryk KKL Stal Stalowa Wola # 2003 U18 PK III ŁYP Jacek Z/1826/17 2024 2 LDK!  ZKN  
2 f 1 50.43 MIERZWA Michał KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U20 PK III ŁYP Jacek Z/3821/16 2022 3  ZKN  
3 f 1 41.77 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2002 U20 PK IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.863305091858 sekund