Radom 09.08.2020
1. Radomska Liga Lekkoatletyczna [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.01 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -2.6 I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2023 128
2 e 1 12.85 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -2.6 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!
3 e 1 13.33 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -2.6 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
4 e 1 13.48 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U16 LU -2.6 IV CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2023 LDK!
5 e 1 14.13 WIETESKA Daria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -2.6 V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/4734/19 , 2022 LDK!
6 e 1 14.37 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -2.6 V SEREJ Łukasz # LDK!
7 e 1 14.89 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.6 -- TRZOS Leszek B.D. # Z/0784/20 2023 LDK!
8 e 1 15.34 ZDANOWICZ Dominika MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -2.6 -- SEREJ Łukasz # LDK!
1 e 2 12.44 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -1.2 II B.D. 1
2 e 2 12.94 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -1.2 III B.D. # Z/2037/16 2023 2
3 e 2 13.15 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.2 III NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
4 e 2 13.60 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.2 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!
5 e 2 13.73 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -1.2 IV GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
6 e 2 14.69 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.2 -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!
7 e 2 14.73 SIENNICKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -1.2 --
8 e 2 16.34 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -1.2 -- # LDK!
1 4 e 3 12.29 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -2.5 II B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024
2 5 e 3 12.35 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -2.5 II B.D. 2
3 11 e 3 13.09 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -2.5 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
4 18 e 3 13.58 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA -2.5 IV B.D. Z/5170/15 2022
5 23 e 3 13.87 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -2.5 -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
6 28 e 3 14.14 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -2.5 -- LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!
7 32 e 3 14.64 BARTKOWICZ Oliwia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -2.5 -- WDOWIAK Aneta # LDK!
8 37 e 3 14.83 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -2.5 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # LDK!
1 6 e 4 12.40 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -1.3 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!
2 7 e 4 12.46 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -1.3 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
3 12 e 4 13.10 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -1.3 III OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK!
4 15 e 4 13.38 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -1.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2023 4
5 20 e 4 13.69 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -1.3 -- B.D. # BEZ
6 26 e 4 14.07 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 2005 U16 LU -1.3 V LESZCZYŃSKI Damian # 5 LDK!
7 29 e 4 14.38 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -1.3 V PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
8 35 e 4 14.80 JANUS Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.3 -- FALIŃSKI Jacek LDK!
9 39 e 4 14.95 SOCZEWKA Sandra KS Sprinterzy.com Kraków # 2004 U18 MA -1.3 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota LDK!
1 2 e 5 12.18 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -2.2 II SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
2 25 e 5 14.01 CZYŻ Letina RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.2 -- BŁASIŃSKI Artur # 4 LDK!
3 27 e 5 14.07 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -2.2 -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
4 30 e 5 14.47 ZAWADZKA Andżelika RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.2 -- LDK!
1 3 e 6 12.19 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -2.3 II JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024
2 14 e 6 13.26 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP -2.3 IV B.D. #
3 16 e 6 13.39 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU -2.3 IV KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
1 8 e 7 12.52 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -1.9 II B.D. # 1
2 10 e 7 12.92 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.9 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!
3 17 e 7 13.41 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -1.9 IV # LDK!
4 21 e 7 13.69 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.9 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2023 4 LDK!
5 31 e 7 14.53 KOKŁOWSKA Natalia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -1.9 -- WDOWIAK Aneta # LDK!
6 36 e 7 14.81 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U14 MZ -1.9 -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
7 38 e 7 14.89 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -1.9 -- DMP U20 SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK! 58
1 9 e 8 12.84 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -2.4 III MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2023
2 13 e 8 13.10 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -2.4 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!
3 22 e 8 13.72 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa # 1989 Sen MZ -2.4 -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2023
4 24 e 8 13.99 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.4 -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
5 33 e 8 14.69 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U16 LU -2.4 -- # LDK!
1 f 1 12.21 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -1.4 II B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024
2 f 1 12.43 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -1.4 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!
300 m K
1 11 s 1 44.39 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U16 LU III CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2023 LDK!
2 22 s 1 48.14 KOKŁOWSKA Natalia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU V WDOWIAK Aneta # LDK!
3 26 s 1 50.42 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
4 30 s 1 57.56 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
1 15 s 2 46.15 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/1874/18 2024 4 LDK!
2 21 s 2 47.84 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
3 23 s 2 48.49 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ V # LDK!
4 24 s 2 49.07 JANUS Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek LDK!
5 25 s 2 49.98 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U16 LU -- # LDK!
6 27 s 2 50.49 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2023
7 28 s 2 52.08 ZDANOWICZ Dominika MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -- SEREJ Łukasz # LDK!
1 10 s 3 44.10 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
2 14 s 3 45.98 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!
3 16 s 3 46.29 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 2005 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian # 5 LDK!
4 18 s 3 46.93 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/0784/20 2023 LDK!
5 20 s 3 47.63 BARTKOWICZ Oliwia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU V WDOWIAK Aneta # LDK!
6 29 s 3 54.08 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
1 6 s 4 42.32 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
2 8 s 4 43.07 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
3 9 s 4 43.79 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -- # LDK!
4 12 s 4 45.23 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
5 13 s 4 45.48 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2023
6 17 s 4 46.88 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U16 LU V SEREJ Łukasz # LDK!
7 19 s 4 47.32 OKRZESIK Aneta RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # 4 LDK!
1 1 s 5 38.65 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -- B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024
2 2 s 5 39.33 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. # 1
3 3 s 5 39.50 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. 1
4 4 s 5 39.99 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
5 5 s 5 42.05 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
6 7 s 5 43.03 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw # 1997 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:28.36 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M
2 2 s 1 1:43.83 DĘBECKA Barbara SRS Kondycja Piaseczno 2005 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław # Z/1866/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 1:46.04 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Inga ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0298/18 , 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:50.32 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2024 5 LDK!
5 5 s 1 2:09.91 KUŹDUB Amelia RLTL ZTE Radom 2006 U16 MZ -- # LDK!
1000 m K
1 s 1 2:57.68 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024
2 s 1 3:10.47 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023
3 s 1 3:15.91 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/1557/18 , 2024 LDK!
4 s 1 3:18.64 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/0389/17 , 2024 LDK!
5 s 1 3:25.75 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
6 s 1 3:29.94 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V # LDK!
7 s 1 3:30.44 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
8 s 1 3:34.06 MAZURKIEWICZ Helena RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- LDK!
9 s 1 3:36.66 URBAN Izabela RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!
3000 m K
1 s 1 11:34.20 MAZURKIEWICZ Helena RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ IV LDK!
  s 1 DNF JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 1993 Sen SK -- B.D. B.D. # Z/1585/11 2023 1
5000 m K
1 s 1 17:32.64 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 1993 Sen SK II B.D. B.D. # Z/1585/11 2023 1
80 pł K
1 3 s 1 13.09 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U14 LU -1.7 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2023 BEZ
2 4 s 1 13.19 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -1.7 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/2831/20 2023
3 8 s 1 15.14 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U14 MZ -1.7 -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
4 9 s 1 15.40 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.7 -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!
5 10 s 1 15.97 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -1.7 -- # LDK!
6 11 s 1 16.35 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -1.7 -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
1 1 s 2 12.47 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.5 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!
2 2 s 2 12.82 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.5 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!
3 5 s 2 13.34 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U16 SK -1.5 IV OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
4 6 s 2 14.05 WIETESKA Daria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.5 V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/4734/19 , 2022 LDK!
5 7 s 2 14.11 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.5 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.09 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -2.0 I MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023
2 s 1 16.14 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -2.0 III BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
  s 1 DNF GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -2.0 -- MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr Z/0892/18 2023 LDK!
  s 1 DNF SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -2.0 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!
  s 1 DNF JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.0 -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.85 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -0.3 I B.D. 1
2 2 s 1 15.39 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -0.3 II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
3 3 s 1 16.73 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -0.3 III GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 66.70 SAMORDAK Magdalena RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ III B.D. # BEZ
2 2 s 1 68.31 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP III LDK!
3 3 s 1 68.43 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III KRAWCZYK Michał # Z/0757/15 2024
4x100 m K
1 s 1 50.02 mx KAMIEŃ Julia
KAMIEŃ Wiktoria
KROTKIEWICZ Karina
GAJEWSKA Karolina
MKS Unia Hrubieszów 2002
2002
2001
2001
U20 LBE +9.9 -- MAGDZIAK Tomasz
MAGDZIAK Tomasz
B.D.
GIZA Maciej B.D.
Z/3086/16
Z/3000/16
Z/5170/15
Z/0576/15
2021
2021
2022
2023
4
3


W dal K
1 f 1 5.37 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +1.1 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK! 111
2 f 1 5.22 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP -0.9 III B.D. #
3 f 1 4.99 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -1.3 -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
4 f 1 4.72 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.6 -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
5 f 1 4.65 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -2.6 -- NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
6 f 1 4.35 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.3 -- LDK!
7 f 1 4.23 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.7 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
8 f 1 3.69 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -0.1 -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.46 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!
2 f 1 11.34 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U16 MZ III FALIŃSKI Jacek # 5 LDK!
3 f 1 9.80 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1697/19 2023 LDK!
4 f 1 9.68 DYMEK Andżelika UKS Technik Radom 2006 U16 MZ V LDK!
5 f 1 8.45 KONDER Kinga RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # Z/1337/20 2024 LDK!
6 f 1 6.80 KULIGOWSKA Zuzanna UKS Technik Radom 2006 U16 MZ -- LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.93 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
2 f 1 9.30 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
3 f 1 9.01 WALCZAK Malwina RLTL ZTE Radom 2002 U20 MZ IV
Oszczep (400) K
1 f 1 27.00 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- B.D. # Z/2054/20 2023 LDK!
2 f 1 26.49 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!
3 f 1 17.38 WAŚNIEWSKA Zofia RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5102/18 2024 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 42.41 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin LDK!
2 f 1 34.41 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1697/19 2023 LDK!
3 f 1 31.96 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek # 5 LDK!
4 f 1 29.70 ŻUCHOWSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- # LDK!
5 f 1 28.09 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
6 f 1 25.94 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
7 f 1 25.41 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 45.44 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I B.D. LDK!
2 f 1 33.48 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/0757/15 2024
3 f 1 22.80 WALCZAK Malwina RLTL ZTE Radom 2002 U20 MZ --
100 m M
1 6 e 1 11.56 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.2 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK! 107
2 8 e 1 11.60 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -1.2 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
3 18 e 1 12.08 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -1.2 IV LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
4 27 e 1 12.73 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 2005 U16 MZ -1.2 V
5 30 e 1 13.78 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U16 MZ -1.2 -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
1 3 e 2 11.27 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 Sen MA -1.8 II
2 4 e 2 11.40 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987 Sen LB -1.8 III CUCH Tadeusz Z/0530/17 2021 1
3 12 e 2 11.71 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -1.8 III B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
4 13 e 2 11.87 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -1.8 -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
5 17 e 2 12.02 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -1.8 IV
6 25 e 2 12.61 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -1.8 -- #
7 28 e 2 13.00 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.8 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!
1 2 e 3 11.25 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU -2.6 II KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2023 2
2 5 e 3 11.56 CZYŻ Michał RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -2.6 III
3 10 e 3 11.64 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -2.6 III # LDK!
4 19 e 3 12.09 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU -2.6 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!
5 26 e 3 12.66 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -2.6 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4543/18 2022 LDK!
6 31 e 3 14.26 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.6 -- LDK!
  e 3 DNF WOŹNIAK Sebastian RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -2.6 -- TEKLAK Andrzej LDK!
1 7 e 4 11.59 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ -1.6 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2024 3
2 14 e 4 11.87 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -1.6 IV
3 21 e 4 12.29 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U14 MZ -1.6 V BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
4 24 e 4 12.59 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -1.6 -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
5 29 e 4 13.12 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U16 MZ -1.6 -- WIECZOREK Konstanty # Z/0949/20 2023
1 1 e 5 11.20 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU -1.2 II DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2023 LDK! 87
2 9 e 5 11.63 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -1.2 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
3 11 e 5 11.70 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -1.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2024
4 15 e 5 11.93 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -1.2 IV # LDK!
5 16 e 5 11.96 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm # 2003 U18 LU -1.2 IV LDK!
6 20 e 5 12.24 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.2 -- #
7 22 e 5 12.30 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.2 -- TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!
8 23 e 5 12.40 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.2 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2024 3 LDK!
1 f 1 11.05 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU -1.1 II DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2023 LDK! 98
2 f 1 11.16 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU -1.1 II KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2023 2
3 f 1 11.30 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987 Sen LB -1.1 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2021 1
4 f 1 11.53 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.1 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK! 108
5 f 1 11.54 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ -1.1 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2024 3
6 f 1 11.54 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -1.1 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
7 f 1 11.56 CZYŻ Michał RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -1.1 III
300 m M
1 8 s 1 38.14 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- # LDK!
2 12 s 1 39.74 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U16 LU IV MAZUREK Marek # Z/1431/20 2024 LDK!
3 15 s 1 41.04 SUŁECKI Błażej RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V LDK!
4 16 s 1 42.85 KRZEPISZ Dominik RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- # LDK!
5 21 s 1 49.66 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U14 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
6 23 s 1 59.95 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/4361/20 2024 LDK!
1 1 s 2 36.06 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2024
2 10 s 2 39.17 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!
3 18 s 2 44.45 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
4 19 s 2 44.49 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
5 22 s 2 50.06 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2023 LDK!
1 3 s 3 36.68 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -- WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0091/17 , 2023 LDK!
2 11 s 3 39.42 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U16 LU IV MAGDZIAK Tomasz # Z/3227/19 2024
3 13 s 3 40.14 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 2005 U16 MZ IV
4 14 s 3 40.22 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- #
5 17 s 3 43.46 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2024
6 20 s 3 46.06 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. BEZ
1 2 s 4 36.62 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
2 4 s 4 37.24 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -- HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2023 LDK!
3 5 s 4 37.27 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- # LDK!
4 6 s 4 37.28 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU II BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz # , Z/3491/19 , 2022 LDK!
5 7 s 4 37.59 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!
6 9 s 4 38.58 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
600 m M
1 s 1 1:33.28 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK!
2 s 1 1:37.58 PISAREK Bartłomiej RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta Z/1897/20 2021 LDK!
3 s 1 1:39.40 GOS Maciej RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V LDK!
4 s 1 1:49.93 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2024 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:37.01 KOVALCHUK Oleh SRS Kondycja Piaseczno # 2001 U20 MZ -- B.D. Z/0283/19 2021
2 s 1 2:37.57 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1876/18 2024 3 LDK!
3 s 1 2:38.66 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2002 U20 MZ -- PAWELEC Dariusz Z/1994/19 2022 4 LDK!
4 s 1 2:39.44 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
5 s 1 2:41.64 GOS Mateusz RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2024 LDK!
6 s 1 2:43.25 RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ --
7 s 1 2:44.18 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U18 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5380/19 2023
8 s 1 2:44.75 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
9 s 1 2:47.61 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!
10 s 1 2:54.67 POPIS Kamil UKS Technik Radom 2006 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/5076/19 2021 LDK!
11 s 1 2:54.76 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
12 s 1 2:56.05 ŻAK Kamil AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -- #
13 s 1 3:08.65 KUPIDURA Jan RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- LDK!
14 s 1 3:26.01 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5000 m M
1 1 s 1 15:06.64 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ II B.D.
2 2 s 1 15:17.69 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
3 3 s 1 15:51.57 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU III DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2023 2 43
4 4 s 1 16:22.77 WIĘCKOWSKI Łukasz RLTL Optima Radom # 1995 Sen MZ --
5 5 s 1 18:47.26 CISZEK Daniel niest. Warszawa 1983 Masters MZ --
6 6 s 1 19:48.97 SMOLAGA Łukasz niest. Warszawa 1984 Masters MZ --
7 7 s 1 20:33.44 CUKROWSKI Piotr niest. Warszawa 1986 Sen MZ --
  s 1 DNF GAŁASIEWICZ Jakub RLTL ZTE Radom 1995 Sen MZ --
  s 1 DNF KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1
110 m pł MŁ M
3 3 s 1 17.03 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U16 MZ -1.8 IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.37 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -1.8 III BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 16.01 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -1.8 IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 17.43 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.8 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!
  s 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.8 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2024 3 LDK!
110 m pł M (99.1) M
4 4 s 1 17.37 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -1.8 IV #
400 m pł J MŁ M
  s 1 DNF GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!
  s 1 DNF MRÓZ Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 55.75 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II B.D.
2 2 s 1 55.87 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U23 WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
3 3 s 1 61.62 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV
2000 m prz M
1 s 1 6:17.71 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U20 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2023 3
2 s 1 6:32.54 KOVALCHUK Oleh SRS Kondycja Piaseczno # 2001 U20 MZ IV B.D. Z/0283/19 2021
3 s 1 6:36.38 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2023 3 LDK!
4 s 1 6:42.91 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV TRZOS Leszek Z/3126/20 2023
5 s 1 6:50.45 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK! 83
6 s 1 6:59.63 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP -- # LDK!
  s 1 DNF SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
4x100 m M
  s 1 DNF mx GIZICKI Tomasz
KOLASIŃSKI Hubert
SZCZEPANIAK Jakub
MIRKOWSKI Krystian
RLTL ZTE Radom 2004
2003
2003
2003
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur

WIECZOREK Konstanty
Z/1092/19
, Z/0379/17
Z/5554/18
2024
, 2024
2023

3

W dal M
1 f 1 6.60 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +2.8 III B.D. #
2 f 1 6.32 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ +2.0 III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
3 f 1 6.19 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.0 IV BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 5.80 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U16 MZ +1.3 V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 5.74 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ +1.3 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 5.45 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U16 MZ +1.5 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 5.11 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.0 -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
8 f 1 4.65 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ +1.1 -- DMP U20 BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2023 LDK! 44
9 f 1 4.13 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U14 MZ +1.5 -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
  6.44 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +1.5 III B.D. #
Kula (5) M
1 f 1 11.66 IŻMAŃSKI Oskar RLTL ZTE Radom 2005 U16 MZ V LDK!
2 f 1 10.55 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ V BOROŃ Adam # Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 10.20 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5619/19 2023 LDK!
4 f 1 9.63 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2024 LDK!
5 f 1 9.45 JASKULSKI Jan UKS Technik Radom 2005 U16 MZ -- LDK!
6 f 1 9.11 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/1269/20 2024 LDK!
  f 1 NM KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- LDK!
1 f 2 12.53 WALENDA Jakub WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ IV
Kula (6) M
1 f 1 14.66 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ II B.D.
2 f 1 12.33 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV B.D. ADAMCZYK Dariusz Z/4784/19 2023
3 f 1 11.30 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV
Kula (7.26) M
1 f 1 16.18 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I
2 f 1 15.71 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U23 MZ I
Oszczep (600) M
1 f 1 39.46 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2024 LDK!
2 f 1 37.84 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2024 BEZ LDK!
3 f 1 36.51 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/1269/20 2024 LDK!
4 f 1 34.80 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5619/19 2023 LDK!
5 f 1 29.73 IŻMAŃSKI Oskar RLTL ZTE Radom 2005 U16 MZ -- LDK!
6 f 1 24.91 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- B.D. # Z/1526/22 2023 LDK!
7 f 1 23.55 WYLĘGŁY Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ --
Oszczep (700) M
1 f 1 46.25 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2024 LDK!
2 f 1 45.20 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP IV #
3 f 1 29.92 GUZENDA Kajetan LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- # LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 62.75 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2023 1 104
2 f 1 60.63 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
3 f 1 51.60 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
4 f 1 37.82 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.923169136047 sekund