Lublin 07.08.2020
2. Kwalifikacyjny Mityng LOZLA oraz Grand Prix Lublina [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 22 s 1 13.42 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -1.1 IV # LDK!
2 30 s 1 13.88 CIOS Angelika KS Agros Zamość 2004 U18 LU -1.1 -- GDAŃSKI Andrzej # Z/1225/19 2022 LDK!
3 32 s 1 13.91 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -1.1 V MURAT Tomasz Sławomir Z/2831/20 2023
4 35 s 1 14.07 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -1.1 V # LDK!
5 40 s 1 14.79 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 2005 U16 LU -1.1 -- STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # , Z/0514/19 , 2021 BEZ LDK!
6 44 s 1 15.04 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -1.1 -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2024
7 46 s 1 15.68 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -1.1 -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
1 16 s 2 13.08 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U16 LU -0.5 III GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!
2 24 s 2 13.59 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -0.5 IV GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
3 26 s 2 13.61 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U18 SK -0.5 IV TIETIERIN Paweł B.D. Z/3067/20 2022
4 29 s 2 13.88 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -0.5 V SEREJ Łukasz # LDK!
5 36 s 2 14.22 BARTKOWICZ Oliwia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -0.5 V WDOWIAK Aneta # LDK!
6 39 s 2 14.75 STELMASZUK Zofia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -0.5 -- SZKODA Piotr # LDK!
7 41 s 2 14.79 ZDANOWICZ Dominika MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -0.5 -- SEREJ Łukasz # LDK!
1 15 s 3 13.07 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -1.6 III OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK!
2 21 s 3 13.38 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -1.6 IV TUSTANOWSKA Jolanta B.D. # , Z/3188/19 , 2023 LDK!
3 25 s 3 13.59 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U16 LU -1.6 IV CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2023 LDK!
4 33 s 3 13.93 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ -1.6 V
5 38 s 3 14.46 KOKŁOWSKA Natalia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -1.6 V WDOWIAK Aneta # LDK!
6 42 s 3 14.80 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 2005 U16 LU -1.6 -- LDK!
7 43 s 3 14.85 SIENNICKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -1.6 --
1 27 s 4 13.68 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -0.1 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. # , Z/4137/19 , 2023 LDK!
2 28 s 4 13.82 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK -0.1 -- LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2023 4 LDK!
3 31 s 4 13.91 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -0.1 -- LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!
4 34 s 4 14.06 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 2005 U16 LU -0.1 V LESZCZYŃSKI Damian # 5 LDK!
5 37 s 4 14.22 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U16 LU -0.1 V # LDK!
6 45 s 4 15.48 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.1 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
1 10 s 5 12.82 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -1.5 III MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr Z/0892/18 2023 LDK!
2 14 s 5 13.05 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -1.5 III B.D. 2
3 17 s 5 13.17 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -1.5 III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
4 19 s 5 13.26 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U18 LU -1.5 IV GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!
5 20 s 5 13.31 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA -1.5 IV B.D. Z/5170/15 2022
6 23 s 5 13.55 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U20 LU -1.5 IV FROŃCZUK Rafał # Z/3526/19 2023
1 4 s 6 12.29 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.1 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
2 8 s 6 12.74 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -1.1 II
3 12 s 6 12.98 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU -1.1 III DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. # , Z/4503/17 , 2023 3 LDK! 73
4 13 s 6 12.98 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -1.1 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
5 18 s 6 13.23 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa # 2002 U20 MZ -1.1 IV RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!
1 1 s 7 11.96 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -1.5 I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2023 132
2 2 s 7 12.22 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -1.5 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2023
3 3 s 7 12.27 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U16 LU -1.5 II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # , Z/0513/19 , 2024 LDK!
4 5 s 7 12.31 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -1.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
5 6 s 7 12.35 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -1.5 II B.D. 2
6 7 s 7 12.49 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -1.5 II B.D. # 1
7 9 s 7 12.81 ORŁOWSKA Marta AZS UMCS Lublin # 1993 Sen LU -1.5 III
8 11 s 7 12.87 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ -1.5 III ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
200 m K
1 23 s 1 27.27 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U16 SK -1.8 III JANUCHTA Krzysztof # 3 LDK!
2 27 s 1 27.80 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U16 LU -1.8 IV CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2023 LDK!
3 29 s 1 28.56 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -1.8 V GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. # , Z/4137/19 , 2023 LDK!
4 38 s 1 29.86 BARTKOWICZ Oliwia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -1.8 V WDOWIAK Aneta # LDK!
5 41 s 1 30.87 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -1.8 -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2024
6 46 s 1 33.21 PITURA Agata KS Agros Zamość 2001 U20 LU -1.8 -- KUCHARSKI Marek Z/2892/20 2022
1 35 s 2 29.12 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -2.0 V SEREJ Łukasz # LDK!
2 37 s 2 29.74 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -2.0 V JAROS Andrzej # Z/5687/19 2023 LDK!
3 39 s 2 30.03 KOKŁOWSKA Natalia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -2.0 V WDOWIAK Aneta # LDK!
4 42 s 2 31.06 CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -2.0 -- JAROS Urszula # LDK!
5 43 s 2 31.43 STELMASZUK Zofia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -2.0 -- SZKODA Piotr # LDK!
6 44 s 2 32.19 KLIN Dominika AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -2.0 -- # LDK!
1 28 s 3 28.45 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U18 SK -1.5 IV TIETIERIN Paweł B.D. Z/3067/20 2022
2 31 s 3 28.79 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin # 1999 U23 LU -1.5 -- DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # Z/3373/20 2023
3 32 s 3 29.04 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ -1.5 V
4 34 s 3 29.09 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -1.5 -- LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!
5 36 s 3 29.52 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 2005 U16 LU -1.5 V LESZCZYŃSKI Damian # 5 LDK!
6 40 s 3 30.53 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U16 LU -1.5 -- # LDK!
7 45 s 3 32.31 ZDANOWICZ Dominika MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -1.5 -- SEREJ Łukasz # LDK!
1 16 s 4 26.56 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U20 LU -1.7 III FROŃCZUK Rafał # Z/3526/19 2023
2 17 s 4 26.63 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -1.7 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2023 4
3 22 s 4 27.22 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -1.7 III DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. # , Z/3188/19 , 2023 LDK! 63
4 24 s 4 27.52 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -1.7 IV # LDK!
5 25 s 4 27.56 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U16 LU -1.7 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!
6 30 s 4 28.75 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U16 LU -1.7 V B.D. # Z/3169/19 2024
7 33 s 4 29.05 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 2003 U18 LU -1.7 -- GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech # 4 LDK!
1 9 s 5 25.40 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -2.2 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
2 11 s 5 26.01 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ -2.2 II
3 14 s 5 26.23 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ -2.2 II
4 19 s 5 26.99 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -2.2 III LDK!
5 21 s 5 27.22 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U18 LU -2.2 III GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!
6 26 s 5 27.59 GRYKAŁOWSKA Laura AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU -2.2 IV JĘDRYS Andrzej Z/2515/17 2020
1 5 s 6 24.90 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U16 LU -1.1 I STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # , Z/0513/19 , 2024 LDK!
2 6 s 6 24.99 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -1.1 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2023
3 7 s 6 25.12 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -1.1 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!
4 10 s 6 25.89 ORŁOWSKA Marta AZS UMCS Lublin # 1993 Sen LU -1.1 II
5 12 s 6 26.02 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -1.1 II
6 15 s 6 26.37 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU -1.1 III B.D.
7 18 s 6 26.82 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU -1.1 III TUSTANOWSKA Jolanta B.D. # , Z/4503/17 , 2023 3 LDK!
1 1 s 7 24.20 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -1.2 I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2023
2 2 s 7 24.26 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -1.2 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2023
3 3 s 7 24.68 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -1.2 I B.D. 2
4 4 s 7 24.82 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -1.2 I B.D. # 1
5 8 s 7 25.18 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -1.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
6 13 s 7 26.18 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ -1.2 II ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
7 20 s 7 27.21 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa # 2002 U20 MZ -1.2 III RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!
400 m K
1 1 s 1 54.38 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M
2 2 s 1 54.44 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2023 137
3 3 s 1 54.87 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. 1
4 4 s 1 55.45 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU I DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2023 LDK! 125
5 5 s 1 55.79 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ I
6 6 s 1 56.07 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU I B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024
7 7 s 1 56.63 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU II DMP B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023 111
1 8 s 2 59.88 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
2 9 s 2 60.74 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U18 SK III LDK!
3 10 s 2 61.04 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ III LDK!
4 11 s 2 61.32 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
5 12 s 2 61.46 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK III JÓŹWIK Krzysztof # Z/3371/19 2023 LDK!
6 13 s 2 63.04 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 2003 U18 LU IV GDAŃSKI Andrzej GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech # Z/0034/17 2021 3 LDK!
7 15 s 2 64.06 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
1 14 s 3 63.63 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ IV DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/1882/18 2024 44
2 16 s 3 65.68 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU V DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2023 LDK! 74
3 17 s 3 66.63 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr # Z/3110/20 2023
4 18 s 3 73.26 PORTKA Wiktoria KS Agros Zamość 2005 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0120/20 2021 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:39.13 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ II
2 2 s 1 4:43.73 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. Z/0212/18 2023 LDK!
3 3 s 1 4:48.75 KANDER Paulina OKS Start Otwock 2003 U18 MZ III LDK!
4 4 s 1 5:12.17 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 2002 U20 SK -- LDK!
5 5 s 1 5:17.87 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/4925/18 2023 BEZ
6 6 s 1 5:28.44 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2002 U20 LU -- FUS Mirosław Z/3608/16 2020 4
7 7 s 1 6:04.08 MADEJ Justyna LKS Znicz Biłgoraj 2004 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka LDK!
3000 m K
1 1 s 1 9:42.39 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
2 2 s 1 11:31.63 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
3 3 s 1 11:40.30 CHMURA Anastazja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1225/20 2024
  s 1 DNF ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.04 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK -2.8 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
2 2 s 1 13.87 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -2.8 V B.D. Z/2377/19 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.95 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -1.5 I MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023
2 2 s 1 15.91 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK -1.5 III TIETIERIN Paweł 2 LDK!
3 3 s 1 16.30 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -1.5 III BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.68 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -1.5 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!
2 2 s 1 16.68 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -1.5 III GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 62.18 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023 113
2 2 s 1 63.53 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2023
3 3 s 1 64.70 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU II DMP TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2023 LDK! 92
4 4 s 1 66.70 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ III ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
5 5 s 1 69.37 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U18 LU IV WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
6 6 s 1 70.06 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U18 MZ IV B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!
7 7 s 1 70.08 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/0757/15 2024
4x100 m K
1 s 1 47.80 ŻYWCZYK Natalia
OKO Wiktoria
GOZDERA Zuzanna
BRODOWSKA Maja
KS Wisła Puławy 2003
2003
2004
2004
U18 LBE -- OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir B.D.
MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr
MURAT Tomasz Sławomir
, Z/3192/17
Z/0160/17
Z/0892/18
Z/4560/18
, 2022
2023
2023
2023



4
2 s 1 54.46 BUCZEK Kinga
JACKIEWICZ Maja
PIOTROWSKA Klaudia
WOŹNIAK Paulina
UKS LA Basket Warszawa 2003
2004
2004
2004
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Aldona

BOROŃ Adam
Z/0343/17
Z/4737/19
Z/0811/20
2022
2021
2023
4


  s 1 DQ KAMIEŃ Julia
KAMIEŃ Wiktoria
KROTKIEWICZ Karina
GAJEWSKA Karolina
MKS Unia Hrubieszów 2002
2002
2001
2001
U20 LBE -- MAGDZIAK Tomasz
MAGDZIAK Tomasz
B.D.
GIZA Maciej B.D.
Z/3086/16
Z/3000/16
Z/5170/15
Z/0576/15
2021
2021
2022
2023
4
3


Wzwyż K
1 1 f 1 1.73 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2023 1
2 4 f 1 1.62 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK II DMP TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2023 LDK! 85
3 3 f 1 1.62 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II DZIDO Dariusz B.D. Z/2226/16 2021
4 2 f 1 1.62 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ II B.D. 2 LDK!
5 5 f 1 1.53 GOS Patrycja RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ --
6 6 f 1 1.43 GÓRCZYŃSKA Martyna AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU -- DZIDO Dariusz Z/2940/20 2020
7 8 f 1 1.33 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 2004 U18 LU -- LDK!
8 7 f 1 1.33 CICHALEWSKA Klaudia TS Start Lublin 2006 U16 LU -- LDK!
9 9 f 1 1.28 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 2005 U16 LU -- LDK!
10 10 f 1 1.28 CICHALEWSKA Nikola TS Start Lublin 2006 U16 LU -- LDK!
11 11 f 1 1.23 BARANOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKI Roman # LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.90 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +3.0 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
2 2 f 1 5.52 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 Sen LU +1.2 II
3 3 f 1 5.29 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.2 III SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # , Z/5293/15 , 2024 LDK!
4 4 f 1 5.20 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU +2.4 III KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!
5 6 f 1 4.98 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +1.0 IV SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!
6 5 f 1 4.98 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK +2.1 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
7 7 f 1 4.91 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U16 SK +1.8 IV JANUCHTA Krzysztof # 3 LDK!
8 8 f 1 4.39 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU +2.8 -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
9 9 f 1 4.11 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ +1.4 -- # LDK!
10 10 f 1 4.00 WÓJTOWICZ Emilia TS Start Lublin 2006 U16 LU +1.4 -- LDK!
11 11 f 1 3.82 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +3.2 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
12 12 f 1 3.71 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ +1.9 -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
  4.32 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU +0.4 -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
  5.19 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU +1.9 III KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!
  5.57 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -0.3 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
Trójskok K
1 1 f 1 11.15 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ +1.8 III B.D.
2 2 f 1 10.41 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK +0.5 IV LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2023 4 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.82 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2023 5 LDK!
2 2 f 1 10.39 MUDER Gabriela PUKS Jedynka Łosice 2005 U16 MZ IV
3 3 f 1 8.88 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 2005 U16 LU V
4 4 f 1 8.57 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2023 4
5 5 f 1 8.46 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2023 4
6 6 f 1 8.18 GREGORCZUK Anna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ --
7 7 f 1 7.40 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2023
8 8 f 1 7.00 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
9 9 f 1 6.40 SAWCZENKO Nina KS Wisła Puławy 2006 U16 LU --
10 10 f 1 5.20 NAWROCKA Ewa KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3136/20 2020
1 1 f 2 10.84 RÓŻAŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 2004 U18 LD IV
2 2 f 2 9.98 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!
3 3 f 2 8.25 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2003 U18 LU --
Kula (4) K
1 1 f 1 14.45 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024
2 2 f 1 13.19 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK!
3 3 f 1 12.38 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1998 U23 MZ II
4 4 f 1 9.68 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
5 5 f 1 9.50 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
6 6 f 1 8.94 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/0757/15 2024
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 26.36 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2023
2 2 f 1 25.40 SAWCZENKO Nina KS Wisła Puławy 2006 U16 LU V
3 3 f 1 24.48 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta 5 LDK!
4 4 f 1 24.15 GREGORCZUK Anna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ V
5 5 f 1 19.59 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 2006 U16 LU --
6 6 f 1 17.95 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
  f 1 DNF MUDER Gabriela PUKS Jedynka Łosice 2005 U16 MZ --
Dysk (1) K
1 1 f 1 45.83 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2023 121
2 2 f 1 33.95 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
3 3 f 1 33.73 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U18 SK III FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2023 2 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 47.05 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2023 5 LDK!
1 1 f 1 58.27 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U18 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2023 2 LDK!
2 2 f 1 44.36 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta 5 LDK!
2 2 f 1 45.75 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 2004 U18 SK III FURMANEK Grzegorz JANUCHTA Krzysztof Z/0152/17 2021 4 LDK!
3 3 f 1 39.97 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV TUZ Damian # Z/2464/20 2023
3 3 f 1 43.40 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2023 4
4 4 f 1 35.22 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2003 U18 LU IV
4 4 f 1 41.22 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2023 4
5 5 f 1 37.42 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU IV DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2023 87
6 6 f 1 31.40 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 2005 U16 LU V
7 7 f 1 31.37 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U16 LU V PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
8 8 f 1 30.40 DOBOSZ Antonina AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU V
9 9 f 1 26.92 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 2006 U16 LU --
10 10 f 1 25.90 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2023
11 11 f 1 17.37 NAWROCKA Ewa KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3136/20 2020
Młot (4) K
1 1 f 1 61.81 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024 165
2 2 f 1 61.77 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
3 3 f 1 59.98 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ I B.D. 1
4 4 f 1 35.33 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U20 LU IV PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3
Oszczep (500) K
1 1 f 1 31.16 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
2 2 f 1 25.58 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 43.20 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II #
2 2 f 1 30.50 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
3 3 f 1 24.24 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
100 m M
1 18 s 1 11.88 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -0.6 -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
2 24 s 1 12.08 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -0.6 IV # LDK!
3 27 s 1 12.21 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU -0.6 -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2023 5
4 31 s 1 12.36 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 2003 U18 LU -0.6 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2020 5
5 34 s 1 12.46 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U16 MZ -0.6 V RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
6 35 s 1 12.63 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U20 SK -0.6 --
7 36 s 1 12.68 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.6 -- #
1 25 s 2 12.12 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU -1.8 IV BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz # , Z/3491/19 , 2022 LDK!
2 28 s 2 12.31 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U20 LU -1.8 -- FUS Mirosław B.D. Z/3604/16 2020
3 30 s 2 12.34 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK -1.8 --
4 29 s 2 12.34 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -1.8 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
5 37 s 2 12.68 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 2004 U18 LU -1.8 -- LDK!
6 38 s 2 13.16 BANASZKIEWICZ Kacper AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -1.8 -- JAROS Urszula Z/5638/19 2022 LDK!
1 13 s 3 11.61 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -2.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2024 LDK!
2 16 s 3 11.80 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -2.2 IV LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
3 21 s 3 11.93 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU -2.2 -- DMP HOŁUB Grzegorz # Z/2496/20 2023 41
4 23 s 3 12.02 ZAJĄC Piotr KKL Kielce 2004 U18 SK -2.2 IV
5 26 s 3 12.20 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK -2.2 IV LDK!
6 32 s 3 12.39 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U16 LU -2.2 V MAGDZIAK Tomasz # Z/3227/19 2024
7 33 s 3 12.43 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 2003 U18 LU -2.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2020 4
1 9 s 4 11.40 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -1.1 III DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2023 3 72
2 12 s 4 11.59 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -1.1 III # LDK!
3 14 s 4 11.72 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -1.1 III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0091/17 , 2023 LDK!
4 17 s 4 11.87 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -1.1 IV HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2023 LDK!
5 19 s 4 11.90 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm # 2003 U18 LU -1.1 IV LDK!
6 20 s 4 11.92 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU -1.1 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!
7 22 s 4 11.96 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -1.1 IV
1 7 s 5 11.14 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL -1.6 II
2 8 s 5 11.15 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU -1.6 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3111/20 2023
3 10 s 5 11.40 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -1.6 III WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
4 11 s 5 11.55 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -1.6 III JAROS Marek B.D. Z/6526/15 2023 2
5 15 s 5 11.78 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -1.6 IV FROŃCZUK Rafał # 3 LDK!
1 1 s 6 10.51 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -0.5 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM
2 2 s 6 10.76 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -0.5 I B.D. # Z/4587/11 2022
3 3 s 6 10.94 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -0.5 II B.D. Z/5085/11 2022 M
4 4 s 6 10.96 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -0.5 II DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1 106
5 5 s 6 10.98 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU -0.5 II KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2023 2
6 6 s 6 11.04 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -0.5 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1
200 m M
1 6 s 1 22.23 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU -0.8 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3111/20 2023 101
2 14 s 1 23.35 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -0.8 III # LDK!
3 16 s 1 23.76 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU -0.8 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!
4 18 s 1 23.83 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU -0.8 IV BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz # , Z/3491/19 , 2022 LDK!
5 21 s 1 24.21 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -0.8 IV
6 25 s 1 24.77 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 2002 U20 LU -0.8 -- ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3
7 28 s 1 24.92 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U16 MZ -0.8 V RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
8 30 s 1 25.29 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 2004 U18 LU -0.8 -- LDK!
1 19 s 2 23.86 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -2.2 IV LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
2 24 s 2 24.65 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U20 LU -2.2 -- FUS Mirosław B.D. Z/3604/16 2020
3 26 s 2 24.81 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -2.2 -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
4 27 s 2 24.81 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU -2.2 -- HOŁUB Grzegorz # Z/2496/20 2023
5 29 s 2 25.27 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -2.2 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
6 31 s 2 27.31 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 2003 U18 LU -2.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2020 4
1 11 s 3 22.85 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -1.5 III GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2023 3
2 12 s 3 23.21 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.5 III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2024 LDK! 68
3 15 s 3 23.46 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm # 2003 U18 LU -1.5 III LDK!
4 17 s 3 23.80 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -1.5 IV # LDK!
5 20 s 3 24.08 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -1.5 -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
6 23 s 3 24.39 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK -1.5 IV LDK!
1 8 s 4 22.40 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 1998 U23 LU -1.1 II
2 10 s 4 22.75 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -1.1 II WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
3 13 s 4 23.28 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -1.1 III FROŃCZUK Rafał # 3 LDK!
4 22 s 4 24.25 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU -1.1 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2023 5
1 1 s 5 21.48 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ -1.5 I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2024 M
2 2 s 5 21.62 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -1.5 I B.D. # Z/4587/11 2022
3 3 s 5 21.84 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL -1.5 I
4 4 s 5 22.13 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -1.5 II B.D. Z/5085/11 2022 M
5 5 s 5 22.16 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -1.5 II #
6 7 s 5 22.34 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU -1.5 II KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2023 2
7 9 s 5 22.66 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -1.5 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2023
400 m M
1 1 s 1 47.45 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU I
2 2 s 1 49.43 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II B.D.
3 3 s 1 50.18 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2023
4 4 s 1 51.31 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 1987 Sen LU III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2023 3
5 7 s 1 53.16 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU IV DMP HOŁUB Grzegorz # Z/5263/18 2023 BEZ LDK! 47
1 5 s 2 51.62 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU III DMP DMP U20 JAROS Andrzej # Z/4999/19 2023 66 114
2 6 s 2 52.64 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 2002 U20 LU III ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3
3 8 s 2 53.69 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU IV TUSTANOWSKI Roman 4 LDK!
4 9 s 2 55.26 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/2626/18 2021 BEZ LDK!
5 10 s 2 57.22 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -- MAZUREK Marek # Z/1431/20 2024 LDK!
6 11 s 2 58.96 BAGIŃSKI Wiktor AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU --
800 m M
1 1 s 1 1:53.23 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU II DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2023 4 LDK! 99 138
2 2 s 1 1:53.56 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II DMP KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0705/16 2023 96
3 3 s 1 1:55.22 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 Sen MZ II B.D.
4 4 s 1 1:55.40 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U20 LU II JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2023
5 5 s 1 1:55.68 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 2001 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2020 4
6 6 s 1 1:57.57 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK III JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2023
7 7 s 1 1:57.58 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2023 3
8 8 s 1 1:58.18 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK III TIETIERIN Paweł KĘDZIORA Robert # Z/2229/19 2023
9 9 s 1 2:01.69 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK III JÓŹWIK Krzysztof # Z/0488/19 2022 LDK!
10 10 s 1 2:02.36 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2002 U20 MZ IV PAWELEC Dariusz Z/1994/19 2022 4 LDK!
  s 1 DNF GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2023
1 11 s 2 2:03.37 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2023
2 12 s 2 2:05.28 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr B.D. # Z/3976/18 2022
3 13 s 2 2:05.58 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU IV
4 14 s 2 2:09.68 MIERZEJEWSKI Miłosz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur , Z/3530/17 , 2024 LDK!
5 15 s 2 2:12.99 WARYCH Jan AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU --
6 16 s 2 2:15.37 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4456/17 , 2023 BEZ LDK!
7 17 s 2 2:19.09 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 2003 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał 5 LDK!
8 18 s 2 2:20.14 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2023
  s 2 DNF CZYSZKOWSKI Igor KS Agros Zamość # 2006 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/5773/19 2021
3000 m M
1 1 s 1 9:07.01 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU III FUS Mirosław Z/3703/18 2022 3
2 2 s 1 9:07.59 A O MKS Agros Chełm 1994 Sen LU III
3 3 s 1 9:25.90 ROJEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U18 PK IV
4 4 s 1 9:29.16 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2023
5 5 s 1 9:42.90 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
6 6 s 1 9:46.61 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV KUZDRA Dariusz # Z/1240/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 9:48.14 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U18 SK IV #
8 8 s 1 10:03.18 SYRYJCZYK Konrad MKS Żak Biała Podlaska 2002 U20 LU IV B.D. Z/1084/20 2021
400 m pł M
1 s 1 55.19 BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. LDK!
2 s 1 58.90 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU III HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2023 LDK!
3 s 1 59.11 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU IV WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0091/17 , 2023 LDK!
  s 1 DNF RADWAŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 2003 U18 SK -- #
4x100 m M
1 s 1 44.82 MIROSŁAW-PYDA Łukasz
GROŃSKI Oskar
MAJ Paweł
JANCZARA Miłosz
AZS UMCS Lublin 2004
2003
2004
2003
U18 LBE -- JAROS Andrzej
HOŁUB Grzegorz
TUSTANOWSKI Roman
Z/4999/19
Z/5263/18
2023
2023

BEZ
4
2 s 1 45.44 WAWRYNKIEWICZ Szymon
GÓRA Jakub
MROZIK Jakub
KRAWCZYK Mateusz
KS Agros Zamość 2004
2003
2003
2003
U18 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
Z/2626/18
Z/3393/17
Z/3395/17
2021
2020
2020
BEZ
4
5
3 s 1 46.53 KAMIONEK Patryk
SZRAJNER Gustaw
WIELOSZ Mikołaj
ZWOLSKI Maciej
UKS LA Basket Warszawa 2004
2003
2004
2004
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam

BOROŃ Adam
Z/3569/18
Z/4751/19
Z/1598/19
2023
2022
2023
BEZ


Wzwyż M
1 1 f 1 2.07 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U20 LU II DMP B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK! 117
2 2 f 1 2.07 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 1995 Sen LU II
3 3 f 1 1.98 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 2004 U18 LU II MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2022 5
4 4 f 1 1.85 WALECKI Jakub WLKS Nowe Iganie 2005 U16 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/3022/20 2023 LDK!
4 4 f 1 1.85 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ III #
6 6 f 1 1.75 RYSIO Tomasz MKS Agros Chełm # 1988 Sen LU -- MAZUREK Marek Z/6301/21 2024
W dal M
1 1 f 1 7.79 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA +0.8 I
2 2 f 1 7.52 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +1.7 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
3 3 f 1 7.46 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +1.5 I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2023
4 4 f 1 7.06 PYLYPCHUK Oleksandr KKL Kielce 1996 Sen SK +3.2 II #
5 5 f 1 6.99 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +0.9 II MAKARUK Tadeusz
6 6 f 1 6.88 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU +1.9 II #
7 7 f 1 6.81 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU +0.8 II HODUN Rafał 3 LDK!
8 8 f 1 6.36 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +1.5 III LDK!
9 9 f 1 6.18 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU +1.2 IV MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2023 BEZ
10 10 f 1 5.83 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U18 SK +1.8 -- LDK!
11 11 f 1 5.71 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.2 -- #
12 12 f 1 5.56 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock # 2005 U16 MZ +1.4 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/0338/18 2023
13 13 f 1 5.17 KOWALUK Albert TS Start Lublin 2004 U18 LU +1.8 -- BOBRZYK Wojciech Z/2922/23 2023 LDK!
14 14 f 1 5.11 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +3.0 -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 15.93 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin 1989 Sen LU +0.6 I
2 2 f 1 14.96 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ +1.2 I DMP SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1 108
Kula (5) M
1 1 f 1 10.12 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 9.97 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5619/19 2023 LDK!
3 3 f 1 7.92 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
4 4 f 1 7.58 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander # Z/2924/20 2023
1 1 f 2 13.82 WALENDA Jakub WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ III
Kula (6) M
1 1 f 1 12.44 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV B.D. ADAMCZYK Dariusz Z/4784/19 2023
2 2 f 1 10.04 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.29 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
2 2 f 1 16.90 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ I
3 3 f 1 16.05 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1
4 4 f 1 13.53 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
5 5 f 1 12.19 SZCZYRBA Adrian AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU III B.D. B.D.
6 6 f 1 10.43 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU -- B.D.
Dysk (1) M
1 1 f 1 35.50 KRÓL Szymon AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU IV
2 2 f 1 34.85 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ V BOROŃ Adam # Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 30.34 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander # Z/2924/20 2023
4 4 f 1 25.96 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock # 2005 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/0338/18 2023
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 31.27 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 49.94 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2023 LDK!
2 2 f 1 47.00 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U20 LU II MURAT Tomasz Sławomir # Z/3001/16 2023 1
3 3 f 1 36.78 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV B.D. ADAMCZYK Dariusz Z/4784/19 2023
Dysk (2) M
1 1 f 1 51.88 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
2 2 f 1 49.86 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU I STIPURA Krzysztof B.D. B.D. # Z/5235/15 2024
3 3 f 1 49.33 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 1973 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/3039/11 2020 1
4 4 f 1 42.05 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
5 5 f 1 33.33 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU -- B.D.
Młot (5) M
1 1 f 1 67.20 DZIOBA Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/4493/18 2024
2 2 f 1 41.78 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2023 5
  f 1 NM HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU -- PIRÓG Dariusz SAMAGALSKI Tomasz Z/4929/18, Z/4929/18 2023, 2024 LDK!
1 1 f 2 35.42 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
Młot (6) M
1 1 f 1 68.04 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I GÓRA Marcin Z/1648/16 2023 LDK!
2 2 f 1 63.63 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU I B.D.
3 3 f 1 58.71 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2023
Młot (7.26) M
1 1 f 1 61.81 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 U23 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2024 1
2 2 f 1 43.16 KILUK Konrad AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ III
3 3 f 1 37.75 SZCZYRBA Adrian AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- B.D. B.D.
Oszczep (600) M
1 1 f 1 45.30 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej # Z/5570/18 2024 LDK!
2 2 f 1 33.39 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5619/19 2023 LDK!
3 3 f 1 28.22 WYLĘGŁY Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 30.89 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
2 2 f 1 25.96 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
  f 1 NM KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 48.73 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 1998 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz # Z/0395/15 2021 3
2 2 f 1 46.96 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 2002 U20 LU IV
3 3 f 1 40.31 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV
4 4 f 1 38.90 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 17.538983106613 sekund