Sopot 13.08.2020
23. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.92 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -1.8 I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
2 3 e 1 12.10 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -1.8 I DMP LEWANDOWSKI Jacek # M 123
3 6 e 1 12.26 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -1.8 II
4 9 e 1 12.67 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -1.8 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
5 10 e 1 12.85 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM -1.8 III WERNER Bernard Z/2927/16 2021 2 LDK!
6 11 e 1 12.89 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -1.8 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
7 13 e 1 13.10 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -1.8 III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
1 2 e 2 11.96 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ +0.8 I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 4 e 2 12.15 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.8 I B.D.
3 5 e 2 12.16 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK +0.8 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
4 7 e 2 12.39 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ +0.8 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
5 8 e 2 12.41 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM +0.8 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
6 12 e 2 12.98 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM +0.8 III B.D. 2 LDK!
1 f 1 11.78 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -1.4 M DMP LEWANDOWSKI Jacek # M 144
2 f 1 11.84 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -1.4 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
3 f 1 11.91 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -1.4 I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
4 f 1 12.07 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -1.4 I
5 f 1 12.09 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -1.4 I B.D.
6 f 1 12.11 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -1.4 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
7 f 1 12.42 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM -1.4 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
8 f 1 12.59 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ -1.4 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
400 m K
1 8 s 1 56.75 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U20 PM II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
2 9 s 1 56.97 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022 107
3 10 s 1 57.05 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2022
4 11 s 1 57.65 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
5 12 s 1 58.86 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!
6 13 s 1 61.59 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
  s 1 DNF BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. 1
1 1 s 2 52.36 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD M DMP B.D. Z/1152/14 2023 165
3 3 s 2 53.27 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA M DMP BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2022 M 153
4 4 s 2 53.74 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2022 MM
5 5 s 2 54.59 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
6 6 s 2 54.64 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
7 7 s 2 55.36 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 Sen PM I
600 m K
1 1 s 1 1:39.71 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U14 PM III URBANEK Ryszard Z/5763/18 2022 LDK!
2 2 s 1 1:41.48 JANICKA Dominika niestowarzyszona # 2005 U16 III TRZASKO Bogusław B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/0054/18 , 2023 LDK!
3 3 s 1 1:42.91 URBAN Monika niestowarzyszona # 2005 U16 III SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2023 LDK!
4 4 s 1 1:43.50 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 2005 U16 PM IV URBANEK Ryszard B.D. Z/0053/18 2021 3 LDK!
5 5 s 1 1:45.08 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0052/18 2022 5 LDK!
6 6 s 1 1:45.40 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM IV B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2023 LDK!
7 7 s 1 1:46.26 SZULSKA Aleksandra niestowarzyszona # 2005 U16 V SZAŁACH Krzysztof # Z/1479/18 2023 LDK!
8 8 s 1 1:48.86 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2022 5 LDK!
1000 m K
1 10 s 1 2:48.40 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 2001 U20 MZ -- ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert Z/1766/15 2021
2 11 s 1 2:48.83 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 Sen PM -- WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
3 12 s 1 2:50.71 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2023 1 LDK!
4 13 s 1 2:53.83 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD -- JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
5 14 s 1 2:54.46 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2023 3
6 15 s 1 2:55.16 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 2001 U20 PM --
7 16 s 1 3:00.50 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 2000 U23 LD -- B.D. #
8 17 s 1 3:01.47 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U18 PM -- B.D. # 3 LDK!
  s 1 DNF KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. # Z/2389/15 2022 LDK!
1 1 s 2 2:42.28 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988 Sen PM -- LEWANDOWSKI Tomasz Z/4203/11 2022 MM
3 3 s 2 2:43.77 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
4 4 s 2 2:44.61 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2022 M
5 5 s 2 2:44.62 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL -- B.D. Z/4043/11 2022
6 6 s 2 2:44.66 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ --
7 7 s 2 2:45.32 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
8 8 s 2 2:45.53 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0939/12 2022 M
9 9 s 2 2:47.34 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
100 m pł K
1 1 e 1 13.49 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD +0.2 M DMP B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023 160
2 7 e 1 14.39 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM +0.2 I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
  e 1 DNF KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ +0.2 -- B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1465/13 , 2021
  e 1 DNF KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.2 -- DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
1 2 e 2 13.83 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -1.4 I DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 145
2 3 e 2 13.85 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -1.4 I DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK! 144
3 4 e 2 13.90 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -1.4 I DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK! 142
4 5 e 2 13.95 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.4 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022 140
5 6 e 2 14.31 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -1.4 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022 125
6 8 e 2 14.65 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM -1.4 II WERNER Bernard Z/2927/16 2021 2 LDK!
7 9 e 2 15.55 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -1.4 II RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
1 f 1 13.33 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD +0.5 M DMP B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023 167
2 f 1 13.53 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP +0.5 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 158
3 f 1 13.66 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +0.5 I DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK! 152
4 f 1 13.85 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +0.5 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022 144
5 f 1 13.92 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ +0.5 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022 141
6 f 1 14.64 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM +0.5 II WERNER Bernard Z/2927/16 2021 2 LDK!
400 m pł K K
1 5 s 1 59.43 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2022
2 9 s 1 60.30 GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I DMP KĘDZIORA Robert B.D. Z/3062/15 2022 131
3 10 s 1 60.45 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP I B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022
4 11 s 1 60.64 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I DMP REJEWSKI Robert Z/1671/12 2022 1 128
5 12 s 1 62.10 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U20 PM I LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2022
6 13 s 1 62.91 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA II DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022 107
  s 1 DNF KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. , Z/1124/17 , 2022 LDK!
1 1 s 2 56.88 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/3750/11 2022 MM
3 3 s 2 57.93 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ M #
4 4 s 2 58.24 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2022
5 6 s 2 59.57 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I DMP WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2022 138
6 7 s 2 59.63 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
7 8 s 2 60.00 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
Wzwyż K
1 f 1 1.78 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
2 f 1 1.75 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2022 M
2 f 1 1.75 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
4 f 1 1.65 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD II ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/0164/14 2023 M
Tyczka K
1 f 1 3.80 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
2 f 1 3.70 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U20 PM I KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2022 1
3 f 1 3.50 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 3.50 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!
5 f 1 3.40 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP I DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2023 LDK! 117 150
6 f 1 3.30 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/1343/19 2022 5 LDK!
7 f 1 3.10 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/3898/19 2022 LDK!
8 f 1 3.00 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U14 PM II KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
8 f 1 3.00 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/0374/18 2022 4 LDK!
  f 1 NM KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U23 PM -- ROGOWSKA Anna B.D. # Z/0016/14 2022
W dal K
1 f 1 6.09 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.6 I DMP ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 133
2 f 1 6.05 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL +1.3 I NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/0398/12 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 62.10 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 Sen PD MM B.D. # Z/1412/12 2023 M
3 f 1 53.41 BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM M WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2022 1
4 f 1 52.94 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2022 1
5 f 1 49.19 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2022 1
6 f 1 45.84 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
100 m M
1 2 e 1 10.69 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ -1.1 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
2 3 e 1 10.72 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP -1.1 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022 127
3 6 e 1 10.91 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN -1.1 II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/0647/15 2022 1
4 7 e 1 10.96 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne # 1999 U23 WP -1.1 II MAĆKOWIAK Robert BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2021
5 9 e 1 11.05 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -1.1 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2970/17 , 2023 2 LDK!
6 12 e 1 11.69 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM -1.1 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
1 1 e 2 10.66 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -0.9 I DMP MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK! 132
2 4 e 2 10.75 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -0.9 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022 124
3 5 e 2 10.87 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU -0.9 I B.D. B.D. Z/0103/14 2022
4 8 e 2 11.02 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -0.9 II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2022 1
5 10 e 2 11.08 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U20 MZ -0.9 II ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!
6 11 e 2 11.37 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ -0.9 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
7 13 e 2 11.76 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM -0.9 IV PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2023 LDK!
1 f 1 10.60 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -1.0 M DMP MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK! 138
2 f 1 10.65 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ -1.0 M B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
3 f 1 10.71 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -1.0 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022 128
4 f 1 10.71 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP -1.0 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022 128
5 f 1 10.88 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN -1.0 I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/0647/15 2022 1
6 f 1 10.89 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU -1.0 I B.D. B.D. Z/0103/14 2022
7 f 1 10.91 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne # 1999 U23 WP -1.0 II MAĆKOWIAK Robert BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2021
300 m M
1 8 s 1 34.03 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U23 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M
2 10 s 1 34.15 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/3078/15 2022
3 11 s 1 34.20 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
4 12 s 1 34.73 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2022
5 13 s 1 34.77 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1477/16 2023 3 LDK!
6 14 s 1 35.07 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2022 1
7 15 s 1 35.69 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 1995 Sen DS --
8 16 s 1 36.24 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2022 1
1 1 s 2 32.83 KRZEWINA Jakub OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP -- #
3 3 s 2 33.41 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS --
4 4 s 2 33.45 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej OGONOWSKI Jakub # Z/1042/12 2023
5 5 s 2 33.50 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2023 M
7 7 s 2 33.70 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U23 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1217/14 2021 2
8 9 s 2 34.04 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2022 M
600 m M
1 1 s 1 1:24.16 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 2002 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3649/17 2022
2 2 s 1 1:24.73 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/0210/17 2021 2 LDK!
3 3 s 1 1:26.10 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/4771/17 2021 2 LDK!
4 4 s 1 1:26.24 BAKA Jakub SKLA Sopot 2003 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1344/17 2021 3 LDK!
5 6 s 1 1:26.27 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
6 5 s 1 1:26.27 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2022 5 LDK!
7 7 s 1 1:30.26 JADCZAK Adrian SKLA Sopot 2004 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/0138/19 2022 5 LDK!
8 8 s 1 1:30.70 BARAN Oliwier SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LDK!
800 m M
1 11 s 1 1:50.47 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I DMP BAŁDYKA Jakub B.D. Z/0177/14 2022 2 125
2 12 s 1 1:51.30 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2022
3 13 s 1 1:51.47 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD I B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
4 14 s 1 1:51.55 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I DMP KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2022 2 114
5 15 s 1 1:51.81 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
6 16 s 1 1:52.14 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2023 3
7 17 s 1 1:53.03 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL II DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2023 3 139
8 18 s 1 1:54.07 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Sen KP II B.D. Z/0781/11 2021 2
9 19 s 1 1:56.07 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 Sen LD II B.D. # 2
10 29 s 1 1:56.49 PEK Daniel UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 Sen PM II ZBLEWSKI Leszek Z/3509/11 2022 BEZ
1 1 s 2 1:46.99 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP MM KOSTRZEBA Jacek B.D. KOSTRZEBA Jacek Z/1727/11 2022
3 3 s 2 1:47.60 KSZCZOT Adam RKS Łódź 1989 Sen LD M
6 6 s 2 1:49.00 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN I DMP U20 NAGY Czesław # Z/0051/17 2023 166
7 7 s 2 1:49.30 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U20 KP I DMP JASZCZAK Stanisław # Z/0931/16 2023 LDK! 137
8 8 s 2 1:49.30 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U20 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2023
9 9 s 2 1:49.83 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL I SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2021 LDK!
10 10 s 2 1:50.10 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U20 KP I DMP WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2022 2 LDK! 128
  s 2 DNF WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1123/13 2022
  s 2 DNF WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 1995 Sen DS --
110 m pł M
1 1 e 1 14.04 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -0.4 M WOJTKOWSKI Maciej # Z/4065/11 2021
2 2 e 1 14.15 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -0.4 I NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
3 3 e 1 14.45 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -0.4 I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1 132
4 4 e 1 14.51 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM -0.4 I WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
5 5 e 1 15.78 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -0.4 III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/5075/19 2022 LDK!
  e 1 DNF TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM -0.4 -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
1 f 1 13.96 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -0.2 M WOJTKOWSKI Maciej # Z/4065/11 2021
2 f 1 14.13 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -0.2 I NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
3 f 1 14.15 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -0.2 I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1 147
4 f 1 14.53 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM -0.2 I WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
5 f 1 14.89 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -0.2 I MODELSKI Michał # Z/4067/11 2022 MM
6 f 1 15.50 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -0.2 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/5075/19 2022 LDK!
7 f 1 16.16 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM -0.2 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
Wzwyż M
1 f 1 2.26 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2023
2 f 1 2.05 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U23 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2
3 f 1 2.00 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II DMP KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2023 LDK! 99
4 f 1 2.00 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II DMP B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/0257/19 , 2023 99
5 f 1 1.95 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II DMP MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # Z/0798/15 2023 LDK! 87
5 f 1 1.95 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U18 KP II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/4605/17 2023 5 LDK!
7 f 1 1.90 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2022 3 LDK!
8 f 1 1.85 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP III KAŃSKI Ryszard # Z/4854/19 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 7.83 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL +1.2 M
2 f 1 7.75 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA +2.0 I
3 f 1 7.62 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU +1.2 I B.D. # Z/4261/11 2022
4 f 1 7.45 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD +0.7 I DMP B.D. 1 123
5 f 1 7.35 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ +0.8 I MODELSKI Michał # Z/4067/11 2022 MM
6 f 1 7.09 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +0.5 II DMP MERWA Janusz B.D. # Z/0628/15 2022 97
Oszczep (800) M
1 f 1 87.07 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM
2 f 1 79.09 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM MM PIĄTEK Mirosław # Z/0962/14 2022 MM
3 f 1 78.90 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP MM WALCZAK Leszek Z/0021/15 2022 1
4 f 1 73.21 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki 1989 Sen PD I WALCZAK Leszek Z/2665/11 2022
5 f 1 72.02 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I PIĄTEK Mirosław # Z/0033/15 2022 1 LDK!
6 f 1 71.84 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I DMP KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/2300/11 2022 138
7 f 1 67.03 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 1990 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2022 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.156892061234 sekund